Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-24, 14:52   #2671
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

ja nosz g堯wnie czarne rzeczy, posiadam te czerwone rurki w kratk czarne spodnie, sweterki, zakolan闚ki... a do tego glany

a oto m鎩 kolorek dzisiaj rano w przedpokoju:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg reed.jpg (24,9 KB, 55 za豉dowa)
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-24, 17:18   #2672
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

A ja nosze to w czym mi wygodnie i to co mi si podoba. Zwykle rurki alco granatowe albo szare, legginsy.. zweterki r騜owe albo czarne.. co do makija簑 no w豉郾ie odk康 mam jasn czerwie maluj ciemniej oczy.. kreska na dole i na g鏎ze powieki.
Czasem ciemne fioletowe albo szare cienie.. szminka r騜owa albo ciemno r騜owa pod czerwie podchodz帷a.. troch r騜u, ciemniejszy podk豉d ale nie za ciemny,,,

PS kamulla fajny kolorek

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-24 o 17:19
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-25, 12:36   #2673
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Kamulla 郵iczne w這sy
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-25, 13:20   #2674
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Hej. Wczoraj farbowa豉m reszt Allwavesa z utleniaczem 9% na ca這嗆. Trzyma豉m przesz這 godzin, na wcze郾iej naolejowane w這sy. Stwierdzam, 瞠 Allwaves to pewniak, ale nie KWC, niestety. Stan w這s闚- przesuszone. To czu i wida. Ale kolor lepszy ni ostatnim razem. Oczywi軼ie ko鎍e ciemniejesze ni g鏎a, ale nie przeszkadza mi to jako wybitnie. Po k徙ieli rozja郾iaj帷ej troch si to zgubi這, ale w這sy si podsuszy造 dodatkowo. Co do samego koloru, to nie ma 瘸r闚y jak u Luny z yotuba, ale chyba wol taki kolor bardziej "naturalny" (o ile czerwony mo瞠 by naturalny). Fotki z parku w 砰wcu i z mieszkania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00454.jpg (55,4 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00453.jpg (50,2 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00455.jpg (61,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00457.jpg (34,6 KB, 49 za豉dowa)
Stary 2012-03-25, 13:20   #2675
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

dzi瘯uj, ale z g鏎y s niestety niesamowicie r騜owe, w s這鎍u to wra瞠nie tylko si pot璕uje :< zosta這 mi ok 40 ml tej farby, nie wiem co z nia zrobi.. szukam nast瘼nej
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-25, 14:00   #2676
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Hej. Wczoraj farbowa豉m reszt Allwavesa z utleniaczem 9% na ca這嗆. Trzyma豉m przesz這 godzin, na wcze郾iej naolejowane w這sy. Stwierdzam, 瞠 Allwaves to pewniak, ale nie KWC, niestety. Stan w這s闚- przesuszone. To czu i wida. Ale kolor lepszy ni ostatnim razem. Oczywi軼ie ko鎍e ciemniejesze ni g鏎a, ale nie przeszkadza mi to jako wybitnie. Po k徙ieli rozja郾iaj帷ej troch si to zgubi這, ale w這sy si podsuszy造 dodatkowo. Co do samego koloru, to nie ma 瘸r闚y jak u Luny z yotuba, ale chyba wol taki kolor bardziej "naturalny" (o ile czerwony mo瞠 by naturalny). Fotki z parku w 砰wcu i z mieszkania
bardzo 豉dny ten kolor zw豉szcza w s這鎍u ale te wida to przesuszenie, ale od篡wki na pewno pomo瞠 i b璠zie lepiej

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-25, 14:02   #2677
michaalinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

dziewczyny, wszystkie wasze kolory mi sie niesamowicie podobaj

falka_19 u mnie te ko鎍闚ki s nieco ciemniejsze z tym 瞠 jak wida na moim zdj璚iu kt鏎e ostatnio wstawi豉m, teraz r騜nicy prawie nie wida, za to wtedy by豉 fatalna teraz mam praktycznie tak 瘸r闚e w s這鎍u jak Louna

oooj moje w這sy zaczynaj sie sprzeciwia moim praktykom czas zaopatrzy si w jak捷 maske do w這s闚

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-25, 14:43   #2678
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
pi瘯nie!
a mi wczoraj szwagierka powiedzia豉 瞠 mam 幢e pofarbowane w這sy.. 瞠 z ty逝 mi nie pokry這 odrost闚 i gdzieniegdzie mam ja郾iejsze tzn 幢e farbe rozprowadzi豉m.. no trudno nic nie poradze ale za miesi帷 b璠e do niej chyba sz豉 na farbowanie odrost闚 bo to juz 2 raz jak si okaza這 瞠 nie mam dobrze pokrytych odrost闚..:brzy dal:
Stary 2012-03-25, 14:46   #2679
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Oj, znam b鏊 przesuszenia, tylko u mnie to si objawia ja郾iejszymi ko鎍闚kami. Po pierwszym, drugim myciu jeszcze si trzymaj, ale potem coraz wi瘯sza r騜nica w por闚naniu z g鏎, kt鏎a pi瘯nie trzyma kolor...

Wczoraj na sesji foto z przyjaci馧k, po drugim myciu g這wy wygl康a造, jak w za陰czniku - w ko鎍u dok豉dnie taki kolor, jak mam w rzeczywisto軼i.
No to patrz i si 'nacieszam', bo od kolejnych sesji z szamponem b璠zie ju tylko gorzej.
czerwie: kocham i nienawidz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (41,0 KB, 65 za豉dowa)
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-25, 14:57   #2680
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Oj, znam b鏊 przesuszenia, tylko u mnie to si objawia ja郾iejszymi ko鎍闚kami. Po pierwszym, drugim myciu jeszcze si trzymaj, ale potem coraz wi瘯sza r騜nica w por闚naniu z g鏎, kt鏎a pi瘯nie trzyma kolor...

Wczoraj na sesji foto z przyjaci馧k, po drugim myciu g這wy wygl康a造, jak w za陰czniku - w ko鎍u dok豉dnie taki kolor, jak mam w rzeczywisto軼i.
No to patrz i si 'nacieszam', bo od kolejnych sesji z szamponem b璠zie ju tylko gorzej.
czerwie: kocham i nienawidz
rewelka

mi kolor prawie nie sp造wa ale ja bardzo rzadko myje w這sy jedyne co poprzednio ciemne ko鎍e robi造 si powoli... br您owe

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-25, 15:03   #2681
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Poka wiadomo嗆
rewelka

mi kolor prawie nie sp造wa ale ja bardzo rzadko myje w這sy jedyne co poprzednio ciemne ko鎍e robi造 si powoli... br您owe
Witaj w klubie - mam to szcz窷cie, 瞠 nie przet逝szczaj si w og鏊e. Przypuszczam, 瞠 nawet po 3 tygodniach nie by這by potrzeby mycia, ale generalnie nie czekam tak d逝go, bo lubi pachn帷e w這sy, wi璚 鈔ednio co 1,5 myj ;D
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-25, 15:12   #2682
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Witaj w klubie - mam to szcz窷cie, 瞠 nie przet逝szczaj si w og鏊e. Przypuszczam, 瞠 nawet po 3 tygodniach nie by這by potrzeby mycia, ale generalnie nie czekam tak d逝go, bo lubi pachn帷e w這sy, wi璚 鈔ednio co 1,5 myj ;D
wow te bym tak chcia豉. niestety a tak dobrze nie jest na szcz窷cie na czerwonych w這sach (nie wiem jak u was) nie wida tak bardzo jak s t逝ste

tak by the way - nie sugerujcie sie do ko鎍a zdj璚iami Louny, bo cz瘰to s one "podkr璚one" w photoshopie
o, akurat wesz豉m na jej tumbrl i prosz bardzo tak na prawd wygl康aj jej w這sy

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-25, 15:59   #2683
uolcia
Rozeznanie

sonea, co to za farba? pi瘯ny kolor ahh...

mnie korci by rozja郾i w這sy i eksperymentowa z tonerami w poszukiwaniu tego, idealnego koloru .. . eh ;p zero r騜u, tylko pi瘯na g喚boka czerwie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 109035385.jpg (84,7 KB, 24 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-25 o 16:01
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-25, 16:14   #2684
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
wow te bym tak chcia豉. niestety a tak dobrze nie jest na szcz窷cie na czerwonych w這sach (nie wiem jak u was) nie wida tak bardzo jak s t逝ste

tak by the way - nie sugerujcie sie do ko鎍a zdj璚iami Louny, bo cz瘰to s one "podkr璚one" w photoshopie
o, akurat wesz豉m na jej tumbrl i prosz bardzo tak na prawd wygl康aj jej w這sy

Ojee faktycznie ciemniejsza czerwien niz na filmikach i innych fotACH
no a Sonea- sesja booska
ja myje co 2-3 dni w這sy i niestety wiem ze po 2-3 tyg bede miala rudy ale co porqadzi jak mnie po tych 3 dniach g這wa juz sw璠zi..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-25 o 16:16
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-25, 16:15   #2685
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Uolcia, mia豉m podobny kolor po Scandic Line, tylko w這sy rozja郾i造 si z czasem.
Stary 2012-03-25, 16:20   #2686
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
sonea, co to za farba? pi瘯ny kolor ahh...

mnie korci by rozja郾i w這sy i eksperymentowa z tonerami w poszukiwaniu tego, idealnego koloru .. . eh ;p zero r騜u, tylko pi瘯na g喚boka czerwie
polecam Ci Directions Poppy Red lub troche ciemniejszy Pillarbox

ja zastanawiam si nad kupnem przed逝瞠 "clip in" i pofarbowaniu ich na zielony uwielbiam po陰czenie czerwieni z zieleni

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-25, 16:39   #2687
uolcia
Rozeznanie

no to z kolei ja mog poleci Tobie w這sy z tego sklepu http://www.hairservice.redcart.pl/ podobno s bardzo dobre, cho sama (jeszcze) ich nie sprawdza豉m

pillarbox odpada bo ma w sobie co z r騜u, a ja jestem typowym ciep造m typem kolorystycznym wi璚 z dwojga z貫go wol by ruda ni r騜owa Dzi瘯i Enn, by這by super gdybym znalaz豉 farb o takim/lub zbli穎nym kolorze, zawsze to lepsze ni u篡wanie rozja郾iacza ^^
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-25, 16:43   #2688
michaalinaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
no to z kolei ja mog poleci Tobie w這sy z tego sklepu http://www.hairservice.redcart.pl/ podobno s bardzo dobre, cho sama (jeszcze) ich nie sprawdza豉m

pillarbox odpada bo ma w sobie co z r騜u, a ja jestem typowym ciep造m typem kolorystycznym wi璚 z dwojga z貫go wol by ruda ni r騜owa Dzi瘯i Enn, by這by super gdybym znalaz豉 farb o takim/lub zbli穎nym kolorze, zawsze to lepsze ni u篡wanie rozja郾iacza ^^
troche drogo hehe. na allegro s gotowe kolorowe, ale ziele kt鏎 maj jest... paskudna

pr鏏owalam zrobi zdj璚ie swoich k豉k闚 w s這鎍u dla por闚nania i... wi瘯szo軼i razy dzia這 si to, co wida na ostatnim zdj璚iu pierwsze jest w s這鎍u, udane, bez przepale :P drugie "za chmur"

zauwa篡豉m te (jako 瞠 mam dwa monitory) 瞠 kolor w這s闚 na zdj璚iach zale篡 te od kalibracji kolor闚 w monitorach wi璚 nie ma si co martwi, je郵i na komputerze wygl康aj gorzej ni "w realu"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (30,4 KB, 55 za豉dowa)

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-25, 18:58   #2689
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
troche drogo hehe. na allegro s gotowe kolorowe, ale ziele kt鏎 maj jest... paskudna

pr鏏owalam zrobi zdj璚ie swoich k豉k闚 w s這鎍u dla por闚nania i... wi瘯szo軼i razy dzia這 si to, co wida na ostatnim zdj璚iu pierwsze jest w s這鎍u, udane, bez przepale :P drugie "za chmur"

zauwa篡豉m te (jako 瞠 mam dwa monitory) 瞠 kolor w這s闚 na zdj璚iach zale篡 te od kalibracji kolor闚 w monitorach wi璚 nie ma si co martwi, je郵i na komputerze wygl康aj gorzej ni "w realu"
oo je簑niuu bosko
Stary 2012-03-25, 19:29   #2690
sonea8
Rozeznanie

@michaalinaa - zazdroszcz odwagi, kocham czerwie, ale takiej jaskrawej chyba bym si ba豉... tym bardziej, 瞠 to ju 9 zapewne? Jasno, bardzo jasno. W這s by mi zdech kompletnie, zmaltretowany

@uolcia - dzi瘯i. To Matrix Sored, ju si o tej farbie tu produkowa豉m nieraz Generalnie mam odcie czysto czerwony, czyli RR. RV - daje ch這dny fioletowy poblask, a RC - rudy. Ten w za這瞠niu ma by neutralny w豉郾ie, u mnie wychodzi, jak wida

@Sugar - dzi瘯i te
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-25, 19:46   #2691
michaalinaa
Raczkowanie

powiem wam, 瞠 najbardziej zdziwi mnie fakt, 瞠 kiedy mia豉m r騜owe w這sy ludzie praktycznie nie zwracali uwagi, a teraz wszyscy na mnie patrz, gimbusy komentuj mi璠zy sob, bylebym us造sza豉 :P, zdarza si 瞠 ludzie m闚i mi 瞠 mam 鈍ietny kolor raz zdarzy這 mi si, 瞠 kole zapyta mnie, czemu pofarbowa豉m w這sy na taki kolor
szczerze m闚i帷 nie spodziewa豉m si czego takiego. ale z negatywnymi komentarzami (nie licz帷 mojego konserwatywnego dziadziusia ) si nie spotka豉m

michaalinaa jest offline  
Stary 2012-03-25, 20:33   #2692
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
powiem wam, 瞠 najbardziej zdziwi mnie fakt, 瞠 kiedy mia豉m r騜owe w這sy ludzie praktycznie nie zwracali uwagi, a teraz wszyscy na mnie patrz, gimbusy komentuj mi璠zy sob, bylebym us造sza豉 :P, zdarza si 瞠 ludzie m闚i mi 瞠 mam 鈍ietny kolor raz zdarzy這 mi si, 瞠 kole zapyta mnie, czemu pofarbowa豉m w這sy na taki kolor
szczerze m闚i帷 nie spodziewa豉m si czego takiego. ale z negatywnymi komentarzami (nie licz帷 mojego konserwatywnego dziadziusia ) si nie spotka豉m
znam to na mnie te patrz na ulicy strasznie!
ado tego jakie cichutnie gadanie mi璠zy sob przewa積ie m這dzie
aRaz czy dwa razy kto si spoj瘸 z造m wzrokiem ale tak to mili ludzie s
Stary 2012-03-25, 21:42   #2693
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

Ja widzia豉m w這sy tej laski na wielu filmikach i wielu fotkach, nawet na filmiku z koncertu i jednak ma czerwone w這sy takie jak na filmikach. mo瞠 ma tu na這穎ny jaki toner, albo zdj璚ie dziwnie wysz這, nied逝go te zmienia na fiolet wi璚 sobie nie poogl康amy. no i ona te miewa sprany kolor: http://www.youtube.com/watch?v=rgb2p...gOUA9X0aUtw%3D ja jestem w豉郾ie po pierwszym myciu- boj si wysuszy w這sy jutro zrobi zdj璚ie.
w og鏊e robi豉m dzisiaj pranie i w bluzie znalaz si m鎩 w這s, po wyci庵ni璚iu z pralki na odro軼ie by intensywnie czerwony a reszta sp逝kana do bieli

co do reakcji obcych ludzi, to ju mi to oboj皻ne- wa積e 瞠 nie s造sz 'o patrz r騜owe w這sy'... ufff

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-03-25 o 21:44
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-25, 22:13   #2694
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Ja widzia豉m w這sy tej laski na wielu filmikach i wielu fotkach, nawet na filmiku z koncertu i jednak ma czerwone w這sy takie jak na filmikach. mo瞠 ma tu na這穎ny jaki toner, albo zdj璚ie dziwnie wysz這, nied逝go te zmienia na fiolet wi璚 sobie nie poogl康amy. no i ona te miewa sprany kolor: http://www.youtube.com/watch?v=rgb2p...gOUA9X0aUtw%3D ja jestem w豉郾ie po pierwszym myciu- boj si wysuszy w這sy jutro zrobi zdj璚ie.
to od s這鎍a i wody. w sumie i tak dobrze, mojej kole瘸nce z czerwono-rudych zrobi造 si fioletowo-sraczkowate

a co do innych ludzi - tyle lat mam ten kolor, 瞠 ju mi nie robi faceci si cz瘰to ogladaj do czego musia przywykn望 m鎩 T

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-26, 06:58   #2695
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
w og鏊e robi豉m dzisiaj pranie i w bluzie znalaz si m鎩 w這s, po wyci庵ni璚iu z pralki na odro軼ie by intensywnie czerwony a reszta sp逝kana do bieli

co do reakcji obcych ludzi, to ju mi to oboj皻ne- wa積e 瞠 nie s造sz 'o patrz r騜owe w這sy'... ufff

noo widzialam ten filmik kapa..
pozatym na facebooku pisa豉 ostatnio 瞠 chce fiolet mie
Stary 2012-03-26, 14:48   #2696
SugarbabyLove
Zakorzenienie

wczoraj na spacerku byli鄉y z m篹em i ma造m ale fajna pogoda.. normalnie super ciepe趾o a moje w這sy jak w s這neczku fajnie wygl康a造...
dodaje fotki mojego wczorajszego make-upu i z parku fotke
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg spacerek.jpg (258,1 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg make up.jpg (85,5 KB, 45 za豉dowa)
Stary 2012-03-26, 17:36   #2697
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Sugarbaby- 豉dnie Ci kolor trzyma Co ile myjesz w這sy? I tak odbiegaj帷 odrobin od czerwieni, to nie my郵a豉 by wyregulowa brwi i podkre郵a lekko kontur cieniem? Twoja twarz nabra豉by takiej lekko軼i wtedy. Wydaje mi si 瞠 taki zabieg doda豚y Ci uroku

Ja zdj璚ia po myciu nie zrobi bo 豉dowarka od aparatu zapad豉 si pod ziemi. Kolor jest ociupink ja郾iejszy, nie rzuca si to w oczy. Tym bardziej 瞠 my豉m g這w podw鎩nie i jeszcze maseczk sp逝kiwa豉m. Nie wstyd wyj嗆 na ulic, jest o wiele lepiej ni si spodziewa豉m
dudzia jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:15   #2698
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Ha!
Brzydacka farba wymyta w ko鎍u Nieco zdesperowana mahoniem na 豚ie wynalaz豉m mieszank rewelacyjnie zmywaj帷 farb... Mo瞠 nieco brutalne, ale grunt, 瞠 kolor wr鏂i do normy
Spos鏏 bardzo prosty. Do szamponu przeciw逝pie穎wego dodaj troszk utleniacza w kremie (9%). O dziwo w這sy nie zniszczy造 si (bardziej, ni ju s zniszczone...), a ju po trzech myciach rozja郾i造 si z trzy tony By豉m tylko przera穎na tym, jaki kolor mia豉 woda przy sp逝kiwaniu...
Grunt, 瞠 patent dzia豉.

Tymczasowo pokusi豉m si o szamponetkowanie, coby jako dotrwa do farbowania pe軟osprytnego (Joanna - czerwona porzeczka plus malinowa czerwie) - 郵iczny kolorek wyszed, niestety spra si dosy szybko.
Teraz na g這wie mam intensywn czerwie, te Joanny ale z linii Multi Cream.
Z pe軟 premedytacj u篡豉m farby drogeryjnej. Bo jako straci豉m zaufanie do Ce Ce, a Joanna zawsze mia豉 zbawienny wp造w na moje w這sy. Robi si po niej takie b造szcz帷e, mi貫 w dotyku.... Czyste mrrr Kolor nieco zbyt miedziany jak na m鎩 gust. Ale grunt, 瞠 nie s ciemne.
Bordowemu i mahoniom wszelakim m闚i stanowcze NIE.

Czy kt鏎a z Was jest na diecie bez SLSowej i antysilikonowej? Bo jako tak si zabieram powoli za tak zabaw... Tylko boj si o wp造w na kolor Oleje nie przy酥ieszaj czasem p這wienia?

No nic. Zdj璚ia.
Pierwsze - intensywna czerwie, Joanna Multi Cream. Postrz瘼ione, ale bezsilikonowe k豉czki Szkoda, 瞠 farba nie wyr闚nuje zbytnio kolorytu - czubek g這wy bardzo jaskrawy, jasny, sp鏚 sporo ciemniejszy (ale nie a tak jakby mog這 si wydawa po zdj璚iu - po prostu s這nko pada這 na sam czubek 豚a). Ale to tylko tymczasowe rozwi您anie.
I por闚nawczo - pierwsze farbowanie CeCe. T瘰kni za tym kolorem 安ietnie wyr闚na 鄴速e odrosty, miedziane pierwsze 10cm i czerwone ko鎍闚ki.
Pierwsze robione w s這nku, CeCe w cieniu. A by tak intensywny... Bu... Drugie farbowanie t mieszank jeszcze by這 rewelacyjne, ale trzecie... tragedia... prawie czarne k豉ki.... Tylko nie wystraszcie si niezmakoupowanego pyska

Nastawiam si psychicznie na Majicontrast.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Joanna Multi Cream - intensywna czerwie.jpg (17,6 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CeCe-0,53+0,55+red.jpg (19,2 KB, 33 za豉dowa)
Stary 2012-03-26, 18:22   #2699
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugarbaby- 豉dnie Ci kolor trzyma Co ile myjesz w這sy? I tak odbiegaj帷 odrobin od czerwieni, to nie my郵a豉 by wyregulowa brwi i podkre郵a lekko kontur cieniem? Twoja twarz nabra豉by takiej lekko軼i wtedy. Wydaje mi si 瞠 taki zabieg doda豚y Ci uroku

Ja zdj璚ia po myciu nie zrobi bo 豉dowarka od aparatu zapad豉 si pod ziemi. Kolor jest ociupink ja郾iejszy, nie rzuca si to w oczy. Tym bardziej 瞠 my豉m g這w podw鎩nie i jeszcze maseczk sp逝kiwa豉m. Nie wstyd wyj嗆 na ulic, jest o wiele lepiej ni si spodziewa豉m
Kurcz, tyle os鏏 juz mnie do tego namawia a mnie to nadal nie przekonuje.. jako nie lubie jak mi kto co wyrywa z twarzy. co do mycia, myje co 2-3 dni od farbowania min掖 r闚no tydzien a w這sy juz ze 3 razy my豉m mi si te podoba..
豉dowarka si zgubi豉? sk康 ja to znam

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Ha!
Brzydacka farba wymyta w ko鎍u Nieco zdesperowana mahoniem na 豚ie wynalaz豉m mieszank rewelacyjnie zmywaj帷 farb... Mo瞠 nieco brutalne, ale grunt, 瞠 kolor wr鏂i do normy
Spos鏏 bardzo prosty. Do szamponu przeciw逝pie穎wego dodaj troszk utleniacza w kremie (9%). O dziwo w這sy nie zniszczy造 si (bardziej, ni ju s zniszczone...), a ju po trzech myciach rozja郾i造 si z trzy tony By豉m tylko przera穎na tym, jaki kolor mia豉 woda przy sp逝kiwaniu...
Grunt, 瞠 patent dzia豉.

Tymczasowo pokusi豉m si o szamponetkowanie, coby jako dotrwa do farbowania pe軟osprytnego (Joanna - czerwona porzeczka plus malinowa czerwie) - 郵iczny kolorek wyszed, niestety spra si dosy szybko.
Teraz na g這wie mam intensywn czerwie, te Joanny ale z linii Multi Cream.
Z pe軟 premedytacj u篡豉m farby drogeryjnej. Bo jako straci豉m zaufanie do Ce Ce, a Joanna zawsze mia豉 zbawienny wp造w na moje w這sy. Robi si po niej takie b造szcz帷e, mi貫 w dotyku.... Czyste mrrr Kolor nieco zbyt miedziany jak na m鎩 gust. Ale grunt, 瞠 nie s ciemne.
Bordowemu i mahoniom wszelakim m闚i stanowcze NIE.

Czy kt鏎a z Was jest na diecie bez SLSowej i antysilikonowej? Bo jako tak si zabieram powoli za tak zabaw... Tylko boj si o wp造w na kolor Oleje nie przy酥ieszaj czasem p這wienia?

No nic. Zdj璚ia.
Pierwsze - intensywna czerwie, Joanna Multi Cream. Postrz瘼ione, ale bezsilikonowe k豉czki Szkoda, 瞠 farba nie wyr闚nuje zbytnio kolorytu - czubek g這wy bardzo jaskrawy, jasny, sp鏚 sporo ciemniejszy (ale nie a tak jakby mog這 si wydawa po zdj璚iu - po prostu s這nko pada這 na sam czubek 豚a). Ale to tylko tymczasowe rozwi您anie.
I por闚nawczo - pierwsze farbowanie CeCe. T瘰kni za tym kolorem 安ietnie wyr闚na 鄴速e odrosty, miedziane pierwsze 10cm i czerwone ko鎍闚ki.
Pierwsze robione w s這nku, CeCe w cieniu. A by tak intensywny... Bu... Drugie farbowanie t mieszank jeszcze by這 rewelacyjne, ale trzecie... tragedia... prawie czarne k豉ki.... Tylko nie wystraszcie si niezmakoupowanego pyska

Nastawiam si psychicznie na Majicontrast.
Hej,
Czyli nast瘼na szalona czerwonow這sa kt鏎a eksperymentuje z kolorami?
Ja myj w這sy szamponem do czerwonych w這s闚(ma sls ale nie ma silikon闚) co 2 mycie a raz w tygodniu a nawet raz na 2 tygodnie myje szamponem bez silikon闚 i sls aktualnie mam dla dzieci z serii Babylove z drogerii DM
ale alterra i alverde s dobre a tak瞠 babydream z rossmana..
nie maj ani SLSa ani Silikon闚. Typowe szampony do mycia ale koniecznie po nich daj od篡wke bo hmm nie wiem jak u ciebie ale u mnie w這sy si strasznie ko速uni po samym szamponie..
Stary 2012-03-26, 18:30   #2700
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Sugar, daj maila na pw, to Ci wy郵 jak to sobie wyobrazi豉m na podstawie Twoich zdj耩. Poza tym raz mo瞠sz i嗆 do kosmetyczki a p騧niej sama
Jak po 3 myciach to dalej intensywnie trzyma
dudzia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.