Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-07, 22:49   #481
glamour9
Rozeznanie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
macie brzydka fote, ale pokaze co mam na paznokciach, speszaly for mgiełka
ladny wzorek próbowałaś zapuścić na dłuuuugie?

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-07, 22:51   #482
_dodi_
Rozeznanie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
reverse ładny ten fiolecik
ale pazurki musisz własnie podpiłować, większość masz raczej bliżej kwadratru więc raczej w tę stronę

maść z wit A to dobry pomysł na skórki, popróbuj i zdaj relację

Karolcia na wywrót
troszkę szeroki ten frenchos, ale wzorek śliczny

"Malinkowy" kształt? kocham Was

sylwinka ładne kolorki, ale cuś mało jak na maniaczkę
podobają mi się niebieściaki

Guinessi różyk śliczny, majtkowy taki lubię (perłowy?)
french z konadem toże się podoba

Ewalucja ombre
najlepsze życzenia dla Dziadka (ja już długo nie mam dziadków)
żółte dają po oczach

dodi plamy od wiśni cytryną albo kwaskiem cytrynowym się zmywają trochę, tylko potem spłucz i nawilż porządnie

Anulka ale sexy ten kostium, ja o takim powycinanym mogę pomarzyć

Orli safari super!!!

Orchid ten gościu tak strzelił z lublinem i myślał, że mu się uda

Medziczku szkoda pazurków, ale i tak na pewno są piękne

Mgieła no to balanga na pazurach!

glam zostawić

ale dzielnie nadrobiłam
wiesz co ja wzięłam je szczoteczką potraktowałam i zostały chyba na 2. palcach znaki wisni ;d;D
_dodi_ jest offline  
Stary 2011-07-07, 22:52   #483
guinessi
Raczkowanie

GG do guinessi

Malinka - różyk jest zupełnie kremowy taki bejbi pink ;D od dawna taki chciałam ;D
guinessi jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:00   #484
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
wiesz co ja wzięłam je szczoteczką potraktowałam i zostały chyba na 2. palcach znaki wisni ;d;D
no to dobrze, ale możesz spróbować jak zechcesz... mnie pomagało
a i nie cytuj całej wypowiedzi mojej, bo to zawsze eseje są
Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
Malinka - różyk jest zupełnie kremowy taki bejbi pink ;D od dawna taki chciałam ;D
o to fajnie, myślałam po zdjęciu, że lekka perła
ale ja mam zakaz...trzy lakiery do końca miesiąca...na razie się nie kuszę
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:01   #485
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
oooo tak!! te kwiatki były mega !!! masz racje ;d;d
Jutro będą na blogu, tutorial też
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:06   #486
glamour9
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jutro będą na blogu, tutorial też

kochana ile czasu dziennie spędzasz nad pazurkami? podziwiam ze tak codziennie cos malujesz i to wzorki czasochłonne, tamto siamto itd

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:08   #487
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
ladny wzorek próbowałaś zapuścić na dłuuuugie?
po pierwsze primo miałam już długie i nie pasują mi, ja mam bardzo krótką płytkę więc trzymając się zasady ze wolny brzeg powinien byc maks jak 2/3 różowego wychodzi mi ze nie moge miec za dlugich i to sie sprawdza. miedzy innymi wtedy nie pekaja mi paznokcie.
po drugie primo teraz są całkiem ścięte na zero z przyczyn zdrowotnych tychże
po trzecie primo długie paznokcie są niefunkcjonalne dla mnie i nie lubię dłużych niż 1.5-2 mm za opuszek.

poza tym imho dlugie bardzo paznokcie sa brzydkie, podobaja mi sie tylko Ani i Kasiuchetki w sumie :P (nie bić :P)

i nie wyobrażam sobie używania normalnych tamponów z mega długimi paznokciami :P

sabbatha jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:08   #488
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:

kochana ile czasu dziennie spędzasz nad pazurkami? podziwiam ze tak codziennie cos malujesz i to wzorki czasochłonne, tamto siamto itd
Wcale nie jakoś dużo. W sumie nawet nie codziennie, bo np. kwiatki nosiłam od niedzieli, teraz dopiero zmyłam, żeby zmalować to Safari. A Safari zajęło mi pół godziny jako całość.
Często jak mam czas to przeznaczam go na porobienie zdjęć na zapas, głównie swatche lakierów do recenzji, które nie zachwycają mnie na tyle, żeby w nich pochodzić
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:12   #489
glamour9
Rozeznanie

Cytat:
po pierwsze primo miałam już długie i nie pasują mi, ja mam bardzo krótką płytkę więc trzymając się zasady ze wolny brzeg powinien byc maks jak 2/3 różowego wychodzi mi ze nie moge miec za dlugich i to sie sprawdza. miedzy innymi wtedy nie pekaja mi paznokcie.
po trzecie primo długie paznokcie są niefunkcjonalne dla mnie i nie lubię dłużych niż 1.5-2 mm za opuszek.

poza tym imho dlugie bardzo paznokcie sa brzydkie, podobaja mi sie tylko Ani i Kasiuchetki w sumie :P (nie bić :P)

i nie wyobrażam sobie używania normalnych tamponów z mega długimi paznokciami :P
jak wolisz

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:13   #490
Maliniarka
Zakorzenienie

sab ale miewasz/miewałaś dłuższe i były bardzo ładne
mnie najbardziej przeszkadza różnica w długościach pomalowańców, ale o tym już dyskutowałyśmy więc nie będę ciągnąć tematu

nie muszą być orzecież MEEGA długie (też często takie bardzo długie mi się nie podobają, zależy jak wyglądają i czy pasują do dłoni/palców)
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-07-07 o 23:14
Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:14   #491
glamour9
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wcale nie jakoś dużo. W sumie nawet nie codziennie, bo np. kwiatki nosiłam od niedzieli, teraz dopiero zmyłam, żeby zmalować to Safari. A Safari zajęło mi pół godziny jako całość.
Często jak mam czas to przeznaczam go na porobienie zdjęć na zapas, głównie swatche lakierów do recenzji, które nie zachwycają mnie na tyle, żeby w nich pochodzić
hehe to wszystko wiadomo u mnie malowanie ok mogłabym nawet codziennie ale nienawidze czekac aż wyschna

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:17   #492
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
sab ale miewasz/miewałaś dłuższe i były bardzo ładne
mnie najbardziej przeszkadza różnica w długościach pomalowańców, ale o tym już dyskutowałyśmy więc nie będę ciągnąć tematu

nie muszą być orzecież MEEGA długie (też często takie bardzo długie mi się nie podobają, zależy jak wyglądają i czy pasują do dłoni/palców)
wiesz co roznica nie jest duza ale palce dziwnie ulozylam i wyglada na duzo wieksza. poza tym wiesz byly sciete na zero wiec wiadomo nie mogly byc rowne poza tym mnie to rypie

sabbatha jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:23   #493
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
troszkę skórki brudne, reszta nice

Cytat:

Anulka ale sexy ten kostium, ja o takim powycinanym mogę pomarzyć

..a tymczasem trzeba od nowa malować pazurki
haha ciekawa byłam czy takie miseczki się sprawdzą- sprawdzają się na mnie wiec wzięłam, raczej nie patrzyłam żeby był jakiś sexi
mogłby być zwykły najzwyklejszy, ale wolę żeby lepiej leżał, niż wziąć piękny a czuc się niekomfortowo. A majtki wole takie bardziej wycięte bo mój mały gupi tyłek chyba lepiej w takich wyglada. Akurat do tej góry były 3 doły do wyboru

trzeba? to brzmi jak za karę

Cytat:

ale jak miałaś dłuższe to też ładnie było
ale już się przyzwyczaiłam do obecnych - takie Twoje po prostu

ieee tam

Cytat:
hehe to wszystko wiadomo u mnie malowanie ok mogłabym nawet codziennie ale nienawidze czekac aż wyschna
a ja zmywać i piłowania w sensie skracania większej ilości, bo tak piłować ciut ciut dla samego zajęcia to lubięęęę

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:24   #494
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
oooo dedykacja dla mnie heheh fajnie (strasznie lubię ten wzorek), a niestetysz mam za długie paznokcie chyba dalej na całopaznokciowe co to pod spodem za niebieściak chyba mam gdzieś podobny

Cytat:
nie moglam sie powstrzymac..
juz to zmyć?
czekam a krytyke
bardzo mi sie podoba, tylko ewentualnie zamiast kraka zwykły lakier bo z daleka wydawało mi się, że tam coś dotknęłaś albo coś.

Cytat:
"Malinkowy" kształt? kocham Was
Mgieła no to balanga na pazurach!
a spróbowałabyś nie kochac zdecydowanie impreza na całego

Sabb własnie gdzies ostatnio oglądałam u ciebie na blogu stare stare zdjęcia i jak miałas dłuższe pazurki i bardziej mi się kojarzysz z krótkimi a teraz jak na zero to może troche sie odbuduja, bo wiem, że narzekałaś ostatnio. A co do tej wygody itp to ja niby nie mam aż tak długich a czasem ciężko coś zrobić, nie wyobrażam sobie np jak Carmen funkcjonuje na co dzień... ja to guzik w spodniach musze delikatnie zapinać

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-07-07 o 23:27
MgielkaM jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:24   #495
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co roznica nie jest duza ale palce dziwnie ulozylam i wyglada na duzo wieksza. poza tym wiesz byly sciete na zero wiec wiadomo nie mogly byc rowne poza tym mnie to rypie
no pamiętam, że pisałaś, że uwaliłaś na zero :x
jak Ci to nie zaprząta głowy to tym lepiej
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:31   #496
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
troszkę skórki brudne, reszta nice

haha ciekawa byłam czy takie miseczki się sprawdzą- sprawdzają się na mnie wiec wzięłam, raczej nie patrzyłam żeby był jakiś sexi
mogłby być zwykły najzwyklejszy, ale wolę żeby lepiej leżał, niż wziąć piękny a czuc się niekomfortowo. A majtki wole takie bardziej wycięte bo mój mały gupi tyłek chyba lepiej w takich wyglada. Akurat do tej góry były 3 doły do wyboru

trzeba? to brzmi jak za karę

ale jak miałaś dłuższe to też ładnie było
ale już się przyzwyczaiłam do obecnych - takie Twoje po prostu

ieee tam

a ja zmywać i piłowania w sensie skracania większej ilości, bo tak piłować ciut ciut dla samego zajęcia to lubięęęę
tak tak bo to byla szybka fotka dla Orlicy pogladowa i wam tez dalam, skorki jzu domyte

no tak, duzo osob z zagranicy mi wlasnie pisalo ze fajnie ze mam krotkie i jedna nawet ze dzieki mnie przekonala sie do malowania krotkich paznokci

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
oooo dedykacja dla mnie heheh fajnie (strasznie lubię ten wzorek), a niestetysz mam za długie paznokcie chyba dalej na całopaznokciowe co to pod spodem za niebieściak chyba mam gdzieś podobny

bardzo mi sie podoba, tylko ewentualnie zamiast kraka zwykły lakier bo z daleka wydawało mi się, że tam coś dotknęłaś albo coś.

a spróbowałabyś nie kochac zdecydowanie impreza na całego

Sabb własnie gdzies ostatnio oglądałam u ciebie na blogu stare stare zdjęcia i jak miałas dłuższe pazurki i bardziej mi się kojarzysz z krótkimi a teraz jak na zero to może troche sie odbuduja, bo wiem, że narzekałaś ostatnio. A co do tej wygody itp to ja niby nie mam aż tak długich a czasem ciężko coś zrobić, nie wyobrażam sobie np jak Carmen funkcjonuje na co dzień... ja to guzik w spodniach musze delikatnie zapinać
no te stare byly moim zdaniem fatalne, to ze nierowne to pomine (ale to bylo ekstremum nierownosci ) ale po prsotu byly paskudne fuj. Bo mi paznokcie rosna totalnie prosto, nie zaginaja sie jak Ani i to wyglada fuj :P

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

a ten lakier to Sally Hansen Gray By Gray

sabbatha jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:36   #497
MgielkaM
Zakorzenienie

Sabb eeee no nie przesadzaj, że takie paskudy te z kiedyś (chyba, że az tak się daleko nie dokopałam ) ale ja na zdjęcia swoich paznokci to sprzed 2 miesięcy patrzeć nie mogę kwadraty to zdecydowanie nie był mój kształt ale pobędę z Wami dłużej może się poduczę

a co racja to racja ja tez patrząc na twoje króciaki pomalowane przekonałam się, że nie tylko długie paznkcie mozna malować ale krótkie też będą fajnie wyglądać

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-07-07 o 23:39
MgielkaM jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:37   #498
glamour9
Rozeznanie

Cytat:
Sabb eeee no nie przesadzaj, że takie paskudy te z kiedyś (chyba, że az tak się daleko nie dokopałam ) ale ja na zdjęcia swoich paznokci to sprzed 2 miesięcy patrzeć nie mogę kwadraty to zdecydowanie nie był mój kształt ale pobędę z Wami dłużej może się poduczę
pokaż ja nie widziałam a umieram z ciekawosci

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:42   #499
MgielkaM
Zakorzenienie

Glamour hehe to nie tak dawno temu było w sumie zaraz wkleję coś
coś w ten deseń a te brązowe to juz zaczęły się tak zawijac paskudnie na wskazującym. Mi się paznokcie w trójkąt robia jak rosną ścięte na prosto. I teraz obecne dla porównania. Tak jak teraz chyba zdecydowanie lepiej, chociaż może spojrzę za 2 miesiące i tez powiem, że paskudy

Ide spać grzecznie bo jutro spędzam dzień w porzeczkach na działce... dobrze, że to się chociaż na dupie siedzi jak sie zrywa tylko ja to muszę siedziec z kolanami pod brodą bo nogi mam długie

Kolorowych dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06221jdye.jpg (30,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06571.jpg (39,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07958.jpg (24,1 KB, 47 załadowań)

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-07-07 o 23:49
MgielkaM jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:44   #500
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
no tak, duzo osob z zagranicy mi wlasnie pisalo ze fajnie ze mam krotkie i jedna nawet ze dzieki mnie przekonala sie do malowania krotkich paznokci

no te stare byly moim zdaniem fatalne, to ze nierowne to pomine (ale to bylo ekstremum nierownosci ) ale po prsotu byly paskudne fuj. Bo mi paznokcie rosna totalnie prosto, nie zaginaja sie jak Ani i to wyglada fuj :P

no własnie, to też jest fajne, bo wiele dziewczyn krótkich nie maluje, czekają aż zapuszczą żeby pomalowac ulubionym lakierem itd. Po co się mordować? strata czasu. Byle w miarę równe i starannie pomalowane.

w sensie że moje?
no moje mają spory tunel, ale zanim zaczęłam zapuszczać tez miałam całkiem płaskie, to się z czasem zrobiło

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:54   #501
sabbatha
Zakorzenienie

ale ja mam takie, ze normalnie jakbym kawalek plastiku przykleila no nie dla mnie, niestety. poza tym im ciensze paznokcie tym trudneij zapuscic. szkoda ze nie mam po mamie paznokci ona ma szerokei, dluga plytka i bardzo grube.

sabbatha jest offline  
Stary 2011-07-07, 23:58   #502
Maliniarka
Zakorzenienie

Mgiełko zmiana zdecydowanie na plus

może ja też zrobię na okrągło? ale za krótkie jeszcze mam
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-08, 00:03   #503
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
ale ja mam takie, ze normalnie jakbym kawalek plastiku przykleila no nie dla mnie, niestety. poza tym im ciensze paznokcie tym trudneij zapuscic. szkoda ze nie mam po mamie paznokci ona ma szerokei, dluga plytka i bardzo grube.
no chyba że tak ale Tobie pasuja takie jakie masz do opuszka lub troszkę za

Mgiełka - zmiana rewelacja

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-08, 00:04   #504
Maliniarka
Zakorzenienie

Anulka
przypomniało mi się, że napisałaś, że traktuje pomalowanie jak karę...bo zła jestem, że zmywałam dobry mani żeby pójść do lekarz i lipa
a teraz mi się nie chce robić jakoś
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-08, 00:09   #505
AnulaPPP
Zakorzenienie

aaaa no to fakt
jutro Cię coś natchnie i z chęcia pomalujesz na pewno
a nie to pochodzisz w golaskach jeszcze

do jutra dziewczyny, idem spać

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-08, 08:20   #506
alazkrainy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mam jeszcze dla was zdjęcie noeona w jakości zerowej uwaga zakryć oczy bo razi
Ale żarówa

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
no i to zapowiadane konadowe szaleństwo ;P może za bardzo nie poszalałam, ale i tak mi się podoba ;0 nowe płyteczki sa boooskie ;D teraz moj Konadowy zbór jest już kompletny - sztuk 15
Śliczne

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
jak powiedziałam, że chcę zapuszczać pazurki, tak właśnie wczoraj 2 mi się złamały kciuk tak bardzo, że musiałam bok spiłować, bo aż na różowym poszło i to tak dużo i znów mam króciaki buu....

ale pomyśl że odrosna i będa piekne

Cytat:
A u mnie Virtual Juicy Watermelon i dalej hello hollo
cudne
i pozostałe też cudne

Cytat:
nie moglam sie powstrzymac..
juz to zmyć?
czekam a krytyke
Jak dla mnie to chodzić
śliczne
Cytat:
Ładne, marudzisz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na żywo mi się bardziej podoba niż na foto i w końcu znalazłam taki który mi pasuje!
Mnie też to czeka, tylko ja nie wiem co ja chcę

alazkrainy jest offline  
Stary 2011-07-08, 08:21   #507
sabbatha
Zakorzenienie

nie no mani jest ładny ale fotka była brzydka :P

sabbatha jest offline  
Stary 2011-07-08, 09:40   #508
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

sabb ja lubię jak są ładnie pomalowane a długość to już drugorzędna sprawa. Twoje są super, takie sabbathowe

Maliniak nie zmieniaj kształtu, pasuke do ciebie idealnie

Wczoraj w nocy po ciemku odkładałam telefon ma półke a ze niedawno m iałam przemeblowanie w pokoju nie zauważyłam szafy i przyłozylam z całej siły wszystkimi pazurkami z lewek ręki. Normalnie serce mi stanęło. włączyłam światło i na szczęście uszkodził się tylko mały. Pękł mi z boku ale jakoś go spiłowałam. Moja siostra mówi że nie widać różnicy ale ona jest paznokciową ignorantą ja to widzę i myslę co by tu zrobić. Pazurek idzie z boku trochę po skosie. No ćóż taka ciapa ze mnie
ewalucja jest offline  
Stary 2011-07-08, 10:08   #509
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Mnie też to czeka, tylko ja nie wiem co ja chcę
hehe coś wybierzesz

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-08, 10:57   #510
sabbatha
Zakorzenienie

patrzcie jakie lakiery dostalam lol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 245hxjq.jpg (139,6 KB, 73 załadowań)

sabbatha jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
lakiery do paznokci, naturalne, paznokcie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości