Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-06, 22:21   #3511
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ależ to był pracowity dzień.. padam z nóg

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
udało mi się porobić fotki, brzydka pogoda, więc bez lampy się nie obyło :/
później porobię lepsze

dla przypomnienia: Alfaparf
odrost kolor 9.1 z wodą 12% - trzymane 50 minut
całość kolor 8.01 z wodą 6% - trzymane 15 minut

OMG.. i Ty je prostowałaś

Piękne są i ten kolor

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wklejam w końcu włoski na dworze, ostatnie zdjęcie z odrostem jest w domu przy oknie robione bo nie mogłam nigdzie uchwycić. Później do albumu dam takie na wprost. Generalnie różnice kolorów widać raz bardziej raz mniej. Ale na dworzu to baaardzo mało, jedna wizyta u fryzjera by załatwiła sprawe ale narazie sie skupiam na regeneracji i tylko odrost bede robić Kusi mnie c12 bo 219 jednak wychodzi złoto, ale boje sie że znowu bede miała tą góre za jasną wiec chyba zostane przy 219
Jakie długaski to ten odrost po 219 jest tak?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tu mam wszystko podane jak na tacy:
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422678141,n

Ale pamietam ze Yatamanka kiedyś pigmentowała i cos tam nie wyszlo, przypomnisz czemu?

Tak jak czeko napisała - po długości było cacy, a na odroście ze względu na czerwony pigment wywaliło na rudy - szkoda, że pierw odrostu nie zorbiłam skandynawskim jak zakładałam początkowo to by całość wyszła ładnie - ale człowiek na błędach się uczy
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-08-06, 22:34   #3512
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Jakie długaski to ten odrost po 219 jest tak?

Tak odrost po 219 A długaski, no rosną, ale konce do podciecia

Kurde no zakochałam sie w tych włoskach Enchy Właśnie podobny kolor miałam kiedyś.
U mnie pewnie i tak by potrzebna była pigmentacja

Yatta jak ty robiłaś tą Kopenhagą z wodą 3 % to jak ci przyciemniło to spłukało sie w całosci czy zostaly chociaz troche ciemniejsze? ;>
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-08-06, 23:08   #3513
infatuated
Zakorzenienie

mam nadzieje, że jutro Ench wrzuci fotki bez lampy, bo jestem ciekawa odcienia, czy taki cieplejszy czy popielaty

mi podobny wyszedł po Alfaparf 9,1+9NB, ale popielu dałam 1/3 tubki wiec w dziennym wyszedł taki kolor jak u Ench z lampą(tylko odrost mniej złoty) także podejrzewam ze u niej bardziej popielato jest w realu.
A tez mi się podoba na tamtych fotkach

dodaje link do mojego kolorku->http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID424506291,n
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-06, 23:15   #3514
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że jutro Ench wrzuci fotki bez lampy, bo jestem ciekawa odcienia, czy taki cieplejszy czy popielaty

mi podobny wyszedł po Alfaparf 9,1+9NB, ale popielu dałam 1/3 tubki wiec w dziennym wyszedł taki kolor jak u Ench z lampą(tylko odrost mniej złoty) także podejrzewam ze u niej bardziej popielato jest w realu.

dodaje link do mojego kolorku->http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID424506291,n
Ja też miałam podobnie po 8/1 i 9/0 z Wellatonu, ładny kolor wtedy pamiętam wyszedł, tylko ja robiłam wtedy na wodzie 9% wiec sie szybko zmyło. Ale nie wyszło wtedy mocno popielato, na tych jasnych włoskach lekko, a te cieplejsze włosy były jakbym nature kładła samą.
Stary 2011-08-06, 23:25   #3515
infatuated
Zakorzenienie

ja tez 9%
obejrzałam dzis stare fotki, bo czegos szukałam i stwierdziłam, ze albo musze miec takie jak teraz ew.poziom 9 , albo ciemne-ciemny blond/brąz-> z tym, ze wyglądam starzej pomiedzy wyglądam tak zwykło
no chyba ze bym zrobiła zupełnie inny kolor np rudy taki mi się nie miał jak znudzic jeszcze
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-06, 23:34   #3516
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez 9%
obejrzałam dzis stare fotki, bo czegos szukałam i stwierdziłam, ze albo musze miec takie jak teraz ew.poziom 9 , albo ciemne-ciemny blond/brąz-> z tym, ze wyglądam starzej pomiedzy wyglądam tak zwykło
no chyba ze bym zrobiła zupełnie inny kolor np rudy taki mi się nie miał jak znudzic jeszcze
No ja mam to samo Albo takie jak teraz albo takie jak po tym Wellatonie. Mi w sumie... w każdym kolorze dobrze
Tak w sumie sie zastanawiam jakbym dała np 8/1 na odrost, a na całość 1/3 8.1 i 2/3 8.0 to chyba by ok wyszło? Bo te włosy które mam cieplejsze to popiel i tak ich nie przygasi, a te jasniejsze włosy mocniej złapią.
Stary 2011-08-06, 23:49   #3517
infatuated
Zakorzenienie

ale z pigmentacją czy bez? bo bez to potrzyma Ci jak wtedy wiec bez sensu
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-06, 23:51   #3518
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
ale z pigmentacją czy bez? bo bez to potrzyma Ci jak wtedy wiec bez sensu
No myślałam zeby po prostu dać na początek na wodzie 3 %. No ale fakt pewnie bez pigmentacji sie nie obędzie
Stary 2011-08-06, 23:57   #3519
infatuated
Zakorzenienie

jak na 3% to moze i by dało rade Adzi kiedys przyciemniała na 4,5
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-07, 00:00   #3520
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
jak na 3% to moze i by dało rade Adzi kiedys przyciemniała na 4,5
No mi teraz nawet na tej wodzie 6 % przyciemniło i zostało jednak troche Nie wiem bede myśleć, priorytet to zeby to równo wyszło Dlatego tak myślałam żeby 8/1 czy tam 9/1 na odrost a na długość z naturą, ale popielu pół tubki.
Stary 2011-08-07, 01:45   #3521
katie100
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
później porobię lepsze

super

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Cytat:
Ok wklejam w końcu włoski na dworze, ostatnie zdjęcie z odrostem jest w domu przy oknie robione bo nie mogłam nigdzie uchwycić. Później do albumu dam takie na wprost. Generalnie różnice kolorów widać raz bardziej raz mniej. Ale na dworzu to baaardzo mało, jedna wizyta u fryzjera by załatwiła sprawe ale narazie sie skupiam na regeneracji i tylko odrost bede robić Kusi mnie c12 bo 219 jednak wychodzi złoto, ale boje sie że znowu bede miała tą góre za jasną wiec chyba zostane przy 219
jakie już długie
katie100 jest offline  
Stary 2011-08-07, 09:32   #3522
Agatau88
Zakorzenienie

Ja bym na pewno musiała pigmentować.
A w ogóle zauważcie że nam się nudzą nasze blondy każda chcialaby czegoś innego
Wczoraj widziałam w sklepie taaakie piękne brązy ze ach

czekoladowo
Ty juz masz długie włosy, fajnie CI urosły
I ładny masz kolor, jasniutki

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:

Ale chyba byłaś zadowolona z tego koloru?
On zlapał bez pigmentacji?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-08-07 o 09:31
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-07, 10:14   #3523
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
ja pierwszy raz w życiu nosze tak długo blond, już 8 miesięcy bez zadnych zdrad
i trochę się to przekłada na odczucie lekkiej monotonii, bo robie sama, regularnie gładze odrost etc..

wczesniej to jak troche miałam jasne, to potem kładłam ciemniejszy blond, a jak walnełam na brąz to schodziłam z powrotem u fryzjerki, wiec ciągle coś robiłam, coś się działo
ale jakoś się przywiązałam do tego kolorku, kiedyś bym w minute się zdecydowała połozyc inny kolor, teraz juz wiecej mysle-że szkoda, że ładnie mi, że spitole coś poza tym w koncu mam jasniutki blond który umiem sobie zrobić sama a nie jestem zdana na rozjasniacz i pasemka u fryzjerki nawet lepiej-bo wygląda naturalnie skoro ludzie się mylą, że to moj własny

za brązy tzn oglądać możesz, ale ani mi się waz

mi sie podobają te czekoladowe brązy z Syossa, ale mamy za delikatne buzie do nich

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:

byłam byłam
taaak, bez pigmentacji, ale wtedy miałam poziom 9, wiec nie miałam co pigmentowac jak robiłam 9tkami
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-07, 10:49   #3524
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ostatnio 219 kładłem z wodą 6% na włosy dzień po rozjaśnianiu, chwyciła na szaro w 5 min. więc nie wiem co teraz. Mama chce białe, nie platynę, ale białe. może coś innego zamiast 219? do wyboru mam tez farby fryzjerskie także mam w czym wybierać.
a co do mnie, nadal mnie wkurza ciepły odcień ;/ po tym syossie. wczoraj farbowałem włosy koleżance mamy, mojej koleżanki, na taki złoto miedziany blond kładłem syossa mixxing colors 7-58 pralinowo migdałowy i wyszedł na miedzi, totalnie popielato. mokre włosy wydawały się mieć zielonkawy odcień ale po wysuszeniu włosy były popielate, bardziej niz na opakowaniu, a poziom taki jak na opakowaniu.
na ciemny odrost syoss + 12% a na resztę (to złoto rude) druga połowa syossa ale z wodą z opakowania. w proporcji 1:2 mieszałem.

a wracając do mnie, co kłaść na moje włosy zeby lekko rozjaśnić i nadać popielatego odcienia? fioletowy szampon mi ociepla kolor i przyciemnia wtedy są takie miodowe.
może mixton niebieski + farbka jakaś 9 albo 10? mam ciągle taki kolor jak po syossie.
wiesz ze ciezko bardzo jest utrzymac bialy kolor?
dla mamy- jakis dobry rozjasniacz dajacy odcien wlosow srebrny albo bialy najlepiej- ale wlosy moga byc tragiczne...
jej ryzyko, jej wybor.
dla ciebie- farba rozjasniajaca poziom 11-12- tylko te sa biale! plus 1cm mixa niebieskiego- ja bym tak sprobowala.
i bedzie jasniej i chlodniej- kazdy inny poziom na mixie lekko przyciemni kolor.

Cytat:
później porobię lepsze

boskie loczki!
widze ze przyciemnilas?

Cytat:
czeko ty wiesz ze podobasz mi sie w tym kolorku to co ja bede pisac...

Cytat:
Ale cudne
Co ja bym mogla zrobic zeby miec taki kolor co?
Piękne, marzy mi sie taki

Ale moje wlosy sa dziwne-wtedy jak nakładałam ten popiel Castinga 801 to miałam mega szare, potem ten Richesse i był fiolet.
Nie wiem czy byłabym na tyle silna zeby zabrać się za pigmentację.
Czy nie wyszłaby mi zieleń? Szarosc?
Jak musiałabym dzialac?
blond bunny może coś podpowiesz? ten Casting to chyba był skazany na porazke bo to szampon, poza tym nalozylam od razu popiel i wyszło szaro, ale czemu 9,13 wyszedł mi fioletowy?
To po tym castingu?
Kurcze chciałabym zeby te włoski były naturalniejsze takie na poziomie 8,9 ale tracę nadzieję że to się może udać.

Tu mam wszystko podane jak na tacy:
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422678141,n

Ale pamietam ze Yatamanka kiedyś pigmentowała i cos tam nie wyszlo, przypomnisz czemu?
agatko nie wiem czemu po castingu wyszlo ci fioletowo, nie mam pojecia...niemniej szamponami przyciemniac nie radze- ryzyko plam ogromne.
Yatta miala inny odrost po bezowej farbie... ale sam zabieg pigmentacji byl udany.
pigmentuj 8.0 lub 9.0 zalezy jaki chcesz i na to jakas farbe ktora ci sie podoba z tych poziomow i bedzie dobrze.
Stary 2011-08-07, 10:56   #3525
blond bunny
Zakorzenienie

Ufff... wczoraj caly dzien u mamy i pol nocy i jestem padnieta i mam mega kaca tak mi niedobrze i glowa boli....
tz jeszcze spi ale jak wstanie to cierpienie go nie ominie, a ciekawe jak tam mamusia?
a dzis po poludniu powtorka z rozrywki...

ale pofarbowalam wczoraj 219
mam fotki!
i rozczesalam wlosy pierwszy raz od.... nie pamietam wiec sa proste
pierwsze w sloncu- reszta w cieniu swiatlo naturalne bez lampy:

219 sierpien 006.jpg219 sierpien 001.jpg219 sierpien 004.jpg219 sierpien 007.jpg219 sierpien 008.jpg

Jestem absolutnie zakochana w 219
To farba idealna dla mnie.
Mama od razu skomentowala mnie ze mam dzis piekne wlosy i cudowny kolor i wygladam jak krolewna sniezka albo ksiezniczka lodu z jakiejs krainy marzen
takze zostalo mi jeszcze z czasem wyrownac kolor i bede zadowolona.
Stary 2011-08-07, 11:10   #3526
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

czekoladowo
Ty juz masz długie włosy, fajnie CI urosły
I ładny masz kolor, jasniutki

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Dzięki
Mi sie nie tyle co nudzi Co po 1 mam jakąś obsesje że niszcze włosy i będą brzydkie Po 2 kurcze no jednak odrost mi inny wychodzi nadal. Ale hamuje mnie to że tyle się nastarałam, naniszczyłam włosów a teraz bede kombinować, znając życie pogadam pogadam a i tak zostawie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko ty wiesz ze podobasz mi sie w tym kolorku to co ja bede pisac...

.
Wiem wiem, mi sie kolorek też ogólnie podoba Tylko nie wiem jak tą różnice kolorów zrównać, bo wiem że jesienią to będzie mi przeszkadzać bo bedzie bardzo widoczne
A powiedz mi jak mi ten odrost wychodzi złoto, to przy następnych farbowaniach mimo, że to popiel to będzie gasił ten stary odrost i tak? Bo c12 jednak się boje że spartoli mi kolor albo za jasno będzie na tych włosach które już mam jasne.
Cytat:
Ufff... wczoraj caly dzien u mamy i pol nocy i jestem padnieta i mam mega kaca tak mi niedobrze i glowa boli....
tz jeszcze spi ale jak wstanie to cierpienie go nie ominie, a ciekawe jak tam mamusia?
a dzis po poludniu powtorka z rozrywki...

mam fotki!

Załącznik 4140681Załącznik 4140682Załącznik 4140683Załącznik 4140684Załącznik 4140685

Mama od razu skomentowala mnie ze mam dzis piekne wlosy i cudowny kolor i wygladam jak krolewna sniezka albo ksiezniczka lodu z jakiejs krainy marzen
Super ci wychodzi 219 Mam wrażenie że lepiej niż u mnie
Ja zauważyłąm jedynie że te włosy z tyłu na których mam długo farbe to ostro po tyłku dostały... tak sie kołtunią
Stary 2011-08-07, 11:23   #3527
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
mam fotki!

Załącznik 4140681Załącznik 4140682Załącznik 4140683Załącznik 4140684Załącznik 4140685

bardzo ładnie wyszło
jasniutko, a w słoncu to juz prawie Ci się nie odznacza od skandynawskiego
no i w prostych włosach super

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Wiem wiem, mi sie kolorek też ogólnie podoba Tylko nie wiem jak tą różnice kolorów zrównać, bo wiem że jesienią to będzie mi przeszkadzać bo bedzie bardzo widoczne
A powiedz mi jak mi ten odrost wychodzi złoto, to przy następnych farbowaniach mimo, że to popiel to będzie gasił ten stary odrost i tak? Bo c12 jednak się boje że spartoli mi kolor albo za jasno będzie na tych włosach które już mam jasne.
przecież byś mogla robic sam odrost, bez malaksowania, to tamte jasne by nie miały kontaktu z farbą
po 219 jednak Ci się odcina, pewnie dlatego Cie wkurzają te włosy, ja bym robiła c12 i juz, no ale ....
a róznica na długosci to moze refleksy??
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:28   #3528
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

przecież byś mogla robic sam odrost, bez malaksowania, to tamte jasne by nie miały kontaktu z farbą
po 219 jednak Ci się odcina, pewnie dlatego Cie wkurzają te włosy, ja bym robiła c12 i juz, no ale ....
No też racja Nie powiem że mnie to nie wkurza bo wkurza Ale nie aż tak bardzo jeśli bedzie sie zrównywać, jeszcze mam pół farby to zrobie a jak nie to wtedy chyba c12 wypróbuje i zobaczymy.
Bardziej mnie wkurza właśnie ta różnica na długości, i to mi głównie przeszkadza, te rude spod spodu mi tak nie przeszkadzają bo to nawet fajny efekt daje, no ale jednak od góry się reszta i tak odróżnia. Czy refleksy by wystarczyły to nie wiem, bardzo możliwe.
Stary 2011-08-07, 11:29   #3529
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Bunny bardzo ładnie

wczoraj kupiłam butki na koturnach- jestem zakochana od pierwszego nałożenia

buahhot jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:31   #3530
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja sie ostatnio 2 par na koturnach dorobiłam,jedne takie zwykłe,a drugie oxfordy Ale chyba nie wklejałam
Stary 2011-08-07, 11:31   #3531
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Ja sie ostatnio 2 par na koturnach dorobiłam,jedne takie zwykłe,a drugie oxfordy Ale chyba nie wklejałam
pokaż ja chętnie popatrzę

buahhot jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:32   #3532
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yatta jak ty robiłaś tą Kopenhagą z wodą 3 % to jak ci przyciemniło to spłukało sie w całosci czy zostaly chociaz troche ciemniejsze? ;>
Wymyło się sporo ale były ciemniejsze i z efektu byłam całkiem zadowolona

Cytat:
Tobie też w zasadzie co byś nie położyła to ładnie wychodzi

Cytat:
Tak Mój kolorek mi się podoba ale jak patrzę na wasze to czasem mam ochotę się "przefarbować"

Cytat:
Yatta miala inny odrost po bezowej farbie... ale sam zabieg pigmentacji byl udany.
pigmentuj 8.0 lub 9.0 zalezy jaki chcesz i na to jakas farbe ktora ci sie podoba z tych poziomow i bedzie dobrze.

Co do 219 to efekt mi też się podoba, ale jednak ona niszczy włoski, no i robią mi się strupki na głowie
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:39   #3533
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki
Mi sie nie tyle co nudzi Co po 1 mam jakąś obsesje że niszcze włosy i będą brzydkie Po 2 kurcze no jednak odrost mi inny wychodzi nadal. Ale hamuje mnie to że tyle się nastarałam, naniszczyłam włosów a teraz bede kombinować, znając życie pogadam pogadam a i tak zostawie

Super ci wychodzi 219 Mam wrażenie że lepiej niż u mnie
Ja zauważyłąm jedynie że te włosy z tyłu na których mam długo farbe to ostro po tyłku dostały... tak sie kołtunią
wiesz co czeko...
ja zaraz po farbie mam tak- ze wlosy sie uwrazliwiaja i odrost nabiera wsciekle rudego koloru. jesli bym pofarbowala przykladowo wlosy teraz i miala gdzies wyjsc to bym nie wyszla.
ale po nocy wszystko mija, rudosc znika i zostaje leciutko cieplejszy- nowy odrost taki zlocisty. z kolejnym farbowaniem nakladam farbe na nowy odrost i poprzedni- i dzieki temu tamten zloty odrost gasnie do popielatego, a nowy staje sie zlocisty... i tak z farbowania na farbowanie.
znam swoje wlosy i wiem ze nie ma szansy otrzymania z nich koloru idealnego i jednolitego w sensie- odrost i dlugosc- zawsze cos tam lekko sie odznacza ale tego na co dzien nie widac!
widze ze jak przycisne wlosy dlonia do glowy to odrost po 219 ma poblask taki srebrzysto-bezowo-rudawy. ale gdy puszcze wlosy to sie wyrownuje blask i tego nie ma.
po c12 mialam jak w skandynawskim ten swiezy odrost kaczo zolty. i tez sie wyrownywalo z tym, ze kolor spieral mi sie do zoltego blondu- a mi w takim zle- zdecydowanie lepiej mi juz w rudo-bezach.

mysle ze koloru nie wyrownasz do jesieni bo te wlosy co masz na dole sa uwrazliwione i one juz nie biora farby ani niczego jak powinny- jedyna rada- dac spokoj i to sciac w cholere z czasem albo przyciemniac.
to juz jak czujesz.
ale uwazam ze masz naprawde ładne te wlosy i ja bym dala spokoj.
odrost bedzie sie wyrownywal jesli co farbe polozysz ja na nowy i stary odrost.
a co do wlosow z tylu co sie koltunia... ja tak nie mam- moje wlosy nareszcie maja za✂✂✂ista kondycje i jestem z nich dumna- jak je wczoraj rozczesalam to tz oczy az sie zaswiecily i powiedzial ze mam przepiekne wlosy i zebym je juz zawsze czesala a nie robila mopa- loczki
mozesz sprobowac je bardziej zadbac- wiecej masek! ale moze byc tak ze po prostu twoje wloski juz wolaja o podciecie... no i ty chyba masz jeszcze czesc cieniowania nie?
Cytat:
bardzo ładnie wyszło
jasniutko, a w słoncu to juz prawie Ci się nie odznacza od skandynawskiego
no i w prostych włosach super

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

dziekuje infa
czeko moze probowac z c12 ale moze kolor nie podejsc, bo jest z zoltych blondow...
niemniej poziom farb jest jednakowy- wiec potem polozy 219 i wroci do tego co przed- przeciez ja zmienilam c12 na 219 i sie ładnie te kolory stopily i miedzy nimi roznicy nie mam.
Stary 2011-08-07, 11:43   #3534
kitkulka
Zakorzenienie

cześć Blondasy
wróciłam, jechałam całą noc ale kuszetką, więc sobie spałam, tylko trochę telepało, więc idę trochę pospać

miłej niedzieli
kitkulka jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:51   #3535
Keket
Wtajemniczenie

Dziewczyny pomóżcie mi proszę dobrać jakiś odcień blond Teraz mam rozjaśnione i są ciut za jasne, ale nie wiem jaki kolor farby kupić żeby wyglądało w miarę naturalnie. Chciałabym jakiś chłodny odcień, kilka tonów ciemniejszy niż ten, który mam teraz. Oczy mam zielone. ciemna oprawa oczu. Nie wiem co jeszcze podać Naturalne mam ciemne blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (50,9 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2011-08-07 o 11:57
Keket jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:52   #3536
infatuated
Zakorzenienie

To chyba też zalezy od naturalek, ja bym nigdy nie powiedziała, ze c12 jest z żółtych blondów poza tym sama mowiłaś, ze ma niebieski i fioletowy barwnik, to jak moze dac żółty
jak podepne włosy do góry to do dzis mam siwe i przy skroniach
a Czeko nie ma ciemnych naturali przeciez, dlatego ja tak namawiam na c12
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:55   #3537
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co czeko...
ja zaraz po farbie mam tak- ze wlosy sie uwrazliwiaja i odrost nabiera wsciekle rudego koloru. jesli bym pofarbowala przykladowo wlosy teraz i miala gdzies wyjsc to bym nie wyszla.
ale po nocy wszystko mija, rudosc znika i zostaje leciutko cieplejszy- nowy odrost taki zlocisty. z kolejnym farbowaniem nakladam farbe na nowy odrost i poprzedni- i dzieki temu tamten zloty odrost gasnie do popielatego, a nowy staje sie zlocisty... i tak z farbowania na farbowanie.
znam swoje wlosy i wiem ze nie ma szansy otrzymania z nich koloru idealnego i jednolitego w sensie- odrost i dlugosc- zawsze cos tam lekko sie odznacza ale tego na co dzien nie widac!
widze ze jak przycisne wlosy dlonia do glowy to odrost po 219 ma poblask taki srebrzysto-bezowo-rudawy. ale gdy puszcze wlosy to sie wyrownuje blask i tego nie ma.
po c12 mialam jak w skandynawskim ten swiezy odrost kaczo zolty. i tez sie wyrownywalo z tym, ze kolor spieral mi sie do zoltego blondu- a mi w takim zle- zdecydowanie lepiej mi juz w rudo-bezach.

mysle ze koloru nie wyrownasz do jesieni bo te wlosy co masz na dole sa uwrazliwione i one juz nie biora farby ani niczego jak powinny- jedyna rada- dac spokoj i to sciac w cholere z czasem albo przyciemniac.
to juz jak czujesz.
ale uwazam ze masz naprawde ładne te wlosy i ja bym dala spokoj.
odrost bedzie sie wyrownywal jesli co farbe polozysz ja na nowy i stary odrost.
a co do wlosow z tylu co sie koltunia... ja tak nie mam- moje wlosy nareszcie maja za✂✂✂ista kondycje i jestem z nich dumna- jak je wczoraj rozczesalam to tz oczy az sie zaswiecily i powiedzial ze mam przepiekne wlosy i zebym je juz zawsze czesala a nie robila mopa- loczki
mozesz sprobowac je bardziej zadbac- wiecej masek! ale moze byc tak ze po prostu twoje wloski juz wolaja o podciecie... no i ty chyba masz jeszcze czesc cieniowania nie?

dziekuje infa
czeko moze probowac z c12 ale moze kolor nie podejsc, bo jest z zoltych blondow...
niemniej poziom farb jest jednakowy- wiec potem polozy 219 i wroci do tego co przed- przeciez ja zmienilam c12 na 219 i sie ładnie te kolory stopily i miedzy nimi roznicy nie mam.
No kurcze właśnie u mnie to widać... bo pod grzywką mam mega złoto i to mi wszystko przebija spod spodu... więc jednak widać niestety.
Ścinać dużo na pewno nie będe - tylko końce bo za dużo sie namęczyłam ze schodzeniem z boba i wiem jak każde podcinanie przepłakiwałam To jest koszmar jak sie ma włosy mega długie a potem nagle krótkie... Cieniowania mi jeszcze troche zostało i to wszystko do świąt na pewno będzie obcięte.

Jeśli chodzi o kondycje włosów to poza końcówkami to ja nie widze żeby były w kiepskim stanie...Tylko końce i to wszystko. No i spod spodu po umyciu mi sie po prostu mega kołtunią te włosy. To jest jednak woda 12 % a ja mam delikatne włoski
Dbam o nie jak moge, nakładam maski co 2 mycie, zabezpieczam jedwabiem, nie susze, nie prostuje, no robie co moge...

Wiem, że bede walczyć o ten kolor, ale priorytetem u mnie są długie, ładne włoski więc jeśli bede musiała je troszke przyciemnić to trudno, jakoś to przeżyje Narazie na pewno zostawiam jak są, poodżywiam je, zobacze jak będzie po kolejnym farbowaniu, i wtedy będe podejmować decyzje... U mnie jest to że do mojej urody pasuje tak dużo kolorów że ja moge sobie w blondach przebierać i przebierać, mam to szczęscie Ale zrobie co moge żeby utrzymać ten kolor co mam.

Tylko wtedy kłaść nature czy też coś popielatego wrazie co?
Stary 2011-08-07, 11:56   #3538
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi proszę dobrać jakiś odcień blond Teraz mam rozjaśnione i są ciut za jasne, ale nie wiem jaki kolor farby kupić żeby wyglądało w miarę naturalnie. Chciałabym jakiś chłodny odcień, kilka tonów ciemniejszy niż ten, który mam teraz. Oczy mam zielone. ciemna oprawa oczu. Nie wiem co jeszcze podać
chociazby fotke docelowego koloru, tak w ciemno ciezko stwierdzić co dla Ciebie jest chłodnym odcieniem

mi przychodzi na mysl ten Syoss Buahhot poszukaj zdjec
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:57   #3539
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba też zalezy od naturalek, ja bym nigdy nie powiedziała, ze c12 jest z żółtych blondów poza tym sama mowiłaś, ze ma niebieski i fioletowy barwnik, to jak moze dac żółty
jak podepne włosy do góry to do dzis mam siwe i przy skroniach
a Czeko nie ma ciemnych naturali przeciez, dlatego ja tak namawiam na c12
U mnie na skroniach 219 ciemniej wychodzi niż na odroście Wychodzi chłodny ale ciemniejszy...
Stary 2011-08-07, 12:03   #3540
Keket
Wtajemniczenie

Cytat:
chociazby fotke docelowego koloru, tak w ciemno ciezko stwierdzić co dla Ciebie jest chłodnym odcieniem

mi przychodzi na mysl ten Syoss Buahhot poszukaj zdjec

Sama nie wiem, jaki odcień bym chciała. Przyznaję, że ten Buahhot jest ładny. Obejrzę dzisiaj w drogerii.

Podoba mi się np. ten odcień:
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/5,1...sien_2007.html

Keket jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farbowanie, farby blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości