Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 98 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-05, 11:17   #2911
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

spr鏏uj 軼i望 najbardziej zniszone ko鎍e i zacznij intensywnie pielegnowa..b璠zie dobrze A r騜nic mo瞠 wyr闚naj tonerem lub piank?
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-05, 11:21   #2912
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

tak te chyba zrobi... a jakich olej闚 u篡wacie do zniszczonych w這s闚? bo jakos przewija豉m te posty, nie u篡wa豉m tego i to by b陰d -.-

r騜nic chc wyr闚na ju majicontrastem, na ten r騜 da z 6%, a na reszt z 9%
Kamulla jest offline  
Stary 2012-04-05, 11:34   #2913
uolcia
Rozeznanie

znowu chcesz je tak popali majicontrastem? ;o 鈔ednio rozs康na decyzja, ale oczywi軼ie r鏏 co uwa瘸sz R騜nica w kolorach powstaje poniewa cz窷 w這s闚 jest bardziej zniszczona, a zatem kolor szybciej si wyp逝kuje... nak豉daj帷 silnie rozja郾iaj帷 farb pogorszysz spraw..

na pocz徠ek mo瞠 olejki z rossmana? alterra albo babydream.. sama musisz popr鏏owa i zobaczy kt鏎y olej pasuje Twoim w這som
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-05, 11:52   #2914
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
hmm ja ju nie wiem, bo znowu mam r騜 na czubku, a potem sprany rudy poza tym po ostatnim farbowaniu moje w這sy s meeeega zniszczone mam d逝go嗆 tak gdzie do zapiecia stanika, a od ucha s ju jakie po豉mane, w dodatku s pocieniowane, ko鎍闚ki si rozdwajaj... wygl康a to tragicznie, 2 kolory na g這wie i to jeszcze niezdrowe w這sy -.- i teraz nie wiem ile ich obci望... czy wystarczy te ko鎍闚ki, a potem je zacz望 intensywnie olejowa i piel璕nowa? bo jakbym je musia豉 skr鏂i za ucho to bym si chyba za豉ma豉 -.-
W 100% zgadzam si z uolci.
Po pierwsze - na nic Ci mocna farba do w這s闚, skoro kolor nie trzyma si r闚no, nie przez farb, a przez stan Twoich w這s闚. Nic nie da Ci Majicontrast poza wyr闚naniem koloru do 2 my, bo i tak farba b璠zie si wyp逝kiwa.
Ja na Twoim miejscu podci窸abym w這sy kilka cm, olejowa豉bym codziennie, r闚nie codziennie bym na ko鎍闚ki nak豉da豉 krem na brodawki sutkowe Babydream, albo co aloesowego, 2-3x w tygodniu nak豉da豉bym porz康n mask (+ polecam poczytanie w徠k闚 o piel璕nacji w這s闚) i kolor od鈍ie篡豉bym raz lub dwa piank lub tonerem. A p騧niej bym pofarbowa豉, jakby si pojawi造 ju spore odrosty - i je郵i ko鎍闚ki by by造 dalej dupne, to bym jeszcze ciut podci窸a.
Poza tym, wiem po sobie, 瞠 je郵i ko鎍闚ki wymagaj podci璚ia i si z tym zwleka, to koniec ko鎍闚 po kilku miesi帷ach trzeba 軼i望 du穎 wi璚ej.
I my郵, 瞠 ze 2 tygodnie takiej codziennej piel璕nacji i w這sy wr鏂 do siebie troch i p騧niej wystarczy po prostu co mycie co 2-3 dni olejowa itd.

Ja moje w這sy z mocno 鈔edniego stanu doprowadzi豉m do ca趾iem niez貫go bardzo szybko, ale nie mia豉m porozdwajanych ko鎍闚ek ani nic w tym stylu. Niemniej jednak widz r騜nic chocia瘺y po wyp逝kiwaniu si koloru - jeszcze niedawno na d逝go軼i moje w這sy momentalnie robi造 si szaro-r騜owo-rude, teraz robi si po prostu szarawe. R騜nic pomi璠zy d逝go軼i a odrostami wida, ale nie rzuca si szczeg鏊nie w oczy.
Stary 2012-04-05, 11:59   #2915
czmiel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

w takim razie zam闚i豉m allwaves 06 GP z wod 9, mo瞠 troch rozja郾i, bo rzeczywi軼ie efektu wielkiego si nie spodziewam ;' d
t farb mieszacie 1:1 czy inaczej?

ja te bym proponowa豉 軼i望 najbardziej zniszczone w這sy, mnie fryzjerka kiedy tak pocieniowa豉, 瞠 wyci窸a tylko najbardziej wytrawione w這sy, nawet z d逝go軼i, a nie by這 wida.
a potem oleje, od篡wki. Ja u篡wam r穎wego babydreama, oliwka z hippa te jest ok. Wszystko w rossmannie ; )

je郵i chce Ci si bawi to polecam zam闚i sobie ze zr鏏sobie krem hydrolizat kertyny, mleczko pszczele. Kosztuj pare z這tych, dodaje si 3 kropelki doslownie do odzywki czy maski, uratowaly moje w這sy ; ) i w這sy mojej kole瘸nki nie raz

czmiel jest offline  
Stary 2012-04-05, 14:52   #2916
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez czmiel Poka wiadomo嗆
w takim razie zam闚i豉m allwaves 06 GP z wod 9, mo瞠 troch rozja郾i, bo rzeczywi軼ie efektu wielkiego si nie spodziewam ;' d
t farb mieszacie 1:1 czy inaczej?
Przy豉nczam si do pytania
KamulciuKochana jestem tego samego zdania co reszta- mia豉m podobnie.. te poniszczone i tez nier闚ny kolorek zrobi豉m wtedy k徙iel rozja郾iaj帷 da豉m farbe i mia豉m kolor Ok. potem si wzi窸am za piel璕nacje. Oliwka zwyk豉 dla dzieci zawsze przed myciem. Dodaje jej te do maski. Od篡wki balea i babassu i maseczki w豉snej roboty normalnie zdzia豉造 cuda.. a i ograniczy豉m szampony i prostownice.
Pozatym podci窸am w這sy i teraz jestem juz przy 3 miesi帷u piel璕nowania i moge by w siebie dumna. w這sy mam mi瘯kie i g豉dnie. Lekko si jeszcze pusz ale to mo積a dopracowa
Tak瞠 bierz si za siebie. A od鈍ie瘸j kolor piankami na razie

Enn- krem na brodawki na ko鎍闚ki w這sa? I to dzia豉?
Stary 2012-04-05, 15:00   #2917
enn_
Zakorzenienie

Dzia豉, poczytaj tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603830
Stary 2012-04-05, 17:10   #2918
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

A ja dorwa豉m w ko鎍u Apteczki Babuni. I z rozp璠u wzi窸am i balsam i od篡wk. A doprawi豉m jeszcze sprayem Schaumy
Na razie przetestowa豉m balsam bez sp逝kiwania. W這ski s takie mr mr. Nawet grzecznie da造 si rozczesa po wichurze.
Chyba Babunia wygryzie Schaumunie

Kamulla, daj swoim w這som z 2 tygodnie. Ja w ci庵u 2 tygodni zrobi豉m OGROMNE post瘼y.
Ale codziennie si od篡wkuj, olejuj... No i my郵, 瞠 ocali豉m ju z 5cm w這s闚.
Wystarczy si spr篹y, nie dr璚zy w這sk闚 prostowaniem i suszeniem, nie rozczesywa na mokro, od篡wkowa i olejowa. Wierz mi, 瞠 zauwa篡sz r騜nic
Tylko nie pr鏏uj ich dr璚zy farbami na razie!

Ps. Szamponetka wytrzymuje mi ju 5 mycie. Co tu jest nie tak...

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:14
Nedera jest offline  
Stary 2012-04-05, 17:43   #2919
Kamulla
Raczkowanie

dzi瘯i wielkie dziewczyny, bo ju by豉m zrozpaczona brakiem koloru i wszystkim i mam PMS i nie my郵 racjonalnie, tylko wkurzam si na w這sy hmm, tak zrobi, b璠 olejowa, a we wtorek p鎩d mo瞠 軼i望 ko鎍闚ki, jutro bior rower i jazda po olej i mask
a jeszcze jedno pytanko... za ile w takim razie czasu mog pokusi sie o farbowanie majicontrastem? Bo ju si na niego napali豉m :<
Kamulla jest offline  
Stary 2012-04-05, 17:54   #2920
enn_
Zakorzenienie

To zale篡 od Twoich w這s闚.
Z tym, 瞠 ja bym pewnie nie wytrzyma豉 chodzenia z odrostem, wi璚 bym pofarbowa豉 jak tylko zrobi豚y si poka幡y. Moim zdaniem podetnij ko鎍闚ki i zr鏏 w這som super intensywn 2 tygodniow kuracj i powinno by ok.
Stary 2012-04-05, 18:25   #2921
Kamulla
Raczkowanie

hm, myj w這sy codzienne, wiec mog tak samo nak豉da za ka盥ym razem olej? czyta豉m w徠ek o olejowaniu, ale przesyt informacji xd

Nie mam niestety w mie軼ie Rossmana, wi璚 nie wiem, co mog kupi np w Naturze? robi豉 tam kt鏎a kiedy zakupy?
Kamulla jest offline  
Stary 2012-04-05, 18:40   #2922
enn_
Zakorzenienie

Mo瞠sz olejowa codziennie. W w徠ku o olejowaniu jest podany link do czego w stylu "olejowanie w pigu販e", poszukaj.
Hmm, w naturze olei nie kupisz, z tego, co mi si wydaje, jedyne co kojarz stamt康 dobrego, to spray keratynowy, ale Ty potrzebujesz teraz przede wszystkim nawil瞠nia, a on alkohol ma wysoko w sk豉dzie.
Mo瞠sz kupi jaki krem dla dzieci z dobrym, w miar naturalnym sk豉dem i nak豉da go na ko鎍闚ki (na noc, tak jak oleje) - ja tak robi豉m z kremem babydream i ko鎍闚ki mia豉m du穎 przyjemniejsze.
Je郵i nie masz olei to mo瞠sz poszuka w sklepach spo篡wczych jakiego, zerknij do w徠ku o olejowaniu, 瞠by obczai co mo瞠sz znale潭 u siebie.
My郵, 瞠 przejrzyj KWC i zobacz jakie maski/od篡wki maj dobry sk豉d i recenzje i po prostu szukaj ich u siebie.
Stary 2012-04-05, 18:49   #2923
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Ja po dw鏂h tygodniach odwa篡豉m si na k徙iel rozja郾iaj帷 dla ko鎍闚ek. A wierz mi, 瞠 wcze郾iej ba豉bym si, 瞠 wszystkie klaki mi wypadn B璠zie dobrze, zobaczysz Za dwa tygodnie my郵, o ile codziennie b璠ziesz si przyk豉da do prac domowych, spokojnie mo瞠sz planowa zakup farby
Stary 2012-04-05, 18:50   #2924
czmiel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

w sklepach zielarskich mo積a dostac oleje r騜ne, kokosowy jest dobry do w這s闚 i ja tam w豉郾ie kupowa豉m. S te inne. Sojowy np, lniany mo積a te naklada, ewentualnie z pestek winogron

upominam si z moim pytaniem o farb allwaves 06GP. w jakich proporcjach z utleniaczem mam j miesza ? ; )

czmiel jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:14   #2925
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
w sklepach zielarskich mo積a dostac oleje r騜ne, kokosowy jest dobry do w這s闚 i ja tam w豉郾ie kupowa豉m. S te inne. Sojowy np, lniany mo積a te naklada, ewentualnie z pestek winogron

upominam si z moim pytaniem o farb allwaves 06GP. w jakich proporcjach z utleniaczem mam j miesza ? ; )
Osobi軼ie polecam olej sezamowy Mo瞠 i si po nim 鄉ierdzi jakby si przez miesi帷 wcina這 tylko sezamki, ale efekty s bardzo fajne i bardzo szybko
Czasami dorzucam do niego olej sojowy lub oliw z oliwek. Lub jedno i drugie
Stary 2012-04-05, 19:19   #2926
enn_
Zakorzenienie

Cytat:

Chyba powinna mie napisane na opakowaniu. Przynajmniej ka盥a farba profesjonalna jakiej u篡wa豉m mia豉 tak informacj podan na opakowaniu/ulotce.
Stary 2012-04-05, 19:25   #2927
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

W豉郾ie odby豉m sesj maseczkow (biovax + marion + ocet malinowy + matrix total results) i...
... nie mog si doczeka farbowania w przysz造m tygodniu.

Kurde.

Nie wiem, co tak wyp逝ka這 kolor - czy maska biovaxa czy marion, ale obwiniam to ostatnie. Do w這s闚 czerwonych? Chyba rudych, bom zrudzia豉 od po這wy.
No kurde.

Je郵i na mokrych jeszcze w這sach widz spore odbarwienie, to co b璠zie na suchych?... pfff...
Jako軼iowo w這sy ca趾iem ok, g豉dkie i mi貫 w dotyku, ale za spranie mnie do rudo軼i wielka skucha.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:27   #2928
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Osobi軼ie polecam olej sezamowy Mo瞠 i si po nim 鄉ierdzi jakby si przez miesi帷 wcina這 tylko sezamki, ale efekty s bardzo fajne i bardzo szybko
Czasami dorzucam do niego olej sojowy lub oliw z oliwek. Lub jedno i drugie
mmm lubi sezam

Allwaves proporcje 1:1,5 ->GOOGLE

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Nie wiem, co tak wyp逝ka這 kolor - czy maska biovaxa czy marion, ale obwiniam to ostatnie. Do w這s闚 czerwonych? Chyba rudych, bom zrudzia豉 od po這wy.
No kurde.
a mia豉m ochot napisa jak by temat o marionie, 瞠 mi tam od niego w這sy rudziej, a nie s bardziej czerwone... [no mo瞠 nie tak bardzo, ale lisi poblask po sobie pozostawia ] ale mi wcale tak koloru nie sp逝kuje...a zdarza si nam sp璠za ze sob ca陰 noc! wi璚 mo瞠 to nie on jest winowajc..?
Za to biowax o.k.r.o.p.n.i.e. jak chcia豉m rozja郾i w這sy to wystarczy這 regularnie nak豉da biowaxa 瞠by mi wyp逝ka ca陰 wi郾iow farb ;p

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-05 o 19:35
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:34   #2929
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
mmm lubi sezam

a mia豉m ochot napisa jak by temat o marionie, 瞠 mi tam od niego w這sy rudziej, a nie s bardziej czerwone... [no mo瞠 nie tak bardzo, ale lisi poblask po sobie pozostawia ] ale mi wcale tak koloru nie sp逝kuje...a zdarza mi si zostawia na w這sach cal noc! wi璚 mo瞠 to nie on jest winowajc..?
... nast瘼nym razem pisz
Jak ja nie cierpi tego koloru...
Z wyp逝kaniem mia豉m na my郵i, 瞠 znik mi czerwony barwnik, ca趾iem jeszcze widoczny po 4 myciach, a powsta豉 w zamian jasn rudo嗆, niech j szlag.
No, dzi瘯i, Marion, nie ma co ;p

By豉bym mocno z豉, ale za tydzie si od鈍ie瘸m, wi璚 jako strawi... kto chce drug po堯wk maseczki? Oddam za darmo. Kurde, zap豉c! xD

Biovax? No co Ty ;p
To sobie si przys逝篡豉m ;p

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-05 o 19:36
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:38   #2930
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
a mia豉m ochot napisa jak by temat o marionie, 瞠 mi tam od niego w這sy rudziej, a nie s bardziej czerwone... [no mo瞠 nie tak bardzo, ale lisi poblask po sobie pozostawia ]
Dziwne. Mi elegancko "rozr騜awia" rudo軼i. Widocznie co w這s to inna reakcja.
Jak dobrze, 瞠 moje w這siska na niego dobrze reaguj

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-04-05 o 19:40
Nedera jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:42   #2931
uolcia
Rozeznanie

nie pozbywaj si, spr鏏uj jeszcze raz 瞠by mie pewno嗆, 瞠 Ci nie s逝篡 mi ewidentnie rudziej, a je郵i s bardziej czerwone...to na pewno ciep這-czerwone, a nie r騜owe ale to tylko po鈍iata..przecie niemo磧iwe, 瞠by ta maska farbowa豉 w這sy niczym toner... Kurcze to jest zagadka! Co wyp逝ka這 kolor... szczerze m闚i帷 nie s康ze by by to marion, bo u siebie nigdy nie zauwa篡豉m takiego dzia豉nia... a wr璚z przeciwnie..hmm
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:46   #2932
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
nie pozbywaj si, spr鏏uj jeszcze raz 瞠by mie pewno嗆, 瞠 Ci nie s逝篡 mi ewidentnie rudziej, a je郵i s bardziej czerwone...to na pewno ciep這-czerwone, a nie r騜owe ale to tylko po鈍iata..przecie niemo磧iwe, 瞠by ta maska farbowa豉 w這sy niczym toner... Kurcze to jest zagadka! Co wyp逝ka這 kolor... szczerze m闚i帷 nie s康ze by by to marion, bo u siebie nigdy nie zauwa篡豉m takiego dzia豉nia... a wr璚z przeciwnie..hmm
Przypuszczam, 瞠 kombinacja obu specyfik闚
Biovax powiedzia czerwieni won, a marion zaprosi to lisie wylinienie, oj, podpadli mi

Dobrze, 瞠 w zapasie 150ml farby.

Czyli wniosek prosty: vatika + ocet, koniec z kombinowaniem, nie ma co na si喚 szuka Jeszcze Lepszych kosmetyk闚, tylko grzecznie robi to, co dzia豉 ca趾iem nie幢e.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:50   #2933
uolcia
Rozeznanie

niby tak...ale pami皻aj, 瞠 w這sy lubi r騜norodno嗆 i eksperymenty
olej + ocet? nigdy nie pr鏏owa豉m... ten malinowy ma jakies specjalne w豉軼iwo軼i? dotychczas u篡wa豉m tylko jab趾owego (do p逝kanki, wg przepisu podanego przez Benek )
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:54   #2934
sonea8
Rozeznanie

No to sobie poeksperymentowa豉m, 瞠 niech to cholera ;p

Ja olejuj na 2 h przed myciem, a po szamponie i isanie (jak mog豉m Ci tak skre郵i, babassu moje kochane ) przep逝kuj octem malinowym w celu zamkni璚ia 逝ski. I w這s przyjemnie b造szczy, chocia potrafi nadawa szorstko嗆 ko鎍闚kom (ratuj b康 kropl vatiki, b康 od篡wk bez sp逝kiwania). Jab趾owym nie pr鏏owa豉m, ale przepuszczam, 瞠 efekt identyczny, zakwaszenie w這sa. Za to zapach... magia
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-05, 20:19   #2935
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
hm, myj w這sy codzienne, wiec mog tak samo nak豉da za ka盥ym razem olej? czyta豉m w徠ek o olejowaniu, ale przesyt informacji xd
Mo瞠sz codziennie, ja olejuj codziennie i zostawiam na ca陰 noc - rano zmywam. A jesli chcesz bardziej hardkorowy efekt nawil瞠nia to najpierw na堯 od篡wk a potem dopiero olej - ja tak robi i jest cudnie.
Cytat:
niby tak...ale pami皻aj, 瞠 w這sy lubi r騜norodno嗆 i eksperymenty
olej + ocet? nigdy nie pr鏏owa豉m... ten malinowy ma jakies specjalne w豉軼iwo軼i? dotychczas u篡wa豉m tylko jab趾owego (do p逝kanki, wg przepisu podanego przez Benek )
Chodzi o to 瞠by ocet by owocowy, a nie np. spirytusowy - bo to masakra by by豉 dla w這s闚. Ja u篡wam jaki mi wpadnie w r璚e - mia豉m jab趾owy, gruszkowy, teraz mam winogronowy.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-05, 20:26   #2936
SugarbabyLove
Zakorzenienie

AAAAA dziewuchy ale si rozpisa造軼ie
Ja powiem tak: mi te sie wyp逝kuje kolor mimo czerwonych od篡wek p逝kanek i olej闚.. niestety
pozatym ka盥y olejek b璠zie oK na pocz徠ek- kamula

uolcia- dzi瘯i za info te nie wiedzia豉m jak sie miesza allwaves'a

Ok ja uciekam o 3 rano pobudka... jade do Polski.
Napisze wam mo瞠 jutro albo w sobote ok ?? buziaczki b璠 za Wami t瘰kni
Trzymajcie si ciep這 czyli czerwono ha!
Stary 2012-04-05, 20:29   #2937
sonea8
Rozeznanie

Mi貫j podr騜y, Sugar, odpoczywaj sobie (od nas te )

@down

Cytrynka taka 篡wcem z owocu?;>

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-05 o 20:31
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-05, 20:29   #2938
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
No to sobie poeksperymentowa豉m, 瞠 niech to cholera ;p

Ja olejuj na 2 h przed myciem, a po szamponie i isanie (jak mog豉m Ci tak skre郵i, babassu moje kochane ) przep逝kuj octem malinowym w celu zamkni璚ia 逝ski. I w這s przyjemnie b造szczy, chocia potrafi nadawa szorstko嗆 ko鎍闚kom (ratuj b康 kropl vatiki, b康 od篡wk bez sp逝kiwania). Jab趾owym nie pr鏏owa豉m, ale przepuszczam, 瞠 efekt identyczny, zakwaszenie w這sa. Za to zapach... magia
Robie podobnie, tyle 瞠 octuje/ cytrynuje raz na tydzien
Stary 2012-04-05, 20:58   #2939
uolcia
Rozeznanie

Benek dzi瘯i Ci 瞠 to napisa豉!!! Zu篡j to co mam i kupi jakikolwiek inny ocet, bo ten 鄉ierdzi nie do wytrzymania

Sugar trzymaj si, udanej podr騜y

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-05 o 21:01
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-05, 21:31   #2940
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Benek dzi瘯i Ci 瞠 to napisa豉!!! Zu篡j to co mam i kupi jakikolwiek inny ocet, bo ten 鄉ierdzi nie do wytrzymania

Sugar trzymaj si, udanej podr騜y
Nie, 瞠bym chcia豉 na chama wciska, ale ten malinowy z Yves Rocher pachnie cudnie. CUDNIE!
Kupuje go za 19.90 przewa積ie, niby 瞠 promocja (pe軟a cena jakie 25 zeta bodaj) i mi starcza na 6 my, a mam du穎 w這s闚 - i autentycznie za zapach dam si zabi, nic nie czu octu w tym, czyste maliny
sonea8 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.