Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-01, 22:54   #2821
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

@dudzia - kolorek faktycznie nie wygl康a wcale 幢e, ale rozumiem, 瞠 r騜 si do czerwieni nie umywa
Co do prepigmentacji, to nie konsultowa豉m z fryzjerami za specjalnie, a tylko wyczyta豉m, 瞠 ma sens o tyle, 瞠 pigment z farby z wod wnika wg陰b w這sa i na這穎na na to farba z oksydantem 'trzyma si' lepiej, co jak podw鎩na warstwa pigmentu zamiast jednej. No i u mnie si pi瘯nie sprawdza, ale to mo瞠 kwestia samego w這sa...
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-01, 23:00   #2822
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

d磨zys, jak us造sz gdzie na mie軼ie 瞠 mam r騜owe w這sy to chyba si zgol na 造so albo wbiegn pod autobus a prepigmentacj robi豉 czerwon farb? bo mi fryzjerzy m闚ili to samo ale to podobno barwniki z czystych kolor闚 naturalnych tak dzia豉j na w這sy.
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-01, 23:03   #2823
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Te barwniki si w og鏊e czym r騜ni? Pomy郵a豉bym, 瞠 i jedno i drugie to syntetyczny kolor o takiej samej strukturze, no ale ja si nie znam na tym zupe軟ie.
Stary 2012-04-01, 23:25   #2824
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

no w豉郾ie podobno si r騜ni. mo瞠 kupi allwaves jeszcze jedna tubk przed nast瘼nym farbowaniem i spr鏏uj. Chocia tak jak m闚i ostatnio mi to nic nie da這- ale k豉d豉m na bia貫 k豉ki wi璚 mo瞠 dlatego. sama ju nie wiem. zobaczymy
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-02, 06:40   #2825
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

dudzia- ale masz r騜owe w這sy..
豉dnie to wygl康a ale jak ci si nie podoba.. to mo瞠 na堯 toner...?:rolle yes:
Stary 2012-04-02, 09:34   #2826
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
d磨zys, jak us造sz gdzie na mie軼ie 瞠 mam r騜owe w這sy to chyba si zgol na 造so albo wbiegn pod autobus a prepigmentacj robi豉 czerwon farb? bo mi fryzjerzy m闚ili to samo ale to podobno barwniki z czystych kolor闚 naturalnych tak dzia豉j na w這sy.
Tak, ta sam, co potem z oksydantem, czysta czerwie... i to nie jest si豉 sugestii, 瞠 dzia豉, bo widz, 瞠 dzia豉 I mam por闚nanie, prepigmentacj robi豉m dopiero dwa razy, a wcze郾iej (i pomi璠zy) farbowa豉m normalnie, kolor po 4 myciu wygl康a ju niedobrze, a teraz jest w 鈍ietnym stanie.
Fakt, 瞠 bia造ch jeszcze nie mia豉m, tylko jasnorude na zajechanych ko鎍闚kach; farbuj relatywnie rzadko, bo co 2,5 - 3mce, ale w這sy myj w co najmniej tygodniowych odst瘼ach i tak si to jako trzyma jeszcze.

Na Twoim miejscu spr鏏owa豉bym prepigmentacji zanim si kolor wyp逝cze jeszcze bardziej, bo mam wra瞠nie, 瞠 w ten spos鏏 utrwalisz to, co zosta這 i zbudujesz sobie baz - ale to tylko moja osobista rozkminka poparta wy陰cznie w豉snym do鈍iadczeniem, wi璚 zastrzegam, 瞠 mog si myli

EDIT: wybiera豉m si dzisiaj po os豉wionego Kallosa w charakterze maski do trzymania na ciep這, takiej dodatkowej piel璕nacji, a tu czytam ze zgroz, 瞠 lec po niej w這sy? A po lekturze recencji by豉m pewna, 瞠 co najwy瞠j nie zaszkodzi, je郵i nie pomo瞠.
I co teraz?
Tak sobie szperam w KWC i widz Biovax (r闚nie 幢e oceniany miejscami), John Frieda (chyba cokolwiek drogi i te nie rewelacja). Uch no. Mam Isan z babassem ale czy ja wiem, czy taka dobra? Szuka豉m czego mocniejszego do stosowania sporadycznie, ale z przytupem. Co tu robi潣^

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-02 o 10:30
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-02, 10:01   #2827
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Ale przecie one nie maj po鈍iaty r騜owej tylko sprany czerwony spod kt鏎ego wy豉nia si biel. we嬈ie mnie nie za豉mujcie dlatego por闚na豉m to do spranej koszulki.

Teraz p鎩d we wtorek/鈔od poszuka tej pianki i ni podreperowa kolor. i jak ona zacznie mi si spiera to zrobi t pigmentacj. w sumie koszt to b璠zie jakie 10-15 pln wi璚 warto zaryzykowa, mo瞠 tym razem co da. Jak mi 4 mycia kolor by wytrzyma to by豉bym przeszcz窷liwa bo to akurat od farbowania do farbowania zaczynam by na siebie z豉 za ten blond wcze郾iejszy bo gdyby nie to to teraz by mi si pewnie 鈍ietnie trzyma這.
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-02, 10:09   #2828
SugarbabyLove
Zakorzenienie

boshe przer帳ane jednym s這wem z tymi czerwonymi w這sami..
A isana z babassu czy ja wiem.. rewelacyjna nie jest... ale z braku laku mo瞠 by
no a ja my郵e moze za pare tygodni zrobie k徙iel rozja郾iaj帷 lub dekoloryzacj b o mam do嗆 tego rudego odcienia kt鏎y gdzie mi tam g喚boko we w這sach siedzi... a potem machne jakim tonerem albo piank czerwie :P
Zobacze jeszcze..
Stary 2012-04-02, 13:08   #2829
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

dudzia jak dla mnie fajnie taki kolor wygl康a, mo瞠 dlatego, 瞠 lubi r騜owe w這sy
i mam pytanko... ten tunel ile masz? 20mm? bo chc swoje do tylu dobi, ale si boj, 瞠 mi ucha braknie bo mam 幢e dziurki zrobione...
Meadow jest offline  
Stary 2012-04-02, 13:24   #2830
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

sonea, gloria! jest 鈍ietna i tania. podobno mo積a j znale潭 w auchan (lub w internecie).
Ostatnio zmiesza豉m j z mask mariona i odrobin oleju, potrzyma豉m par h i zmy豉m sam wod. na koniec p逝kanka octowa iii.. efekt 鈍ietny, nigdy dot康 nie mia豉m takich g豉dkich w這s闚

isana babassu jest super do mycia w這s闚. bez problemu zmywa oleje i w這sy s po niej fajne
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-02, 16:52   #2831
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
dudzia jak dla mnie fajnie taki kolor wygl康a, mo瞠 dlatego, 瞠 lubi r騜owe w這sy
i mam pytanko... ten tunel ile masz? 20mm? bo chc swoje do tylu dobi, ale si boj, 瞠 mi ucha braknie bo mam 幢e dziurki zrobione...
mam 25-26 mm ale nosz 24, bo nie chce mi si ich odkr璚a, a tak to mog sobie wk豉da tak troch jak guzik w dziurk bez odkr璚ania ja te mam dziurki jako krzywo zrobione i z jednej strony wiecej sk鏎y a z drugiej mniej- na szczescie przy tym rozmiarze si ju to tak nie rzuca w oczy

Kupi豉m szamponetki delia bo akurat natrafi豉m na swojej drodze, wi璚 przy nastepnym myciu zastosuj z tonerem
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-02, 19:04   #2832
blackberry456
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
mam to samo! patrzac na Twoje zdjecie to chyba mamy na glowie ten sam kolor. U mnie ciagle ludzie komentuja, zazwyczaj pozytywnie, ale nie chce juz slyszec o r霩u (wczoraj nawet bylo "o, fioletowe wlosy!" daltonisci ) haha tak czy inaczej jutro lece po rozjasniacz, mam juz w domu moj ukochany toner poppy red, przyciemnie go lekko czernia i powinno byc ok
blackberry456 jest offline  
Stary 2012-04-02, 19:19   #2833
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Poka wiadomo嗆
mam to samo! patrzac na Twoje zdjecie to chyba mamy na glowie ten sam kolor. U mnie ciagle ludzie komentuja, zazwyczaj pozytywnie, ale nie chce juz slyszec o r霩u (wczoraj nawet bylo "o, fioletowe wlosy!" daltonisci ) haha tak czy inaczej jutro lece po rozjasniacz, mam juz w domu moj ukochany toner poppy red, przyciemnie go lekko czernia i powinno byc ok
Dalej s造sz 'czerwone' wi璚 jednak nie jest 幢e przyda豚y si jaki turkusowy lakier do paznokci i cie do oczu, T mi kupi dzisiaj turkusowe s逝chawki i cudnie wygl康aj otoczone czerwieni
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-02, 19:24   #2834
sonea8
Rozeznanie

Hm, kupi豉m w豉郾ie mask z Marion do czerwieni, bo nic innego z Waszych typ闚 nie by這... ale to wredny sk豉d ma. Nie wiem, czy na這輳, chyba jednak nab璠 tego Kallosa przez net.

Btw. osobi軼ie uwielbiam po陰czenie mojego odcienia z brudnym indygo, bardzo fajnie si lubi.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-02, 19:48   #2835
uolcia
Rozeznanie

sonea, co w sk豉dzie jest nie tak? Ostatnio patrzy豉m i wydawa這 mi si 瞠 jest ok.. cho przyznam, 瞠 paru sk豉dnik闚 nie rozpoznalam

blackberry prosz koniecznie pochwal si efektem poppy red+ebony bo wci捫 chodzi mi to po g這wie..
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-02, 20:25   #2836
SugarbabyLove
Zakorzenienie

w豉郾ie laski... czy maske gloria czy kallosa w drogerii dostane albo w sklepie fryzjerskim?? kurcze nie bede na tyle dlugo w PL zeby zam闚i przez neta ,zap豉ci i jeszcze si dostawy doczeka...
A ja siedze w豉郾ie z mieszank rudego, fioletowego i czerownego tonera oraz odzywek w tych samych kolorach.. wygl康a to jak czerwonowaty fiolet ale dowiem si dok豉dniej jak zmyje i wysusze w這sy og鏊nie robie to w ramach experymentu
Stary 2012-04-02, 21:01   #2837
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
w豉郾ie laski... czy maske gloria czy kallosa w drogerii dostane albo w sklepie fryzjerskim?? kurcze nie bede na tyle dlugo w PL zeby zam闚i przez neta ,zap豉ci i jeszcze si dostawy doczeka...
A ja siedze w豉郾ie z mieszank rudego, fioletowego i czerownego tonera oraz odzywek w tych samych kolorach.. wygl康a to jak czerwonowaty fiolet ale dowiem si dok豉dniej jak zmyje i wysusze w這sy og鏊nie robie to w ramach experymentu
Gloria jest w Auchan a Kallos w sklepach fryzjerskich.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-02, 21:07   #2838
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
sonea, co w sk豉dzie jest nie tak? Ostatnio patrzy豉m i wydawa這 mi si 瞠 jest ok.. cho przyznam, 瞠 paru sk豉dnik闚 nie rozpoznalam

blackberry prosz koniecznie pochwal si efektem poppy red+ebony bo wci捫 chodzi mi to po g這wie..
Ju Ci m闚i: 3,4,5 miejsce - alkohole. Moje przesuszone w這sy mog zap豉ka.
Potem niby ok, a tu leci paraben. I kolejny paraben. I kolejne alkohole.

Nie jest to wielka tragedia tak og鏊nie, brak sls, wi璚 ok - ale przyznam, 瞠 mam obawy.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-02, 21:20   #2839
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Ju Ci m闚i: 3,4,5 miejsce - alkohole. Moje przesuszone w這sy mog zap豉ka.
Potem niby ok, a tu leci paraben. I kolejny paraben. I kolejne alkohole.

Nie jest to wielka tragedia tak og鏊nie, brak sls, wi璚 ok - ale przyznam, 瞠 mam obawy.
Nie znam si na chemii, wi璚 poprawcie mnie je郵i si myl, ale zawsze wydawa這 mi si, 瞠 nie ka盥y alkohol wysusza i 幢e dzia豉 na w這sy.
Stary 2012-04-02, 22:06   #2840
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Nie znam si na chemii, wi璚 poprawcie mnie je郵i si myl, ale zawsze wydawa這 mi si, 瞠 nie ka盥y alkohol wysusza i 幢e dzia豉 na w這sy.
Nie ka盥y. Denat to jest ten kt鏎y przesusza w這sy, ale reszta to nawil瘸cze.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-02, 22:08   #2841
enn_
Zakorzenienie

Ufff, czyli nie jest jeszcze ze mn tak 幢e.
Jutro robi prepigmentacj czerwon farb + farbuj z utleniaczem 9%, ale potrzymam farb jakie 55 minut, zamiast 40. Szkoda, 瞠 zapomnia豉m kupi 12% do domieszania, no ale trudno.
Stary 2012-04-02, 22:08   #2842
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Hm, kupi豉m w豉郾ie mask z Marion do czerwieni, bo nic innego z Waszych typ闚 nie by這... ale to wredny sk豉d ma. Nie wiem, czy na這輳, chyba jednak nab璠 tego Kallosa przez net.

Btw. osobi軼ie uwielbiam po陰czenie mojego odcienia z brudnym indygo, bardzo fajnie si lubi.
A gdzie kupi豉 t mask?

Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-02, 22:15   #2843
uolcia
Rozeznanie

Ok przeanalizujmy sk豉d:
Maska marion dla czerwonow這sych
Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Polyquaternium-10, Methylparaben, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylparaben, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Papaver Rhoeas Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Polyquaternium-59 (and) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, +/- [Basic Red 51,3-Nitro-P-Hydroxyethylaminophenol, HC Blue No.2, Disperse Violet 1, HC Red No.3, HC Yellow No.2, C.I. 60730], Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd

Aqua
Cetrimonium Chloride- zmi瘯czacz lub 鈔odek utrzymuj帷y wilgotno嗆, w豉軼iwo軼i antystatyczne, wyg豉dza, u豉twia rozczesywanie w這s闚. 鈔odek dra積i帷y
Cetyl Alcohol- w豉軼iwo軼i wyg豉dzaj帷e
Propylene Glycol- sk豉dnik utrzymuj帷y wilgo. mo瞠 podra積i sk鏎
Cetearyl Alcohol- Substancja nat逝szczaj帷a, nadaj帷a sk鏎ze mi瘯ko嗆, elastyczno嗆 i g豉dko嗆. Zmi瘯czacz, regulator lepko軼i, stabilizator emulsji... (and) Ceteareth 20- Substancja aktywnie myj帷a, odpowiedzialna za gruntowne oczyszczanie sk鏎y i w這s闚.
Hydrolyzed Keratin- Keratyna hydrolizowana. Generalnie same plusy
Isopropyl Myristate- substancja nat逝szczaj帷a, nawil瘸j帷a, wyg豉dzaj帷a, zapewniaj帷a ochron
Prunus Amygdalus Dulcis Oil- olej migda這wy
Parfum
Polyquaternium-10- dzia豉nie antystatyczne, substancja filmotw鏎cza
Methylparaben- konswerwant, mo瞠 wywo豉 alergi
Triticum Vulgare Germ Oil- olej z kie趾闚 pszenicy
Propylparaben- konserwant. mo瞠 wywo造wa alergi
Panthenol
Tocopheryl Acetate- same plusy to witamina E z estrem kwasu octowego.
Papaver Rhoeas Extract- ekstrakt z maku polnego
Hibiscus Sabdariffa Flower Extract- ekstrakt z hibiskusa
Polyquaternium-59- dziala jako filtr, pelni funkcje ochronna dla naszego koloru wlosow, ma tez wlasciwosci antyoksydacyjne. (and) Butylene Glycol- zachowuje wilgo, do produkcji ekstrakt闚 ro郵innych, lekko konserwuje.
Benzyl Alcohol- dzia豉nie lekko znieczulaj帷e, w wi瘯szej ilo軼i mo瞠 podra積i. (and)
Methylchloroisothiazolino ne- konserwant (and) Methylisothiazolinone- kolejny konswerwant, bezpieczny dla zdrowia.
dalej s barwniki...
Citric Acid- kwas cytrynowy- zmi瘯czacz, konserwant, reguluje ph. wspomaga dzia豉nie innych sk豉dnik闚
Butylphenyl Methylpropional - zapach
Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd - zapach

bez tragedii, ale i bez sza逝 chyba wi璚ej jej nie kupi.. ;p

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-02 o 22:23
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-02, 22:18   #2844
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Ok przeanalizujmy sk豉d:

Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Polyquaternium-10, Methylparaben, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylparaben, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Papaver Rhoeas Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Polyquaternium-59 (and) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, +/- [Basic Red 51,3-Nitro-P-Hydroxyethylaminophenol, HC Blue No.2, Disperse Violet 1, HC Red No.3, HC Yellow No.2, C.I. 60730], Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd

Aqua
Cetrimonium Chloride- zmi瘯czacz lub 鈔odek utrzymuj帷y wilgotno嗆, w豉軼iwo軼i antystatyczne, wyg豉dza, u豉twia rozczesywanie w這s闚. 鈔odek dra積i帷y
Cetyl Alcohol- w豉軼iwo軼i wyg豉dzaj帷e
Propylene Glycol- sk豉dnik utrzymuj帷y wilgo. mo瞠 podra積i sk鏎
Cetearyl Alcohol- Substancja nat逝szczaj帷a, nadaj帷a sk鏎ze mi瘯ko嗆, elastyczno嗆 i g豉dko嗆. Zmi瘯czacz, regulator lepko軼i, stabilizator emulsji... (and) Ceteareth 20- Substancja aktywnie myj帷a, odpowiedzialna za gruntowne oczyszczanie sk鏎y i w這s闚.
Hydrolyzed Keratin- Keratyna hydrolizowana. Generalnie same plusy
Isopropyl Myristate- substancja nat逝szczaj帷a, nawil瘸j帷a, wyg豉dzaj帷a, zapewniaj帷a ochron
Prunus Amygdalus Dulcis Oil- olej migda這wy
Parfum
Polyquaternium-10- dzia豉nie antystatyczne, substancja filmotw鏎cza
Methylparaben- konswerwant, mo瞠 wywo豉 alergi
Triticum Vulgare Germ Oil- olej z kie趾闚 pszenicy
Propylparaben- konserwant. mo瞠 wywo造wa alergi
Panthenol
Tocopheryl Acetate- same plusy to witamina E z estrem kwasu octowego.
Papaver Rhoeas Extract- ekstrakt z maku polnego
Hibiscus Sabdariffa Flower Extract- ekstrakt z hibiskusa
Polyquaternium-59- dziala jako filtr, pelni funkcje ochronna dla naszego koloru wlosow, ma tez wlasciwosci antyoksydacyjne. (and) Butylene Glycol- zachowuje wilgo, do produkcji ekstrakt闚 ro郵innych, lekko konserwuje.
Benzyl Alcohol- dzia豉nie lekko znieczulaj帷e, w wi瘯szej ilo軼i mo瞠 podra積i. (and)
Methylchloroisothiazolino ne- konserwant (and) Methylisothiazolinone- kolejny konswerwant, bezpieczny dla zdrowia.
dalej s barwniki...
Citric Acid- kwas cytrynowy- zmi瘯czacz, konserwant, reguluje ph. wspomaga dzia豉nie innych sk豉dnik闚
Butylphenyl Methylpropional - zapach
Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd - zapach

bez tragedii, ale i bez sza逝 chyba wi璚ej jej nie kupi.. ;p
To jest ta maska Marion? Jak dla mnie pyszna - keratyna, migda, panthenol, hibiscus. Na pewno j kupi, jak tylko dowiem si gdzie mo積a j dorwa

Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-02, 22:20   #2845
uolcia
Rozeznanie

Hm, powiem tak. Jak na kosmetyk ze spor ilo軼i chemii to jest naprawd OK, pewnie wybrzydzam przez to, 瞠 si zajara豉m naturalnymi kosmetykami... ;p Ja kupowa豉m zawsze na allegro i odbiera豉m osobi軼ie w Wwa na Pradze P軟.

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-02 o 22:27
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-02, 22:42   #2846
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Hm, powiem tak. Jak na kosmetyk ze spor ilo軼i chemii to jest naprawd OK, pewnie wybrzydzam przez to, 瞠 si zajara豉m naturalnymi kosmetykami... ;p Ja kupowa豉m zawsze na allegro i odbiera豉m osobi軼ie w Wwa na Pradze P軟.
Acha. Ja znalaz豉m w豉郾ie list sklep闚:

http://www.marionkosmetyki.pl/sklepy.html

Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-02, 22:51   #2847
sonea8
Rozeznanie

No ja mam u siebie od r瘯i,w dowolnej ilo軼i wr璚z hurtowo, ale najpierw spr鏏uj i zobacz na w豉snym, ekhm, w這sie
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-03, 07:45   #2848
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Acha. Ja znalaz豉m w豉郾ie list sklep闚:

http://www.marionkosmetyki.pl/sklepy.html
oo super dzi瘯i, ale jaja u mnie w okolicy w sklepie "spo貫m " mo積a j zakupi i tak zrobie. pierw tam p鎩d.. a ppotem poszukam joanny z apteczki babuni i kallosa.. pozatym scandic line i allwaves planuje kupic ale zobacze czy znajde..
Stary 2012-04-03, 09:51   #2849
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Te ostatnio nastawiam si g堯wnie na naturalne kosmetyki, ale... do maski Mariona mam niesamowity sentyment. Ona po prostu... uratowa豉 mi w這sy po rozja郾ianiu i dekoloryzacji. Jednocze郾ie trzyma豉 kolor w "ryzach". Bo po rozja郾ianiu ju kompletnie nic si nie chcia這 w這s闚 trzyma. A ona elegancko t逝mi豉 rudo嗆
Osobi軼ie polecam serdecznie. Sama u篡wam jej co 2-3 mycie Chocia w mniejszej ilo軼i ni jedna saszetka - przelewam je zawsze do buteleczki i tak sobie dawkuj, aby nie przesadzi

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
a ppotem poszukam joanny z apteczki babuni i kallosa..
Na jak dok豉dnie Apteczk Babuni polujesz? U mnie w sklepach tego masa do wyboru. Ale nigdy nie umiem si zdecydowa to bior... Schaume Zaopatrzy豉m si w 簑rawinow. Pachnie tak, 瞠 mam ochot j zje嗆. Mniami!

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:53
Nedera jest offline  
Stary 2012-04-03, 09:55   #2850
enn_
Zakorzenienie

Nedera, a na ile j nak豉dasz? My郵isz, 瞠 np. nak豉danie jej co 2 mycie na 5-10 minut by co da這, czy to marnotrawstwo?

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.