Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 74 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-22, 18:26   #2191
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 296
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
pigmentum castellani. stosuje sie jak p逝kank. dodaje troch do wody i polewa w這sy i gotowe na rozja郾ionych tak to mi wychodzi這:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3ab09697e.html
koszt takiej buteleczki to kilkana軼ie zlotych max, a starcza na do嗆 d逝go.
Czy jak tonery barwi to wszystko dooko豉?
Stary 2012-02-22, 18:35   #2192
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

barwi wszystko czego dotknie chocia ze sk鏎y szybko schodzi, za to z kaloryfera nie da這 si niczym usun望.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-22, 19:02   #2193
enn_
Zakorzenienie

Ooooooh, to nie dla mnie. Ja ju i tak si boj o poduszki przez tonery i boj si jak to b璠zie, a takie co by mnie chyba zabi這. :sciana:
Stary 2012-02-22, 20:15   #2194
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
barwi wszystko czego dotknie chocia ze sk鏎y szybko schodzi, za to z kaloryfera nie da這 si niczym usun望.
haha znam to tyle ze mi farba na kaloryferze zosta豉

aha nie wiem ktora pisala z was o affinage B red znalazlam stronke niemieck gdzie mozna to kupic http://www.fgh-wellinghoff.de/produc...7m5fl2takrh832

ale jak wida drogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-22 o 20:51
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-22, 22:18   #2195
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

kurcze, kusz mnie te tonery, ale... nie dla mnie :<
dlaczego nie mog zrobi takiej cudownej, taniej, czerwonej farby, kt鏎a wyjdzie intensywnie na ka盥ych w這sach, b璠zie si cudownie trzyma, nie bedzie niszczy w這s闚 i w og鏊e...

dreams, dreams, dreams
Kamulla jest offline  
Stary 2012-02-23, 06:42   #2196
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
kurcze, kusz mnie te tonery, ale... nie dla mnie :<
dlaczego nie mog zrobi takiej cudownej, taniej, czerwonej farby, kt鏎a wyjdzie intensywnie na ka盥ych w這sach, b璠zie si cudownie trzyma, nie bedzie niszczy w這s闚 i w og鏊e...

dreams, dreams, dreams
haha to by bylo za pi瘯ne
Stary 2012-02-23, 13:39   #2197
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

Hy hy, Pigmentum Castellani, lekarz przepisa mi to na osp za 貫bka, wygl康a豉m jak 豉ciata kr闚ka (;

Skoro Pigmentum barwi w這sy na r騜, podejrzewam, 瞠 jodyna da豉by fiolet... Mo瞠 kto pr鏏owa?

B-Red faktycznie troch du穎... Gdyby cena by豉 w z這t闚kach, nawet bym si nie zastanawia豉 (:

Dziwne, w necie mi pisz, 瞠 jodyna jest brunatna o.O Kiedy mia豉m ni 'p璠zlowane' gard這 i by豉 fioletowa jak cholera (;

A tu troch offtop, ale mo瞠 komu si chce na czerwieni zrobi zielone pasemka (;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziele%C5%84_S
Mo瞠 to co z rodzaju w豉郾ie Pigmentum, czerwieni anilinowej itp.? Musz poszpera, czy kto ju to na 貫petynie mia (:

Edytowane przez MissJaneDoe
Czas edycji: 2012-02-23 o 14:01
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-23, 14:13   #2198
ciapstick
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam drogie Pani. Jestem od wielu lat wierna czerni na g這wie, jednak stwierdzi豉m, 瞠 czas najwy窺zy na zmian i pragn mie czerwone w這sy. Czerwone bez odcieni fioletu, malin jak i rudego. Wiem, 瞠 to b璠zie ci篹kie, dobra zadowalaj帷y odcie. Oczywi軼ie wszystko odb璠zie si u fryzjera, dekoloryzacja, rozja郾ianie, farbowanie. Kolor jaki mi si marzy to taki: http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg
i poszukuj farby, kt鏎a da mi w豉郾ie taki odcie. Kole瘸nka ma na g這wie ten kolor http://www.pro-fryz.pl/chantal-farba...zerwien-120ml/ ale to jednak nie to moim zdaniem. Zastanawia豉m si te czy wulkaniczna czerwie welli nie da mi tego wymarzonego odcienia. Czy znacie mo瞠 farb, najlepiej profesjonaln i niewa積e jak drog, kt鏎a da mi wymarzone czerwone w這sy jak na pierwszym zdj璚iu ? je郵i chodzi o moj urod to blada cera, niebieskie oczy, naturalnie mysia blondynka, a w這sy do ramiona, uparcie zapuszczane. Pozdrawiam!
ciapstick jest offline  
Stary 2012-02-23, 15:21   #2199
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciapstick Poka wiadomo嗆
Witam drogie Pani. Jestem od wielu lat wierna czerni na g這wie, jednak stwierdzi豉m, 瞠 czas najwy窺zy na zmian i pragn mie czerwone w這sy. Czerwone bez odcieni fioletu, malin jak i rudego. Wiem, 瞠 to b璠zie ci篹kie, dobra zadowalaj帷y odcie. Oczywi軼ie wszystko odb璠zie si u fryzjera, dekoloryzacja, rozja郾ianie, farbowanie. Kolor jaki mi si marzy to taki: http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg
i poszukuj farby, kt鏎a da mi w豉郾ie taki odcie. Kole瘸nka ma na g這wie ten kolor http://www.pro-fryz.pl/chantal-farba...zerwien-120ml/ ale to jednak nie to moim zdaniem. Zastanawia豉m si te czy wulkaniczna czerwie welli nie da mi tego wymarzonego odcienia. Czy znacie mo瞠 farb, najlepiej profesjonaln i niewa積e jak drog, kt鏎a da mi wymarzone czerwone w這sy jak na pierwszym zdj璚iu ? je郵i chodzi o moj urod to blada cera, niebieskie oczy, naturalnie mysia blondynka, a w這sy do ramiona, uparcie zapuszczane. Pozdrawiam!

Witam Kochana w kr璕u czerwonych ja tez marz o takiej farbie tzn o takim odcieniu. moim zdaniem je郵i itak chcesz i嗆 do fryzjera i jeste gotowa na rozja郾ianie przed to idz wczesniej do fryzjera i wypytaj jakie farby maj niech poka瘸 odcienie itp. z profesionalnych ja uzywa豉m jedynie Kadus i Metamorphose Color Reflexx i czerwienie maj fajne
wiecej nie podpowiem musisz poszuka popatrze porozgl康a si.. jak masz niedaleko sklep fryzjerski tam tez zaj篡j na karty z paletami kolor闚 i zdecyduj co

MissJaneDoe- noo kochana niestety drogo..
a co do jodyny tez pamietam fee i jej zmak tez pamietam nie wiem czy mialam 鈍inke czy cos takiego jak mama mnie naciera豉 tym i by豉 fioletowaa
a co do farbowania ja tez pamietam jak farbowa豉m kolezance na r騜owo bibu陰 na blondzie pasemka haha to byly czasy
Stary 2012-02-23, 15:36   #2200
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

MissJaneDoe, je瞠li fiolet to moze chodzi這 Ci o pyoctanin czyli gencjanowy fiolet? ale z tego co wiem apteczny fiolet bardzo szybko schodzi.
zielony i niebieski mo積a uzyskac z 豉two軼i takimi barwnikami co si do akwarium rybkowego daje: ziele malachitowa i b喚kit metylenowy obie te rzeczy stosuje sie jak pigmentum czyli w formie p逝kanki sa w zoologach w takich ma造ch buteleczkach, cena do 5 pln.

Mia豉m dzisiaj zapyta o te barwniki anilinowe, ale kobieta mi po chemii uciek豉 i czeka豉m czeka豉m, a posz豉m bo si ba豉m 瞠 nie zd捫 na autobus.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-23, 16:06   #2201
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
MissJaneDoe, je瞠li fiolet to moze chodzi這 Ci o pyoctanin czyli gencjanowy fiolet? ale z tego co wiem apteczny fiolet bardzo szybko schodzi.
zielony i niebieski mo積a uzyskac z 豉two軼i takimi barwnikami co si do akwarium rybkowego daje: ziele malachitowa i b喚kit metylenowy obie te rzeczy stosuje sie jak pigmentum czyli w formie p逝kanki sa w zoologach w takich ma造ch buteleczkach, cena do 5 pln.

Mia豉m dzisiaj zapyta o te barwniki anilinowe, ale kobieta mi po chemii uciek豉 i czeka豉m czeka豉m, a posz豉m bo si ba豉m 瞠 nie zd捫 na autobus.
hmm ciekawe a czerwonego nie maj nie..?
Stary 2012-02-23, 16:20   #2202
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

raczej nie :P
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-23, 16:27   #2203
czmiel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

a czy to pigmentum castellani i te barwniki do akwarium nie maj negatywnego wp造wu na w這sy, sk鏎? : )

czmiel jest offline  
Stary 2012-02-23, 16:44   #2204
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

ja nigdy nic z貫go nie zauwa篡豉m, ale nie wiem jak u innych.
dudzia jest offline  
Stary 2012-02-23, 18:20   #2205
cherry_kiss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Co zrobi? Rozja郾ione w這sy i wyp逝kiwanie koloru. Prosz o pomoc!

Hej! Mam do Was pytanie - od p馧 roku farbuj w這sy farbami profesjonalnymi na kolor rudy miedziany albo czerwienie. Wcze郾iej u篡wa豉m farb drogeryjnych (te takie kolory). Wiem, 瞠 jest du穎 w徠k闚 o profesjonalnych farbach albo o rudo軼iach ale wola豉m zapyta tu, z tego wzgl璠u 瞠 chc te przyciemni m鎩 kolor. M鎩 problem polega na tym, 瞠 strasznie szybko wyp逝kuje si kolor ( tak wiem, 瞠 czerwienie i rudo軼i s nietrwa貫) Ale kolor u mnie prawie ZAWSZE wyp逝kuje si ca趾owicie ju po 2 tygodniach(albo mniej) i zawsze zostaje taki 鈔edni blond z lekko rudym odcieniem ale mimo wszystko bardziej blond. Podejrzewam, 瞠 jest to efekt rozja郾ienia w這s闚, kt鏎e nast徙i這 kiedy po raz pierwszy zafarbowa豉m w這sy (czyli ju kilka lat temu, m鎩 naturalny kolor to ciemny, mysi blond a po farbowaniu jeszcze dodatkowo rozja郾i造 mi si od s這鎍a). Stosuj utleniacz 3% albo 6%. Wiem, 瞠 kolory jakie chce osi庵n望 s nietrwa貫, ale bez przesady - mam kilka znajomych kt鏎e maj np. bardziej zniszczone w這sy a czerwienie czy rudo軼i nie wyp逝kuj si A tak.
Prosz do鈍iadczone Wiza篡stki o pomoc - jak przyciemni w這sy? Chcia豉bym mo瞠 zamiast jasnej rudo軼i mie ciemniejsze, mo瞠 nawet takie troch br您owo-czerwone albo miedziane (mo瞠 wtedy kolor si a tak nie wyp逝cze)? Albo kt鏎ej farby u篡 aby ten kolor by trwalszy?
cherry_kiss jest offline  
Stary 2012-02-23, 18:46   #2206
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

W徠pi 瞠by mia造 jaki negatywny wp造w na sk鏎 czy w這sy. Bior帷 pod uwag, 瞠 preparat wkrapla si rybkom do wody, w kt鏎ej p造waj, pij i w og鏊e to raczej ma這 prawdopodobne, 瞠by by這 szkodliwe dla ludzi.
W og鏊e to zaskoczy mnie pomys, 瞠by u篡 tych kropli jako barwnika do w這s闚 Ale zielony mnie podjara niebezpiecznie... uuu musz tu chyba przesta zagl康a
Stary 2012-02-23, 19:46   #2207
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
W徠pi 瞠by mia造 jaki negatywny wp造w na sk鏎 czy w這sy. Bior帷 pod uwag, 瞠 preparat wkrapla si rybkom do wody, w kt鏎ej p造waj, pij i w og鏊e to raczej ma這 prawdopodobne, 瞠by by這 szkodliwe dla ludzi.
W og鏊e to zaskoczy mnie pomys, 瞠by u篡 tych kropli jako barwnika do w這s闚 Ale zielony mnie podjara niebezpiecznie... uuu musz tu chyba przesta zagl康a
haha zielone pasemka?
Stary 2012-02-23, 20:34   #2208
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
haha zielone pasemka?
W sumie my郵a豉m o ko鎍ach w這s闚, ale pasemkami te bym nie wzgardzi豉 bo mam fio豉 na punkcie zielonego koloru, a jeszcze teraz w kontra軼ie z czerwonym grrrrr...
Stary 2012-02-23, 23:01   #2209
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciapstick Poka wiadomo嗆
Masz jakiekolwiek inne zdj璚ie?
To wygl康a tak, 瞠 nawet my郵, 瞠 kolor w這s闚 m鏬 鄉ia這 by zmieniony w PS Trudno oceni to te na podstawie tylko jednego zdj璚ia, na dodatek z do嗆 specyficznym 鈍iat貫m.

Ca造 ten w徠ek po鈍i璚ony jest w這som czerwonym i takim farbom, poczytaj go troch, a na pewno wpadniesz na pomys czego u篡.
Ja jaskraw czerwie, do嗆 podobn do Twojej uzyska豉m... a zreszt, pisa豉m na poprzedniej stronie.
Farby fryzjerskie mo積a z sob miesza, wi璚 mo磧iwe, 瞠 je郵i nie chodzi Ci o tak super jaskraw czerwie, to po prostu mo瞠sz zmiesza tak farb z czym mniej agresywnym i tyle.
Tak czy inaczej, polecam przed pytaniem jednak chocia troch poczyta ten w徠ek i to forum og鏊nie, to skarbnica wiedzy, zdj耩, opis闚.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:17 ----------

Wra瞠nia po szybkim tonerowaniu z od篡wk: my郵a豉m, 瞠 nic mi nie chwyci這 i 瞠 w這sy s jeszcze bardziej rude na dole ni by造, ale ostatecznie wszystko wskazuje na to, 瞠 s nieco bardziej ch這dno czerwone ni by造. Zobacz w dziennym 鈍ietle, bo jednak przekonana nie jestem.

Na這篡豉m na w這sy jakie 4-5 pompek toner闚 Jean's Color (wymieszany Chilli Red i Pink) i do tego od篡wk w ilo軼i takiej ot, na ca貫 w這sy, niezbyt oszcz璠nie ale nie bardzo hojnie. Trzyma豉m jakie 50 minut pod foli spo篡wcz ().
Co czuj, 瞠 jutro na這輳 sam r騜, tylko nie wiem na ile? No i wola豉bym z od篡wk, a nie sam, bo nie mam cierpliwo軼i do rozprowadzania pasmo po pa鄉ie.
Acha, na kr鏒kie w這sy odrastaj帷e po wygoleniu kt鏎e by造 ca貫 jasnoczerwone na這篡豉m sam toner i nie widz r騜nicy w por闚naniu do reszty w這s闚 gdzie by豉 tez od篡wka.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-02-23 o 23:03
enn_ jest offline  
Stary 2012-02-23, 23:08   #2210
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257
Dot.: Co zrobi? Rozja郾ione w這sy i wyp逝kiwanie koloru. Prosz o pomoc!

Szczerze to raczej bardzo w徠pi, 瞠 to z powodu rozja郾iania w這s闚, poniewa skoro m闚isz 瞠 ju od paru lat farbujesz w這sy to si陰 rzeczy barwnik kt鏎ego zosta造 pozbawione w這sy przy rozjasnianiu to barwnik ju si "nadbudowa" przez farby.

Czerwony to nie trwa造 kolor i szybko wyp逝kuje sie sam z siebie, stosuj szampony do w這s闚 farbowanych, sp逝kuj w這sy zimn wod bo zamyka to 逝sk w這sa.
Ametys jest offline  
Stary 2012-02-24, 05:32   #2211
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Masz jakiekolwiek inne zdj璚ie?
To wygl康a tak, 瞠 nawet my郵, 瞠 kolor w這s闚 m鏬 鄉ia這 by zmieniony w PS Trudno oceni to te na podstawie tylko jednego zdj璚ia, na dodatek z do嗆 specyficznym 鈍iat貫m.

Ca造 ten w徠ek po鈍i璚ony jest w這som czerwonym i takim farbom, poczytaj go troch, a na pewno wpadniesz na pomys czego u篡.
Ja jaskraw czerwie, do嗆 podobn do Twojej uzyska豉m... a zreszt, pisa豉m na poprzedniej stronie.
Farby fryzjerskie mo積a z sob miesza, wi璚 mo磧iwe, 瞠 je郵i nie chodzi Ci o tak super jaskraw czerwie, to po prostu mo瞠sz zmiesza tak farb z czym mniej agresywnym i tyle.
Tak czy inaczej, polecam przed pytaniem jednak chocia troch poczyta ten w徠ek i to forum og鏊nie, to skarbnica wiedzy, zdj耩, opis闚.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:17 ----------

Wra瞠nia po szybkim tonerowaniu z od篡wk: my郵a豉m, 瞠 nic mi nie chwyci這 i 瞠 w這sy s jeszcze bardziej rude na dole ni by造, ale ostatecznie wszystko wskazuje na to, 瞠 s nieco bardziej ch這dno czerwone ni by造. Zobacz w dziennym 鈍ietle, bo jednak przekonana nie jestem.

Na這篡豉m na w這sy jakie 4-5 pompek toner闚 Jean's Color (wymieszany Chilli Red i Pink) i do tego od篡wk w ilo軼i takiej ot, na ca貫 w這sy, niezbyt oszcz璠nie ale nie bardzo hojnie. Trzyma豉m jakie 50 minut pod foli spo篡wcz ().
Co czuj, 瞠 jutro na這輳 sam r騜, tylko nie wiem na ile? No i wola豉bym z od篡wk, a nie sam, bo nie mam cierpliwo軼i do rozprowadzania pasmo po pa鄉ie.
Acha, na kr鏒kie w這sy odrastaj帷e po wygoleniu kt鏎e by造 ca貫 jasnoczerwone na這篡豉m sam toner i nie widz r騜nicy w por闚naniu do reszty w這s闚 gdzie by豉 tez od篡wka.
Poka poka fotki jak juz sonczysz
Stary 2012-02-24, 08:14   #2212
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

Dudzia, Sugar, Falka - jak jest tyle kolor闚 to i czerwie znajdziemy (: Mo瞠 nawet tak, kt鏎a po roku z w這s闚 dopiero zejdzie?

Ciapstik - jak dla Ciebie koszty nie graj roli to polecam wcze郾iej wspominany B-Red ( link: http://www.youtube.com/watch?v=TVJLp...feature=relmfu ). Podejrzewam, 瞠 pr鏂z B-Reda w tym odcieniu firma ma te jakie inne odcienie.
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-02-24, 08:31   #2213
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
Dudzia, Sugar, Falka - jak jest tyle kolor闚 to i czerwie znajdziemy (: Mo瞠 nawet tak, kt鏎a po roku z w這s闚 dopiero zejdzie?

Ciapstik - jak dla Ciebie koszty nie graj roli to polecam wcze郾iej wspominany B-Red ( link: http://www.youtube.com/watch?v=TVJLp...feature=relmfu ). Podejrzewam, 瞠 pr鏂z B-Reda w tym odcieniu firma ma te jakie inne odcienie.
Noo trzeba szuka.. ja tak przegl康a豉m neta i znala豉m barwnik czerwony spozywczy ale nie wiem ile by na wlosach trzyma ...
http://www.tortownia.pl/sklep,1323,3..._czerwony.html

http://www.ebay.de/itm/Destille-Lebe...3#ht_970wt_698

pozatym zauwazylam na moich wlosach juz zostala tylko czerwien nie ma juz odcieni fioletu. dodam wam fotki dla por闚nania zobaczcie jak mi sie kolor wyp逝kuje a farbowa豉m 2 tyg temu kolor wygl康a r騜nie i zalezy tez od 鈍iat豉 najlepiej wida w s這nku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11 dzien kuracji.jpg (145,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jooo.jpg (91,7 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czerwoone.jpg (95,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja wlosy.jpg (106,1 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosiaki.jpg (116,2 KB, 23 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-24 o 08:48
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-02-24, 10:27   #2214
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

jeju czytam Was i czytam i ju szaleje :P
musz zmieni farb z powodu koszt闚, chocia obecna mi si podoba, ale 50z to dla mnie za du穎 (cholera zachcia這 si zapuszcza w這sy... ), nawet przywyk豉m, 瞠 maj malinowy odcie
no i teraz mam 2 pytania, bo nie mog do tego doj嗆 - piszecie o od鈍ie瘸niu koloru tonerem Jean's Color, a mog豉by mi kt鏎a przybli篡 jak dok豉dnie? bo nie chce m璚zy si farbowaniem co miesi帷, ale z drugiej strony wkurza mnie jak kolor po 1,5 miesi帷a ju jest taki 鈔edni.

a po drugie to widzia豉m, 瞠 par z Was u篡wa farby Allwaves, a cenowo i ilo軼iowo ona wychodzi super, a ze zdj耩 te kolor 豉dny, ale chcia豉m zapyta o jej trwa這嗆 i og鏊ne odczucia u篡tkowania?

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-02-24, 10:35   #2215
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
jeju czytam Was i czytam i ju szaleje :P
musz zmieni farb z powodu koszt闚, chocia obecna mi si podoba, ale 50z to dla mnie za du穎 (cholera zachcia這 si zapuszcza w這sy... ), nawet przywyk豉m, 瞠 maj malinowy odcie
no i teraz mam 2 pytania, bo nie mog do tego doj嗆 - piszecie o od鈍ie瘸niu koloru tonerem Jean's Color, a mog豉by mi kt鏎a przybli篡 jak dok豉dnie? bo nie chce m璚zy si farbowaniem co miesi帷, ale z drugiej strony wkurza mnie jak kolor po 1,5 miesi帷a ju jest taki 鈔edni.

a po drugie to widzia豉m, 瞠 par z Was u篡wa farby Allwaves, a cenowo i ilo軼iowo ona wychodzi super, a ze zdj耩 te kolor 豉dny, ale chcia豉m zapyta o jej trwa這嗆 i og鏊ne odczucia u篡tkowania?
z od鈍ie瘸niem tonerami chodzi oto 瞠by odrosty robi nadal farb czerwon do ciemnych w這s闚(b康z inn jakiej uzywasz) a reszte w這s闚 tonerem potraktowa. Toner trzyma ko這 miesi帷a moze d逝zej nie wiem ile bo jeszcze nie uzywa豉m ale widzialam jakie s kolory i jaki efekt jest-super! na pewno to taniej wychodzi bo np ten Jeans' color kosztuje te 50zl czy 60 ale jest duza butla i na dlugo starcza a i s tansze tonery tez.
Stary 2012-02-24, 10:45   #2216
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
z od鈍ie瘸niem tonerami chodzi oto 瞠by odrosty robi nadal farb czerwon do ciemnych w這s闚(b康z inn jakiej uzywasz) a reszte w這s闚 tonerem potraktowa. Toner trzyma ko這 miesi帷a moze d逝zej nie wiem ile bo jeszcze nie uzywa豉m ale widzialam jakie s kolory i jaki efekt jest-super! na pewno to taniej wychodzi bo np ten Jeans' color kosztuje te 50zl czy 60 ale jest duza butla i na dlugo starcza a i s tansze tonery tez.
ale zgaduje, 瞠 trzeba rozja郾i w這sy przed? w豉郾ie tego nie bardzo chc...
bo znowu mi kole瘸nka m闚i豉, 瞠 miesza toner z szamponem/od篡wk i tak co np 2 tyg sobie je tym traktuje, 瞠by od鈍ie篡 kolor, a farbuje si profesjonaln farb niebiesk.

.
Variance jest offline  
Stary 2012-02-24, 10:52   #2217
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ale zgaduje, 瞠 trzeba rozja郾i w這sy przed? w豉郾ie tego nie bardzo chc...
bo znowu mi kole瘸nka m闚i豉, 瞠 miesza toner z szamponem/od篡wk i tak co np 2 tyg sobie je tym traktuje, 瞠by od鈍ie篡 kolor, a farbuje si profesjonaln farb niebiesk.
to zalezy jaki masz kolor na glowie - jesli masz czerwien te no to kup sobie allwaves czy majicontrast na odrosty da a na reszte toner czerwony zeby odswiezyc a jesli masz inny kolor to rozjasnij albo zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 i na to toner..

ale ty masz czerwien na glowie nie?
Stary 2012-02-24, 10:59   #2218
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Dot.: Co zrobi? Rozja郾ione w這sy i wyp逝kiwanie koloru. Prosz o pomoc!

Cytat:
Napisane przez cherry_kiss Poka wiadomo嗆
Hej! Mam do Was pytanie - od p馧 roku farbuj w這sy farbami profesjonalnymi na kolor rudy miedziany albo czerwienie. Wcze郾iej u篡wa豉m farb drogeryjnych (te takie kolory). Wiem, 瞠 jest du穎 w徠k闚 o profesjonalnych farbach albo o rudo軼iach ale wola豉m zapyta tu, z tego wzgl璠u 瞠 chc te przyciemni m鎩 kolor. M鎩 problem polega na tym, 瞠 strasznie szybko wyp逝kuje si kolor ( tak wiem, 瞠 czerwienie i rudo軼i s nietrwa貫) Ale kolor u mnie prawie ZAWSZE wyp逝kuje si ca趾owicie ju po 2 tygodniach(albo mniej) i zawsze zostaje taki 鈔edni blond z lekko rudym odcieniem ale mimo wszystko bardziej blond. Podejrzewam, 瞠 jest to efekt rozja郾ienia w這s闚, kt鏎e nast徙i這 kiedy po raz pierwszy zafarbowa豉m w這sy (czyli ju kilka lat temu, m鎩 naturalny kolor to ciemny, mysi blond a po farbowaniu jeszcze dodatkowo rozja郾i造 mi si od s這鎍a). Stosuj utleniacz 3% albo 6%. Wiem, 瞠 kolory jakie chce osi庵n望 s nietrwa貫, ale bez przesady - mam kilka znajomych kt鏎e maj np. bardziej zniszczone w這sy a czerwienie czy rudo軼i nie wyp逝kuj si A tak.
Prosz do鈍iadczone Wiza篡stki o pomoc - jak przyciemni w這sy? Chcia豉bym mo瞠 zamiast jasnej rudo軼i mie ciemniejsze, mo瞠 nawet takie troch br您owo-czerwone albo miedziane (mo瞠 wtedy kolor si a tak nie wyp逝cze)? Albo kt鏎ej farby u篡 aby ten kolor by trwalszy?
zapraszam do w徠ku o czerwonych w這sach!
Stary 2012-02-24, 11:14   #2219
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Cytat:
Ja ze swojej jestem bardzo zadowolona. Jestem dopiero tydzie po farbowaniu, wi璚 nie za du穎 mog powiedzie, chocia w por闚naniu do drogeryjnego loreala ju wida ogromn r騜nice - po tygodniu odrosty by造 ju rude, a po 2 tygodniach ca造 kolor schodzi do rudego, a przy allwaves jak narazie kolor jest jednolity i nic nie rudzieje chocia mo瞠 to by zas逝ga mycia od篡wk

Jedyny minus to strasznie farbuje r璚znik i nawet przy myciu sam zimn wod mam czerwon k徙iel, ale to ju chyba taki urok czerwonych farb
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-02-24, 11:19   #2220
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
to zalezy jaki masz kolor na glowie - jesli masz czerwien te no to kup sobie allwaves czy majicontrast na odrosty da a na reszte toner czerwony zeby odswiezyc a jesli masz inny kolor to rozjasnij albo zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 i na to toner..

ale ty masz czerwien na glowie nie?
taaak, z 10 lat ju
o jakie zdj璚ie nawet, ale to z ostatniego farbowania, teraz troch inszy jest
bo bardzo bym nie chcia豉 ich rozja郾ia, ju wystarczy, 瞠 s troch dobijane utleniaczami
Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Jedyny minus to strasznie farbuje r璚znik i nawet przy myciu sam zimn wod mam czerwon k徙iel, ale to ju chyba taki urok czerwonych farb
jeju r璚zniki norma :P a ja akurat farbuje na r騜owo, to m鎩 T si zawsze z tego 鄉ieje :P
a powiedz takie odcienie ma bardziej rude czy w r騜?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (11,5 KB, 38 za豉dowa)

.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2012-02-24 o 11:21
Variance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.