Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-26, 18:45   #2701
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Hej,
Czyli nast瘼na szalona czerwonow這sa kt鏎a eksperymentuje z kolorami?
Ja myj w這sy szamponem do czerwonych w這s闚(ma sls ale nie ma silikon闚) co 2 mycie a raz w tygodniu a nawet raz na 2 tygodnie myje szamponem bez silikon闚 i sls aktualnie mam dla dzieci z serii Babylove z drogerii DM
ale alterra i alverde s dobre a tak瞠 babydream z rossmana..
nie maj ani SLSa ani Silikon闚. Typowe szampony do mycia ale koniecznie po nich daj od篡wke bo hmm nie wiem jak u ciebie ale u mnie w這sy si strasznie ko速uni po samym szamponie..
Szalona? Raczej zupe軟ie nieobliczalna Zawsze lubi豉m rubin na 豚ie i zwykle taki mia豉m, ale od grudnia co pad這 mi na m霩gownic i pokusi豉m si nawet o dekoloryzacj... Bo ciemny rubin przesta mi wystarcza. Teraz chc czystego, 篡wego ognia
Problem w tym, 瞠 ja 貫petynk musz my codziennie, tudzie co drugi dzie... Po cichutku licz, 瞠 brak silikon闚 zmieni ten fakt.
Na razie zainwestowa豉m w Hippa. Ko速uni si po nim okropnie... Ale takie ju 篡cie. Na to od篡wka Kallosa. Zupe軟ie bez sza逝... Przywyk豉m jednak do lusterka tworzonego przez ca貫 te oblepiacze. T瘰kni za pomara鎍zowym Glisskurem. Ale jeszcze nic straconego. Studiuj uwa積ie wszystkie mazid豉, jakie mam w domu, stercz帷 w w徠ku szamponowo-od篡wkowym...

Teraz jeszcze tylko wybra odpowiedni olej. I jazda

Teraz sobie przypomnia豉m, 瞠 kiedy istnia cudny szampon Sunsilk do czerwonych w這s闚. Uwielbia豉m go. Nawet mojej mamie z br您u zrobi maho Ale chyba ju go wycofali. A szkoda.

***edit***
Z tego co widz, to z moimi szamponami jest 幢e, bo wszystkie maj SLS. Ale z od篡wkami ju lepiej Gliskur pomara鎍zowy ma silikony, ale te 豉two zmywalne Zatem raz na jaki czas mo積a sobie pozwoli.
Do tego dochodzi Syoss volume z 豉two zmywalnymi silkami i... Shauma. Bez. Zupe軟ie. Jestem w szoku! A bardzo j lubi wi璚... jest dobrze

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:08
Nedera jest offline  
Stary 2012-03-26, 20:58   #2702
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Szalona? Raczej zupe軟ie nieobliczalna Zawsze lubi豉m rubin na 豚ie i zwykle taki mia豉m, ale od grudnia co pad這 mi na m霩gownic i pokusi豉m si nawet o dekoloryzacj... Bo ciemny rubin przesta mi wystarcza. Teraz chc czystego, 篡wego ognia
Problem w tym, 瞠 ja 貫petynk musz my codziennie, tudzie co drugi dzie... Po cichutku licz, 瞠 brak silikon闚 zmieni ten fakt.
Na razie zainwestowa豉m w Hippa. Ko速uni si po nim okropnie... Ale takie ju 篡cie. Na to od篡wka Kallosa. Zupe軟ie bez sza逝... Przywyk豉m jednak do lusterka tworzonego przez ca貫 te oblepiacze. T瘰kni za pomara鎍zowym Glisskurem. Ale jeszcze nic straconego. Studiuj uwa積ie wszystkie mazid豉, jakie mam w domu, stercz帷 w w徠ku szamponowo-od篡wkowym...

Teraz jeszcze tylko wybra odpowiedni olej. I jazda

Teraz sobie przypomnia豉m, 瞠 kiedy istnia cudny szampon Sunsilk do czerwonych w這s闚. Uwielbia豉m go. Nawet mojej mamie z br您u zrobi maho Ale chyba ju go wycofali. A szkoda.

***edit***
Z tego co widz, to z moimi szamponami jest 幢e, bo wszystkie maj SLS. Ale z od篡wkami ju lepiej Gliskur pomara鎍zowy ma silikony, ale te 豉two zmywalne Zatem raz na jaki czas mo積a sobie pozwoli.
Do tego dochodzi Syoss volume z 豉two zmywalnymi silkami i... Shauma. Bez. Zupe軟ie. Jestem w szoku! A bardzo j lubi wi璚... jest dobrze

A jakich u篡wek poza gliss kurem u篡wasz??

Ja kocham isane z babassu i glattungs balm bez sp逝kiwania
PO nich mam super w這sy.
Dotego mam kokosow balea z DM
co do olejku ja mam dla dziecka taki najta雟zy i jest OK ale w polsce chyba w rycynowy zainwestuje bo te tanio wychodzi...
hmm z sunsilka mialam odzywke do kreconych w這s闚 by豉 extra...!!
Gliss kura te wielbie ale szoda 瞠 ma silikony

Co do koloru mi si te marzy takii g貫膮瑿oki czerwony ahh ale jeszcze troche pracy przede mn
Stary 2012-03-26, 22:11   #2703
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
A jakich u篡wek poza gliss kurem u篡wasz??

Ja kocham isane z babassu i glattungs balm bez sp逝kiwania
PO nich mam super w這sy.
Dotego mam kokosow balea z DM
co do olejku ja mam dla dziecka taki najta雟zy i jest OK ale w polsce chyba w rycynowy zainwestuje bo te tanio wychodzi...
hmm z sunsilka mialam odzywke do kreconych w這s闚 by豉 extra...!!
Gliss kura te wielbie ale szoda 瞠 ma silikony

Co do koloru mi si te marzy takii g貫膮瑿oki czerwony ahh ale jeszcze troche pracy przede mn
Od篡wek jeszcze nie od鈍ie瘸豉m Tylko wyeliminowa豉m te z bardzo ci篹kimi silikonami - niestety Kallos ja鄉inowy i do w這s闚 farbowanych odpada stanowczo Ale ju latte jest bez silikonu
Do tego Schauma - Mas這 shea & ekstrakt z kokosa oraz Q10. Obie bez silik闚 zupe軟ie Jako przypadkiem je kupi豉m i zauwa篡豉m, 瞠 mam po nich zupe軟ie inne w這sy ni po innych od篡wkach. I to pewnie zas逝ga braku zalepiaczy
Jutro pewnie wybior si po Waxa polskiego. No i olejki - kokosowy pilnie potrzebny

G喚boki czerwony? Ech... Gdzie te czasy...
Mi si Tw鎩 obecny kolorek bardzo podoba
Stary 2012-03-27, 07:15   #2704
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Od篡wek jeszcze nie od鈍ie瘸豉m Tylko wyeliminowa豉m te z bardzo ci篹kimi silikonami - niestety Kallos ja鄉inowy i do w這s闚 farbowanych odpada stanowczo Ale ju latte jest bez silikonu
Do tego Schauma - Mas這 shea & ekstrakt z kokosa oraz Q10. Obie bez silik闚 zupe軟ie Jako przypadkiem je kupi豉m i zauwa篡豉m, 瞠 mam po nich zupe軟ie inne w這sy ni po innych od篡wkach. I to pewnie zas逝ga braku zalepiaczy
Jutro pewnie wybior si po Waxa polskiego. No i olejki - kokosowy pilnie potrzebny

G喚boki czerwony? Ech... Gdzie te czasy...
Mi si Tw鎩 obecny kolorek bardzo podoba
OO no w豉郾ie Na tego Kallosa poluje... widzia豉m na allegro ju i sie zastanawia豉m czy ma silikony ..:P bo tam oczywi軼ie sk豉du nie podali.. a w rossmanie da sie go kupi?
BO jade za 2 tyg do Polski to sobie kupie
Stary 2012-03-27, 10:30   #2705
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Na allegro jest bardzo tani Za swoje p豉ci豉m jako 13z ka盥y. Litrowe butle Tylko latte mniejszy jest

Jestem po pierwszym olejowaniu (sezam + oliwa + rycyna).
Czemu mi si w這sy kr璚, h? o.O
No ale s jakie takie jakby mocniejsze. I dziwnie b造szcz帷e.
Ale jak w這sy wysch造 to musia豉m jeszcze w ko鎍闚ki troch oleju wetrze, bo si za choler nie mog豉m rozczesa :/
Sk鏎a te przyj窸a olejek sezamowy z radosn wdzi璚zno軼i Pyszczek mam mi璚iutki i nawil穎ny. W szoku jestem

W Kauflandzie jest promocja na p馧litrowego Johnson's Baby 3w1 (15z)!
Fajnie myje, zero myde, sk豉d kr鏒ki i tre軼iwy. A ja nie zamierzam ogranicza si do mycia nim tylko w這s闚. Ca豉 si wymy豉m i... pachn jak dzidzi ^^''''
Stary 2012-03-27, 13:22   #2706
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Na allegro jest bardzo tani Za swoje p豉ci豉m jako 13z ka盥y. Litrowe butle Tylko latte mniejszy jest

Jestem po pierwszym olejowaniu (sezam + oliwa + rycyna).
Czemu mi si w這sy kr璚, h? o.O
No ale s jakie takie jakby mocniejsze. I dziwnie b造szcz帷e.
Ale jak w這sy wysch造 to musia豉m jeszcze w ko鎍闚ki troch oleju wetrze, bo si za choler nie mog豉m rozczesa :/
Sk鏎a te przyj窸a olejek sezamowy z radosn wdzi璚zno軼i Pyszczek mam mi璚iutki i nawil穎ny. W szoku jestem

W Kauflandzie jest promocja na p馧litrowego Johnson's Baby 3w1 (15z)!
Fajnie myje, zero myde, sk豉d kr鏒ki i tre軼iwy. A ja nie zamierzam ogranicza si do mycia nim tylko w這s闚. Ca豉 si wymy豉m i... pachn jak dzidzi ^^''''
ohh super.
a ile kosztuje taki olejek rycynowy albo sezamowy..???no ja oliwk do dzieci jak mama such sk鏎 to si ca豉 smaruj
Stary 2012-03-27, 15:48   #2707
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Sugar, olejek rycynowy na pewno dostaniesz w ka盥ej aptece .. mala buteleczka u mnie 6z, ale osobi軼ie nie polecam, wysuszy mi w這sy;/ acz rewelacyjnie dzia豉 na rz瘰y
te gdy przechodzi豉m na bezsilikonow/slsow piel璕nacj niesamowicie ucieszy豉m si, 瞠 pryskana (br您owa) od篡wka szaumy ma dobry sk豉d, bo 鈍ietnie dzia豉 na moje w這sy..polecam
Po dzisiejszej nocy z olejkiem na rozst瘼y babydream na w這sach i zmyciu go sam od篡wk isany (tak, tak- z olejkiem babassu) w這sy s cu-do-wne... mi瘯kie, b造szcz帷e, super si u這zy造 mimo 瞠 wysz豉m z domu z wilgotn g這w i kolor wydaje si by bardziej intensywny... jak tak na nie teraz patrz to odechciewa mi si jakichkolwiek zabieg闚 (deko, rozjasnianie, tonery, farby itp ) ... przy naszych w這sach 豉two ze鈍irowa na ich punkcie i to jest chyba najwi瘯sz wad tego koloru...
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-27, 16:01   #2708
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
ohh super.
a ile kosztuje taki olejek rycynowy albo sezamowy..???no ja oliwk do dzieci jak mama such sk鏎 to si ca豉 smaruj
Za ma陰 buteleczk rycynowego p豉ci豉m 3,5z, za sporo wi瘯sz sezamowego - 7z.
A kokosowego dzisiaj nie znalaz豉m. Nie wiem, o co im chodzi... On powinien by w ka盥ym sklepie, skoro JA pragn go zdoby, JA!

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
te gdy przechodzi豉m na bezsilikonow/slsow piel璕nacj niesamowicie ucieszy豉m si, 瞠 pryskana (br您owa) od篡wka szaumy ma dobry sk豉d, bo 鈍ietnie dzia豉 na moje w這sy..polecam
Ha! Schauma chhyba ca豉 bezsilikonowa. Mam dwie (jasnobr您owa i ciemnobr您owa) i obie 豉dnosk豉dowe

Cytat:
przy naszych w這sach 豉two ze鈍irowa na ich punkcie i to jest chyba najwi瘯sz wad tego koloru...
Oj, taaaak... Tylko masa cierpliwo軼i i samozaparcia sprawia, 瞠 jeszcze nie sta豉m si sko鎍zonym narcyzem. Narcyzk?
Mniejsza z tym Wa積e, 瞠 czerwie jest, trzyma si i jest.... (za)jedwabista
Stary 2012-03-27, 16:08   #2709
badteacher
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Hej, ja sie farbuje wellatonem - wisniowa czerwien, zeby kolor sie trzymal myje odzywka (z joanny, seria naturia, bez splukiwania, z makiem), odzywka bs - garnier z awokado i karite (raz w tygodniu maska/odzywka Tolpy), stylizacja - odrobina zelu lnianego

raz na tydzien lub dwa olejuje (rycynowy zmieszany z sojowym) i myje potem babydreamem

taka bezsilikonowa dieta sluzy nie tylko kolorowi ale i wlosom
badteacher jest offline  
Stary 2012-03-27, 16:18   #2710
uolcia
Rozeznanie

Chodzi這 mi raczej o to, 瞠 wci捫 mamy jakie wyimaginowane problemy, mimo 瞠 z naszymi w這sami jest wszystko okej

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 16:21
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-27, 16:26   #2711
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar, olejek rycynowy na pewno dostaniesz w ka盥ej aptece .. mala buteleczka u mnie 6z, ale osobi軼ie nie polecam, wysuszy mi w這sy;/ acz rewelacyjnie dzia豉 na rz瘰y
Po dzisiejszej nocy z olejkiem na rozst瘼y babydream na w這sach i zmyciu go sam od篡wk isany (tak, tak- z olejkiem babassu) w這sy s cu-do-wne... mi瘯kie, b造szcz帷e, super si u這zy造 mimo 瞠 wysz豉m z domu z wilgotn g這w i kolor wydaje si by bardziej intensywny... jak tak na nie teraz patrz to odechciewa mi si jakichkolwiek zabieg闚 (deko, rozjasnianie, tonery, farby itp ) ... przy naszych w這sach 豉two ze鈍irowa na ich punkcie i to jest chyba najwi瘯sz wad tego koloru...
M闚isz??
Hmm to mo瞠 faktycznie wezme go do paznokci lepiej czy czego takiego a do w這s闚 sezamowy. tak czy siak chc 2 r騜ne sobie kupi i miesza..
Kokosowego ja te nigdzie nie widzia豉m.. ale ja za to mam pi瘯n od篡wk kokosow z Balea bez silikon闚 i sls boooska.. a kosztuje 65 cent闚.
Babassu jest te dobra ja j uwielbiam ale zrobi豉m przerwe 瞠by potestowa t z garniera cytrynow..
pozatym dzi umy豉m w這ski szamponem czerwonym isany +od篡wka kokosowa Balea + test od篡wki goldwell colorance red
No podobno po paru myciach b璠zie efekt w kolo瞠 jak narazie wiem 瞠 ta goldwella ko速uni tak jak szampon w這sy. Musia豉m do軼 du穎 od篡wki innej da a po幡iej od篡wk b/s wymieszan z oliwk da 瞠by fajnie si uk豉da造 i rozczesywa造 w這ski ale za to dzi si mega kr璚 a fajnie sie na ne patrzy nawet nie wyprostowa豉m grzywki bo si 豉dnie u這篡豉 z reszt..
a codo koloru to mam wra瞠nie 瞠 w jednym pokoju s rude a w innym czerwone hahaa
dzi瘯i za przybli穎ne ceny olejk闚 dziewczynki
Na pewni zakupie co bo si bardziej op豉ca ni tu.. 7 euro za 150 ml rycynowego..
Stary 2012-03-27, 16:30   #2712
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Chodzi這 mi raczej o to, 瞠 wci捫 mamy jakie wyimaginowane problemy, mimo 瞠 z naszymi w這sami jest wszystko okej
anoo.... ;/ niestety wiecznie co.. szkoda 瞠 niema idealnej farby kt鏎a by ze 5-6 tygodni trzyma豉 bez od鈍ie瘸nia
idealnaa czerwie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ttt.jpg (14,1 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy-czerwien-649081l.jpg (25,6 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1322022045206_f.jpg (22,8 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2012-03-27, 16:46   #2713
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

hmm, dziewczyny, chyba si jednak zdecyduje na majicontrast... napatrzy豉m si na w這sy Louny na facebooku i to jest to, o czym marz... takie jasne, intensywne, ale nie pomara鎍zowe, ani r騜owe *,* zadbane, b造szcz帷e, niezniszczone... jak ona to robi? kolorek r闚nomierny, wszystko cudowne!
ile wydajecie miesiecznie na farbowanie? bo mnie by wysz這 1 raz majicontrastem 65 z
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-27, 16:47   #2714
uolcia
Rozeznanie

kup sobie toner poppy red i b璠ziesz mia豉 identiko ... no i we pod uwag 瞠 te zdj璚ia s stuningowane ;>

ile wydaj miesiecznie na farbowanie... hmm ok. 10z

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 16:49
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-27, 17:21   #2715
SugarbabyLove
Zakorzenienie

NO ja akurat teraz nic nie wyda豉m pr鏂z od篡wek za pare euro i raz tonera kt鏎y by po 6 euro.. a tak to mam zapas na 2 razy jeszcze farby.
W pl te kupie zapas i bede mie z g這wy na jaki czas..\
mnie tez kusi majicontrast...
Stary 2012-03-27, 18:33   #2716
Kamulla
Raczkowanie

ale chodzi o to, 瞠 ja musz my w這sy codziennie, bo si szybko przetluszczaj, tak瞠 dla mnie toner odpaada :< poza tym nie chc rozja郾ia tonerem ew. mam zamiar od鈍ie瘸 kolor, gdybym robi豉 majicontrastem odrosty tak, tak, wiem, 瞠 zdj璚ia s "podci庵ni皻e', no ale w徠pi, by ka盥e i zawsze, a widzia豉m ich sporo, tak jak filmik闚

btw SugarLoveBaby, przegl康aj帷 jej zdj璚ia, trafi豉m na Tw鎩 profilek na facebooku, przejrza豉m fotki i... wow, jaka r騜nica mi璠zy Twoimi ciemnymi w這sami, a tym, co masz teraz! teraz Ci baaardzo pasuj, trzymaj si tych czerwieni
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-27, 18:54   #2717
uolcia
Rozeznanie

Kamulla majicontrastem odrosty??? Wow, nie z豉pie Ci normalna farba z mocn wod (je郵i jeste brunetk?)
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-27, 19:33   #2718
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Kamulla majicontrastem odrosty??? Wow, nie z豉pie Ci normalna farba z mocn wod (je郵i jeste brunetk?)
Normalna farba nie nada takiego koloru, to przede wszystkim.

Co do koloru Louny - ona sama m闚i豉, 瞠 Majicontrast jest czerwony i nie wpada w r騜, a Alfaparf i Affinage B s bardziej w r騜. Je郵i chcesz czerwie zupe軟, to pewnie celuj w tego Majicontrasta.

Moje w這sy s r騜owe Bardzo intensywne, nie takie pink pink, ale bardziej r騜owe ni czerwone i mnie to denerwuje - czemu mi si wszystko do r騜u wyp逝kuje? Chcia豉bym mie czerwone w這sy, na pewno nie wpadaj帷e w pomara鎍z, w r騜 - mog, ale no rany, 瞠by by造 czerwone!

A, i odno郾ie zadbania w這s闚 - to akurat nie wydaje mi si niewykonalne, po prostu trzeba w這sy piel璕nowa i farbowa mocno tylko odrosty, a reszt z 3% wod i trzyma na nich farb kr鏒ko.
Stary 2012-03-27, 19:38   #2719
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
ale chodzi o to, 瞠 ja musz my w這sy codziennie, bo si szybko przetluszczaj, tak瞠 dla mnie toner odpaada :< poza tym nie chc rozja郾ia tonerem ew. mam zamiar od鈍ie瘸 kolor, gdybym robi豉 majicontrastem odrosty tak, tak, wiem, 瞠 zdj璚ia s "podci庵ni皻e', no ale w徠pi, by ka盥e i zawsze, a widzia豉m ich sporo, tak jak filmik闚

btw SugarLoveBaby, przegl康aj帷 jej zdj璚ia, trafi豉m na Tw鎩 profilek na facebooku, przejrza豉m fotki i... wow, jaka r騜nica mi璠zy Twoimi ciemnymi w這sami, a tym, co masz teraz! teraz Ci baaardzo pasuj, trzymaj si tych czerwieni
dzi瘯uje kochana..
No ja te myj cz瘰to w這sy.. i w tym jest problem z wyp逝kiwaniem..
Stary 2012-03-27, 20:35   #2720
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
anoo.... ;/ niestety wiecznie co.. szkoda 瞠 niema idealnej farby kt鏎a by ze 5-6 tygodni trzyma豉 bez od鈍ie瘸nia
idealnaa czerwie...
Sugar, pociesz Ci - znam dziewczyn z drugiego zdj璚ia. I... ona nigdy nie mia豉 czerwonych w這s闚 Peruka ;P

Na farbowania wydaj od 10 do 100z. Tyle, 瞠 do kosztu farby dochodz r騜ne od鈍ie瘸cze, typu szamponetki, maseczki koloryzuj帷e... Wi璚 w sumie na jedno wychodzi...
Widz, 瞠 coraz wi璚ej z nas my郵i o Majicontra軼ie.
Ale... nie wiem jak Wy... ale ja nie spoczn, dop鏦i nie b璠 mia豉 TEJ czerwieni na d逝瞠j ni tydzie
Stary 2012-03-27, 20:52   #2721
enn_
Zakorzenienie

Wiecie co, tak si zastanowi豉m i przyjrza豉m si moim w這som i uzna豉m, 瞠 jednak s perfect.
Ja sobie chyba po prostu wmawiam, 瞠 one nie s wystarczaj帷o czerwone czy jasne Toner mi si po pierwszym myciu wyp逝ka do jasnej, jaskrawej ch這dnej czerwieni i od tego czasu mam rzucaj帷e si w oczy czerwono-r騜owe w這sy. Bior帷 pod uwag, 瞠 z czerwieni na w這sach w豉郾ie tak jest, 瞠 albo jest pomara鎍zowo-czerwona albo w r騜 nie mam na co narzeka, bo pomara鎍zowa czerwie Louny mi np. zupe軟ie nie pasuje.
Btw, myj ostatnio w這sy codziennie, bo katuj je od篡wkami, olejami itp. a kolor dalej 豉dny. Zaczynam lubi t piank.

U mnie koszt farbowania miesi璚znie (Scandic Line + pianka + tonery), powinien wynosi ko這 40-50 z.
Stary 2012-03-27, 21:10   #2722
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Wiecie co, tak si zastanowi豉m i przyjrza豉m si moim w這som i uzna豉m, 瞠 jednak s perfect.
Ja sobie chyba po prostu wmawiam, 瞠 one nie s wystarczaj帷o czerwone czy jasne Toner mi si po pierwszym myciu wyp逝ka do jasnej, jaskrawej ch這dnej czerwieni i od tego czasu mam rzucaj帷e si w oczy czerwono-r騜owe w這sy. Bior帷 pod uwag, 瞠 z czerwieni na w這sach w豉郾ie tak jest, 瞠 albo jest pomara鎍zowo-czerwona albo w r騜 nie mam na co narzeka, bo pomara鎍zowa czerwie Louny mi np. zupe軟ie nie pasuje.
Btw, myj ostatnio w這sy codziennie, bo katuj je od篡wkami, olejami itp. a kolor dalej 豉dny. Zaczynam lubi t piank.

U mnie koszt farbowania miesi璚znie (Scandic Line + pianka + tonery), powinien wynosi ko這 40-50 z.
Tia, narzekasz, marudzisz, kombinujesz... a Ned zazdro軼i koloru Cudne je masz. Ech. Byle przetrwa do wyp豉ty...
Stary 2012-03-27, 21:13   #2723
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

no wla郾ie marudo

Nadera- dobrze powiedzia豉 w 2 po軼ie
ale zszokowa豉 mnie z t peruk

T piank te musze zobaczy a mo積a j w drogerii kupi czy tylko na ALL?
Stary 2012-03-27, 21:17   #2724
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:

Narobi豉 mi t piank apetytu, a i
I naprawd ten odcie Purple (bo robi豉 Purple, jak pami皻am) jest taki czerwony, bez 郵adu r騜u? (bo ja nie wiem, gdzie Ty tam r騜owy widzisz) Szok. Jak to nazwom ufa nie mo積a...
O, jak ja Ciebie dobrze rozumiem z niech璚i do pomara鎍zy i rudo軼i w czerwieni, to w og鏊e nie jest to... a, niestety, w tym kierunku mi zwykle p這wieje.
Jednak pianki w mie軼ie brak, od tygodnia buszuj za ni po drogeriach, pewnie si sko鎍zy na netowym sklepie. Podzielisz si linkiem do swojego, czy kupowa豉 w realu czy innym lidlu?

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:24
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-27, 21:25   #2725
enn_
Zakorzenienie

Nie, nie, ja robi豉m kolorem jasna czerwie.
Kupowa豉m w drogerii Jasmin (ale musia豉m mie min jak je zobaczy豉m... pewnie tak: ).
No w豉郾ie mnie ten pomara鎍z nie rusza, ani mi si to nie podoba jako super, ani mi nie pasuje. Poobczaja豉m foty Louny na Facebooku - na niekt鏎ych ma czerwie idealn, a na niekt鏎ych ju bardziej pomara鎍z.
Ciesz si, 瞠 mi w這sy do r騜u si sp逝kuj, mam jeden problem z g這wy mniej.
Stary 2012-03-27, 21:32   #2726
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Nie, nie, ja robi豉m kolorem jasna czerwie.
Kupowa豉m w drogerii Jasmin (ale musia豉m mie min jak je zobaczy豉m... pewnie tak: ).
No w豉郾ie mnie ten pomara鎍z nie rusza, ani mi si to nie podoba jako super, ani mi nie pasuje. Poobczaja豉m foty Louny na Facebooku - na niekt鏎ych ma czerwie idealn, a na niekt鏎ych ju bardziej pomara鎍z.
Ciesz si, 瞠 mi w這sy do r騜u si sp逝kuj, mam jeden problem z g這wy mniej.
Denerwujesz ludzi!

Posz豉m sobie pogrzeba w tym naszym w徠ku, kt鏎y ca趾iem spuch i ci篹ko co znale潭... nie pami皻am w takim razie, kto robi Purplakiem, ale dobrze pami皻a豉m Twoje zdj璚ia. Ja tam r騜u nie widz, ale mo瞠 jestem jaka dziwna ;>
To z Tob mam zblizony odcie po te軼ie kosmyka do monitora, wi璚 nie ma bata, rozejrz si za piank - od鈍ie篡 mi kolor, a nie zniszczy tak, jak farba.

I ju sama nie wiem, testowa kolejn koloryzacj na vatice, czy jednak nie? Macie podzielone zdania: 瞠 farba si nie trzyma, albo w豉郾ie, 瞠 si trzyma lepiej. Ech, pewnie - jak zwykle - zale篡 od w這s闚. Czemu nie ma jednego uniwersalnego przepisu na trwa陰 czerwie?
Skandal.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-27, 22:01   #2727
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Denerwujesz ludzi!

Posz豉m sobie pogrzeba w tym naszym w徠ku, kt鏎y ca趾iem spuch i ci篹ko co znale潭... nie pami皻am w takim razie, kto robi Purplakiem, ale dobrze pami皻a豉m Twoje zdj璚ia. Ja tam r騜u nie widz, ale mo瞠 jestem jaka dziwna ;>
To z Tob mam zblizony odcie po te軼ie kosmyka do monitora, wi璚 nie ma bata, rozejrz si za piank - od鈍ie篡 mi kolor, a nie zniszczy tak, jak farba.

I ju sama nie wiem, testowa kolejn koloryzacj na vatice, czy jednak nie? Macie podzielone zdania: 瞠 farba si nie trzyma, albo w豉郾ie, 瞠 si trzyma lepiej. Ech, pewnie - jak zwykle - zale篡 od w這s闚. Czemu nie ma jednego uniwersalnego przepisu na trwa陰 czerwie?
Skandal.

ech ech noo niestety nie ma tak 豉two..
ja te poprosze link do tej pianki...
ale jak bede w Polsce to sie rozej瞠 za ni

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

laski, czy to jest ta maska kallos ktora jest bez silikon闚?

http://allegro.pl/kallos-crema-al-la...227441193.html
Stary 2012-03-27, 22:17   #2728
Kamulla
Raczkowanie

wiecie, ja mam odrosty br您owe, i ok, chwyci teraz oyster na ekhm.. r騜, ale chodzi o to, 瞠 jednak te farby to nie to samo co majicontrast, zupe軟ie inne wlosy s po nich, nie ma co si oszukiwa, nie te same pigmenty itd chcia豉bym, 瞠by chwyci這 intensywnie i wyra幡ie, nie, 瞠by by豉 stonowana czerwie.. a do tego chyba majicontrast si dobrze nadaje, bo 豉dnie chwyta wcze郾iej farbowane w這sy jak nie za pierwszym razem efekt super, to za drugim a ju do嗆 mam tych eksperyment闚, skoro dobrze wiem, 瞠 i tak to si sko鎍zy majicontrastem xD

hm, dziewczyny... masa post闚 by豉 o piel璕nacji w這sow, o od篡wkach itd, mo瞠 by to zebra i niech ka盥a napisze czego u篡wa i jak cz瘰to i czy jest zadowolona? bo troch nie ogarniam w tym temacie, musz przyzna, a stan moich w這s闚 jest ju do嗆... op豉kany ;D
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-27, 22:28   #2729
enn_
Zakorzenienie

Przede wszystkim poczytaj w徠ki o piel璕nacji w這s闚, to jest skarbnica wiedzy i sama rozpoznasz temat i wybierzesz, co najlepsze.
Co do farb - Majicontrastu nie u篡wa豉m, bo mi na niego zwyczajnie szkoda pieni璠zy, u篡wa豉m za to Alfaparfu, kt鏎y jest jedn z trzech farb, kt鏎e poleca豉 Louna i by豉m zadowolona... 鈔ednio. Pisz o Lounie, bo skoro jej w這sy s jakim niedo軼ignionym wzorem i ona z tych farb by豉 tak samo zadowolona (jedyne co by這 na korzy嗆 Majicontrastu, to nieznacznie mniej wpadaj帷y w r騜 kolor), to zak豉dam, 瞠 si bardzo mi璠zy sob jednak nie r騜ni.

Swoj drog, konsystencja Alfaparfu mnie dobija, nie znosz jej. A z samego koloru i trwa這軼i farby te nie by豉m szczeg鏊nie zadowolona, ot, przeci皻ne, du穎 bardziej podoba mi si kilkakrotnie ta雟za farba Scandic Line. Nie jest ona co prawda tak 篡wa jak Majicontrast (a chocia kto wie jaki efekt mo積a ni osi庵n望, w ko鎍u u篡wa豉m jej tylko raz), ale kolor daje pi瘯ny i g喚boki i 豉dnie si trzyma. Gdyby nie efekty wizualne przy pierwszych 4 myciach w這s闚 w og鏊e bym nie rozwa瘸豉 zmiany jej, ale bior帷 pod uwag ilu komplement闚 si nas逝cha豉m 2 dni po farbowaniu, stwierdzam, 瞠 warto.

Co do mojego koloru - my郵, 瞠 moja dezorientacja wynika z tego, 瞠 w這sy ka盥ego dnia wygl康aj inaczej (chocia po tej piance ka盥ego dnia jestem z nich r闚nie zadowolona). Sonea8 - na zdj璚iach r騜u nie wida, on wychodzi po kt鏎ym myciu dopiero, a nieco rdzawe w這sy mia豉m tylko po pomieszaniu toneru z rud szamponetk. Jutro mog zrobi fot moich r騜owawych k豉k闚, i jeszcze chyba b璠 zmuszona z rana robi szamponetk (ruda + czerwony i r騜owy toner), zobaczymy jaki b璠zie efekt tym razem, kiedy moje w這sy maj r闚ny kolor.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-27 o 22:38
enn_ jest offline  
Stary 2012-03-27, 22:39   #2730
uolcia
Rozeznanie

ja uzywa豉m purpurowej pianki... trudno mi okre郵i kolor moich w這s闚, poniewa w ka盥ym 鈍ietle s inne. W jednym wchodz w r騜, w innym 鈍ietle w rudo嗆 o_O Czy Wy te tak macie? Mi ta purpura wyp逝kuje si do rudo軼i, nie r騜u (uff) ale to chyba dlatego, 瞠 k豉d j na maxim 6.66 kt鏎a ewidentnie ma pomara鎍zow ''baz'' (nie wiem jak inaczej to nazwa) Musze przyzna 瞠 pianka jest naprawd fajna, nie zamierzam z niej na razie rezygnowa
Sugar, tak to ta maska, acz jest wiele lepszych od Kallosa... np Gloria ma du穎 lepsz opini i ja te baaardzo j polecam (poza tym kosztuje 5z).. jak i mask Mariona dla czerwonow這sych... ma fajny sk豉d, mieszam j z glori i trzymam...ca趾iem d逝go wtedy efekt jest jeszcze lepszy ni po samej Glorii

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 22:41
uolcia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.