z czarnych na jasny braz da sie to zrobic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-06, 14:14   #1
kofeina
Przyczajenie

Unhappy

z czarnych na jasny braz da sie to zrobic??

Jakis czas temu szamponem koloryzujacym pofarbowalam sobie wlosy na czarny oczywiscie kolor zostal nie moge sie go pozbyc i mam brzydkie jasne odrosty bo z natury jestem szatynka . Czy moge cos z robic aby wlosy pofarbowac na jasny braz albo czekoladowy braz?? Bardzo mi zalezy ale nie wiem co robic przez te czarne wlosy Bede wdzieczna za rady.
kofeina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:04   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Pomocy :( z czarnych na jasny braz da sie to zrobic??

Kofeinko, to się da zrobić, ale absolutnie odradzam samej , w domu ( tak tez się da) Wybierz się do fryzjera, on zdekoloryzuje Ci włoski i na to nałoży brazowa farbę. Zabieg może nieco wysuszyć i zniszczyć włosy dlatego będzie potrzebny dobry szampon i odżywka.
Jesli założysz na te włosy bezpośrdnio brąz, sama w domu to efekt będzie taki, że odrosty bedą brązowe a reszta czarna. Możesz w domu użyć tez dekoloryzatora firmy L'oreal np ( chyba nie pomyliłam firm hmm? w każdym razie ok 40 zł)i potem zafarbowac brąz,ale jednak odradzam, bo fryzjer zrobi to lepiej i bezpieczniej.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:24   #3
kofeina
Przyczajenie

dziekuje za rade orientujesz sie moze ile taka wizyta u fryzjera moze kosztowac??
kofeina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:46   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wiessz co Kofeinko, to zalezy gdzie pójdziesz, ale dekoloryzacje robią i w tych droższych i tańszych salonach. Ja płaciłam z dekoloryzację 40 zł, plus farbowanie, odżywianie, układani i obcinanie zapłaciłam 100. Ale to różnie bywa.
Stary 2005-06-06, 16:05   #5
blądi
Raczkowanie

Nie No Kofeina Stanowczo Odradzam Dekoloryzacji Gdziekolwiek @!!!!!!!! Jest To Zabieg Ktory Cholernie Zniszczy Ci Wlsoy ,moja Kolzaznka Zrobila I Zaluje Do Dzis !!! Musiala Stosowac Bardzo Drogie Maseczki ,na Wlosy .stanowczo Odradzam I W Kazdym Dobrym I Cenionym Salonie Fryzjerskim Ci To Odradza !!!!!!!!!!!!!! Najlepije Idz Do Fryzjera I Popros O Przefarbowanie Na Kolor Jaki Chcesz ,fryzjer Sobie Z Tym Poradzi ,zrobisz Jak Uwazasz
blądi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:34   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Blądi wierz mi z czarnego nie przefarbujesz na inny kolor bez dekoloryzacji, która owszem , niszczy włosy.
Jestem posiadaczką czarnych włosów farbowanych, które co jakiś zcas na moje żądanie zmieniają kolor, ale z czarnym nie ma innej rady , tylko dekoloryzacja, chyba , że ktos chce miec odrosty w innym kolorze a resztę włosów w innym.
Nie napisałam, ze polecam, ale skoro ktoś chce zmienić kolor włosów..., inna sprawa, że zniszczenie to rzezc wzgledna, ja miała dekoloryzowane trzy razy pod rzad( tzn w odstępach trzy tygodniowch) z czarnego na blond, po pierwszej dekoloryzacji nie były włosy mocno zniszczone, po trzech owszem, były potrzebne już mocne odżywki.Potem po kilkunastu miesi.ęcach znów dekoloryzowałam. mam lsniące zdrowe włosy , bez połamań, czy rozdwojonych końcówek

Kofeinko być może Ci odradzą, ale zarazem powiedzą, że to jedyny sposób na pozbycie się czarnego koloru.Chyba, że p[oczekasz jak włosy odrosną.

Blądi ja także korzystam z tych cenionych salonów

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2005-06-06 o 16:37
Stary 2005-06-06, 16:42   #7
Mariti
Wtajemniczenie

Zresztą, żeby nałożyc brąz, nie trzeba tego trzymac na głowie 50 minut , a skoro to nie była farba to zejdzie szybciej
Stary 2005-06-06, 16:43   #8
blądi
Raczkowanie

Dobrze Zgodze Sie Z Toba Ale Mowie Ze Moja Kolzanka Zrobila Taki Blad I Wiecej Wydala Na Maseczki ,taka Jest Prawda A Kozystala Z Drogiego Salony I Dosyc Ze Zaplacila To Zniszczyla Wloski Dlatego Ja Jestem Sceptyczna ,ja Na Moich Juz Szaleje Bo Mi Nie Zalezy Czy Sie Zniszcza Bardziej Hehe Sie Przyzwyczajam Do Zmian Ale Zreszta ,hehe Nic Nie Odradzam ,mwoie Jak Jest ,zalezy Wszytko Od Wloskow .my Mozemy Jedynie Zyczyc Powodzenia
Stary 2005-06-06, 16:44   #9
Mariti
Wtajemniczenie

Bladi my to się chyba lubimy spierać
Stary 2005-06-06, 16:45   #10
blądi
Raczkowanie

HEHEH A CO NIE :p HEHEHEHHE JA SIE NIE SPIERAM ,KAZDY MA WLASNE ZDANIE , PRZECIEZ NIE MOWIE TEGOZ PREMEDYTACJA HEHEHEH MOWIE COUWAZAM :p AH MAM ROZUMIEC ZE TO ZAPROPSZENIE NA PIWO ? HEHE
Stary 2005-06-06, 16:47   #11
Mariti
Wtajemniczenie

Może być cięzko , znając życie pewnie jesteśmy z dwóch krańców Polski
Stary 2005-06-06, 16:49   #12
blądi
Raczkowanie

Hmmm Okolice Czestochowy Witaja ;] Dobra Nie Psujmy Watku Hihi ,
Stary 2005-06-06, 16:51   #13
Mariti
Wtajemniczenie

Ja okolice Katowic, więc jeszcze dałoby się coś zrobić, ale może zostawmy jednak wątek Kofeince ( nie gniewaj się ), ja teraz troszku przerwy od Wizażu musze zrobic, robota czeka ;(
Stary 2005-06-06, 19:42   #14
neonka28
Zakorzenienie

Kofeinko,wszystko zalezy od stanu wlosow-jesli sa grube i nie sa suche to mozna sprobowac dekoloryzacji ale tylko w salonie fryzjerskim!!!!Jeśli są zniszczone i cięzko rozczesują sie po umyciu nawet na odzywce to NIE ROB TEGO!!!
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:48   #15
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

prosze zajrzyj do watkow o podobnych tematach, a jest ich tu sporo...
napewno znajdziesz duzo rad
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:18   #16
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witam
Miałam ten sam problem i nie raz odbarwiałam włosy w domu sama,z czarnych robiłam sobie jasny brąz...Zawsze stosowałam ten sam dekoloryzator L'oreal kosztuje 48zł i nigdy nie miałam zniszczonych włosów a farbowałam je na czarno kilka dobrych latek,ten zabieg dekoloryzacji stosowałam kilka razy w przeciagu roku,bo raz miałam ochotę byc brunetką a innym razem szatynką.Włosy nie były ani suche ani zniszczone,może to jest efekt stosowania odzywki WAX stosuję ją też od lat i jest najlepsza dla moich włosów cena jest bardzo przystępna.
Moja metamorfoza wygladała tak:
Dekoloryzator i czekam tyle czasu ile podano na opakowaniu
Po zdejciu tego przewaznie mialam kolor jasny marchewkowy,ale nie żółty,włosy są miękkie
Zawsze kupowałam dwa opakowania farby nie dlatego ze jedna nie wsytarcza tylko dlatego,ze najpierw malowałam włosy jednym opakowaniem a astepnie drugim,aby kolor tej marchwi nie przeswitywał.
Nigdy nie robiłam dekoloryzacji u fryzjera,zawsze sama w domu i zawsze byłam zadowolona.Chociaz z drugiej strony patrzac na cene czydekoloryzator ok 50zł potem dwa opakowania farby ( dla mnie to 60zł) wiec może lepiej udac sie do fryzjera.....Pozdrawiam:e hem:
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:21   #17
madzia188888888
Przyczajenie

Exclamation Z czarnych na blond... da sie ???

Potrzebuje pomocy!!!
jakiś czas temu pofarbowałam sobie włosy na czarno....teraz chciałabym mieć blond... Jest to wykonalne? Ale zeby ich za bardzo nie zniszczyc Błagam pomuszcie!!!!!
madzia188888888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:24   #18
asia1803
Przyczajenie

hej mam podobny problem Kofeinko, tyle ze ja mam czarny kolor robiony farbą. bylam w sobote u b. dobrego frzyjera, stanowczo odradzil mi dekoloryzacje, zabieg ten bardzo niszczy wlosy, powoduje ich łamliwosc i kruszenie. zrobil mi odrosty w kolorze mmm cos podobnego do brązu oraz na ten nieszczęsny czarny tez polozyl braz zeby zlapal lekki odcien - co dalo dobry rezultat. stopniowo bede tak robic odrosty, ta czern troche sie zmyje, latem slonce zrobi swoje. jakos musze to wytrwac bo farbowanie bardzo zniszczylo mi wlosy musialam miec obcięte jakies 10 cm... :|

tak czy inaczej zycze powodzenia, jesli masz silne wlosy to zrob deko~ ale szkoda troche włosów...

pozdrawiam,
asia
asia1803 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:47   #19
edka20
Przyczajenie

Talking Dot.: Pomocy :( z czarnych na jasny braz da sie to zrobic??

Ja miałam dokładnie taki sam problem odkąd pamiętam farbuje czarną palettą włosy niedawno kupiłam sobie loreal effasor na allegro za 9.90 miałam go rozpuścić z 6% wodą lub 9% niestety w domu miałam tylko 12% słuchajcie trzymałam to na włosach dosłownie 10 min i odrosty miałam blond a resztę rudo czerwoną potem nałożyłam na to tą niby super farbę L'oreal Ultrarozjaśniający kasztan popielaty totalny kicz bo farba niby przeznaczona do ciemnych włosów a zrobiła z moimi bialosiwymi odrostami tylko tyle że przyciemniła je o może jeden ton a z końcówkami totalne nic. Ogólnie to się zawiodłam na wielu farbach loreala bo w ogóle nie kryją siwych włosów;/ wczoraj kupiłam w drogerii garniera ciemny blond i wyszedł piękny jasny brąz nareszcie jeśli chodzi o kondycje włosów to mam straszny problem z wypadaniem. Po effasorze trochę się wysuszyły ale co jest jedynym plusem farb loreal odzyskały kondyche po farbowaniu i użyciu lorealowskiej odzywki( swoja drogą ciekawe gdzie ją można kupić??) a po garnierze póki co się świecą nie wiem kiedy kolor się zmyje ale i tak muszę farbować co 2-3 tyg bo mam odrosty okropne:/ paletty never ever again fakt ma mocno kryjące kolory nawet na siwuchach ale po 1 tyg kolor jest wyblakły. Wiem jedno nigdy więcej nie kupię farby która ma w nazwie brąz potestuje teraz ciemne blondy z rożnych firm ale póki co z garniera jestem zadowolona

Edytowane przez edka20
Czas edycji: 2009-09-01 o 11:48
edka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:36   #20
Cocaiiinka
Rozeznanie

z czerni na jasny brąz ;)

Planuje przejść z moich czarnych włosków na jasny brąz, włosy przedłużam metodą clip in nie ma w nich dużego wyboru kolorystycznego dlatego szukam farby która nada taki kolor moim włoskom jaki mają dopinki
dodaje zdjęcia moich czarnych włosów i dopinek które zamierzam kupić
prosiłabym Was o zdjęcia włosków w kolorach takich jak dopinki lub jasnego brązu itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9613.jpg (50,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2598.jpg (27,2 KB, 15 załadowań)
Cocaiiinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:31   #21
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay
Dot.: z czarnych na jasny braz da sie to zrobic??

Cytat:
Napisane przez kofeina Pokaż wiadomość
Jakis czas temu szamponem koloryzujacym pofarbowalam sobie wlosy na czarny oczywiscie kolor zostal nie moge sie go pozbyc i mam brzydkie jasne odrosty bo z natury jestem szatynka . Czy moge cos z robic aby wlosy pofarbowac na jasny braz albo czekoladowy braz?? Bardzo mi zalezy ale nie wiem co robic przez te czarne wlosy Bede wdzieczna za rady.
Zanim podejmiesz decyzję przejrzyj koniecznie wątek o dekoloryzacji http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500 bo z tego co tu widzę dziewczyny Cie straszą ROZJAŚNIANIEM które z dekoloryzacją nie ma nic wspólnego. Ja robiłam dekoloryzację z czerni sześć razy w bardzo krótkich odstępach czasu dekoloryzatorami Chantal i Renee Blanche, do tego na zniszczone włosy. Od samej dekoloryzacji włosy się nie niszczą, tylko od ROZJAŚNIANIA!
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości