Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 93 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-29, 20:14   #2761
roose_velt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cze嗆
Czy kt鏎a z was malowa豉 w這sy farb syoss intensywna czerwie? Strasznie mi si spodoba kolor na opakowaniu i zastanawia mnie czy wyszed豚y mi taki kolor jak na opakowaniu a i chcia豉bym jeszcze si zapyta czy mocno niszczy w這sy bo moje w這sy i tak s ju zniszczone malowaniem na br您y .. :|
roose_velt jest offline  
Stary 2012-03-29, 20:26   #2762
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez roose_velt Poka wiadomo嗆
Cze嗆
Czy kt鏎a z was malowa豉 w這sy farb syoss intensywna czerwie? Strasznie mi si spodoba kolor na opakowaniu i zastanawia mnie czy wyszed豚y mi taki kolor jak na opakowaniu a i chcia豉bym jeszcze si zapyta czy mocno niszczy w這sy bo moje w這sy i tak s ju zniszczone malowaniem na br您y .. :|
Wszystko zale篡 od wyj軼iowego koloru na g這wie
Dwie naczelne zasady:
1. Farba nie zafarbuje farby
2. Ciemne w這sy nie stan si jasne bez rozja郾iacza.

Syoss to bodaj poziom 6, do嗆 ciemny, bardziej burgund ni 篡wa czerwie; je郵i masz na g這wie jasny br您, to pr鏏uj. Wyjdzie, co wyjdzie, nie zgadnie nikt ;D Ale je瞠li masz w這sy na br您 farbowane, to raczej polecam zdj璚ie koloru w pierwszej kolejno軼i, inaczej licz co najwy瞠j na poblask czerwieni w s這鎍u.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-29, 21:18   #2763
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Cze嗆
Tak, ja mia豉m Nie polecam. Po tygodniu nie by這 po tej farbie nawet 郵adu na w這sach...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-03-29, 22:05   #2764
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Nadera- o jeee faktycznie "blada" czerwie...

Ale Sonea ma racje- zdrowo wygl康aj a to najwa積iejsze

ja dodaje moje nowe fotki
moze nie jest to super efekt ale wa積e ze toner zakry mi t rudo嗆.
dziewczyny jaki kolor wyjdzie jak zmieszam rudy z fioletem?
albo fiolet z blondem..? mam troche tych toner闚 a raczej pianek i krem闚 koloryzuj帷ych jak ich nie sprzedam to mo瞠 chocia te rudo軼i wymieszam z innymi 瞠by co czerwonego wysz這.. co wy na to>?

ROse Velt- hej ja uzywa豉m z syossa czerwien z fioletem ten mix i by OK na pocz徠ku.. cho po 2-3 tygodniach by rudawy ju
Widzia豉 ten filmik?
tutaj laska robi w這sy czerwieni z syossa... i nawet jej wysz這..

http://www.youtube.com/watch?v=6WIhIJAzoIY
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg brillance.jpg (11,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja to ja.jpg (76,8 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg OOO ja.jpg (140,7 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg balkonn.jpg (117,6 KB, 29 za豉dowa)
Stary 2012-03-29, 22:12   #2765
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Sugar, bardzo fajny kolor masz. Bardzo mi si podoba, no i naprawd Ci pasuje. I gratuluj podj璚ia si jednak wyregulowania brwi!
Ja bym si ba豉 miesza fiolet z rudym albo fiolet z blondem.
Mieszanka rudej szamponetki i r騜owego toneru wychodzi u mnie 鈍ietnie, ale to jednak nie to samo.
Stary 2012-03-29, 22:18   #2766
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Sugar, bardzo fajny kolor masz. Bardzo mi si podoba, no i naprawd Ci pasuje. I gratuluj podj璚ia si jednak wyregulowania brwi!
Ja bym si ba豉 miesza fiolet z rudym albo fiolet z blondem.
Mieszanka rudej szamponetki i r騜owego toneru wychodzi u mnie 鈍ietnie, ale to jednak nie to samo.
Dzi瘯uj
Pozatym no wiem dlatego wole spyta zanim to zrobie zreszt kt鏎a z was uzywala kosmetyk闚 tej firmy IGORA? ja raz mia豉m ten toner/krem koloryzuj帷y ale pozatym nie uzywa豉m ani pianek ani tych innych..

http://www.perfumeria-essence.pl/155...do-wlosow.html
To mam w czerwonym rudym i fioletowym

http://www.henkel.pl/cps/rde/xchg/SI...am1=000000QVZB
z tych mam 2 ostatnie w wielu odcieniach

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-29 o 22:27
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-29, 22:42   #2767
vicktoria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Witam dziewczyny, mam do was pytanie. Ot騜 mam obecnie w這sy zafarbowane na br您 (troch ciemniejszy od mojego naturalnego koloru). Jakiego odcienia farby powinnam u篡, 瞠by wyszed burgund? Je郵i w og鏊e mo磧iwe by這by przej軼ie na taki kolor z farbowanych w這s闚. Bardzo prosz o odpowiedzi
vicktoria jest offline  
Stary 2012-03-29, 22:51   #2768
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vicktoria Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny, mam do was pytanie. Ot騜 mam obecnie w這sy zafarbowane na br您 (troch ciemniejszy od mojego naturalnego koloru). Jakiego odcienia farby powinnam u篡, 瞠by wyszed burgund? Je郵i w og鏊e mo磧iwe by這by przej軼ie na taki kolor z farbowanych w這s闚. Bardzo prosz o odpowiedzi
Wiesz, moje pierwsze czerwone farby to by豉 joanna burgund/macho
I powiem ci 瞠 nak豉da豉m je na ciemny br您- wychodzi造 mniej wi璚ej tak jak na fotce tutaj. w Zale積o軼i od 鈍iat豉..
I do嗆 d逝go trzyma造 wi璚 mo瞠 spr鏏uj bez rozja郾iania. ew. zr鏏 lekk k徙iel rozja郾iaj帷 i wtedy machnij ten burgund.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z5145602X.jpg (39,3 KB, 17 za豉dowa)
Stary 2012-03-29, 22:52   #2769
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Ok dziewuchy ide nyny.. Jutro bede to poczytam. a teraz zmykam bo mam rano wizyte u (cipologa) Gina
Stary 2012-03-29, 23:06   #2770
vicktoria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Wiesz, moje pierwsze czerwone farby to by豉 joanna burgund/macho
I powiem ci 瞠 nak豉da豉m je na ciemny br您- wychodzi造 mniej wi璚ej tak jak na fotce tutaj. w Zale積o軼i od 鈍iat豉..
I do嗆 d逝go trzyma造 wi璚 mo瞠 spr鏏uj bez rozja郾iania. ew. zr鏏 lekk k徙iel rozja郾iaj帷 i wtedy machnij ten burgund.
Ja w豉郾ie na wakacjach mia豉m "przygod" z burgundem (na這穎ny na rozja郾iane w這sy), niestety by豉m g逝pia i waln窸am po jakim miesi帷u na br您...A czy ta k徙iel rozja郾iaj帷a niszczy w這sy? Bo nie chcia豉bym, 瞠by zosta這 mi jeszcze wi瘯sze siano na g這wie ni mam
vicktoria jest offline  
Stary 2012-03-29, 23:13   #2771
enn_
Zakorzenienie

Troch przesusza W zale積o軼i od tego jakie b璠 proporcje i jakiego u篡jesz utleniacza mo瞠 zniszczy w這sy bardziej lub mniej. Ja bym pewnie zadba豉 porz康nie o w這sy i zrobi豉 k徙iel, 瞠by mie pewno嗆, 瞠 kolor wyjdzie jaki chc i nie b璠 musia豉 za tydzie znowu wymy郵a co zrobi.
Stary 2012-03-29, 23:19   #2772
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Dziewczyny mo瞠 napiszemy tu jaki poradnik dla pocz徠kuj帷ych, bo co par stron pojawiaj si takie same pytania

Sugar suuper kolor i dobrze, 瞠 zdecydowa豉 si wyregulowa brwi.. na pocz徠ku boli, ale m闚i Ci z czasem staje si ca趾iem przyjemne i sama b璠ziesz mia豉 ochot je sobie powyrywa ;p
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-30, 06:30   #2773
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠 napiszemy tu jaki poradnik dla pocz徠kuj帷ych, bo co par stron pojawiaj si takie same pytania

Sugar suuper kolor i dobrze, 瞠 zdecydowa豉 si wyregulowa brwi.. na pocz徠ku boli, ale m闚i Ci z czasem staje si ca趾iem przyjemne i sama b璠ziesz mia豉 ochot je sobie powyrywa ;p
Heh co w tym jest
No mo瞠 faktycznie poradnik by si sprawdzi...

Co do kapieli rozja郾iaj帷ej jest zbi鏎czy w徠ek na ten temat.. ale mniejsza oto.K徙iel mo瞠 wysusza zanim j zrobisz- oko這 tydzie nawilzaj w這sy maskami, odzywkami i olejami
Stary 2012-03-30, 17:18   #2774
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Nedera- na pocieszenie powiem, 瞠 twoje w這sy wygl康aj zdrowo Zawsze to co W og鏊e to nie masz jakich wybitnie ciemnych w這s闚. Jaka farba typu kontrast z odpowiednim utleniaczem powinna 豉dnie i jednolicie chwyci. My郵, 瞠 Majicontrast to dobre rozwi您anie.
Wygl康aj zdrowo? Uh. A to ci kameleony jedne. Jak dla mnie wygl康aj na okropnie przesuszone...

Cytat:
Cze嗆
Mi nie chwyci farbowanych w這s闚. Znaczy si... chwyci na bordowo. A odrosty na czerwono. Po dw鏂h myciach by ju rudy...
Og鏊nie Schwarzkopf wszelakie czerwienie "intensywne", "ogniste" czy tym podobne ma bardzo rude. Najlepsz czerwie zwykle uzyskiwa豉m... fioletami. 妃ieszne, ale prawdziwe. Na pocz徠ku wychodzi造 ciemne z fioletowym odcieniem (drugie zdj璚ie), po kilku myciach zmywa造 si do 豉dnej czerwieni. Efekt co jak z pierwszego zdj璚ia. Bez rozja郾iania czy innych cud闚. No i dosy d逝go (jak na moje w這sy) wytrzymywa. Oko這 miesi帷a bez p這wienia Dlatego poleca豉bym raczej purpur, ober篡n, z tego co pami皻am to "tajemniczy fiolet" da mi cudn, idealn czeresienk po dw鏂h tygodniach od farbowania.
Ale mo瞠 to specyfikacja moich w這s闚. ζtwo 豉pi farb, ale... bardzo szybko postanawiaj j odda wodzie i szamponowi. Rzekomo "niezmywalne" Palette u mnie go軼i造 z miesi帷.

A w og鏊e zostawi Was same na kilka godzin i ju si postnie robi

PS. Co mnie, kwa kurka jego ma, podkusi這, aby obcina taki d逝gie, zdrowe w這sy? Jako z dwa lata temu to by這. A si璕a造 swego czasu do pasa... Ech. Eksy zmuszaj nas czasem do dziwnych, nieprzemyslanych decyzji, byle tylko co w sobie zmieni Ale podgolenia po ostatnim eksie nie 瘸逝j. Jeszcze... A to ju 4 miesi帷e
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg redredred.jpg (125,6 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1060236.jpg (150,2 KB, 29 za豉dowa)
Stary 2012-03-30, 19:28   #2775
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Wygl康aj zdrowo? Uh. A to ci kameleony jedne. Jak dla mnie wygl康aj na okropnie przesuszone...

Mi nie chwyci farbowanych w這s闚. Znaczy si... chwyci na bordowo. A odrosty na czerwono. Po dw鏂h myciach by ju rudy...
Og鏊nie Schwarzkopf wszelakie czerwienie "intensywne", "ogniste" czy tym podobne ma bardzo rude. Najlepsz czerwie zwykle uzyskiwa豉m... fioletami. 妃ieszne, ale prawdziwe. Na pocz徠ku wychodzi造 ciemne z fioletowym odcieniem (drugie zdj璚ie), po kilku myciach zmywa造 si do 豉dnej czerwieni. Efekt co jak z pierwszego zdj璚ia. Bez rozja郾iania czy innych cud闚. No i dosy d逝go (jak na moje w這sy) wytrzymywa. Oko這 miesi帷a bez p這wienia Dlatego poleca豉bym raczej purpur, ober篡n, z tego co pami皻am to "tajemniczy fiolet" da mi cudn, idealn czeresienk po dw鏂h tygodniach od farbowania.
Ale mo瞠 to specyfikacja moich w這s闚. ζtwo 豉pi farb, ale... bardzo szybko postanawiaj j odda wodzie i szamponowi. Rzekomo "niezmywalne" Palette u mnie go軼i造 z miesi帷.

A w og鏊e zostawi Was same na kilka godzin i ju si postnie robi

PS. Co mnie, kwa kurka jego ma, podkusi這, aby obcina taki d逝gie, zdrowe w這sy? Jako z dwa lata temu to by這. A si璕a造 swego czasu do pasa... Ech. Eksy zmuszaj nas czasem do dziwnych, nieprzemyslanych decyzji, byle tylko co w sobie zmieni Ale podgolenia po ostatnim eksie nie 瘸逝j. Jeszcze... A to ju 4 miesi帷e
Fajny kolorek na fotkach
圭i窸a przez faceta...? ehhh

Stary 2012-03-30, 21:40   #2776
roose_velt
Przyczajenie

Malowa豉m na jasne br您y kt鏎e wychodzi造 ciemniej ale p騧niej si wyp逝kiwa造 robi帷 si ja郾iejsze nie malowa豉m ju w這s闚 od ok. 5 miesi璚y i mam spory odrost . Celowo przez ten czas u篡wa豉m zwyk造ch szampon闚 i farba 豉dnie si wyp逝kuje
Marzy mi si mniej wi璚ej taki odcie czerwieni jak w za陰czniku, mo瞠 wyjdzie mi jak捷 farb z drogerii... Mam dopiero 17lat i nie mam tyle pieni璠zy aby chodzi do fryzjera na malowanie moich w這s闚 si璕aj帷ych pasa I zn闚 mam pytanie : Jak farb wyszed豚y mi taki kolor lub zbli穎ny do niego poleci造by軼ie mi jak捷 drogeryjn farb? By豉bym wdzi璚zna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg r-600,0-n-495644mXF9_paramore_hayley_williams_.jpg (32,6 KB, 36 za豉dowa)
roose_velt jest offline  
Stary 2012-03-30, 21:50   #2777
enn_
Zakorzenienie

Drogeryjn raczej takiego efektu nie osi庵niesz.
Je郵i nie masz wielu pieni璠zy to celuj w Allwaves albo Lastrada Scandic Line.
Stary 2012-03-30, 21:56   #2778
roose_velt
Przyczajenie

SugarbabyLove - a to faktycznie dobrze 瞠 nie kupi豉m tej farby z syoss bo niezupe軟ie mi o taki kolor chodzi這
I tak w og鏊e to Twoj kolor w這s闚 jest niesamowity moje marzenie...
Sonea8 - drogo kosztuje zdj璚ie koloru u fryzjera

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Drogeryjn raczej takiego efektu nie osi庵niesz.
Je郵i nie masz wielu pieni璠zy to celuj w Allwaves albo Lastrada Scandic Line.
Dzi瘯uj musz w necie troch poczyta o nich i znale嗆 jaki odpowiedni kolor dla mnie z tych farb
roose_velt jest offline  
Stary 2012-03-30, 22:01   #2779
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
SugarbabyLove - a to faktycznie dobrze 瞠 nie kupi豉m tej farby z syoss bo niezupe軟ie mi o taki kolor chodzi這
I tak w og鏊e to Twoj kolor w這s闚 jest niesamowity moje marzenie...
Sonea8 - drogo kosztuje zdj璚ie koloru u fryzjera
Dzi瘯uj. to mieszanka wyp逝kanego Goldwell Topchic Effects i tonera
No tak jak Enn pisa豉 najtaniej b璠zie allwaves albo ten scandic line. Z tego co wiem to allwaves ma 100ml i kosztuje 13-18 zl a ten drugi ma 60ml i kosztuje nie wiem chyba kolo 20 zl.. zalezy gdzie kupisz.. do tego zainwestuj w butelke oxydantu(6 lub 9) ale radze 9 % tymbardziej 瞠 masz duzy odrost.
OO znalaz豉m fotki fajnych czerwieni allwaves zobacz
Pozatym na allegro s taniutkie 12-15 z.. mo瞠 akurat ci kolorek 豉dny wyjdzie. Nie ma pewno軼i zawsze trzeba popr鏏owa ..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg allwaves 1.jpg (44,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves 2.jpg (44,5 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-30 o 22:02
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-03-30, 22:04   #2780
enn_
Zakorzenienie

Scandic ma 100 ml.
Stary 2012-03-30, 22:06   #2781
roose_velt
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj. to mieszanka wyp逝kanego Goldwell Topchic Effects i tonera
No tak jak Enn pisa豉 najtaniej b璠zie allwaves albo ten scandic line. Z tego co wiem to allwaves ma 100ml i kosztuje 13-18 zl a ten drugi ma 60ml i kosztuje nie wiem chyba kolo 20 zl.. zalezy gdzie kupisz.. do tego zainwestuj w butelke oxydantu(6 lub 9) ale radze 9 % tymbardziej 瞠 masz duzy odrost.
OO znalaz豉m fotki fajnych czerwieni allwaves zobacz
Pozatym na allegro s taniutkie 12-15 z.. mo瞠 akurat ci kolorek 豉dny wyjdzie. Nie ma pewno軼i zawsze trzeba popr鏏owa ..
Ten drugi odcien czerwieni mi si podoba ;D F666 a na jakiej stronie mo積a zam闚i t farb?
roose_velt jest offline  
Stary 2012-03-30, 22:39   #2782
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Ten drugi odcien czerwieni mi si podoba ;D F666 a na jakiej stronie mo積a zam闚i t farb?
Wpisz w wyszukiwark w tym w徠ku "allwaves", dowiesz si wszystkiego na temat farbowania na czerwono t farb i zaoszcz璠zisz innym czasu.
Stary 2012-03-30, 22:43   #2783
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

a ja si nie bawi w 瘸dne allvawesy ju, po Oysterze mam aktualnie ok 6 cm r騜owego czubka, a potem niby-czerwie, przechodz帷 w... rudyyyy -.- jestem tydzie po farbowaniu w這s闚. Ale powiem Wam, 瞠 r騜 trzyma dalej intensywnie tylko to jednak r騜 xd mama jak zobaczy豉 moje w這sy dzisiaj w s這鎍u to powiedzia豉, 瞠 chyba mnie we幟ie do fryzjera na wyr闚nanie koloru ale w najbli窺zym czasie zamawiam majicontrast, wi璚 mo瞠 si obejdzie

co do brwi... taki ma造 zabieg jak regulacja, a ile zmienia oO mi twarz kompletnie to odmieni這 i od鈍ie篡這
Kamulla jest offline  
Stary 2012-03-31, 06:45   #2784
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Scandic ma 100 ml.
a sorry by豉m pewna ze 60
co do allwaves to polecam allegro taniutko tam jest
Stary 2012-03-31, 13:12   #2785
uolcia
Rozeznanie

mi te si podoba allwaves F666, zastanawiam si czy wyszed豚y mniej 瘸r闚iasto od 0.6
Musz w ko鎍u podj望 jak捷 decyzj bo ju mam ponad 0,5cm odrostu (!!) Potrzebuj farby, ktora delikatnie wyr闚na kolor ale i rozja郾i o max 2 tony (uwaga uwaga, wydaje mi si, 瞠 ta pianka nieco przyciemni豉 mi w這sy... nawet gdy si spiera to tylko do pewnego momentu... k豉dlam na niemal瞠 rude w這sy, ale my郵, 瞠 ona ju si nie sp逝cze do takich ) Allwaves,Postquam czy Goldwell (ten kt鏎ym farbowa豉 Sugar, bo super z豉pa這 i si trzyma!)

W豉郾ie siedz w czepku, czapce i r璚zniku () z glori,marionem i paroma kroplami olejku babydream po ca貫j nocy z olejami na g這wie... ciekawe jaki b璠zie efekt, pierwszy raz miesza豉m alterre migda i papaja z babydreamem jak i pierwszy raz doda豉m oleju do maski... uwielbiam w這sowe eksperymenty a do tego dorwa豉m si do www.zrobsobiekrem.pl ....chyba zbankrutuj przez te w這sy

roose velt lepiej by這by gdyby pokaza豉 swoje w這sy, wtedy 豉twiej by這by nam doradzi co z nimi zrobi

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-31 o 13:14
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-31, 14:11   #2786
SugarbabyLove
Zakorzenienie

efekt bedzie na pewno fajny. ja lubie eksperymentowa
No ja dzi b璠e my豉 w這sy nowym szamponem z alverde z DMu
A do tego now odzywk do czerwonych w這s闚.
Uolcia- Trzyma si ale si wyp逝ka po oko這 10 dniach do czerwono- rudawego dlatego da豉m troche tonera 2 dni temu.
Stary 2012-03-31, 14:29   #2787
uolcia
Rozeznanie

Sugar, a Ty nie u篡wa豉 rudej czerwieni goldwella? pewnie dlatego sp逝ka si do rudo軼i.. poza tym dla mnie to okej, byleby nie by這 r騜u
uolcia jest offline  
Stary 2012-03-31, 14:36   #2788
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar, a Ty nie u篡wa豉 rudej czerwieni goldwella? pewnie dlatego sp逝ka si do rudo軼i.. poza tym dla mnie to okej, byleby nie by這 r騜u
tak tak wiem pewnie dlatego..
no ja niekoniecznie lubie rude.. wola豉bym r騜 w豉郾ie
no ale trudno hehe
Stary 2012-03-31, 15:20   #2789
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
W豉郾ie siedz w czepku, czapce i r璚zniku () z glori,marionem i paroma kroplami olejku babydream po ca貫j nocy z olejami na g這wie... ciekawe jaki b璠zie efekt, pierwszy raz miesza豉m alterre migda i papaja z babydreamem jak i pierwszy raz doda豉m oleju do maski... uwielbiam w這sowe eksperymenty a do tego dorwa豉m si do www.zrobsobiekrem.pl ....chyba zbankrutuj przez te w這sy
S康zi豉m, 瞠 tylko ze mnie taka wied幟a, kt鏎a miesza w swoim magicznym kocio趾u wszystko, co tylko si da... i przy tym nie wybuchnie
Wczoraj przez p馧 dnia lata豉m z mieszank oleju sezamowego i sojowego, oliwy, od篡wek Schaumy i... szamponetk. Ciekawa by豉m, czy kolor cokolwiek chwyci. I chwyci!
Na 豉dn, czerwon mied. Co mnie zaskoczy這, bo kolor zwie si "p這mienny rudy". Mniej odrost wida. A wloski 豉dne, b造szcz帷e, mi瘯kie. Teraz tylko wyczekiwa Majicontrasta i Scandika

Pokoczowa豉m dzisiaj na zakupach pod p馧k z od篡wkami. I niestety nie wszystkie Schaumy s bez silikon闚. Trzeba si pilnowa...
Ale u mnie wida ju efekty braku zapychaczy - nareszcie nie musz codziennie w這s闚 my!
Stary 2012-03-31, 15:38   #2790
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
S康zi豉m, 瞠 tylko ze mnie taka wied幟a, kt鏎a miesza w swoim magicznym kocio趾u wszystko, co tylko si da... i przy tym nie wybuchnie
Wczoraj przez p馧 dnia lata豉m z mieszank oleju sezamowego i sojowego, oliwy, od篡wek Schaumy i... szamponetk. Ciekawa by豉m, czy kolor cokolwiek chwyci. I chwyci!
Na 豉dn, czerwon mied. Co mnie zaskoczy這, bo kolor zwie si "p這mienny rudy". Mniej odrost wida. A wloski 豉dne, b造szcz帷e, mi瘯kie. Teraz tylko wyczekiwa Majicontrasta i Scandika

Pokoczowa豉m dzisiaj na zakupach pod p馧k z od篡wkami. I niestety nie wszystkie Schaumy s bez silikon闚. Trzeba si pilnowa...
Ale u mnie wida ju efekty braku zapychaczy - nareszcie nie musz codziennie w這s闚 my!
ooo to faktycznie super.
No ja wymiesza豉m czerwon od篡wk z fioletow piank i trzyma豉m 10 minut, w這ski s czerwone tak jak by造 ale 豉dnie s mi瘯kie i g豉dkie jak wyschn to powiem wi璚ej bo narazie nic wi璚ej nie zauwa篡豉m
ja te mam ju odrosty.. za 2 tygodnie je zafarbuje

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.