GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-18, 11:32   #631
Dafna
Raczkowanie

Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Przez jakiś czas myślałam nad zakupem Glossy i zrozumiałąm, że bardziej mi się opłaca poszperać na allegro i tam kupić próbki. Oczewiście nespodzianki nie będzie, ale przynajmniej będę pewna, że dostanę coś co będzie mnie interesowało i będzie dopasowane do rodzaju mojej skóry.
Dafna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:31   #632
lady_chwila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Przez jakiś czas myślałam nad zakupem Glossy i zrozumiałąm, że bardziej mi się opłaca poszperać na allegro i tam kupić próbki. Oczewiście nespodzianki nie będzie, ale przynajmniej będę pewna, że dostanę coś co będzie mnie interesowało i będzie dopasowane do rodzaju mojej skóry.
I tutaj masz rację;-) Ja nie kupię pierwszego Glossy, poczekam i zobaczę czy się opłaca, dopiero później ewentualnie zamówię drugiego. Szkoda, że nie kosztuje 39 zł... 49 zł to dużo.
lady_chwila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:35   #633
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

Ja sama siebie przekonałam, że za 50zł mogę sobie kupić 5 cieni z Inglota i już mi przeszedł szał na wszystkie Boxy

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 21:08   #634
justkax3
Rozeznanie

Hej. Mam bardzo podobną sytuację do dorotie. Tylko u mnie wyglądało to tak: KissBoxa zamówiłam na adres siostry, ponieważ na czas studiów mieszkam w Warszawie, ona w okolicach Wawy więc wszelkie paczki kieruję do niej do domu. Jednak okazało się, że na ferie jadę do rodziców, ona także wtedy u nich będzie, więc zmieniłam adres wysyłki na domowy, później znów zmieniłam jednak na adres jej domu, bo okazało się, że musi wrócić przed 20stym lutego. Przeprosiłam za to KissBoxa, napisałam im, że to już ostatni raz zmieniam adres, podałam poprawny, w odpowiedzi na maila napisali mi, że oczywiście to uwzględnią, że wyślą na podany przeze mnie adres ostatecznie. 13 lutego postanowili zrobić niespodziankę i wysłać KissBoxa wcześniej, żeby doszedł na Walentynki. I jakież było tego dnia moje zdziwienie, kiedy kurier dostarczył paczkę na adres rodziców oraz na adres siostry. Z uczciwości napisałam do KissBoxa, że dostałam 2 paczki i co mam teraz zrobić: czy mogę zapłacić za nią po prostu (bo pisali, że mimo iż niektórzy dostali 2 paczki, to każdemu kto zapłacił też wysłali), a oni mi odpisali tak: "dziękujemy za informacje, niestety na tego KissBoxa z pewnością ktoś czeka, prosilibyśmy o odesłanie go na adres który znajdziesz na naszej stronie w pkt 5 w zakładce FAQ". Byłam w lekkim szoku, bo dlaczego ja mam za to teraz zapłacić? Napisałam do nich maila, czy mogę im po prostu go odnieść jak wrócę do Warszawy.
Jakim cudem, ja się pytam, inne osoby nie dostały KissBox'a, a inne dostały 2 i to nawet na ten sam adres? ;>
Stary 2012-02-19, 09:51   #635
alkaxy
biegam dla Zabawy

Nie zgadzaj się na wysyłkę na Twój koszt - nie mają prawa tego od Ciebie wymagać. Niech najpierw przeleją Ci pieniądze za wysyłkę albo zamówią kuriera na swój koszt, który podjedzie i odbierze przesyłkę od Ciebie.
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 09:59   #636
angela_6
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie zgadzaj się na wysyłkę na Twój koszt - nie mają prawa tego od Ciebie wymagać. Niech najpierw przeleją Ci pieniądze za wysyłkę albo zamówią kuriera na swój koszt, który podjedzie i odbierze przesyłkę od Ciebie.
Dokładnie, jeszcze postrasz ich, że już nigdy nie zamówisz ich boxa i zrobisz im antyreklamę na forach.
angela_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:26   #637
dorotie85
Zadomowienie

Dziewczyny, ja zamierzam do nich napisać jutro z prośbą o wysyłkę pieniędzy na wysłanie paczki. Poza tym powinni mi zrekompensować czas podjechania samochodem na pocztę i stania w kolejce. Parodia jakaś. Ciekawe co by było gdybym się nie przyznała do drugiej paczki? A najszybciej byłoby gdybym wysłała boxa do dziewczyny, która nadal na niego czeka.
dorotie85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:28   #638
Annabel89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zamierzam do nich napisać jutro z prośbą o wysyłkę pieniędzy na wysłanie paczki. Poza tym powinni mi zrekompensować czas podjechania samochodem na pocztę i stania w kolejce. Parodia jakaś. Ciekawe co by było gdybym się nie przyznała do drugiej paczki? A najszybciej byłoby gdybym wysłała boxa do dziewczyny, która nadal na niego czeka.
Obawiam się, że gdyby prosili wszystkie dziewczyny z 2 boxami wysłać do czekających dziewczyn, to znowuż ktoś dostałby 2, a któs wcale
No ale na prawdę paranoja jakaś...Rozumiem, ża po prostu nie mają zapasów i dlatego chcą je z powrotem, ale można było to zrobić w jakiś bardziej uczciwy sposób

Edytowane przez Annabel89
Czas edycji: 2012-02-19 o 10:29
Annabel89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:30   #639
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

Cytat:
tak jak dziewczyny mówią, nie wysyłaj paczki, dopóki Ci nie przyślą pieniędzy na wysyłkę. To nie Twoja wina, że dostałaś dwa kissboxy, dlatego niech oni się martwią, a nie Ty

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 10:42   #640
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Też się zastanawiałam co by było, gdybym się nie przyznała i jestem na 100 % pewna, że przy chaosie jaki panuje w tej firmie nikt by się nie zorientował, a jak już to długo by im to zajęło. Też bym wolała, żeby przelali mi pieniądze na wysyłkę paczki do jakiejś innej dziewczyny, która na nią czeka, nawet kurierem, bo na pewno mają umowę z UPS i taniej ich to wychodzi. Najgorsze jest to, że mam u nich subskrypcję na jeszcze dwa pudełka i boję się, że z kolejnym wcale lepiej nie będzie jak z tym.
Stary 2012-02-19, 10:50   #641
angela_6
Rozeznanie

Myślę, że są takie dziewczyny, które nie przyznały się do tego, że dostały dwa boxy, ciekawe czy przez to ktoś nie dostanie żadnego....
Stary 2012-02-19, 11:23   #642
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Dlatego uważam, że powinni zamówić kuriera do Twojego domu. Adresu do dziewczyn, które nie dostały nie mogą podać, bo to byłoby nielegalne - nie mogą udostępniać danych osobom trzecim.

Co do Glossy - cena 49 zł to trochę dużo, na pierwszy się nie zdecyduję. Jak się okaże fajne to może kolejne będę zamawiać. Za 30zł brałabym w ciemno.
Stary 2012-02-19, 11:23   #643
BigBeautifulLulu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Heh, to nieźle. Ostatnio jak ktoś im to zarzucił na facebooku, że może przez to że komuś wysłali dwa, to ktoś inny nie dostał, to ostro zaprzeczali.
Ja jestem tą osobą, która nie dostała kissboxa wcale. Najgorsze jest to, że nie odpisują na maile, a jak już to bardzo oględnie i mętnie, nie wiadomo w ogóle co się dzieje z moją paczką. Wczoraj niby napisali, że paczkę do mnie wysłali, ale UPS ma awarię i nie mogą sprawdzić. Dzwoniłam wczoraj 17stej do UPS i powiedzieli mi, że opóźnienia jedynie mają w przesyłkach międzynarodowych ze względu na warunki pogodowe, natomiast na drogach krajowych wszystko działa bez zarzutu. Pani z ups zdziwiła się gdy jej powiedziałam, że paczka została wysłana najprawdopodobniej w poniedziałek i powiedziała, że gdybym miała numer przesyłki to by mi pomogła i sprawdziła, czy paczka w ogóle została wysłana bo już dawno powinna dojść.
Trochę mi się teraz nie chce wierzyć, że oni mi ją wysłali. Tym bardziej, że raczej aż tak masowo przesyłki u kuriera nie giną... Mogliby napisać wprost co się dzieje, a nie grać na zwłokę z tą awarią w UPS.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Znalazłam ich wpis o którym wspominałam:

"KissBox.pl ‎Luiza, jeśli ktoś otrzymał przez pomyłkę dodatkowego KissBoxa to nie oznacza, że ktoś inny go nie dostał. Opłacone i potwierdzone zamówienia zostały wysłane.
Środa, 20:02 · Lubię to!"

Tak ja byłam tą , która poczuła się winna tego, że wysunęłam tak daleko idące wnioski, że skoro ktoś dostał dwa, to inni wcale. Autentycznie zrobiło mi się aż głupio, że tak ich osądziłam i jak widać miałam rację.

Ja na mojego czekam, bo mimo że transferuj przysłało potwierdzenie, że przelew został zaksięgowany, to nie pojawił się on na stronie KissBox.
Pewnie się nie doczekam.
BigBeautifulLulu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 11:50   #644
bezgustu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dlatego uważam, że powinni zamówić kuriera do Twojego domu. Adresu do dziewczyn, które nie dostały nie mogą podać, bo to byłoby nielegalne - nie mogą udostępniać danych osobom trzecim.

Co do Glossy - cena 49 zł to trochę dużo, na pierwszy się nie zdecyduję. Jak się okaże fajne to może kolejne będę zamawiać. Za 30zł brałabym w ciemno.
Ja myślę, że nie powinnyście jechać na pocztę. Niech Wam KissBox przyśle do domu kuriera z opcja zapłaty przy odbiorze. Nawet nie powinnyście go same zamawiać. Kurierem można tak wysyłać paczkę, że płaci odbiorca, ale nie ma żadnego powodu żebyście się jeszcze fatygowały nawet z telefonem do tego kuriera. Myślę, że to im powinno zależeć na powrocie tych paczek do nich, skoro muszą wysłać je do innych dziewczyn. W każdym razie ja bym tak zrobiła. Poza tym współczuję Każdy ma milion swoich spraw i nikomu nie życzę załatwiania spraw jakiejś nieogarniętej firmy

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Myślę, że są takie dziewczyny, które nie przyznały się do tego, że dostały dwa boxy, ciekawe czy przez to ktoś nie dostanie żadnego....
Dokładnie - o tym samym pomyślałam. Nawet nie dlatego, że są złośliwe czy coś, ale są ludzie, którzy nie śledzą wszystkiego co sie dzieje w Internecie. KissBOx obiecywał jakąs rekompensatę, więc nie zdziwie się jak ktoś zwiął drugie pudełko za rekompensatę, dał siostrze, obydwa są już otwarte i po zabawie.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Pewnie próbują się zabezpieczać na wszelkie sposoby przed ewentualnymi roszczeniami klientów, w końcu to nowość w Polsce, nikt jeszcze nie wie, jak to funkcjonuje do końca... No i podejrzewam, ze wzory tych regulaminów sa importowane
A czy ktoś się orientuje może, dlaczego strona Glossy zdechła dziś? Wygląda na to, ze nie uda mi się zamówić box'a. Wczoraj musiałam doładować sobie paypal, dziś już przelew mi doszedł, ale na stronie Glossy nic dziś zdziałać nie mogę.
Strona GlossyBox jeszcze oficjalnie nie działa, jest tylko w fazie testów.
Stary 2012-02-19, 11:59   #645
justkax3
Rozeznanie

W takim razie ja też nie będę się do nich fatygować przez Warszawę, napiszę maila z prośbą o zwrot kosztów wysyłki i poczekam. To im powinno zależeć na czasie, żeby jak najszybciej teraz odzyskać paczki i przesłać je dalej.
Myślicie, że mogę teraz wycofać się z subskrypcji?
Stary 2012-02-19, 12:34   #646
bezgustu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
W takim razie ja też nie będę się do nich fatygować przez Warszawę, napiszę maila z prośbą o zwrot kosztów wysyłki i poczekam. To im powinno zależeć na czasie, żeby jak najszybciej teraz odzyskać paczki i przesłać je dalej.
Ja poradziłam swojej koleżance, żeby napisała do nich e-mail, że chce się wycofac. Co prawda na subskrybcje jej nie namawiałam, ale wystarczajaco juz i tak świece oczami przed 2 kolezankami i setkami czytelniczek, ze im poradzilam zakup tego pudełka :/
Stary 2012-02-19, 12:45   #647
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:
Poczytaj regulamin,tam pewnie jest jakiś zapis,który chroni ich przed zwrotem pieniędzy przy rezygnacji z subskrypcji.Jak Ci bardzo zależy na zakończeniu wątpliwej przyjemności obcowania z tą firmą to zadzwoń tam(o ile w ogóle udostępniają nr tel.)Żądaj rozmowy z kierownictwem i powiedz,że to partactwo skutecznie Cię zniechęciło do nich i jeśli nie zwrócą Ci pieniędzy złożysz skargę do rzecznika praw konsumenta w związku z tym bałaganem z paczkami i tym jak oni chcą to rozwiazywać.Podejrzewam,ż e będą chcieli to załatwić polubownie.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez bezgustu Pokaż wiadomość
Ja poradziłam swojej koleżance, żeby napisała do nich e-mail, że chce się wycofac. Co prawda na subskrybcje jej nie namawiałam, ale wystarczajaco juz i tak świece oczami przed 2 kolezankami i setkami czytelniczek, ze im poradzilam zakup tego pudełka :/
Maile nic nie dadzą obawiam sie,będą raz,że zwlekać z odpowiedzią,później zasłaniać się regulaminem i wynajdywać jeszcze 1000 trudności,które pewnie zresztą maja patrząc na ten cyrk.
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:49   #648
aniasmok
Rozeznanie

Cytat:
§ 12. wady i zwroty

1. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) kupujący ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni kalendarzowych od zakupu towaru.

2. Zwrot pieniędzy odbywa się na koszt odstępującego od umowy. Kissbox zwraca uiszczoną cenę nabycia w ciągu 14 dni roboczych na wskazane przez Klienta konto bankowe, po potrąceniu poniesionych przez Kissbox kosztów opłat bankowych.

http://kissbox.pl/index.php/regulamin

"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 13:00   #649
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
§ 12. wady i zwroty

1. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) kupujący ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni kalendarzowych od zakupu towaru.

2. Zwrot pieniędzy odbywa się na koszt odstępującego od umowy. Kissbox zwraca uiszczoną cenę nabycia w ciągu 14 dni roboczych na wskazane przez Klienta konto bankowe, po potrąceniu poniesionych przez Kissbox kosztów opłat bankowych.

http://kissbox.pl/index.php/regulamin
No właśnie, w ciągu 10 dni. Ja swoją subskrypcję zamówiłam i opłaciłam po 20stym stycznia, czyli trochę czasu minęło. Chyba pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że coś się zmieni i nie uciekną nagle.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
I nie wiesz czy jej odpisali jakoś?
Stary 2012-02-19, 13:23   #650
bezgustu
Raczkowanie

Cytat:
No właśnie, w ciągu 10 dni. Ja swoją subskrypcję zamówiłam i opłaciłam po 20stym stycznia, czyli trochę czasu minęło. Chyba pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że coś się zmieni i nie uciekną nagle.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

I nie wiesz czy jej odpisali jakoś?
Niestety nie Zapytam we wtorek, to dam Wam znać. Ja mam subskrybcję jeszcze na 2 pudełka,ale powiem szczerze, że sama nie wiem czy nie napisze. Niby to 50 zł, ale dziewczyny na Facebooku już zaczely sugerowac, ze sie nie zdziwia jak w poniedzialek firma oglosi, ze sie zamyka ( i za pol roku otworzy pod inna nazwa ). I jak tak o tym mysle, to juz KissBox mnie niczym nie zdziwi...a za 50 zł to sobie dobra szminke mozna kupic, albo 2 pizze zjesc

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Maile nic nie dadzą obawiam sie,będą raz,że zwlekać z odpowiedzią,później zasłaniać się regulaminem i wynajdywać jeszcze 1000 trudności,które pewnie zresztą maja patrząc na ten cyrk.[/QUOTE]

Też prawda...Tych pudełek było ile 500? A liczba osób, które mają jakiś problem (brak produktu, pudełka, dwa pudełka) jest ogromna..
Stary 2012-02-19, 13:33   #651
201607131114
Konto usunięte

Cytat:
Niestety nie Zapytam we wtorek, to dam Wam znać. Ja mam subskrybcję jeszcze na 2 pudełka,ale powiem szczerze, że sama nie wiem czy nie napisze. Niby to 50 zł, ale dziewczyny na Facebooku już zaczely sugerowac, ze sie nie zdziwia jak w poniedzialek firma oglosi, ze sie zamyka ( i za pol roku otworzy pod inna nazwa ). I jak tak o tym mysle, to juz KissBox mnie niczym nie zdziwi...a za 50 zł to sobie dobra szminke mozna kupic, albo 2 pizze zjesc [COLOR="Silver"]

Wiesz co, jakoś argumenty o kupnie próbek z allegro albo 5 cieni Inglota nie dało mi do myślenia nad opłacalnością zakupu boxa, co Twój cytat o pizzy dżizas, ja myślę żołądkiem (off-top jak nie wiem)
201607131114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:04   #652
bezgustu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Wiesz co, jakoś argumenty o kupnie próbek z allegro albo 5 cieni Inglota nie dało mi do myślenia nad opłacalnością zakupu boxa, co Twój cytat o pizzy dżizas, ja myślę żołądkiem (off-top jak nie wiem)
Ja też myślę żołądkiem, ale akurat mój pierwszy kontakt z Glossy Boxem jest bez porównania lepszy niż z KissBoxem
Stary 2012-02-19, 14:11   #653
dorotie85
Zadomowienie

Dziewczyny napisałam, jak będzie wyglądać przekazanie pieniążków ze strony Kissboxa, za odesłanie do nich boxa. Odpisali:
"Witaj Doroto,
najprawdopodobniej już dzisiaj wieczorem wyślemy ci dokładnie jak rozwiążemy ten problem, możesz śmiało już liczyć na rekompensatę z naszej strony ".
Jak będę wiedziała coś więcej na pewno dam znać
Stary 2012-02-19, 14:15   #654
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny napisałam, jak będzie wyglądać przekazanie pieniążków ze strony Kissboxa, za odesłanie do nich boxa. Odpisali:
"Witaj Doroto,
najprawdopodobniej już dzisiaj wieczorem wyślemy ci dokładnie jak rozwiążemy ten problem, możesz śmiało już liczyć na rekompensatę z naszej strony ".
Napisałam maila i ja, zobaczymy

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2012-02-19 o 14:20
justkax3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:18   #655
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Dorotie, mozesz napisac co im napisałaś w mailu? Spróbuję napisać coś podobnego ;]
Napisałam do nich "Witam,
a w jaki sposób będzie załatwiona sprawa pieniędzy za wysyłkę Kissboxa?

Pozdrawiam"
Stary 2012-02-19, 14:19   #656
201607131114
Konto usunięte

Cytat:
"Witaj Doroto,
Czyli będa próbowali zachować się przyzwoicie. Mimo wszystko, zaliczają wpadkę za wpadką...
201607131114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:19   #657
weela
Rozeznanie

Hej dziewczyny

Pisałam Wam ostatnio, że otrzymałam maila od Kissboxa, iż przesyłka została do mnie wysłana, ale jest awaria w UPS i nie mogą teraz podać numeru nadania. Wczoraj poprosiłam jednak o potwierdzenie wysyłki i dostałam wieczorem odpowiedź z przeprosinami za wprowadzenie mnie w błąd, że nie wysłali mi Kissboxa, ponieważ na ich stronie pokazywało, że nie wpłaciłam pieniędzy. Pieniądze jednak ode mnie otrzymali i postarają się mi to zrekompensować.
Z tego co wiem takich osób jest więcej, ciekawe co zrobią. Jednak cieszę się, że już wiem dlaczego nie doszła do mnie paczka.

Edytowane przez weela
Czas edycji: 2012-02-19 o 15:31
weela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 16:30   #658
angela_6
Rozeznanie

Co do rezygnacji z subskrypcji przed chwilą przeczytałam ich posta na facebooku gdzie napisali, że w razie rezygnacji zwracają kasę za niezrealizowany okres subskrypcji.
Stary 2012-02-19, 16:59   #659
alkaxy
biegam dla Zabawy

Jacy oni śmieszni są. Piszą o "wielbicielach teori spiskowych", a przecież gdyby od poczatku jasne było czemu paczki nie dochodziły , np. że niektórzy dostali podwójnie, gdyby podali numery wysłanych przesyłek, to domysłów byłoby mniej. Numer mogą podać bez dostępu do bazy.
Zero szacunku do klientów.
Stary 2012-02-19, 17:10   #660
justkax3
Rozeznanie

Mail od KissBoxa
"Witaj Piękna,
W związku z dużym zamieszaniem związanym z odsyłaniem nam dodatkowych KissBoxów, chcemy wyjaśnić jedną kwestię. Nigdzie nie prosiliśmy, aby te przesyłki zostały do nas wysłane na koszt nadawcy. Chcemy, aby sytuacja została rozwiązana jak najbardziej uczciwie, dlatego kurier bezpłatnie odbierze od Ciebie KissBoxa i dostarczy go do nas. Prześlij proszę numer telefonu, który możemy podać kurierowi do kontaktu z Tobą. Kurier zjawi się w dniach poniedziałek-środa, poinforumjemy mailowo, którego dnia dokładnie zjawi się u Ciebie.

Pozdrawiamy,
KissBox Team"
Odpowiedz

Tagi
box of beauty, glossybox

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości