GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-10, 23:28   #2071
amigagdynia
Rozeznanie

GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

U nas teraz jest Glossy Box Bio ale kosztuje 21,50 Euro i sie zastanawiam czy warto:/ Troche duzo szczegolnie ze juz sciagneli za sierpniowe pudelko.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Przepraszam Glossy Box Eco nie Bio:p
amigagdynia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 00:02   #2072
Germini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ogólnie bardzo mi się podoba, najbardziej L'Occitane oraz pomadka, najmniej szampon, ale to głównie przez jego skład, który w ponad 90% mnie podrażni...
Ja za to w szamponie jestem absolutnie zakochana i na bank, no po prostu na bank kupię pełnowymiarowe opakowanie
Stary 2012-08-11, 11:48   #2073
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ja za to w szamponie jestem absolutnie zakochana i na bank, no po prostu na bank kupię pełnowymiarowe opakowanie
Potestuję, zobaczę Może jakoś te drażniące (mnie, niekoniecznie Was) składniki zostaną jakoś zneutralizowane przez inne

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:48   #2074
miss_dior
Raczkowanie

no i mam sierpniowe pudełko. jest ekstra
teraz czekam na niespodziankę na stronie. i czekam, i czekam
miss_dior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:54   #2075
mysia82
Zakorzenienie

i jest zgrzyt....ewidzialyscie info na facbooku jednej z dziewczyn? dostała przeterminowany zel occitane... sprawdzilam moj tez jest przeterminowany w grudniu 2011 r....
jestem zla....czy Wy tez macie taka sytuacje?
mysia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:07   #2076
miss_dior
Raczkowanie

Nie, mój jest w porządku
Kod: 0438012
Date of manufacture:
8 of January, 2012
General shelf life: 24 months
Valid at least for the next 17 months

http://checkcosmetic.net/
Stary 2012-08-13, 09:24   #2077
rybkaa90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
i jest zgrzyt....ewidzialyscie info na facbooku jednej z dziewczyn? dostała przeterminowany zel occitane... sprawdzilam moj tez jest przeterminowany w grudniu 2011 r....
jestem zla....czy Wy tez macie taka sytuacje?
Nieładnie Okropieństwo! Jak tak można?

Ja wciąż czekam na swoje pudełko, byłam na urlopie. Dziękuję za informację, jak tylko dostanę ten żel sprawdzę datę ważności. Szkoda, że producenci nie mają obowiązku zapisu daty ważności zamiast tych dziwnych kodów. Może inne kosmetyki również były przeterminowane??? Nie sprawdzałam każdego, a może powinnam?

06.09.2014
rybkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:37   #2078
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Mój na szczęście nie był przeterminowany i został już zużyty - zapach przepiękny. Chętnie bym go kupiła, gdyby nie zabijał ceną. Mydełko też wytestowane i jest rewelacyjne i ten zapach - cudowny i orzeźwiający, jednak też moim osobistym zdaniem za drogie.

Ze szminki jestem bardzo zadowolona, gdyż jej kolor jest taki naturalny, nie przytłaczający.

Reszty nie testowałam.

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2012-08-13 o 09:39
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:41   #2079
mysia82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Nieładnie Okropieństwo! Jak tak można?

Ja wciąż czekam na swoje pudełko, byłam na urlopie. Dziękuję za informację, jak tylko dostanę ten żel sprawdzę datę ważności. Szkoda, że producenci nie mają obowiązku zapisu daty ważności zamiast tych dziwnych kodów. Może inne kosmetyki również były przeterminowane??? Nie sprawdzałam każdego, a może powinnam?

jeśli chodzi o żel to on ma nabita zarowno date produkcji jak i termin waznosci (plud do tego ten kod do sprawdzenia)
na mydełku jest chyba tylko sam kod-pozniej z ciekawosci sprawdze
Stary 2012-08-13, 09:43   #2080
Annabel89
Zakorzenienie

Mój żel jest w porządku
15 of October, 2011
Valid at least for the next 15 months

Annabel89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:46   #2081
rybkaa90
Zakorzenienie

Ciekawe jak zareaguje na ta sytuację nadworny adwokat fejsa Glossy Box? Pewnie zaraz się odezwie: Oj tam oj tam co z tego że przeterminowany, użyć można
Szok! Śmierdząca sprawa, powinni poszkodowanym dziewczynom jakoś to wynagrodzić. Ja miałam wadliwy suchy szampon, po napisaniu maila do Boku dostałam nowy egzemplarz.

Kontakt z GB jest mocno utrudniony, odpisują na maile z dużym opóźnieniem .

06.09.2014
Stary 2012-08-13, 10:11   #2082
iv3
Zakorzenienie

U mnie wszystko się zgadza na szczęście.

Kurde jaka ja byłam zła jak zobaczyłam tę szminkę - różowy kolor? jaa o nie , będzie kolejna rzecz do oddania.
Ale chwile, chwila , spróbuje , nie wyciągne pochopnych wniosków i co? Zakochałam się w kolorze ( co do konsystencji to mogłaby być trochę bardziej kremowa ale miałam pare szminek z Kryolan i wiem , że takie konsystencje robią więc niech im będzie ) no ale jest świetna kładę jakiś balsam nawilżający i

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:17   #2083
Myrtille8
Raczkowanie

Tak odpisało GB na fb:
"Drogie Glossies, dziękujemy Wam za czujność. Jesteśmy w kontakcie z marką, jak tylko będziemy mieli więcej informacji od L'Occitane, oficjalnie ustosunkujemy się do tych przypadków. Możliwe, że część produktów otrzymaliśmy z innej partii. Bardzo Was przepraszamy za zaistniałą sytuację, nie byliśmy jej świadomi, teraz szukamy najlepszego rozwiązania. Jeśli otrzymałyście produkt z nieaktualną datą ważności, koniecznie napiszcie do nas na kontakt@glossybox.pl i załączcie zdjęcie produktu z datą/kodem."
Mam nadzieję że GB nie upodobni się do kissboxa, a my będziemy musiały sprawdzać każdy kosmetyk, czy aby nie jest przeterminowany
Myrtille8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:18   #2084
Zanthia
Zadomowienie

Nie śledzę bardzo uważnie poczynań L'occitane, ale seria z werbeną to chyba jedna z nowszych rzeczy, nie sądzę, zeby mogła byc przeterminowana....
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:39   #2085
rybkaa90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Nie śledzę bardzo uważnie poczynań L'occitane, ale seria z werbeną to chyba jedna z nowszych rzeczy, nie sądzę, zeby mogła byc przeterminowana....
Sorry, ale nie będę dywagować czy seria z werbeną jest nowa czy też nie Data ważności zobowiązuje. Nawet gdybym dostała te żel za darmo byłabym zniesmaczona. Zapłaciłam za pudełko i oczekuję pełnowartościowych produktów zdatnych do użycia, a nie odpadków zalegających na magazynach.

06.09.2014
Stary 2012-08-13, 10:46   #2086
mysia82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Sorry, ale nie będę dywagować czy seria z werbeną jest nowa czy też nie Data ważności zobowiązuje. Nawet gdybym dostała te żel za darmo byłabym zniesmaczona. Zapłaciłam za pudełko i oczekuję pełnowartościowych produktów zdatnych do użycia, a nie odpadków zalegających na magazynach.
nie wiem jak żel ale mydełka z werbeną z pewnością nie są nowością-dostałam je dobrych kilka lat temu w prezencie na urodziny...

sprawdziłam swoje mydełko-wyprodukowane 01,01,2012 ale żel przeterminowany na bank

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-08-13 o 10:49
Stary 2012-08-13, 13:03   #2087
miss_dior
Raczkowanie

współczuję dziewczynom, które dostały przeterminowany produkt

a tak z innej beczki, czy ktoś się orientuje, ile dziewczyn subskrybuje glossyboxa?
Stary 2012-08-13, 13:29   #2088
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Niespodzianką, którą zapowiada od kilku dni GB będzie pewnie możliwość płatności zwykłym przelewem. Tak powinno być w sumie od początku i moim zdaniem nie jest to jakiś wielki ukłon w stronę klienta, tylko normalna rzecz.
Stary 2012-08-13, 14:22   #2089
Make_up_Mouse
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Niespodzianką, którą zapowiada od kilku dni GB będzie pewnie możliwość płatności zwykłym przelewem. Tak powinno być w sumie od początku i moim zdaniem nie jest to jakiś wielki ukłon w stronę klienta, tylko normalna rzecz.
Być może masz rację, chociaż ja liczyłam na coś bardziej spektakularnego, np. jakąś edycję specjalną box'a... No nic, zobaczymy, co nam szykują. Na razie cieszę się, że w końcu naliczyli mi punkty za polecenie box'a i mam już na koncie tyle, żeby dostać 1 pudelko za darmo.
Co do zelu L'Occitane - mój na szczęście nie jest po terminie, sprawdziłam kod w kalkulatorze. Ale faktycznie niefajnie to wyszło...
Make_up_Mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:53   #2090
aezn913
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
Mój żel jest w porządku
15 of October, 2011
Valid at least for the next 15 months
gdzie to pisze, bo ja nie mogę się doszukać?
lub podajcie mi jakiś sprawdzony kalkulator w necie

Cytat:
Byłam przekonana, że będzie możliwość zdobycia (wygrania/kupienia) jakiegoś zagranicznego lub limitowanego GB Ale na stronie już oficjalnie pisze, że niespodzianka dotyczy płatności. No i będzie nowa szata graficzna

hmm no raczej nie tego się spodziewałyśmy ? Tzn. bardzo fajnie, jeśli zrobią płatności online i osoby bez PayPala będą mogły normalnie zbierać punkty i takie tam... ale jednak to jest bardziej dla Nich tak naprawdę, niż dla Nas. Więcej ludzi skorzysta, więcej zarobią. Trochę za bardzo jarali ludzi tą niespodzianką

aezn913 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:01   #2091
miss_dior
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
gdzie to pisze, bo ja nie mogę się doszukać?
lub podajcie mi jakiś sprawdzony kalkulator w necie
http://checkcosmetic.net/
Stary 2012-08-13, 15:19   #2092
Make_up_Mouse
Zadomowienie

Też uważam, ze trochę za bardzo nakręcili tę "niespodziankę" - myślę, że owszem - dużo osób będzie się cieszyło z możliwosci płacenia przelewem, ale zapowiadało się na jakąś limitowaną edycję specjalną czy coś takiego... a to tylko zmiana grafiki na stronie i więcej możliwosci płacenia za ich produkt... Rozczarowana jestem.
Make_up_Mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:33   #2093
aezn913
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Też uważam, ze trochę za bardzo nakręcili tę "niespodziankę" - myślę, że owszem - dużo osób będzie się cieszyło z możliwosci płacenia przelewem, ale zapowiadało się na jakąś limitowaną edycję specjalną czy coś takiego... a to tylko zmiana grafiki na stronie i więcej możliwosci płacenia za ich produkt... Rozczarowana jestem.
Dokładnie, ja również. To w ich interesie leży wprowadzać udogodnienia dla klientów, bo więcej ludzi to dla nich zysk chyba, że płatnościowa niespodzianka dotyczy obniżenia ceny za boxyy ! np. do 39zł to by była niespodzianka

Mój L'Occitane jest ok uff

Date of manufacture:
15 of October, 2011
Valid at least for the next
15 months

aezn913 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:34   #2094
Kayako
BAN stały

Cytat:
U ła, gonimy Zachód, nie ma to tamto.
Kayako jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:46   #2095
iv3
Zakorzenienie

Ja bym się cieszyła na taką możliwość. Chciałam zamówić kolejne pudełka na 3 miesiące ale odpisali mi , że niestety nie ma narazie takiej możliwości.
PayPala nie mam i nie chcę go zakładać bo skończyłoby się to na ciągłym sprowadzaniu zza granicy, a tego chcę uniknąć

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:48   #2096
2016070150903
Konto usunięte

dla mnie to dobra wiadomość z tym przelewem, bo akurat chciałam zacząć subskrypcję. na maila w tej sprawie od kilku dni nie odpisują. ciekawe, czy po wprowadzeniu płatności przelewem będzie możliwe zbieranie tych glossydots.
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:00   #2097
NioseWamPicie
Zadomowienie

uff. Sprawdziłam swoje produkty i na szczęście nie mam nic przeterminowanego.
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:34   #2098
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
nie wiem jak żel ale mydełka z werbeną z pewnością nie są nowością-dostałam je dobrych kilka lat temu w prezencie na urodziny...(
Z tego, co wiem, to seria z Werbeną jest jako nowość na to lato. Widocznie 'niby' została odnowiona, a prawdopodobnie dali to, co mieli 2 lata temu. W salonie była wystawiona jako nowość, może coś trochę zmienili, ale kurczę no, nie powinni dawać produktów niezdatnych do użytku!

Jak nie ma na kogo trafić, to na pewno trafi we mnie. Oczywiście mam przeterminowany produkt, żel L'Occitane. Już wysłałam do nich maila ze zdjęciem, dzięki Myrtille8, za informację gdzie i co słać. Na FB nic na ten temat nie widzę, a ich strona nie działa

Mój żel jest 7 miesięcy po terminie
I obok kodu producenta jest dokładna data produkcji 2008/12 i exp: 2011/12.

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2012-08-13 o 19:35
Stary 2012-08-13, 21:16   #2099
Myrtille8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem, to seria z Werbeną jest jako nowość na to lato. Widocznie 'niby' została odnowiona, a prawdopodobnie dali to, co mieli 2 lata temu. W salonie była wystawiona jako nowość, może coś trochę zmienili, ale kurczę no, nie powinni dawać produktów niezdatnych do użytku!

Jak nie ma na kogo trafić, to na pewno trafi we mnie. Oczywiście mam przeterminowany produkt, żel L'Occitane. Już wysłałam do nich maila ze zdjęciem, dzięki Myrtille8, za informację gdzie i co słać. Na FB nic na ten temat nie widzę, a ich strona nie działa

Mój żel jest 7 miesięcy po terminie
I obok kodu producenta jest dokładna data produkcji 2008/12 i exp: 2011/12.
Nie ma za co Mam nadzieję że dziewczyny które dostały przeterminowane kosmetyki dostaną rekompensatę od GB. Wiem, że każdy popełnia błędy ale tego powinni pilnować w końcu to leży w ich interesie, a wkładanie kosmetyków po terminie, w dodatku do pudełka za 49zł nie powinno mieć w ogóle miejsca. Dobrze że dziewczyny w ogóle na to zwróciły uwagę, mnie do głowy by nie przyszło żeby sprawdzać termin przydatności.
A tak btw działa już strona,chodziło o szatę graficzną i wprowadzenia płatności przelewem na stałe i tyle.

Edytowane przez Myrtille8
Czas edycji: 2012-08-13 o 21:22
Myrtille8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:53   #2100
naila
Zakorzenienie

Szukałam po prostu adresu maila, a dzięki Tobie miałam od razu

Już strona działa, wkurza mnie ta boczna zakładka z lubię i innymi społecznościowymi lakjami, bo przysłania tekst

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Nadal nie wiem, jaka to dla mnie ma być niespodzianka? Nowa strona, no niech. Ale możliwość płacenia przelewem, dla stałej subskrynentki jest zbędna tak naprawdę... więc co jest tą niespodzianką??

Odpowiedz

Tagi
box of beauty, glossybox

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości