Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-03, 09:34   #2311
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Pomoc pilnie potrzebna
Od dw鏂h miesi璚y mia豉m na w這skach cudny kolorek, idealny.
W styczniu mia豉m 軼i庵anie koloru, na to Ce-Ce 0/53 wymieszany z 0/55.
W lutym powt鏎zy豉m farbowanie w domu. Ten sam efekt.
Dzisiaj znowu od鈍ie瘸豉m i...
Wysz造 BORDOWE!
Nie wiem, o co chodzi, dlaczego. Znacie mo瞠 przyczyn, dlaczego TAKA SAMA mieszanka wysz豉 tak cholernie CIEMNO?
I druga kwestia - wiecie jak najszybciej to ustrojstwo zmy?
ja u篡wa豉m Ce-Ce i mia豉m podobnie - og鏊nie ta farba nie jest najlepsza. mia豉m potem problem z nast瘼n jak zmieni豉m, bo nie chcia這 na to cholerstwo z豉pa. wi璚 ja uwa瘸m, 瞠 to farba.

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Variance, masz ladny, rownomierny kolor na wlosach, po co chcesz cokolwiek z nimi robic?
owszem, ale to jest 鈍ie穎 farbowane nie mog narzeka, ale bior帷 pod uwag d逝go嗆 i g瘰to嗆 moich w這s闚 nie chc ich (i osoby farbuj帷ej mnie) ci庵le m璚zy. A toner od篡wia kolor i nie wp造wa tak na w這sy. Poza tym chcia豉bym uzyska bardziej ciemniejsz czerwie, zej嗆 z tak r騜owego odcieniu, w czym toner te by pom鏬
poza tym szukam troch ta雟zej farby, bo 50z co 1,5msc na w這sy niestety nie bardzo mog sobie pozwoli

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-03, 10:33   #2312
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Dudzia- wod mozna rozrobi.. oj to ty jeste 3 kolorowa ?
No niestety, nie wyglada to 幢e, rzek豉bym 瞠 nawet ciekawie, problem w tym 瞠 ju tyle razy i tyle czasu mia豉m w 篡ciu r騜owe w這sy, 瞠 mi si znudzi造.
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-03, 11:36   #2313
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
No niestety, nie wyglada to 幢e, rzek豉bym 瞠 nawet ciekawie, problem w tym 瞠 ju tyle razy i tyle czasu mia豉m w 篡ciu r騜owe w這sy, 瞠 mi si znudzi造.
No domy郵am si to si nudzi po jakim czasie..
powiedz mi jak od鈍ie瘸sz kolor dajesz na odrosty farbe a na reszte toner ... ale dajesz obie naraz na g這we czy dajesz pierw farbe na odrosty sp逝kujesz a potem dajesz toner?
Stary 2012-03-03, 13:43   #2314
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

najpierw farb, bo j k豉d na nieumyte w這sy, nie przeszkadzaj wtedy wcze郾iej u篡te specyfiki, maski, od篡wki czy nawet lakiery i takie tam. p騧niej zmywam u篡waj帷 jakiego zwyk貫go szamponu oczyszczaj帷ego lub ro郵innego (z pokrzywy, czarnej rzepy itp), susz lub czekam a wyschn (rozczesanie po takim szamponie jest tragiczne wi璚 p鏦i nie s suche to nawet nie pr鏏uj). no i na takie w這sy nak豉dam toner z od篡wk lub bez i trzymam 2 godziny jako, lub na ca陰 noc. sp逝kuj i mam mi璚iutkie od篡wione w這sy nie nak豉dam tego jednocze郾ie, bo farb trzymam o wiele wiele kr鏂ej ni taki toner, poza tym od篡wki i maski wcze郾iej u篡te os豉biaj dzia豉nie tonera
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-03, 14:58   #2315
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
najpierw farb, bo j k豉d na nieumyte w這sy, nie przeszkadzaj wtedy wcze郾iej u篡te specyfiki, maski, od篡wki czy nawet lakiery i takie tam. p騧niej zmywam u篡waj帷 jakiego zwyk貫go szamponu oczyszczaj帷ego lub ro郵innego (z pokrzywy, czarnej rzepy itp), susz lub czekam a wyschn (rozczesanie po takim szamponie jest tragiczne wi璚 p鏦i nie s suche to nawet nie pr鏏uj). no i na takie w這sy nak豉dam toner z od篡wk lub bez i trzymam 2 godziny jako, lub na ca陰 noc. sp逝kuj i mam mi璚iutkie od篡wione w這sy nie nak豉dam tego jednocze郾ie, bo farb trzymam o wiele wiele kr鏂ej ni taki toner, poza tym od篡wki i maski wcze郾iej u篡te os豉biaj dzia豉nie tonera
oo super dzi瘯i wielkie
Stary 2012-03-03, 15:03   #2316
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Siedz w豉郾ie z rud szamponetk, pomieszan z czerwonym i r騜owym tonerem Olaboga ile da豉m tego tonera, po 10 pompek ka盥ego. Czy my郵icie, 瞠 mniej te by by這 okej? I ile dodajecie tonera do od篡wki (chodzi mi o to tonerowanie gdy trzymacie mieszanin na g這wie z godzin, nie przy myciu)?
Stary 2012-03-03, 15:28   #2317
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

ja zwyczajnie mieszam i dodaj a uznam 瞠 kolor jest odpowiedni. zale篡 to od intensywno軼i tonera- przy fioletowym plum dawa豉m miseczk od篡wki i 造瞠czk tonera i mia豉m mega intensywny fiolet, przy czerwonych to raczej p馧 na p馧 albo tylko troch odzywki, bo czerwone zazwyczaj nie sa zbyt ciemne. najlepiej na pasemku sobie sprawdzi czy kolor odpowiada, jak za jasny to wiecej tonera, jak za ciemny to wiecej od篡wki
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-03, 16:14   #2318
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

enn_, czekam na zdj璚ia z niecierpliwo軼i, bo ciekawi mnie ten spos鏏 farbowania
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-03-03, 16:32   #2319
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
enn_, czekam na zdj璚ia z niecierpliwo軼i, bo ciekawi mnie ten spos鏏 farbowania
mnie te. Kusicie mnie tym jean's color moze go kupie te na pewno sie bardzej oplaci od directionsa
Stary 2012-03-03, 19:00   #2320
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

jak to 50zl? farby postquam stoja na allegro po 9,50... swoja droga, fajne maja kolory korci mnie ic65... Ale mam jeszcze tyle farb do zuzycia!

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-03 o 19:02
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-03, 19:36   #2321
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
jak to 50zl? farby postquam stoja na allegro po 9,50... swoja droga, fajne maja kolory korci mnie ic65... Ale mam jeszcze tyle farb do zuzycia!
coto za farby...? pierwszy raz s造sz
Stary 2012-03-03, 19:48   #2322
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

obczai豉m palety tych postquam, i czerwienie mi si wydaj takie zgaszone. a przyk豉d闚 jak wygl康aj na w這sach znale潭 nie mo積a
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-03, 22:47   #2323
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
to do mnie bo ja kupowa豉m u mnie w mie軼ie za opakowanie 25z
zauwazylam, ze na allegro sa taniej, dlatego mysle, czy kombinowac z tym allwaves czy dalej sie trzymac tej
Cytat:
obczai豉m palety tych postquam, i czerwienie mi si wydaj takie zgaszone. a przyk豉d闚 jak wygl康aj na w這sach znale潭 nie mo積a
ja u篡wam, jak dodawa豉m zdj璚ia teraz to jest w豉郾ie postquam purple red IC60
na palecie tak na 篡wo one lepiej wygl康aj
ja teraz mysle nad sprobowaniem tego czerwonego blondu 8.55, bo tak my郵e, 瞠 by豚y mo瞠 mniej r騜owaty
a farbe og鏊nie polecam, kolor 豉dnie 豉pie, d逝go si utrzymuje, nie niszczy w這s闚

.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2012-03-03 o 22:52
Variance jest offline  
Stary 2012-03-04, 00:25   #2324
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

aaaa to ju rozumiem. 豉dnie wygl康a ten kolor na zdj璚iu

w豉郾ie znalaz豉m allwaves za nieca貫 13 pln we Wroc豉wiu, to T podjedzie i mi kupi bo mam za du穎 nauki by lata po mie軼ie ju zaczynam my郵e, 瞠 lepiej b璠zie jak si kolor zacznie spiera na pomara鎍zowo ni na r騜. Mo瞠 zakupi te ten oxydant 3% bo tam jest co za oko這 10 pln 1000 ml, wi璚 niedrogo
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-04, 05:36   #2325
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

w豉郾ie znalaz豉m allwaves za nieca貫 13 pln we Wroc豉wiu, to T podjedzie i mi kupi bo mam za du穎 nauki by lata po mie軼ie ju zaczynam my郵e, 瞠 lepiej b璠zie jak si kolor zacznie spiera na pomara鎍zowo ni na r騜. Mo瞠 zakupi te ten oxydant 3% bo tam jest co za oko這 10 pln 1000 ml, wi璚 niedrogo
這o to taniutko...
Stary 2012-03-04, 13:46   #2326
trudna sprawa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 599

Cytat:

Mo積a spyta gdzie tak tanio? Bo w drogerii obok mnie jest za 18.
trudna sprawa jest offline  
Stary 2012-03-04, 13:56   #2327
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Poka wiadomo嗆
Mo積a spyta gdzie tak tanio? Bo w drogerii obok mnie jest za 18.
posz這 pw
ja wcze郾iej tez kupowa豉m za 18 gdzies w okolicy wyszy雟kiego/nowowiejska, wi璚 moze to to samo miejsce
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-04, 18:24   #2328
uolcia
Rozeznanie

te na dole intensywne... Variance, a farbujesz regularnie ca這嗆? czy same odrosty i od鈍ie瘸sz tonerem? bo naprawd Twoje wlosy wygladaja mega zdrowo i kolor jednolity ;o

moze ic65 (Intensywna czerwien) ? na pewno zgasi r騜, je郵i chcesz si go pozby Chyba zam闚i ten odcie... ;p

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-04 o 18:28
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-04, 23:34   #2329
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
te na dole intensywne... Variance, a farbujesz regularnie ca這嗆? czy same odrosty i od鈍ie瘸sz tonerem? bo naprawd Twoje wlosy wygladaja mega zdrowo i kolor jednolity ;o

moze ic65 (Intensywna czerwien) ? na pewno zgasi r騜, je郵i chcesz si go pozby Chyba zam闚i ten odcie... ;p
musz si przej嗆 do fryzjerskiego i zobaczy jak na palecie 篡wo wygl康a kolor bo my郵a豉m, 瞠by zmieni co w t stron.

farbuje zawsze ca這嗆 i daje farbie zawsze 2 szansy, nie oceniam po 1 farbowaniu, bo wtedy ka da farba w豉軼iwie nie ma szans.
farbowa豉m 2 razy je z 9% utleniaczem, ale przy odrostach po boku g這wy mia豉m bardziej r騜owe pasma wi璚 zmieni豉m na 6% i teraz jest lepiej. przy 12% podobno s r騜owe.
jednolity kolor mam od ci庵貫go farbowania si na czerwono, no i od u篡wania jednej farby jasne, 瞠 odrost jest troch ja郾iejszy ale po 3 dniach ju nie ma du瞠j r騜nicy
a zdrowe to tak po po這wie z tego, 瞠 naturalnie je takie mam po mamie - grube i g瘰te (mama od jaki 30 lat jest blondynk farbowan, a ma mega zdrowe w這sy). ale poza tym od篡wiam je (szampon z od篡wk, od篡wka to w這s闚 + od篡wka ananasowa Joanny), staram si u篡wa ma這 suszarki chocia teraz jak o dziwo zapu軼i豉m w這sy to troch trudniejsze
ale og鏊nie jak si tak rozpisa豉m to musz stwierdzi, 瞠 ta farba nie wp造wa mi tak na w這sy jak to np. zrobi豉 Ce-Ce.

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-05, 13:57   #2330
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

To mo瞠 teraz ja si wypowiem co do czerwonych w這s闚
Jako, 瞠 mam do嗆 zniszczone w這sy, a chcia豉m powr鏂i do czerwonego kolorku, kupi豉m piank koloryzuj帷 Venita czerwon, ku mojemu zaskoczeniu kolor wyszed intensywny, w這sy wygl康aj na mniej zniszczone... Jestem bardzo zadowolona z efektu Chocia wiem, 瞠 pianka b璠zie si szybciej zmywa豉 od farby, ale co za co
Samo nak豉danie pianki na ca貫 w這sy trwa這 jakie 15 min (w這sy ciut za ramiona), do tego trzyma豉m piank jeszcze jakie 10 min. Puki co b璠 si farbowa piankami, jak w這sy odpoczn to powr鏂 do farby Artego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0343.jpg (75,8 KB, 54 za豉dowa)
Stary 2012-03-05, 17:48   #2331
uolcia
Rozeznanie

名IETNY kolor!! ale na kr鏒ko niestety. te pianki s mniej trwa貫 od toner闚 prawda? to jest 'jasna czerwie' ?

Variance masz racj, wa積e jest by stosowa wielokrotnie t sam farb... niestety ja wci捫 je zmieniam w poszukiwaniu idealnego koloru... kt鏎y jak r闚nie zauwa篡豉 jest trudny do osi庵ni璚ia za 1 razem :P Jak tylko zu篡j wszystkie farby kt鏎e mam to zam闚i postquam )
Te my郵a豉m, 瞠 mam grube w這sy (systematyczne, wieloletnie rozja郾ianie do platyny nie zmieni這 ich stanu), do czasu a zacz窸am farbowa si na czerwienie.. ;/ tej pr鏏y ju nie przesz造 pomy郵nie ;p

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-05 o 17:49
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-05, 20:46   #2332
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
To mo瞠 teraz ja si wypowiem co do czerwonych w這s闚
Jako, 瞠 mam do嗆 zniszczone w這sy, a chcia豉m powr鏂i do czerwonego kolorku, kupi豉m piank koloryzuj帷 Venita czerwon, ku mojemu zaskoczeniu kolor wyszed intensywny, w這sy wygl康aj na mniej zniszczone... Jestem bardzo zadowolona z efektu Chocia wiem, 瞠 pianka b璠zie si szybciej zmywa豉 od farby, ale co za co
Samo nak豉danie pianki na ca貫 w這sy trwa這 jakie 15 min (w這sy ciut za ramiona), do tego trzyma豉m piank jeszcze jakie 10 min. Puki co b璠 si farbowa piankami, jak w這sy odpoczn to powr鏂 do farby Artego
鈍ietne w這ski.. ale pianki s bardzo kr鏒kotrwa貫 niestety
Stary 2012-03-05, 22:32   #2333
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Variance masz racj, wa積e jest by stosowa wielokrotnie t sam farb... niestety ja wci捫 je zmieniam w poszukiwaniu idealnego koloru... kt鏎y jak r闚nie zauwa篡豉 jest trudny do osi庵ni璚ia za 1 razem :P Jak tylko zu篡j wszystkie farby kt鏎e mam to zam闚i postquam )
Te my郵a豉m, 瞠 mam grube w這sy (systematyczne, wieloletnie rozja郾ianie do platyny nie zmieni這 ich stanu), do czasu a zacz窸am farbowa si na czerwienie.. ;/ tej pr鏏y ju nie przesz造 pomy郵nie ;p
dlatego czasem lepiej jak si u篡wa jednej farby pokombinowa z utleniaczami (je郵i to profesjonalna), albo z odcieniami obok siebie
moje w這sy te mnie raz przestraszy造, gdy ostro schud豉m i przy okazji szpital itd, wtedy by豉 masakra a widzisz - a ja my郵a豉m zawsze, 瞠 to farbowanie na blond tak niszczy w這sy
a i oblecz sobie poduszk, bo ja 2 dni po farbowaniu j brudz, zw豉szcza, 瞠 mam takie szcz窷cie, 瞠 po farbowaniu mnie co 豉pie

pianka super kolor co takiego wi瘯szo嗆 z nas pewnie chce osi庵n望

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-05, 22:44   #2334
enn_
Zakorzenienie

Wow, ja mam albo jakie szcz窷cie, albo tonery Jean's Color nie brudz poduszek ani ubra - nigdzie nie ma 郵adu czerwieni ani r騜u, a nie pozwalam w這som zbledn望 i toneruj je mniej lub bardziej intensywnie non stop.
Stary 2012-03-05, 23:11   #2335
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

przyznam, 瞠 mi te tonery i farby nic nie brudz mi璠zy myciami- poduszka zawsze czysta, ubrania te, tylko r璚znik po myciu brudny ale ju mam taki specjalny do w這s闚 przeznaczony wi璚 si nie przejmuj Nie wiem od czego to zale篡 ale 3 lata temu stosowa豉m te tonery, te czerwone i wszystko by這 uwalone- mo瞠 przez ten czas co w sk豉dzie zmienili, lub moja poszewka na poduszk jest nie brudz帷a si
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-06, 10:26   #2336
DoDoo
Zakorzenienie

Mi nic ta pianka nie brudzi, ani ubra ani poduszki... Musz przyzna, 瞠 jest nawet wydajna bo zosta這 mi jeszcze jakie 1/3 na odnowienie kolorku za jaki czas.
I co do tego, 瞠 si b璠zie szybko zmywa, no niestety ale ja myj w這ski max 2 razy w tyg tak瞠 tragedii jakiej chyba nie b璠zie

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

I kolorek to czerwie z tej firmy jest tylko jedna czerwie.
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-06, 10:40   #2337
enn_
Zakorzenienie

Na ile wystarcza Ci jedno opakowanie? Na 3 razy?
Stary 2012-03-06, 10:53   #2338
DoDoo
Zakorzenienie

Nie, pierwszy raz robi豉m ca貫 w這sy piank i z tego opakowania zosta豉 mi jeszcze 1/3
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-06, 12:10   #2339
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
przyznam, 瞠 mi te tonery i farby nic nie brudz mi璠zy myciami- poduszka zawsze czysta, ubrania te, tylko r璚znik po myciu brudny ale ju mam taki specjalny do w這s闚 przeznaczony wi璚 si nie przejmuj Nie wiem od czego to zale篡 ale 3 lata temu stosowa豉m te tonery, te czerwone i wszystko by這 uwalone- mo瞠 przez ten czas co w sk豉dzie zmienili, lub moja poszewka na poduszk jest nie brudz帷a si
Do r騜owo czerwonej wody ju si przyzwyczai豉m, do brudnych r璚znik闚 te (i u篡wam czerwonego, 郵adu na nim nie ma po farbie ) - ale to jednak co innego ni ufajdana poduszka i bluzka, bez 瘸dnej kontroli nad tym, co si brudzi.
Teraz siedz z mask na g這wie, wymieszan z kilkoma pompkami toner闚. Nie wiem czy jestem bardziej ciekawa tego jak zadzia豉 maska, czy tego czy pozb璠 si pomara鎍zowego b造sku z w這s闚.

A w og鏊e to mam "problem", bo udane zej軼ie z czarnych na 篡w czerwie i zachowanie przy tym w這s闚 w 鈍ietnym stanie zach璚i這 mnie to dalszych eksperyment闚, r闚nie tych bardziej grzecznych (jak np. 鈔edni, ch這dny blond) - ale musz si powstrzyma, bo zbankrutuj, poza tym na co mi prawie nie zu篡te dwie butle toner闚?
Stary 2012-03-06, 12:40   #2340
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Do r騜owo czerwonej wody ju si przyzwyczai豉m, do brudnych r璚znik闚 te (i u篡wam czerwonego, 郵adu na nim nie ma po farbie ) - ale to jednak co innego ni ufajdana poduszka i bluzka, bez 瘸dnej kontroli nad tym, co si brudzi.
Teraz siedz z mask na g這wie, wymieszan z kilkoma pompkami toner闚. Nie wiem czy jestem bardziej ciekawa tego jak zadzia豉 maska, czy tego czy pozb璠 si pomara鎍zowego b造sku z w這s闚.

A w og鏊e to mam "problem", bo udane zej軼ie z czarnych na 篡w czerwie i zachowanie przy tym w這s闚 w 鈍ietnym stanie zach璚i這 mnie to dalszych eksperyment闚, r闚nie tych bardziej grzecznych (jak np. 鈔edni, ch這dny blond) - ale musz si powstrzyma, bo zbankrutuj, poza tym na co mi prawie nie zu篡te dwie butle toner闚?
Blond? Szalonaa hehe
No ja jestem ponad tydzien po farbowanie my豉m wlosy juz ze 4 razy i jest OK kolor sie trzyma. Jest taki fajny ze jak ide ulic to wzbudzam uwag taki jasny jest

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.