pierwsze kroczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-05, 05:53   #1
antropolog_na_marsie
Przyczajenie

Question

pierwsze kroczki

Pomyślałam, że chyba najlepiej będzie się tu do Was zwrócić, jak tak czytam te wszystkie posty to widać Wasze doświadczenie.
Przez całe życie nigdy się nie malowałam, jak poszłam na studia to mówiłam, że nie maluję się bo nie umiem. I dużo w tym prawdy. Z wiekiem jednak dochodzę do wniosku, że pora o siebie zadbać, tylko....nie wiem od czego zacząć?!
Błagam Was o pomoc.
Mam cerę mocno trądzikową, mieszaną. Chyba głównie by mi zależało żeby zacząć ten trądzik chować, jakoś lekko podkreślić oczy i usta... Ale totalnie nie wiem co i jak, od czego mam zacząć, jakie kosmetyki kupić..
Help!!!
Stary 2011-07-05, 12:03   #2
molka_la
Przyczajenie

Dot.: pierwsze kroczki

Witaj, specjalnie nie mam doświadczenia, ale myślę, że do lekkiego, podstawowego makijażu każdemu można polecić tusz L'Oreal Lash Architect 3D lub 4D + błyszczyk AA Też mam mieszaną cerę (ale naczynkową), do jej matowania od paru lat używam pudru Rimmel Stay Matte, ale niestety, przyzwoity podkład trudno mi wskazać, bo za rzadko go noszę. Wydaje mi się, że fajny efekt zawsze daje róż na policzkach, jego odcień najlepiej dobrać pod kątem swojego typu kolorystycznego (oczy, włosy, cera)
Tak króciutko ode mnie. Inne użytkowniczki na pewno podpowiedzą Ci jeszcze dużo więcej i z większą znajomością tematu.
molka_la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:33   #3
tylkokasia
Moderator

Dot.: pierwsze kroczki

Post w złym dziale. I na trądzik najlepiej poradzi wizyta u dermatologa bo nakładanie na niego podkładów jeszcze pogorszy sprawę.
W tym dziale wstawiamy swój makijaż + lista kosmetyków. Jak założysz wątek w takiej formie to na pewno dziewczyny Ci udzielą wskazówek

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości