Zdjęcie pazurków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-01, 10:30   #1
nimonia
Przyczajenie

Zdjęcie pazurków

Witajcie! Dziewczyny powiedzcie mi jak zrobic dobre zdjęcie pazurków , bo ja juz siły nie mam. Czy to dzień czy noc czy z lampą czy bez zdjęcie nie chce mi wyjść takie jak bym chciała. Nie widać tak wyraźnie jak zdjęcia które oglądam np. tu na forum. Najlepsze jakie zrobiłam to te:
http://imageshack.us/photo/my-images...ap6300011.jpg/ Jednak odbiegają od tego co widać na żywo. Są to moje naturalne pazury zażelowane z tygodniowym odrostem. Frencz , króliki wszystko posypane delikatnie ciemno różowym brokatem. W rzeczywistości wyglądaja bardzo ładnie brokat sie mieni i wogle a zdjecie zawsze wychodzi mi matowe nawet wcześniej na innych pazurach. A chciałabym czasem wrzucić by ktos ocenił i pouczył nad czym powinnam popracować. Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
nimonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:33   #2
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zdjęcie pazurków

Cytat:
Napisane przez nimonia Pokaż wiadomość
Witajcie! Dziewczyny powiedzcie mi jak zrobic dobre zdjęcie pazurków , bo ja juz siły nie mam. Czy to dzień czy noc czy z lampą czy bez zdjęcie nie chce mi wyjść takie jak bym chciała. Nie widać tak wyraźnie jak zdjęcia które oglądam np. tu na forum. Najlepsze jakie zrobiłam to te:
http://imageshack.us/photo/my-images...ap6300011.jpg/ Jednak odbiegają od tego co widać na żywo. Są to moje naturalne pazury zażelowane z tygodniowym odrostem. Frencz , króliki wszystko posypane delikatnie ciemno różowym brokatem. W rzeczywistości wyglądaja bardzo ładnie brokat sie mieni i wogle a zdjecie zawsze wychodzi mi matowe nawet wcześniej na innych pazurach. A chciałabym czasem wrzucić by ktos ocenił i pouczył nad czym powinnam popracować. Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
po pierwsze ustaw sobie w aparacie opcje "makro" - umozliwia robienie zdjec z bliska na pewno ladniejsze zdjecia wychodza gdy jest ustawiona wieksza rozdzielczosc, ale ja mam ustawiona na vga i robie fotki z lampa byskowa (nawet w dzien), ale przyzaje, ze zanim znalazla sposob to dzialo sie to na zasadzie prob i bledow.. Poza tym na zdeciach czesto wychodza jakies przeklamania
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 08:52   #3
lauracrow
Rozeznanie

Dot.: Zdjęcie pazurków

zalezy jakim aparatem dysponujesz... jesli zwykla cyfrówka- makro i najlepiej przy swietle dziennym lub lampce, ktora daje biale swiatlo...
jesli lustrzanka- ustaw opcje manual i ustawienia adekwatne do pory dnia/swiatla... najwazniejszy jest czas naswietlania - 1/20 sekundy, a przysłona (F) przy swietle dziennym 9-11, przy swietle zarówkowym- 6-9
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości