Młody wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-27, 21:25   #1
walkintheskies
Przyczajenie

Młody wygląd

Jestem znudzona już tym, że ciągle ludzie mówią mi, że wyglądam na dużo mniej lat ( mam 16). Na pewno jest to częściowo sprawą wzrostu(koło 155cm) i drobnej budowy. Chciałabym to w końcu zmienić. Wiem, że będzie to atut w pewnym wieku, ale wyglądać jak 10 latka przez kolejnych kilka lat? Próbowałam już wydawało mi się wszystkiego, co mogłam. Myślałam, że z dobrym skutkiem, a jednak nadal jestem tak postrzegana. Jaką zmianę mi proponujecie?

Maluję się na co dzień tuszem i pudrem, bo mam dość problematyczną skórę. Włosy zaplatam w warkocz na noc, więc mniej więcej są jak na przedostatnim zdjęciu. Czasami kręcę też lokówką grzywkę jak na drugim czy ostatnim zdjęciu(wybaczcie minę, ale byłam zła ). Na trzecim od końca zdjęciu są naturalne. Chciałabym coś z nimi zrobić, ale całe moje krótkie życie miałam długie , więc raczej nie zdecydowałabym się na radykalne cięcie. Miałam kiedyś mocno wycieniowane, a aktualnie czekam aż się wyrównają(zapuszczam też grzywkę)

Mam nadzieję, że te zdjęcia się nadają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10278.jpg (55,1 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11931.jpg (45,6 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10398.jpg (49,3 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01136.jpg (16,9 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ok.jpg (35,3 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3826.jpg (12,1 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12289.jpg (29,3 KB, 244 załadowań)
walkintheskies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 21:53   #2
GretaKredka
Rozeznanie

Dot.: Młody wygląd

Cytat:
Napisane przez walkintheskies Pokaż wiadomość
Jestem znudzona już tym, że ciągle ludzie mówią mi, że wyglądam na dużo mniej lat ( mam 16). Na pewno jest to częściowo sprawą wzrostu(koło 155cm) i drobnej budowy.
Mam tyle wzrostu co Ty i też jestem drobna. Jakiś czas męczyłam się z tym okrutnie, zwłaszcza męczył mnie brak wzrostu. Teraz moja drobinkowatość jest atutem, wyglądam 10 lat młodziej. Generalnie tak jest, że niskie drobne kobiety wyglądają młodziej. Tak, że teraz męka, profity potem

Przecież, nie zaczniesz robić mocnego makijażu. Włosy śliczne, szkoda ścinać. Jedynie nie rób dziecinnych upięć. Fajne koki czy koński ogon, będą wyglądały ok. Do tego pokombinuj z ciuchami. Może postaw na sukienki, płaszczyki, buty na koturnach. Odnajdź swój indywidualny styl. Nie ubieraj się pospolicie, a Twój wygląd i samopoczucie dużo na tym zyskają.
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 22:01   #3
szmyglo
Wtajemniczenie

Jesteś bardzo ładną dziewczyną i myślę, że wyglądasz na swój wiek. To koleżanki wyglądają staro. Poważnie, jak widzę jakie kobiety wychodzą z gimnazjum to
Możesz zacząć lekko podkreślać śliczne oczy, jednak nie szalej z czarną kredką, tusz i ciut cienia wystarczy
Stary 2011-06-27, 22:20   #4
walkintheskies
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Mam tyle wzrostu co Ty i też jestem drobna. Jakiś czas męczyłam się z tym okrutnie, zwłaszcza męczył mnie brak wzrostu. Teraz moja drobinkowatość jest atutem, wyglądam 10 lat młodziej. Generalnie tak jest, że niskie drobne kobiety wyglądają młodziej. Tak, że teraz męka, profity potem

Przecież, nie zaczniesz robić mocnego makijażu. Włosy śliczne, szkoda ścinać. Jedynie nie rób dziecinnych upięć. Fajne koki czy koński ogon, będą wyglądały ok. Do tego pokombinuj z ciuchami. Może postaw na sukienki, płaszczyki, buty na koturnach. Odnajdź swój indywidualny styl. Nie ubieraj się pospolicie, a Twój wygląd i samopoczucie dużo na tym zyskają.
Już odnalazłam swój styl, ubieram się dość elegancko, więc nie ma problemu, ale czasami, gdy mam ochotę założyć np. romantyczną sukienkę w kwiatki to czuję, że mnie odmładza.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładną dziewczyną i myślę, że wyglądasz na swój wiek. To koleżanki wyglądają staro. Poważnie, jak widzę jakie kobiety wychodzą z gimnazjum to
Możesz zacząć lekko podkreślać śliczne oczy, jednak nie szalej z czarną kredką, tusz i ciut cienia wystarczy
Dziękuję Trochę przerażają mnie cienie, ale przecież praktyka czyni mistrza. Jak myślicie, jaki kolor cienia by pasował? Zawsze wydawało mi się, że jakieś raczej żywe kolory lub grafit, ale zawsze wychodzi mi zbyt mocny makijaż w tych kolorach.
Stary 2011-06-27, 22:30   #5
Mia1612
Raczkowanie

Wow
Dziewczyno, jesteś piękna! Typowa słowiańska uroda, cudowne włosy (ani się waż zmieniać naturalnego koloru!), śliczna buzia. Czego Ty więcej chcesz? Jeśli ktoś Ci mówi, że wyglądasz młodziej niż na swój wiek, to tylko z czystej zazdrości... Także przyjmij to zawsze jako komplement, i tak jak twierdzi koleżanka wyżej: w przyszłości zbieraj profity
I zgodzę się, że w większości dzisiejsze gimnazjalistki robią się na 30stki "po przejściach"
Mia1612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 01:40   #6
Reddishh
Rozeznanie

Szczerze to nie wiem, kto mówi, iż wyglądasz jak 10 latka, ponieważ dla mnie wyglądasz na ciut starszą niż twój autentyczny wiek.
Dobrze też, że nie malujesz się dużo.

Szczerze to nie mam pojęcia co Ci doradzić, ponieważ dobrze wyglądasz bez makijażu, masz ładne naturalne włosy.
więc co prawda moim zdaniem nie powinnaś się radykalnie zmieniać. Ścinać włosów czy zaczynać się mocniej malować.
Moim zdaniem powinnaś jeszcze podkreślić twoją naturalność i delikatność, zamiast próbować wyglądać na dużo starszą.

Może pomyśl o jakichś delikatnych ciut jaśniejszych pasemkach na Twoich włosach? powinno to cudnie wyglądać a przy tym coś w sobie zmienisz. Jak wiesz, 10latki nie mają pasemek na włosach
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 08:44   #7
marika161
Raczkowanie

Cześć Ja uważam, że wyglądasz na swój wiek. Jesteś po prostu drobniutka ale moim zdaniem to atut, a nie problem Teraz dziewczyny wyglądają poważnie lub na robią się na starsze. A Ty jesteś naturalna i dlatego ładnie wyglądasz Ja mam 17 lat i też czasami wydaje mi się, że wyglądam młodo. Mam 158 cm i też jestem dosyć drobna ale nie przeszkadza mi to
Stary 2011-06-28, 08:55   #8
mivol
Rozeznanie

Podpisuję się pod pozostałymi wypowiedziami Jesteś bardzo ładna, i absolutnie wyglądasz na swój wiek. Do tego masz prze-pię-kne naturalne włosy, to twój duży atut!
mivol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:08   #9
marika161
Raczkowanie

Zapomniałam dodać: nie niszcz buzi makijażem, ani włosów farbami bo są piękne. Tobie wystarczy odrobina tuszu i balsam na usta.
W ogóle nie rozumiem dziewczyn, które robią się na dorosłe. Ja wolę zachować swoją dziecinność i naturalność Bo nieco dziecinna jestem, to fakt
Stary 2011-06-28, 09:22   #10
sandra_107
Raczkowanie

Jak najbardziej wyglądasz na swój wiek, a nawet na troszkę więcej Mam ten sam problem, co Ty. Gdy miałam 16 lat, miałam podobną urodę. Naturalne włosy, tusz na rzęsach i tyle. Teraz mam 20 lat, ubieram się trochę inaczej, farbuję włosy, maluję się mocniej, a ciągle słyszę, że mam 16 lat Zauważyłaś, że zazwyczaj takie uwagi są od osób starszych? Nie wiem, może zazdroszczą młodości czy co Nie przejmuj się, ciesz się tym, że kiedyś zamiast na 30 lat będziesz wyglądać na 20 i nic nie zmieniaj, bo jesteś bardzo ładna
Stary 2011-06-28, 09:26   #11
Reddishh
Rozeznanie

Moim zdaniem zawsze lepiej słyszeć, że wyglądasz na młodszą, niż na starszą
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:54   #12
walkintheskies
Przyczajenie

Dziękuję dziewczyny za wypowiedzi

Rzeczywiście starsze osoby mówią mi to częściej.
Stary 2011-06-28, 11:04   #13
aquaria443343
Raczkowanie

Jakie cudne włosy!!!
W jaki sposób dbasz o nie, że masz je tak długie, a przy tym gęste? Podcinasz je regularnie? U mnie była swego czasu podobna długość, ale po wyprostowaniu przypominały sterczące pojedyncze pióra : (

Wyglądasz na swój wiek, to Twoje otoczenie musi być jakoś troszkę nienaturalnie "postarzone" : ) Chociaż to bardziej kwestia rysów twarzy, makijażu, cery i koloru włosów, wzrostu dopiero na którymś tam miejscu. Poza tym młody wygląd jest zdecydowanie atutem! Sama mam lat 19, wzrost podobny, a wyglądam chyba jeszcze młodziej niż Ty : ) Czasem to faktycznie przeszkadza, ale i tak uważam to raczej za mój atut niż zmorę.

Pozdrawiam.
aquaria443343 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:24   #14
Agatau88
Zakorzenienie

Wyglądasz super
Młodo, świezo, dziewczęco-to przeciez na plus.
Jak sie widuje 16 latki to szczeka opada-czarne oko, sklejone rzesy, białe usta i solar
A Ty wygladasz ślicznie.
Chcesz to uzywaj pudru, lekkiego podkładu, podkreśl oko, usta błyszczykiem, jakoś fajnie spinaj włosy-które są zresztą cudowne

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wyglądasz super
Jak sie widuje 16 latki to szczeka opada-czarne oko, sklejone rzesy, białe usta i solar
A Ty wygladasz ślicznie.
Chcesz to uzywaj pudru, lekkiego podkładu, podkreśl oko, usta błyszczykiem, jakoś fajnie spinaj włosy-które są zresztą cudowne
Ja mam 22 lata a ludzie mnie pytają do jakiego liceum chodzę
I teraz uwierz mi jest to dla mnie komplement
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 14:31   #15
walkintheskies
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aquaria443343 Pokaż wiadomość
Jakie cudne włosy!!!
W jaki sposób dbasz o nie, że masz je tak długie, a przy tym gęste? Podcinasz je regularnie? U mnie była swego czasu podobna długość, ale po wyprostowaniu przypominały sterczące pojedyncze pióra : (
W sumie to nie robię z nimi za dużo Nigdy ich nie zapuszczałam szczególnie, bo zawsze miałam długie. Nie podcinam ich zbyt regularnie, bo nie są mocno rozdwojone, ale tak mniej więcej co 5 miesięcy. Nie stosuję żadnej odżywki przy myciu od 2 lat, bo włosy wyglądają ciężej, a nie widzę w nich poprawy. Jedyne, co uważam za swój niezbędnik to - jedwab płynny z gliss kur różowy. Nie psikam go dużo, bo nie lubię mieć prostych włosów, a to im sprzyja. Jest na prawdę rewelacyjny, włosy są sypkie, gładkie i błyszczące. No i łatwiej się rozczesuję.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wyglądasz super
A Ty wygladasz ślicznie.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Ja mam 22 lata a ludzie mnie pytają do jakiego liceum chodzę
I teraz uwierz mi jest to dla mnie komplement
Moja 30-letnia siostra, gdy poszła po moje papiery do gimnazjum to pytali się jej do którego liceum idzie.
Stary 2011-06-29, 01:21   #16
merry1297
Przyczajenie

Wow zazdroszczę włosów ! śliczne są i absolutnie ich nie ścinaj .. Kilka lat temu też miałam długie ale złapałam manie na krótkie włosy i teraz próbuję je zapuścic chociaż na razie z marnymi skutkami. Nie przejmuj się młodym wyglądem , po prostu odnajdź swój niepowtarzalny styl i nic wiecej w sobie nie zmieniaj
merry1297 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
metamorfoza młody wygląd

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości