GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-06, 08:41   #811
kejtigda
Wtajemniczenie

Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
jak grzyby po deszczu....

http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/
Nie wiem czy tylko mi zjadło adres? Myślę że konkurencja jest dobra ale wątpie żeby ktoś przebił takich wyjadaczy jak glossy
Stary 2012-03-06, 10:45   #812
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

nie wiem jednak czy Kissbox nie pasuje mi bardziej, zwłaszcza pod kątem składów kosmetyków. Glossybox ma luksusowe rzeczy ale np. taki krem Lierac jest naszpikowany silikonami i wielu osobom nie będzie pasował. Tak samo balsam do ciała składowo średni. No ale to już moje osobiste preferencje, nie każdy analizuje i zwraca uwagę na składniki w kosmetyku.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:57   #813
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie wiem jednak czy Kissbox nie pasuje mi bardziej, zwłaszcza pod kątem składów kosmetyków. Glossybox ma luksusowe rzeczy ale np. taki krem Lierac jest naszpikowany silikonami i wielu osobom nie będzie pasował. Tak samo balsam do ciała składowo średni. No ale to już moje osobiste preferencje, nie każdy analizuje i zwraca uwagę na składniki w kosmetyku.
Aguś, ja kiedyś analizowałam bardzo, ale okazało się, że mi to nie wyszło na dobre... te lepsze składowo kremy albo nie działały, albo miały wręcz zły wpływ na moją cerę czy włosy, byłam w szoku, ale mi jednak bardziej pasują te mniej dobre składowo W ogóle ostatnio bardzo dużo się dowiedziałam na temat kremów od pewnej Pani kosmetolog i ona w ogóle nie poleca takiej naturalnej pielęgnacji a moje ukochane kremy Guerlain uważa za rewelacyjne. Właściwie, to byłam pewna, że mnie zjedzie za to, że przepłacam a tu ona, że to genialne kremy Oczywiście nie każdą markę selektywną uważa za dobrą... jest wiele bubli według niej i się z tym zgadzam Czyli jak ze wszystkim, każdemu pasuje co innego, ile osób tyle odpowiedzi

I dla tego świetnie, że są różne boxy, bo każdy może znaleźć coś dla siebie
Stary 2012-03-06, 11:07   #814
enn_
Zakorzenienie

Ja jednak nie zwracam tak uwagi na skład kosmetyku. To znaczy jeśli kupuję oliwkę i chcę, żeby była uniwersalna - tak. I lubię "syntetyczną" pielęgnację wzbogacać tą naturalną, jednak, szczerze mówiąc, gdybym miała do wyboru tylko kosmetyki selektywne albo tylko kosmetyki naturalne, to bym się nie wahała tylko wybrała to pierwsze.

Co do GlossyBoxa - jak zobaczyłam pierwszy raz zawartość to się super, super ucieszyłam, że w końcu coś dla mnie i, ze wow.
A później zaczęłam sobie stopniowo przypominać zawartości Glossy w m.in. UK, no i mina mi trochę zrzedła, bo jednak tam często są produkty pełnowartościowe poza miniaturami itp. Więc niby fajnie, ale za granicą jest często (sporo) fajniej. Zobaczę jeszcze jak następne pudełka, ale na kwietniowe na pewno się nie skuszę.
Stary 2012-03-06, 11:22   #815
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

dziewczyny, ale ja też nie wybieram tak restrykcyjnie produktów, nie używam tylko tych super naturalnych jednak płacić grubą kasę za coś co jest naszpikowane np. silikonami, parabenami a substancji aktywnych tyle co kto napłakał nie zamierzam raczej.
Produkt z dobrym naturalnym składem nie będzie działać cudownie zawsze i na każdego, w tej strefie kosmetycznej też trzeba znaleźć taki który nasza skóra polubi.
I mimo ze Glossybox mi się spodobał to jednak częściej sięgam po produkty z Kissboxa. Choc i tak pewnie zrezygnuję z tych pudełek, wolę jednak kupowac coś sprawdzonego , nie kręcą mnie takie niespodzianki

Stary 2012-03-06, 11:46   #816
weela
Rozeznanie

Mi z glossy spodobał się olejek Nuxe. Szamponu jeszcze nie używałam, ale miałam kiedyś zieloną wersję i była super, więc raczej będę zadowolona. Mimo wszystko większe wrażenie zrobił na mnie lutowy Kissbox tym kremem Bandi, kremem Hud Salva i pełnowymiarowym olejkiem do włosów. Wiem, że tu wszystko jest mniejsze i droższe bo wrzucili do pudełka kosmetyki marek z wyższej półki, ale dla mnie osobiście marka nie ma żadnego znaczenia i nawet chętniej testowałabym rzeczy zupełnie nie znane.
Na razie zastanawiam się nad zrezygnowaniem ze subskrypcji, ale jeszcze pomyślę
Stary 2012-03-06, 14:47   #817
201607131114
Konto usunięte

Dla mnie marki też znaczenia większego nie mają ale jednak zawartość Glossy mnie nie rozczarowała a KissBoxa - patrząc na opisy pudełek cieszę się, że się nie załapałam (szczególnie, że 80% kosmetyków, które już się w nim pojawły znam). Teraz fajnie by było, gdyby jakaś firma wzięła się za zrobienie porządnego boxa z kosmetykami eco - coś jak EcoEmi ale to chyba na razie tylko moje wishful thinking
201607131114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:26   #818
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Dla mnie marki też znaczenia większego nie mają ale jednak zawartość Glossy mnie nie rozczarowała a KissBoxa - patrząc na opisy pudełek cieszę się, że się nie załapałam (szczególnie, że 80% kosmetyków, które już się w nim pojawły znam). Teraz fajnie by było, gdyby jakaś firma wzięła się za zrobienie porządnego boxa z kosmetykami eco - coś jak EcoEmi ale to chyba na razie tylko moje wishful thinking
Ja bym chciała,żeby ZSK albo BU zrobiło takie pudełeczko i żeby znalazły się tam i gotowe rzeczy i półprodukty.Nie każdy ma cierpliwość i warunki do samodzielnego kręcenia kosmetyków,a kiedy u nich kupuję to wybieram to co wydaje mi się,że bedzie mi odpowiadało albo to co polecają youtubowiczki i wizażanki i pewnie w ten sposób wiele wartościowych pozycji omijam.A jak bym dostała w pudełku to bym wypróbowała.
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:32   #819
201607131114
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ja bym chciała,żeby ZSK albo BU zrobiło takie pudełeczko i żeby znalazły się tam i gotowe rzeczy i półprodukty.Nie każdy ma cierpliwość i warunki do samodzielnego kręcenia kosmetyków,a kiedy u nich kupuję to wybieram to co wydaje mi się,że bedzie mi odpowiadało albo to co polecają youtubowiczki i wizażanki i pewnie w ten sposób wiele wartościowych pozycji omijam.A jak bym dostała w pudełku to bym wypróbowała.
Dokładnie o coś takiego mi chodzi! Zobaczymy jak się sytuacja z boxami u nas rozwinie.
201607131114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:30   #820
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
taki eco box czy z półproduktami i gotowcami z ZSK Naturialisa czy BU, marzenie

Stary 2012-03-07, 09:43   #821
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
taki krem Lierac jest naszpikowany silikonami i wielu osobom nie będzie pasował.
Matko jedyna jak mnie to "cudo" uczuliło Od razu po otwarciu pudełka stwierdziłam, że na twarz napewno tego nie nałożę, bo takie dawki silikonów to ja chyba ostatnio widziałam w jakimś serum Estee Lauder, ale pomyślałam, że może chociaż do rąk zużyję.
Wczoraj posmarowałam dłonie przed pójściem spać i cóż...nie pospałam tej nocy za dobrze. Tak mnie ręce szczypały i piekły. Nie pomogło natychmiastowe zmycie tego czegoś i nałożenie tony innego, łagodzącego kremu, który zwykle nakładam na podrażnioną skórę.
Masakra. Dłonie mam teraz w takim stanie jakbym mocno przedawkowała solarium
Oczywiście to nie wina Glossy Boxa Wręcz przeciwnie, teraz wiem, że się już na to nie nadzieję w wersji pełnowymiarowej i znacznie droższej.

A co do relacji: zawartość pudełka vs cena, to faktycznie w Glossy nie przyskąpili. Wartość rynkowa produktow w pudełku znacznie przekracza jego cenę i to dobrze. Ale być może te preparaty w sklepach po prostu są zbyt drogie ?

A narzekacze, cóż..Czasy obowiązkowej jednomyślności na szczęście mamy już za sobą i każdy może mieć swoje zdanie i żadnych oporów żeby je wygłaszać. Bo niby czemu ?
Oberzałam parę filmów o Birch Boxach na youtubie i tam dziewczyny też narzekają. Nie wolno im ? Wolno
Stary 2012-03-07, 10:57   #822
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Aguś, ja kiedyś analizowałam bardzo, ale okazało się, że mi to nie wyszło na dobre... te lepsze składowo kremy albo nie działały, albo miały wręcz zły wpływ na moją cerę czy włosy, byłam w szoku, ale mi jednak bardziej pasują te mniej dobre składowo W ogóle ostatnio bardzo dużo się dowiedziałam na temat kremów od pewnej Pani kosmetolog i ona w ogóle nie poleca takiej naturalnej pielęgnacji a moje ukochane kremy Guerlain uważa za rewelacyjne. Właściwie, to byłam pewna, że mnie zjedzie za to, że przepłacam a tu ona, że to genialne kremy Oczywiście nie każdą markę selektywną uważa za dobrą... jest wiele bubli według niej i się z tym zgadzam Czyli jak ze wszystkim, każdemu pasuje co innego, ile osób tyle odpowiedzi

I dla tego świetnie, że są różne boxy, bo każdy może znaleźć coś dla siebie
Kolcia a jakimi argumentami Pani kosmetolog podparła swoje twierdzenia w porównaniu selektywne vs naturalne ?

KNK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 11:45   #823
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Kolcia a jakimi argumentami Pani kosmetolog podparła swoje twierdzenia w porównaniu selektywne vs naturalne ?
Wielkością cząsteczek, że w kremach Guerlain są na prawdę małe i głęboko docierają, że mają bardzo dobre składniki aktywne i ogólnie dobrą jakość składników. Jak wiadomo nawet gliceryna glicerynie nie równa Poza tym z polskich marek bardzo dobrze o Dermice się wypowiadała, a Ziaję zjechała na maksa Ale ja ostatnio do Ziaji też się zraziłam... nakupowałam produktów z Ziaja PRO i wszystko prawie do kosza poszło Beznadziejne produkty
Stary 2012-03-07, 11:57   #824
naila
Zakorzenienie

Ten Bandi z Kissboxa bardzo mnie zainteresował Takie produkty jak właśnie Bandi, Jadwiga itp bardzo chętnie bym potestowąła... z drugiej strony nie znałam olejku Nuxe, jakoś mi nigdy do niego nie było po drodze i sam przyszedł I się podoba

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A co do relacji: zawartość pudełka vs cena, to faktycznie w Glossy nie przyskąpili. Wartość rynkowa produktow w pudełku znacznie przekracza jego cenę i to dobrze. Ale być może te preparaty w sklepach po prostu są zbyt drogie ?

A narzekacze, cóż..Czasy obowiązkowej jednomyślności na szczęście mamy już za sobą i każdy może mieć swoje zdanie i żadnych oporów żeby je wygłaszać. Bo niby czemu ?
Oberzałam parę filmów o Birch Boxach na youtubie i tam dziewczyny też narzekają. Nie wolno im ? Wolno
Sine.ira współczuję uczulenia może ja też na początku na dłoniach spróbuję, bo jakby mi twarz 'zeszła' to bym nie chciała

A narzekać można, jak jest na co. Ale moim zdaniem za dużo narzekania to też jakoś tak niefajnie.. lepiej zająć się czymś ciekawszym

Cytat:
Mnie znowu zainteresowało, czego takiego się dowiedziałaś, że tak mocno Ciebie to zaskoczyło?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:04   #825
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wielkością cząsteczek, że w kremach Guerlain są na prawdę małe i głęboko docierają, że mają bardzo dobre składniki aktywne i ogólnie dobrą jakość składników. Jak wiadomo nawet gliceryna glicerynie nie równa Poza tym z polskich marek bardzo dobrze o Dermice się wypowiadała, a Ziaję zjechała na maksa Ale ja ostatnio do Ziaji też się zraziłam... nakupowałam produktów z Ziaja PRO i wszystko prawie do kosza poszło Beznadziejne produkty
No tak wielkości cząsteczeksie nie da zbadac, wiec moze rzeczywiście coś w tym jest

Ale gliceryna to zawsze gliceryna ten sam wzór chemiczny te same właściwości

A czym sie Pani kosmetolog zajmowała z ciekawości spytam ? bo musiała miec jakieś zródło swoich informacji, chętnie z ciekawości zgłębiłbym temat

Stary 2012-03-07, 12:12   #826
Germini
Zakorzenienie

U mnie krem Lierac spowodował straszne pieczenie na twarzy, ale na szczęście nie pozostawił po sobie żadnych trwalszych, nieprzyjemnych zmian

A wypełniałyście już może ankiety produktowe? Ja wypełniłam jedną, ale punktów glossydots jakoś jeszcze nie dostałam
Stary 2012-03-07, 12:22   #827
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
No tak wielkości cząsteczeksie nie da zbadac, wiec moze rzeczywiście coś w tym jest

A czym sie Pani kosmetolog zajmowała z ciekawości spytam ? bo musiała miec jakieś zródło swoich informacji, chętnie z ciekawości zgłębiłbym temat
Z tego, co pamiętam, to akurat wzór to nie wszystko, ale chemii od dawna nie mam, więc nie chcę nikogo wprowadzić w błąd, ani gadać bzdur.
Przecież nawet taki kwas hialuronowy może być i wielko- i małocząsteczkowy, sądzę, że to nie jedyny taki wypadek w chemii , a wielkość cząsteczek na pewno ma wpływ na działanie kosmetyku.
Sądzę też, że jakość samych składników może się różnić w kosmetykach selektywnych jak i naturalnych (a przynajmniej tych względnie tanich naturalnych), obstawiam też, że niektóre składniki aktywne mogą być też po prostu droższe - niemniej jednak, jak już mówiłam, ja się nie znam, to tylko takie luźne przemyślenia, to, co podpowiada mi intuicja. Może wszyscy robią nas w balona i nie ma różnicy między kremem przeciwzmarszczkowym za 50 i 250 zł.
Stary 2012-03-07, 12:30   #828
Make_up_Mouse
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A wypełniałyście już może ankiety produktowe? Ja wypełniłam jedną, ale punktów glossydots jakoś jeszcze nie dostałam
Chciałam wypełnić ankiety, ale kiedy wchodzę na stronę glossy przy opcji ankiet wyświetla się info "już niedługo", nie da się wejść dalej - ankiety jeszcze niedostępne. Jak Ci się udało wypełnić?
Make_up_Mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:31   #829
Germini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Chciałam wypełnić ankiety, ale kiedy wchodzę na stronę glossy przy opcji ankiet wyświetla się info "już niedługo", nie da się wejść dalej - ankiety jeszcze niedostępne. Jak Ci się udało wypełnić?
Produkty -> oceń
Stary 2012-03-07, 12:57   #830
Make_up_Mouse
Zadomowienie

Dziękuję, już powypełniałam ankiety Gapa ze mnie.
Stary 2012-03-07, 13:03   #831
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:

Jednak to nie tylko wzór, może być czystsza bądź zanieczyszczona... choćby

A Pani kosmetolog ma doktorat, dalej się szkoli, od lat zajmuje się tym, jeździ na kursy, kongresy i szkolenia po całym świecie. Wiedzę ma ogromną, dowiedziałam się od niej niesamowicie dużo, ale nie wszystko chcę mówić... Jej ulubiona marka to pewna marka kosmetyczna, ale też nie chcę pisać jaka. Z Guerlain nie ma nic wspólnego, po prostu ją uważa za dobrą, bo wie o składzie więcej niż to, co jesteśmy w stanie przeczytać na opakowaniu

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Z tego, co pamiętam, to akurat wzór to nie wszystko, ale chemii od dawna nie mam, więc nie chcę nikogo wprowadzić w błąd, ani gadać bzdur.
Przecież nawet taki kwas hialuronowy może być i wielko- i małocząsteczkowy, sądzę, że to nie jedyny taki wypadek w chemii , a wielkość cząsteczek na pewno ma wpływ na działanie kosmetyku.
Sądzę też, że jakość samych składników może się różnić w kosmetykach selektywnych jak i naturalnych (a przynajmniej tych względnie tanich naturalnych), obstawiam też, że niektóre składniki aktywne mogą być też po prostu droższe - niemniej jednak, jak już mówiłam, ja się nie znam, to tylko takie luźne przemyślenia, to, co podpowiada mi intuicja. Może wszyscy robią nas w balona i nie ma różnicy między kremem przeciwzmarszczkowym za 50 i 250 zł.
Dobrze piszesz... niektóre firmy robią nas w balona, inne nie... ale zwykły człowiek nie jest w stanie stwierdzić, która kłamie która nie Tak samo to co jest na etykietach... nigdy nie wiadomo, czy to co tam napisali, jest prawdą i mogę się założyć, że wiele firm kłamie... zwłaszcza, że kara za nienapisanie prawdy o składzie to jedynie kara wielkości kilku tysięcy zł w Polsce Co to jest dla koncernu, który zarabia miliony

Tak samo z perfumami... czemu np. Chanel kosztuje tyle ile kosztuje a np. jakaś podróba 10 razy mniej? Bo chodzi głównie o jakość składników. Podróba będzie miała syntetyczne olejki, Chanel ma naturalne, uzyskiwane z ich własnych plantacji... mają własne destylarnie (czy jakkolwiek się to zwie... bo nie jestem pewna ) i sami robią olejki z róż, jaśminu i kilku innych kwiatów, nie kupują od żadnych tam producentów.

Ale to właściwie wielki offtop
Więc wracajmy do tematu Boxów

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-03-07 o 13:47
kolciag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 13:32   #832
enn_
Zakorzenienie

KNK, zresztą przecież sam jesteś zwolennikiem kolorówki selektywnej, a nie drogeryjnej, nie przepadasz za tańszymi markami - myślę, że to wygląda dość podobnie tutaj, chyba że zaczniemy mówić o jakiejś najwyższej półce kosmetyków eko - tutaj pewnie mogłoby się coś już pozmieniać.
Stary 2012-03-07, 18:11   #833
Germini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Dziękuję, już powypełniałam ankiety Gapa ze mnie.
No dobra, ale dostałaś te punkty czy nie?
Stary 2012-03-07, 19:08   #834
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
KNK, zresztą przecież sam jesteś zwolennikiem kolorówki selektywnej, a nie drogeryjnej, nie przepadasz za tańszymi markami - myślę, że to wygląda dość podobnie tutaj, chyba że zaczniemy mówić o jakiejś najwyższej półce kosmetyków eko - tutaj pewnie mogłoby się coś już pozmieniać.
Kolorówka daje fekt na już, w pielęgnacji możemy tylko opierać się o INCI i ono mówi prawie wszytsko o kosmetyku, nie ma składników czystych i czystszych, do każdego sa jakieś normy, oczywiście firmy twierdza coś innego bo kazda chce być bardziej wyjątkjowa od innej bardzo mocno zgłebiałem swojego czasu INCI.

No dobra ale nie czas na off topy, i tak kazdy kupuje co lubi

Stary 2012-03-07, 21:55   #835
jessica855
Zakorzenienie

Cytat:
taki eco box czy z półproduktami i gotowcami z ZSK Naturialisa czy BU, marzenie
oj taaak
Stary 2012-03-07, 22:25   #836
summerisgone
Zakorzenienie

Dziewczyny, wiecie coś czy w następnym glossy będzie kolorówka?
summerisgone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 23:08   #837
Make_up_Mouse
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
No dobra, ale dostałaś te punkty czy nie?
punktów jeszcze nie dostalam...
Stary 2012-03-07, 23:38   #838
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie coś czy w następnym glossy będzie kolorówka?
tez się zastanawiam, jakby było cos z kolorówki to moze się skusze na subskrypcje

Stary 2012-03-08, 08:53   #839
justkax3
Rozeznanie

Dziewczyny, kiedy można zamawiać Glossy?
Stary 2012-03-08, 08:57   #840
Annabel89
Zakorzenienie

justkax3, w dowolnej chwili

Annabel89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
box of beauty, glossybox

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości