Jak uzyskać kolor rudy na włosach z ciemnego blondu farbą NIE TRWAŁĄ? wątek zbioroczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-27, 23:01   #1
toito
Przyczajenie

Smile

Jak uzyskać kolor rudy na włosach z ciemnego blondu farbą NIE TRWAŁĄ? wątek zbioroczy

Witam
Jestem pewna, że dużo osób chciałoby to wiedzieć, ponieważ większoć Polek ma właśnie taki kolor włosów (ciemny blond), a młodzież, chciałaby poeeksperymentować z kolorem latem, nie niszcząc włosów (np: zmieniając, na ostatnio modny rudy)

Farba nie trwała - mam na myśli szampony i tp.

Jeśli chodzi o szamponetkę Delia ruda, eksperymentowałam ostatniego lata i nic nie wyszło ;/ ewentualnie miedziany odcień, nic więcej.

Załączam zdjęcie mojego koloru włosów przybliżonego (zdjęcie na opakowaniu jakiejś farby ) oraz kolor jaki chciałabym uzyskać (zdjęcie dziewczyny celującej mieczem (?))

Proszę o podawanie własnych przeżyć jak i firm farb NIE TRWAŁYCH.
Czy w ogóle takie chwilowe przefarbowanie jest możliwe? Czy cokolwiek mi wyjdzie? Eksperymentowałam już z szamponami do 24 myć Palette (ale to na inne kolory (kasztan)). I chyba jestem zadowalona, ale może macie coś lepszego? Bo jak na razie nie wiem czy jest możliwość firmy palette koloru rudego.

PROSZĘ O ODPOWIEDZI

Pozdrawiam.

toito

(proszę o wyrozumiałość, stawiam pierwsze kroki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ból brzucha 1.jpg (21,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy 3.jpg (24,9 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez toito
Czas edycji: 2011-06-27 o 23:02 Powód: Chęć dodania informacji.
toito jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:20   #2
klamamonia
Przyczajenie

Dot.: Jak uzyskać kolor rudy na włosach z ciemnego blondu farbą NIE TRWAŁĄ? wątek zbi

Mój naturalny odcień to też ciemny blond i tak samo miałam ochotę na 'rudą odmianę', ponieważ kocham ten kolor. Nie chciałam jednak już uniezależniać się od ciągłego farbowaniam, więc też szukałam krótkiego efektu. Delia - rewelacja! Rada, za pierwszym razem też nie wzięło za bardzo - najlepiej kupić 2 szamponetki (przynajmniej do moich półdługich włosów) bo gdy nałożyłam po pierwszym zmyciu drugi raz kolor byl świetny! Tak bardzo mi przypadł do gustu, że już dobre 4 miesiące używam tej szamponetki, jednak zacząły mnie męczyć brudne ręczniki, więc szukam czegoś trwalszego. Choć nie jestem przekonana, czy on do końca się spierze, rudy blask zostaje długo - nie wiem jak długo Generalnie polecam jednak spróbować jeszcze raz Delii tylko w dwóch turach jedna po sobie. Generalnie ladny jest Tycjan Marionu także szamponetka, ale trudno dostępna. Jeśli chodzi o szampony do 20 iluś myć to zdobyć rudy jest trudno. Choć z Castinga ciekawe są bursztyny. Aaaa i ważne Delię trzymałam troszkę dłuzej i zawsze po połowie czasu trochę moczyłam i pieniłam na włosach!

Edytowane przez klamamonia
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:21
klamamonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:31   #3
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Jak uzyskać kolor rudy na włosach z ciemnego blondu farbą NIE TRWAŁĄ? wątek zbi

jeśli chodzi o szamponetki polecam nawet do 2 godzinek potrzymać
casting bursztym wychodzi mahoniowy brąz
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 17:23   #4
toito
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez klamamonia Pokaż wiadomość
Mój naturalny odcień to też ciemny blond i tak samo miałam ochotę na 'rudą odmianę', ponieważ kocham ten kolor. Nie chciałam jednak już uniezależniać się od ciągłego farbowaniam, więc też szukałam krótkiego efektu. Delia - rewelacja! Rada, za pierwszym razem też nie wzięło za bardzo - najlepiej kupić 2 szamponetki (przynajmniej do moich półdługich włosów) bo gdy nałożyłam po pierwszym zmyciu drugi raz kolor byl świetny! Tak bardzo mi przypadł do gustu, że już dobre 4 miesiące używam tej szamponetki, jednak zacząły mnie męczyć brudne ręczniki, więc szukam czegoś trwalszego. Choć nie jestem przekonana, czy on do końca się spierze, rudy blask zostaje długo - nie wiem jak długo Generalnie polecam jednak spróbować jeszcze raz Delii tylko w dwóch turach jedna po sobie. Generalnie ladny jest Tycjan Marionu także szamponetka, ale trudno dostępna. Jeśli chodzi o szampony do 20 iluś myć to zdobyć rudy jest trudno. Choć z Castinga ciekawe są bursztyny. Aaaa i ważne Delię trzymałam troszkę dłuzej i zawsze po połowie czasu trochę moczyłam i pieniłam na włosach!
Dzięki Klamamonia Tego właśnie potrzebowałam Jak mi się zmyje mój aktualny kasztan, to biegnę po dwie rude Deliówki
toito jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
rudy farba włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości