Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 80 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-08, 20:52   #2371
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
dziewczyny, tragedia :<
farbowa豉m w這sy 2 tygodnie temu, farb Colour ING, pani w sklepie zachwala豉 jak to im si sprzedaj itd... robi豉m z 9%, efekt kilka stron wcze郾iej... min窸o 14 dni, a ja mam na g這wie... co dziwnego o.O tam, gdzie by造 odrosty, czyli czubek g堯wy, mam co w rodzaju r騜u, a na ca貫j d逝go軼i spra這 si do rudego z r騜owymi prze鈍itami oO mia豉m w planach kupi majicontrast i na這篡 na ca貫 w這sy z 9% (niedawno na allegro by豉 promocja, kosztowa造 23z za sztuk!). Ale promocji ju nie ma, wi璚 raczej mnie nie sta, 瞠by co miesi帷 wydawa 100z na 2 tubki majicontrast, 瞠by pokry w這sy :/ nie wiem ju co robi, 瞠by wysz豉 mi wymarzona intensywna czerwie (jak w avatarze, ale to niestety tylko podniesiony przez kamerk internetow kontrast) :< nie chc rozja郾ia, 瞠by si zbyt szybko nie sp逝kiwa這... ech :<
hej. ojoj to niedobrze. kurcze no ja jestem 2 tyg po farbowaniu i tez mi sie troche wyp逝ka豉 farba cho nie wiele..
a ja uzywam teraz goldwell topchic effects kupilam bo byly w promocji ale zwykle tez sa w tej cenie co majicontrast.. wi璚 jak mi si te farby sko鎍z a mam jeszcze 2,5 tubki to bede kombinowa...ew. wytestuje co z tych ta雟zych odpowiednik闚 majicontrastu..
np Metamorphose color contrast kosztuje 8 euro za 100ml u mnie we fryzjerskim.A Dusy Magic Highlights tez ko這 8 euro + przesy趾a. nie wiem czy te firmy s w PL ..

a pozatym teraz myje w這sy tylko odzywk i szampon daje do maski ten czerwony i trzymam tak jak maske ze 5 minut. i widze ze wloski s fajne mi瘯kie

PS: 2 pierwsze fotki w dzien farbowania. 2ostatnie robione pare dni temu. 2 tyg po farbowaniu prawie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloskki..jpg (112,1 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg noweee.jpg (134,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z boku.jpg (111,3 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja wloooski.jpg (100,6 KB, 48 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-08 o 20:55
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-08, 21:28   #2372
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Sugar ju powoli wida efekty piel璕nacji! No i 豉dnego skr皻u zaczynaj nabiera ^.^

Jak reaguj na sam od篡wk? U mnie jako od pocz徠ku nie by這 problemu, ale po nieca造m tygodniu by造 fantastyczne
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog

Edytowane przez thedarksideoflight
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:30
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-03-08, 21:50   #2373
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Zgadzam si, wida efekty piel璕nacji, jeszcze troch i b璠zie naprawd fajnie.

Ja jutro z rana lec po Alfaparf, utleniacze i rozja郾iacz, bo mnie te w這sy doprowadzaj do sza逝. Mam nadziej, 瞠 jedna k徙iel rozja郾iaj帷a starczy.
Stary 2012-03-08, 22:42   #2374
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Sugar, przede wszystkim masz teraz na g這wie odcie w kt鏎ym bardzo Ci do twarzy

Kamulla im bardziej zniszczone w這sy tymbardziej wyp逝kuje si kolor. Farbami typu majicontrast i wod 9% niszczysz je podobnie jak rozja郾iaj帷... mo瞠 przerzu si na to co pod豉pa豉m od Dudzi, tj. farbowanie odrost闚 i od鈍ie瘸nie koloru tonerem/piank?

Chcia豉m po sobotnim fryzjerze zrobi odrost i na這篡 piank, ale ju drugi dzie zero odzewu ze strony sklepu z piankami, wi璚 chyba pochwal si efektem dopiero w przysz造m tyg ;/ uwielbiam zamawianie rzeczy przez internet
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-08, 23:23   #2375
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

A ja jestem z豉 totalnie. Chcia豉m we Wroc豉wiu kupi za te 13 pln farb Allwaves, zapyta豉m wi璚 czy jest dostepny kolor 0.6, zero odpowiedzi wi璚 zapytalam drugi raz, dni mijaj i dalej brak odpowiedzi. Mam to gdzie, kupno z przesy趾 si nie op豉ca na innych aukcjach bo przy dw鏂h tubkach cena wyjdzie taka sama co stacjonarnie, a tam ju nie zamierzam nic kupowa przez to jak traktuj klienta. kupi wi璚 od r瘯i i b璠 szale
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-09, 06:46   #2376
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
A ja jestem z豉 totalnie. Chcia豉m we Wroc豉wiu kupi za te 13 pln farb Allwaves, zapyta豉m wi璚 czy jest dostepny kolor 0.6, zero odpowiedzi wi璚 zapytalam drugi raz, dni mijaj i dalej brak odpowiedzi. Mam to gdzie, kupno z przesy趾 si nie op豉ca na innych aukcjach bo przy dw鏂h tubkach cena wyjdzie taka sama co stacjonarnie, a tam ju nie zamierzam nic kupowa przez to jak traktuj klienta. kupi wi璚 od r瘯i i b璠 szale
I bardzo dobra decyzja! ja mam teraz podobnie. Kupi豉m na aukcji na ebay tonery i pianki koloryzuj帷 z r騜nych firm og鏊nie ko這 40 sztuk w r騜nych odcieniach i kolorach za 1 Euro! I s逝chaj jaka akcja babka prawie 2 tygodnie sie nie odzywala wkoncu odpisala ze by豉 chora i za wys豉豉 paczke w poniedzia貫k. dzi jest pi徠ek paczki niema.. czekam do jutra i pisze do ebaya skarge na t pani. Sorry ale oboj皻ne czy wydam 50 euro czy 1 euro ona ma obowi您ek wys豉 paczke.

]Co do moich w這s闚 thedarksideoflight noo reaguj dobrze ja ju wczesniej duzo od篡wek u篡wa豉m ale teraz posz豉m na ca這嗆 od篡wka z rossmanna z babassu a po niej maseczka albo na odwr鏒, czasem myje 2 odzywkami og鏊nie w這ski s bardzo 豉dne miekkie i g豉dkie po myciu. Bo jak my豉m szamponami to bywa這 瞠 wosy by造 jak siano czego nie znosze!
Uolcia- Dziekuje mi si te podoba kolorek. A najlepsze jest to 瞠 wygl康a inaczej o ka盥ej porze dnia bo jest inne 鈍iat這
Swoj drog zamawia z neta rzeczy to kapa 篡cia niby wygodne i cz瘰to ta雟ze ale kuuurrde no wnerwia mnie jak jesr tak 瞠 kto mnie zlewa jak co kupuje albo pytam o co..

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Edit:
Dudzia- jak my郵isz jak dam na ten kolor co mam teraz za tydzien tak toner to mi chwyci? bo chcia豉bym je od鈍ie篡

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-09 o 06:44
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:36   #2377
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

SugarBabyLove: jakim utleniaczem robi豉? Bo ja bym chcia豉 czerwie tak intensywn jak te wariatki z youtuba

W ko鎍u si chyba skusz na tonery, chocia ju sama nie wiem... Ech... mia豉m nawet moment zw徠pienia i zastanawiania, czy nie przerzuci sie na niebieski -.- ale pewnie te by by這 z tym tyle roboty -.-
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:48   #2378
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
SugarBabyLove: jakim utleniaczem robi豉? Bo ja bym chcia豉 czerwie tak intensywn jak te wariatki z youtuba

W ko鎍u si chyba skusz na tonery, chocia ju sama nie wiem... Ech... mia豉m nawet moment zw徠pienia i zastanawiania, czy nie przerzuci sie na niebieski -.- ale pewnie te by by這 z tym tyle roboty -.-
Ja robie zawsze 9 %
noo mi si te marzy taka czerwie jak tu ta laska z youtube ma.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (30,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lz4189FhG61qc54voo1_1280.jpg (54,7 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 390792_10150483969019513_109779054512_8529367_490796321_n.jpg (45,3 KB, 28 za豉dowa)
Stary 2012-03-09, 10:21   #2379
Kamulla
Raczkowanie

ach... jak patrz na te w這sy.. *.*
jak robisz z 9% to ma這 intensywnie Ci to wychodzi kurcze... tak jak i u mnie xd chyba si jednak skusz na majicontrast, a potem b璠 od鈍ie瘸 tonerami, czy co... tylko zastanawiam sie jak to zrobi, 瞠by mi pokry這 r闚nomiernie... 9% na odrosty (鈔edni br您), a 6% na ca這嗆 (ten nieszcz瘰ny sprany rudy :/), czy na wszystko 9%, jak my郵icie?
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-09, 10:51   #2380
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ach... jak patrz na te w這sy.. *.*
jak robisz z 9% to ma這 intensywnie Ci to wychodzi kurcze... tak jak i u mnie xd chyba si jednak skusz na majicontrast, a potem b璠 od鈍ie瘸 tonerami, czy co... tylko zastanawiam sie jak to zrobi, 瞠by mi pokry這 r闚nomiernie... 9% na odrosty (鈔edni br您), a 6% na ca這嗆 (ten nieszcz瘰ny sprany rudy :/), czy na wszystko 9%, jak my郵icie?
hmm odosty wychodz zawsze ja郾iej tam bym da豉 6% a na reszte 9 % na twoim miejscu . a je郵i masz na dole bardzo ciemne a u g鏎y jasne to mo瞠 daj na odrosty 9 a na reszte 12%? albo zr鏏 k徙il rozja郾iaj帷 zanim zafarbujesz 瞠by wyr闚na wszystko..? no majicontrast jest drooogi. ja go kupie chyba dopiero jak inne farby zawiod bo jak narazie mam pare do wypr鏏owania.
Stary 2012-03-09, 12:27   #2381
MissJaneDoe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 210

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Dudzik, u mnie Allwaves jest za 17, wys豉 mog za darmo, bo mam tak mo磧iwo嗆, tak瞠 jak masz dro瞠j to daj zna (:

Ja wczoraj machn窸am henn, bo mi si zamarzy pomara鎍zowy poblask na troch. Nie ma tragedii, ale odrosty w og鏊e nie z豉pane. Mam jeszcze piank Venity, co鈣am wulkaniczne, w przysz造m tygodniu przetestuj.

My郵 te, czy nie zrobi k徙ieli rozja郾iaj帷ej na ca這嗆, a p騧niej wszystko jak捷 intensywnie czerwon farb. Mo瞠 pozby豉bym si k這pot闚 z r騜nic kolor闚 mi璠zy czubkiem a ko鎍闚kami?
MissJaneDoe jest offline  
Stary 2012-03-09, 14:01   #2382
Kamulla
Raczkowanie

tfu, na odwr鏒 napisa豉m oczywi軼ie na odrosty 6%, na ca這嗆 9 albo wymieszam, nie wiem jeszcze zobaczy豉m z kolei na ebayu ten u篡wany przez Lun z youtube'a AFFINAGE B-RED za 10 funt闚 + wysy趾a 7 funt闚. Ma 100 ml, miesza si go chyba w proporcjach 1:1... i my郵, 瞠 mo瞠 by dobry... a jak nie to mo瞠 si pokusz o tonery jakie, bo poppy red z La Riche wychodzi naprawd fajnie
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-09, 14:44   #2383
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
tfu, na odwr鏒 napisa豉m oczywi軼ie na odrosty 6%, na ca這嗆 9 albo wymieszam, nie wiem jeszcze zobaczy豉m z kolei na ebayu ten u篡wany przez Lun z youtube'a AFFINAGE B-RED za 10 funt闚 + wysy趾a 7 funt闚. Ma 100 ml, miesza si go chyba w proporcjach 1:1... i my郵, 瞠 mo瞠 by dobry... a jak nie to mo瞠 si pokusz o tonery jakie, bo poppy red z La Riche wychodzi naprawd fajnie
no ten affinage jest drogi... ja widzialam go na niemieckij stronie za niecale 18 euro+ przesy趾a 5 euro.. i miesza si 1:1? to tymbardziej sie nie op豉ci bo zwykle farby sie miesza 1:1,5 lub 1:2 i wtedy tubka jest na 2-3 razy...
Stary 2012-03-09, 16:11   #2384
enn_
Zakorzenienie

Jestem po dw鏂h dekoloryzacjach i, naprawd, gdyby ten kolor nie by nier闚ny to by zosta na mojej g這wie. Taki jasny, z這ty r騜.
Nawet rozwa瘸豉m zrobienie jeszcze jednej dekoloryzacji i na這瞠nie na to tylko tonera, ale tak my郵, 瞠 jak na這輳 farb i mi si ona sp逝cze, to efekt b璠zie podobny, nie? Taki jasny i sprany.

Btw, nie mog豉m nigdzie znale潭 dzisiaj farby Alfaparf, ale za to znalaz豉m... farb Scandic Line w kolorze... no wg. wzornika i nazwy powinna by to taka czerwie jak Alfaparfu i Majicontrat. I uwaga, uwaga, cena... 17 z za 100 ml, a wiem, 瞠 mo積a j dorwa taniej.
B璠 dzisiaj pr鏏owa, zobaczymy jak wyjdzie.
Stary 2012-03-09, 18:51   #2385
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Jestem po dw鏂h dekoloryzacjach i, naprawd, gdyby ten kolor nie by nier闚ny to by zosta na mojej g這wie. Taki jasny, z這ty r騜.
Nawet rozwa瘸豉m zrobienie jeszcze jednej dekoloryzacji i na這瞠nie na to tylko tonera, ale tak my郵, 瞠 jak na這輳 farb i mi si ona sp逝cze, to efekt b璠zie podobny, nie? Taki jasny i sprany.

Btw, nie mog豉m nigdzie znale潭 dzisiaj farby Alfaparf, ale za to znalaz豉m... farb Scandic Line w kolorze... no wg. wzornika i nazwy powinna by to taka czerwie jak Alfaparfu i Majicontrat. I uwaga, uwaga, cena... 17 z za 100 ml, a wiem, 瞠 mo積a j dorwa taniej.
B璠 dzisiaj pr鏏owa, zobaczymy jak wyjdzie.
ooo i jest ona dla ciemnych w這s闚?
Stary 2012-03-09, 18:57   #2386
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ooo i jest ona dla ciemnych w這s闚?
Wszystko wskazuje na to, 瞠 tak, wzi窸am do niej utleniacz 9%.
Co czuj, 瞠 dzisiaj sobie ekstremalnie przesusz w這sy. :/
No nic, lec robi k徙iel, na這輳 farb i mask i zak豉dam, 瞠 b璠zie ok.

Dam zna jak efekt, troch si jednak boj farby za 17 z i to takiej o kt鏎ej opinii nie mog豉m w og鏊e znale潭. Wyczyta豉m tylko pozytywy o utleniaczach (wi璚 oto jestem, z dwoma butlami litrowymi, ka盥a za 9 z ) i maskach (no i nie mog豉m si oprze -wzi窸am mask zamykaj帷 逝ski w這sa z tylko jednym, 豉two zmywalnym silikonem ).

砰czcie mi szcz窷cia, bo naprawd boj si efektu.
Stary 2012-03-09, 19:25   #2387
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Cytat:
Wszystko wskazuje na to, 瞠 tak, wzi窸am do niej utleniacz 9%.
Co czuj, 瞠 dzisiaj sobie ekstremalnie przesusz w這sy. :/
No nic, lec robi k徙iel, na這輳 farb i mask i zak豉dam, 瞠 b璠zie ok.

Dam zna jak efekt, troch si jednak boj farby za 17 z i to takiej o kt鏎ej opinii nie mog豉m w og鏊e znale潭. Wyczyta豉m tylko pozytywy o utleniaczach (wi璚 oto jestem, z dwoma butlami litrowymi, ka盥a za 9 z ) i maskach (no i nie mog豉m si oprze -wzi窸am mask zamykaj帷 逝ski w這sa z tylko jednym, 豉two zmywalnym silikonem ).

砰czcie mi szcz窷cia, bo naprawd boj si efektu.
砰cz szcz窷cia, bo pewnie b璠zie Ci potrzebne
Czekam na relacj...
DoDoo jest offline  
Stary 2012-03-09, 19:43   #2388
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Poka wiadomo嗆
砰cz szcz窷cia, bo pewnie b璠zie Ci potrzebne
Czekam na relacj...
noo dok豉dnie. przy farbowaniu szcz瘰cie sie przyda..
Stary 2012-03-09, 20:13   #2389
enn_
Zakorzenienie

Zastanawiam si, czy je郵i w這sy s rozja郾ione mocno, to czy nak豉da na nie farb z utleniaczem 6% czy 9%? Odrosty te si rozja郾i造. A przynajmniej wi瘯szo嗆, bo nak豉da豉m na o郵ep.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Dobra, b璠zie 9%, bo je郵i wyjdzie za ciemno czy co to chyba oszalej.
B璠zie 9% i maska na godzin. I znowu olejowanie co mycie. Ale teraz jak s ju takie jasne mog si wyp逝kiwa nawet, ten kolor mi le篡.
Stary 2012-03-09, 20:37   #2390
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Zastanawiam si, czy je郵i w這sy s rozja郾ione mocno, to czy nak豉da na nie farb z utleniaczem 6% czy 9%? Odrosty te si rozja郾i造. A przynajmniej wi瘯szo嗆, bo nak豉da豉m na o郵ep.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Dobra, b璠zie 9%, bo je郵i wyjdzie za ciemno czy co to chyba oszalej.
B璠zie 9% i maska na godzin. I znowu olejowanie co mycie. Ale teraz jak s ju takie jasne mog si wyp逝kiwa nawet, ten kolor mi le篡.
no 9 jest OK.
musi wyj嗆 fajny kolor niema wyjscia. dzia豉j
Stary 2012-03-09, 21:00   #2391
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Poka wiadomo嗆
cze嗆.
zastanawiam si nad farb, kt鏎 polecasz i mam pytanie, czy 1 opakowanie wystarczy na do嗆 g瘰te w這sy do zapi璚ia stanika? czy lepiej wzi望 2?
najlepiej 2 1 to stanowczo za ma這. i odradzam utleniacz 12% do niej
i najlepiej trzyma z godzin, bo wtedy naj豉dniej 豉pie kolor

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-10, 13:15   #2392
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Ja robie zawsze 9 %
noo mi si te marzy taka czerwie jak tu ta laska z youtube ma.
Ona dodaje filmiki i kiedy by filmik jak uzyska taki kolor
Stary 2012-03-10, 13:23   #2393
enn_
Zakorzenienie

Wrzucam efekt po tej farbie...
W skr鏂ie:
+ cena (17 z za 100 ml)
+ bardzo 豉two miesza si z utleniaczem
+ bardzo 豉two si rozprowadza
+ KOLOR!!!!!!!
+ stan w這s闚 bardzo okej

Je郵i nie oka瞠 si, 瞠 si szybko wyp逝kuje, to to jest farba idea. I-de-a.

Za陰czam zdj璚ia, nie wiem czy oddaj to, jak bardzo ten kolor jest g喚boki i pi瘯ny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5062.jpg (23,7 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5066.jpg (17,9 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5089.jpg (22,9 KB, 59 za豉dowa)
Stary 2012-03-10, 14:08   #2394
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Pi瘯ny kolor
Stary 2012-03-10, 14:22   #2395
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Wrzucam efekt po tej farbie...
W skr鏂ie:
+ cena (17 z za 100 ml)
+ bardzo 豉two miesza si z utleniaczem
+ bardzo 豉two si rozprowadza
+ KOLOR!!!!!!!
+ stan w這s闚 bardzo okej

Je郵i nie oka瞠 si, 瞠 si szybko wyp逝kuje, to to jest farba idea. I-de-a.

Za陰czam zdj璚ia, nie wiem czy oddaj to, jak bardzo ten kolor jest g喚boki i pi瘯ny.
boshe boooskoo wysz這
Stary 2012-03-10, 14:28   #2396
enn_
Zakorzenienie

On jest ciut chyba ciemniejszy na 篡wo i taki... bardziej g喚boki, je郵i to mo磧iwe, to ciut ciemniejszy ale te bardziej czerwony.
Stary 2012-03-10, 15:17   #2397
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
On jest ciut chyba ciemniejszy na 篡wo i taki... bardziej g喚boki, je郵i to mo磧iwe, to ciut ciemniejszy ale te bardziej czerwony.
na zywo zawsze inaczej wygl康a..
Stary 2012-03-10, 16:15   #2398
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

enn_ czy to ta farba? : http://allegro.pl/farba-lastrada-sca...120196275.html Te czerwienie nie wygl康aj zach璚aj帷o... Ale tw鎩 kolor naprawd konkretny. Gratuluj
W og鏊e to dawno mnie nie by這. M鎩 kolor ma si tak sobie. Poprawi豉m raz szmponetk z Joanny, ale nie wiem czy jest jaka wybitna r騜nica. W planach ze 2 k徙iele rozja郾iaj帷e i koloryzacja reszt Allwaves'a. Ale to tak za 2 tyg my郵. Pozdrawiam was dziewczynki i wspieram we wszystkich czerwonokoloryzacyjnych zabiegach
Zdj璚ie w pokoju i w 鈍ietle s這necznym
DSC00410.jpgDSC00403.jpg
Stary 2012-03-10, 16:30   #2399
enn_
Zakorzenienie

Falka, to moja farba, ale ta czerwie, kt鏎ej u篡wa豉m jest z serii super rozja郾iaj帷ej 10co鈣am.
Ten kolor wyszed mi troch za ma這 Arielkowy (chodzi tylko o jasno嗆, niestety jest ciemniejszy ni na fotach), ale szczerze m闚i帷, ta farba jest tak tania i ten kolor i tak jest tak g喚boki i 豉dny, 瞠 chyba przy nim zostan. Poza tym moje w這sy nie znios ju chyba kolejnego rozja郾iania.
Zastanawia豉m si czy nie wysz豉by ta farba ja郾iej jakbym u篡豉 utleniacza 12%?

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-10 o 16:32
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-10, 18:30   #2400
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Falka, to moja farba, ale ta czerwie, kt鏎ej u篡wa豉m jest z serii super rozja郾iaj帷ej 10co鈣am.
Ten kolor wyszed mi troch za ma這 Arielkowy (chodzi tylko o jasno嗆, niestety jest ciemniejszy ni na fotach), ale szczerze m闚i帷, ta farba jest tak tania i ten kolor i tak jest tak g喚boki i 豉dny, 瞠 chyba przy nim zostan. Poza tym moje w這sy nie znios ju chyba kolejnego rozja郾iania.
Zastanawia豉m si czy nie wysz豉by ta farba ja郾iej jakbym u篡豉 utleniacza 12%?
ja郾iej moze i by wysz豉 ale wiesz 12% niszczy bardziej w這ski..

Falka- kolorek masz fajny trzyma si OK

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.