GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-18, 23:06   #91
dorotie85
Zadomowienie

Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Ja niestety jeszcze nic nie otrzymałam
Ja też nic nie dostałam
Ladybox - zapisy ruszają jeszcze w październiku, pierwsza paczka w listopadzie
dorotie85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:50   #92
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Czym roznia sie te LadyBoxy? KissBoxy? I ogolnie te BOXY?
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:02   #93
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Czym roznia sie te LadyBoxy? KissBoxy? I ogolnie te BOXY?
Być może ceną, a czym na pewno tego nie wie nikt, bo nikt jeszcze żadnego na oczy nie widział

Nie dostałam żadnego mejla z kiss boxa. Czyżbym nie załapała się do ekskluzywnego, limitowanego grona ? Jeszcze sie nic nie zaczęło, a już niewypał.
Coś nowego piszą na FB w sprawie zapisów, może któraś z Was podejrzeć ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-10-19 o 11:03
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:18   #94
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Być może ceną, a czym na pewno tego nie wie nikt, bo nikt jeszcze żadnego na oczy nie widział

Nie dostałam żadnego mejla z kiss boxa. Czyżbym nie załapała się do ekskluzywnego, limitowanego grona ? Jeszcze sie nic nie zaczęło, a już niewypał.
Coś nowego piszą na FB w sprawie zapisów, może któraś z Was podejrzeć ?
Ja dostałam maila. Napisali:
Cytat:
Witaj Piękna!
Dziękujemy za zapisanie się na listę KISSBOX.pl
Jedynego w Polsce programu, dzięki któremu będziesz mogła testować kosmetyki topowych firm, zanim zdecydujesz się je kupić. Ale to oczywiście nie wszystko J
Za pośrednictwem tego e-maila niezwłocznie poinformujemy Cię o starcie zapisów na pierwszego Kissbox’a.
Jednak z powodu ograniczeń serwerów nie jesteśmy w stanie poinformować was wszystkich jednocześnie, dla tego za pośrednictwem e-maila podamy wam konkretną datę i przedział czasowy startu zapisów. Przed samym startem poinformujemy was o dokładnej godzinie na fanpage'u i twitterze.
Dla tego śledź nasz Fanpage na Facebook’u i konto Twittera – będziemy tam umieszczać info. o zbliżającej się premierze.
Czyli w sumie nic nowego
Stary 2011-10-19, 11:20   #95
Madzia19
Zadomowienie

Ja dostałam dzisiaj maila od kissbox Ale jest to mail jedynie informujący że zapisałam się na listę kissboxa Napisali również że za pośrednictwem maila ponformują mnie o starcie zapisów na pierwszego kissboxa Napisali iż przed starem poinformują nas o dokładnej godzinie na fanpage'u i twitterze. Czyli trzeba śledzić uważnie wszystko
Madzia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:23   #96
sine.ira
Zakorzenienie

A do mnie nic nie przyszło

EDIT: Właśnie doleciał mejl. Treści wiadomej

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:03
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:17   #97
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A do mnie nic nie przyszło

EDIT: Właśnie doleciał mejl. Treści wiadomej
Nie lubię takiego lania wody jak w mailu Myślałam, że wyślą konkretne informacje - co, gdzie i kiedy
Stary 2011-10-19, 13:19   #98
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Nie lubię takiego lania wody jak w mailu Myślałam, że wyślą konkretne informacje - co, gdzie i kiedy
Konkretem jest to, że za konkretami mamy wypatrywać na FB i twitterze
Stary 2011-10-19, 13:24   #99
Madzia19
Zadomowienie

Lepszy taki mail niż nic Przynajmniej wiem że mają mojego maila
Madzia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:35   #100
dorotie85
Zadomowienie

Podsumowując: wiemy, że kissbox i ladybox ruszają w listopadzie, 12box w styczniu, jeszcze został nam tylko polski glossybox
Stary 2011-10-20, 08:19   #101
dorotie85
Zadomowienie

Informacja, którą dostałam ma maila od Ladybox:
Cytat:
hej! Witaj w świecie LadyBox!

Mamy dobre wieści! Już wkrótce będziesz miała niepowtarzalną szansę otrzymać swoje pierwsze pudełko LadyBox!

LadyBox otwiera przed Tobą wiele nowych możliwości! Masz szansę odkryć nowości, wypróbować kosmetyki w domowym zaciszu i podzielić się swoimi opiniami z innymi miłośniczkami piękna!

Nasza strona będzie rozbudowywana o kolejne sekcje, aktualnie możesz skorzystać z zakładki, w której dowiesz się jak działa usługa LadyBox, możesz też zajrzeć do FAQ (najczęściej zadawane pytania) Jesteśmy otwarci na uwagi i komentarze

Zachęcamy Cię do śledzenia informacji na naszej stronie oraz facebookowym fanpage'u, tam dowiesz się także kiedy dokładnie ruszą zapisy na LadyBox

pozdrawiamy serdecznie i do usłyszenia!
Stary 2011-10-20, 10:47   #102
Nat2706
Raczkowanie

Widzę, że LadyBox odświeżył stronkę i wygląda to całkiem przyzwoicie. Ja też dostałam tego maila
Stary 2011-10-20, 10:52   #103
dorotie85
Zadomowienie

Kissbox i Ladybox będą kosztować do 30 zl. Jestem ciekawa co będzie w środku
Stary 2011-10-21, 10:08   #104
ever-dream
Wtajemniczenie

Też jestem ciekawa, i czekam z niecierpliwością
Stary 2011-10-21, 20:12   #105
2016070150903
Konto usunięte

widzę, że nareszcie boxy wchodzą do Pl. pozapisywałam się do wszystkich (oprócz 12boxa, bo nie widzę takiej opcji na ich stronie na razie) i razem z Wami czekam na jakieś info.
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:28   #106
iv3
Zakorzenienie

Do jakich 12? Ja do Lady Boxa i Kiss Boxa, a w żadnym nie widzę żadnych opcji zapisu- napisane , że jak zaczną się zapisy to wyślą mi maila.

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:42   #107
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Do jakich 12? Ja do Lady Boxa i Kiss Boxa, a w żadnym nie widzę żadnych opcji zapisu- napisane , że jak zaczną się zapisy to wyślą mi maila.
chodziło mi o to, że zapisałam swój adres mailowy do bazy. chodzi o TwelveBox.
Stary 2011-10-21, 21:03   #108
hanejj
Raczkowanie

Napisałam maila na brytyjski adres glossyboxa, bo sama strone pod adresem glossybox.pl to moze zrobic kazdy i wolę się upewnić czy to nie jakaś ściema może napiszą coś więcej, gdyby jednak to była prawda - info kiedy start albo chociaż kontakt do kogoś w PL

edit: sprawdziłam domenę i....
Firma Beauty Trend Holding GmbH
Ulica Saarbruecker Str. 20/21
Miasto 10405 Berlin
Lokalizacja DE
to firma zajmująca się niemieckim glossy boxem, więc jednak żaden fake ^^

Edytowane przez hanejj
Czas edycji: 2011-10-21 o 21:09
hanejj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 21:13   #109
iv3
Zakorzenienie

ojj , marzą mi się te boxy wszystkie

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 00:35   #110
Pati Mierzejewska
Przyczajenie

Angry Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hej,

Nie chcę tutaj zaśmiecać, ale muszę gdzieś to z siebie wyrzucić, a myślę że będzie to zgodne z tematem.

Piszę po praz pierwszy na wizażu, choć już od dawna chciałam założyć sobie konto, ale jakoś zawsze nie mogłam się zebrać by przejść przez rejestrację.

Ale dziś strasznie się wkurzyłam , skasowali mnie z Facebooka i to właśnie na na stronie Ladybox.pl na FB ! Nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

Już podaję wam linka o co chodzi:

Nie dawało mi spokoju jak w ciągu kilku minut mogło pojawić się tam dodatkowych 200 "fanów" z chwili na chwile. Z tego co pamiętam było ok. 440 a neidługo potem juz z 680. Mój facet powiedział mi że to bardzo proste, podobno fanów można kupic na Allegro. Byłam w szoku, ale sprawdziłam i rzeczywiście można (100 fanów - 10zł boshe co za czasy!)

Zapytałam się Ladybox ,prosto z mostu (bo ja tak zawsze), jak to rzeczywiście było, a oni już po chwili zdjęli mój wpis z tablicy i zbanowali! Żadnej odpowiedzi, zero wyjaśnień, o nic nie mogłam się już zapytać. Może i jestem trochę narwana, ale po prostu ciekawa byłam. Szkoda, to było tylko pytanie, a poczułam sie strasznie niemiło tak potraktowana.

Dobrze że ja zawsze mam otwarte milion kart na raz, bo dzięki temu na którejś jeszcze Ciągle było widać że był tam mój post.

Szkoda, nastawiłam się na Ladybox a bo spodobała mi się ich strona, ale po tym jak mnie potraktowali raczej się już na nich nie skuszę...
Pati Mierzejewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 00:52   #111
2016070150903
Konto usunięte

nie przesadzasz? Twój wpis wciąż wisi na ich Tablicy, o jakim zbanowaniu piszesz?

zebranie tylu fanów w krótkim okresie czasu nie jest niemożliwe.

Cytat:
Napisane przez Pati Mierzejewska Pokaż wiadomość
Hej,

Nie chcę tutaj zaśmiecać, ale muszę gdzieś to z siebie wyrzucić, a myślę że będzie to zgodne z tematem.

Piszę po praz pierwszy na wizażu, choć już od dawna chciałam założyć sobie konto, ale jakoś zawsze nie mogłam się zebrać by przejść przez rejestrację.

Ale dziś strasznie się wkurzyłam , skasowali mnie z Facebooka i to właśnie na na stronie Ladybox.pl na FB ! Nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

Nie dawało mi spokoju jak w ciągu kilku minut mogło pojawić się tam dodatkowych 200 "fanów" z chwili na chwile. Z tego co pamiętam było ok. 440 a neidługo potem juz z 680. Mój facet powiedział mi że to bardzo proste, podobno fanów można kupic na Allegro. Byłam w szoku, ale sprawdziłam i rzeczywiście można (100 fanów - 10zł boshe co za czasy!)

Zapytałam się Ladybox ,prosto z mostu (bo ja tak zawsze), jak to rzeczywiście było, a oni już po chwili zdjęli mój wpis z tablicy i zbanowali! Żadnej odpowiedzi, zero wyjaśnień, o nic nie mogłam się już zapytać. Może i jestem trochę narwana, ale po prostu ciekawa byłam. Szkoda, to było tylko pytanie, a poczułam sie strasznie niemiło tak potraktowana.

Dobrze że ja zawsze mam otwarte milion kart na raz, bo dzięki temu na którejś jeszcze Ciągle było widać że był tam mój post.

Szkoda, nastawiłam się na Ladybox a bo spodobała mi się ich strona, ale po tym jak mnie potraktowali raczej się już na nich nie skuszę...
Stary 2011-10-25, 07:54   #112
Mitsukki
Naczelny Hipster

Cytat:
Hej,

O matko... Ty naprawdę piszesz o skasowaniu posta (który notabene istnieje i na którego ci odpisali)? Bo napisałaś to w taki sposób, jakby nie wiem, opluli cię na ulicy, bez kitu. Weź dziewczyno wyluzuj, świat się nie kręci wokół fejsbuka
Może gdyby faktycznie skasowali... Nie, nawet wtedy twoja reakcja byłaby przesadzona.
Także tego, właśnie zjechałaś LadyBox za nic. Bo ci się wydawało, że ci skasowali posta (och, dramat). A nawet gdyby kupili fanów na allegro, to nie rozumiem problemu. Ubyło by ci czegoś?

Przymierzam się do LadyBoxa, bo pasuje mi cenowo Ale jakoś nie mogę się zdecydować i kliknąć, chwilowo mam inne wydatki

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 12:17   #113
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Hej,

...

Oh come on Przesadzasz, nie jesteś pępkiem świata... z resztą spokojnie mogło im przybyć na raz tylu fanów, jak się dobrze rozreklamowali, ogłosili kilka konkursów i poleciało

Ja wygrałam u nich 1 darmowego LadyBoxa i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa i polecam tam zaglądać i brać udział w konkursach
Stary 2011-10-25, 12:29   #114
dorotie85
Zadomowienie

Mogliby już określić jakieś terminy Człowiek już się nie może doczekać
Stary 2011-10-25, 12:33   #115
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Mogliby już określić jakieś terminy Człowiek już się nie może doczekać
Zgadzam się... ale listopad już blisko
Stary 2011-10-25, 13:09   #116
Pati Mierzejewska
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Umbro,

Ja po prostu mówię otwarcie, gdy coś mi nie pasuje.
Masz rację mówiąc, że
Cytat:
zebranie tylu fanów w krótkim okresie czasu nie jest niemożliwe.
- tylko, jeśli tak było to czemu od razu mnie skasowali, zamiast odpowiedzieć?

Po tym jak wpis z pytaniem znikną i to dosyć szybko,
nie mogłam już nic napisać na ich tablicy - to rozumiem poprzez "zbanowanie".

Sprawdzałam dokładnie kilka razy, na tablicy Ladybox mojego pytania po prostu niema.
Może nie zostało przez nich skasowane a ukryte?
Pytanie, po co?
Może moje pytanie było zbyt niewygodne dla ludzi z Ladybox by normalnie mi odpisać? nie wiem.

Moi znajomi też nie mogli znaleźć mojego wpisu. Z przesłanego screena jasno wynika, w którym miejscu było moje pytanie.

Jeśli tam jest to sorry, ale ja go nie widzę i ponadto dalej nie mogę u nich nic napisać.
Stary 2011-10-25, 13:12   #117
Pati Mierzejewska
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mitsukki

Cytat:
Ty naprawdę piszesz o skasowaniu posta (który notabene istnieje i na którego ci odpisali)?

Po pierwsze, mylisz się. Posta z moim pytaniem tam nie ma. Jesteś w stanie to wyjaśnić? Bo ja sprawdzałam bardzo dokładnie.

Ale jeśli twierdzisz inaczej to pokaż mi, co odpisali. Bardzo ciekawa jestem czy byli w stanie się wytłumaczyć.

Cytat:
Weź dziewczyno wyluzuj, świat się nie kręci wokół fejsbuka

Dla mnie „fejsbuk” to przede wszystkim ludzie. I jeśli jedni – drugim zabraniają się wypowiedzieć, lub wręcz zadawać pytań, to dla mnie jest to mega nie w porządku! Może Tobie to odpowiada, mi absolutnie nie.

Wkurzyłam się, bo jak dla mnie to zwyczajna Cenzura. Nie wiem jak Ty byś się poczuła gdyby ktoś nie pozwalał Ci wypowiedzieć własnego zdania. Prawdopodobnie, nie byłoby Ci zbyt miło.

Cytat:
Może gdyby faktycznie skasowali... Nie, nawet wtedy twoja reakcja byłaby przesadzona.
Gdybym otrzymała od Ladybox odpowiedz to bym nawet nie poruszała tematu na wizażu.

Możesz mieć inne zdanie, ale ja nie szczędzę słów, gdy ktokolwiek próbuje mnie ograniczać.

Cytat:
Także tego, właśnie zjechałaś LadyBox za nic. Bo ci się wydawało, że ci skasowali posta (och, dramat).
Jednak mojego posta jakoś dziwnym trafem Nie ma na ich tablicy...

Poza tym dla mnie cenzura to Nie jest NIC.

Jeśli mi się wydawało to w takim razie gdzie jest mój post?

Cytat:
A nawet gdyby kupili fanów na allegro, to nie rozumiem problemu. Ubyło by ci czegoś?
„A nawet gdyby” ? To tak jakby wręcz kupić ludzi, którzy będą klaskali na Twoim przedstawieniu, zamiast sprawić by to samo przedstawianie zachęciło ludzi do spontanicznego aplauzu.

Ja zostałam „wyrzucona z widowni” - bo zamiast klaskać, zadawałam pytania. Zupełnie niema problemu, prawda?

Edytowane przez Pati Mierzejewska
Czas edycji: 2011-10-25 o 14:33
Stary 2011-10-25, 13:26   #118
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Jeśli tam jest to sorry, ale ja go nie widzę i ponadto dalej nie mogę u nich nic napisać.
Wiesz, jak by to była moja strona to też bym Cię zbanowała za takie głupie pytanie... a Twój wpis jest, jak byk... tylko może zapominasz włączyć opcję widoczności 'wszystkich wpisów' a nie tylko 'wpisy LadyBox'
Stary 2011-10-25, 13:32   #119
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wiesz, jak by to była moja strona to też bym Cię zbanowała za takie głupie pytanie... a Twój wpis jest, jak byk... tylko może zapominasz włączyć opcję widoczności 'wszystkich wpisów' a nie tylko 'wpisy LadyBox'
dokładnie.
poza tym, mam nieodparte wrażenie, że to jakiś czarny pijar konkurencji. mówię to po przejrzeniu facebookowego profilu ''Pati''.
Stary 2011-10-25, 13:43   #120
201607131114
Konto usunięte

Oj wy kusicielki, zgłosiłam się do kolejki po KissBox'a
201607131114 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
box of beauty, glossybox

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości