Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 89 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-22, 21:40   #2641
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Poka wiadomo嗆
dziewczyny, czy "dziewczyna z YT" to nie przypadkiem Louna Maroun? ona w豉郾ie mnie zainspirowa豉 to pofarbowania na czerwono mam taki sam kolor jak jej w filmiku z majicontrastem szczeg鏊nie na czubku glowy
Rany, 鈍iat這 strasznie du穎 zmienia i nie wiem czy bym po tym Twoim zdj璚iu powiedzia豉, 瞠 to taki sam kolor.
A w og鏊e to powinny鄉y wszystkie stan望 obok siebie i wtedy zrobi fot, to by by這 wida, kt鏎a ma jaki kolor i po jakiej farbie.

Ja si tej pianki doczeka nie mog, dzisiaj olejowanie znowu, a jutro rano na這輳 piank. Ile j trzyma? W instrukcji jest napisane 15-20 minut, ale uzna豉m, 瞠 nie powinnam schodzi poni瞠j godziny.

Kamulla, koniecznie dawaj zna jak po Oysterze, bo nie wiem czy bra jego czy Scandic Line.
Stary 2012-03-22, 22:19   #2642
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

No w豉郾ie wida r騜nic.. kurcze chyba tego majicontrasta kupie nawet je郵i kosztuje 10 euro..
Stary 2012-03-22, 22:23   #2643
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

dobra, jestem po. w sumie nie mog si wypowiedzie jak kolor, bo w 鈍ietle nic nie wida
wstawiam 2 zdj璚ia tej masakry, kt鏎 mia豉m na w這sach... w sumie nie by造 a tak br您owe, jak na zdj璚iu, no ale straszne -.- +1 z przed chwil, z lamp b造skow, wi璚 wydaje mi si, 瞠 dlatego wysz造 bardziej takie hm... r騜owawe? jutro po po逝dniu wstawi w 鈍ietle dziennym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bok.jpg (38,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrostyy.jpg (46,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rouge.jpg (90,3 KB, 36 za豉dowa)
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-22, 22:27   #2644
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
dobra, jestem po. w sumie nie mog si wypowiedzie jak kolor, bo w 鈍ietle nic nie wida
wstawiam 2 zdj璚ia tej masakry, kt鏎 mia豉m na w這sach... w sumie nie by造 a tak br您owe, jak na zdj璚iu, no ale straszne -.- +1 z przed chwil, z lamp b造skow, wi璚 wydaje mi si, 瞠 dlatego wysz造 bardziej takie hm... r騜owawe? jutro po po逝dniu wstawi w 鈍ietle dziennym
bardzo 豉dnie wysz這..
A ja znalaz豉m farb l'oreal hi color 3 sztuki taniej ni 2 sztuki majicontrasta
http://www.amazon.de/LOreal-Excel-Hi...PI/ref=lh_ni_t
mo瞠 si skusz
Stary 2012-03-22, 22:35   #2645
Kamulla
Raczkowanie

o, znowu co nowego : D
nie wiem, czy fajnie, chyba mam za豉mk, je郵i chodzi o czerwien -.- bo wydaje mi si, 瞠 nigdy nie osi庵n tego cholernego efektu :< chyba przerzuc si na br您 albo czer -.-
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-22, 22:40   #2646
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Zastanawiam si czy to tylko kwestia 鈍iat豉, czy w這sy s u g鏎y ja郾iejsze i jaskrawsze ni u do逝?
Czekam na zdj璚ia za dnia.
Stary 2012-03-22, 22:45   #2647
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ojj a ta operacja to co powa積ego..?? szybkiego powrotu do "sprawno軼i" 篡cz
dzi瘯i
mam zesp馧 cie郾i nadgarstka, mia豉m robione tym razem lew r瘯, ot taki ze mnie ewenement medyczny za 2-3tyg powinnam ju sama m鏂 umy sobie g這w

Kamulla, do嗆 r騜owo, ale mo瞠 to wina 鈍iat豉, ja w takim sztucznym jak w toaletach czy przebieralniach te bardziej podchodz pod porzeczk, chocia teraz jak si troch wymywa to jest ju mniej tak

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-22, 23:08   #2648
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
o, znowu co nowego : D
nie wiem, czy fajnie, chyba mam za豉mk, je郵i chodzi o czerwien -.- bo wydaje mi si, 瞠 nigdy nie osi庵n tego cholernego efektu :< chyba przerzuc si na br您 albo czer -.-
Ale Ty chcesz t czerwie laski z YT (nigdy nie zapami皻am jak si nazywa...)? To mo瞠 jednak spr鏏uj rozja郾i nieco w這sy, bo s do嗆 ciemne, i wtedy Majicontrast/Alfaparf albo ew. Allwaves lub Scandic Line?
Nie ma chyba opcji, 瞠by nie wysz造 wtedy dobrze, ja my郵, 瞠 problemy pojawiaj si jak w這sy wcze郾iej by造 koloryzowane i trudno przewidzie zachowanie farby.
No a tak swoj drog - czer jest 豉twa, bo zawsze wiesz jaki efekt osi庵niesz, z br您ami jest r騜nie, czasem te trzeba si nam璚zy, 瞠by znale潭 odpowiedni farb. Mnie tam nie przeszkadza, 瞠 moje w這sy nie s dok豉dnie takie jakie sobie wymarzy豉m, bo i tak i tak s czerwone i za☠☠☠iste. Poza tym co i rusz napotykam ostatnio w necie zdj璚ia czerwonow這sych lasek i za ka盥ym razem my郵 "Wooow, jaki boski kolor" i jak si zastanowi to ka盥y jest inny. Wydaje mi si, 瞠 - przynajmniej u mnie - ta fiksacja na T jasn czerwie jest bezsensowna troch.

A, no i w og鏊e chcia豉m powiedzie, 瞠 jestem zadowolona z tego, co ostatnio robi豉m z w這sami (=2 k徙iele rozja郾iaj帷e + ten Scandic), bo w這sy mam co prawda ju do嗆 r騜owe i wyp逝kane, ale wci捫 s 豉dne Do嗆 r闚no si te wyp逝kuj, a nie oszcz璠za豉m ich je郵i chodzi o mycie (pewnie gdybym my豉 je co 2 dni i po jeden raz, to jeszcze by d逝瞠j by造 ok).

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

http://zac-fashion.com/my-hertsgard-henrik-adamsen jak mi si te w這sy podobaj.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-22 o 23:02
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-22, 23:21   #2649
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Poka wiadomo嗆
w豉snie zrobi豉m sobie zestawienie i... wow sama nie wiedzia豉m, 瞠 jest taka r騜nica! polecam trzyma te p馧torej godziny, haha
mi si za pierwszym razem uda這 trafi na przecene za 23,20
Oooo! No wida kolosaln r騜nic, chocia i tak 豉dnie ta farba z豉pa豉 za pierwszym razem

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-22, 23:47   #2650
michaalinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

dziewczyny, jako 瞠 przysz豉 wiosna trzeba sie zastanowi nad ochron naszych k豉k闚 przed s這鎍em (i chocia瘺y wod morsk )
macie jakie kosmetyki kt鏎e pomagaj wam utrzyma kolor? jak przegl康a豉m KWC znalaz豉m fajny spray Joanny, chroni帷y przed promieniowaniem UV etc., zaraz go wygrzebie :P

mam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...do-wlosow.html

Edytowane przez michaalinaa
Czas edycji: 2012-03-22 o 23:48
michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-22, 23:59   #2651
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

A to 瞠by si dorzuci do grupy pt. 'kolor zale篡 od 鈍iat豉', za陰czam dwa zdj璚ia - pierwsze bez s這鎍a, drugie w pe軟ym. A kolor i tak wygl康a zupe軟ie inaczej, co po鈔edniego

I mam pytanie z cyklu g逝pich: czy, je郵i dodam do od篡wki nieco farby (omy趾owo kupi豉m 2 x 100 ml zamiast 50 i mog poeksperymentowa) i potrzymam chwil przed sp逝kaniem, to kolor si sympatycznie wytonuje czy nie zrobi to w這som kompletnie nic?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0181.jpg (154,6 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0178.jpg (181,3 KB, 21 za豉dowa)
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-23, 06:08   #2652
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
A to 瞠by si dorzuci do grupy pt. 'kolor zale篡 od 鈍iat豉', za陰czam dwa zdj璚ia - pierwsze bez s這鎍a, drugie w pe軟ym. A kolor i tak wygl康a zupe軟ie inaczej, co po鈔edniego

I mam pytanie z cyklu g逝pich: czy, je郵i dodam do od篡wki nieco farby (omy趾owo kupi豉m 2 x 100 ml zamiast 50 i mog poeksperymentowa) i potrzymam chwil przed sp逝kaniem, to kolor si sympatycznie wytonuje czy nie zrobi to w這som kompletnie nic?
nic chyba nie zrobi ja te by豉m taka "zdolna" i da豉m farby troche do maseczki i trzyma豉m 30 minut... nic nie da這 i potem stwierdzi豉m 瞠 lepiej jednak zainwestowa z toner
Stary 2012-03-23, 12:17   #2653
enn_
Zakorzenienie

No dobra, jestem po u篡ciu pianki.
Trzyma豉m j na g這wie ok. 1,5h.
Wrzucam zdj璚ia przed (z dzisiaj rana) i po (z dzisiaj rana ).
S bardzo wyp逝kane, bo do嗆 mocno je dzisiaj my豉m i nie oszcz璠za豉m im prawie gor帷ej wody.

Z pianki zadowolona jestem 鈔ednio - wysz豉 du穎 za ciemno ni oczekiwa豉bym po, b康 co b康, "jasnej czerwieni", mia豉m nadziej, 瞠 te moje wyp逝kane w這sy chwyci na tak jasn, 篡w czerwie, a tu... Na zdj璚iach w這sy wygl康aj podobnie do tego, jakie by造 po Scandic Line, ale tamte by造 du穎 bardziej, hmm, czerwone. Zdecydowanie bardziej rzuca造 si w oczy i by造 nieco ja郾iejsze.
Z plus闚 to to, 瞠 do嗆 豉two j rozprowadzi, jest do嗆 wydajna (zu篡豉m ca貫 opakowanie, ale s康z, 瞠 2/3 by zdecydowanie starczy造), 豉two zmy plamy z niej ze sk鏎y.

W og鏊e na zdj璚iach wida jak mam koszmarnie zniszczone ko鎍闚ki (jakie 4-5cm, wy瞠j ju s w這sy do嗆 豉dne) -.- Nie rozdwajaj si, wi璚 mam nadziej, 瞠 uda mi si jako je przywr鏂i do dobrego stanu i nie b璠zie trzeba podcina.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,8 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,4 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,2 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,4 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (27,4 KB, 30 za豉dowa)
Stary 2012-03-23, 12:51   #2654
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
S bardzo wyp逝kane, bo do嗆 mocno je dzisiaj my豉m i nie oszcz璠za豉m im prawie gor帷ej wody.

Z pianki zadowolona jestem 鈔ednio - wysz豉 du穎 za ciemno ni oczekiwa豉bym po, b康 co b康, "jasnej czerwieni", mia豉m nadziej, 瞠 te moje wyp逝kane w這sy chwyci na tak jasn, 篡w czerwie, a tu... Na zdj璚iach w這sy wygl康aj podobnie do tego, jakie by造 po Scandic Line, ale tamte by造 du穎 bardziej, hmm, czerwone. Zdecydowanie bardziej rzuca造 si w oczy i by造 nieco ja郾iejsze.
Z plus闚 to to, 瞠 do嗆 豉two j rozprowadzi, jest do嗆 wydajna (zu篡豉m ca貫 opakowanie, ale s康z, 瞠 2/3 by zdecydowanie starczy造), 豉two zmy plamy z niej ze sk鏎y.

W og鏊e na zdj璚iach wida jak mam koszmarnie zniszczone ko鎍闚ki (jakie 4-5cm, wy瞠j ju s w這sy do嗆 豉dne) -.- Nie rozdwajaj si, wi璚 mam nadziej, 瞠 uda mi si jako je przywr鏂i do dobrego stanu i nie b璠zie trzeba podcina.

No wida troszke ciemniejsze wysz造 ale 豉dnie pozatym ko鎍闚ki mo積a ciutk zci望
a ja dodaje foty wyprostowanych w這s闚 i spierdzielam do przedszkola po dziecko
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg proooosteeeee.jpg (123,2 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg proste.jpg (128,2 KB, 36 za豉dowa)
Stary 2012-03-23, 12:58   #2655
enn_
Zakorzenienie

Nie chc ich podcina.
Jutro, o ile dostan, kupuj ma嗆 na sutki BD i b璠 piel璕nowa, nie poddam si!
安ietnie wygl康asz na pierwszym zdj璚iu.
Stary 2012-03-23, 13:28   #2656
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Nie chc ich podcina.
Jutro, o ile dostan, kupuj ma嗆 na sutki BD i b璠 piel璕nowa, nie poddam si!
安ietnie wygl康asz na pierwszym zdj璚iu.
No to jak nie chcesz podcina to dzia豉j z olejkami i ma軼iami
Dzi瘯uj za komplemencik.

S逝chaj jaka akcja.. teraz wraca豉m z przedszkola a tu idzie facet z 穎n i do mnie taki tekst: " ma pani pi瘯ny kolor" to by這 bardzo mi貫, szkoda 瞠 nie widzia豉 miny jego 穎ny
Stary 2012-03-23, 13:55   #2657
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:

a mi si bardzo podoba ten kolor ale wiem, 瞠 ja郾iejszy chcia豉
ale w sumie dobry myk na wakacj to jest... bo ja w czasie letnim nie farbuj w這sow, bo du穎 s這鎍a+wody i kolor jest zaraz gorszy, chocia to dla mnie meka, ale tez mysle, ze w tym roku nie wytrzymam bo mam o wiele dluzsze wlosy.

ech, wgl na twierdze, ze na krotkich wlosach kolor zawsze wychodzi ladniej...

SugarbabyLove 郵icznie Ci! i wygl康a, 瞠 豉dnie na ca這軼i jest

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-23, 14:00   #2658
michaalinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Cytat:

wed逝g mnie kolorek bardzo 豉dny tylko wydaje si troch ma這 intensywny.
moje ko鎍闚ki wygl康aj fatalnie w przysz造m tygodniu id do fryzjera w ko鎍u je podci望. i ogarn望 grzywk, bo jest za d逝ga

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-23, 14:33   #2659
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
a mi si bardzo podoba ten kolor ale wiem, 瞠 ja郾iejszy chcia豉
ale w sumie dobry myk na wakacj to jest... bo ja w czasie letnim nie farbuj w這sow, bo du穎 s這鎍a+wody i kolor jest zaraz gorszy, chocia to dla mnie meka, ale tez mysle, ze w tym roku nie wytrzymam bo mam o wiele dluzsze wlosy.

ech, wgl na twierdze, ze na krotkich wlosach kolor zawsze wychodzi ladniej...

SugarbabyLove 郵icznie Ci! i wygl康a, 瞠 豉dnie na ca這軼i jest

Dzi瘯uj

No ja b璠 farbowa te przez lato bo ja og鏊nie na baseny nie chodz a nad morzem si nie k徙i ze wzgl璠u na to 瞠 nie umiem p造wa wi璚 na pewno nie zmyje koloru. co do s這鎍a to zawsze mam parasol przeciws這neczny na pla瞠
Stary 2012-03-23, 15:17   #2660
Kamulla
Raczkowanie

no dobra, wiec tak:
rano, gdy 鈍iat這 by這 zimne, moje w這sy podchodz pod r騜, reakcja kumpla "ale 瘸r闚 sobie ☠☠☠豉 oO", og馧em s do嗆 intensywne, czego niestety nie przedstawiaj zdj璚ia :< g鏎a jest bardziej r騜owa, d馧 ciemniejszy, bo robi豉m wszystko 9%, a nie 6 i 9. Wszystko zale篡 od 鈍iat豉, przez p馧 dnia narzeka豉m, 瞠 mam r騜owe w這sy, teraz stwierdzam, 瞠 mo瞠 jednak s czerwone? ;D

+ja teee chc czerwie jak ma laska z linka :<

1. normalne 鈍iat這 dzienne w pokoju
2. w zimnym 鈍ietle, g鏎a w這s闚 (czyli bardziej r騜owe)
3. w s這鎍u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (48,7 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (43,7 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (75,6 KB, 32 za豉dowa)

Edytowane przez Kamulla
Czas edycji: 2012-03-23 o 15:22
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-23, 15:56   #2661
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

ja wol co takiego

enn nie farbuj ju tyle... zrobi豉 z w這sami to samo co ja jaki czas temu i uwierz, ci篹ko b璠zie to naprawi, bo kolor zawsze b璠zie inaczej 豉pa na zniszczonej partii w這s闚... co do pianki WOW 1,5h? Pewnie dlatego tak ciemno wysz這.. ale mi si podobasz w takim kolorze i to chyba nawet bardziej

r闚nie jestem jedn z tych, kt鏎ej w這sy w ka盥ym 鈍ietle wygl康aj inaczej... Postaram si to udokumentowa, cho ostatnio mia豉m ochot ☠☠☠n望 aparatem, bo na wy鈍ietlaczu by豉 pi瘯na czerwie, a na kompie br您 ..wtf
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ahh.jpg (144,4 KB, 45 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-23 o 15:59
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-23, 16:07   #2662
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
ja wol co takiego

enn nie farbuj ju tyle... zrobi豉 z w這sami to samo co ja jaki czas temu i uwierz, ci篹ko b璠zie to naprawi, bo kolor zawsze b璠zie inaczej 豉pa na zniszczonej partii w這s闚... co do pianki WOW 1,5h? Pewnie dlatego tak ciemno wysz這.. ale mi si podobasz w takim kolorze i to chyba nawet bardziej

r闚nie jestem jedn z tych, kt鏎ej w這sy w ka盥ym 鈍ietle wygl康aj inaczej... Postaram si to udokumentowa, cho ostatnio mia豉m ochot ☠☠☠n望 aparatem, bo na wy鈍ietlaczu by豉 pi瘯na czerwie, a na kompie br您 ..wtf
Podejrzewam, 瞠 tragicznie nie b璠zie, bo w sierpniu w這sy doprowadzi豉m do du穎 gorszego stanu i pozbiera造 si do嗆 szybko (i m闚i tu o naprawd 鈍ietnym stanie, a nie wzgl璠nie dobrym), mimo kiepskiej piel璕nacji, tak wi璚 s康z, 瞠 je郵i wezm si w gar嗆 i b璠 regularnie i intensywnie je piel璕nowa powinno by zupe軟ie ok.
Poza tym wiesz - w przeci庵u ostatniego miesi帷a by造 dekoloryzowane 2 razy, farbowane 3 razy i robi豉m im 3 k徙iele rozja郾iaj帷e - nie planuj ich ju tak m璚zy w najbli窺zym czasie.

Co do pianki - podejrzewam, 瞠 to mog這 mie znaczenie, ale wydawa這 mi si, 瞠 kolor nie powinien robi si ciemniejszy tylko co najwy瞠j intensywniejszy - u篡ty w piance barwnik nie ciemnieje chyba.
Ja te si sobie podobam w takim kolorze, chyba jest mi w nim bardziej do twarzy, s瘯 w tym, 瞠 wszyscy jednog這郾ie twierdz, 瞠 najlepiej jest mi w czarnych w這sach Dlatego uzna豉m, 瞠 zaszalej i chocia kilka miesi璚y ponosz tak super oczodajn czerwie, 瞠by p騧niej wr鏂i do czego, co jest twarzowe. :P

Btw, co do zdj璚ia z za陰cznika - teraz mam prawie identyczny kolor tylko ja郾iejszy nieco (c騜, wierz s這wom albo zdj璚iom ).

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-23 o 16:09
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-23, 16:08   #2663
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ja wol co takiego

no na zdj璚iu w這ski 豉dne ale ja wol ja郾iejsze
Co do aparatu to brak mi s堯w .. u mnie tak samo to wygl康a potem 豉瞠 od kuchni przez 豉zienke po pok鎩. Wka盥ym pomieszczeniu w這sy s inne.
Kmulla- w豉郾ie u mnie to podobnie wygl康a momentami r騜owo a czasem czerwono
Stary 2012-03-23, 21:20   #2664
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

mam taki punkt w jednym pokoju, jakie nieca貫 2 metry od okna, i kolor na zdj璚iu wychodzi tam dok豉dnie taki sam jak w rzeczywisto軼i
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-23, 23:29   #2665
uolcia
Rozeznanie

heheh uwielbiam nasz w徠ek
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-24, 06:12   #2666
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
heheh uwielbiam nasz w徠ek
ja te

a ja si zastanawiam czy jest w徠ek o makija簑 do czerwonych w這s闚.. co my郵icie..?
Stary 2012-03-24, 10:03   #2667
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ja te

a ja si zastanawiam czy jest w徠ek o makija簑 do czerwonych w這s闚.. co my郵icie..?
kreska na oku i na okazje czerwona pomadka, a nawet bez jak kto lubi
smoky te jest zawsze dobry

.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:36   #2668
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
kreska na oku i na okazje czerwona pomadka, a nawet bez jak kto lubi
smoky te jest zawsze dobry
Ja tam czerwonej pomadki u篡wam prawie codziennie.
W sumie nic nie zmieni豉m w makija簑 odk康 przefarbowa豉m w這sy, mo瞠 tylko cz窷ciej u篡wam zielonych cieni.
Stary 2012-03-24, 11:12   #2669
uolcia
Rozeznanie

wbrew pozorom wiele makija篡 i kolor闚 do nas pasuje...najlepiej sprawdza na sobie wi瘯szy problem mam z ciuchami
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-24, 11:18   #2670
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
wbrew pozorom wiele makija篡 i kolor闚 do nas pasuje...najlepiej sprawdza na sobie wi瘯szy problem mam z ciuchami
Ja nosz przede wszystkim zielenie, czer, szaro軼i, czerwie, granat, srebrne spodnie/legginsy...

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.