Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 79 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-06, 12:44   #2341
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Blond? Szalonaa hehe
No ja jestem ponad tydzien po farbowanie my豉m wlosy juz ze 4 razy i jest OK kolor sie trzyma. Jest taki fajny ze jak ide ulic to wzbudzam uwag taki jasny jest
Mnie si w og鏊e taka platyna, biel marzy - bo zreszt w po prostu bardzo jasnym blondzie by mi raczej dobrze nie by這 ze wzgl璠u na opraw oczu, ale to duuu穎 roboty, du瘸 szansa na zupe軟e zniszczenie w這s闚 + pewnie pasowa這by mi tylko jakbym 軼i窸a w這sy, a na chwil obecn 軼ina nawet p馧 cm nie planuj.

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu tej szamponetki z tonerami, ale mam wra瞠nie, 瞠 strasznie du穎 tych toner闚 zu篡wam. My郵 te, 瞠 mog豉bym umy w這sy ze 3 razy bez tonerowania zupe軟ie 瘸dnego, nawet na 10 minut w od篡wce i zobaczy jak si zachowuj, ale... nie wiem, boj si ryzykowa, 瞠 przez chocia 1 dzie b璠 mia豉 wyblak造 kolor.
Stary 2012-03-06, 13:41   #2342
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Mnie si w og鏊e taka platyna, biel marzy - bo zreszt w po prostu bardzo jasnym blondzie by mi raczej dobrze nie by這 ze wzgl璠u na opraw oczu, ale to duuu穎 roboty, du瘸 szansa na zupe軟e zniszczenie w這s闚 + pewnie pasowa這by mi tylko jakbym 軼i窸a w這sy, a na chwil obecn 軼ina nawet p馧 cm nie planuj.
ja bym mog豉 du穎 zarobi farbujac si na blond poniewa zawsze m闚i豉m, 瞠 nigdy takowego koloru mie nie b璠 i m鎩 kolega zaoferowa, 瞠 je郵i pofarbuje si na blond i wytrzymam w nim tydzie to da mi 1000z nawet taka kasa mnie nie kusi cho bym mog豉 wtedy zrobi kolejny tatua

a tak poza tym uwielbiam Tw鎩 kolor, chc taki sam!

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2012-03-06 o 13:44
Variance jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:16   #2343
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
ja bym mog豉 du穎 zarobi farbujac si na blond poniewa zawsze m闚i豉m, 瞠 nigdy takowego koloru mie nie b璠 i m鎩 kolega zaoferowa, 瞠 je郵i pofarbuje si na blond i wytrzymam w nim tydzie to da mi 1000z nawet taka kasa mnie nie kusi cho bym mog豉 wtedy zrobi kolejny tatua

a tak poza tym uwielbiam Tw鎩 kolor, chc taki sam!
Odk康 pofarbowa豉m w這sy po ka盥ym myciu mam inny kolor, a je郵i mi si zbierze na tonerowanie to w og鏊e raz mam w這sy bardziej r騜owe, a raz bardziej pomara鎍zowe. Wi璚 nie wiem o kt鏎ym kolorze m闚isz.
Np. pierwsze zdj璚ie to kolor jaki tydzie temu, kolejne - w niedziel, reszta dzisiaj. Wida, 瞠 teraz to taka pomara鎍zowa czerwie. Nier闚na na dodatek.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,2 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (16,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,2 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (33,5 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,4 KB, 30 za豉dowa)
Stary 2012-03-06, 14:28   #2344
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

A mnie si podoba taki sprany kolorek
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:32   #2345
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
A mnie si podoba taki sprany kolorek
Mnie te si w sumie podoba, chocia wola豉bym, 瞠by by r闚ny.
Stary 2012-03-06, 14:41   #2346
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Odk康 pofarbowa豉m w這sy po ka盥ym myciu mam inny kolor, a je郵i mi si zbierze na tonerowanie to w og鏊e raz mam w這sy bardziej r騜owe, a raz bardziej pomara鎍zowe. Wi璚 nie wiem o kt鏎ym kolorze m闚isz.
Np. pierwsze zdj璚ie to kolor jaki tydzie temu, kolejne - w niedziel, reszta dzisiaj. Wida, 瞠 teraz to taka pomara鎍zowa czerwie. Nier闚na na dodatek.
o ten z tych 2 pierwszych zdj耩, jest mega!
a tak Ci si spiera? bo z tego co wyczyta豉m robi豉 farb...

ja w豉郾ie nie lubi jak si kurde spiera do marchewy, ju wole w r騜 :P ale to mo瞠 dlatego, 瞠 wtedy mnie bardziej wkurza odrost :P

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:46   #2347
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
o ten z tych 2 pierwszych zdj耩, jest mega!
a tak Ci si spiera? bo z tego co wyczyta豉m robi豉 farb...

ja w豉郾ie nie lubi jak si kurde spiera do marchewy, ju wole w r騜 :P ale to mo瞠 dlatego, 瞠 wtedy mnie bardziej wkurza odrost :P
Wiesz co, zwalam win na nier闚no rozja郾ione w這sy (bo kolor si r騜nie trzyma w r騜nych miejscach) i to, 瞠 do ich mycia po olejowaniu (= 2x w tygodniu) u篡wam do嗆 mocno oczyszczaj帷ych szampon闚.
Tak wi璚, co do trwa這軼i farby itp. p鏦i co nie wypowiadam si, zobacz za jakie 2 miesi帷e.

Edit: No i my郵 te, 瞠 to mo瞠 by nieco jednak przek豉mane przez zdj璚ia, bo s robione w zupe軟ie innym 鈍ietle, moje w這sy dzisiaj nie s a tak jasne i sprane.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-06 o 14:47
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:51   #2348
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Wiesz co, zwalam win na nier闚no rozja郾ione w這sy (bo kolor si r騜nie trzyma w r騜nych miejscach) i to, 瞠 do ich mycia po olejowaniu (= 2x w tygodniu) u篡wam do嗆 mocno oczyszczaj帷ych szampon闚.
Tak wi璚, co do trwa這軼i farby itp. p鏦i co nie wypowiadam si, zobacz za jakie 2 miesi帷e.

Edit: No i my郵 te, 瞠 to mo瞠 by nieco jednak przek豉mane przez zdj璚ia, bo s robione w zupe軟ie innym 鈍ietle, moje w這sy dzisiaj nie s a tak jasne i sprane.
no fakt zdj璚ia czasem 幢e oddaj kolor, po prostu sama taka zmiana jest du穎, no ale na rozja郾iane i szampony oczyszczaj帷e robi swoje. ech zawsze co jak to m闚i ale i tak jest bardzo 豉dny.

a mi si ju tak teraz nie chce kombinowa z szukaniem nowej farby/odcienia

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-06, 15:02   #2349
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
no fakt zdj璚ia czasem 幢e oddaj kolor, po prostu sama taka zmiana jest du穎, no ale na rozja郾iane i szampony oczyszczaj帷e robi swoje. ech zawsze co jak to m闚i ale i tak jest bardzo 豉dny.

a mi si ju tak teraz nie chce kombinowa z szukaniem nowej farby/odcienia
Ale pr鏏owa豉 Alfaparfu/Majicontrastu? One + toner czerwony (np Chilli Red Jean's color) z dodatkiem r騜u powinny dawa dok豉dnie Tw鎩 wymarzony kolor.
Stary 2012-03-06, 15:21   #2350
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Ale pr鏏owa豉 Alfaparfu/Majicontrastu? One + toner czerwony (np Chilli Red Jean's color) z dodatkiem r騜u powinny dawa dok豉dnie Tw鎩 wymarzony kolor.
ch皻nie bym spr鏏owa豉 gdyby nie ich cena niestety obecnie op皻a這 mnie zapuszczanie w這s闚, taka zmiana 篡ciowa z zapa趾i
my郵, 瞠by zamiast tego spr鏏owa postquamu, ale inny odcie i mo瞠 do tego toner闚..

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-06, 15:35   #2351
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Enn- Kochana booski kolor. nawet ten sprany.. jak bede w Pl musze kupi ten toner Alfaparf bo tu jest za drogi dla mnie.
widze ze w czerwonej szmince czerwien na g這wie super wygl康a chyba te si tak zaczne malowa.
Co do zak豉du o 1000zl moim zdaniem nie warto bo rozjasniacz niszczy w這sy strasznie.

A a teraz sie prze簑ci豉m z tych szampon闚 szyszcz帷ych na czerwony z rossmana.. moze troche pomoze utrzyma kolor.
Stary 2012-03-06, 16:15   #2352
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Chyba kupi piank, bo kolor w這s闚 DoDoo jest pi瘯ny

mocno si trzymam, ju ponad miesi帷 bez farbowania i intensywne od篡wianie- naprawd si BARDZO op豉ci這, pomimo tego 瞠 od jakiego czasu chodz z rudymi w這sami i blond odrostem, a co tam
Mam coraz gorsze zdanie o farbie Maxima, kt鏎 farbowa豉m w這sy ju 2krotnie. Zmy豉 si niemal瞠 z ca造ch w這s闚... ale mo瞠 to kwestia olejowania i masek? W ka盥ym razie- nigdy wi璚ej. W sobot id do fryzjera 軼i望 zniszczone ko鎍e, wi璚 w niedziele zrobi ni ostatni raz odrosty.

Kusi mnie kupno tonera, Jeans color deep red... ? Mo瞠 kt鏎a z Was u篡wa豉 i ma zdj璚ia..?
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-06, 20:14   #2353
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Kusi mnie kupno tonera, Jeans color deep red... ? Mo瞠 kt鏎a z Was u篡wa豉 i ma zdj璚ia..?
Ja mam deep red, gdzies w poprzednich postach dawa豉m zdj璚ie, ale nie sugerowa豉bym si nim. m鎩 r騜 spod spodu jest tak mocny 瞠 przebija si przez ka盥y toner, dlatego jak zafarbuje w這sy by mo瞠 w nast. tygodniu by si pozby r騜u i zaczne stosowa ten toner to dam zna
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-07, 09:06   #2354
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

A mnie si dzi w oko rzuci banner Affinage w Opolu... Podejd w wolnej chwili i zobacz, czy to hurtownia czy fryzjer, mo瞠 uda si 軼i庵n望 te B-Redy...
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-03-07, 09:31   #2355
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Poka wiadomo嗆
A mnie si dzi w oko rzuci banner Affinage w Opolu... Podejd w wolnej chwili i zobacz, czy to hurtownia czy fryzjer, mo瞠 uda si 軼i庵n望 te B-Redy...
super. a ja wczoraj widzialam w sklepie infinity ale kosmetyki do makija簑. Zakupilam korektor i jest super.! moze wstawi za jaki czas i farby

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-07 o 09:34
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-07, 12:25   #2356
enn_
Zakorzenienie

Tak jednak my郵, 瞠 rozwi您a豉m "zagadk" wyp逝kiwania si farby z moich w這s闚 - wszystkie odrosty s 豉dne, intensywne, kiepsko si robi dopiero ni瞠j, a tam w這sy by造 znacznie gorzej rozja郾ione, bo nie chcia豉m ich za jednym zamachem przesuszy. Tak wi璚 obstawiam, 瞠 za 2-3 tygodnie wyr闚nam kolor i b璠zie okej.
Stary 2012-03-07, 12:31   #2357
DoDoo
Zakorzenienie

Dziewczyny my豉m dzisiaj pierwszy raz w這ski od na這瞠nia pianki koloryzuj帷ej Venita (czerwona) i jestem mile zaskoczona, poniewa kolor nie zmy si za du穎.
Dok豉dniej to umy豉m w這sy, na這篡豉m waxa (zmiesza豉m z od篡wk do w這s闚 farbowanych z rossmanna ) i potrzyma豉m godzin nast瘼nie sp逝ka豉m to czyli drugie zetkni璚ie w這s闚 z wod
I tu fotki robione w 鈍ietle 雲o鎍a (fotka z poprzedniego posta robiona jest w pokoju bez s這鎍a) .
Jestem strasznie zadowolona z tej pianki, koszt nieca貫 10z, a efekt super, lepszy od farby Artego, bo tamta zmy豉 si strasznie ju po pierwszym myciu i chyba do niej nie wr鏂 jednak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0361.jpg (113,8 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0362.jpg (120,3 KB, 33 za豉dowa)
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-07, 12:44   #2358
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
Dziewczyny my豉m dzisiaj pierwszy raz w這ski od na這瞠nia pianki koloryzuj帷ej Venita (czerwona) i jestem mile zaskoczona, poniewa kolor nie zmy si za du穎.
Dok豉dniej to umy豉m w這sy, na這篡豉m waxa (zmiesza豉m z od篡wk do w這s闚 farbowanych z rossmanna ) i potrzyma豉m godzin nast瘼nie sp逝ka豉m to czyli drugie zetkni璚ie w這s闚 z wod
I tu fotki robione w 鈍ietle 雲o鎍a (fotka z poprzedniego posta robiona jest w pokoju bez s這鎍a) .
Jestem strasznie zadowolona z tej pianki, koszt nieca貫 10z, a efekt super, lepszy od farby Artego, bo tamta zmy豉 si strasznie ju po pierwszym myciu i chyba do niej nie wr鏂 jednak
super kolorek i trzyma sie fajnie. zobaczymy na jak d逝go z regu造 pianki ko這 2-3 tygodni sie trzymaj
Stary 2012-03-07, 12:53   #2359
DoDoo
Zakorzenienie

Jak co to mam jeszcze z poprzedniego opakowania to b璠zie na poprawki
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-07, 14:47   #2360
uolcia
Rozeznanie

no nie ma bata zamawiam t piank!
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-07, 15:09   #2361
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
no nie ma bata zamawiam t piank!
Dok豉dna nazwa to urzekaj帷a purpura nr 33.
Ale, ale... jest jaka nowa jasny czerwie nr 34 i zapowiada si jeszcze lepiej
Aha i jak co to z tej firmy wypr鏏owa豉m r闚nie kolor 32 r騜owy, na rozja郾ionych w這sach wychodzi ob喚dnie ale mia豉m tylko jedno pasemko.
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-07, 15:53   #2362
uolcia
Rozeznanie

a masz po tej purpurze fioletow/r騜ow po鈍iat? Czy mo瞠 jest to czysta czerwie?
Dobrze 瞠 to napisa豉, bo przed chwil zam闚i豉m 4szt jasnej czerwieni i nie wiem czy nie wzi望 2 szt tej purpury
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-07, 17:26   #2363
SugarbabyLove
Zakorzenienie

no ta pianka to by bylo dobrze na od鈍ie瞠nie koloru mi璠zy farowaniem i jest tania.. musze j obczai te jak bede w pl
Stary 2012-03-07, 17:43   #2364
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
a masz po tej purpurze fioletow/r騜ow po鈍iat? Czy mo瞠 jest to czysta czerwie?
Dobrze 瞠 to napisa豉, bo przed chwil zam闚i豉m 4szt jasnej czerwieni i nie wiem czy nie wzi望 2 szt tej purpury
Fioletu nie ma, w sumie w這sy s jakby czerwono malinowe, zale積e od 鈍iat豉 i chyba te dlatego, 瞠 przedtem by造 sprane ni to sprany br您 ni to fiolet... dziwaczne by造
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-08, 13:39   #2365
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Witam po przerwie i same nowo軼i widz, ta pianka wygl康a ca趾iem ciekawie jako 'poczekajka' do nast瘼nej koloryzacji...

@DoDoo, a powiedz, w jakiej kondycji masz w這sy? Zdrowe czy przesuszone?
Pytam, bo ja - niestety - musia豉m jednak 軼i望 mniej wi璚ej po這w swoich lok闚, nie da這 rady inaczej ;/ Ko鎍闚ki by造 tragiczne, w zasadzie nie do odratowania, a i wy瞠j tak sobie.
Przyczyn kilka: samo farbowanie na pewno (chocia oksydant tylko 6%), zimowa susza w mieszkaniu czy w pracy, konsekwentne spinanie w這s闚 i trzymanie ich pod czapk, ale za to niekonsekwentne od篡wianie.

Czerwieni jednak nie oddam nigdy i walcz! Vatika, 豉godne szampony i od篡wki, ocet malinowy i dobra od篡wka bez sp逝kiwania + 造kanie Silici.
Mimo to jednak po kilkunastu myciach wida na w這sach poziome pasma: ciemny odrost/mocno czerwony pas zdrowych w這s闚/rudziej帷y pas lekko przesuszonych/bladorudy pasek na dole, no co pocz望.

Pytam wi璚 o te piank, czy robi to, na czym mi bardzo zale篡, czyli tonuje r騜nice?
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-08, 14:38   #2366
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Witam po przerwie i same nowo軼i widz, ta pianka wygl康a ca趾iem ciekawie jako 'poczekajka' do nast瘼nej koloryzacji...

@DoDoo, a powiedz, w jakiej kondycji masz w這sy? Zdrowe czy przesuszone?
Pytam, bo ja - niestety - musia豉m jednak 軼i望 mniej wi璚ej po這w swoich lok闚, nie da這 rady inaczej ;/ Ko鎍闚ki by造 tragiczne, w zasadzie nie do odratowania, a i wy瞠j tak sobie.
Przyczyn kilka: samo farbowanie na pewno (chocia oksydant tylko 6%), zimowa susza w mieszkaniu czy w pracy, konsekwentne spinanie w這s闚 i trzymanie ich pod czapk, ale za to niekonsekwentne od篡wianie.

Czerwieni jednak nie oddam nigdy i walcz! Vatika, 豉godne szampony i od篡wki, ocet malinowy i dobra od篡wka bez sp逝kiwania + 造kanie Silici.
Mimo to jednak po kilkunastu myciach wida na w這sach poziome pasma: ciemny odrost/mocno czerwony pas zdrowych w這s闚/rudziej帷y pas lekko przesuszonych/bladorudy pasek na dole, no co pocz望.

Pytam wi璚 o te piank, czy robi to, na czym mi bardzo zale篡, czyli tonuje r騜nice?
Mam bardzo zniszczone w這sy, efekty farbowania i rozja郾iania itd.
Pianka 鈍ietnie si spisa豉, w這sy wygl康aj na zdrowsze i maj jednolity kolor je郵i o to Ci chodzi這?

Je郵i chodzi o silice to te dzisiaj kupi豉m i mam pytanie czy mo積a j bra razem z innym preparatem zawieraj帷ym skrzyp polny? Czy b璠zie tego za du穎?

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-03-08 o 14:42
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-08, 15:40   #2367
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Dok豉dnie o to Masz kolor 33, tak? Ta Purpura? Bo ze zdj耩 w og鏊e nie wynika, ale tak to z farbami bywa, nazwy si nijak maj. Ja uciekam od rudo軼i, rudo軼iom m闚i nie, u Ciebie nic a nic nie przebija, cho to pewnie kwestia 鈍iat豉 te. A jak z aplikacj, bo poczyta豉m troch i s 瘸le, 瞠 wszystko wok馧 upa熥ane...

O ile wiem, to lepiej nie 造ka wi璚ej ni jeden specyfik na w這sy (sk鏎, paznokcie...), bo sk豉dniki lubi si dublowa. Nawet na opakowaniach wyra幡ie pisz, 瞠 jedna tabletka dziennie. Ale czy akurat kumulowanie skrzypu jest szkodliwe, to Ci nie powiem.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-08, 16:37   #2368
DoDoo
Zakorzenienie

Tak mam kolorek nr 33.
Mi aplikacja jak na pierwszy raz posz豉 super, mam w這sy nieco za ramiona.
Zostawi豉m rozpuszczone w這sy przy lewym uchu, reszt spi窸am i zacz窸am nak豉danie pianki pasmo po pasmie, nak豉da豉m piank na grzebie i czesa豉m w這sy (mo積a je troch pomasowa, 瞠by wszystkie z豉pa造 kolor). Niczego sobie nie upa熥a豉m

Co do rudo軼i to absolutnie nic takiego nie przebija.
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-08, 19:04   #2369
hoppipolla
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 653

Cytat:
to do mnie bo ja kupowa豉m u mnie w mie軼ie za opakowanie 25z
zauwazylam, ze na allegro sa taniej, dlatego mysle, czy kombinowac z tym allwaves czy dalej sie trzymac tej

ja u篡wam, jak dodawa豉m zdj璚ia teraz to jest w豉郾ie postquam purple red IC60
na palecie tak na 篡wo one lepiej wygl康aj
ja teraz mysle nad sprobowaniem tego czerwonego blondu 8.55, bo tak my郵e, 瞠 by豚y mo瞠 mniej r騜owaty
a farbe og鏊nie polecam, kolor 豉dnie 豉pie, d逝go si utrzymuje, nie niszczy w這s闚
cze嗆.
zastanawiam si nad farb, kt鏎 polecasz i mam pytanie, czy 1 opakowanie wystarczy na do嗆 g瘰te w這sy do zapi璚ia stanika? czy lepiej wzi望 2?
hoppipolla jest offline  
Stary 2012-03-08, 19:42   #2370
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

dziewczyny, tragedia :<
farbowa豉m w這sy 2 tygodnie temu, farb Colour ING, pani w sklepie zachwala豉 jak to im si sprzedaj itd... robi豉m z 9%, efekt kilka stron wcze郾iej... min窸o 14 dni, a ja mam na g這wie... co dziwnego o.O tam, gdzie by造 odrosty, czyli czubek g堯wy, mam co w rodzaju r騜u, a na ca貫j d逝go軼i spra這 si do rudego z r騜owymi prze鈍itami oO mia豉m w planach kupi majicontrast i na這篡 na ca貫 w這sy z 9% (niedawno na allegro by豉 promocja, kosztowa造 23z za sztuk!). Ale promocji ju nie ma, wi璚 raczej mnie nie sta, 瞠by co miesi帷 wydawa 100z na 2 tubki majicontrast, 瞠by pokry w這sy :/ nie wiem ju co robi, 瞠by wysz豉 mi wymarzona intensywna czerwie (jak w avatarze, ale to niestety tylko podniesiony przez kamerk internetow kontrast) :< nie chc rozja郾ia, 瞠by si zbyt szybko nie sp逝kiwa這... ech :<
Kamulla jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.