Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-24, 21:06   #2161
sabbatha
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

o neon, znaczy że pracujesz pod latarnią http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1246

spadam na siatkówkę, jednak. a co mi tam, w końcu jestem hardkorem. Prawa ręka mi niepotrzzebna :P

sabbatha jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:11   #2162
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

ale masz piękne pazurki!
ja swoje dzisiaj skrocilam i jak zwykle nie jestem zadowolona z kształtu, nienawidze calej męki z pilniczkiem.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
o neon, znaczy że pracujesz pod latarnią http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1246

spadam na siatkówkę, jednak. a co mi tam, w końcu jestem hardkorem. Prawa ręka mi niepotrzzebna :P
jakie to głębokie.
swoja drogą, ja na kwejku widzialam "wpis"
"dziewczyny nie malujcie sie na rudo, to kolor zarezerwowany dla prostytutek".
Stary 2011-07-24, 21:13   #2163
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ale masz piękne pazurki!
ja swoje dzisiaj skrocilam i jak zwykle nie jestem zadowolona z kształtu, nienawidze calej męki z pilniczkiem.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

jakie to głębokie.
swoja drogą, ja na kwejku widzialam "wpis"
"dziewczyny nie malujcie sie na rudo, to kolor zarezerwowany dla prostytutek".
Też to widziałam
Albo sklejka zdjęć 'samców' z fryzurką a'la Bieber i napis "Chłopcy! Zapuszczajcie włosy! Jesteście wtedy tacy słodcy!" - aż kusi, żeby dopisać coś o samokastracji, tak dla dodania więcej słodyczy.
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:18   #2164
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

ciekawa jestem, jakie przezycia musial miec facet ktory to wrzucal na kwejka.
pewnie pewna piękna rudowlosa wysmiala, ze ma małego.

nie mowmy o bieberze, moze zniknie jesli nie bedziemy poruszac tego tematu wkurza mnie ten caly szum.
a tak do tematu idiotyzmow, to powiem Ci Orli, ze wczoraj pod linkiem o smierci Amy (2 typkow robi podcasty) koles napisal : "moze umarla bo miala grac koncert w polsce ^^"
i jeszcze ta emota na koncu, jaki zadowolony z siebie. słow brak.
Stary 2011-07-24, 21:21   #2165
Orlica
Zakorzenienie

Niestety, sporo takich mądrości wśród Polaków można zobaczyć...

A z innej beczki, tak mi się skojarzyło z tym kwejkowym ideałem samca z grzyweczką...
Ja mam trochę inne wyobrażenie o idealnym mężczyźnie
Zobaczcie np. to ciacho:

Kto ogląda True Blood, ma tego więęęcej
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:23   #2166
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Żółty safari dopatrzyłam, że z numerem 346, dwie warstwy jako tako, pewnie trzy by się przydały, ale jak pękacza nałożyłam to nie widać.
A i pierwsze zdjęcie to kolor przekłamany.
Na drugim jest taki jak się naprawdę prezentuje
jak na żółciaka to super kryje , a z pękaczem jak liany takie...
ja teraz nie mam żadnego niestety, bo CA poszedł do Orchidka
Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1310903687 niepazurkowe, kto na diecie niech nie klika w link ;p
ja uwielbiam słodycze!!! ale pięknie podane
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
powiem szczerze że spodziewałam się większego zaokrąglenia to są dla mnie nadal kwadraty, tylko z łagodnymi rogami
tak czy siak, ładnie
bardziej się nie da, bo za krótki wolny brzeg jeszcze jest ale chyba nie będę próbować, bo wolę kwadraty....może kiedyś jak pazurki dojdą do siebie
Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
narazie sprzatanie, w pon ide roznosic cv do kafejek i kawiarni, ogolnie jest ok ale praca z nieba nie spada, trzeba chodzic, dzwonic i pytac i to i tak nie jest tak latwo jak sie wydaje, podstawa to komunikatywny/dobry angielski
dawaj znać jak sobie radzisz chciałabym do Anglii pojechać, nigdy nie byłam
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Malinko kiedyś mi ty pomalujesz porcelanką ciekawi mnie jak to jest mieć malowane przez kogos paznokcie, bo drugą strone medalu znam dobrze
oj raz malowałam tylko siostrze TŻa paznokcie, nie chcesz wiedzieć jak wyszło
znając Ciebie to byś szału dostała, bo w tej materii jesteś perfekcjonistką
Cytat:
Na prawdę na żywo tak inaczej moje paznokcie wyglądają ? Heh może to dlatego, że mam w sumie długie palce, a na zdjęciu tego nie widac
pewnie tak, wiadomo., zdjęcie to zdjęcie, nie odda do końca prawdy
ale zawsze mi się podobały Twoje z tą buteleczką
Cytat:
Mali i chyba skusze się na ten Bell lakier z brokacikiem gratam ... nie mam takiego i chce wypróbować bell bo zachwalasz. Lubię testować różne firmy W ten sposob okazało się że virtuale to dla mnie strzał w 10
no Bellem trudno pokryć przy jednej warstwie, ale mnie się nimi wyjątkowo dobrze maluje, joko? tak sobie, więc może mamy inne preferencje. Jak chcesz to Ci pożyczę kilka lakierów, potestujesz sobie może i potem jeśli coś zauroczy to dopiero kupisz?
i tak ostatnio nie mogę malować więc może tyle dobrego...
Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
jejuu zaraz umrę.. dziąsła mi narastają na ósemki i boli jak cholera.. do tego węzły chłonne z przodu szczęki taj jakby pod brodą (są tam w ogóle węzły chłonne ?) się powiększyły i też bolą. Żeby było mało mam @ i brzuch boli od wczorajszej nocy. Żyć nie umierać... To się pożaliłam... przepraszam za taki niemiły spam
mnie pomogła na to maść sachol i płukanie szałwią (albo takim płynem z apteki, albo parzoną w torebkach)
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ahaaa i obiecane zdjecie randkowe
chyba chciałam coś powiedzieć, co za minka
a ten mój pomysł: zróbmy na dworze był durny...wiało i słońce raziło
Cytat:
Wyszłam jak ulung bo zmruzyłam oczy od wiatru. no ale jak obiecane to obiecane
a tam zaraz ulung nie można tak mówić!
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mgiełko, Mali, Orchi[/B], zazdroszczę Wam takiego lakierowo-towarzyskiego spędu ^^
było bardzo fajnie super spotkanie!
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:25   #2167
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

mraaał.
ale ma kaloryfer
siedzialby na nim jak na mlodej czeresni
Stary 2011-07-24, 21:40   #2168
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Oczywiscie nie byla bym soba, gdybym polozyla sie spac w niedoschnietym lakierze - stad tez wzorek koldrowy Dla niepoznaki nalozylam jeszcze jedna warstwe i wyglada, jak by bylo za duzo lakieru, ale chyba nikt nie zauwazyl Jutro pewnie zmaluje cos nowego
ładne... ale właśnie neon, neony są zakazane

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

bardziej się nie da, bo za krótki wolny brzeg jeszcze jest ale chyba nie będę próbować, bo wolę kwadraty....może kiedyś jak pazurki dojdą do siebie
Tobie kwadrat pasuje więc nie musisz kombinować

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:40   #2169
Orlica
Zakorzenienie

Cytat:
mraaał.
ale ma kaloryfer
Haha, wnioskuję, że to oznaka zachwytu
Już nawet mój TŻ przywykł do myśli, że zawsze będę się ślinić na Alcide'a
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:42   #2170
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
a ja sobie kupilam pomadke z wibo, taka podrobke carmexu, w sztywfcie, z aloe verą i mentolem, ale ma takiiiii dziwaczny zapach, ze normalnie
smarowalam paznokcie i skorki, tutaj sie sprawdza, skorki super nawilzone i skorki mozna odsunąc za 3,99. w sumie dobry bajer, jak sie ma mega suche skorki, bo w sztyfcie to pach, pach w pracy czy w szkole
no proszę, Polka potrafi
Cytat:
bm204
fajny wzorek
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
same 7odcieni czerwieni, 5niebieskiego, jakies holo x2, czarny,bialy, srebrny, cos z fioletu i rozu sie znajdzie, jakas czekoladka..

normalnie bida z nedza
nie wiem czy przegapiłam, czy odpisałas o tym rimmelku? mogę Ci wysłać go jeśli lubisz tego typu lakiery
Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
Wróciłaaaaaaaaaam! Tylko troszkę mnie słonko złapało, bo pogoda była kiepska mimo że nie padało, tylko jeden dzień miałam taki "plażowy", ale i tak jestem zadowolona. Władysławowo całkiem ładne miasto, szkoda że takie zatłoczone, ale ogólnie jestem zadowolona i zaraz lecę nadrabiać, obym się do nocy wyrobiła Cieszycie sieeeeeeeee?

A poza tym to kupiłam trochę Safari i dwa GR, pościel i ręcznik Hogwartowy
cieszycie fajnie, że odpoczęłaś, też bym chętnie gdzieś pojechała, ale nei ma za co

fanka HP? po angielsku bardzo lekko się czyta, a przekład polski też bardzo mi się podoba, ale wszystkich części nie czytałam
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ale wiesz, ja jestem teraz bardzo jasna blondi
avek
Cytat:
Wrzucam Wam moje pazurki Lakier to moja ukochana Chinka
co to za chinka? dobrze się prezentuje na tej długości
Cytat:
ale masz piękne pazurki!
a jakim pilniczkiem piłujesz?
Cytat:
Ja mam trochę inne wyobrażenie o idealnym mężczyźnie
Zobaczcie np. to ciacho:
Kto ogląda True Blood, ma tego więęęcej

to już rozumiem, dlaczego dziewczyny z innego wątku tak się tym serialem zachwycają
Cytat:
mraaał.
ale ma kaloryfer

rozwalasz mnie dziewczyno

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Tobie kwadrat pasuje więc nie musisz kombinować
czasem wydaje mi się, że pasuje, a czasem, że takie łopaty z nich...
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:43   #2171
Orlica
Zakorzenienie

Malina, większość ogląda w sumie dla Erika:

Ale ja tym razem zdecydowanie jestem za wilkołakami - czyli za Alcidem To nawet nie tyle, że takie ciacho z niego, ale postać i z charakteru bliska jest ideału
39/40
Orlica jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:44   #2172
AnulaPPP
Zakorzenienie

chyba łopat nie widziałaś
nie masz łopat.
Ja mam mega łopaty jak pomoczę i na basenie mi wstyd, że sobie ktoś pomyśli że takie tipsy mam pseudostylistkowe

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:45   #2173
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Orli no zachwytu :P ja nie znam nikogo z taką sylwetką, jak pakują to wyglądaja jak hardcorowy koksu- moj instruktor, juz z nim nie jezdze.
Maliniak ja mam te swoje teksty pomadke bede musiala wykonczyc w ten sposob, bo ma taki dziwnyyy zapach... papierowym zawsze
Stary 2011-07-24, 21:52   #2174
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Malina, większość ogląda w sumie dla Erika:
Ale ja tym razem zdecydowanie jestem za wilkołakami - czyli za Alcidem To nawet nie tyle, że takie ciacho z niego, ale postać i z charakteru bliska jest ideału
będę musiała mojego przycisnąć, żeby poćwiczył
chociaż on z wilkołaka to ma tylko gobelin na klacie

a ten taki trochę wymuskany...wolę tamtego jednak
Cytat:
chyba łopat nie widziałaś
nie masz łopat.
Ja mam mega łopaty jak pomoczę i na basenie mi wstyd, że sobie ktoś pomyśli że takie tipsy mam pseudostylistkowe
u Ciebie to chyba często ludzie myślą, że to tipsy, rzadko się zdarzają tak idealne paznokcie
Cytat:
Maliniak ja mam te swoje teksty pomadke bede musiala wykonczyc w ten sposob, bo ma taki dziwnyyy zapach... papierowym zawsze
ja miałam carmex, bo niby taki super extra...a walił jak nie wiem co masakra, nie mogłam tego mentolu wytrzymać...
teraz mam wazelinę żeluś bardzo fajna, pomogła mi kiedy spałam z otwartą buzią na początku po założeniu aparatu, bo bardzo wysychały mi usta i drugą z farmony ostatnio kupiłam poziomkową, też super

(użyłam dzisiaj amli na 1,5 godziny, bo się zagapiłam, ale troszkę na długość w sumie całą, ale bez skalpu, włoski fajne zapach mnie nie zmęczył za bardzo, bo mało wzięłam, trudno zmyć, miałaś rację, ale włosy miałam fajne, dopóki nie wyszłam na dwór...30 sekund deszczu i byłam cała mokra, dosłownie cała na wylot )
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-07-24 o 21:54
Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 21:56   #2175
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

ja tam bardzo lubie carmexy, wisniowy kupilam wczoraj 2 w tubce, wyglada jak blyszczyk a w ogole nie skleja ust w sloiczku mam oryginalny i jakos sie przyzwyczailam.a ten z wibo to niby mial byc ala carmex wlasnie a tu takie cos...
ojojoj..no ten deszcz to wiesz...a z czasem to musisz sama popatrzec jak dlugo trzymac dla najlepszych efektow.

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-07-24 o 21:58
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:05   #2176
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

u Ciebie to chyba często ludzie myślą, że to tipsy, rzadko się zdarzają tak idealne paznokcie

ja miałam carmex, bo niby taki super extra...a walił jak nie wiem co masakra, nie mogłam tego mentolu wytrzymać...

(użyłam dzisiaj amli na 1,5 godziny,
chyba raczej przez długość i kolory/wzorki, a nie odealność
ale fakt, chyba mało kto myśli że naturalki, szkoda..

a ja lubię carmexa kupiłam chłopu, bo jemu pękają usta bardzo, ale stwierdził że mu nic nie daje, za to ja odkryłam dla niego zastosowanie - jak mi się zrobi zajad w kąciku, to moment po tym znika z ustami nie mam problemów, żebym go stosowała jakoś więcej... a zapach lubię i to uczucie chłodu

ja miałam vatikę jako mój 1 olej, a myślałam nad amlą

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:13   #2177
Agateczka*
Zakorzenienie

Cytat:
laadne, kolor sliczny
dziękować
caate to koniecznie musisz coś nowego zakupić

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba kształt i pazurki ogólnie, nie marudź

Widzę że często pokazujecie te flejksy, podobają mi się ale nigdy nie rzuciło mi się coś takiego w oczy w sklepie, nawet nie wiem jak to wygląda w buteleczce, będę się musiała zorientować w temacie.
dziękuję, cieszy mnie że Ci się podoba no ale wiadomo ja się lepiej czuję jak mam dłuższe...
A flejksy to ja akurat mam z my secret, nie są drogie a naprawdę fajny efekt na pazurkach

Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
Zaczynam nadrabianie Co prawda po łebkach noale.
widzę że randka się udała super foto
Zazdroszczę wypoczynku no i fajnie że jesteś zadowolona
poka zakupy...

Cytat:
Uff, w koncu przebrnelam, jestescie nie do opisania Tak jak zreszta Wasze paznokciowe zdjecia
Oczywiscie nie byla bym soba, gdybym polozyla sie spac w niedoschnietym lakierze - stad tez wzorek koldrowy Dla niepoznaki nalozylam jeszcze jedna warstwe i wyglada, jak by bylo za duzo lakieru, ale chyba nikt nie zauwazyl Jutro pewnie zmaluje cos nowego
No może nie do końca idealnie pokryte ale kolor wszystko wynagradza no i długie masz pazurki
Stary 2011-07-24, 22:22   #2178
glamour9
Rozeznanie

hej !
zapraszam na zdjęcia ze zwiedzania jeśli ktoś ma ochotę
http://kornelaa.blogspot.com/2011/07...of-london.html

eh dzisiaj miałam wolniejszy dzień ale po obejściu "połowy" miasta mam dość

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:23   #2179
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
ja tam bardzo lubie carmexy, wisniowy kupilam wczoraj 2 w tubce, wyglada jak blyszczyk a w ogole nie skleja ust w sloiczku mam oryginalny i jakos sie przyzwyczailam.a ten z wibo to niby mial byc ala carmex wlasnie a tu takie cos...
ojojoj..no ten deszcz to wiesz...a z czasem to musisz sama popatrzec jak dlugo trzymac dla najlepszych efektow.
ja ten oryginal to ejszcze jak Cię mogę jakoś poszedł, ale wiśniowy sztyft...
ale wiadomo, kwestia zapachów to sprawa indywidualna
Cytat:
a ja lubię carmexa kupiłam chłopu, bo jemu pękają usta bardzo, ale stwierdził że mu nic nie daje, za to ja odkryłam dla niego zastosowanie - jak mi się zrobi zajad w kąciku, to moment po tym znika z ustami nie mam problemów, żebym go stosowała jakoś więcej... a zapach lubię i to uczucie chłodu

ja miałam vatikę jako mój 1 olej, a myślałam nad amlą
no ja carmexa więcej nie kupię (chociaż na opryszczkę mi pomógł) ale na dłuższą metę się nie sprawdził jako nawilżanie, no i zapach przesądził sprawę

a amla pachnie bardzo dziwnie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:24   #2180
glamour9
Rozeznanie

Cytat:
Zakładam, że chcecie
super mój chłopak mowi że ładny wzorek i że fajnie wyglądają i zaciesza że to marycha
Cytat:
świetny kolorek !

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:25   #2181
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Mali, tutaj odpisalam: klik

dziękuje Ci za propozycje, ale po pierwsze jestem splukana na zero od jakiegos czasu i nie moge sobie pozwolic na lakiery... a po drugie boje sie, ze to wykonczenie tez mnie zniecheci... ja zdecydowanie gustuje w matach lub jakich brokatowych, schimmerkach
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:29   #2182
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
hej !
zapraszam na zdjęcia ze zwiedzania jeśli ktoś ma ochotę
http://kornelaa.blogspot.com/2011/07...of-london.html

eh dzisiaj miałam wolniejszy dzień ale po obejściu "połowy" miasta mam dość
ale fajnie!!! ja też chcę

same znane miejsca podoba mi się ujęcie London Eye i ten różowy samochodzik
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:31   #2183
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Pilar,a to faktycznie moze byc problem... sliczny av

a ja sobie sącze przepyszne krople uspokajające i mam ochotę zniknać, jakas panika mi sie włączyla przed egzaminem, tego jeszcze nie grali...
dziękuję nie stresuj się ,bo to Ci nie pomoże
Cytat:
Uff, w koncu przebrnelam, jestescie nie do opisania Tak jak zreszta Wasze paznokciowe zdjecia Widzialam, ze randka sie udala, a zdjecie boskie, wszystkie 3 piekne
Ja w piatek odbylam meeega impreze, po ktorej mam zakwasy az do dzis
ładne masz pazurki i kolor taki cukierkow

Cytat:

teraz mam wazelinę żeluś bardzo fajna, pomogła mi kiedy spałam z otwartą buzią na początku po założeniu aparatu, bo bardzo wysychały mi usta i drugą z farmony ostatnio kupiłam poziomkową, też super
mi carmex nie przeszkadza,ale jak go wyciągam to koleżanki mówią,żę klejem się maluję

ja pierwszy olej na razie używam z winogron,ale mam bardzo miękkie sypkie włosy po nim i się źle prostują.

aa dzisiejszy hit a propos takich pierdół na kwejku

kłotnia z babcią
ona: masz martwy umysł
ja: to może dlatego ,że maluję paznokcie na czerwono, więc mnie pewnie szatan opętał ( made by kwejk
ona: szatan, gówno prawda, po prostu masz zły gust
ja: jaki zły gust, czerwony lakier to klasyka
ona: taa

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:31   #2184
glamour9
Rozeznanie

Cytat:
ale fajnie!!! ja też chcę

same znane miejsca podoba mi się ujęcie London Eye i ten różowy samochodzik
jak zobaczyłam ten domek z tym samochodem to miałam dość jest jak z bajki

glamour9 jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:41   #2185
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Mali, tutaj odpisalam: klik

dziękuje Ci za propozycje, ale po pierwsze jestem splukana na zero od jakiegos czasu i nie moge sobie pozwolic na lakiery... a po drugie boje sie, ze to wykonczenie tez mnie zniecheci... ja zdecydowanie gustuje w matach lub jakich brokatowych, schimmerkach
rozumiem, nie jest aż tak źle jak w inglocie ze smużeniem, ale to nie był mój ulubiony lakier

a Gr to był chyba 230 (albo 217), ale może lepiej niech Orchidek spojrzy

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
aa dzisiejszy hit a propos takich pierdół na kwejku

kłotnia z babcią
ona: masz martwy umysł
ja: to może dlatego ,że maluję paznokcie na czerwono, więc mnie pewnie szatan opętał ( made by kwejk
ona: szatan, gówno prawda, po prostu masz zły gust
ja: jaki zły gust, czerwony lakier to klasyka
ona: taa

ja Cię rozumiem, u mnie zawsze był komentarz, czasem dopiero jak spytałam co myśli...
czerwony nie jest elegancki
zielony, niebieski-taki nienaturalny
różowo,brzoskwiniowy-majtkowy taki bieliźniany nieładny
czarny - ponuro
różowy - niepoważnie

co bym nie zrobiła jest źle chyba jedynym dopuszczalnym kolorem wg mojej Cioci jest frenczowy róż/beż

chociaż ostatnio pochwaliła fioletowe flejksy ("ten fiolet nie jest taki trupi, bo raczej taki ciepły") szok i to komplement był chyba

pamiętam jak Nadziejka kiedyś mówiła, że na jej turkusowe paznokcie baba w autobusie powiedziała, że wygląda jak prostytutka
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Czas edycji: 2011-07-24 o 22:45
Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 22:48   #2186
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Co mam spojrzeć?
Stary 2011-07-24, 22:56   #2187
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Co mam spojrzeć?
ten gr paris jaki ma numerek
malowałaś już czymś?

Sab http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1246
ale wypowiedź
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Czas edycji: 2011-07-24 o 22:58
Maliniarka jest offline  
Stary 2011-07-24, 23:02   #2188
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

sabbatha Pierwsze slysze i widze Dobrze, ze nie mieszkam w Polsce i nie musze sie spotykac z takimi opiniami
Czarna Orchidea No widzisz, tylko co maja powiedziec osoby rude z natury?
AnulaPPP No tak, ale ja corka szatana jestem, takze...

Maliniarka To jest... juz patrze (specjalnie dla Ciebie musze isc do lodowki, pewnie przy okazji wezme cos do jedzenia, wiec mozesz miec wyrzuty sumienia) nr 861, Sugar High

Agateczka* krycie bylo ladne, tylko koncowki pozdzierane, bo zdjecia robilam 2 dni po pomalowaniu

glamour9

Pilar1899; tak, landrynnkowy wrecz
Moje kolezanki sie smieja, ze sie smaruje mascia Vick (chyba tak sie nazywala?) Bo ja mam ten carmex w sloiczku ale to tak w ramach off

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2011-07-24, 23:04   #2189
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

217.
Jeszcze niczym nie malowałam,mam trudny wybór jutro po egzaminie pomaluje.
Czemu mnie to tak przeraża?jak nie zdam to rzucam w cholerę to prawko.
Stary 2011-07-24, 23:24   #2190
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Czemu mnie to tak przeraża?jak nie zdam to rzucam w cholerę to prawko.
najbardziej się martwię, że się zestresujesz a tak dobrze Ci idzie przecież!

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Maliniarka To jest... juz patrze (specjalnie dla Ciebie musze isc do lodowki, pewnie przy okazji wezme cos do jedzenia, wiec mozesz miec wyrzuty sumienia) nr 861, Sugar High
czuję się zaszczycona co mi dobrego przyniosłaś? też bym coś zjadła (a potem będę znowu marudzić, że gruba itd...) nawet sobie nie wyobrażasz ile tego typu wypowiedzi musiały się nasłuchać dziewczyny ostatnio
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Czas edycji: 2011-07-24 o 23:25
Maliniarka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
lakiery do paznokci, naturalne, paznokcie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości