Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-13, 13:48   #4261
Leae
Rozeznanie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Lea-bardzo ślicznie Ci wyszło i włoski naprawde super, ciesze się ze c12 Ci przypasowała
Dziękuję Za miłe słowa i polecenie farby Cieszę się, że odnalazłam ten wątek!

Leae jest offline  
Stary 2011-08-13, 13:49   #4262
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ona nie jest, bo tz jest z nad jeziora 60 km od lbn.
ale w lbn byla juz nie raz, poza tym co za problem zadzwonic czy uzyc gps- u tz w pracy kilka razy juz byla
mysle ze tu bardziej chodzilo o prowokacje klotni- jaki to zly syn do matki nie chce przyjechac a ona jedzie z zagranicy i taka zmeczona
rznie taka ksiazna, ze ja wymiekam momentami i mam ochote jej w oczy wszystko wyje*ac ale powstrzymuje sie z szacunku i nie chce zaogniac... ale jak tak dalej pojdzie to jej wywale prawde i chuj mnie obchodzi co bedzie...
ilez mozna ustepowac i dawac po sobie jechac

lwa dobre bedzie wojna-safari? wczesniej czy pozniej
ja juz wytaczam swe dziala

Postanowilismy ze skoro kochana tesciowka tak nas przywitala, to dzis idziemy do mojej mamy zrobimy ja na bostwo (wloski ), zjemy razem obiad i humor bedzie lepszy a ta wariatka niech siedzi i gada na nas z reszta rodziny, a co!
i opracujemy nowa taktyke
(choc moja mama po poznaniu tesciowki kazala mi na nia uwazac )
a potem sie zobaczy.

wiesz, moze być i wojna-safari jak tak wolisz ;D

no skoro była już u was i w pracy tz to wygląda na prawde tak jakby szukała pretekstu do kłótni, zresztą my nie wiemy co siedzi w głowach starszych osób więc.
Stary 2011-08-13, 14:32   #4263
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no właśnie Yatta - ja się podpisuję

a Ty Agatko dlaczego nie zmieniasz?
A ja nie zmieniam bo nie mam fajnego zdjęcia swoich włosow

Dziewczyny czy macie jakąś listę zakupów na jesień? Jakieś must have, cos co chcecie koniecznie kupić?
Oczywiscie gazety trabia do nas zeby kupowac same mode wg.nich rzeczy, ale ja pytam Was-moze macie jakies sprecyzowane ciuszki, jakieś takie które mogą stanowić fundament całego stroju?
W tym roku zrobię generalny porządek w szafie, nie chcę znowu nakupować g.wna.
Chciałabym kupić kilka fajnych rzeczy, ubrań, butów (tu problem-ciagle kupuję buty w których potem nie chodzę)
które fajnie mogą się zestawić ze wszystkim.
A do tego może jakieś dodatki?
Napiszcie co u Was stanowi taki fundament
Przecież żadna z nas nie przeznacza kilka tysięcy na ciuchy, dlatego radzę się Was jak skomponować swoją szafę

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-08-13 o 14:56
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:13   #4264
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy macie jakąś listę zakupów na jesień? Jakieś must have, cos co chcecie koniecznie kupić?
Oczywiscie gazety trabia do nas zeby kupowac same mode wg.nich rzeczy, ale ja pytam Was-moze macie jakies sprecyzowane ciuszki, jakieś takie które mogą stanowić fundament całego stroju?
Chciałabym kupić kilka fajnych rzeczy, ubrań, butów (tu problem-ciagle kupuję buty w których potem nie chodzę)
Myślałam też o tym temacie, a z racji, że pogoda już blizej jesienna niż letnia to całkiem niedawno
I jak się tak zastanowiłam, to tak naprawdę, naprawdę to potrzebuje tylko nowych butów i torby
ciuchow mam duuużo, które ledwo co mi się mieszczą w szafie, notabene przeznaczonej dla dwóch osób
Buty chcę jakieś jesienne obcasy na platformie i botki...a na torbę nie mam koncepcji, byle mieściła a4, inspiracji bede szukac w sklepach tak samo z ubraniami, na dobrą sprawę mogłabym chodzić w tym co mam, ale wiadomo, że jak co sezon coś się nowego zakupi

Ja głownie stawiam na tzw romantyczną elegancje wiadomo, ze do kancelarii czy na uczelnie nie zaloze bluzki z nadrukiem i przetartych jeansów dlatego u mnie fundamentem codziennego stroju są dziewczęce sukienki, lekko rozkloszowane, mogą byc falbanki etc, spodnie-raczej dopasowane rurki, do innych fasonów nie jestem przekonana, spódniczki-różne:tulipan, bombka, z wysokim stanem, bluzki-od koszulowych, przez zwiewne z szyfonu az do bawełny, je najłatwiej i najszybciej się kupuje W chłodne dni zarzucam klasyczny rozpinany sweterek, mam chyba we wszystkich kolorach
Na jesien pewnie kupie kilka takich grubszych dzianinowych sukienek/tunik, moze jakieś spodniczki, spodnie, bluzki-okaze się co ciekawego przyniesie kolekcja
generalne porządki w szafie robie co rok-segreguje ubrania, niepotrzebne oddaje, te użytkowane i sentymentalne zostawiam, a te co do których mam jeszcze wątpliwosci też zostawiam, ale w mniej widocznym miejscu i zawsze mam wyznacznik, że jak ich nie założe ani razu przez rok tzn ze są niepotrzebne i przy nastepnych porządkach oddaje i tak zwykle bywa
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:32   #4265
Agatau88
Zakorzenienie

No ja stawiam na podobny styl jak Ty, tyle że mam swetry sprzed kilku lat i muszę się ich pozbyc.
Nie wiem jakie buty wybrac na uczelnie, zeby pasowały do dzinsow i sukienek. Tez nosze tylko rurki i nie wiem jai kolor butow, jaki fason.
Masz cos na oku?
I jakies wierzchnie ubranie, mam kurtke skórzaną ale moze jakis płaszcz?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:36   #4266
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nie iwdziałam go nigdzie jeszcze a gdzie można go kupić?
Cytat:

Przecież żadna z nas nie przeznacza kilka tysięcy na ciuchy, dlatego radzę się Was jak skomponować swoją szafę
ja na pewno kilka bluzek z długim rękawem, sweterek (może kilka ) dżinsy, kurtkeczke ,butki jakieś wygodne tyle na razie
wczoraj kupiłam sobie katanke ala żakiet za 29 zł

ja raczej wole taki styl luzacki, miejski jak to się określa czyli dżinsy jakaś tuniczka ,kurteczka np.skóra lub katanka lub płaszczyk i wygodne butki na niewielkim obcasie lub płaskie .Ze względu na problemy z kręgosłupem mogę sobie tylko na takie pozwolić na codzień . Na wyjścia oczywiście elegancja i bucik na obcasie

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-08-13 o 15:42
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:46   #4267
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
No ja stawiam na podobny styl jak Ty, tyle że mam swetry sprzed kilku lat i muszę się ich pozbyc.
Nie wiem jakie buty wybrac na uczelnie, zeby pasowały do dzinsow i sukienek. Tez nosze tylko rurki i nie wiem jai kolor butow, jaki fason.
Masz cos na oku?
I jakies wierzchnie ubranie, mam kurtke skórzaną ale moze jakis płaszcz?
ja pewnie wezme jakies klasyczne czółenka, w jednym kolorze..zeby były uniwersalne nie rozglądałam sie jeszcze, ale trzeba bedzie się niedlugo przejsc
tez mam kurtke skórzana, dwa płaszczyki jesienne-jeden grubszy wełniany czerwony, drugi cienszy trencz bezowy, taka kurtke a'la krótki płaszczyk tez z wełny i jeszcze normalną kurtke wiec wierzchnie sobie daruje choc widziałam w Bershce nowe płaszczyki ale po co mi
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:47   #4268
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja pewnie wezme jakies klasyczne czółenka, w jednym kolorze..zeby były uniwersalne nie rozglądałam sie jeszcze, ale trzeba bedzie się niedlugo przejsc
tez mam kurtke skórzana, dwa płaszczyki jesienne-jeden grubszy wełniany czerwony, drugi cienszy trencz bezowy, taka kurtke a'la krótki płaszczyk tez z wełny i jeszcze normalną kurtke wiec wierzchnie sobie daruje choc widziałam w Bershce nowe płaszczyki ale po co mi
Oj to Ty masz duzo, ja mam 1 kurtke skorzana.
A buty w jakim kolorze?
Czarne są za poważne chyba I kwestia obcasa, zeby tez nie były za eleganckie.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ja na pewno kilka bluzek z długim rękawem, sweterek (może kilka ) dżinsy, kurtkeczke ,butki jakieś wygodne tyle na razie
wczoraj kupiłam sobie katanke ala żakiet za 29 zł

ja raczej wole taki styl luzacki, miejski jak to się określa czyli dżinsy jakaś tuniczka ,kurteczka np.skóra lub katanka lub płaszczyk i wygodne butki na niewielkim obcasie lub płaskie .Ze względu na problemy z kręgosłupem mogę sobie tylko na takie pozwolić na codzień . Na wyjścia oczywiście elegancja i bucik na obcasie
To podobnie chyba jak my wszystkie, lista standardowa
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:48   #4269
Nikola17
Zadomowienie

Cześć kochane
Jak dawno mnie nie było...
Pewnie słyszałyście o trąbie powietrznej jaka przeszła w woj. łodzkim. Wszystko działo się w mojej okolicy. Na szczęście u mnie nic się nie stało.. Nie mam ciągle internetu bo uszkodziło nadajniki i anteny, od miesiąca nie mogą zrobić. Obecnie brat użyczył mi internetu z tel.
Znalazłam pracę i jakoś pomału zaczyna się układać

Muszę czymś pofarbować włoski, ale chyba nie chce już tego syossa, wszytsko ok ale okropnie szybko się zmywa. A próbowała któraś z was te nowe kolorki z serii mixing colors?

Asiu dopiero teraz mogę pogratulować Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maluszka Gratulacje
Jak się czuje młoda mamusia?
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:49   #4270
karolka1980-80
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam na razie rzadnej listy nie robiłam, bo większość ubrań mam z tamtego roku, nie są zniszczone ani też nie szłam za modą, bo potem jak coś nie modne to podobno wstyd potem w takim czymś chodzić. Starałam się w tamtym roku nagromadzić ubrania nieutralne lub takie co nie niszczą się szybko. Kurtki mam ( skórę i bluzę z futrem), dwie pary spodni (sztruksy i jeansy), więc też mi nie potrzebne, zawsze cierpię na brak bluzek, ale nigdy nie potrafię znaleźć jakiejś fajnej bluzki, ten sam mam problem ze swetrami już chyba 3 rok próbuję jakiś znaleźć i nic z tego A buty to już kupiłam wiosną, oxfordy i mam też trampki, myślę, że wystarczą. Zresztą o jesień się nie martwię, gorzej z zimą, bo muszę kupić buty z podeszwą podobną do traperów a z tym też duży problem
karolka1980-80 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:52   #4271
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolka1980-80 Pokaż wiadomość
Ja tam na razie rzadnej listy nie robiłam, bo większość ubrań mam z tamtego roku, nie są zniszczone ani też nie szłam za modą, bo potem jak coś nie modne to podobno wstyd potem w takim czymś chodzić. Starałam się w tamtym roku nagromadzić ubrania nieutralne lub takie co nie niszczą się szybko. Kurtki mam ( skórę i bluzę z futrem), dwie pary spodni (sztruksy i jeansy), więc też mi nie potrzebne, zawsze cierpię na brak bluzek, ale nigdy nie potrafię znaleźć jakiejś fajnej bluzki, ten sam mam problem ze swetrami już chyba 3 rok próbuję jakiś znaleźć i nic z tego A buty to już kupiłam wiosną, oxfordy i mam też trampki, myślę, że wystarczą. Zresztą o jesień się nie martwię, gorzej z zimą, bo muszę kupić buty z podeszwą podobną do traperów a z tym też duży problem
Ja na szczęście buty zimowe mam
Także u mnie raczej brakuje ciuchów na jesień
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 15:52   #4272
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć kochane
Jak dawno mnie nie było...
Pewnie słyszałyście o trąbie powietrznej jaka przeszła w woj. łodzkim. Wszystko działo się w mojej okolicy. Na szczęście u mnie nic się nie stało.. Nie mam ciągle internetu bo uszkodziło nadajniki i anteny, od miesiąca nie mogą zrobić. Obecnie brat użyczył mi internetu z tel.
Znalazłam pracę i jakoś pomału zaczyna się układać

Muszę czymś pofarbować włoski, ale chyba nie chce już tego syossa, wszytsko ok ale okropnie szybko się zmywa. A próbowała któraś z was te nowe kolorki z serii mixing colors?

Asiu dopiero teraz mogę pogratulować Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maluszka Gratulacje
Jak się czuje młoda mamusia?

uh..no rouzmiem jak to jest nie mieć internetu, ja to bym chyba nie wytrzymał ;X

ja używałem na swoich włoskach syossa mixing colors najjaśniejszego odcienia, i tego ciemniejszego z 7 na przodzie, takiej pani farbowałem:
mi przyciemniło, o 2 tony ciemniej niż na opakowaniu, średni blond taki opalizujący. a tej pani, kładłem na odrosty z wodą 12% a na resztę (na karmel) z wodą z pudełka, odrost wyszedł karmelowy bo miała ciemne odorsty, a na wszesniej farbowanych wyszedł mega popielaty blond na poziomie 8. tak więc dziwnie z tymi syossami
Stary 2011-08-13, 15:59   #4273
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Oj to Ty masz duzo, ja mam 1 kurtke skorzana.
A buty w jakim kolorze?
Czarne są za poważne chyba I kwestia obcasa, zeby tez nie były za eleganckie.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

To podobnie chyba jak my wszystkie, lista standardowa
czarne szpilki to mam i prawie nie nosze, bo maja 12 cm i są przyciasne w dodatku musze je porozciagac i zobaczymy. Ale na co dzien to myslalam nad zamszowymi szarymi albo granatowymi, ew. w kolorze ropy naftowej
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:04   #4274
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
uh..no rouzmiem jak to jest nie mieć internetu, ja to bym chyba nie wytrzymał ;X

ja używałem na swoich włoskach syossa mixing colors najjaśniejszego odcienia, i tego ciemniejszego z 7 na przodzie, takiej pani farbowałem:
mi przyciemniło, o 2 tony ciemniej niż na opakowaniu, średni blond taki opalizujący. a tej pani, kładłem na odrosty z wodą 12% a na resztę (na karmel) z wodą z pudełka, odrost wyszedł karmelowy bo miała ciemne odorsty, a na wszesniej farbowanych wyszedł mega popielaty blond na poziomie 8. tak więc dziwnie z tymi syossami
Początek był ciężki ale teraz jakoś już mogę przeżyć w następnym tygodniu już ma być "bankowo" chociaż nie raz obiecywali.. no zobaczymy co z tego będzie, na pewno taka naprawa jest kosztowna bo spaliło im wszytskie anteny.
Co do syossów właśnie przeglądałam wątek na wizażu, były zdjęcia po mixie szampana i białego złota miałam ochotę na ten kolor ale jakiś ciemny wyszedł i taki szaro buty, a dziewczyna kładła na jasny blond także szału nie ma..

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Infatuated kochana miałabym taką prośbę wstawiłabyś mi fotki po tym baby blondzie 01 chyba nim robiłaś? Z tego co pamiętam byłas zadowolona, nie oirntuje się w tej wątkowej wyszukiwarce, albo wytłumacz mi jak poszukać.
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:08   #4275
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Początek był ciężki ale teraz jakoś już mogę przeżyć w następnym tygodniu już ma być "bankowo" chociaż nie raz obiecywali.. no zobaczymy co z tego będzie, na pewno taka naprawa jest kosztowna bo spaliło im wszytskie anteny.
Co do syossów właśnie przeglądałam wątek na wizażu, były zdjęcia po mixie szampana i białego złota miałam ochotę na ten kolor ale jakiś ciemny wyszedł i taki szaro buty, a dziewczyna kładła na jasny blond także szału nie ma..

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Infatuated kochana miałabym taką prośbę wstawiłabyś mi fotki po tym baby blondzie 01 chyba nim robiłaś? Z tego co pamiętam byłas zadowolona, nie oirntuje się w tej wątkowej wyszukiwarce, albo wytłumacz mi jak poszukać.

bunny mi proponowała goldwella, ale uznałem że jest za drogi więc wziąłem sobie matrixa socolor XL-A z wodą 12% ale nie wyszło jakoś super. tak czy inaczej, ja zamierzam pozostać przy profesjonalach
Stary 2011-08-13, 16:21   #4276
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
baby blond 01? chodzi Ci chyba o excellence blonde supreme 01? ale zgadza się-byłam mega zadowolona
ok prosze, wstawiam jeszcze raz fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg excellence.jpg (62,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg excellence1.jpg (45,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg excellence 011.jpg (36,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg excellence0111.jpg (33,4 KB, 30 załadowań)
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:24   #4277
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak nareszcie jakaś sensowna pogoda

No to opalaj sie opalaj

opalam

Cytat:

ja tam nie mam takiego fundamentu, po prostu jak coś mi się podoba to kupuję

Noo a teraz lecę się szykować do końca i jadę na biesiadę kasztelańską miłego wieczoru

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:24   #4278
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
czarne szpilki to mam i prawie nie nosze, bo maja 12 cm i są przyciasne w dodatku musze je porozciagac i zobaczymy. Ale na co dzien to myslalam nad zamszowymi szarymi albo granatowymi, ew. w kolorze ropy naftowej
Kolor ropy naftowej
Fajnie napisane
I masz rację-zamszowe muszą byc fajne
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:25   #4279
asiabb1983
Zakorzenienie

dziewczynki podobają mi się takie kolczyki ale nie wiem na jaki kolor się zdecydować pomóżcie wybrać najbardziej mi przypadł ten chabrowy a z początku chciałam czarne http://allegro.pl/swarovski-srebrne-...767053349.html

i wrzuce wam moje dzisiejsze wymyślne paznokietki u nóżek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001_zmniejszacz-pl_375618.jpg (37,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002_zmniejszacz-pl_884133.jpg (48,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003_zmniejszacz-pl_709103.jpg (48,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004_zmniejszacz-pl_490844.jpg (60,5 KB, 20 załadowań)

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:27   #4280
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
opalam

Noo a teraz lecę się szykować do końca i jadę na biesiadę kasztelańską miłego wieczoru
Ty to masz fajne wieczory
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:27   #4281
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczynki podobają mi się takie kolczyki ale nie wiem na jaki kolor się zdecydować pomóżcie wybrać najbardziej mi przypadł ten chabrowy a z początku chciałam czarne http://allegro.pl/swarovski-srebrne-...767053349.html

ja mam takie z białymi cyrkoniami z apartu iii poodlatywały bardzo szybko pojedyncze cyrkonie fakt wyglądają ślicznie na uszach ale co z tego

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:28   #4282
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

Ja bym brała niebieskie te ciemne albo te perłowe.

Paznokcie swietne
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:28   #4283
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
baby blond 01? chodzi Ci chyba o excellence blonde supreme 01? ale zgadza się-byłam mega zadowolona
ok prosze, wstawiam jeszcze raz fotki
oj tak coś pomyliłam w nazwie
bardzo ładny ten kolor, a to teraz znowu czymś innym robiłaś?
dziękuje za fotki
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:28   #4284
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Ty to masz fajne wieczory
nooo wakacyjne póki co

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:30   #4285
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

ja tez tak mam czasem nic nie mam w planach a wracam z kilkoma rzeczami
miłej zabawy

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
ja mam takie z białymi cyrkoniami z apartu iii poodlatywały bardzo szybko pojedyncze cyrkonie fakt wyglądają ślicznie na uszach ale co z tego
właśnie tak myślałam czy nie będą odlatywać ale skoro tak to szkoda kasy poszukam czegoś innego
Cytat:
Paznokcie swietne
dzięki

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:32   #4286
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
oj tak coś pomyliłam w nazwie
bardzo ładny ten kolor, a to teraz znowu czymś innym robiłaś?
dziękuje za fotki
dziekuje
teraz robiłam odrosty c12, bo musiałam szybko a 01 nie miałam w domu
ale moze nastepnym razem do niej wróce, choc jeszcze koleston 10/16 musi zostac wyprobowany
infatuated jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:36   #4287
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
dziekuje
teraz robiłam odrosty c12, bo musiałam szybko a 01 nie miałam w domu
ale moze nastepnym razem do niej wróce, choc jeszcze koleston 10/16 musi zostac wyprobowany
Ja już sama nie wiem czym robić myślę nad perłowym blondem 10,21 z loreal excellence...
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:37   #4288
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Ja już sama nie wiem czym robić myślę nad perłowym blondem 10,21 z loreal excellence...
A Ty nie przyciemnialas Syosem?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:40   #4289
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
ja nim robiłam kiedyś, są fotki u mnie na blogu ale kiepsko odrost wzięła

dobra mykam już naprawdę, miłego

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-08-13, 16:41   #4290
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
A Ty nie przyciemnialas Syosem?
przyciemniałam, ale strasznie szybko się zmywa ten syoss, 3 mycia i mam znowu jaśniutkie włosy taki beżowy blond. Robiłam 2 razy i za każdym razem 3 mycia i nie ma śladu po średnim blondzie
Nikola17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farbowanie, farby blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości