Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 87 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-19, 07:03   #2581
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Mo瞠 i masz racj Enn ale wiesz mi itak si nie podobaj blondy
wol jednak czerwienie czy nawet fiolety bardziej..
a co do brwi my郵a豉m 瞠by henn kupi i sobie na czerwowo machn望..
Stary 2012-03-19, 09:35   #2582
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

@enn - tak, to jest sored... w豉郾ie przy這篡豉m kosmyk w這s闚 do monitora na Twoim zdj璚iu (no co, trzeba jako sobie radzi ;p)i odcie mamy niemal identyczny; w telefonie mam jeszcze kilka fot w r騜nym o鈍ietleniu i w這sy s na zmian: rude, rudoz這te, bordowe, r騜owe i krwistoczerwone - chyba tylko czerwie tak potrafi

Generalnie wysz這 mi do嗆 r闚no, zdj璚ie jest po prostu przepalone, w sensie kosmyk闚 przy twarzy (kochamy kom鏎kowe focie) - prepigmentacja jednak czyni cuda. Fakt, 瞠 trzyma豉m ciut za d逝go, niemal godzin - ale wiecie, jak to jest, jednocze郾ie robi豉m obiad i co chwila co by這 na kraw璠zi wykipienia albo spalenia... w zwi您ku z czym nieco ciemniejszy ton mam, ale mi si podoba.

Oczywi軼ie teraz b璠 si ba豉 umy w這sy, 瞠by nie straci Tego Koloru.
Btw. te jestem fank Alterry, dzi瘯i benkowi, nawiasem m闚i帷

I tak sobie patrz, ile jest tu pieknych dziewczyn z czerwieniami, a ka盥a inna.
Super!

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-03-19 o 09:38
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-19, 10:30   #2583
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

duuudzia, 郵iczny kolor! W豉郾ie taki chc kurcze, chyba si skusz na k徙iel rozja郾iaj帷, potem na to na這輳 jak捷 dobr farb... jeszcze wcze郾iej zetn w這sy ze 3 cm, bo moje ko鎍闚ki to masakra -.- a potem b璠 je piel璕nowa ale... to nie tym razem, gdy przyszed mi ten contrast red i machn go z... no w豉郾ie nie wiem, czy z 9%, czy pomiesza 9 i 12... chyba jednak 9, 瞠by mi si jako mega szybko nie wyp逝ka這, gdy jestem teraz 鈔ednio zadowola z rudosci, kt鏎a mi zosta豉 po poprzedniej farbie... dzisiaj si wybieram do fryzjerskiego po utleniacz, robi w czwartek w這sy przed koncertem, gdy pr鏏a alergiczna 48h jednak jest u mnie wymagana
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-19, 12:25   #2584
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
duuudzia, 郵iczny kolor! W豉郾ie taki chc kurcze, chyba si skusz na k徙iel rozja郾iaj帷, potem na to na這輳 jak捷 dobr farb... jeszcze wcze郾iej zetn w這sy ze 3 cm, bo moje ko鎍闚ki to masakra -.- a potem b璠 je piel璕nowa ale... to nie tym razem, gdy przyszed mi ten contrast red i machn go z... no w豉郾ie nie wiem, czy z 9%, czy pomiesza 9 i 12... chyba jednak 9, 瞠by mi si jako mega szybko nie wyp逝ka這, gdy jestem teraz 鈔ednio zadowola z rudosci, kt鏎a mi zosta豉 po poprzedniej farbie... dzisiaj si wybieram do fryzjerskiego po utleniacz, robi w czwartek w這sy przed koncertem, gdy pr鏏a alergiczna 48h jednak jest u mnie wymagana
super czekamy na efekt
Sonea- to by 郵iczny komplement..
Stary 2012-03-19, 14:59   #2585
SugarbabyLove
Zakorzenienie

moje 4 mycie po tonowaniu.. my豉m dzi tylko odzywk t now庵arnier nature beauty z cytryn.. i w這ski s fajne po niej mi瘯kie i pachn帷e super wr璚z zapach taki od鈍ie瘸j帷y nie za mocny.. pieni si lekko i konsystencja te fajna zobaczymy jaki bedzie efekt po cz瘰tym myciu ni.
a co do koloru nie wyp逝ka si za bardzo cho wida powoli miejscami przeb造ski rudo嗆i

sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Behentrimonium, Chloride, Dodocene, Olea Europaea Oil, Trideceth-6, Chlorhexidine, Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Propylene Glycol, Geraniol, Cetyl Esters, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Citrus Medica Limonum Extract, Lauryl PEG, Methicone, Hexyl Cinnamal, Parfum.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier_splung_oliven闤_teas1.jpg (29,2 KB, 6 za豉dowa)
Stary 2012-03-19, 15:35   #2586
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Dzisiaj, po kolejnym myciu, moje w這sy s ciut sp這wia貫 i bardziej r騜owe. Ciekawe jak b璠zie dalej.
Stary 2012-03-20, 12:36   #2587
enn_
Zakorzenienie

A dzisiaj s jeszcze bardziej sp這wia貫 i jeszcze bardziej r騜owe. Katuj je tym myciem, ale strasznie trudno mi si przestawi na mycie ich rzadko. :/ Poza tym jestem ciekawa jakie b璠 po kolejnych myciach, farbuj jednak dopiero za jakie 2 tygodnie, wi璚 chyba b璠 musia豉 zaopatrzy si w rud szamponetk. A, i dodam, 瞠 przy odrostach s r騜owe, ale 瘸r闚iaste, szaror騜owe robi si od 1/3 w這s闚 dopiero.
Stary 2012-03-20, 13:26   #2588
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
A dzisiaj s jeszcze bardziej sp這wia貫 i jeszcze bardziej r騜owe. Katuj je tym myciem, ale strasznie trudno mi si przestawi na mycie ich rzadko. :/ Poza tym jestem ciekawa jakie b璠 po kolejnych myciach, farbuj jednak dopiero za jakie 2 tygodnie, wi璚 chyba b璠 musia豉 zaopatrzy si w rud szamponetk. A, i dodam, 瞠 przy odrostach s r騜owe, ale 瘸r闚iaste, szaror騜owe robi si od 1/3 w這s闚 dopiero.
a moe z kolei przy odrostach rude na dlugosci czerwone ale miejscami tez rudawe toner fajnie trzyma ale mam juz spory odrost moze za tydzien dwa machne odrosty farba
Stary 2012-03-20, 19:16   #2589
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Dzisiaj, po kolejnym myciu, moje w這sy s ciut sp這wia貫 i bardziej r騜owe. Ciekawe jak b璠zie dalej.
moje sa juz meeeega ro穎we, masakra nie moge sie doczekac az mi przyjdzie toner w normalnym kolorze xd
blackberry456 jest offline  
Stary 2012-03-21, 08:10   #2590
puszka__pandory
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

dziewczyny, jeste軼ie moim jedynym ratunkiem!
wczoraj by豉m u fryzjera na zabiegu dekoloryzacji. efekt - zosta豉m rudzielcem. na to mia豉m nanie嗆 czerwon farb garniera. tak zrobi豉m. okaza這 si, 瞠 farba to totalna pora磬a (nie z豉pa豉 tak jak powinna nawet na jasno-br您owych odrostach) - zamiast czerwieni uzyska豉m co w rodzaju br您u/burgundu z refleksami. do tego nie pokry豉 wszystkich w這s闚 i otrzyma豉m ohydne rude pasemka. na chwile obecn sko逝j jak捷 farb i pokryje te pasma, bo nie planuje tak wyjsc na ulice.
kolor jaki chcia豉bym uzyska: http://i.pinger.pl/pgr496/f130b69d0014a5f74d5fd074/
http://szafiarenka.pl/addon.php?47,m...file_id=493487
co radzi造by軼ie zrobi?
prosz o szybk odpowied
puszka__pandory jest offline  
Stary 2012-03-21, 08:23   #2591
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez puszka__pandory Poka wiadomo嗆
dziewczyny, jeste軼ie moim jedynym ratunkiem!
wczoraj by豉m u fryzjera na zabiegu dekoloryzacji. efekt - zosta豉m rudzielcem. na to mia豉m nanie嗆 czerwon farb garniera. tak zrobi豉m. okaza這 si, 瞠 farba to totalna pora磬a (nie z豉pa豉 tak jak powinna nawet na jasno-br您owych odrostach) - zamiast czerwieni uzyska豉m co w rodzaju br您u/burgundu z refleksami. do tego nie pokry豉 wszystkich w這s闚 i otrzyma豉m ohydne rude pasemka. na chwile obecn sko逝j jak捷 farb i pokryje te pasma, bo nie planuje tak wyjsc na ulice.
kolor jaki chcia豉bym uzyska: http://i.pinger.pl/pgr496/f130b69d0014a5f74d5fd074/
http://szafiarenka.pl/addon.php?47,m...file_id=493487
co radzi造by軼ie zrobi?
prosz o szybk odpowied
To nie wina farby. Po dekoloryzacji tak wychodzi, dlatego trzeba zawsze troch zaczeka z farbowaniem.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-21, 11:26   #2592
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

wed逝g mnie 瘸dn farb tego nie naprawisz, wi璚 trzeba najpierw rozja郾i lub zrobi dekoloryzacj i po這篡 farb... tylko nale篡 pami皻a, 瞠 w這sy po obu zabiegach szybko chwytaj kolor wi璚 kup farb o par ton闚 ja郾iejsz od po膨danego efektu [szczeg鏊nie przy dekoloryzacji]
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-21, 12:49   #2593
puszka__pandory
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
To nie wina farby. Po dekoloryzacji tak wychodzi, dlatego trzeba zawsze troch zaczeka z farbowaniem.
w豉郾ie obwiniam farb, bo wed逝g niej powinnam mie odrosty czerwoniutkie - a s jeszcze gorsze ni cz窷 zdekoloryzowana.
Stary 2012-03-21, 13:29   #2594
SugarbabyLove
Zakorzenienie

hmm mog豉 poczeka po dekoloryzacji troszke bo czesto po dekoloryzacji po jakims czasie zciemniej w這sy.. zreszt farby drogeryjne nie wychodz tak jak na opakowaniu niestety..
mo瞠 wymyj teraz t farb troszke szamponem przeciw逝pie穎wym a za ten czas zakup jak御 farb profesional kt鏎a ci fajnie pokryje w這ski.
I du穎 je nawil瘸j
Stary 2012-03-21, 14:11   #2595
puszka__pandory
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
hmm mog豉 poczeka po dekoloryzacji troszke bo czesto po dekoloryzacji po jakims czasie zciemniej w這sy.. zreszt farby drogeryjne nie wychodz tak jak na opakowaniu niestety..
mo瞠 wymyj teraz t farb troszke szamponem przeciw逝pie穎wym a za ten czas zakup jak御 farb profesional kt鏎a ci fajnie pokryje w這ski.
I du穎 je nawil瘸j
jak farb by mi poleci豉?
i czy z豉pie w這sy tak 瞠by wyszed oczekiwany kolor?
Stary 2012-03-21, 15:43   #2596
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez puszka__pandory Poka wiadomo嗆
jak farb by mi poleci豉?
i czy z豉pie w這sy tak 瞠by wyszed oczekiwany kolor?
wiesz z profesionalnych na pewno z loreala majicontrast czy majirouge z tym 瞠 majirouge jesli chcesz uzyc to na rozja郾ionych b康 jasnobr您owych w這sach chwyci ale dok豉dniej nie wiem musia豉by przej瞠 palete.
Pozatym Kadus to jest dobra marka mi nawet na br您ie czerwie do嗆 fajna chwyci豉..
Dziewczyny polecaj Allwaves i posquam czy jako tak. Ja moge jeszcze polecic farb do ciemnych w這s闚 Goldwell Topchic effects. no to chyba na tyle pozniej mozesz tonerami od鈍ie瘸 kolorek
Stary 2012-03-21, 20:47   #2597
michaalinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

halo halo mog si przy陰czy?

jestem w豉軼icielk czerwonych w這s闚 od ponad miesi帷a pocz徠kowo mia豉m problemy przez d逝uugie, niewidoczne odrosty i reszt w這s闚 farbowan od 3 lat na br您owo, co poskutkowa這 pi瘯n czerwieni na czubku i... bordo na reszcie w這s闚 wi璚 wczoraj z lekkim stresem postanowi豉m przytrzyma farb na g這wie d逝uugo (ba豉m si 瞠 w這sy mi wypadn jak zobaczy豉m, 瞠 min窸o p馧torej godziny ) i kolor si wyr闚na a efekt mnie w pe軟i zadowoli.

a u篡wam majicotrastu na zdj璚iu moje w這ski
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 524081_374614759236318_100000633920559_1291629_447725217_n.jpg (35,0 KB, 54 za豉dowa)

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-21, 20:51   #2598
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Poka wiadomo嗆

jestem w豉軼icielk czerwonych w這s闚 od ponad miesi帷a pocz徠kowo mia豉m problemy przez d逝uugie, niewidoczne odrosty i reszt w這s闚 farbowan od 3 lat na br您owo, co poskutkowa這 pi瘯n czerwieni na czubku i... bordo na reszcie w這s闚 wi璚 wczoraj z lekkim stresem postanowi豉m przytrzyma farb na g這wie d逝uugo (ba豉m si 瞠 w這sy mi wypadn jak zobaczy豉m, 瞠 min窸o p馧torej godziny ) i kolor si wyr闚na a efekt mnie w pe軟i zadowoli.

Ale super A kt鏎y masz majicontrast? I z jakim utleniaczem robi豉?

Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-21, 20:55   #2599
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Ale super A kt鏎y masz majicontrast? I z jakim utleniaczem robi豉?
majicontrastu u篡wam w kolorze rouge z utleniaczem 9% jak zalecane, ale teraz u篡豉m 12% 瞠by zat逝c bordowe w這sy i si uda這
dodaje jeszcze jedno zdj璚ie ^^
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0458_1.jpg (84,3 KB, 44 za豉dowa)

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-21, 20:59   #2600
enn_
Zakorzenienie

Wow, ale Ci rozja郾i farbowane wcze郾iej w這sy! Nie s康zi豉m, 瞠 tak si da

Edit: co czuj, 瞠 nast瘼nym razem posiedz z farb z 1,5h
Stary 2012-03-21, 21:01   #2601
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Wow, ale Ci rozja郾i farbowane wcze郾iej w這sy! Nie s康zi豉m, 瞠 tak si da

Edit: co czuj, 瞠 nast瘼nym razem posiedz z farb z 1,5h
hehe farba ju zacz窸a mi zasycha na g這wie my郵a豉m 瞠 jej nie sp逝cze
ju samym bordo by豉m mile zaskoczona, bo zawsze farbowa豉m na bardzo ciemny br您

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-21, 21:28   #2602
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

Kolorek super.
I witamy na w徠ku kochana

Ja dzi zafarbowalam ca這嗆 tym goldwelem bo juz nie moglam na siebie patrze mialam takie rudawe odrosty i z boku pasma rudo軼i..;/
Fotki dodam jutro ale juz mowie 瞠 kolorek wyszedl tak jak miesi帷 temu jak nim malowa豉m czerwien z odcieniami r騜u bardzo 豉dna i intensywna.
A teraz uciekam nyny.. papa
Stary 2012-03-21, 21:46   #2603
enn_
Zakorzenienie

Zastanawiam si jak farb kupi na nast瘼ny raz, bo b璠 musia豉 za tydzie-dwa max farbowa w這sy.
Rozwa瘸豉m te farby Oyster co鈣am i na aukcji Allegro natkn窸am si na taki opis Mixton闚:
"INTENSYFIKATORY - przeznaczone s do podkre郵ania ton闚. Dodanie ma貫j ilo軼i intensyfikatora do mieszanki koloryzuj帷ej robi wybrany kolor bardziej g喚bokim. Drugie zastosowanie krem闚 tej linii to bezpo鈔ednie ich u篡cie na rozja郾ione w這sy dla utworzenia modnego stylu."
Wynika這 by z tego, 瞠 mo積a ich u篡wa jako toneru - w sumie to by by豉 niez豉 sprawa, bo to 18 z za 100 ml. Pr鏏owa kto?

Chyba jednak wezm t farb, kt鏎 mia豉m ostatnio, chocia ten Oyster mnie kusi, nie powiem...

A tak w og鏊e to mam w這sy jak wi鏎, chyba co jest nie tak w mojej piel璕nacji, bo ich stan si pogarsza, a nie farbowa豉m od 2 tygodni...
Stary 2012-03-21, 22:26   #2604
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Zastanawiam si jak farb kupi na nast瘼ny raz, bo b璠 musia豉 za tydzie-dwa max farbowa w這sy.
Rozwa瘸豉m te farby Oyster co鈣am i na aukcji Allegro natkn窸am si na taki opis Mixton闚:
"INTENSYFIKATORY - przeznaczone s do podkre郵ania ton闚. Dodanie ma貫j ilo軼i intensyfikatora do mieszanki koloryzuj帷ej robi wybrany kolor bardziej g喚bokim. Drugie zastosowanie krem闚 tej linii to bezpo鈔ednie ich u篡cie na rozja郾ione w這sy dla utworzenia modnego stylu."
Wynika這 by z tego, 瞠 mo積a ich u篡wa jako toneru - w sumie to by by豉 niez豉 sprawa, bo to 18 z za 100 ml. Pr鏏owa kto?

Chyba jednak wezm t farb, kt鏎 mia豉m ostatnio, chocia ten Oyster mnie kusi, nie powiem...

A tak w og鏊e to mam w這sy jak wi鏎, chyba co jest nie tak w mojej piel璕nacji, bo ich stan si pogarsza, a nie farbowa豉m od 2 tygodni...
ja jestem w szoku bo ba豉m si, 瞠 po tej 1,5h kondycja moich w這s闚 si pogorszy. tymczasem cokolwiek z nimi nie zrobie one nadal s jak jedwab
myje w這sy raz, max dwa razy w tygodniu, u篡wam szamponu i od篡wki garniera 簑rawina i olejek arganowy i szamponu z isany do czerwonych w這s闚.

s造sza豉m jeszcze, 瞠 ta farba jest dobra http://allegro.pl/alfaparf-evolution...221751195.html

PS. Dzi瘯uj za mi貫 przyj璚ie

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-21, 23:06   #2605
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

michaalinaa, r闚nie witam! przepi瘯ny kolor i 豉dnie si wyr闚na這 Mi te czasem farba zasycha豉 na w這sach, wi璚 polecam za這篡 czepek foliowy- wtedy nie zasycha i 豉twiej jest j zmy
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-21, 23:24   #2606
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
majicontrastu u篡wam w kolorze rouge z utleniaczem 9% jak zalecane, ale teraz u篡豉m 12% 瞠by zat逝c bordowe w這sy i si uda這
dodaje jeszcze jedno zdj璚ie ^^
Pi瘯ny A na mnie dok豉dnie ten sam odcie majicontrast czeka Rozumiem 瞠 ten Tw鎩 obecny kolor uzyska豉 po drugim farbowaniu t sam farb?

Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-22, 01:06   #2607
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Pi瘯ny A na mnie dok豉dnie ten sam odcie majicontrast czeka Rozumiem 瞠 ten Tw鎩 obecny kolor uzyska豉 po drugim farbowaniu t sam farb?

tak tylko z oxydantem 12%. pierwsze by這 z 9%

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-22, 06:45   #2608
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ja jestem w szoku bo ba豉m si, 瞠 po tej 1,5h kondycja moich w這s闚 si pogorszy. tymczasem cokolwiek z nimi nie zrobie one nadal s jak jedwab
myje w這sy raz, max dwa razy w tygodniu, u篡wam szamponu i od篡wki garniera 簑rawina i olejek arganowy i szamponu z isany do czerwonych w這s闚.

s造sza豉m jeszcze, 瞠 ta farba jest dobra http://allegro.pl/alfaparf-evolution...221751195.html

PS. Dzi瘯uj za mi貫 przyj璚ie
Kurcze caly czas nie moge uwierzy 瞠 tyle trzyma豉 farbe ja trzyma豉m moj 20 minut wczoraj bo mialam gdzie ranke na g這wie i mnie starsznie piek這.. a tu taka niespodzianka..
Co do testowania noo tez slyszalam ten alfaparf ze jest super.
wiecie mi sie nadal marzy czerwien jak od tej z youtuba..
za 2 tyg jade do PL.. kurde chyba kupie ze 3-4 inne farby do testowania
na pewno jedego Allwavesa i majicontrasta a moze tego Posquem czy alfaparf jak dostane w przystepnej cenie
takze jest do testowania..
aa pozatym laski nie uwierzycie ale babka od moich toner闚 i pianek sie odezwala 瞠 niby jej paczka z powrotem przyszla i ze wysle jeszcze raz.. szcze瞠 to jej nie wierze bo do mnie nie dotar豉 wi璚 albo 軼iemnia albo z造 adres za 1 razem napisa豉..
no nic czekamy zobaczymy...

ENN- kochana nie martw sie ja tez mam wrazenie 瞠 moje w這sy sie ostatnio lekko szorskie robi ale dziwne bo tak o nie dbam.. mo瞠 co jednak mi szkodzi.. s takie jakby miejscami napuszone i rowczochrane..moze to wina grzebienia.. nie wiem...
Musze kupic jedn odzywke w polsce co czesto polecana ta joanna z apteczki babuni i maske kallos .. o i olejek rycynowy moze to mi pomoze z tymi wlosami bo narazie mam maseczke balea ktora sie juz konczy, odzywke isana proffesional i t garniera a do tego szampon do czerwonych w這s闚 ktory uzywam co 2mycie

PS fotki dodaje robione w 鈍ietle dziennym na balkonie..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czerwonnnyyy.jpg (116,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlooskiii czerwone.jpg (111,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloski z boooki.jpg (119,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w陶陶這ooosyyy.jpg (111,0 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-22 o 07:41
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-22, 08:39   #2609
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

michaalinaa 奸iczny kolorek, szkoda 瞠 majicontrast jest taki drogi

SugarbabyLove ju si zupe軟ie ujednolici ten kolor u Ciebie, nie ? Coraz lepiej wygl康aj
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-03-22, 08:51   #2610
enn_
Zakorzenienie

Sugarbaby - bierz ten Alfaparf, bo jest bardzo dobry. I moim zdaniem we te t farb Lastrada Scandic Line (10.60 ultra czerwony), bo jest tania i jest jej duuu穎, a jest 鈍ietna - ja sama nie wiem czy j kupi teraz tylko dlatego, 瞠 Oystera i Allwaves bym chcia豉 przetestowa. Z tym, 瞠 nie wiem jaki ona dok豉dnie kolor mo瞠 da - m鎩 jest troch ciemniejszy ni tej dziewczyny z YT, pytanie czy gdybym zostawi豉 j d逝瞠j na g這wie albo u篡豉 mocniejszego utleniacza to czy nie wysz這by jak jej.
No i naprawd jestem pod wra瞠niem tego jak Twoje w這sy si zmieniaj - idealne jeszcze nie s, ale r騜nica wzgl璠em tego jakie by造 jeszcze niedawno jest powalaj帷a.

Oooo rany, ja naprawd nie wiem co zrobi z tymi farbami, kt鏎 wzi望. :/
Chcia豉bym te w這sy ciut ja郾iejsze, takie super arielkowe i nie wiem czym farbowa - a niestety chyba nie ma szans, 瞠bym trzyma豉 si jednej farby jak do wypr鏏owania jest jeszcze kilka.
Do Allwaves zniech璚a mnie troch to jak strasznie r騜ni si kolory w這s闚 os鏏, kt鏎e jej u篡wa造 - jedne ciemne, jedne jasne, chocia wiem, 瞠 to kwestia koloru wyj軼iowego, no ale i tak.
W sumie my郵, 瞠by wypr鏏owa t Oyster, p騧niej Allwaves i wtedy zadecydowa. Zastanawiam si te, czy jak potrzymam na g這wie z godzin farb z 9% utleniaczem, to czy jest szansa, 瞠by mi rozja郾i豉 te w這sy, kt鏎e mam, czy nie za bardzo?

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.