Ratunku Czy Ktoś Mi Poradzi?????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-06, 12:28   #1
Kola15
Raczkowanie

GG do Kola15
Question

Ratunku Czy Ktoś Mi Poradzi??????????

CZY FARBOWANIE WŁOSÓW TAK STRASZNIE JE NISZCZY ?NIE WIEM CO ROBIĆ FARBOWAĆ CZY NIE
Kola15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:53   #2
poziomka25
Raczkowanie

Dot.: Ratunku Czy Ktoś Mi Poradzi??????????

ja uwazam że jak ktos nie musi farbować bo nie ma jeszcze siwych włosów to lepiej niech nie farbuje. moja mama musi farbowac włosy regularnie i bardzo wlosow zniszczonych nie ma ale czasami dostaje od tych farb alergii. jak juz bardzo chcesz to wybierz jakiś szampon koloryzujacy bez amoniaku chyba z wellatonu nie niszcza zbytnio włosów lub jakąś łagodna farbę z dobrej firmy.
poziomka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:03   #3
RaBiNka
Raczkowanie

Mnie czasem nachodza mysli zafarbowania wlosow,ale jak slysze wszystkie osoby co mi odradzaja to odrazu mi pszechodzi
Ale moze kiedys jak zobacze siwego wloska to sie skusze.
Zafarbowac mozesz zawsze ale powrocic do naturalnego to nie za bardzo przemysl to Zycze trafnej decyzji
RaBiNka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:06   #4
Lovisa
Zakorzenienie

Teraz można kupić farbę, która maksymalnie ochroni włosy przed zniszczeniem, w koncu jest taki wybór na rynku, ze każdy może znaleźć cos dla siebie. A skoro ma sie ochotę na zmianę koloru, to czemu nie? Kiedys, dawno, dawno temu, nie było w ogóle farb i wszyscy musieli mieć swój naturalny kolor włosów, a dzisiaj można sobie zmieniać ile tylko dusza zapragnie. uważam, że jeśli ktoś chce zafarbować włosy, to powinien to po prostu zrobić, po dobraniu odpowiedniego koloru i rodzaju farby. Wczoraj własnie rozjaśniłam włosy z farbowanych wczesniej na ciemny brąz, a potem zafarbowałam je na brąz mahoniowo-miedziany z L'Oreal Excellence. W ogóle zdziwiłam się, bo w opakowaniu z farbą było serum ochronne, które nakłada sie bezpośrednio przed farbowaniem i nie spłukuje. No i rzeczywiście musze przyznać, że moje włosy nie ucierpiały, mimo wczesniejszego rozjaśnienia. Jednak opłacało sie zainwestować w lepsza farbę, bo efekt jest taki jak chciałam, a włosom nic sie nie stało Także polecam.
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:13   #5
Lovisa
Zakorzenienie

Przecież teraz już nie ma takich farb jak kiedyś, co niszczyły włosy i aż strach było ich używac. Jezeli ktoś aż tak bardzo się obawia, to może do dobrego fryzjera pójść. Zupełnie nie rozumiem osób, które straszą innych, że po farbowaniu to włosy wypadna albo spalą się albo nie wiem co jeszcze. Przecież każdy jest inny i ma inne włosy. Jeśli nie użyje się jakiejś farby z kiosku za 5zł, tylko rekomendowanego kosmetyku, to nie powinno byc problemów, ja farbuje włosy od 8 lat i mam je nadal bardzo grube, lśniące i długie. Zanim mi się jakieś siwe pojawią pewnie jeszcze wiele razy zmienię klor, bo to świetna rzecz, jesli ma sie ochotę na zmiany i cos zupełnie "innego" ))))
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 10:32   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Kolu, to pewnie zależy od stanu włosów, ale ja farbuje od 13 roku życia ( postawiłam mame przed faktem dokonanym), czyli już 9 lat i moje włoski sa w bardzo dobrym stanie, nie mam rozdwojonych końcówek ani połamanych włosów ...kiedys używałam palette , bo nie była innych farb na moją kieszeń, ona niszczyła miwłosy przyznam( przesuszała ), teraz jest spory wybór , a farby takie chociażby jak Garnier Natea, Polly Colour Brillance, Safira, czy farbt Loreala, to juz nie jest to co kiedyś było!!Zreszta zawsze można udać się do fryzjera na farbowanie
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości