Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 94 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-31, 15:46   #2791
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Ja mog napisa to mini kompendium wiedzy, bo musz i tak doda dok豉dn notk na bloga jak uzyska taki kolor w這s闚 jak mam - za du穎 os鏏 si mnie pyta, powoli trac g這s. :P
Stary 2012-03-31, 16:36   #2792
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ja mog napisa to mini kompendium wiedzy, bo musz i tak doda dok豉dn notk na bloga jak uzyska taki kolor w這s闚 jak mam - za du穎 os鏏 si mnie pyta, powoli trac g這s. :P
O, to ja czekam. Bo nie wiem, jaki toner tudziez mask koloryzuj帷 sobie wybra do od鈍ie瘸nia Majicontrasta. Jak ju robi zakupy to ca這軼iowe
Stary 2012-03-31, 18:17   #2793
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
w豉郾ie! gdzie znik Tw鎩 link do bloga?
lubi豉m sobie do niego zajrze, bo 郵icznie malujesz oczy i masz recenzje kosmetyk闚 essence, a ja lubi ich lakiery, ale jestem z tych co lubi sobie obejrze i pozna opinie i wtedy kupi

ja si ciesze, z jutro ju bd mog豉 sobie sama umy w這sy, bo s mega padni皻e przez to mycie mamy i tak patrz帷 na odro軼ik przypomina mi si 瞠 musz podja decyzje jaka farbe kupic...

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-03-31, 18:20   #2794
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez roose_velt Poka wiadomo嗆
Sonea8 - drogo kosztuje zdj璚ie koloru u fryzjera
Oj, ja Ci nie powiem, robi豉m tylko raz przy schodzeniu z br您闚 na rzecz czerwieni jakie, jejku, 4 lata temu o.O I mia豉m gratis, bo fryzjer to m鎩 przyjaciel i dzia豉 mi z w這sami za darmo... kocham go! ;D

Btw. od rana z vatik na 貫bku sprz徠am, pucuj, prasuj i kln 鈍i皻a, posiadanie domu i og鏊ne takie... mo瞠 chocia w這som to wyjdzie na dobre
sonea8 jest offline  
Stary 2012-03-31, 18:26   #2795
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
O, to ja czekam. Bo nie wiem, jaki toner tudziez mask koloryzuj帷 sobie wybra do od鈍ie瘸nia Majicontrasta. Jak ju robi zakupy to ca這軼iowe
Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
w豉郾ie! gdzie znik Tw鎩 link do bloga?
lubi豉m sobie do niego zajrze, bo 郵icznie malujesz oczy i masz recenzje kosmetyk闚 essence, a ja lubi ich lakiery, ale jestem z tych co lubi sobie obejrze i pozna opinie i wtedy kupi

ja si ciesze, z jutro ju bd mog豉 sobie sama umy w這sy, bo s mega padni皻e przez to mycie mamy i tak patrz帷 na odro軼ik przypomina mi si 瞠 musz podja decyzje jaka farbe kupic...
Bloga zawiesi豉m, nie mam czasu go prowadzi, mam za du穎 pracy.
Poza tym odk康 na co dzie maluj do sesji, nie mam si造 malowa sama siebie, a recenzje nigdy nie by造 moj mocn stron, wi璚 nie mam za bardzo o czym pisa.

Za這篡豉m na szybko bloga o czerwonych w這sach:
http://czerwonowlosa.blogspot.com/

Notki s napisane w ci庵u ostatniej godziny, nie wiem czy nie ma w nich jakich b喚d闚.
Jutro zajm si szat graficzn i poprawkami.
Je郵i macie jakie zastrze瞠nia koniecznie piszcie, to ostateczn wersj damy do nowego w徠ku albo do pierwszego posta.
Stary 2012-03-31, 21:25   #2796
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Cytat:
Bloga zawiesi豉m, nie mam czasu go prowadzi, mam za du穎 pracy.
Poza tym odk康 na co dzie maluj do sesji, nie mam si造 malowa sama siebie, a recenzje nigdy nie by造 moj mocn stron, wi璚 nie mam za bardzo o czym pisa.

Za這篡豉m na szybko bloga o czerwonych w這sach:
http://czerwonowlosa.blogspot.com/

Notki s napisane w ci庵u ostatniej godziny, nie wiem czy nie ma w nich jakich b喚d闚.
Jutro zajm si szat graficzn i poprawkami.
Je郵i macie jakie zastrze瞠nia koniecznie piszcie, to ostateczn wersj damy do nowego w徠ku albo do pierwszego posta.
ja ch皻nie zobacz tamtego drugiego bloga o kt鏎ym tu ju pisAΧ dziewczyny.. -- aaaa zawiesi豉... ;/ ehhmm szkoda...
Ale ten te jest OK jak na taki szybko robiony
Ja te za這篡豉m bloga za namow m篹a. Jest OK cho kombinuje i ucz si dodatkowych info o w這sach i dodaje/ zmieniam wpisy na bierz帷o... No pozatym.. moje w這ski si dzi maj swietnie! po myciu odzywk garniera+szampon Alverde do farbowanych w這s鏀 (bez slsa i silikon闚) + pianka z od篡wk do czerwonych i fioletowych w這s闚.. normalnie s miekkie lekkie pi璕nie g豉dkie ahhhh i nawet si nie pusz dzi tak jak ostatnio
A jak wasze czerwono軼i si maj?

Variance- super r帷zka juz sprawna? : rolleyes:
Sonea- sprz徠anie... sk康 ja to znam... eeeee
A pozatym za 6 dni jade do POlski!!! jupiii

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-31 o 21:27
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-01, 10:44   #2797
sonea8
Rozeznanie

Z braku Alterry umy豉m w這sy potomkowym Johnsonem i to jest to: mi瘯kie, g豉dkie w這sy. Ciekawe, jak d逝go si ten efekt utrzyma, ale chyba znalaz豉m Dobry Szampon Do tej pory uwa瘸豉m, 瞠 szampony wy陰cznie oczyszczaj, ale widz wielk r騜nic, czyli co jest na rzeczy
Og豉szam te, 瞠 prepigmentacja dzia豉 cuda! Umy豉m w這sy czwarty raz od farbowania i zero rudo軼i, a kolor odrobin tylko wyp逝kany
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-01, 11:07   #2798
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

a przez prepigmentacj nie wyszed Ci ciemniej kolor? i mog豉by zdradzi jak j zrobi豉?
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-01, 12:57   #2799
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Hej dziewczyny! Jedna sprawa- zafarbowa豉m brwi:P U篡豉m farby, kt鏎 akurat z jakich dziwnych powod闚 mam w domu, tj Palette Intensive Color Creme, odcie RI5 intensywna rubinowa czerwie, z utleniaczem 9%. Trzyma豉m jakie 15 minut i oto co wysz這:
DSC00483.jpg DSC00484.jpg
Moje brwi by造 baardzo czarne, ale niezbyt g瘰te i teraz w sumie wida ten ubytek w g瘰to軼i jeszcze bardziej. Ale jestem zadowolona, bo zatar si ten kontrast mi璠zy zaj*bi軼ie czerwonymi w這sami a smoli軼ie czarnymi brwiami. Powiem wam, 瞠 fajnie to wygl康a, mo瞠 kto nawet uwierzy, 瞠 jestem naturalnym rudzielcem:P
Stary 2012-04-01, 13:47   #2800
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! Jedna sprawa- zafarbowa豉m brwi:P U篡豉m farby, kt鏎 akurat z jakich dziwnych powod闚 mam w domu, tj Palette Intensive Color Creme, odcie RI5 intensywna rubinowa czerwie, z utleniaczem 9%. Trzyma豉m jakie 15 minut i oto co wysz這:
Za陰cznik 4590881 Za陰cznik 4590882
Moje brwi by造 baardzo czarne, ale niezbyt g瘰te i teraz w sumie wida ten ubytek w g瘰to軼i jeszcze bardziej. Ale jestem zadowolona, bo zatar si ten kontrast mi璠zy zaj*bi軼ie czerwonymi w這sami a smoli軼ie czarnymi brwiami. Powiem wam, 瞠 fajnie to wygl康a, mo瞠 kto nawet uwierzy, 瞠 jestem naturalnym rudzielcem:P
Allle numer. hehe te chce zafarbowa ale henn
super ci wysz這 aaa ja te chce...
Stary 2012-04-01, 14:01   #2801
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
a przez prepigmentacj nie wyszed Ci ciemniej kolor? i mog豉by zdradzi jak j zrobi豉?
W豉郾ie nie - wyr闚na si na ca貫j d逝go軼i za to i utrwali

Bardzo prosto: farba + ciep豉 woda 1:1, nak豉dam na suche w這sy i zaraz potem na to w豉軼iw mieszank z oksydantem. Jedyny b鏊 taki, 瞠 trzeba si mocno koncentrowa przy farbowaniu i pami皻a, kt鏎e pasmo zrobione, a kt鏎e jeszcze nie, bo nic nie wida, wszystko czerwone ;p

@falka - odno郾ie brwi, to nawet si zastanawia豉m nad zrobieniem sobie w kierunku czerwieni, ale w sumie uzna豉m, 瞠 to by chyba nie wygl康a這 naturalnie jednak (odcie, kt鏎y mam, naturalny w og鏊e nie jest...) - br您, ewentualnie. Tylko, 瞠 czarny nie wygl康a wcale 幢e, mi si podoba.
U Ciebie wygl康a ok, ale mnie zastanawia, jak cz瘰to trzeba by poprawia - przecie w這ski rosn szybko i s wyra幡ie ciemniejsze.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-01, 14:22   #2802
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie nie - wyr闚na si na ca貫j d逝go軼i za to i utrwali

Bardzo prosto: farba + ciep豉 woda 1:1, nak豉dam na suche w這sy i zaraz potem na to w豉軼iw mieszank z oksydantem. Jedyny b鏊 taki, 瞠 trzeba si mocno koncentrowa przy farbowaniu i pami皻a, kt鏎e pasmo zrobione, a kt鏎e jeszcze nie, bo nic nie wida, wszystko czerwone ;p

@falka - odno郾ie brwi, to nawet si zastanawia豉m nad zrobieniem sobie w kierunku czerwieni, ale w sumie uzna豉m, 瞠 to by chyba nie wygl康a這 naturalnie jednak (odcie, kt鏎y mam, naturalny w og鏊e nie jest...) - br您, ewentualnie. Tylko, 瞠 czarny nie wygl康a wcale 幢e, mi si podoba.
U Ciebie wygl康a ok, ale mnie zastanawia, jak cz瘰to trzeba by poprawia - przecie w這ski rosn szybko i s wyra幡ie ciemniejsze.
Dobrze si rozprowadza ta farba z wod?
Mam 100 ml Scandic Line i 50-60 ml powinno wystarczy mi na pokrycie ca造ch w這s闚 idealnie, zastanawiam si jednak, czy takie 40 ml farby + 40 ml wody si uda rozprowadzi na ca造ch w這sach, czy to jednak za ma這?
Stary 2012-04-01, 14:56   #2803
uolcia
Rozeznanie

Na pewno spr鏏uj przy kolejnym farbowaniu, bo wtedy na這輳 ju farb na ca貫 w這sy

dzisiaj od鈍ie篡豉m kolor piank... pr鏏owa豉m uwieczni kolor w這s闚 aparatem, potem telefonem i niestety nie uda這 mi si uchwyci koloru takim jaki jest naprawd... zdesperowana z豉pa豉m za telefon mamy i... mimo beznadziejnej jako軼i kolor jest chyba najlepiej oddany! ...po prostu ciemny czerwony...pi瘯ny [jak na waszych monitorach b璠zie wygl康a na r騜/br您/pomara鎍z to si poddaj ]

co do brwi, zgadzam si z tym, 瞠 czerwone w這sy same w sobie s mega nienaturalne.. wg mnie najlepiej pasuj do nich br您owe brwi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ia-0062.jpg (25,9 KB, 63 za豉dowa)
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-01, 15:11   #2804
sonea8
Rozeznanie

@uolcia, rany, jaka z Ciebie jest pi瘯na kobietka. Kolor Ci 鈍ietnie pasuje i kszta速 brwi masz fenomenalny...

@enn - rozprowadza si ok, dostajesz po prostu bardzo rzadki p造n w rubinowym kolorze. Na moje w這sy lekko za ramiona, grube i kr璚one potrzebowa豉m 50ml farby i nieco zosta這, wi璚 40 brzmi ok.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-01, 15:20   #2805
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

ja umy豉m dzi drugi raz w這sy i jestem za豉mana. Ju mi sp這wia造 :/ Jak tylko b璠 mia豉 kas na koncie to zamawiam piank koloryzuj帷. w og鏊e przez jaki czas nie stosowa豉m maski kallosa- ostatnio da豉m j na w這sy i przy sp逝kaniu dos這wnie wyci庵n窸am gar嗆 w這s闚, wygl康a這 to tragicznie i stwierdzi豉m 瞠 ju chyba jej nie tkn. dzisiaj u篡豉m zwyk貫j od篡wki i tego nie by這. Nie mam poj璚ia czemu tak si sta這 ile to cz這wiek musi si nacierpie by wygl康a jako. Mo瞠 macie jak捷 do polecenia szamponetk koloryzuj帷, kt鏎 mog豉bym zmiesza z tonerem jeans color deep red- bo sam toner troch ci篹ko rozprowadzi mi na w這sach. Tylko tak 豉two dost瘼n np w superpharm. i nie ciemn.
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 16:01   #2806
enn_
Zakorzenienie

Ja u篡wam szamponetek delii - kolor rudy. Tylko, 瞠 mieszam je z czerwonym i r騜owym tonerem, wi璚 ten r騜 jako zabija rudo嗆 - ale my郵, 瞠 z deep red te mo瞠 wyj嗆 okej. Tylko, 瞠 czasem trudno je znale潭 w drogeriach, wi璚 IMHO podzwo do okolicznych superpharm闚 i rossmann闚 i pytaj czy jest.
Je郵i masz drogeri Jasmin gdzie niedaleko to zadzwo i spytaj o piank koloryzuj帷, ja tam kupi豉m swoj, mo瞠 maj, a nie jest droga - ok 7 z.

Sonea8 - super, b璠 dzisiaj testowa.

Edit: Uolcia, jaki to kolor pianki?

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-04-01 o 16:03
enn_ jest offline  
Stary 2012-04-01, 16:08   #2807
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

W豉郾ie znalaz豉m we Wroc豉wiu niedaleko mnie drogeri Jasmin, podejd tam i spytam w tygodniu o piank chcia豉m na allegro kupi ale z przesy趾 si nie op豉ca.
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 17:09   #2808
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Uolcia - pi瘯nie
dudzia- serio? tak szybko ojj ty biedna
a ja ostatnio my郵 nad czerwieni z odcieniami fioletu co wy na to? skoro mam tonery fioletowe to szkoda ich nie wykorzysta...
Stary 2012-04-01, 17:52   #2809
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Na pewno spr鏏uj przy kolejnym farbowaniu, bo wtedy na這輳 ju farb na ca貫 w這sy

dzisiaj od鈍ie篡豉m kolor piank... pr鏏owa豉m uwieczni kolor w這s闚 aparatem, potem telefonem i niestety nie uda這 mi si uchwyci koloru takim jaki jest naprawd... zdesperowana z豉pa豉m za telefon mamy i... mimo beznadziejnej jako軼i kolor jest chyba najlepiej oddany! ...po prostu ciemny czerwony...pi瘯ny [jak na waszych monitorach b璠zie wygl康a na r騜/br您/pomara鎍z to si poddaj ]

co do brwi, zgadzam si z tym, 瞠 czerwone w這sy same w sobie s mega nienaturalne.. wg mnie najlepiej pasuj do nich br您owe brwi
奸icznie I brwi super! Ja te jestem za br您owymi

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-01, 18:33   #2810
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Sugar a jaki to odcie fioletu? taki fiolet r騜owy czy taki fiolet niebieski (nie wiem jak to bardziej okre郵i :P) mo瞠 co pomieszaj i sprawd na pasemku. tyle 瞠 fiolety s zazwyczaj mocne wi璚 nie przesad - mi jedna 造瞠czka fioletowego tonera zmieszana z od篡wk starcza豉 na ca貫 w這sy wi璚 nie daj za du穎.
A co do moich w這s闚 to oczywi軼ie na odrostach wygl康aj dalej pi瘯nie tylko te nieszcz瘰ne dalsze w這sy wcze郾iej wytrawione rozja郾iaczem :/ Dalej s czerwone, ale ju nie s ju takie wal帷e po oczach.

A brwi mi si ka盥e podobaj- wa積e by by造 jak mia豉m fiolet na g這wie te robi豉m sobie ober篡n brwi. Przy czerwonych w這sach i czarne i br您owe i bordowe b璠 pasowa

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-04-01 o 18:35
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 19:14   #2811
enn_
Zakorzenienie

Wypra這 mi si kilka w這s闚 i sytuacja podobna jak u Dudzi - odrost czerwony, reszta bia豉. My郵, 瞠 repigmentacja mi si przyda, ale co obawiam si, 瞠 kac morderca nie pozwoli mi zabra si za to dzisiaj.
Stary 2012-04-01, 19:24   #2812
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
Sugar a jaki to odcie fioletu? taki fiolet r騜owy czy taki fiolet niebieski (nie wiem jak to bardziej okre郵i :P) mo瞠 co pomieszaj i sprawd na pasemku. tyle 瞠 fiolety s zazwyczaj mocne wi璚 nie przesad - mi jedna 造瞠czka fioletowego tonera zmieszana z od篡wk starcza豉 na ca貫 w這sy wi璚 nie daj za du穎.
A co do moich w這s闚 to oczywi軼ie na odrostach wygl康aj dalej pi瘯nie tylko te nieszcz瘰ne dalsze w這sy wcze郾iej wytrawione rozja郾iaczem :/ Dalej s czerwone, ale ju nie s ju takie wal帷e po oczach.

A brwi mi si ka盥e podobaj- wa積e by by造 jak mia豉m fiolet na g這wie te robi豉m sobie ober篡n brwi. Przy czerwonych w這sach i czarne i br您owe i bordowe b璠 pasowa
wiesz mam 2 tonery fioletowe- jeden taki ostry fiolet a drugi taki l瞠jszy bardziej pod r騜. No to s Igora duality- (2 zdj璚ie ) i jeden jest igora Action paint ( 1 zdj璚ie )
Niestety innych fotek nie znala豉m z tego na 1szej focie mam ten fiolet i ten pomara鎍z...
a ten na 2 focie mam i do tego mam tez tak wi郾ie tak瞠 b璠e kombinowa dla od鈍ie瞠nia i fiolet z czerwieni b璠 OK
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg igora action paint.jpg (13,5 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6-99_m.jpg (7,5 KB, 5 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-01 o 19:26
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-01, 20:14   #2813
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

enn mi repigmentacja da豉 mo瞠 tyle 瞠 trzyma這 si jedno mycie d逝瞠j, wi璚 si ju w to nie bawi.
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 20:14   #2814
uolcia
Rozeznanie

dzi瘯i kolor pianki to 'urzekaj帷a purpura' nr33 cho musz dok豉dnie przestudiowa sk豉d... nie mam pewno軼i co do jej ca趾owitej nieinwazyjno軼i

enn, by豉 zadowolona z pianki? Wydaje mi si, 瞠 tonery s fajniejsze ni taka pianka.. 豉twiejsze w aplikacji, nieszkodliwe dla w這s闚, wi瘯szy wyb鏎 kolor闚 itd.. cho my郵, 瞠 spodoba豚y Ci si ten kolor, bo jednak wida 瞠 wpada w r騜.. ale z kolei mog豉by uwa瘸, 瞠 jest zbyt ciemny, bo pisa豉 o jasnych w這sach

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:16
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-01, 20:18   #2815
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
enn mi repigmentacja da豉 mo瞠 tyle 瞠 trzyma這 si jedno mycie d逝瞠j, wi璚 si ju w to nie bawi.
O rany
Ja chyba zaryzykuj, bo farby mam i tak za du穎, wi璚 to 10 czy 15 minut mnie nie zbawi. No nie wiem.

Tak, by豉m zadowolona z pianki, toneru sobie na w這sy na這篡 nie umiem, nigdy nie na這篡豉m go samodzielnie, na dodatek robi mi si s豉bo jak widz ile by go posz這 na tak zabaw - ale mo瞠 ja nie umiem pos逝giwa si tonerami, bo obstawiam, 瞠 z opakowania 200 ml jak nic 1/3 by mi posz豉 na w這sy.
Pianka by豉 ok, wydajna, 豉two mi si j nak豉da這 (tylko nawet nie pr鏏ujcie robi tego w lateksowych r瘯awiczkach, my郵a豉m, 瞠 wszystkie w這sy powyrywam, zmieni豉m je na takie plastikowe i by這 git), nie zauwa篡豉m zniszczenia w這s闚.
Stary 2012-04-01, 20:25   #2816
uolcia
Rozeznanie

hmm no faktycznie jak bawi豉m si tonerami to najcz窷ciej prosi豉m kogo o pomoc przy nak豉daniu, z farb mam to samo, ale piank dam rad sama (tylko ko鎍zy si to ca陰 czerwon 豉zienk jak dzi ) no ale z drugiej strony tonerem mo瞠sz sobie od鈍ie篡 kolor dodaj帷 go do od篡wki, a to bardzo praktyczne
to prawda, pianka jest bardzo wydajna. Jedna starczy豉 mi na dwie aplikacje.... [i to takie obfite coby mie pewno軼 瞠 jest ok ;p] co prawda mam kr鏒kie w這sy, ale do嗆 g瘰te

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:27
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-01, 20:35   #2817
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
O rany
Ja chyba zaryzykuj, bo farby mam i tak za du穎, wi璚 to 10 czy 15 minut mnie nie zbawi. No nie wiem.
A robisz czerwon farb? bo ja robi豉m i czerwon i naturaln, r騜nica by豉 taka 瞠 przy naturalnej kolor by ma這 intensywny (jak na nasze wymagania ) przy obu jakiego przed逝瞠nia nie widzia豉m. poza tym ju 2 znajome fryzjerki powiedzia造, 瞠 pigmentacja to tylko ma sens naturalnymi odcieniami.
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 20:41   #2818
SugarbabyLove
Zakorzenienie

mi te musi kto pom鏂 bo jak sama sobie robie w這sy to zawsze z ty逝 cos pomine i mi wida odrost.. ehhmmm
Stary 2012-04-01, 21:54   #2819
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

wstawiam co mi zosta這 po dw鏂h myciach http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa222c37eebea1b1.html#
jak dobrze 瞠 mog myc g這w raz na tydzie bo jakbym musia豉 codziennie to kl瘰ka by by豉
Odrosty mam 豉dne intensywne, ale ta reszta kojarzy mi si z czerwon koszulk, wypran 100 razy w proszku do bia貫go i suszon na pe軟ym s這鎍u
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 22:38   #2820
enn_
Zakorzenienie

Moim zdaniem te w這sy s prze郵icznie r騜owe. Fakt faktem, 瞠 wyp逝ka造 si w moment, ale jakbym nie wiedzia豉, 瞠 ten kolor to przypadek, to pomy郵a豉bym, 瞠 s takie celowo.

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.