Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-03, 10:35   #2851
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
oo super dzi瘯i, ale jaja u mnie w okolicy w sklepie "spo貫m " mo積a j zakupi i tak zrobie. pierw tam p鎩d.. a ppotem poszukam joanny z apteczki babuni i kallosa.. pozatym scandic line i allwaves planuje kupic ale zobacze czy znajde..
No to fajnie, obkupisz sie troch. Nie ma nic przyjemniejszego jak "w這sowe" zakupy
Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Te ostatnio nastawiam si g堯wnie na naturalne kosmetyki, ale... do maski Mariona mam niesamowity sentyment. Ona po prostu... uratowa豉 mi w這sy po rozja郾ianiu i dekoloryzacji. Jednocze郾ie trzyma豉 kolor w "ryzach". Bo po rozja郾ianiu ju kompletnie nic si nie chcia這 w這s闚 trzyma. A ona elegancko t逝mi豉 rudo嗆
Osobi軼ie polecam serdecznie. Sama u篡wam jej co 2-3 mycie Chocia w mniejszej ilo軼i ni jedna saszetka - przelewam je zawsze do buteleczki i tak sobie dawkuj, aby nie przesadzi
No to teraz na pewno j kupi.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-03, 12:02   #2852
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

mojej mamy kole瘸nka z pracy pofarbowa豉 si Manic Panic Vampire Red (http://www.manicpanic.com/amplifiedhaircolor.html), sprowadza j z Londynu akurat. kolor super, chocia oczywi軼ie musia豉 rozja郾i przed.
og鏊nie to jest farba dla zwierz徠 (wtf?) z tego co zrozumia豉m... ale w sumie to pewnie bd taki toner co?

poza tym mama goni mnie, 瞠 farbowa豉 w這sy kole瘸nce jakims l'orealem i, 瞠 豉dny intensywny kolor, dobrze si nak豉da bla bla... i nie da sobie teraz wyt逝maczy, 瞠 nie uzyskam 豉dnej czerwieni drogeryjn farb. tzn, tak kiedy to by這 mo磧iwe dzi瘯i Pallete Radiance (nadal im nie wybacze, 瞠 j wycofali).

a kolor mi si 鄉iesznie zmywa, nie mog okre郵i tego koloru r騜o-rudawy, ale te nie rudy.

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-03, 12:12   #2853
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
mojej mamy kole瘸nka z pracy pofarbowa豉 si Manic Panic Vampire Red (http://www.manicpanic.com/amplifiedhaircolor.html), sprowadza j z Londynu akurat. kolor super, chocia oczywi軼ie musia豉 rozja郾i przed.
og鏊nie to jest farba dla zwierz徠 (wtf?) z tego co zrozumia豉m... ale w sumie to pewnie bd taki toner co?

poza tym mama goni mnie, 瞠 farbowa豉 w這sy kole瘸nce jakims l'orealem i, 瞠 豉dny intensywny kolor, dobrze si nak豉da bla bla... i nie da sobie teraz wyt逝maczy, 瞠 nie uzyskam 豉dnej czerwieni drogeryjn farb. tzn, tak kiedy to by這 mo磧iwe dzi瘯i Pallete Radiance (nadal im nie wybacze, 瞠 j wycofali).

a kolor mi si 鄉iesznie zmywa, nie mog okre郵i tego koloru r騜o-rudawy, ale te nie rudy.
Manic Panic to zwyk豉 p馧permanentna farba, czyli toner
Nigdzie nie jest napisane, 瞠 to farba dla zwierz徠 (), jest tylko napisane, 瞠 nie jest na nich testowana, a wega雟ka formu豉 gwarantuje brak u篡cia produkt闚 odzwierz璚ych.
Stary 2012-04-03, 12:14   #2854
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Maska marion dla czerwonow這sych
Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Polyquaternium-10, Methylparaben, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylparaben, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Papaver Rhoeas Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Polyquaternium-59 (and) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, +/- [Basic Red 51,3-Nitro-P-Hydroxyethylaminophenol, HC Blue No.2, Disperse Violet 1, HC Red No.3, HC Yellow No.2, C.I. 60730], Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl Cyclohexencarboxaldehyd

Z tego sk豉du niepokoi chyba najbardziej te polyquateritum-10 i polyquateritum-59 pozatym ma troche dobrego ceratyne chyba widze i panthenol do tego hibiscus extrakt.. no nawet fajna mo瞠 by.. dlatego jak j zobacze to kupie.. bo cena chyba przyst瘼na?

Nedera Kochana ja w豉郾ie s造sza豉m 瞠 z tej joanny z apteczki babuni balsam nawil瘸j帷y jest fajny pozaty joanna naturia odzywka z lnem i rumiankiem. wi璚 albo ta albo ta wezme..
Benek Kochana normalnie b璠zie szale雟two haha
Valeriance Manic Panic jest do DDD*** baardzo wiele z造ch recencji ma na ameryka雟kich i niemieckich forach.. pozatym na youtube te si 瘸lili 瞠 bardzo szybko si wyp逝kuje.. a co do kupowania go.. na ebay jest za 10 euro + przesy趾a
Stary 2012-04-03, 12:31   #2855
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Manic Panic to zwyk豉 p馧permanentna farba, czyli toner
Nigdzie nie jest napisane, 瞠 to farba dla zwierz徠 (), jest tylko napisane, 瞠 nie jest na nich testowana, a wega雟ka formu豉 gwarantuje brak u篡cia produkt闚 odzwierz璚ych.
http://www.shopmania.pl/artykuly-zoo...-118ml-2534838 tu si twierdzi inaczej

tak te my郵a豉m.
poza tym nadal chce unikn望 jakiegokolwiek rozja郾iania

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-03, 12:51   #2856
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

By豉m dzisiaj w Spo貫m u mnie na osiedlu i, co prawda, maj w asortymencie produkty firmy Marion, ale akurat tej od篡wki nie mieli w og鏊e, w 瘸dnej wersji kolorystycznej. By豉 jaka FARBA dwufazowa, ale to zupe軟ie nie ten produkt. Czyli niekoniecznie w ka盥ym punkcie, kt鏎y prowadzi sprzeda Mariona b璠zie mo磧iwo嗆 kupienia tej od篡wki
Mam jeszcze tak fajn drogeri blisko i posz豉m te lukn望, ale nie mieli od篡wki. Maj tam te pianki koloryzuj帷e, o kt鏎ych by豉 mowa kilka stron wczesniej, tyle 瞠, oczywi軼ie, nie maj 瘸dnej konkretnej czerwieni Ale ale! Obczai豉m, 瞠 maj duu穎 produkt闚 profesjonalnych do w這s闚! Chyba zaczn tam cz窷ciej bywa

Edytowane przez falka_19
Czas edycji: 2012-04-03 o 16:51
falka_19 jest offline  
Stary 2012-04-03, 13:15   #2857
enn_
Zakorzenienie

Ok, zrobi豉m prepigmentacj, kt鏎a nie wiem czy w og鏊e ma szans wyj嗆, bo to by造 proporcje farby do wody 1:1,5, jak nie wi璚ej, i na dodatek dorabia豉m na drug cz窷 w這s闚, wi璚 musia這 by jeszcze inaczej.
Natomiast wydaje mi si, 瞠 ostatnim razem b喚dnie rozrobi豉m farb z utleniaczem w proporcjach 1:1,5, bo powinno by 1:2 - ale nie jestem w 100% pewna, 瞠 zrobi豉m wtedy ten b陰d. My郵, 瞠 efekt po zmyciu farby rozwieje w徠pliwo軼i.
Stary 2012-04-03, 14:14   #2858
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Nedera, a na ile j nak豉dasz? My郵isz, 瞠 np. nak豉danie jej co 2 mycie na 5-10 minut by co da這, czy to marnotrawstwo?
Ci篹ko mi ustali, na ile j nak豉dam Mieszam z od篡wk, maziam w這ski i zostawiam na czerepie a si ca豉 umyj Tak na pe軟osprytne 15-30 minut nak陰dam raz na tydzie, dwa. I to wszystko w zupe軟o軼i wystarcza
Zaopatruj si w drogerii Sylwia, taka sieci闚ka. Maj te maski po 2,75 Ale pianek nigdzie nie widzia豉m... Widocznie mieszkam na jakim totalnym zadupiu. Widocznie Rossmann miasta nie czyni

Hm.
http://allegro.pl/inebrya-maska-do-w...249176059.html
http://allegro.pl/echosline-maska-ko...226891036.html
U篡wa造軼ie mo瞠 kt鏎ego z tych specyfik闚? Kusz帷e
O, jeszcze to znalaz豉m http://allegro.pl/allwaves-odzywka-d...190981514.html
I nie mam ju poj璚ia, co wybra :/

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-04-03 o 14:27
Nedera jest offline  
Stary 2012-04-03, 14:28   #2859
enn_
Zakorzenienie

W豉郾ie o to mi chodzi這, bo ja robi tak samo i chcia豉m widzie, czy to co da.
To lec po ni jutro.
Stary 2012-04-03, 16:03   #2860
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Ok, zrobi豉m prepigmentacj, kt鏎a nie wiem czy w og鏊e ma szans wyj嗆, bo to by造 proporcje farby do wody 1:1,5, jak nie wi璚ej, i na dodatek dorabia豉m na drug cz窷 w這s闚, wi璚 musia這 by jeszcze inaczej.
Natomiast wydaje mi si, 瞠 ostatnim razem b喚dnie rozrobi豉m farb z utleniaczem w proporcjach 1:1,5, bo powinno by 1:2 - ale nie jestem w 100% pewna, 瞠 zrobi豉m wtedy ten b陰d. My郵, 瞠 efekt po zmyciu farby rozwieje w徠pliwo軼i.
Ojoj, czy nie za ma這 napigmentowe Ci wysz這...
Fakt, to tylko pre - mia這 wy陰cznie nasyci w這s barwnikiem, 瞠by kolor trzyma si d逝瞠j, ew. wyr闚na odcie na ca這軼i, ale je郵i nie mia豉 z tym problemu, to przypuszczam, 瞠 nawet w takich proporcjach przed逝篡豉 trwa這嗆 czerwieni
Pochwal si, jak wysz這.

Btw. Manic Panic mieli jaki czas na Restyle bodaj, ale widz, 瞠 znik這 - albo takie dobre, albo takie s豉be ;D

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-03 o 16:06
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-03, 16:17   #2861
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
By豉m dzisiaj w So貫m u mnie na osiedlu i, co prawda, maj w asortymencie produkty firmy Marion, ale akurat tej od篡wki nie mieli w og鏊e, w 瘸dnej wersji kolorystycznej. By豉 jaka FARBA dwufazowa, ale to zupe軟ie nie ten produkt. Czyli niekoniecznie w ka盥ym punkcie, kt鏎y prowadzi sprzeda Mariona b璠zie mo磧iwo嗆 kupienia tej od篡wki
Mam jeszcze tak fajn drogeri blisko i posz豉m te lukn望, ale nie mieli od篡wki. Maj tam te pianki koloryzuj帷e, o kt鏎ych by豉 mowa kilka stron wczesniej, tyle 瞠, oczywi軼ie, nie maj 瘸dnej konkretnej czerwieni Ale ale! Obczai豉m, 瞠 maj duu穎 produkt闚 profesjonalnych do w這s闚! Chyba zaczn tam cz窷ciej bywa
serio? hmm ciekawe.. musz si rozej瞠..
Stary 2012-04-03, 18:18   #2862
enn_
Zakorzenienie

Wrzucam foty po farbowaniu.
I teraz... tak si sobie podobam w takiej ciemnej czerwieni, 瞠 zastanawiam si czy si na tak nie przerzuci... S瘯 w tym, 瞠 ta farba po 3-4 myciach robi si jasnoczerwona, super oczodajna, ale jasna (czyli w zasadzie taka jaka powinna by od pocz徠ku ). My郵icie, 瞠 uzyskam efekt takiej g喚bokiej czerwieni, jak捷 farb nie do pasemek? Mo瞠 by si nie wyp逝kiwa豉 do jasnej czerwieni, tylko jako trzyma豉 kolor. Od鈍ie瘸豉bym mask Mariona i purpurow piank Venity i bym by豉 w si鏚mym niebie.
Kusi mnie ta super jasna czerwie, ale wygl康am naprawd nie幢e w takim kolorze, fajnie podkre郵a to jak jasn mam cer.

Edit: Zapomnia豉m o fotach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,8 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,2 KB, 44 za豉dowa)

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-04-03 o 18:26
enn_ jest offline  
Stary 2012-04-03, 18:32   #2863
sonea8
Rozeznanie

No i pi瘯ne!
Teraz czekam na wra瞠nia po kolejnych myciach, czy co si zmieni這
Poprzednio faktycznie mia豉 ja郾iejsze, ale teraz chyba intensywniejszy odcie?
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-03, 18:43   #2864
enn_
Zakorzenienie

Nie, jest w zasadzie identyczny jak po poprzednim farbowaniu, wi璚 obstawiam, 瞠 po 2 myciach b璠 mia豉 瘸r闚.
Stary 2012-04-03, 18:47   #2865
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Wrzucam foty po farbowaniu.
I teraz... tak si sobie podobam w takiej ciemnej czerwieni, 瞠 zastanawiam si czy si na tak nie przerzuci... S瘯 w tym, 瞠 ta farba po 3-4 myciach robi si jasnoczerwona, super oczodajna, ale jasna (czyli w zasadzie taka jaka powinna by od pocz徠ku ). My郵icie, 瞠 uzyskam efekt takiej g喚bokiej czerwieni, jak捷 farb nie do pasemek? Mo瞠 by si nie wyp逝kiwa豉 do jasnej czerwieni, tylko jako trzyma豉 kolor. Od鈍ie瘸豉bym mask Mariona i purpurow piank Venity i bym by豉 w si鏚mym niebie.
Kusi mnie ta super jasna czerwie, ale wygl康am naprawd nie幢e w takim kolorze, fajnie podkre郵a to jak jasn mam cer.

Edit: Zapomnia豉m o fotach
Enn....
G喚boka, intensywna, niekoniecznie jasna. Ach... Rewelacja... 安ietnie wysz這

Dalej napalam si na Majicontrastow czerwie. O. Jak w za陰czniku. I niby w豉郾ie Maji robione
Ju nied逝go Nedzika b璠zie takie mia豉, muahahahaha
(grunt to pozytywne my郵enie, czy nie? )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1156843740_f.jpg (31,7 KB, 47 za豉dowa)
Stary 2012-04-03, 18:48   #2866
sonea8
Rozeznanie

@Enn - je郵i moja wiara w prepigmentacj jest uzasadniona, to mo瞠 Tw鎩 kolor wytrzyma 寮ziebko d逝瞠j.

A ja kupi豉m w豉郾ie biovaxa sobie, totalnie przypadkowo - w likwidowanej aptece, za 15 zeta.. 瘸l by這 nie spr鏏owa. Na pude趾u szumnie-dumnie, 瞠 brak silikon闚, sls闚 i alkoholu glikolowego. Ale recenzje s豉be.
Zobaczymy. Mo瞠 z t Marion zmieszam.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-03, 18:51   #2867
enn_
Zakorzenienie

Sonea, zobaczymy, a nu b璠zie si trzyma d逝瞠j. Jutro niestety czeka mnie szorowanie okolic w這s闚 pod prysznicem, bo mam ca貫 czo這 czerwone wi璚 pewnie nie obejdzie si bez umycia ca貫j g這wy.
A za chwil poobczajam czerwone farby, mo瞠 jaka jest tak ciemna i intensywna? Szczerze powiedziawszy, nie wiem jak szuka.

Nedera, dzi瘯uj.
Stary 2012-04-03, 19:06   #2868
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Sonea, zobaczymy, a nu b璠zie si trzyma d逝瞠j. Jutro niestety czeka mnie szorowanie okolic w這s闚 pod prysznicem, bo mam ca貫 czo這 czerwone wi璚 pewnie nie obejdzie si bez umycia ca貫j g這wy.
A za chwil poobczajam czerwone farby, mo瞠 jaka jest tak ciemna i intensywna? Szczerze powiedziawszy, nie wiem jak szuka.

Nedera, dzi瘯uj.
Nie nak豉dasz wazeliny albo kremu nivea pod lini w這s闚? Polecam! jeden ruch i problem farby z g這wy U mnie nie dzia豉 tylko przy uszach, bo mam tam mas 'babyhair' i krem by tylko popsu efekt.

Ha, w豉郾ie problem, bo ka盥a farba inaczej si nazywa... wi郾ia wygl康a jak burgund, purpura wychodzi na krwisto - nie ma bata, trzeba pyta.
Najlepiej w tym w徠ku
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-03, 19:33   #2869
enn_
Zakorzenienie

Zawsze nak豉dam wazelin.
Tym razem nie pomog豉.
Stary 2012-04-03, 19:57   #2870
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Zawsze nak豉dam wazelin.
Tym razem nie pomog豉.
W sumie te mo磧iwe, je郵i pigment jest przemocny.

Mam wra瞠nie, 瞠 czerwie jest r闚nie k這potliwa przy nak豉daniu, co przy utrzymywaniu.
Kr鏒ko m闚i帷: grzechu warta
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-03, 20:23   #2871
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:

Nedera, dzi瘯uj.
La Riche - Vermillion Red
Toner, ale odcie pi瘯ny - dosy ciemny, soczysty Pogrzebaj w necie, mo瞠 akurat Ci przypadnie do gustu
Stary 2012-04-03, 20:37   #2872
enn_
Zakorzenienie

Nie, nie, chodzi mi o farb - tonery mam w domu (i tak czeka mnie kupno czarnego), piank odpowiedni mam na oku... Potrzebuj jak捷 mocno czerwon, ale ciemn farb, 瞠by nie musie traktowa w這s闚 piank po 3 myciu. Z boj si ryzykowa, bo jak jaka wyjdzie za ciemna czy co, to b璠zie mi trudno uzyska p騧niej tak 篡w czerwie.
Stary 2012-04-03, 21:48   #2873
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Enn- aaa ja te chce takie...
Nedera- vermillion red jest boski mia豉m go
Co do farby w豉郾ie drogeryjn widzia豉m now Preferance 3 odcienie ma czerwieni boooska ale.. kosztuje 8 euro prawie
Pozatym ja wam powiem 瞠 raz farbowa豉m Kadusem bodaj瞠 8/44 czy 7/45 jako tak nie jestem pewna ale og鏊nie kolor do po這wy byl oczo☠☠☠ny a ni瞠j machoniowy jakby.. :/ ale og鏊nie kadus ma dobre produkty..
No a ja dodaje fotki moich kud堯w ponad 2 tyg po farbowaniu i tydzien po tonowaniu..
niekt鏒e fotki dzi rano robione inne popo逝dniu jak ju w這sy 豉dnie u穎造豉m itp i oczywi軼ie w ka盥ym pomieszczeniu inaczej robione.. W og鏊e masakra.. wczoraj do軼 mi si napuszy造 po myciu.. nie obesz這 si bez prostownicy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z lamp.jpg (117,4 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rano kuchnia.jpg (124,2 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg popoludniu.jpg (141,9 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrosty rano.jpg (153,4 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2012-04-03, 21:53   #2874
enn_
Zakorzenienie

Dzi瘯i, Sugar

Tak my郵, 瞠 ta farba moja jest tak super tania (1 opakowanie na 2 razy na luuuuuzie, wi璚 wychodzi po 9 z na farbowanie), 瞠 mog nawet i co tydzie robi w這sy piank, bo ma這 z ni roboty. Wi璚 chyba p鏦i co nie b璠 ryzykowa i pr鏏owa innych, zw豉szcza, 瞠 jak mi poja郾ieje kolor to i tak jest ok.
Stary 2012-04-03, 21:55   #2875
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Enn- aaa ja te chce takie...
Nedera- vermillion red jest boski mia豉m go
Co do farby w豉郾ie drogeryjn widzia豉m now Preferance 3 odcienie ma czerwieni boooska ale.. kosztuje 8 euro prawie
Pozatym ja wam powiem 瞠 raz farbowa豉m Kadusem bodaj瞠 8/44 czy 7/45 jako tak nie jestem pewna ale og鏊nie kolor do po這wy byl oczo☠☠☠ny a ni瞠j machoniowy jakby.. :/ ale og鏊nie kadus ma dobre produkty..
No a ja dodaje fotki moich kud堯w ponad 2 tyg po farbowaniu i tydzien po tonowaniu..
niekt鏒e fotki dzi rano robione inne popo逝dniu jak ju w這sy 豉dnie u穎造豉m itp i oczywi軼ie w ka盥ym pomieszczeniu inaczej robione.. W og鏊e masakra.. wczoraj do軼 mi si napuszy造 po myciu.. nie obesz這 si bez prostownicy.
Rewelacyjnie wygl康asz z grzywk na boku!
Kolorek si trzyma widz

Ej, to jest jaka wredna z這郵iwo嗆 losu. Dlaczego nigdy nie mo積a w jednym sklepie kupi wszystkiego, czego si potrzebuje? ;/
Wygl康a na to, 瞠 farb, mask i tonery b璠zie trzeba zamawia w r霩nych sklepach
Stary 2012-04-04, 07:13   #2876
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Rewelacyjnie wygl康asz z grzywk na boku!
Kolorek si trzyma widz

Ej, to jest jaka wredna z這郵iwo嗆 losu. Dlaczego nigdy nie mo積a w jednym sklepie kupi wszystkiego, czego si potrzebuje? ;/
Wygl康a na to, 瞠 farb, mask i tonery b璠zie trzeba zamawia w r霩nych sklepach
dzi瘯uj
No trzyma si ale odrost mnie juz denerwuje.. chyba za tydzie go pomaluje.. W豉郾ie, zawsze trzeba i嗆 do 2-3 sklep闚.. ehhh ale w sumie ja lubie 豉zi po sklepach. haha

POzatym- w pi徠ek o 4-5 rano wyje盥瘸m do Polski.. Pewnie nie odezwe si pare dni, ale jak b璠e mia豉 czas to zaj輳 na laptopa od mamy i wam klikne co i jak

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-04 o 07:18
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-04, 10:11   #2877
metice
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 715

Hej, dziewczyny - jak farb drogeryjn uzyskam kolor z za陰cznika? K豉dzione na 鈔edni sprany rudy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ruda-czerwie.jpg (44,4 KB, 32 za豉dowa)
metice jest offline  
Stary 2012-04-04, 10:29   #2878
enn_
Zakorzenienie

Musi by drogeryjna? Profesjonalne daj wi璚ej mo磧iwo軼i, s r闚nie 豉twe w stosowaniu i nie wychodz dro瞠j ni du瘸 cz窷 drogeryjnych...
+ pytasz w kiepskim w徠ku, IMHO te w這sy s rudobr您owe, to ju lepiej w temacie dla rudzielc闚 pytaj.
Stary 2012-04-04, 10:40   #2879
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez metice Poka wiadomo嗆
Hej, dziewczyny - jak farb drogeryjn uzyskam kolor z za陰cznika? K豉dzione na 鈔edni sprany rudy.
Na szcz窷cie znalaz si tu by造 rudzielec
"Miedziany maho" Palette i "Jesienny li嗆" Joanny podobnie wychodz Ale lepiej zapytaj u rudow這sych, mo瞠 podpowiedz farb niedrogeryjn. A warto si oddrogerni

A Ned znowu sobie w這sy rozja郾ia. Ech. Bo grzywka si zrobi豉 za ciemna po ostatnim farbowaniu.
Chyba zu篡wam wi璚ej utleniacza ni niekt鏎e kobiety szamponu

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-04-04 o 10:43
Nedera jest offline  
Stary 2012-04-04, 13:49   #2880
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Na szcz窷cie znalaz si tu by造 rudzielec
"Miedziany maho" Palette i "Jesienny li嗆" Joanny podobnie wychodz Ale lepiej zapytaj u rudow這sych, mo瞠 podpowiedz farb niedrogeryjn. A warto si oddrogerni

A Ned znowu sobie w這sy rozja郾ia. Ech. Bo grzywka si zrobi豉 za ciemna po ostatnim farbowaniu.
Chyba zu篡wam wi璚ej utleniacza ni niekt鏎e kobiety szamponu
haha mo磧iwe..

dziewczyny wiecie co ..? ostatnio tak si zastanawia豉m.. tyle ju ze sob piszemy, znamy si do軼 a nawet si sobie nie przedstawi造鄉y tzn nie wiem jak wy ale ja nie wiem jak macie na imi..

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

W og鏊e siedze teraz z mieszank czerwonego i fioletowego tonera oraz czerwonej i fioletowej od篡wki wyjdzie troche ciemno.. ale to tylo toner.. dla od鈍ie瞠nia.. itak niedlugo bede farbowa

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.