Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-15, 16:40   #2491
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Przed tak k徙iel my郵 瞠 si skusz na olejowanie w這s闚, ale przed farbowaniem w豉軼iwym ju nie.
Czyli stara i sprawdzona metoda "na oko" najpewniejsza Nie wiem czemu, ale wydawa這 mi si 瞠 k徙iel rozja郾iaj帷 si robi tylko z rozja郾iacza, bez oxy O_0
Kupi豉m dzisiaj olej rycynowy i ju jest w dzia豉niu Przy okazji mam nadziej, 瞠 paznokcie si te podkuruj, bo stan nieciekawy...
Stary 2012-03-15, 16:54   #2492
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

uwa瘸j z tym rycynowym.. mi okropnie przesuszy w這sy (mimo 瞠 zmiesza豉m go z oliw z oliwek), no ale mo瞠 Tobie b璠zie s逝篡...
Te dzi kupi豉m w rossmanie ten szampon do rudych w這s闚.... ;p cho ma sls no ale dobrze mie w zanadrzu jeden szampon z sls
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-15, 17:15   #2493
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
uwa瘸j z tym rycynowym.. mi okropnie przesuszy w這sy (mimo 瞠 zmiesza豉m go z oliw z oliwek), no ale mo瞠 Tobie b璠zie s逝篡...
Te dzi kupi豉m w rossmanie ten szampon do rudych w這s闚.... ;p cho ma sls no ale dobrze mie w zanadrzu jeden szampon z sls
Ale silikon闚 nie ma?
Stary 2012-03-15, 17:39   #2494
uolcia
Rozeznanie

nie
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-15, 19:58   #2495
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

ale oczywi軼ie zalezy od tego ile si da oliwki.. ja daje troche tylko na ko鎍闚ki i reszt ale n a skalp nie daje bo potem ci瞛ko mi to domy juz pare razy straszne mia豉m z tym problemy wi璚 od tamtego czasu jak olejuje to daje przewaznie tylko troche na konce i na ca這嗆 a przed farbowaniem to moze 2 razy da豉m olejek i to tez niewiele.
wracaj帷 do szamponu, moze ma sls ale nie ma silikon闚 i jest z filtrem uv z tego co wiem wiec jest OK

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Kupilam t odzywke garniera ale bede testowa jutro albo pojutrze
a pozatym wlasnie wygralam aukcj i kupilam za 1 euro 2 sztuki odzywki Goldwell do wlos闚 czerwonych! no nic jutro zaplace moze w przyszlym tygodniu juz dostane paczke to bede widzie jakie b璠 efekty hehe
Stary 2012-03-16, 10:21   #2496
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

W豉郾ie siedz z allwavesem na g這wie
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-03-16, 12:08   #2497
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
W豉郾ie siedz z allwavesem na g這wie
super! i jaki rezultat...? poka poka foty
Stary 2012-03-16, 12:55   #2498
uolcia
Rozeznanie

Sugar ale Ci si uda這! ebay pewnie? a sk康 wysy趾a?

nigdy nie s造sza豉m o farbowaniu na naolejowane w這sy... ciekawe...cho ba豉bym si marnego efektu..

Allwaves 0.6? W豉郾ie, wstaw fotki

Dzisiaj na這輳 olej na noc i jutro 1sze mycie...boj si jutrzejszego koloru wlos闚 ;x haha dla nas to zawsze jest zagadka
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-16, 13:46   #2499
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar ale Ci si uda這! ebay pewnie? a sk康 wysy趾a?

nigdy nie s造sza豉m o farbowaniu na naolejowane w這sy... ciekawe...cho ba豉bym si marnego efektu..

Allwaves 0.6? W豉郾ie, wstaw fotki

Dzisiaj na這輳 olej na noc i jutro 1sze mycie...boj si jutrzejszego koloru wlos闚 ;x haha dla nas to zawsze jest zagadka
noo na ebay.. wysy趾a z hamburga a ja mieszkam 50 km od hamburga za ca這軼 zap豉c 3 euro bo przesy趾a du篡m listem

no ja dzi popo逝dniu bede w這sy my bo mnie strasznie g這wa sw璠zi.. zobaczymy ile si tonera wyp逝cze
Stary 2012-03-16, 16:25   #2500
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wrzucam efekty drugiego farbowania allwaves 0.6, tubka wystarczy豉 spokojnie na 2 razy i jeszcze par pasemek pr鏏nych.

Pierwsze foto - do tego zszed mi allwaves po 4 tygodniach od farowania, 2 i 3 robione w s這neczku, kt鏎e zagl康a mi do pokoju

W這sy s w du穎 lepszej kondycji ni po pierwszym farbowaniu, ale to dlatego, 瞠 od razu po zmyciu farby zaatakowa豉m je maskami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1625.jpg (80,3 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6477.jpg (128,9 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6487.jpg (99,9 KB, 56 za豉dowa)

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-03-16, 16:47   #2501
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

豉dnie Ci kolorek wyszed, jaki utleniacz da豉? +po ilu si wyp逝ka tamten allwaves?
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-16, 16:54   #2502
thedarksideoflight
Raczkowanie

Dzi瘯uj Da豉m 9% ju drugi raz, tamten by k豉dziony na podobny sprany kolor i po ok 3 tygodniach zacz掖 rudzie, ale z czerwonym po造skiem w s這鎍u, a po 4 ju sam rudy, a my豉m g這w codziennie, z czego ok po這w sam od篡wk

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-03-16, 17:05   #2503
enn_
Zakorzenienie

Strasznie si wyp逝ka. do br您u w豉軼iwie!

Teraz kolor masz pi瘯ny. Dla mnie ciut za ciemny, ale i tak boski.
+ w這sy wygl康aj jakby by造 w ca趾iem niez造m stanie, 豉dnie si b造szcz.

Edit: w og鏊e nie s康zi豉m, ze czerwie mo瞠 si TAK wyp逝ka...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-16 o 17:08
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-16, 17:13   #2504
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Strasznie si wyp逝ka. do br您u w豉軼iwie!

Teraz kolor masz pi瘯ny. Dla mnie ciut za ciemny, ale i tak boski.
+ w這sy wygl康aj jakby by造 w ca趾iem niez造m stanie, 豉dnie si b造szcz.

no w豉郾ie zgadzam si kolorek BOOSKI
ale my豉 codziennie to logiczne ze sie wyp逝kuje. Ja myje co 2-3 dni bo mnie sw璠zi sk鏎a juz jak d逝瞠j nie myje i tez pewnie sie szybko wyp逝cze toner. ale jak narazie JEST ok A JUZ MYxM 2 RAZY WΜSY
Stary 2012-03-16, 17:31   #2505
thedarksideoflight
Raczkowanie

Enn: Czerwienie ci庵le wyp逝kuj mi si do rudego, czasem ja郾iejszego a czasem ciemniejszego, tylko 2 razy wyp逝ka這 mi si do br您u, syoss i chyba palette kiedy taka by豉 do pasemek, ale one by造 k豉dzione na br您.

Tak bardzo wyp逝kany jest przez to, 瞠 przez jakie 3 dni przed farbowaniem my豉m szamponem przeciw逝pie穎wym, 瞠by 豉dniej z豉pa. Liczy豉m na co ja郾iejszego, ale za bardzo ba豉m si o ko鎍闚ki 瞠by je teraz jeszcze skatowa k徙iel rozja郾iaj帷

Tak wygl康a造 jako po 3 tygodniach od farbowania:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6297.jpg (155,9 KB, 44 za豉dowa)

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-03-16, 18:35   #2506
enn_
Zakorzenienie

A, to w sumie nie tak 幢e (nawet powiedzia豉bym, 瞠 ca趾iem 豉dny ten kolor po 3 tygodniach). Ju si ba豉m, bo w sumie fajnie Allwaves wygl康a na dzisiejszych fotach, szkoda by by這 jakby taki efekt by po miesi帷u zawsze.

P鏦i co po 3-4 myciach moje w這sy s wci捫 czerwone, tak wow-czerwone, ludzie si na mnie gapi i ci庵le kto na to zwraca uwag.
Zaraz b璠 my豉 szamponem do rudych w這s闚 z Rossmana, p鏦i co nie b璠 tyka豉 innego, zobaczymy jakie b璠 efekty.
Marzy mi si, 瞠by ta farba okaza豉 si tak d逝go utrzymuj帷 si, bo teraz ju faktycznie nie brudzi a tak strasznie wanny, a efekt wci捫 super.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

No i jestem po u篡ciu szamponu.
Zapach fajny, pieni si moim zdaniem ca趾iem porz康nie (na pewno lepiej od szampon闚 Alterry), konsystencja te od nich lepsza, co oznacza, 瞠 mo瞠 by. W sumie nawet 鈔ednio wydajny szampon za tak cen jest dla mnie ok.

Co do efektu to si nie wypowiem, chyba mi si znowu farba wyp逝kuje, ale poczekam z werdyktem jeszcze 2 tygodnie. Mam nadziej, 瞠 nie b璠zie si dzia這 to, co ostatnio, ale p鏦i co i tak jest lepiej.
Jak to jest z czerwonymi farbami, one si nie "w瞠raj" we w這sy? Czarne tak maj, niby z odrost闚 si wyp逝cz, ale ju w miejscach gdzie w這sy by造 2-3 razy farbowane zostaj na sta貫 - jest chocia troch podobnie z czerwieni?

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-16 o 17:47
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-16, 19:33   #2507
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
A, to w sumie nie tak 幢e (nawet powiedzia豉bym, 瞠 ca趾iem 豉dny ten kolor po 3 tygodniach). Ju si ba豉m, bo w sumie fajnie Allwaves wygl康a na dzisiejszych fotach, szkoda by by這 jakby taki efekt by po miesi帷u zawsze.

P鏦i co po 3-4 myciach moje w這sy s wci捫 czerwone, tak wow-czerwone, ludzie si na mnie gapi i ci庵le kto na to zwraca uwag.
Zaraz b璠 my豉 szamponem do rudych w這s闚 z Rossmana, p鏦i co nie b璠 tyka豉 innego, zobaczymy jakie b璠 efekty.
Marzy mi si, 瞠by ta farba okaza豉 si tak d逝go utrzymuj帷 si, bo teraz ju faktycznie nie brudzi a tak strasznie wanny, a efekt wci捫 super.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

No i jestem po u篡ciu szamponu.
Zapach fajny, pieni si moim zdaniem ca趾iem porz康nie (na pewno lepiej od szampon闚 Alterry), konsystencja te od nich lepsza, co oznacza, 瞠 mo瞠 by. W sumie nawet 鈔ednio wydajny szampon za tak cen jest dla mnie ok.

Co do efektu to si nie wypowiem, chyba mi si znowu farba wyp逝kuje, ale poczekam z werdyktem jeszcze 2 tygodnie. Mam nadziej, 瞠 nie b璠zie si dzia這 to, co ostatnio, ale p鏦i co i tak jest lepiej.
Jak to jest z czerwonymi farbami, one si nie "w瞠raj" we w這sy? Czarne tak maj, niby z odrost闚 si wyp逝cz, ale ju w miejscach gdzie w這sy by造 2-3 razy farbowane zostaj na sta貫 - jest chocia troch podobnie z czerwieni?
No ja te tak my郵e ten szampon si fajnie pieni i to on do嗆 troch czerwieni daje a przy p逝kaniu go woda si wydaje bardziej czerwona ni normalnie p逝kaj帷 np od篡wk..
ja tez teraz myje tylko nim, raz na 2 tygodnie myje zwyk造m dla dzieci 瞠by porz康nie wymy skalp.. ale ten szampon dla dzieci jest taki ochydny.. tzn pachnie fajnie ale w這sy s suche, szorskie po nim strasznie "skundlone" sko速unione, bogu dzi瘯i od篡wka "naprawia" ca造 efekt po tym szamponie i w這sy s boosko g豉dkie i mi瘯kie.
Dzi te my豉m w這sy i odyzk i w豉郾ie szamponem dla dzieci. a nastepnym razem bede juz testowa t odzywke garniera bo moja sie juz skonczy豉 i do tego ten czerwony szampon.
Co do ludzi na ulicy to w og鏊e ja to lubie jak ludzie si gapi wielu osobom si ten kolor podoba chwal mnie albo si u鄉iechaj nawet starsze osoby ale i widzia豉m osoby kt鏎e si krzywily albo g逝pio odzywa造 jak mnie widzia造 ale si tym nie przej窸am.. sram na to..

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Enn: Czerwienie ci庵le wyp逝kuj mi si do rudego, czasem ja郾iejszego a czasem ciemniejszego, tylko 2 razy wyp逝ka這 mi si do br您u, syoss i chyba palette kiedy taka by豉 do pasemek, ale one by造 k豉dzione na br您.

Tak bardzo wyp逝kany jest przez to, 瞠 przez jakie 3 dni przed farbowaniem my豉m szamponem przeciw逝pie穎wym, 瞠by 豉dniej z豉pa. Liczy豉m na co ja郾iejszego, ale za bardzo ba豉m si o ko鎍闚ki 瞠by je teraz jeszcze skatowa k徙iel rozja郾iaj帷

Tak wygl康a造 jako po 3 tygodniach od farbowania:
Noo u Ciebie to si bardzo wyp逝kuje i to do br您owo rudego ale na taki kolor jak farbe dasz to lepiej chwyta mi si zdaje ni na ciemniejsze kolory..
Pozatym co do syossa czy palette.. hmm ja powiem 瞠 obie farby maj boskie kolory i od篡wki do陰czone do farby ale.. si kr鏒ko trzymaj po 2 tygodniach mia豉m juz rudawe w這sy a po 3 juz musialam zafarbowa na nowo..
Stary 2012-03-16, 22:27   #2508
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:

No co Ty? Ja tylko na olej farbuj, a efekty s rewelacyjne! W這sy mi瘯kie i b造szcz帷e, a kolor wyrazisty. Same plusy.
Cytat:
Wrzucam efekty drugiego farbowania allwaves 0.6, tubka wystarczy豉 spokojnie na 2 razy i jeszcze par pasemek pr鏏nych.

Pierwsze foto - do tego zszed mi allwaves po 4 tygodniach od farowania, 2 i 3 robione w s這neczku, kt鏎e zagl康a mi do pokoju

W這sy s w du穎 lepszej kondycji ni po pierwszym farbowaniu, ale to dlatego, 瞠 od razu po zmyciu farby zaatakowa豉m je maskami
Pi瘯ny kolorek Ci wyszed, ale na tej pierwszej fotce to szok jak si wyp逝ka.
Cytat:

Ja te nie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-16, 23:06   #2509
uolcia
Rozeznanie

mi te si tak wyp逝kuje! z tych najbardziej zniszczonych w這s闚.. zastanawiam si po kt鏎ej farbie takie co zosta這;/

oo to chyba i ja zaczn nak豉da olej przed farbowaniem a na ile przed si go nak豉da? i jaki najlepszy? (mo瞠 by ten kt鏎y normalnie u篡wam, czy jaki konkretny najlepszy?)
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-16, 23:20   #2510
enn_
Zakorzenienie

Mnie si tak wyp逝kiwa豉 ostatnio z tych gorzej rozja郾ionych, teraz jest ok. No i u mnie w這sy "zniszczone" to nie jakie suche siano, tylko odrobin wysuszone, ale i tak mi瘯kie i b造szcz帷e w這sy - wi璚 mam nadziej, 瞠 nie b璠zie tu ju 瘸dnego koszmarnego wyp逝kiwania si do br您u.

A w og鏊e to ka盥ym myciem si denerwuj co zobacz po wysuszeniu czupryny. Dzisiaj dopatrzy豉m si delikatnej zmiany odcienia na bardziej wyp這wia造 i rudy, chocia pewnie r騜nicy nie ma. Tak mam nadziej, 瞠 wytrwam grzecznie ten miesi帷 i troch si uspokoj, bo ci庵le mam wra瞠nie, 瞠 jeszcze jedno mycie i b璠 szaro-ruda A na nak豉danie tonera pasmo po pa鄉ie nie mam si造, poza tym nie wiem ile musia豉bym go na這篡, 瞠by mi starczy這, a jak widz ile mi ubywa z tych wielkich butli to mi s豉bo. I zastanawiam si czy ma faktycznie sens dodawanie do od篡wki za ka盥ym razem np. jednej pompki tonera? To odrobina jest przecie, daje to w og鏊e co? Zawsze mi si wydaje, 瞠 "im wi璚ej tym lepiej", ale mo瞠 powinnam zmieni nastawienie i u篡wa tonera regularnie ale po odrobinie? ;]
Stary 2012-03-16, 23:58   #2511
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
mi te si tak wyp逝kuje! z tych najbardziej zniszczonych w這s闚.. zastanawiam si po kt鏎ej farbie takie co zosta這;/

oo to chyba i ja zaczn nak豉da olej przed farbowaniem a na ile przed si go nak豉da? i jaki najlepszy? (mo瞠 by ten kt鏎y normalnie u篡wam, czy jaki konkretny najlepszy?)
Ja nak豉dam kokosowy.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-17, 08:06   #2512
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie si tak wyp逝kiwa豉 ostatnio z tych gorzej rozja郾ionych, teraz jest ok. No i u mnie w這sy "zniszczone" to nie jakie suche siano, tylko odrobin wysuszone, ale i tak mi瘯kie i b造szcz帷e w這sy - wi璚 mam nadziej, 瞠 nie b璠zie tu ju 瘸dnego koszmarnego wyp逝kiwania si do br您u.

A w og鏊e to ka盥ym myciem si denerwuj co zobacz po wysuszeniu czupryny. Dzisiaj dopatrzy豉m si delikatnej zmiany odcienia na bardziej wyp這wia造 i rudy, chocia pewnie r騜nicy nie ma. Tak mam nadziej, 瞠 wytrwam grzecznie ten miesi帷 i troch si uspokoj, bo ci庵le mam wra瞠nie, 瞠 jeszcze jedno mycie i b璠 szaro-ruda A na nak豉danie tonera pasmo po pa鄉ie nie mam si造, poza tym nie wiem ile musia豉bym go na這篡, 瞠by mi starczy這, a jak widz ile mi ubywa z tych wielkich butli to mi s豉bo. I zastanawiam si czy ma faktycznie sens dodawanie do od篡wki za ka盥ym razem np. jednej pompki tonera? To odrobina jest przecie, daje to w og鏊e co? Zawsze mi si wydaje, 瞠 "im wi璚ej tym lepiej", ale mo瞠 powinnam zmieni nastawienie i u篡wa tonera regularnie ale po odrobinie? ;]
na pewno co to daje.. .
Ja wiem najlepiej by by這 nie my w這s闚 hahah
Stary 2012-03-17, 11:33   #2513
thedarksideoflight
Raczkowanie

Od 3 lat ju jako farbuj na rudy z kilkoma przerwami na czerwie, st康 wyp逝kuje si w豉郾ie tak, jak zostawi je bez farbowania na 2-3 miesi帷e to wyp逝kuje si do jasnego rudego, niemal rudego blondu, a taki farba 豉pie doskonale ;P

Sugar: Wbrew pozorom nie 豉pie za dobrze na takie, lepiej by z豉pa這 na nawet ciemniejsze, ale naturalne, bo za du穎 mam rudego pigmentu - dlatego my豉m tym przeciw逝pie穎wym, ale chyba jednak za kr鏒ko :/
Co do drogeryjnych farb, to do tej pory 瘸dna czerwie u mnie nie wytrzyma豉 d逝瞠j ni 2 tygodnie, a raczej po tym czasie ju by tylko rudy... A loreal z odrost闚 wyp逝kuje si u mnie po tygodniu :/

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-03-17, 11:59   #2514
uolcia
Rozeznanie

przed chwil my豉m k豉czki po ca這nocnym oleju tym czerwonym szamponem z rossmana i wg mnie same plusy- 豉dnie si pieni, pachnie i jest do嗆 wydajny.. nie oceni przed逝瞠nia koloru bo to 1sze mycie po farbowaniu piank, poza tym nadal s mokre bo teraz siedz z 'glori' na g這wie
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-17, 13:09   #2515
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Ja dzisiaj k豉d allwaves chcia豚ym 瞠by g鏎a wysz豉 mi troch ciemniejsza ni reszta bo wtedy tak odrosty nie krzycz, ale zobaczymy mam nadziej 瞠 b璠zie si w miar trzyma tym bardziej 瞠 myj ju w這sy raz na tydzie. normalnie my豉m raz na 4-5 dni, ale 4 dnia stosuj suchy szampon i mog spokojnie 7 dni chodzi nie strasz帷
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-17, 13:26   #2516
uolcia
Rozeznanie

To mo瞠 u篡j s豉bszego utleniacza ni zwykle?
od篡wka jantar te do嗆 znacznie przed逝瘸 '鈍ie穎嗆' w這s闚 z mycia co 2 dni przerzuci豉m si na 2 mycia w tyg ;p
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-17, 14:19   #2517
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Ja dzisiaj k豉d allwaves chcia豚ym 瞠by g鏎a wysz豉 mi troch ciemniejsza ni reszta bo wtedy tak odrosty nie krzycz, ale zobaczymy mam nadziej 瞠 b璠zie si w miar trzyma tym bardziej 瞠 myj ju w這sy raz na tydzie. normalnie my豉m raz na 4-5 dni, ale 4 dnia stosuj suchy szampon i mog spokojnie 7 dni chodzi nie strasz帷
kurcze takiej to dobrze.. ja musze co 2-3dni my...
a pozatym to HEJ dawno cie tu nie by這
W og鏊e pytanie do lasek ktore u篡wa造 toner闚 .. czy wam te si po zmyciu toneru robi rude odrosty..? ja juz 2 raz my豉m w這sy od farbowanie tonerem i mam ca造 czas rudy odrost...
Stary 2012-03-17, 18:27   #2518
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Pozatym musze wam pokaza fotki dzi robione musze przyzna 瞠 moje w這siaki s w coraz lepszej kondycji i szybko rosn... grzywka mi uros豉 na tyle 瞠 daje j na bok bo na oczy mi leci..
i kolorek te jest fajny wi璚 uwaga chwal si haha
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z boku w這oosy.jpg (113,3 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czerwonaa.jpg (79,4 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kochane w這siaki.jpg (85,3 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ty趺.jpg (109,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrostt.jpg (99,3 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-17 o 18:38
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-17, 18:39   #2519
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆

Wow, ja myj co drugi dzie i gdybym mia豉 czarne, a nie czerwone to pewnie my豉bym 4-5 razy w tygodniu.
Miesi帷-dwa 豉dnego koloru na w這sach masz zagwarantowane, kiedy ta farba mia豉by si wyp逝ka? ;D
Stary 2012-03-17, 18:56   #2520
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

tyle 瞠 ja wcze郾iej mia豉m w這sy bia貫 (naturalnie mam ciemny br您) i ju po jednym myciu moze by s豉bo
W這sy myj tak rzadko bo kiedy mia豉m dready (wcze郾iej my豉m codziennie) i przez ten czas sk鏎a g這wy si przyzwyczai豉 do takiej cz瘰totliwo軼i. Mo瞠 kiedy my豉m tak cz瘰to przez to, 瞠 to by okres dojrzewania- bo jako dziecko tez my豉m co tydzie.

co do toner闚 to jak masz na bazie pomara鎍zowego koloru to mo瞠 si tak wyp逝kiwa. I powiem Ci 瞠 wida znaczn popraw w stanie Twoich w這s闚 ! Naprawd 鈍ietnie!

za 15 minut zmywam

edit: mog z czystym sumieniem powiedzie 瞠 mam kolor jak laska z YouTube'a !

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-03-17 o 19:59
dudzia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.