Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-22, 09:43   #2611
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Przy allwaves to nie tylko kwestia koloru wyjsciowego, ale i oswietlenia :/ U mnie w pokoju wygl康aj na jakie bordo, przy oknie ju ja郾iejsze, aparatem z lamp wychdzi czerwie z rudymi przeb造skami, bez jakby blady r騜, robione aparatem z telefonu w s這鎍u wygl康aj chyba najlepiej.. Ale od tych r騜nic mo積a dosta b鏊u g這wy
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-03-22, 09:50   #2612
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Dobra, mo瞠 sobie odpuszcz Allwaves
Kupi Oystera je郵i go znajd gdzie w Warszawie w cywilizowanym miejscu i w normalnej cenie, a je郵i nie to wezm znowu Scandic Line. I je郵i moje w這sy b璠 w jako takim stanie, to dokupi jeszcze utleniacz 12% i go wymieszam z 9%.

Naolejowa豉m w這sy dzisiaj na noc, siedz teraz z mask na g這wie, zobaczymy czy b璠zie chocia ciut lepiej. Jednak nie mog si leni i musz olejowa, ale strasznie nie lubi swojego widoku w lustrze z tymi t逝stymi w這sami.

edit: http://www.beauty-serwis.home.pl/DIR...ARLET-356.html
Chyba to kupi. Mam wra瞠nie, 瞠 dodawanie tonera do maski si u mnie nie sprawdza - mo瞠 to kwestia tego, 瞠 dodaj Chilli Red, a on nie jest ciemny.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-22 o 09:54
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-22, 09:50   #2613
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Ja ostatnio jak trzyma豉m allwaves 9% ponad godzin to rozja郾i這 mi wcze郾iej robione odrosty kt鏎e by造 ciemniejsze o wiele ni teraz, wi璚 jest szansa bo 9% og鏊nie rozja郾ia tylko czepek foliowy za堯 :P mam wra瞠nie 瞠 jak farba wysycha na w這sach to ju na nie nie dzia豉 tak dobrze, dlatego radz czepki nak豉da
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-22, 09:52   #2614
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Zastanawiam si te, czy jak potrzymam na g這wie z godzin farb z 9% utleniaczem, to czy jest szansa, 瞠by mi rozja郾i豉 te w這sy, kt鏎e mam, czy nie za bardzo?
Z tego co ja wiem, 9% ma w豉軼iwo軼i rozja郾iaj帷e, przynajmniej tak jest napisane w opisach aukcji farb superrozja郾iaczy. I je郵i chce si bardziej w這sy rozja郾i daje si inne proporcje utleniacza, np. 1:2 a nie 1:1,5. Ale to si wi捫e z wi瘯szym zniszczeniem w這s闚 i szybszym wyp逝kiwaniem koloru. Logicznie rzecz bior帷 im d逝瞠j wystawiasz w這sy na dzia豉nie utleniacza, tym bardziej si rozja郾i. Ale ba豉bym si tak eksperymentowa na twoim miejscu, szczeg鏊nie 瞠 sama piszesz, 瞠 w這sy co si ju zaczynaj buntowa
W og鏊e podziwiam ciebie i inne dziewczyny, kt鏎e tak cz瘰to farbuj w這sy. Ja ju miesi帷 i kilka dni chodz z jednym i tym samym kolorem (oczywi軼ie ju mega wyp逝kanym) na g這wie i dalej raz na jaki czas jaki komplement wpadnie hihi :P
SugarbabyLove- musz przyzna, 瞠 wida MEGA popraw w kondycji twoich w這s闚. I to w przeci庵u zaledwie miesi帷a! A kolor, kt鏎ym teraz si farbujesz bardzo ci pasuje. Ch皻nie zobaczy豉bym jak wygl康asz w wyprostowanych w這sach z tym kolorem
michaalinaa- zazdro嗆 mi si w陰cza, 瞠 ty tak z biegu tak 郵iczn czerwie masz
No ale nie ma co si za豉mywa, trzeba dzia豉 Dzisiaj robi k徙iel rozja郾iaj帷. Spa豉m z olejem rycynowym na w這sach. Jeszcze mo瞠 troch mazn po ko鎍闚kach przed zabiegiem. Aha! Na rz瘰ach ju po kilku aplikacjach widz r騜nic. Chyba chodzi o grubo嗆 rz瘰, bo w tak kr鏒kim czasie nowe raczej by nie zd捫y造 urosn望 Ale super si maskara rozprowadza i takie d逝窺ze si wydaj rz瘰y. Polecam
Stary 2012-03-22, 10:00   #2615
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Poka wiadomo嗆
tak tylko z oxydantem 12%. pierwsze by這 z 9%
Ok, a masz mo瞠 jakie zdj璚ie po farbowaniu z oksydantem 9%?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-22, 10:05   #2616
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

falka_19, ja zrobi豉m kiedy pr鏏 na pasemku z utleniaczem w proporcji 1:2, i jednak nie polecam. kolor wyszed jasny, ale nie intensywny- tak jakby ju troch sprany. wi璚 lepiej si trzyma proporcji 1:1,5 i przytrzyma d逝瞠j farb. Mo瞠 ta regu豉 sprawdza si lepiej na innych kolorach, blondach, br您ach itp.
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-22, 10:12   #2617
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Ja ostatnio jak trzyma豉m allwaves 9% ponad godzin to rozja郾i這 mi wcze郾iej robione odrosty kt鏎e by造 ciemniejsze o wiele ni teraz, wi璚 jest szansa bo 9% og鏊nie rozja郾ia tylko czepek foliowy za堯 :P mam wra瞠nie 瞠 jak farba wysycha na w這sach to ju na nie nie dzia豉 tak dobrze, dlatego radz czepki nak豉da
Czepek zawsze nak豉dam.
No dobra, to p鎩dzie ok 10,5% utleniacz i farba na 50-60 minut.
P鏦i co b璠 pewnie 3 razy w tygodniu olejowa + maski, wi璚 s康z, 瞠 1,5 tygodnia doprowadz w這sy do ok stanu. W sumie i tak nie s w z造m, po prostu zawsze by造 w lepszym.

Ja bym chyba nie mog豉 ponad miesi帷 w這s闚 nie farbowa. Zdarza這 mi si to czasem przy czerni, ale to i tak by m鎩 maks jak nie mia豉m si造 farbowa i si z takimi 幢e czu豉m, po takim czasie odrosty ju mam poka幡e... Ostatecznie farbuj w這sy po to, 瞠by lepiej wygl康a造, 豉瞠nie z wyp逝kanym kolorem/odrostami dla mnie mija si z celem, a przy czerwieni to po陰czenie jednego i drugiego.
Stary 2012-03-22, 10:33   #2618
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Czepek zawsze nak豉dam.
No dobra, to p鎩dzie ok 10,5% utleniacz i farba na 50-60 minut.
P鏦i co b璠 pewnie 3 razy w tygodniu olejowa + maski, wi璚 s康z, 瞠 1,5 tygodnia doprowadz w這sy do ok stanu. W sumie i tak nie s w z造m, po prostu zawsze by造 w lepszym.

Ja bym chyba nie mog豉 ponad miesi帷 w這s闚 nie farbowa. Zdarza這 mi si to czasem przy czerni, ale to i tak by m鎩 maks jak nie mia豉m si造 farbowa i si z takimi 幢e czu豉m, po takim czasie odrosty ju mam poka幡e... Ostatecznie farbuj w這sy po to, 瞠by lepiej wygl康a造, 豉瞠nie z wyp逝kanym kolorem/odrostami dla mnie mija si z celem, a przy czerwieni to po陰czenie jednego i drugiego.
Ja farbuj co 3 tygodnie odrosty, bo mam widoczne i nie jest to fajne. A farbowa polecam na olej! Od kiedy tak robi nie mam problemu zniszczonych/przesuszonych w這s闚 po farbowaniu.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-22, 10:45   #2619
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Ja farbuj co 3 tygodnie odrosty, bo mam widoczne i nie jest to fajne. A farbowa polecam na olej! Od kiedy tak robi nie mam problemu zniszczonych/przesuszonych w這s闚 po farbowaniu.
Czerwone te tak farbujesz? Ja tak farbowa豉m czarne w這sy, ale nie wiem czy bym si pokusi豉 o takie testy je郵i tak 豉two zepsu efekt.
Stary 2012-03-22, 10:58   #2620
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Czerwone te tak farbujesz? Ja tak farbowa豉m czarne w這sy, ale nie wiem czy bym si pokusi豉 o takie testy je郵i tak 豉two zepsu efekt.
Oczywi軼ie, tylko czerwone tak farbuj Bo ja mam czerwie ju od wielu lat na g這wie.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-22, 12:20   #2621
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Alleee sie rozpisa造軼ie.. a tylko pare godzin mnie nie by這oo
Dziekuje za komplementy.. to takie s這dkie
Co do prostowania w這s闚 noo mo瞠 je wyprostuje dzi ca貫 to porobie pare fotek w s這neczku wko鎍u taka 豉dna pogodA..

Enn-co do farb.. zapisa豉m nazwy i kolory. b璠 pyta po hurtowniach tam gdzie najtaniej tam kupie

Z tym Allwaves wida 瞠 r騜nie wygl康a na w這sach..

Benek- ja te na olej teraz k豉d豉m w這ski s takie bardziej l郾i帷e mi si wydaje..
czepek musz kupi przy nast瘼nym malowaniu go za這瞠.. Te my郵a豉m nad mieszaniem oxydant闚.. ciekawa koncepcja
Stary 2012-03-22, 12:28   #2622
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆

Benek- ja te na olej teraz k豉d豉m w這ski s takie bardziej l郾i帷e mi si wydaje..
Tak S bardziej l郾i帷e po farbowaniu na olej

Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-22, 12:40   #2623
enn_
Zakorzenienie

Naolejowa豉m wczoraj w這sy, dzisiaj pawie 2 godziny siedzia豉m z maskami...
S康zi豉m, 瞠 wiele to nie da za pierwszym razem, ALE mam milsze w這sy i 豉twiej si uk豉da造!
Stary 2012-03-22, 14:39   #2624
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Naolejowa豉m wczoraj w這sy, dzisiaj prawie 2 godziny siedzia豉m z maskami...
S康zi豉m, 瞠 wiele to nie da za pierwszym razem, ALE mam milsze w這sy i 豉twiej si uk豉da造!
no widzisz
Stary 2012-03-22, 15:04   #2625
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

ja zrobilam pr鏏 alergiczn tego Oystera, za uchem, wygl康a na r騜, wi璚 jestem dobrej my郵i, 瞠 wyjdzie mi czerwie b璠 robi prawdopodobnie wieczorem, wi璚 po farbowaniu od razu wstawi zdj璚ia
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-22, 15:34   #2626
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
ja zrobilam pr鏏 alergiczn tego Oystera, za uchem, wygl康a na r騜, wi璚 jestem dobrej my郵i, 瞠 wyjdzie mi czerwie b璠 robi prawdopodobnie wieczorem, wi璚 po farbowaniu od razu wstawi zdj璚ia
oo super. czekamy na fotki
Stary 2012-03-22, 15:48   #2627
enn_
Zakorzenienie

Kupilam czerwona pianke koloryzujaca, bede testowac. i nie moge sie doczekac na zdjecia efektow farbowania oysterem!
Stary 2012-03-22, 15:56   #2628
Kamulla
Raczkowanie

tylko nie wiem, bo czas farbowania jest napisany 50 minut... czy przetrzyma do np 1,5 godziny? mo瞠 godziny 20? robi z 9%
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-22, 16:33   #2629
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
tylko nie wiem, bo czas farbowania jest napisany 50 minut... czy przetrzyma do np 1,5 godziny? mo瞠 godziny 20? robi z 9%
hmm nie wiem na twoim miejscu bym do godziny trzyma豉... ja w og鏊e 1 raz s造sze 瞠by mo積a by這 tak d逝go trzyma farb.. tak mnie kusicie 瞠 chyba przy nast瘼nym malowaniu bede trzyma豉 d逝瞠j.
Stary 2012-03-22, 17:12   #2630
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

te zawsze trzymam d逝瞠j

chcia豉m poleci t piank Venita, kolor sp逝kuje si jak nigdy dotychczas, bo czerwie jest r闚nie intensywna, tylko w這sy s coraz ja郾iejsze... i teraz widz, 瞠 jednak wyr闚na mi si kolor Ciesz si, 瞠 by豉m cierpliwa i nie szala豉m z rozja郾ianiem/dekoloryzacj/farbami, a poczeka豉m a totalnie sp逝cze mi si farba do wiewi鏎ki i na這篡豉m na takie sprane
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-22, 18:00   #2631
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
te zawsze trzymam d逝瞠j

chcia豉m poleci t piank Venita, kolor sp逝kuje si jak nigdy dotychczas, bo czerwie jest r闚nie intensywna, tylko w這sy s coraz ja郾iejsze... i teraz widz, 瞠 jednak wyr闚na mi si kolor Ciesz si, 瞠 by豉m cierpliwa i nie szala豉m z rozja郾ianiem/dekoloryzacj/farbami, a poczeka豉m a totalnie sp逝cze mi si farba do wiewi鏎ki i na這篡豉m na takie sprane
no to super.
Stary 2012-03-22, 19:39   #2632
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
te zawsze trzymam d逝瞠j

ζaaaa, nie mog si doczeka a jej u篡j.
Tylko zastanawiam si czy jedno opakowanie wystarczy na moje w這sy, no ale d逝gie nie s.
Stary 2012-03-22, 19:42   #2633
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
hmm nie wiem na twoim miejscu bym do godziny trzyma豉... ja w og鏊e 1 raz s造sze 瞠by mo積a by這 tak d逝go trzyma farb.. tak mnie kusicie 瞠 chyba przy nast瘼nym malowaniu bede trzyma豉 d逝瞠j.
ja zawsze 40-50, teraz przy postquamie ponad godzine, bo lepiej kolor 豉pa - r闚niej

Enn_ ja nawrzuca豉m chyba 3 str temu pe軟o takich r騜nych masek z pigmentem czerwonym i sie wciaz zastanawiam ktory.

tak samo jaka farbe wybrac...

ja teraz bd musiala przecierpiec troche z mniej milymi wlosami, ale to dlatego, ze w poniedzialek mialam operacje i mycie wlosow spada na mame i pewnie nie bedzie jej sie chcialo bawic tymi moimi "dlugimi kudlami" a kiedys marudzi豉, 瞠 mam kr鏒kie/szalone fryzury

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-22, 19:50   #2634
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

a jaki kolor pianki wzi窸a? Mi uda這 si zu篡 nieco ponad po這w sprayu, a mamy w這sy podobnej d逝go軼i

Te musz kupi jak捷 farb... Zupe軟ie nie wiem kt鏎 wybra? ;/ Nie potrzebuj farb do ciemnych w這s闚, bo farbuj teraz ju tylko z這ty odrost... doradzicie? :x Waham si mi璠zy postquamem, goldwellem a elgonem... 2 pierwszych nie u篡wa豉m, a z ostatniego by豉m bardzo zadowolona
(cho wyszed zbyt jasny odcie jak dla mnie i to przy wodzie 6%!)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-22 o 19:55
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-22, 20:00   #2635
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
a jaki kolor pianki wzi窸a? Mi uda這 si zu篡 nieco ponad po這w sprayu, a mamy w這sy podobnej d逝go軼i

Te musz kupi jak捷 farb... Zupe軟ie nie wiem kt鏎 wybra? ;/ Nie potrzebuj farb do ciemnych w這s闚, bo farbuj teraz ju tylko z這ty odrost... doradzicie? :x Waham si mi璠zy postquamem, goldwellem a elgonem... 2 pierwszych nie u篡wa豉m, a z ostatniego by豉m bardzo zadowolona
(cho wyszed zbyt jasny odcie jak dla mnie i to przy wodzie 6%!)
Wzi窸am jasn czerwie.
Stary 2012-03-22, 21:01   #2636
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
ja zawsze 40-50, teraz przy postquamie ponad godzine, bo lepiej kolor 豉pa - r闚niej

Enn_ ja nawrzuca豉m chyba 3 str temu pe軟o takich r騜nych masek z pigmentem czerwonym i sie wciaz zastanawiam ktory.

tak samo jaka farbe wybrac...

ja teraz bd musiala przecierpiec troche z mniej milymi wlosami, ale to dlatego, ze w poniedzialek mialam operacje i mycie wlosow spada na mame i pewnie nie bedzie jej sie chcialo bawic tymi moimi "dlugimi kudlami" a kiedys marudzi豉, 瞠 mam kr鏒kie/szalone fryzury

ojj a ta operacja to co powa積ego..?? szybkiego powrotu do "sprawno軼i" 篡cz
Stary 2012-03-22, 21:03   #2637
Kamulla
Raczkowanie

w sumie to dziwny troch ten Oyster, bo na opakowaniu ma w angielskiej wersji, 瞠 contrast trzyma 15-30 minut, a na polskiej nalepce jest napisane, 瞠 czas stosowania 50 minut oO no ale siedz z nim teraz na g這wie, wra瞠nia na razie chyba ok, nie wypadaj w og鏊e w這sy, tak瞠 fajnie tylko znowu odrosty mi wyjd o wiele ja郾iej jak zwykle, te rude ko鎍闚ki chyba mi nigdy nie zejd :< wstawi zdj璚ia od razu jak sp逝kam i wysusz
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-22, 21:29   #2638
michaalinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
michaalinaa 奸iczny kolorek, szkoda 瞠 majicontrast jest taki drogi
dok豉dnie, to jedyna wada tej farby

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
michaalinaa- zazdro嗆 mi si w陰cza, 瞠 ty tak z biegu tak 郵iczn czerwie masz
No ale nie ma co si za豉mywa, trzeba dzia豉
ja zawsze mia豉m szcz窷cie do farbowania w這s闚 zawsze wychodzi造 tak jak powinny. wszyscy mnie straszyli jak postanowi豉m farbowa na br您owo, 瞠 wyjdzie czarny, a wychodzi zawsze idealny

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Ok, a masz mo瞠 jakie zdj璚ie po farbowaniu z oksydantem 9%?
mam, prosz bardzo takie g逝pawe teraz dopiero po zobaczeniu tego zdj璚ia widz, jak ogromn r騜nice zrobi這 drugie farbowanie

dziewczyny, czy "dziewczyna z YT" to nie przypadkiem Louna Maroun? ona w豉郾ie mnie zainspirowa豉 to pofarbowania na czerwono mam taki sam kolor jak jej w filmiku z majicontrastem szczeg鏊nie na czubku glowy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0428.jpg (79,6 KB, 34 za豉dowa)

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-22, 21:32   #2639
Kamulla
Raczkowanie

jaka ogromna r騜nica mi璠zy 1 a 2 farbowaniem, wooow O.O fantastyczny jest ten majicontrast, jak go przeceni to koniecznie go wypr鏏uj!

dobra, id p逝ka w這sy...
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-22, 21:36   #2640
michaalinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

w豉snie zrobi豉m sobie zestawienie i... wow sama nie wiedzia豉m, 瞠 jest taka r騜nica! polecam trzyma te p馧torej godziny, haha
mi si za pierwszym razem uda這 trafi na przecene za 23,20
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (40,0 KB, 40 za豉dowa)

michaalinaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.