Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-06-21, 04:12   #211
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez matisia Poka wiadomo嗆
Chatul jak tam Twoje w這sy?
Prosto po "farbowaniu" czerwie mia豉m tylko na w這sach, kt鏎e nie by造 traktowane rozja郾iaczem. Z reszty od razu wymy si do rudego. Teraz ca這嗆 jest ju ruda(wa), troch nawet odbarwia豉m t czerwie 瞠by to jako wygl康a這. Na pewno moje w這sy nawet pod czerwie ju nie podchodz.
Stary 2010-06-21, 13:10   #212
matisia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do matisia

aha
matisia jest offline  
Stary 2010-06-21, 15:18   #213
pyka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez sqngirl Poka wiadomo嗆
Witam.
A ja mam pytanko odno郾ie farby CZERWONA PORZECZKA z Joanny.
Wszystko 豉dnie pi瘯nie,ale w drogerii na p馧ce sta造 obok siebie dwie owe farby w dw鏂h r騜nych kolorach
Te same numerki i inne odcienie. Jaki b陰d czy co? Kto si spotka z czym takim?
Nie bardzo wiem,jak teraz zakupi

w豉snie dzisiaj kupi豉m t czerwon porzeczk, i w豉郾ie te dwa odcienie, jeden jest jasny jak cholera a drugi wyglada prawie jak wi郾iowy o0 no ale sprzedawczyni powiedzia 瞠 to to samo, tylko 瞠 ta z tym ciemniejszym ma nopwe opakowanie i dlatego tak oO

a swoj drog farbowa豉 kt鏎a z Was na ten odcie?
pyka666 jest offline  
Stary 2010-06-21, 19:09   #214
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez pyka666 Poka wiadomo嗆
w豉snie dzisiaj kupi豉m t czerwon porzeczk, i w豉郾ie te dwa odcienie, jeden jest jasny jak cholera a drugi wyglada prawie jak wi郾iowy o0 no ale sprzedawczyni powiedzia 瞠 to to samo, tylko 瞠 ta z tym ciemniejszym ma nopwe opakowanie i dlatego tak oO

Ja ci庵le robie Porzeczk, a raczej farbowane od鈍ie瘸m t szamponetk. Do tej pory nie znalaz豉m lepszego odcienia i jestem bardzo zadowolona, a robie chyba ni ju z rok ponad
Stary 2010-06-22, 13:45   #215
pyka666
Przyczajenie

i wychodza bardzo czerwone czy bardziej pod bordo? bo nie wiem kt鏎ym pude趾iem farby sie sugerowa, czy tym z jasnymi czy z ciemnymi ?
pyka666 jest offline  
Stary 2010-06-22, 15:09   #216
dragoona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam, zaczytalam sie o tych czerwonych wlosach i to nie zle

ja, natomiast maj帷 taki kolor wlosow (taki jakis sredni blond, czasem w sloncu wychodzi na jasny...az sama nie wiem czasem jaki to blond bo jakis mieszany ;p )

http://img155.imageshack.us/i/spma0322d.jpg/

myslalam o takim kolorze:

http://img10.imageshack.us/i/img7235...ydlugie63.jpg/
http://img541.imageshack.us/i/img106...rydlugie4.jpg/
http://img716.imageshack.us/i/img116...rydlugie6.jpg/

albo co ko這 takiej wlasnie ciemnej czerwieni..
pyt1.
jak polecacie farbe ? (palette ma duzo negatywnych opinii, wiec odpada)
pyt2.
czy ladnie by mi bylo w takim kolorze?
dragoona jest offline  
Stary 2010-06-23, 18:51   #217
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez dragoona Poka wiadomo嗆
Witam, zaczytalam sie o tych czerwonych wlosach i to nie zle

ja, natomiast maj帷 taki kolor wlosow (taki jakis sredni blond, czasem w sloncu wychodzi na jasny...az sama nie wiem czasem jaki to blond bo jakis mieszany ;p )

http://img155.imageshack.us/i/spma0322d.jpg/

myslalam o takim kolorze:

http://img10.imageshack.us/i/img7235...ydlugie63.jpg/
http://img541.imageshack.us/i/img106...rydlugie4.jpg/
http://img716.imageshack.us/i/img116...rydlugie6.jpg/

albo co ko這 takiej wlasnie ciemnej czerwieni..
pyt1.
jak polecacie farbe ? (palette ma duzo negatywnych opinii, wiec odpada)
pyt2.
czy ladnie by mi bylo w takim kolorze?

sprobuj cos welli np wellaton 55/46 - piekna ciemna czerwien , safira rez ma ten odcien

napewno byloby tobie bardzo ladnie pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:

ja robialm porzeczka - farba , byla bardzo intensywna , kladziona na czerwien w podobnym odcieniu , srednio ciemno czerwony kolorek
Stary 2010-06-23, 20:06   #218
dwulicowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

mam do Was pytanie ma貫

czy i gdzie dostan jakie preparaty (szampony/od篡wki) dla czerwonych w這s闚?
czyta豉m te w tym w徠ku o linii Sunsilka dla takowego koloru ale nigdzie przenigdzie go nie widzia豉m ;]

a, i czy (je郵i kt鏎a z Was u篡wa豉 takiego specyfiku) on podtrzymuje kolor? bo oczywi軼ie chcia豉bym przed逝篡 trwa這嗆 tego ma這 trwa貫go koloru

dwulicowa jest offline  
Stary 2010-06-24, 13:48   #219
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
i wychodza bardzo czerwone czy bardziej pod bordo? bo nie wiem kt鏎ym pude趾iem farby sie sugerowa, czy tym z jasnymi czy z ciemnymi ?
Zale篡 na jaki odcie si k豉dzie. Je郵i na ciemniejszy wychodz 豉dne a'la wi郾ia/porzeczka, a je郵i na rozja郾iane to 豉pi na bardzo intensywny kolor (ja raz k豉d豉m na rozja郾ione i wysz這 mi oczoje... czerwone w s這necznym 鈍ietle bo w pomieszczeniach mia豉m boski porzeczkowy ). Nie sugeruj si opakowaniem, czasem to wina druku lub zmiany szaty graficznej

Btw. Jeszcze nigdy nie zdarzy這 mi si, 瞠by kolor by identyczny jak na opakowaniu jakiej farby... a szkoda

Cytat:
Napisane przez dwulicowa Poka wiadomo嗆
mam do Was pytanie ma貫

czy i gdzie dostan jakie preparaty (szampony/od篡wki) dla czerwonych w這s闚?
czyta豉m te w tym w徠ku o linii Sunsilka dla takowego koloru ale nigdzie przenigdzie go nie widzia豉m ;]
Z ponad rok temu u篡wa豉m Sunsilka (szampon + od篡wka) do rudych w這s闚, by豉m zadowolona, ale potem gdzie ta seria znik豉 i do tej pory si z ni nie spotka豉m. U篡wa豉m te Pantene Pro-V Red Expressions, ale to te gdzie znik這, nie wiem czy zosta這 wycofane, czy drogerie tego nie zakupuj I od jakiego czasu u篡wam "normalnych" szamp./od. do w這s闚. Og鏊nie nie trafi豉m na nic do czerwonych w這s闚.
Stary 2010-06-24, 15:19   #220
pyka666
Przyczajenie

dzieki
mam zamiar polo篡 to na nieco juz wyblak陰 wi郾i, to mo瞠 nie bed takie ra膨ce
pyka666 jest offline  
Stary 2010-06-25, 17:54   #221
Czarna14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

Dziewczyny prosz o pomoc
Aktualnie mam na g這wie szamponetk Joanna kolor porzeczkowa czerwie. Ba豉m si od razu farbowa farb, bo obawia豉m si, 瞠 czerwie nie jest dla mnie. Jednak ten odcie jest przepi瘯ny I tu zaczynaj si schody... nie wiem jak farb ufarbowa w這sy, aby otrzyma taki odcie jak po tej szamponetce. Mo瞠cie poleci mi jak捷 farb lub szampon koloryzuj帷y? (mog by tak瞠 profesjonalne, by這by nawet lepiej)
Stary 2010-06-26, 08:34   #222
Petunia1993
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dzie dobry. A ja mam problem. Nigdy nie wychodzi mi kolor nawet chocia troche podobny do tego z opakowania. Kupi豉m farbe garnier miedziana czerwie mia mi wyj嗆 kolor w stylu marchewki) a wyszed ciemny kasztan z czerwonymi refleksami. Masakry nie ma kolor ujdzie ale ja chce rudy Nie wiem czy to co z moimi w這sami czy to farba Jak dla mnie garnier jest dobry bo w這s闚 nie niszczy jak np.palette no ale kolor..........
Petunia1993 jest offline  
Stary 2010-06-29, 02:46   #223
Lein
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Witam Czerwonow這se:)
Ja nieca造 miesi帷 temu farbowa豉m w這sy Safir, kolor Dzika Orchidea. Kolor wyszed rewelacyjny (jak na za陰czonym zdj璚iu), ale po 2 tygodniach by ju bardzo blady. W tym momencie jest ju bardzo ma這 czerwony. Poza tym akurat na moje w這sy farba mia豉 wp造w bardzo szkodliwy - w這sy wypada造 gar軼iami.

Pisz, poniewa chcia豉m zapyta, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 Joanny Multi Cream Color (Intensywna Czerwie albo Wi郾iowa Czerwie)? Je郵i tak, to jakie po niej wra瞠nia? Z g鏎y dzi瘯i za odpowied:)

Edit: Kurcze, nie wiem czego to wina, ale na moim kompie to zdj璚ie wygl康a lepiej. W ka盥ym razie m鎩 czerwony by bardziej soczysty w rzeczywisto軼i;)

Edytowane przez Lein
Czas edycji: 2010-06-29 o 02:47
Lein jest offline  
Stary 2010-06-29, 12:03   #224
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez Lein Poka wiadomo嗆
Witam Czerwonow這se
Ja nieca造 miesi帷 temu farbowa豉m w這sy Safir, kolor Dzika Orchidea. Kolor wyszed rewelacyjny (jak na za陰czonym zdj璚iu), ale po 2 tygodniach by ju bardzo blady. W tym momencie jest ju bardzo ma這 czerwony. Poza tym akurat na moje w這sy farba mia豉 wp造w bardzo szkodliwy - w這sy wypada造 gar軼iami.

Pisz, poniewa chcia豉m zapyta, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 Joanny Multi Cream Color (Intensywna Czerwie albo Wi郾iowa Czerwie)? Je郵i tak, to jakie po niej wra瞠nia? Z g鏎y dzi瘯i za odpowied

Edit: Kurcze, nie wiem czego to wina, ale na moim kompie to zdj璚ie wygl康a lepiej. W ka盥ym razie m鎩 czerwony by bardziej soczysty w rzeczywisto軼i

hmm wiesz ja mialam do czynienia z safira przez dlugie lata i nie zauwazylam wypadania wlosow , kolorek trzymal sie takze bardzo dobrze .Trwalosc koloru zalezy od wielu czynnikow , jak myjesz wlosy i czym , czy czesto i gesto odzywiasz je , od ekspozycji na slonce ...
Joanna tez farbowalam ale wloski nie byly tak fajne jak po safirze .

P.s
Farba zawiera odswiezacz koloru , po 2ch tyg nalezy go uzyc
Stary 2010-06-29, 13:20   #225
Lein
Przyczajenie

Nie twierdz absolutnie, 瞠 Safira jest z豉. To raczej kwestia moim w這s闚 (s naprawd cieniutkie i w sumie zniszczone). Nie mam zbyt du瞠go por闚nania, bo Safira to by豉 pierwsza trwa豉 farba, jakiej u篡豉m. Wcze郾iej stosowa豉m szampony koloryzuj帷e, a i przy nich kolor zmywa si po tygodniu (ale te musz zaznaczy, 瞠 myj w這sy bardzo cz瘰to). Dzika Orchidea to by idealny kolor dla mnie, ale niestety nie mog u篡wa Safiry. Chc si przerzuci na Joann i zastanawiam si jaka jest r騜nica mi璠zy Naturi a Multi Cream Color. Wi璚 je郵i kto mo瞠 wie, b璠 czeka豉 na jakie informacje;)
Lein jest offline  
Stary 2010-06-29, 13:37   #226
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Nie twierdz absolutnie, 瞠 Safira jest z豉. To raczej kwestia moim w這s闚 (s naprawd cieniutkie i w sumie zniszczone). Nie mam zbyt du瞠go por闚nania, bo Safira to by豉 pierwsza trwa豉 farba, jakiej u篡豉m. Wcze郾iej stosowa豉m szampony koloryzuj帷e, a i przy nich kolor zmywa si po tygodniu (ale te musz zaznaczy, 瞠 myj w這sy bardzo cz瘰to). Dzika Orchidea to by idealny kolor dla mnie, ale niestety nie mog u篡wa Safiry. Chc si przerzuci na Joann i zastanawiam si jaka jest r騜nica mi璠zy Naturi a Multi Cream Color. Wi璚 je郵i kto mo瞠 wie, b璠 czeka豉 na jakie informacje
moze najpierw wyprobuj wella wellaton ten sam odcien 66/46 , albo Decore ( moja ulubiona ) tez ten odcien .
Ja takze mam cienkie wloski , pewno jeszcze ciensze niz twoje , na zdjeciu wydaje sie burza wlosow na twojej glowie

farby Joanny roznia sie skladem a naturia nie ma dolaczonej odzywki
Stary 2010-06-29, 14:29   #227
karolcia_esce
Przyczajenie

Drogie wiza瘸nki mo瞠 wy mi pomo瞠cie. Na這篡豉m ju z dwa miesi帷e temu czerwon farbe z palette. Teraz mam ju odrosty a kolor schodzi po kilkku myciach<tym bardziej, 瞠 myje w這sy codziennie>. Aktualnie chcia豉bym zafarbowa w這sy na intensywny rudy wpadaj帷y w pomara鎍z. Czy farba z豉pie mi moje aktualne w這sy? A jak nie jaka jest najkr鏒sza droga do pomara鎍zowych w這s闚. Zastrzegam, 瞠 jak chyba ka盥y nie chcia豉bym zniszczy sobie w這s闚. Dodaje za陰cznik moich aktualnych w這s闚 i drugi za陰cznik w這sy w pierwszych dniach po farbowaniu.

Edytowane przez karolcia_esce
Czas edycji: 2010-06-29 o 14:36
karolcia_esce jest offline  
Stary 2010-06-29, 16:24   #228
Lein
Przyczajenie

Wow! na tym drugim zdj璚iu kolor wygl康a super. Co to by豉 za palette? Jaki nr farby?
Lein jest offline  
Stary 2010-06-29, 16:38   #229
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez karolcia_esce Poka wiadomo嗆
Drogie wiza瘸nki mo瞠 wy mi pomo瞠cie. Na這篡豉m ju z dwa miesi帷e temu czerwon farbe z palette. Teraz mam ju odrosty a kolor schodzi po kilkku myciach<tym bardziej, 瞠 myje w這sy codziennie>. Aktualnie chcia豉bym zafarbowa w這sy na intensywny rudy wpadaj帷y w pomara鎍z. Czy farba z豉pie mi moje aktualne w這sy? A jak nie jaka jest najkr鏒sza droga do pomara鎍zowych w這s闚. Zastrzegam, 瞠 jak chyba ka盥y nie chcia豉bym zniszczy sobie w這s闚. Dodaje za陰cznik moich aktualnych w這s闚 i drugi za陰cznik w這sy w pierwszych dniach po farbowaniu.

wejdz na watek o rudych wlosach , ja tez schodzilam z takiej czerwieni na czysta miedz , bez dekoloryzacji bo to bez sensu . kolor sie wyplucze migiem . Schodzialm farbujac 7.4 koleston perfect + 9%oksydant
Stary 2010-06-29, 16:48   #230
karolcia_esce
Przyczajenie

Cytat:
Wow! na tym drugim zdj璚iu kolor wygl康a super. Co to by豉 za palette? Jaki nr farby?

Palette radiance pasjonuj帷a czerwie RF15. Kolor by taki jak na zdj璚iu oko這 tygodnia.
Stary 2010-06-30, 09:28   #231
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Pisz, poniewa chcia豉m zapyta, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 Joanny Multi Cream Color (Intensywna Czerwie albo Wi郾iowa Czerwie)? Je郵i tak, to jakie po niej wra瞠nia? Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
Hej!
Ja u篡wa豉m kiedy Joanny, ale og鏊nie wtedy nie 豉pa這 mi na intensywne czerwienie, a po wi郾i mia豉m raczej br您owe w這sy z wi郾iowymi refleksami, nie by豉m specjalnie zadowolona. Ale nak豉da豉m farbe na ciemniejsze w這sy ni mam teraz i mo瞠 dlatego nie 豉pa這 intensywnego koloru. Z Joanny u篡wam teraz tylko szamponetek, do farb ju nie wracam, bo boje si 軼iemni w這sy. Oczywi軼ie wszystko zale篡 od wyj軼iowego koloru na , kt鏎y nak豉da si farbe. Ahhhh no i jako軼iowo faby Joanny nie s z貫, nie nieszczy造 mi w這s闚 itd.
Stary 2010-06-30, 19:49   #232
Chaos_Girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 150

Cytat:
Nie twierdz absolutnie, 瞠 Safira jest z豉. To raczej kwestia moim w這s闚 (s naprawd cieniutkie i w sumie zniszczone). Nie mam zbyt du瞠go por闚nania, bo Safira to by豉 pierwsza trwa豉 farba, jakiej u篡豉m. Wcze郾iej stosowa豉m szampony koloryzuj帷e, a i przy nich kolor zmywa si po tygodniu (ale te musz zaznaczy, 瞠 myj w這sy bardzo cz瘰to). Dzika Orchidea to by idealny kolor dla mnie, ale niestety nie mog u篡wa Safiry. Chc si przerzuci na Joann i zastanawiam si jaka jest r騜nica mi璠zy Naturi a Multi Cream Color. Wi璚 je郵i kto mo瞠 wie, b璠 czeka豉 na jakie informacje
Jak dla mnie ten odswiezacz koloru z Safiry, to jakas lipa. Mam mile wspomnienia po uzywaniu Decore. Niestety w UK jej nie ma.
A po Ferii (nie pamietam odcienia), wypadaly mi wlosy. Po blondach nie. Moja fryzjerka powiedziala mi wtedy, ze moge byc uczulona na jakis skladnik farby, ktorego akurat w odcieniach blond moze nie byc.
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2010-06-30, 22:13   #233
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie ten odswiezacz koloru z Safiry, to jakas lipa. Mam mile wspomnienia po uzywaniu Decore. Niestety w UK jej nie ma.
A po Ferii (nie pamietam odcienia), wypadaly mi wlosy. Po blondach nie. Moja fryzjerka powiedziala mi wtedy, ze moge byc uczulona na jakis skladnik farby, ktorego akurat w odcieniach blond moze nie byc.
tak Decore , wspaniala farbka , kupuj koleston perfect , na ebayu , ja tak robie
chociaz czasem tez ciezko z odcieniami
Stary 2010-07-02, 17:04   #234
Czarna14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

Nikt nie wie jak farb uzyskam taki kolor jak po szamponetce joanna porzeczkowa czerwie ?
Stary 2010-07-08, 01:43   #235
Seeensi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 267

ja ostatnio bra豉m dzik orchide z welli,ale wyszed mi bardziej taki bordo ni czerwie.spr鏏uj teraz : brillance luminance jaskrawa czerwien kolor 846,i napisze jak wyjdzie !
Stary 2010-07-08, 21:28   #236
karolcia_esce
Przyczajenie

Zafarbowa豉m me czerwone w這sy feri mango i..nadal s czerwone, mo瞠 ciut ja郾iejsze. Wiecie mo瞠 co stanie si po rozja郾ieniu w這s闚 np. Joann 4-6 ton闚? Czy uzyskam rudawo pomara鎍zowy kolor?
Stary 2010-07-09, 19:07   #237
EvaLuciferia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolcia_esce Poka wiadomo嗆
Wiecie mo瞠 co stanie si po rozja郾ieniu w這s闚 np. Joann 4-6 ton闚? Czy uzyskam rudawo pomara鎍zowy kolor?
W tamtym roku rozja郾ia豉m ciemniejsze wi郾iowe w這sy, jak dobrze pami皻am Joann (taki niebieski proszek w zestawie). Odrosty siwe jajko blond przechodzi造 w pomara鎍zow rudzizne, a gdzie nie gdzie przebija這 czerwonym r騜em (tak og鏊nie ). Niestety podkusi這 mnie zrobi to drugi raz za p馧 roku (b陰d!) i jednak kondycja w這s闚 mi si posypa豉 (walcze z tym do tej pory i zn闚 zapuszczam w這sy). Ale efekt po na這瞠niu na rozja郾ione w這sy szamponetki by niesamowity
Stary 2010-07-09, 19:11   #238
karolcia_esce
Przyczajenie

O to chyba se odpuszcze :P Nie znios豉bym r騜owych w這s闚 :P Mo瞠 tym razem kupi Joann rudy odcie mo瞠 wyjdzie rudy, a nie czerwony
Stary 2010-07-12, 19:03   #239
SoulOnFire
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mnie tez marzy si czerwie. Nigdy jednak nie zaryzykowa豉m, bo w這sy mam do嗆 zniszczone...Chcia豉bym jednak wypor鏏owa szamponetk porzeczkow joanny i tu moje pytanie, co wyjdzie na rozja郾ianych, dosy popalonych w這sach? Piszecie 瞠 na jasnych wychodzi kolor intensywny, ale je郵i s dodatkowo popalone?- chcia豉bym unikn望 op豉kanego efektu..Pozdrawiam
SoulOnFire jest offline  
Stary 2010-07-13, 10:47   #240
plug
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

hmm.. a ja ostatnio pokusi豉m si o czerwon farb z Palette. kolor wyszed mi 鈍ietny, taki jak chcia豉m, tylko z tego co widz, to sp逝cz si szybciej ni szampon... znacie jakie dobre szampony koloryzuj帷e, 瞠by od鈍ie瘸 ten odcie? nie chcia豉bym co chwil nak豉da farby, bo i tak da豉m moim w這som niez造 wycisk przez ostatni miesi帷 farbami, rozja郾iaczami i innymi duperelami.
poni瞠j zdj璚ie. kolor jest nieco bardziej intensywny.

Bellamy jest Bogiem. < 33
plug jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.