Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-19, 11:39   #1681
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Buahhot
Mam ten pedzelek z h&m kulka - skosny i wiesz co jednak do brwi musi byc z troche krotsze wlosie bo sie rozchodzi. Dobry jest do kresek ale do brwi wole mniejsze.
Tz na poczatku bylo wszystko pieknie ladnie dopóki nie znalazlam swojego ideału

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-19, 11:43   #1682
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana do pudrow w kremie, podkladow, korektorow musi byc pedzel syntetyczny bo wlosie naturalne pije wilgos i sie nie nadaje.
Do reszty wlasnie czyli cienie , brazery, roze, pudry juz wlosie naturalne.
Skoro masz juz jeden pedzelek z naturalnego wlosia to kup sobie np. H50 lub ten odpowiednik z maestro.
A co do brwi to zdecydowanie polecam Ci maestro S 660 r 2.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady no mi też nie robi żaden podkład maski, może źle się wyraziłam Chodzi o to, że podkład idealnie jest rozprowadzony, stapia się ze skórą, trudno jest nałożyć grubszą warstwę- bo palcami da się nałożyć nierównomiernie, za to pędzlem nie ja naprawdę bardzo sobie chwalę pędzle.
A jesli chodzi o pędzel do kresek i brwi to polecam syntetyczny dwustronny (skośna końcówka i cieniutki pędzelek do eyelinera) z Catrice http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...ner-brush.html, do brwi płaski skośny z h&m http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=677 lub skośny z Essence http://www.flickr.com/photos/fragdiegurus/5430322299/
wszystkie sa synetetyczne, Catrice kosztuje 9,99, h&m płaciłam 4,90 a za essence chyba 5,99 albo 6,99.
ok Adzi to już wszystko wiem ten co mam w takim razie zostaje nadal do sypkiego do płynnego zamawiam syntetyczny a do brwi to mam teraz przez Was dylemat
Buahhot więcej nie mogłaś ich polecić? te dwustronny z Catrice mnie zaciekawił tym bardziej że oglądałam ostatnio recenzję o zestawie do stylizacji brwi i zaciekawił mnie ten z Catrice o tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=YH7iu...layer_embedded

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-07-19 o 11:45
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-19, 11:54   #1683
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Edit: Czeko ,mogłabys zerknac?? co to jest oksybrazja? warto spróbować?
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa-pld-zachod
Oksybrazja to jest nowa odmiana mikrodermabrazji w której sie wykorzystuje strumień tlenu i sól fizjologiczną pod ciśnieniem. Jest na pewno delikatniejsza i nadaje sie do skór naczyniowych i wrażliwych, przy których zwykłej mikro nie powinno sie przeprowadzać.
Spróbować myśle, że warto bo na pewno nie zaszkodzi, ale o efektach sie nie bede wypowiadać bo nie miałam bezpośredniej styczności z tym zabiegiem.
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mówisz że pędzlem lepiej rozprowadzić płynny? kurczę nie mogę sobie tego wyobrazić ale wierzę chociaż ja wątpię żebym umiała pędzlem nałożyć podkład w płynie obsługuję się prawie jak z kremem zresztą ja za bardzo takich nie lubię póki lato to cieszę się że nie muszę używać ale niedługo skończy się i trzeba będzie póki co mój makijaż kończy się na pomalowaniu rzęs i ust ewentualnie cień i puder mineralny ale to na wieczór
Jak nakładasz podkład płynny palcami to go jakby hmm wcierasz, pędzlem go rozprowadzasz. Paradoks jest taki że nakładając pędzlem zużyjesz mniej podkładu a uzyskasz lepsze krycie i naturalniejszy efekt Też siedługo nie mogłam do pędzla przekonać ale teraz już sobie z nim śmigam Mam płaski, taki "koci język" ale chce flat topa jeszcze
Cytat:
to bardziej zależy od dobrze dobranego podkładu wydaje mi się a to że nie robi efektu maski to nie jest dla mnie zaleta bo mażąc się podkładami nie zauważyłam jeszcze takowego
no właśnie jeśli wzięłabym to dwa osobne bo bez sensu jednym robić dwie rzeczy
tylko po co mi do podkładu jak się nim nie maluję ale wiadomo lepiej od razu w jednej przesyłce zamówić
ekonomiczniej
to już lecę zobaczyć te maestro
Nie to nie jest kwestia podkładu Ja mam dobrze dobrany a wyraźnie widze różnice jak jest nakładany palcami a pędzlem.
A z pędzli, to zwróć uwage jeszcze na Lancrone
Oni mają pędzle gorszej i lepszej jakości jeśli chodzi o zestawy, pojedyncze wszystkie są tej lepszej jakości. Ale tak czy siak ja mam zestaw, gorszej jakości niby, a i tak są cudne. Kocham pędzel do pudru i do różu Są tak mięciutkie że mogłabym sie nimi miziać i miziać
Nowe pędzle tez pewnie bede kupować z Lancrone, albo z Maestro. Chociaż jakbym miała pędzel dopudru porównywać to wole ten z Lancrone bo jest mięciutki i nie czuć gopraktycznie na twarzy, a ten z Maestro juz taki miękki niejest...
Cytat:
a do czego teraz będzie mi służył ten z revlona z włosia naturalnego kupiłam bo pisało że nadaję się "Pędzel jest doskonały do wykończenia makijażu pudrem, rozświetlaczem, pudrem brązującym lub nalożenia sypkiego podkładu mineralnego" i w sumie dla mnie good do mineralnego do innych nie próbowałam go ale skoro mówicie że lepsze syntetyczne
Wszystkie pędzle oprócz tego do podkładu powinny mieć włosie naturalne. Do podkładu owszem też możesz go używać, nikt ci nie zabroni,ale wtedy zużycie podkładu będzie większe bo pędzel będzie chłonął podkład.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

O ten pędzelek chce
http://allegro.pl/flat-top-kabuki-br...688406711.html
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-19, 11:55   #1684
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja się przywituję i lecę się ogarnąć, bo piękna pogoda dziś

a ja podkład rozprowadzam gąbeczką i też nigdy sobie nie zrobiłam krzywdy
no ja właśnie też ale skoro tyle tu zachwala pędzel to wypróbuję
no np mineralnego to nie wyobrażam sobie nałożyć tą gąbeczką bo jest do dupy tu już musi być koniecznie pędzel
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-19, 11:59   #1685
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ok Adzi to już wszystko wiem ten co mam w takim razie zostaje nadal do sypkiego do płynnego zamawiam syntetyczny a do brwi to mam teraz przez Was dylemat
Buahhot więcej nie mogłaś ich polecić? te dwustronny z Catrice mnie zaciekawił tym bardziej że oglądałam ostatnio recenzję o zestawie do stylizacji brwi i zaciekawił mnie ten z Catrice o tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=YH7iu...layer_embedded
tez widzialam ten filmik i jak tylko moje cienie do brwi z essence wlasnie sie skoncza to kupie z Catrice
A jesli chodzi o te trzy pedzelki to po prostu polecam, bo je mam Adzi mówi, ze ten z h&m niekoniecznie do brwi.. hm szczerze mowiac, nie uzywam go do brwi, wole wlasnie z essence lub catrice także Adzi ma racje, pewnie chodzi o dlugosc wlosia

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:01   #1686
infatuated
Zakorzenienie

Dzien dobry

widze temat pędzli jesli chodzi o te do podkładu, to mysle, ze ten filmik bedzie pomocny

http://www.youtube.com/watch?v=lka9mYmlLDQ&NR=1
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:02   #1687
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
tez widzialam ten filmik i jak tylko moje cienie do brwi z essence wlasnie sie skoncza to kupie z Catrice
A jesli chodzi o te trzy pedzelki to po prostu polecam, bo je mam Adzi mówi, ze ten z h&m niekoniecznie do brwi.. hm szczerze mowiac, nie uzywam go do brwi, wole wlasnie z essence lub catrice także Adzi ma racje, pewnie chodzi o dlugosc wlosia
mnie właśnie zaciekawił ten z catrice dwustronny i ku niemu się skłaniam jutro albo jeszcze dziś idę do natury
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:04   #1688
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
mnie właśnie zaciekawił ten z catrice dwustronny i ku niemu się skłaniam jutro albo jeszcze dziś idę do natury
zerknij sobie wtedy za jednym razem na ten catrice i na essence

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:09   #1689
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
no ja właśnie też ale skoro tyle tu zachwala pędzel to wypróbuję
no np mineralnego to nie wyobrażam sobie nałożyć tą gąbeczką bo jest do dupy tu już musi być koniecznie pędzel
Czeko wszysto bardzo dobrze wyjasnila
Takie wlasnie miało byc moje przeslanie

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:15   #1690
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi ale Ciebie też zrozumiałam więc spoko dziękuję maniaczko pędzli

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Czeko Tobie też dzięki za podsumowanie

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dzien dobry

widze temat pędzli jesli chodzi o te do podkładu, to mysle, ze ten filmik bedzie pomocny

http://www.youtube.com/watch?v=lka9mYmlLDQ&NR=1
oglądam
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:15   #1691
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Dokładnie Czeko bardzo dobrze wyjsnila

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:24   #1692
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
fajne włoski mam po tym ostatnim farbowaniu garnierem
zostaję na razie przy nich
no maseczka super jak cieszę się że ją mam jeszcze
ale odzywka serio niby skład taki sam konsystencja podobna a tu taka różnica
żałuję że ją kupiłam
ten czarny gliss kur nie jest aż taki fajny ja np myję głowę prawie codziennie to już jakiś przypadek jest jak co dwa dni i powiem szczerze że na drugi dzień niefajnie włosy wyglądają jakieś oklapnięte
jeśli myślisz kochana o nowej to może skusisz się też na tą nivea coraz więcej blondzi zadowolonych jest
nie ma jak maseczka herbala
bo z facetami to tak jest że jak czarne, granatowe opakowanie to od razu musi być dla nich
czyli czrny gliss kur odpada aaa właśnie co do tej odzywki z nivea to sie na nią tak napaliłam poleciałam do sklepu i wiełam nie tą

Cytat:
dzień dobry
ja się przywituję i lecę się ogarnąć, bo piękna pogoda dziś

a ja podkład rozprowadzam gąbeczką i też nigdy sobie nie zrobiłam krzywdy
gąbeczką...hmmm musze nad tym sie zastanowić bo zawsze nakladam normalnie palcami
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:25   #1693
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
taaak z legionowa ojoj !dziękuję kochana ! wykupuję akurat wykorzystam na chrzciny dziękuję za pamięć

nie ma za co bedziesz miec super rzęski na chrzciny
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
aaa dziewczynki 3majcie kciuki może będę pracować dorywczo !!!!!
trzymam

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oksybrazja to jest nowa odmiana mikrodermabrazji w której sie wykorzystuje strumień tlenu i sól fizjologiczną pod ciśnieniem. Jest na pewno delikatniejsza i nadaje sie do skór naczyniowych i wrażliwych, przy których zwykłej mikro nie powinno sie przeprowadzać.
Spróbować myśle, że warto bo na pewno nie zaszkodzi, ale o efektach sie nie bede wypowiadać bo nie miałam bezpośredniej styczności z tym zabiegiem.
dziekuje
hmm jak taka delikatna to pewnie nie byłabym zadowolona, bo lubie czuc ze cos sie dzieje

przy zakupach w Sephorze dostałam próbke takiego peelingu z EL, pani mi zachwalała, ze daje takie efekty jak mikrodermabrazja i jakis peeling glikolowy chyba?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...zy.html&next=1

użyłam raz i na pewno kupie bo rzeczywiscie jak po mikro, ale bez tego poczatkowego efektu obdarcia jak po upadku z roweru. Kosztuje ponad 200 zł ale wystarczy odrobina na całą buzie no a sam zabieg mikro tez 200 zł wiec się opłaca

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-07-19 o 12:27
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:29   #1694
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
gąbeczką...hmmm musze nad tym sie zastanowić bo zawsze nakladam normalnie palcami
tylko na gąbeczki też trzeba uważać. Kiedyś kupiłam te tanie rossmanowskie i były okropne :/
po 3 użyciach zaczynały się sypać, pękać, wchłaniały mnóstwo podkładu, nie dało się ich doprać, a po każdym użyciu myję taką gąbkę. No i śmierdzą sylikonem

później zaopatrzyłam się w takie lepsze marionauda i to już inna bajka
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:32   #1695
Adzi07
Zakorzenienie

Lady
Prosze bardzo
A ja dzis lece do Catrice bo widzialam piekny rozswietlacz roz no ideał. No i do p2 bo lakiery maja boskie i nie tylko. Fajna baze pod cienie widzialam w kredce

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Acha dziewczyny widzialam z essence piekny roz do policzkow w musie.
Jest to limitowanka wiec jak go dorwiecie to polecam. U mnie w rossku zostal tylko tester ale dorwe go gdzie inniej. Ach i swietny jest jako rozswietlacz. Polecam

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:37   #1696
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

Jest to limitowanka wiec jak go dorwiecie to polecam. U mnie w rossku zostal tylko tester ale dorwe go gdzie inniej. Ach i swietny jest jako rozswietlacz. Polecam
to u Ciebie w rossmanie jest essence?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:38   #1697
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Lady
Prosze bardzo
A ja dzis lece do Catrice bo widzialam piekny rozswietlacz roz no ideał. No i do p2 bo lakiery maja boskie i nie tylko. Fajna baze pod cienie widzialam w kredce

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Pewnie chodzi Ci o tą kolekcję Ballerina? Nie ma tego u nas jeszcze, a nawet czytałam wersję, że nie będzie w ogóle

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:42   #1698
kitkulka
Zakorzenienie

w ogóle wiecie co... ja tak mało używam kosmetyków do twarzy, tej całej kolorówki i wszystkiego innego, że jak Was czytam to się tylko zastanawiam jak się tego używa
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:44   #1699
Adzi07
Zakorzenienie

A w ogole to dziewczyny zdradze Wam nad czym ostatnio bardzo intensywnie mysle
Tylko sie nie smiać
Chciala bym zaczac nagrywac filmy o kosmetykach m-up i tym podobnym ale chciala bym to zamieszczac na blogu a nie wiem czy sie da tam filmy wgrywac czy tyko fotki
No i mysle bardzo intensywnie nad sprzedaza kosmetykow essence, catrice, p2. Wiem ze w pl dziewczyny czesto maja problem aby wyrwac limitowane kosmetyki lub z normalnej pólki. Co o tym myslicie ?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:46   #1700
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
w ogóle wiecie co... ja tak mało używam kosmetyków do twarzy, tej całej kolorówki i wszystkiego innego, że jak Was czytam to się tylko zastanawiam jak się tego używa
hehe ja ostatnio nie kupuję ciuszków, ale kosmetyki to pewnie dlatego, że "wygrałam talon na balon" i w nic się nie mieszczę

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Tylko sie nie smiać
Chciala bym zaczac nagrywac filmy o kosmetykach m-up i tym podobnym ale chciala bym to zamieszczac na blogu a nie wiem czy sie da tam filmy wgrywac czy tyko fotki
No i mysle bardzo intensywnie nad sprzedaza kosmetykow essence, catrice, p2. Wiem ze w pl dziewczyny czesto maja problem aby wyrwac limitowane kosmetyki lub z normalnej pólki. Co o tym myslicie ?
Ja mysle ze to bardzo dobry pomysl i byloby wiele chetnych na kosmetyki essence, ktore do nas nie dochodzą na watku essence wlasnie jedna dziewczyna z niemiec zrobila zbiorowe zamowienie zeby kupic dziewczynom kosmetyki takze mysle, ze to dobry pomysl i filmiki tez chetnie bede ogladac

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:46   #1701
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko sie nie smiać
fajny pomysł
tylko filmiki to chyba byś musiała na yt wrzucać i wtedy na bloga
Cytat:
hehe ja ostatnio nie kupuję ciuszków, ale kosmetyki to pewnie dlatego, że "wygrałam talon na balon" i w nic się nie mieszczę
jak to w nic się nie mieścisz?
ale chyba nie będziemy znowu ciociami?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:47   #1702
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
fajny pomysł
tylko filmiki to chyba byś musiała na yt wrzucać i wtedy na bloga

jak to w nic się nie mieścisz?
ale chyba nie będziemy znowu ciociami?
haha nie, nie po prostu tak utyłam, że szok muszę się wziąć za siebie

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:48   #1703
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie chodzi Ci o tą kolekcję Ballerina? Nie ma tego u nas jeszcze, a nawet czytałam wersję, że nie będzie w ogóle
Tak dokładnie o ta wersje chodzi

Kitka
Ja mam na każdym kroku essence. No i w rossku to podstawa.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:50   #1704
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
haha nie, nie po prostu tak utyłam, że szok muszę się wziąć za siebie
ojojoj siedzenie w domku pewnie?

ja to bym chciała tak trochę utyć, że szok
Cytat:
Kitka
Ja mam na każdym kroku essence. No i w rossku to podstawa.
to Ci doooobrze
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:50   #1705
czekoladowoo
Zakorzenienie

No miejmy nadzieje ze nie bedziecie ciociami

Adzi dobry pomysł U nas z Essence to bieda jest...
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:51   #1706
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ojojoj siedzenie w domku pewnie?

ja to bym chciała tak trochę utyć, że szok

to Ci doooobrze
no właśnie muszę to zmienić
Cytat:

czekamy na wieści

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:54   #1707
Adzi07
Zakorzenienie

Kitka Buahhot
Mysle intensywnie nad ta sprzedaża. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie
A co do filowania siebie to musze sie naumiec jak to w ogole robić
Ale jak beda dam znać

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:

Hehe czeko co tam powywijałaś

Mysle,mysle musze zlapac kontakty

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:55   #1708
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka Buahhot
Ale jak beda dam znać
może na początku poćwicz przed kamerką z komputera?
chociaż one mają słabą jakość
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:59   #1709
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka Buahhot
Ale jak beda dam znać

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Hehe czeko co tam powywijałaś

Mysle,mysle musze zlapac kontakty
za✂✂✂isty pomysł na pewno zostałabym klientką
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-19, 12:59   #1710
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
może na początku poćwicz przed kamerką z komputera?
chociaż one mają słabą jakość
Ja mam bardzo dobra kamere w iPhone ale zgrywac nie umiem to znaczy na Yt.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farbowanie, farby blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości