z blondu na brąz, który kolor mi pasuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Pokaż wyniki sondy: jaki kolor włosów bardziej pasuje?
blond 3 17,65%
brąz 14 82,35%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-29, 01:20   #1
minciucha
Przyczajenie

Exclamation

z blondu na brąz, który kolor mi pasuje?

Mam dylemat i proszę Was o radę…
Od kiedy pamiętam farbowałam włosy na czarno. Później zachciało mi się przejść z jednej skrajności w druga- czyli z mojego-ukochanego wtedy- czarnego na blond. Stopniowo przez pasemka i balejaże doszłam do wymarzonego efektu w ciągu roku. Potem zaczęłam rozjaśniać całe włosy.

Jestem blondynką prawie 3 lata. Odcienie blond miałam różne. Ogólnie rzecz biorąc lepiej czuje się w jasnych włosach, jednak rozjaśnianie okropnie je niszczy, kiedy miałam ciemne- nie przesadzając ale miałam ich o połowę więcej i były w zdecydowanie lepszej kondycji, miały połysk. Teraz są łamliwe i przesuszone. Dodatkowo moje włosy mają tendencję do fal, które przy blondzie straciły połysk i mam po prostu na głowie siano. Zmuszona jestem więc prostować co dodatkowo je osłabia i wysusza.

Mój naturalny kolor- ciężko mi go określić. Coś pomiędzy brązem a ciemnym blondem. Jestem raczej szatynką.
I tutaj pytania- Czy dalej tkwić przy blondzie ale np. wybrać ciemniejszy odcień, czy pójść w brązy?
Myślałam żeby skrócić włosy maksymalnie tak jak miałam kiedyś i nie farbować po prostu, ale chciałbym jednak zapuścić… a odrosty najzwyczajniej w świecie mnie denerwują. Tylko trochę się obawiam tej zmiany na brąz… Poza tym jak kolor będzie się spłukiwał to będę pewnie ruda….
Marzą mi się lśniące, sprężyste włoski takie jak kiedyś…. Ehhh :/

Poniżej załączam zdjęcia z różnymi odcieniami jakie miałam.
Obecnie mam zbliżone do tych na ostatniej fotce.

I co Wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,9 KB, 377 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,7 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (134,9 KB, 449 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,8 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (29,4 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,4 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (108,2 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (86,2 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (106,7 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (33,0 KB, 320 załadowań)
minciucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 02:20   #2
Reddishh
Rozeznanie

Dot.: z blondu na brąz, który kolor mi pasuje?

Na pierwszym zdjęciu jest ci ładnie z tym kolorkiem, choć trochę myślę że jest za ciemny. Drugie zdjęcie (nie wracaj do tej fryzury!) nie wyglądasz korzystnie, myślę, że tak krótkie włosy nie są dla Ciebie..
Najbardziej mnie się podobasz na zdjęciu 3 w takim średnim brązowawym blondzie. Nie jest on ani za ciemny dla Ciebie ani za jasny, właśnie taki w sam raz, bardzo ładnie w nim wyglądasz. Myślę, że powinnaś do takiego wrócić, albo coś właśnie z takich brązów?

Co do pozostałych zdjęć moim zdaniem nie wyglądasz najlepiej w tak jasnym blondzie, w takim kolorze włosów wyglądasz na starszą
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:57   #3
minciucha
Przyczajenie

Czarnego w ogóle nie biorę pod uwagę- dodałam tylko fotki dla porównania jak wyglądałam. A że w blondzie wyglądam na starszą... bo jestem starsza niż na poprzednich fotkach :P
Ta trzecia fotka to był jeden z etapów przejściowy z czarnych do blondu. W sumie kolor zbliżony do moich naturalnych. Nie byłoby widać tak odrostów jak przy blondzie. Tylko uzyskać teraz taki efekt będzie zapewne trudno na moim obecnym kolorku.
Poza tym dużo osób mi mówi, że lepiej mi w jasnych dlatego założyłam ten watek. Zastanawiam sie tez czy pasują mi bardziej ciepłe czy zimne odcienie?
Stary 2011-06-29, 11:35   #4
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez minciucha Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie tez czy pasują mi bardziej ciepłe czy zimne odcienie?
Najlepiej wyglądasz na zdjęciu numer 5 . Zarówno fryzura jak i kolor, który pięknie harmonizuje z Twoją kolorystyką. To tyle fotki.

Dalej widzimy, że zdjęcia mają różną temperaturę. Na jednych jesteś zimna, na innych ciepła. Napisz, które zdjęcia mówią prawdę o Twojej kolorystyce (chodzi o skórę) i odpowiedz na pytania z z ankiety.
Powiedz też czy lepiej czułaś się w zimnych blondach, czy w tych bardziej złotych, jak na zdjęciu 5?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8. Jaki był Twój kolor włosów w dzieciństwie?
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:33   #5
panna tofu
Raczkowanie

Ja Cię widzę w bronzie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjęciach

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Ja Cię widzę w brązie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjęciach

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Ja Cię widzę w brązie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjęciach
Sorry za karygodny błąd
panna tofu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:43   #6
minciucha
Przyczajenie

Lepiej czułam się w tych złocistych blondach.

1. opalam się raczej powoli na czerwono ale szybko ciemnieję. Opalenizna jest bardziej żółtawa niż brązowa, taka jakby złotawa

2. Kolor oczu trudno określić. Znajomi mówią, że zielone, innym razem że niebieskie. Zależy to od światła. Obwódkę mam ciemnoniebieską, w środku zielonkawą i takie jakby żółtawe plamki

3.Mam sporo piegów i pieprzyków, wychodzą zwłaszcza na słońcu. Są raczej ciepłe

4. Ciężko ocenić jej kolor. Kiedyś była bardzo jasna ale jak zaczęłam korzystać z solarium szybko ściemniała. Obecnie nie chodzę na solarium ale skóra jest najbardziej zbliżona do zdjęcia nr 3 oraz 7- latem. Zimą jestem raczej balda jak na zdjęciu nr 6

5. Kolor naturalny zbliżony do brązu ma złotawe przebłyski.

6. usta jasne, raczej koral

7. Dobrze czuje się w różnych odcieniach niebieskiego, zieleń, biały. W bezowych odcieniach wyglądam mdło i blado- nijak

8. W dzieciństwie byłam raczej brunetką

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez panna tofu Pokaż wiadomość
Ja Cię widzę w bronzie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjęciach
Może masz jakaś fotkę z takim brązem? Lub polecasz jakąś konkretną farbę?
Stary 2011-06-29, 13:45   #7
karolka1980-80
Zakorzenienie

Wg mnie najładniej Ci na zdjęciu 4, podoba mi się i kolor i fryzurka

Jasny blond na ostatnich zdjęciach do Ciebie nie pasuje
karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:29   #8
Lainathiel
Wtajemniczenie

GG do Lainathiel

Moim zdaniem jakiś złocisty brąz, lub ciemny blond.

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:39   #9
piiz
Raczkowanie

Ja uważam że najlepiej wyglądasz w średnim popielatym blondzie,jak na fotce 3.Te ostatnie zdjęcia,ten blond jest dla ciebie za jasny i za chłodny.Może po prostu delikatnie je przyciemnij o 1-2 tony.
piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:57   #10
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Lepiej czułam się w tych złocistych blondach.

1. opalam się raczej powoli na czerwono ale szybko ciemnieję. Opalenizna jest bardziej żółtawa niż brązowa, taka jakby złotawa

2. Kolor oczu trudno określić. Znajomi mówią, że zielone, innym razem że niebieskie. Zależy to od światła. Obwódkę mam ciemnoniebieską, w środku zielonkawą i takie jakby żółtawe plamki

3.Mam sporo piegów i pieprzyków, wychodzą zwłaszcza na słońcu. Są raczej ciepłe

4. Ciężko ocenić jej kolor. Kiedyś była bardzo jasna ale jak zaczęłam korzystać z solarium szybko ściemniała. Obecnie nie chodzę na solarium ale skóra jest najbardziej zbliżona do zdjęcia nr 3 oraz 7- latem. Zimą jestem raczej balda jak na zdjęciu nr 6

5. Kolor naturalny zbliżony do brązu ma złotawe przebłyski.

6. usta jasne, raczej koral

7. Dobrze czuje się w różnych odcieniach niebieskiego, zieleń, biały. W bezowych odcieniach wyglądam mdło i blado- nijak

8. W dzieciństwie byłam raczej brunetką

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Może masz jakaś fotkę z takim brązem? Lub polecasz jakąś konkretną farbę?
Wydaje mi się, ze jesteś którąś z Wiosen. którą dokładnie, trzeba przemyśleć

Tak czy inaczej, ciepłe, złotawe odcienie są dla Ciebie. Z tego co widzę pasują Ci zarówno średnie ciepłe brązy, jak i cieplejsze lub neutralne blondy. Na pewno nie pasują Ci szarości (zresztą one mało komu pasują), czerwienie, ani ekstremalnie ciemne lub ekstremalnie jasne włosy.
Stary 2011-06-29, 20:12   #11
solll
Zakorzenienie

najbardziej podobasz mi się na zdjęciu 3,5,6,7 Poszłabym w kierunku złotego, miodowego blondu z refleksami

solll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:56   #12
minciucha
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny za odzew
może na te jasne włosy co mam teraz zrobię sobie jakiś brązowy balejaż...? Tylko gorzej będzie jak farba będzie się spłukiwać. Czy któraś z Was ma doświadczenia w farbowaniu rozjaśnionych włosów na ciemniejsze kolorki?
Może polecacie mi jakieś konkretne farby, odcienie...?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

na fotce nr 4 mam włosy bez prostowania naturalne no i spory odrost.... przy blondzie nie mogę sobie na takie "nie prostowane" pozwolić bo wyglądają jak siano :/

Cytat:
Napisane przez karolka1980-80 Pokaż wiadomość
Wg mnie najładniej Ci na zdjęciu 4, podoba mi się i kolor i fryzurka

Jasny blond na ostatnich zdjęciach do Ciebie nie pasuje
Stary 2011-06-30, 11:16   #13
karolka1980-80
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki dziewczyny za odzew
może na te jasne włosy co mam teraz zrobię sobie jakiś brązowy balejaż...? Tylko gorzej będzie jak farba będzie się spłukiwać. Czy któraś z Was ma doświadczenia w farbowaniu rozjaśnionych włosów na ciemniejsze kolorki?
Może polecacie mi jakieś konkretne farby, odcienie...?

na fotce nr 4 mam włosy bez prostowania naturalne no i spory odrost.... przy blondzie nie mogę sobie na takie "nie prostowane" pozwolić bo wyglądają jak siano :/
Ja z rozjaśnianych przechodziłam do brązu, trochę to trwało, bo kolor się spierał, ale z tego co pamiętam to brąz z palette najlepiej się trzymał, tylko, że mówi się, że palette strasznie włosy niszczy, tylko, że ja tego po brązie nie zauważyłam

Ładne masz takie naturalne włosy, może faktycznie zrób jakiś balejaż albo ciemniejsze pasemka, nie będzie potem tak bardzo widać odrostów, odpuść sobie potem prostowanie i nastaw się na regenerację włosów
Stary 2011-06-30, 12:28   #14
michalina2612
Zadomowienie

zdj nr 3. czyli ciemny blond najlepiej
michalina2612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:56   #15
minciucha
Przyczajenie

Cytat:
Ja z rozjaśnianych przechodziłam do brązu, trochę to trwało, bo kolor się spierał, ale z tego co pamiętam to brąz z palette najlepiej się trzymał, tylko, że mówi się, że palette strasznie włosy niszczy, tylko, że ja tego po brązie nie zauważyłam

Ładne masz takie naturalne włosy, może faktycznie zrób jakiś balejaż albo ciemniejsze pasemka, nie będzie potem tak bardzo widać odrostów, odpuść sobie potem prostowanie i nastaw się na regenerację włosów
Palette używałam wielokrotnie jak farbowałam się na czarno i nie narzekałam na tą farbę Farbowałam sobie sama w domku, ale w obecnym przypadku wolę pójść do jakiegoś dobrego fryzjera. Zrobię balejaż- jakiś ciemny blond lub jasny brąz (albo jedno i drugie hihi ). Ciekawa jestem efektu. Trochę się boję co to wyjdzie A jak mi się spodoba i nie będzie się spierało bardzo to zrobię sobie później na całość jakiś kolorek. W przyszłym tygodniu może mi się uda wyskoczyć do fryzjera
Stary 2011-07-01, 00:04   #16
natalq22
Przyczajenie

Myślę ,ze na 1 zdjęciu jest Ci najładniej ))
natalq22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 16:06   #17
karolka1980-80
Zakorzenienie

Cytat:
Palette używałam wielokrotnie jak farbowałam się na czarno i nie narzekałam na tą farbę Farbowałam sobie sama w domku, ale w obecnym przypadku wolę pójść do jakiegoś dobrego fryzjera. Zrobię balejaż- jakiś ciemny blond lub jasny brąz (albo jedno i drugie hihi ). Ciekawa jestem efektu. Trochę się boję co to wyjdzie A jak mi się spodoba i nie będzie się spierało bardzo to zrobię sobie później na całość jakiś kolorek. W przyszłym tygodniu może mi się uda wyskoczyć do fryzjera
Nie ma czego się bać, zawsze można przefrabować ja teraz też będę zmieniała kolor włosów, mam rudy z odrostem popielatego blondu, kupiłam refleks z joanny i zobaczymy co wyjdzie
Stary 2011-07-01, 16:44   #18
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Mam dylemat i proszę Was o radę…
Od kiedy pamiętam farbowałam włosy na czarno. Później zachciało mi się przejść z jednej skrajności w druga- czyli z mojego-ukochanego wtedy- czarnego na blond. Stopniowo przez pasemka i balejaże doszłam do wymarzonego efektu w ciągu roku. Potem zaczęłam rozjaśniać całe włosy.

Jestem blondynką prawie 3 lata. Odcienie blond miałam różne. Ogólnie rzecz biorąc lepiej czuje się w jasnych włosach, jednak rozjaśnianie okropnie je niszczy, kiedy miałam ciemne- nie przesadzając ale miałam ich o połowę więcej i były w zdecydowanie lepszej kondycji, miały połysk. Teraz są łamliwe i przesuszone. Dodatkowo moje włosy mają tendencję do fal, które przy blondzie straciły połysk i mam po prostu na głowie siano. Zmuszona jestem więc prostować co dodatkowo je osłabia i wysusza.

Mój naturalny kolor- ciężko mi go określić. Coś pomiędzy brązem a ciemnym blondem. Jestem raczej szatynką.
I tutaj pytania- Czy dalej tkwić przy blondzie ale np. wybrać ciemniejszy odcień, czy pójść w brązy?
Myślałam żeby skrócić włosy maksymalnie tak jak miałam kiedyś i nie farbować po prostu, ale chciałbym jednak zapuścić… a odrosty najzwyczajniej w świecie mnie denerwują. Tylko trochę się obawiam tej zmiany na brąz… Poza tym jak kolor będzie się spłukiwał to będę pewnie ruda….
Marzą mi się lśniące, sprężyste włoski takie jak kiedyś…. Ehhh :/

Poniżej załączam zdjęcia z różnymi odcieniami jakie miałam.
Obecnie mam zbliżone do tych na ostatniej fotce.

I co Wy na to?
expertem nie jestem ale 3 zdjecie jest najlepsze ładnie widac twoje oczy
francuzzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 17:03   #19
minciucha
Przyczajenie

Cytat:
Nie ma czego się bać, zawsze można przefrabować ja teraz też będę zmieniała kolor włosów, mam rudy z odrostem popielatego blondu, kupiłam refleks z joanny i zobaczymy co wyjdzie
tylko jak wyjdzie zbyt ciemny to nie będzie łatwo znowu rozjaśnić...
Poza tym najbardziej się obawiam, że kolor będzie szybko się zmywał i powstanie mi na głowie jakaś bliżej nie określona barwa- tego bym nie chciała
Chętnie zobaczę Twoją fotkę przed i po zabiegu
powodzonka
Stary 2011-07-01, 18:03   #20
shilla
Raczkowanie

Moim zdaniem jestes Lato - wiosny pięknie wyglądają w beżach i jest to w zasadzie jedyna pora roka ( plus jesień - nie wszystkie odcienie) która beże może nosić. Tylko chlodne typy kolorystyczne w beżach wyglądają mdlo i nijak.
Ocena odcienia opalenizny czy znamion nie jest tu wiarygodna ,bo niewiele jest osób które są tak naprawdę w stanie ocenić ich wlasciwy ton.

Co do zdjęć - najlepiej , najkorzystniej , najbardziej seksi wyglądasz na zdjęciu 3 w górnym rzędzie i na zdjęciu 2 w dolnym

Najgorzej wyglądasz na zdjęciu 4 w pierwszym rzędzie i w tym mocno rozjaśnionych - giniesz - jesteś nijaka

Brązy nie bylyby zle ,ale jaśniejsze niż ten na 2 pierwszych zdjeciach

A tak na marginesie to przecudnie Ci w tych lekko falowanych wloskach

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

najgorzej Ci na zdjęciu 5 , a nie na 4 ( na 4 jest ok)
shilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 18:54   #21
karolka1980-80
Zakorzenienie

Cytat:
tylko jak wyjdzie zbyt ciemny to nie będzie łatwo znowu rozjaśnić...
Poza tym najbardziej się obawiam, że kolor będzie szybko się zmywał i powstanie mi na głowie jakaś bliżej nie określona barwa- tego bym nie chciała
Chętnie zobaczę Twoją fotkę przed i po zabiegu
powodzonka
Na razie pierwszy raz zastosowaniu, ale podobno dopiero po 4 użyciu mają być jakieś efekty, więc muszę trochę poczekać
Ja tam nie miałam problemu z rozjaśnieniem, tylko, że do rudego Raz użyłam farby blond z palette, wiadomo włosy mocno się zniszczyły, ale opłacało się W jeden miesiąc włosy zregenerowałam, więc nie było tak źle teraz właśnie tym spray'em chciałabym wyrównać kolor odrostów z tymi farbowanymi Ale wiesz co, nie wygląda źle jak się ma kilka kolorów włosów moje (nie licząc odrostów) przechodzą z blondu jasnego w rudawy ciemniejszy blond, potem w średni rudy i na końcu ciemny rudy wpadający w jasny brąz
Stary 2011-07-01, 22:14   #22
prostadziewczyna
Raczkowanie

najlepiej Ci w ciemnych blondach, zdecydowanie chlodne kolorki. Jak dla mnie zdjęcie 3 i 7 najładniejsze. Zarówno w bardzo ciemnych, jak i bardzo jasnych wyglądasz jakoś tak "bazarowo" troszke. A na 3 i 7 fotce wręcz rewelacyjnie
prostadziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 22:25   #23
minciucha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jestes Lato - wiosny pięknie wyglądają w beżach i jest to w zasadzie jedyna pora roka ( plus jesień - nie wszystkie odcienie) która beże może nosić. Tylko chlodne typy kolorystyczne w beżach wyglądają mdlo i nijak.
Ocena odcienia opalenizny czy znamion nie jest tu wiarygodna ,bo niewiele jest osób które są tak naprawdę w stanie ocenić ich wlasciwy ton.

Co do zdjęć - najlepiej , najkorzystniej , najbardziej seksi wyglądasz na zdjęciu 3 w górnym rzędzie i na zdjęciu 2 w dolnym

Najgorzej wyglądasz na zdjęciu 4 w pierwszym rzędzie i w tym mocno rozjaśnionych - giniesz - jesteś nijaka

Brązy nie bylyby zle ,ale jaśniejsze niż ten na 2 pierwszych zdjeciach

A tak na marginesie to przecudnie Ci w tych lekko falowanych wloskach

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

najgorzej Ci na zdjęciu 5 , a nie na 4 ( na 4 jest ok)

Dzięki za komplement, te fale to moje naturalne ale przy blondzie wyglądają jak... szkoda gadać... :/
W takim razie jaki wybrać odcień brązu, jakaś nazwa? jak mam to wytłumaczyć fryzjerce?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Pokaż wiadomość
najlepiej Ci w ciemnych blondach, zdecydowanie chlodne kolorki. Jak dla mnie zdjęcie 3 i 7 najładniejsze. Zarówno w bardzo ciemnych, jak i bardzo jasnych wyglądasz jakoś tak "bazarowo" troszke. A na 3 i 7 fotce wręcz rewelacyjnie
trzeba bedzie wrócić do brązów
Stary 2011-07-01, 22:29   #24
minciucha
Przyczajenie

A co powiecie na taki kolorek ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4abc3c0f0008cfb1487ddd72.jpg (34,4 KB, 85 załadowań)
Stary 2011-07-02, 00:10   #25
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Będzie perfekcyjny

Żeby tylko ładnie Ci to zrobili.
Stary 2011-07-02, 00:20   #26
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Kolor podobny to tego ze zdjęcia 3 i na nim wyglądasz najkorzystniej, jest najnaturalniejszy. Jasny blond kompletnie Ci moim zdaniem nie pasuje najgorzej jest na ostatnim zdjęciu, jest zbyt jasny i siwy czarny to tez za duży kontrast, jeśli chcesz się przefarbować na brąz może być ciężko uzyskać kolor taki "w sam raz", szczególnie gdy wybierzesz drogeryjną farbę, brązy zawsze wychodzą czarne celuj bynajmniej w coś naturalnego, jakiś średni brąz czy ciemny blond czyli podobny do Twojego naturalnego koloru, z farb profesjonalnych mogę polecić Wellę Koleston Perfect, kolory jak na próbniku wychodzą
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:54   #27
minciucha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Kolor podobny to tego ze zdjęcia 3 i na nim wyglądasz najkorzystniej, jest najnaturalniejszy. Jasny blond kompletnie Ci moim zdaniem nie pasuje najgorzej jest na ostatnim zdjęciu, jest zbyt jasny i siwy czarny to tez za duży kontrast, jeśli chcesz się przefarbować na brąz może być ciężko uzyskać kolor taki "w sam raz", szczególnie gdy wybierzesz drogeryjną farbę, brązy zawsze wychodzą czarne celuj bynajmniej w coś naturalnego, jakiś średni brąz czy ciemny blond czyli podobny do Twojego naturalnego koloru, z farb profesjonalnych mogę polecić Wellę Koleston Perfect, kolory jak na próbniku wychodzą
Czytałam różne watki i stwierdzam, że na początek wypróbuje jakiś ciemny lub średni blond, bo na tych włosach co mam teraz, mocno rozjaśnonych kolory wychodzą ciemniejsze niż w rzeczywistości i szybko się spłukują. Waham się czy zrobić od razu na całość czy najpierw balejaż. Rzecz jasna idę do fryzjera, sama nie będę eksperymentować bo efekty mogłyby być rożne

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Będzie perfekcyjny

Żeby tylko ładnie Ci to zrobili.
Wygląda dosyć naturalnie, ale ja nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć fryzjerowi, żeby dobrze wyszło
Stary 2011-07-02, 10:04   #28
minciucha
Przyczajenie

podoba mi się też coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ToriPraver4.jpg (34,9 KB, 76 załadowań)
Stary 2011-07-02, 12:53   #29
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
podoba mi się też coś takiego:
To jest prawie to samo (może ciut ciemniej) co na zdjęciu nr 5, którego nikt poza mną nie pochwalił. Taki odcień blondu pięknie komponuje się z Twoją urodą. Na piątym zdjęciu nie masz makijażu, pewnie dlatego nikt nie uznał go za atrakcyjne. A pytanie brzmiało - który kolor włosów jest najlepszy?, a nie- gdzie wyglądam najatrakcyjniej i mam najlepszy makijaż
Stary 2011-07-02, 13:19   #30
minciucha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
To jest prawie to samo (może ciut ciemniej) co na zdjęciu nr 5, którego nikt poza mną nie pochwalił. Taki odcień blondu pięknie komponuje się z Twoją urodą. Na piątym zdjęciu nie masz makijażu, pewnie dlatego nikt nie uznał go za atrakcyjne. A pytanie brzmiało - który kolor włosów jest najlepszy?, a nie- gdzie wyglądam najatrakcyjniej i mam najlepszy makijaż

Hehehe ale podsumowałaś No zgadza się, nie mam makijażu. Nawet dobrze się czułam w tamtym odcieniu. A jaki teraz odcien ostatecznie wybiore pewnie okaże się dopiero u fryzjera jak zasiądę na fotelu
Odpowiedz

Tagi
blond, brąz, farbowanie, jaki kolor

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości