Golenie, moim wielkim problemem. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-09, 17:42   #31
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Golenie, moim wielkim problemem.

Cytat:
Napisane przez Ahnessa Pokaż wiadomość
Dziękuję za takie wróżenie przyszłości. Ja wiem, że może by coś zadziałał (chociaż nie jestem tego do końca pewna) ale już pisałam, że moja mama mnie tam nie zabierze, na pewno nie z takim "błahym" (dla niej) problemem. ;/ Więc mogłybyście już skończyć z tym jak to będzie mi źle w przyszłości i wgl. bo naprawdę wiem, że nie chcecie źle, ale mnie nie o to chodziło więc dajcie już spokój. >< Dziękuję za taką pomoc. ;/
---
Tak na prawdę próbujecie pomóc mi na siłę. Taka pomoc to nie jest pomoc.
Kiedy będę miała z tym większe problemy, większe zaufanie do lekarzy i kiedy moją mamę będzie obchodziła moja "włochata" przyszłość to wtedy posłucham Was i pójdę do lekarza. Ale teraz po prostu nie ma takiej możliwości i nie chce mi się więcej tego Wam tłumaczyć bo jak widzę to ciężko Wam przychodzi rozumienie mojego problemu. Znalazło się tylko kilka osób, które odpowiedziały na moje pytania a nie zadręczały jakimiś lekarzami i bóg wie czym. Także dziękuję bardzo. ;/
To idź sama do lekarza co za problem nastolatka nie umie pójść do lekarza sama Tylko z mama musi iść a jak całujesz się z chłopakiem to też przy mamie bo bez niej nie pójdziesz.

Lepiej posłuchaj dziewczyn dobrze Ci radzą, a jak zaczniesz przybierać na wadze to wtedy pójdziesz wtedy będzie za późno i będziesz ważyła 100kg.
Sama mam koleżankę z takimi problemami w ciągu 6 mc przytyła 40kg! przez hormony męskie - ale to nie tabletki! tylko w jej organizmie bo się nie leczyła, jak zaczęła się leczyć dostawać lekarstwa między innymi odpowiednie hormony przypisane przez lekarza to zaczęło się normować ale co tam. Widać że Twoja mama bardzo martwi się o dzieci, i tak samo je uczy. Pogratulować mamie. A Tobie współczuję. \

Życzę wytrwałości w goleniu.

Aaaa najlepiej wosk, efekty golenia są widoczne dłużej po maszynce po paru godzinach odrastają włoski.

Więc w twojej sytuacji najlepsze wyjście to wosk lub depilator.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2011-07-09 o 17:59
oliwka__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 17:43   #32
problemmm
Przyczajenie

Cytat:
Nigdy nie miałam z tym problemu ale teraz coraz bardziej mnie to ciekawi. W końcu jestem już nastolatką (mam 14 lat) ale golenie znam już od skończenia 10.
Więc tak.. Chciałam się zapytać o to jakich maszynek wy używacie? Jak wiadomo jest lato więc odsłania się troszkę więcej ciałka w stroju kąpielowym. Niedługo jadę na wakacje i nie wiem czy mam sobie zafundować kurację moim prawie nieużywanym depilatorem (nieużywanym z powodu bólu podczas depilacji), kupić plastry z Veet (trochę to kosztuje no ale cóż..) czy kupić sobie dobre (podobno) maszynki z Gillete Venus?

* Nigdy nie miałam z tym problemu bo moja mama kupywała dla nas wszystkich (moich 2 sióstr, dla mnie i dla siebie) najtańsze maszynki z biedronki za 4 czy 5 zł (wiadomo, nie są to najlepsze maszynki no ale cóż..). Ale ja chcę zacząć używać czegoś innego. Moja mama w życiu by mi nie kupiła maszynki za 40 ileś zł (lub około tylu) bo uważa, że to przesada. Jednak ja bym chciała spróbować.

Więc pytanie: czego wy używacie? I co byście mi polecały?
Od razu piszę, że depilacja lub golenie musiało by być na całym ciele (!). Tak na całym. Niestety ale odziedziczyłam strasznie dużo męskich hormonów przez co moje ciało jest całe w ciemnych (jeśli przez dłuższy czas nie ogolę) to także długich włoskach. Byłaby to dla mnie rutyna dlatego chciałam spróbować depilatora, jednak ból zawarty z tym, że te włoski się wyrywa jest dla mnie nie do wytrzymania. Co do moich włosków to mam je nawet na palcach, palcach od nóg, dłoniach i stopach. Więc wyobraźcie sobie jakie to dla mnie denerwujące w wieku 14 lat musieć golić praktycznie całe ciało. Na brzuchu też mam (całym brzuchu (!).)

Wiem, wiem strasznie się rozpisałam ale chciałam, żeby ktoś kto to czyta w pełni wczuł się w moją sytuację.

Także, proszę odpowiadajcie na ten post i jak chcecie możecie dawać mi rady. Z góry dziękuję. ;>
plastry sa o tyle złe ze donich musisz "zapuscic" troche włoski np. na nogach
a maszynki z gillete sa na prawde dobre i w cale nie kosztuja 40zł!!! ja używam gillete venus 3 (różowo białe) 15zł (w opak. 3 szt.) w rossmanie oraz te nowe gillete venus 3 rivera reklamowane przez brithney ok 22zł (w opak. 2szt) rossman sa naprawde dobre i wcale nie takie drogie!!!
problemmm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 23:44   #33
findsomething
Zadomowienie

Cytat:
Od razu piszę, że depilacja lub golenie musiało by być na całym ciele (!). Tak na całym. Niestety ale odziedziczyłam strasznie dużo męskich hormonów przez co moje ciało jest całe w ciemnych (jeśli przez dłuższy czas nie ogolę) to także długich włoskach.
Moim zdaniem musisz jak najszybciej udać się do lekarza i zacząć leczyć to nadmierne owłosienie ponieważ jest to co najmniej dziwne, już nie wspomnę o dyskomforcie psychicznym i fizycznym!!

Moim zdaniem dopuszczalne jest golenie maszynką łydek, pach, bikini.
Jeśli musisz golić coś więcej to absolutnie nie tą metodą!!! Potem będzie problem ze szczeciną ;d

moja rada jest taka: to co możesz wyrywaj pęsetą. efekt jest bardzo fajny i długotrwały

p.s. do lekarza możesz iść sama, mama nie jest Ci potrzebna.
findsomething jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:55   #34
Avv
Wtajemniczenie

Dziewczyny, nie chce iść do lekarza - nie zmusicie jej. Ale Autorko - gdyby problem z czasem narastał, to rozważ to, co? Wizażanki naprawdę dobrze radzą, bo ciemne włosy na brzuchu, to naprawdę nie jest taka znowu norma.
Z tego co zrozumiałam, Ty nie używałaś jeszcze plastrów z woskiem, ani depilatora? No to powiem Ci, że te metody bolą dużo bardziej od pasty cukrowej. Ja też nie byłam do tego specyfiku przekonana, ale jak ją odpowiednio przygotujesz, to możesz się cieszyć gładkim ciałem nawet 2 tygodnie. Ja miałam okropny problem z pachami. Włosy były gęste, grube, z jednego miejsca wyrastało ich nawet 5! Oprócz tego owłosienie miałam raczej w normie. Jak tylko ogoliłam pachy rano, to wieczorem już miałam milimetrowe włoski. Pomyślałam sobie: dość tego, wakacje idą, nie będę się męczyć. Ja mam porównanie z plastrami i pastą. Plastry bolą bardziej, bo przyczepiają się też do zdrowego naskórka, a pasta chwyta tylko włosy, nie naruszając warstwy skóry. Więc wosk boli jeszcze bardziej. Warto się przemęczyć z pastą ten pierwszy raz, później jest coraz łatwiej, bo włoski są coraz słabsze. Sama jestem tego przykładem - włosy są cienkie, skóra jest idealnie gładka, niepodrażniona, włosy nie wrastają! i z jednego miejsca wyrasta jeden włos, a nie 5 jak wcześniej. Ja jestem tą metodą zachwycona, bo jest bardzo tania i skuteczna. Trzeba się trochę pobawić i odpowiednio przygotować pastę. Może napiszesz według jakiego przepisu ją przyrządzałaś? Ja mam jeden sprawdzony i zawsze się udaje.
Avv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:20   #35
findsomething
Zadomowienie

Avv, byłabym wdzięczna gdybyś tutaj się podzieliła tym przepisem z chęcią spróbuję zrobić pastę cukrową ale boję się babrania w składnikach.

Jak się nią "obsługujesz" ? w sensie jak przeprowadzasz depilacje? paskami? kulką? czy konsystencja ma być gęsta i zimna, wtedy zacząć przykładać do włosów?
findsomething jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:07   #36
Kimberly1919
Przyczajenie

To ja trochę na inny temat, ale jestem nowa na Wizażu (dzisiaj założyłam konto), nie mogę znaleźć miejsca, by się przywitać i jakaś zagubiona jestem

Chciałam zapytać, czy któraś z Was robiła już depilację laserową? ja się sklaniam, tylko nie wiem, którą metodę wybrać? Który gabinet? (np. Warszawa i okolice). Widziałam na Grouponie sporo ofery, ale nie chcę wywalić pieniędzy w błoto, dla mnie to ogromny wydatek...
Kimberly1919 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 17:55   #37
bentkuff
Zadomowienie

własnie Avv podziel sięta tajemną wiedzą, bo tez chciałabym zrobic paste cukrowa, ale jak ma się własnei babrać cały dzień i potem to wywalić do kosza...to trochę się zniechęcam
no moim problemme jest taki meszek na ciele, którego nei lubię i drobne, cienkie ale jednak włosy..które rosną wszędzie...wiem, ż emam jasną skórę, nawet badzo jasną, włosy nie s azbyt ciemne, ale na jasnej nieopalnonej skórze s awidoczne. Jak pare lat temu chodzilam na solarium to z częsci ciąła znikąl meszek,jakby się wypali, gdzie indziej sie rozjasnił no ale teraz znów go widze- szczególnie irytują mnie włoski na brzuchu, pupie, krzyżu, cyckach no wszedzie w sumie nie są jakieś ciemne, po prostu są. Sadze ze to już zależy od mojej karnacji, koloru włosów tp- mam jasną karnację, włosy sredni blond ale brwi i rzęsy- ciemne, ciemnejsze niż wiele brunetek. Oczy niebiesko-szare. Najgorsze do depilacji są dla mnie nogi...po goleniu już po 3 h mam szczecinę, a sumie to jak ogole to i tak widać mnóstwo czarnych punktów, nawet przez rajruzki, tak jakbym w ogole sie nie ogoliła. Po depilatorze mam kilka blizn po wrosniętnych włosach, a do wosku trzeba zapuszczać...
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 12:56   #38
Ahnessa
Przyczajenie

Pastę cukrową przygotowywałam tak:
- 1/4 szklanki soku z cytryny
- 1/4 szklanki wody
- 2 szklanki cukru

Gotowałam na średnim ogniu. I ogólnie pasta się udała
Ale gorzej z wyrywaniem bo nie zakupiłam plastrów (żeby przykleić i oderwać razem z pastą) a palcami odrywać nie umiem.

A co do depilatora - to próbowałam.
Plastrów z woskiem też ostatnio próbowałam. ;D
Więc próbuję naprawdę wszystkiego. ;p

_________
do Oliwka__ : Nie całuję się z chłopakiem ;D I na razie nie zamierzam, więc nie robię nic 'takiego' przy mamie, bo wręcz nie robię wogóle. ;p
A ja zawsze wolę z mamą. Tak już mam, że czuję się pewniej.
A co do oceny mojej mamy to nie masz prawa jej oceniać po tym jak zajmuję się moimi problemami i tym co ja napisałam. Nawet jej nie znasz! ;/

Edytowane przez Ahnessa
Czas edycji: 2011-07-12 o 13:01
Ahnessa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:48   #39
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kimberly1919 Pokaż wiadomość
To ja trochę na inny temat, ale jestem nowa na Wizażu (dzisiaj założyłam konto), nie mogę znaleźć miejsca, by się przywitać i jakaś zagubiona jestem

Chciałam zapytać, czy któraś z Was robiła już depilację laserową? ja się sklaniam, tylko nie wiem, którą metodę wybrać? Który gabinet? (np. Warszawa i okolice). Widziałam na Grouponie sporo ofery, ale nie chcę wywalić pieniędzy w błoto, dla mnie to ogromny wydatek...
Podziwiam że jesteś zainteresowana tą metodą bo to konkretny wydatek. Gdyby to był pojedynczy zabieg a tu niestety nie. Włoski są w różnym stadium wzrostu więc trzeba ją kilkakrotnie wykonać a potem ponoć żeby utrzymać efekt trzeba powtarzać... Ale jak byś się odważyła to daj znać o efekcie
malenka1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:29   #40
Wenress
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Chyba raczej "zarośniesz". Masz dopiero 14 lat, hormony zaczynają szaleć i będzie jeszcze gorzej. Będziesz miała problemy z miesiączką i zajściem w ciążę, a po menopauzie będziesz wyglądać jak wąsaty koleś. Z tym nie ma żartów, to nie jest kwestia futra, ale pracy całego układu hormonalnego i mózgu. Możesz się golić nawet kosiarką, ale jak zaczniesz obrastać codziennie i mieć inne problemy, to leczenie będzie długie i kosztowne. Zresztą - ciekawe, jak będziesz goliła plecy? Nad pupą i na tyłku też niedługo zaczną Ci rosnąć. Idź do lekarza rodzinnego, Twojego pediatry, a on Cię dalej pokieruje. To nie są żarty, nikt nie chce dla Ciebie źle.
Mam podobny problem do autorki wątku, tylko jestem blondynką to mniej widać.
Nie mam i nigdy nie miałam ŻADNYCH problemów z miesiączką, u endokrynologa byłam przy innej okazji ale spytałam o to, i powiedziała, że niektórzy są po prostu bardziej owłosieni i tyle. Warto sie zbadać, ale bez przesady, to może być indywidualna cecha a nie objaw jakichś problemów, nie straszcie tym na każdym wątku o zbędnym owłosieniu

Nie wiem czy Tobie to pomoże skoro masz ciemne wlosy, ale ja do nietypowych miejsc jak np ręce używam golarki elektrycznej, nie goli idealnie na zero niestety, ale włosy nie odrastają takie kłujące jak po maszynce, no i nie podrażnia. Z maszynek polecam takie z Lidla dla mężczyzn kosztują podobnie jak z Biedronki, ale są zdecydowanie lepsze.

Ćwiczę!
Wenress jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:20   #41
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Jezeli chodzi o maszynko do golenia to ja polecam zdecydowanie Gillette.
Nie polecam
natomiast Wilkinsona , ktory jest w podobnej cenie -slabo goli i potrafi podrazniac skore.Ja do tej pory uzywam jednorazowek Simply Venus 2 - nogi po goleniu sa gladkie w dotyku, nie ma zadnych podraznien, nie kalecze sie.
Ale jeszcze lepsze sa te typowo meskie z ruchoma glowka
(kolor czerwono - czarny) - raz pozyczylam od chlopaka i cieszylam sie dluzej gladszymi nogami.
Bo niestety po tych jednorazowkach efekt nie jest dlugotrwaly, musze tak co 5 dni golic od nowa nogi bo juz male wloski sie pojawiaja.
Teraz bede chciala wyprobowac plastrow.
Ja akurat gole tylko lydki i pachy, no i oczywiscie okolice bikini
kolan juz nie bo mam tam jasne wloski - praktycznie niewidoczne.
A moja mama wogole nie ma wlosow na nogach , jak ma to jakies male pojedyncze.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-14 o 14:34
uwielbiam_owoce22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:22   #42
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o maszynko do golenia to ja polecam zdecydowanie Gillette.
Nie polecam natomiast Wilkinsona , ktory jest w podobnej cenie -slabo goli i potrafi podrazniac skore.
Ja do tej pory uzywam jednorazowek Simply Venus 2 - nogi po goleniu sa gladkie w dotyku, nie ma zadnych podraznien, nie kalecze sie.
Ale jeszcze lepsze sa te typowo meskie z ruchoma glowka (kolor czerwono - czarny) - raz pozyczylam od chlopaka i cieszylam sie dluzej gladszymi nogami.

Bo niestety po tych jednorazowkach efekt nie jest dlugotrwaly, musze tak co 5 dni golic od nowa nogi bo juz male wloski sie pojawiaja.
Teraz bede chciala wyprobowac plastrow.

Ja akurat gole tylko lydki i pachy, no i oczywiscie okolice bikini
kolan juz nie bo mam tam jasne wloski - praktycznie niewidoczne.
A moja mama wogole nie ma wlosow na nogach , jak ma to jakies male pojedyncze.
One są świetne i bardzo długo pozostają ostre, w ogóle wszystkie męskie dłużej pozostają ostre, bo są bardziej przystosowane do golenia twardego zarostu mężczyzn, a na włoskach kobiecych nie muszą się tak "wysilać".
xblackxshadowx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 14:36   #43
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Tez doszlam do tych samych wnioskow, jak wczesniej golilam nogi damskimi golarkami a potem musialam przerzucic sie na meska bo akurat wtedy swoich jednorazowek zapomnialam
Stary 2011-07-14, 21:16   #44
xblackxshadowx
Rozeznanie

Ja mam tą czarno-czerwoną od jakiegoś miesiąca i nadal jest tak samo ostra jak na początku xD
Stary 2011-07-14, 21:48   #45
Eshi
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za takie wróżenie przyszłości. Ja wiem, że może by coś zadziałał (chociaż nie jestem tego do końca pewna) ale już pisałam, że moja mama mnie tam nie zabierze, na pewno nie z takim "błahym" (dla niej) problemem. ;/ Więc mogłybyście już skończyć z tym jak to będzie mi źle w przyszłości i wgl. bo naprawdę wiem, że nie chcecie źle, ale mnie nie o to chodziło więc dajcie już spokój. >< Dziękuję za taką pomoc. ;/
---
Tak na prawdę próbujecie pomóc mi na siłę. Taka pomoc to nie jest pomoc.
Kiedy będę miała z tym większe problemy, większe zaufanie do lekarzy i kiedy moją mamę będzie obchodziła moja "włochata" przyszłość to wtedy posłucham Was i pójdę do lekarza. Ale teraz po prostu nie ma takiej możliwości i nie chce mi się więcej tego Wam tłumaczyć bo jak widzę to ciężko Wam przychodzi rozumienie mojego problemu. Znalazło się tylko kilka osób, które odpowiedziały na moje pytania a nie zadręczały jakimiś lekarzami i bóg wie czym. Także dziękuję bardzo. ;/

po co tu napisałaś? żeby napisać Ci jakich firm maszynek używamy, czy co? dziewczyny próbują Ci pomóc na dłużej, na stałe, tak, że może się pomęczysz parę miesięcy i będziesz miała spokój to końca życia. A Ty masz pretensje. Chcesz to depiluj się, gol, ale wiedz, że włoski coraz szybciej będą odrastać i coraz sztywniejsze, jak pojawi się chłopak w Twoim życiu- wtedy to będziesz miała naprawdę mega problem!
dziecko jesteś i nic o życiu nie wiesz, idź na laserowe usuwanie owłosienia, na całym ciele to zapłacisz kilka tysięcy, jak normalne sposoby do Ciebie nie przemawiają, bo Ciebie mama nie zabierze albo się wstydzisz
Eshi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:09   #46
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
po co tu napisałaś? żeby napisać Ci jakich firm maszynek używamy, czy co? dziewczyny próbują Ci pomóc na dłużej, na stałe, tak, że może się pomęczysz parę miesięcy i będziesz miała spokój to końca życia. A Ty masz pretensje. Chcesz to depiluj się, gol, ale wiedz, że włoski coraz szybciej będą odrastać i coraz sztywniejsze, jak pojawi się chłopak w Twoim życiu- wtedy to będziesz miała naprawdę mega problem!
dziecko jesteś i nic o życiu nie wiesz, idź na laserowe usuwanie owłosienia, na całym ciele to zapłacisz kilka tysięcy, jak normalne sposoby do Ciebie nie przemawiają, bo Ciebie mama nie zabierze albo się wstydzisz
W pelni sie zgadzam
Stary 2011-07-16, 11:18   #47
Avv
Wtajemniczenie

Przepraszam, że dopiero teraz, otóż ja korzystałam z TEGO przepisu. (;
Hm, gotuję do momentu aż zrobi się bursztynowa, później czekam aż trochę przestygnie, ale uważajcie, żeby nie zaschła, najlepiej wstawcie do naczynia z ciepłą wodą, później weźcie kulkę i ją rozciągajcie, na początku będzie perłowa, a z czasem matowa i żółta, później wygniatam ją mięśniami kciuka (odwodzicielami. : >), bo palcami za bardzo się męczę. Jak dla mnie najlepiej, żeby była dosyć miękka i ciepła, żeby dobrze przyczepiła się do skóry, nie może być twarda. Następnie tak jakby wgniatam tę pastę w skórę, żeby dobrze przyczepiła się do włosów i rwę. Włoski wychodzą bezproblemowo z cebulkami. Nie próbowałam pasków, rozgniatam kulkę na taki jakby placek i jak będzie dostatecznie miękka, to zaczynam depilację. To chyba tyle, dla mnie sposób fenomenalny, nareszcie mogę pokazywać pachy bez poczucia, że wyglądają okropnie. (;
Stary 2011-07-16, 11:32   #48
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Bede musiala sprobowac tej metody Dzieki wielkie za przepis
Musze sie na cos przerzucic, bo po goleniu maszynkami bardzo szybko wloski odrastaja i sa coraz bardziej klujace
Po takiej pascie cukrowej co ile dni musisz robic poprawki ??
Stary 2011-07-16, 11:40   #49
Alejandro
Rozeznanie

Też zrobiłem kiedyś pastę cukrową, a później ją zjadłem Wypróbowałem już wszystkie metody depilacji, za wyjątkiem depilacji laserowej. Jednak zostaję przy zwykłej maszynce. Nawyk codziennego golenia wszedł mi w krem i nie narzekam. Próbowałyście może ''papieru ściernego''? Właśnie się zastanawaiam nad tym cudem
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331799
Alejandro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 15:35   #50
Avv
Wtajemniczenie

Hm, teraz już tydzień będzie i nic, żadnego włoska. (; Na początku mojej przygody z pastą po 3 dniach może wyrosło kilka, wtedy pęseta szła w ruch. U mnie ogólnie efekt utrzymuje się jakieś 2 tyg, później zapuszczam i od nowa.
Stary 2011-07-19, 13:05   #51
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Hm, teraz już tydzień będzie i nic, żadnego włoska. (; Na początku mojej przygody z pastą po 3 dniach może wyrosło kilka, wtedy pęseta szła w ruch. U mnie ogólnie efekt utrzymuje się jakieś 2 tyg, później zapuszczam i od nowa.
No ja też tak mam, ale potem nie wiem co robić bo jak jest gorąca, a ja musze zapuszczać kłaczki xD, więc zazwyczaj pójdzie maszynka w ruch...
Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Też zrobiłem kiedyś pastę cukrową, a później ją zjadłem Wypróbowałem już wszystkie metody depilacji, za wyjątkiem depilacji laserowej. Jednak zostaję przy zwykłej maszynce. Nawyk codziennego golenia wszedł mi w krem i nie narzekam. Próbowałyście może ''papieru ściernego''? Właśnie się zastanawaiam nad tym cudem
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331799
Kiedyś to widziałam, babeczka siedziała i sobie robiła, zachwalała jak cholera. Ale jakoś mnie to nie przekonywało, nie wiem może jak kiedyś znowu na to natrafięt o się skuszę
Odpowiedz

Tagi
depilacja, gillette, golenie, veet

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości