Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-15, 22:12   #1321
czekoladowoo
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jakas bys chciala wybrac?
jakie masz mozliwe?

wiesz tu jest kwestia tego na ile klucz bedzie elastyczny typu- czy tonowanie rudych pasemek po rozjasniaczu mozna zrobic farba popielata, tonerem wylacznie czy plukanka choc to rozwiazanie na chwile.
generalnie mozna zrobic kazdym sposobem. a nie wiemy jak by chciala klientka- bo tego nie uzwgledniono w zadaniu.
i czy tonowac trzeba bylo tylko jej te nieszczesne pasemka czy np. mozna byloby zaproponowac jej calosc koloru na popiel z natury ciemny blond
a mi szkoda ze nie bede miec takich klientek jak wy
ale moze i ja trafie takie co mnie docenia... jak kazda fryzjerka...
chcialabym miec klientki ktore beda do mnie przychodzic przez wiele lat... za 20-30 lat znac ich rodziny, zycie, ploteczki i wciaz sie widywac
Ja bym bardzo chciała coś ze stroną chemiczną kosmetologii... Produkcja kosmetyku, składy itd. Jakie mam do wyboru to tak naprawde okaze sie w październiku, bo może sie okazac ze jest nas za mało i zrobia nam jedna ogólną A bardzo tego nie chce Albo coś z zarządzaniem też podobno ma być, to wtedy to bym brała.

Miejmy nadzieje że klucz bedzie elastyczny
A z tymi klientkami to mysle ze masz duże szanse na to

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ale zawsze znajome mówią jeju ale masz takie bialutkie szok że jeszcze je masz
Mi tez ciagle mowia -boze ty to tak rozjasniasz te wlosy... ze ci nie wypadly wszystkie jeszcze

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-07-15 o 22:14
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:13   #1322
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
wybaczcie moje drogie ale jestescie ostatnimi osobami, ktore beda mi mowily czy mam byc szczesliwa w zwiazku, z kim mam go tworzyc i jak sobie ulozyc zycie
a pranie publiczne brudow uwazam za ponizajace wiec sobie uwazajcie a juz pw dostalam od wnikliwych obserwatorow i niezbyt to pochlebne dla was niestety...
kazdy ma sie prawo wypowiadac, wiec i ja

mnie absolutnie nie flirt wpisany jest w zycie damsko-meskie kazdej jednostki. poza tym nie masz wplywu na to czy nie robi tego z ekspedientka w sklepie albo w pracy, lepiej sie przyzwyczaic i juz flirt to nie zdrada.

dokladnie

czeko ja bym na twoim miejscu sprobowala.
nie kazdy zwiazek zaczyna sie od czegos wielkiego i hucznego.
a jesli czujesz ze jest dla ciebie przyjacielem i masz poczucie bezpieczenstwa i do tego pociag fizyczny, to ja bym sie nawet nie przejmowala
nie musisz sie od razu rzucac na niego, ale czas pokaze czy bedzie cos wiecej czy nie- a juz na pewno go nie unikaj- z czasem zobaczysz czy sie zblizacie czy oddalacie.
flirt to nie zdrada zgadzam się ja tylko napisałam że nie czułabym się fajnie gdyby on to robił dlatego nie chce robić mu tego skoro wiem jak ja czułabym się w takiej sytuacji pewnie że nie wiem czy tego nie robi
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:15   #1323
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
laski.. wrzuciłam coś do albumu na chwilkę
ale sweeeet
hm Twoj TZ przypomina mi kogos! nie ma brata w Wawie? :p

Cytat:
chyba ze z yatta piszecie do siebie wzajemnie to tak
pierwszymi nie bylyscie, bo najpierw obgadalam juz sytuacje z najblizszymi mi ludzmi, wspierajacymi mnie- wasze zdanie bylo kolejne do porownania i pokazalo mi m.in. wlasnie to co wam zarzucilam.
i nie musze nic pokazywac- po prostu jestem szczesliwa a widze ze niektorych to boli i widze ze kotce juz tez probujecie mieszac w glowie, ale ona wie co robi na szczescie i nie konczy zwiazku bo cos miedzy nimi nie zagralo...
kazdy ma swoje zycie i nikt nie bedzie dyktowac mu co ma robic
nigdy nikogo nie musialam oszukiwac wiec i siebie nie musze.
masz racje- koniec tematu- bo widze ze wasz ulubiony temat to analiza bunny- to moze zmienmy tytul watku?
a najlepiej dajmy sie do ignorowanych i bedzie spokoj duszy co?
haha tak tak-boli mnie strasznie.
szkoda, ze nie napisałaś, ze Ci zazdroscimy...

Przede wszystkim nikt nikomu nie miesza w głowie, ani nie dyktuje co ma robic.
Po prostu wymieniamy obiektywne spostrzezenia patrzac z perspektywy osob 3cich.
Wiem, ze nie znosisz sprzeciwu, czy krytyki i strasznie Cie to drazni ze ktos moze miec inne zdanie niz Ty. Ale takie zycie, nie zawsze spotykasz na swojej drodze ludzi pod swoje dyktando

a co do ignorowanych, to nie wiem w ogóle czy cos takiego istnieje, ale jak masz potrzebe, to sie nie krepuj.
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:24   #1324
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
te ich klucze
moje też były pod koniec sierpnia

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

ale zawsze znajome mówią jeju ale masz takie bialutkie szok że jeszcze je masz
bo ludziom sie wydaje ze to straszny stopien rozjasnienia wlosow.
a tak naprawde jak ktos ma sredni/jasny blond to 2 tony i ma biale

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała coś ze stroną chemiczną kosmetologii... Produkcja kosmetyku, składy itd. Jakie mam do wyboru to tak naprawde okaze sie w październiku, bo może sie okazac ze jest nas za mało i zrobia nam jedna ogólną A bardzo tego nie chce Albo coś z zarządzaniem też podobno ma być, to wtedy to bym brała.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Mi tez ciagle mowia -boze ty to tak rozjasniasz te wlosy... ze ci nie wypadly wszystkie jeszcze
z chemia fajny kierunek...ja jestem po liceum chemicznym i lubilam chemie, choc u nas wiekszosc miala klopot zeby zdac.
tylko wiadomo- trzeba tylek przysiasc. kazdy najmniejszy brak w koncu wyjdzie, ale jak ktos jest systematyczny to nie ma rzeczy nie do przejscia
obys trafila na taka specjalizacje jak chcesz dla mnie najwazniejsze jest robic w zyciu to co sie kocha.
i dziekuje!

Cytat:
flirt to nie zdrada zgadzam się ja tylko napisałam że nie czułabym się fajnie gdyby on to robił dlatego nie chce robić mu tego skoro wiem jak ja czułabym się w takiej sytuacji pewnie że nie wiem czy tego nie robi
rozumiem ale jak mowie- czasem cos mimowolnie wychodzi...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale sweeeet
hm Twoj TZ przypomina mi kogos! nie ma brata w Wawie? :p

haha tak tak-boli mnie strasznie.
szkoda, ze nie napisałaś, ze Ci zazdroscimy...

Przede wszystkim nikt nikomu nie miesza w głowie, ani nie dyktuje co ma robic.
Po prostu wymieniamy obiektywne spostrzezenia patrzac z perspektywy osob 3cich.
Wiem, ze nie znosisz sprzeciwu, czy krytyki i strasznie Cie to drazni ze ktos moze miec inne zdanie niz Ty. Ale takie zycie, nie zawsze spotykasz na swojej drodze ludzi pod swoje dyktando

a co do ignorowanych, to nie wiem w ogóle czy cos takiego istnieje, ale jak masz potrzebe, to sie nie krepuj.
nie drazni mnie to absolutnie, sa osoby na ktore po prostu obcesowo leje wiem ze nic tak nie boli jak obojetnosc
a lista ignorowanych znajduje sie w ustawieniach profilu
Stary 2011-07-15, 22:25   #1325
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
bo ludziom sie wydaje ze to straszny stopien rozjasnienia wlosow.
a tak naprawde jak ktos ma sredni/jasny blond to 2 tony i ma biale

z chemia fajny kierunek...ja jestem po liceum chemicznym i lubilam chemie, choc u nas wiekszosc miala klopot zeby zdac.
tylko wiadomo- trzeba tylek przysiasc. kazdy najmniejszy brak w koncu wyjdzie, ale jak ktos jest systematyczny to nie ma rzeczy nie do przejscia
obys trafila na taka specjalizacje jak chcesz dla mnie najwazniejsze jest robic w zyciu to co sie kocha.
i dziekuje!

rozumiem ale jak mowie- czasem cos mimowolnie wychodzi...
no właśnie i myślą że pewnie katowane rozjaśniaczem
ja teraz będę robiła garnierem a jak nie zadowoli mnie efekt to wracam do C12 chyba albo C10 bo 219 dla mnie za chłodny nie pasuje mi jutro jak umyję włosy zrobię fotkę bo dzisiaj w koczku chodziłam

oby nie wyszło mu bo na tyłku nie usiądzie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:26   #1326
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
gorzej jak wszystko będzie zarezerwowane a dla nas nigdzie miejsca nie będzie ale raczej mało prawdopodobne zawsze coś się znajdzie gdzieś chyba
na pewno się coś znajdzie

Cytat:
oby poprawiła się
nie nadaję nie lubię wyjazdów pod namiot brzydzę się robactwa wszelkiego rodzaju i wyjazd pod namiot kojarzy mi się z brudem nigdy nie byłam a nie sorry byłam ale spałam w aucie a rano pojechałam się wykąpać i wróciłam takie moje biwakowanie dla mnie jak gdzieś jadę najważniejsza jest łazienka łóżko niekoniecznie bo mogłabym spać na materacu albo nawet podłodze

ignorowanie to najlepsza metoda
jakbym czytała o sobie byłam raz! nigdy więcej ! na miejscu szukałam kwater, a że to akurat był kołobrzeg i był teeen nooo ! jak on się nazywa? ekwador ? to od pyty ludzi nigdy nigdy nigdy więcej !

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
laski.. wrzuciłam coś do albumu na chwilkę
słoddkoooooooo )) Twój tż wydaje mi się znajomy

Cytat:
jakie słodziaki

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

to takie same podejście widzę mamy co do namiotów

jak młoda byłam też głupoty robiłam więc spoko mnie też zjadłyby zresztą nie potrzebuję flirtować z kimś jak już pisałam jakoś nie zauważam innych facetów chociaż nigdy nie wiadomo nie wiemy co pisane i może zauważę może Tż nie jest tym jedynym na zawsze życie pokaże nie można być niczego pewnym
ja jestem w związku od 3 lat i też mi do głowy nie przyszło flirtować z innymi. Wydaje mi się że to jets trochę kwestia spełnienia jeśli się kocha i ma się wszystko czego się potrzebuję, to nie potrzebne są człowiekowi tego typu atrakcje

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:28   #1327
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

dokładnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:31   #1328
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie i myślą że pewnie katowane rozjaśniaczem
ja teraz będę robiła garnierem a jak nie zadowoli mnie efekt to wracam do C12 chyba albo C10 bo 219 dla mnie za chłodny nie pasuje mi jutro jak umyję włosy zrobię fotkę bo dzisiaj w koczku chodziłam

oby nie wyszło mu bo na tyłku nie usiądzie
rob tak zeby dla ciebie bylo dobrze
219 za chlodne to szukaj dalej. w koncu dobierzesz sobie farbe idealna!

niestety dla wiekszosci biale wlosy=rozjasniacz
Stary 2011-07-15, 22:31   #1329
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
na pewno się coś znajdzie

jakbym czytała o sobie byłam raz! nigdy więcej ! na miejscu szukałam kwater, a że to akurat był kołobrzeg i był teeen nooo ! jak on się nazywa? ekwador ? to od pyty ludzi nigdy nigdy nigdy więcej !

słoddkoooooooo )) Twój tż wydaje mi się znajomy

ja jestem w związku od 3 lat i też mi do głowy nie przyszło flirtować z innymi. Wydaje mi się że to jets trochę kwestia spełnienia jeśli się kocha i ma się wszystko czego się potrzebuję, to nie potrzebne są człowiekowi tego typu atrakcje
cieszę się że nie ja jedna bo moi znajomi mają mnie za dziwolonga
no i w drugiej kwestii też się rozumiemy

ja swojego rumcajsa już nie wklejam bo i tak już wszystkie widziałyście
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:32   #1330
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

ja tez to nie raz słyszę że wypadna mi te włosy
Cytat:
a ja się niezgodzę według mnie takie właśnie flirty popychaja do zdrady ktoś kto flirtuje robi to świadomie i wie że jak zacznie mu się to ,,podobać'' będzie brnął w to dalej i dalej nieraz właśnie z takich głupiutkich flirtów powstają zdrady w związkach . uważam że jak się kogoś kocha i się z nim jest w związku to jest podłe wiem co pisze bo nie jest mi obce to tzw. flirtowanie
nie mówie że to jest nienormalne bo było ,jest i będzie zawsze, ale właśnie czy jest potrzebne komuś w stałym związku?no chyba że ta druga połówka już jest nam obojętna

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:32   #1331
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
rob tak zeby dla ciebie bylo dobrze
219 za chlodne to szukaj dalej. w koncu dobierzesz sobie farbe idealna!

niestety dla wiekszosci biale wlosy=rozjasniacz
szukam szukam
i potem chodzą takie pomyłki z popalonymi włosami długości do ucha
a w sumie to po rozjaśniaczu to takie bardzie żółte niż białe
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:33   #1332
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Ja nie jestem za bardzo z niej zadowolona,gdyż na opakowaniu z tyłu w tabelce pisze,że rozjaśnia nawet włosy brązowe,a ja mam ciemny blond i spodziewałam się lepszego efektu.
Widocznie twoje włosy są jaśniejsze niż brązowe,albo łatwo się rozjaśniają.
Teraz zastanawiam się nad wellatonem 12/1 podobno lepiej rozjaśnia...
Łatwo się rozjaśniają.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:34   #1333
infatuated
Zakorzenienie

Lady-ja się dołączam do antynamiotowych blondynek
raz pojechałam na działke do kolegi, mielismy spac w namiocie, cała byłam podjarana ze pierwszy raz zobacze jak to jest i masakra ktos byl tak zawiany, ze centralnie wleciał do namiotu z piwem i całe rozlał
nie musze Wam mowic jak walilo i trzeba bylo sie ewakuowac do domku
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:35   #1334
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja tez to nie raz słyszę że wypadna mi te włosy

a ja się niezgodzę według mnie takie właśnie flirty popychaja do zdrady ktoś kto flirtuje robi to świadomie i wie że jak zacznie mu się to ,,podobać'' będzie brnął w to dalej i dalej nieraz właśnie z takich głupiutkich flirtów powstają zdrady w związkach . uważam że jak się kogoś kocha i się z nim jest w związku to jest podłe wiem co pisze bo nie jest mi obce to tzw. flirtowanie
nie mówie że to jest nienormalne bo było ,jest i będzie zawsze, ale właśnie czy jest potrzebne komuś w stałym związku?no chyba że ta druga połówka już jest nam obojętna
Asiu czemu to do mnie przecież napisałam [B że nie czułabym się fajnie gdyby on to robił dlatego nie chce robić mu tego skoro wiem jak ja czułabym się w takiej sytuacji [/B]"
owszem w Twojej wypowiedzi jest dużo prawdy może popchnąć do zdrady ale sam w sobie niby zdradą nie jest choć ja pewnie czułabym się zdradzona
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:36   #1335
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja mam nadzieje ze mi sie zrowna odrost po 219 Musi, musi kurrrcze Za tydzien chyba sobie machne
A jak nie bedzie sie rownac to mi zostanie c12
Ale nadal mi sie wydaje ze te farby z serii intensive są mocniejsze niż 219
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:37   #1336
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
raz pojechałam na działke do kolegi, mielismy spac w namiocie, cała byłam podjarana ze pierwszy raz zobacze jak to jest i masakra ktos byl tak zawiany, ze centralnie wleciał do namiotu z piwem i całe rozlał
to witaj
ja nie wspomniałam o tym że wtedy co byłam to ktoś narzygał nam przed wejściem do namiotu
w sumie nie powiem że płakałam z tego powodu bo nie chciałam tam spać
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:38   #1337
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
cieszę się że nie ja jedna bo moi znajomi mają mnie za dziwolonga
no i w drugiej kwestii też się rozumiemy

ja swojego rumcajsa już nie wklejam bo i tak już wszystkie widziałyście

jaa nie widziałam

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:40   #1338
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

jaa nie widziałam
może i nawet lepiej
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:44   #1339
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
to witaj
ja nie wspomniałam o tym że wtedy co byłam to ktoś narzygał nam przed wejściem do namiotu
w sumie nie powiem że płakałam z tego powodu bo nie chciałam tam spać
haha to jeszcze lepiej

ja chciałam bardzo spac, tak na łonie natury
ale łazienka była w domu wiec i tak by było to pseudo-namiotowanie
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:45   #1340
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
hmm..a jak potrzebowałaś porad w klubie to jakos byłysmy pierwszymi
Widać pamięć ulotna.. a wystarczyło by wejść do klubu i przeczytać bo tam czarno na białym napisane..
Ja już sobie daje spokój z komentowaniem bo to jak grochem o ścianę. Dobre rady które zawsze były od serca są odbierane jako atak lub prowokację, to po co w ogóle język strzępić

Cytat:
chyba ze z yatta piszecie do siebie wzajemnie to tak
pierwszymi nie bylyscie, bo najpierw obgadalam juz sytuacje z najblizszymi mi ludzmi, wspierajacymi mnie- wasze zdanie bylo kolejne do porownania i pokazalo mi m.in. wlasnie to co wam zarzucilam.
i nie musze nic pokazywac- po prostu jestem szczesliwa a widze ze niektorych to boli i widze ze kotce juz tez probujecie mieszac w glowie, ale ona wie co robi na szczescie i nie konczy zwiazku bo cos miedzy nimi nie zagralo...
kazdy ma swoje zycie i nikt nie bedzie dyktowac mu co ma robic
nigdy nikogo nie musialam oszukiwac wiec i siebie nie musze.
masz racje- koniec tematu- bo widze ze wasz ulubiony temat to analiza bunny- to moze zmienmy tytul watku?
a najlepiej dajmy sie do ignorowanych i bedzie spokoj duszy co?
Nie tylko ja, Infatuated i Ty czytamy to forum, więc nie myśl, że te PW to Tobie tylko ktoś pisze..
Nikt Cie tu nie analizuje - po prostu tym co piszesz przeczysz sama sobie.. I nie mów, że obgadałaś najpierw z najbliższymi osobami - dlaczego? Nie będę pisać - ale odniosę się do tego co mówiłaś w klubie..
Jeśli dla Ciebie brak poszanowania i traktowanie byle jak (delikatnie mówiąc) osobę przez swoją drugą połówkę nazywasz "że coś między dwojgiem ludzi nie gra" no to cóż Twój problem.. w końcu nie ja się wściekam i płaczę..

Cytat:
wiem ze nic tak nie boli jak obojetnosc
Zależy jeszcze czyja...

Cytat:
Dokładnie

Cytat:
Ja też.. nienawidzę robali a jeszcze szczypawki to już w ogóle...
Nie mówiąc o braku prysznica itd no i ta pogoda nasza polska
Chyba zniosłabym jeden dzień góra dwa

Dlatego mam nadzieję, że Ench trafi na dobrą pogodę i nie będzie musiała się niczym martwić

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-07-15 o 22:51
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:46   #1341
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Asiu czemu to do mnie przecież napisałam [B że nie czułabym się fajnie gdyby on to robił dlatego nie chce robić mu tego skoro wiem jak ja czułabym się w takiej sytuacji [/B]"
owszem w Twojej wypowiedzi jest dużo prawdy może popchnąć do zdrady ale sam w sobie niby zdradą nie jest choć ja pewnie czułabym się zdradzona

a jednak napisałam do Ciebie bo właśnie rzuciło mi się w oczy jak napisałaś, że nie uważasz flirtu za zdradę ale teraz jednak przyznałaś racje ,że gdyby tak się stało w przypadku Twojego Tż to tak byś się czuła i właśnie o to mi chodziło że ja też bym się tak czuła jak zdradzona więc według mnie to ciągnie do zdrady i nie zgodze się że flirt to nie zdrada bo w pewnym stopniu to już jest zdrada flirtować z kimś za plecami ukochanej nam osoby przynajmniej ja to tak odczuwam

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:47   #1342
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
może i nawet lepiej
aż tak źle ? głuptas

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:48   #1343
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
haha to jeszcze lepiej

ja chciałam bardzo spac, tak na łonie natury
ale łazienka była w domu wiec i tak by było to pseudo-namiotowanie
no ja pojechałam do domu zażyć kąpieli i wróciłam a znajomi normalnie do jeziora nikt mnie nie zaprasza nawet pod namioty już
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:50   #1344
Yattamanka
Zakorzenienie

Lady - bardzo fajny ten Twój nowy avek
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:52   #1345
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
[/B]

a jednak napisałam do Ciebie bo właśnie rzuciło mi się w oczy jak napisałaś, że nie uważasz flirtu za zdradę ale teraz jednak przyznałaś racje ,że gdyby tak się stało w przypadku Twojego Tż to tak byś się czuła i właśnie o to mi chodziło że ja też bym się tak czuła jak zdradzona więc według mnie to ciągnie do zdrady i nie zgodze się że flirt to nie zdrada bo w pewnym stopniu to już jest zdrada flirtować z kimś za plecami ukochanej nam osoby przynajmniej ja to tak odczuwam
owszem czułabym się zdradzona i nieprzyjemnie mi byłoby gdyby Tż flirtował z innymi i pisałam już to wcześniej dlatego pytałam co myślicie
ale fakt jest taki że niby flirt zdradą nie jest dla mnie jednak to nie miłe i na flirtowanie wg. mnie mogą pozwolić sobie single

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Lady - bardzo fajny ten Twój nowy avek
dziękuję
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:53   #1346
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
[/B]

ja uwazam,że jak ktoś bedąc z zwiazku ma potrzebe flirtu z inną osobą, ciągnie ją do tego, to jest to znak, ze w zwiazku cos nie gra i nie jest szczęsliwy. Zakochana i szczesliwa nie ma takich potrzeb bo po co-ma miłość swego zycia u boku.
A flirt to zdrada, moze nie fizyczna, ale psychiczna..
a tłumaczenie, ze flirt tylko zaostrza zwiazek jest chore
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:57   #1347
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
aż tak źle ? głuptas
wkleiłam dla Ciebie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
ja uwazam,że jak ktoś bedąc z zwiazku ma potrzebe flirtu z inną osobą, ciągnie ją do tego, to jest to znak, ze w zwiazku cos nie gra i nie jest szczęsliwy. Zakochana i szczesliwa nie ma takich potrzeb bo po co-ma miłość swego zycia u boku.
A flirt to zdrada, moze nie fizyczna, ale psychiczna..
a tłumaczenie, ze flirt tylko zaostrza zwiazek jest chore
nie jestem aż tak wyluzowana żeby tak twierdzić ale znam różne pary i u niektórych to normalka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:58   #1348
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
wkleiłam dla Ciebie
faktycznie, masz jasniutkie wloski

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:59   #1349
_paulinka2
Wtajemniczenie

Lady ale ja chciałam jakieś RAZEM ! a nie mi tu osobno wklejasz ale on napakowany ćwiczy ? wydaje mi się że pasujecie do siebie )) no i jest wysoki mój tż to niski :/ nie gniewałabym się gdyby bozia dała mu 5 cm więcej żebym nie czuła się nieswojo na szpilkach przy nim

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-15, 22:59   #1350
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
faktycznie, masz jasniutkie wloski
ale pasują czy nie? szczerze

widzę laleczki że w klubie coś się ruszyło muszę lecieć nadrobić
xLADYx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farbowanie, farby blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości