Przypadek beznadziejny - może Wy coś pomożecie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-09, 02:37   #1
busch
Rozeznanie

Przypadek beznadziejny - może Wy coś pomożecie ;)

Witam,

Jak poniżej się przekonacie, ten temat będzie wyzwaniem dla Wizażanek Zakładam wątek, ponieważ nie bardzo mam koncepcję na siebie, nie malowałam się dotąd ale zamierzam to w niedługiej przyszłości zmienić i zakupić sobie jakiś podstawowy zestaw makijażowy
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie rady, zarówno co do sposobu malowania się, jak i pomysłu na moje kudły. Chciałabym coś z nimi zrobić ale w moim przypadku to poważne przedsięwzięcie, bo włosy rosną mi dramatycznie wolno - rok temu ścięłam się tak, jak na zdjęciu w niebieskiej kurtce, teraz mam włosy trochę za ramiona. Wolałabym zostać przy kręconych bo na co dzień nie mam czasu na prostowanie ich co rano, co pewnie będzie się wiązać z ich przycięciem - tylko krótkie kręcą się od podstawy.

Ankieta:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko na ciepłe kolory.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Moje oczy, co też widać na zdjęciach, również nie zdecydowały się na jeden kolor, zależnie od oświetlenia na zdjęciach wychodzą zielone, niebieskie, turkusowe lub szare - tak też jest na żywo.
Mają nieco ciemniejszą obwódkę i różne plamki, stąd ich zmieniająca się barwa
Brwi są bardzo jasne, właściwie prawie blond, rzęsy nieco ciemniejsze, do tego w zestawie ciemne podkówki wokół oczy; na co dzień i od święta

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Oliwkowy, chyba

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny ich kolor nie istnieje, w takim sensie że nie da się mu przypisać żadnej sensownej nazwy, zdjęcie z koniem obok to stan na dzień dzisiejszy, ostatni raz były farbowane rok temu, więc chyba zgrubsza to ich naturalny kolor. Nawet nie mają wystarczająco w sobie przyzwoitości, by być po prostu popielate i mają jakieś rudawoblond refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Raczej róż, dość jasne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Nie lubię czerwieni. Innych preferencji nie mam

Fotki:

Tu nieźle widać, jaki mam dziwny kolor oczu, ja poległam przy próbie nazwania ich jakoś konstruktywnie:
http://re-volta.pl/galeria/foto/7425

Jedno z niewielu zdjęć, na których udało mi się nie wyglądać jak wypadek samochodowy Włosy pofarbowane na rudo i dość długie (obecnie mam podobną długość), oczy zdecydowały się być szare na tym zdjęciu:
http://re-volta.pl/galeria/foto/27699

Aktualny kolor włosów:
http://re-volta.pl/galeria/foto/40200

Tak wyglądałam w ciepłych brązach na głowie:
http://re-volta.pl/galeria/foto/27696
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7425.jpg (72,2 KB, 843 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27696.jpg (45,6 KB, 620 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40200.jpg (52,2 KB, 440 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27699.jpg (30,5 KB, 683 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-09 o 11:36 Powód: zal:zdjec do zalacznika
busch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 10:03   #2
Vivienne
... ale nie Westwood

Dot.: Przypadek beznadziejny - może Wy coś pomożecie ;)

Mnie najbardziej podobasz się w fryzurze na pierwszym zdjęciu, bardzo fajna dlugość dla Ciebie i włosy wyglądają na ułozone, a nie na takie, które sobie po prostu rosną, a Ty nie wiesz co z nimi zrobić (tak wg mnie wyglądają właśnie na drugim). Piękny kolor! Moim zdaniem nie powinnaś za bardzo odsłaniac czoła, tak jak to jest na fotce drugiej.

Widzę, że masz bardzo jasną oprawę oczu- na Twoim miejscu zainwestowałabym w hennę, tylko nie czarną! Bo Cię przytłumi. I z tego co zauważyłam to chyba nie przepadasz za makijażem?

Stanisław Lem

Vivienne jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 15:02   #3
Mariionette
Przyczajenie

a mi się najbardziej podobasz w dłuższych włosach, takich jak na ostatnim zdjęciu. na Twoim miejscu mocno bym je pocieniowała, żeby ładnie się kręciły.. radziłabym Ci zasłonić troche bardziej czoło , ponieważ jest ono dość wysokie.. masz bardzo jasne brwi, uważam że powinnaś zainwestować w hennę, może nie koniecznie czarną, ale jakąś brązową..
zauważyłam, że masz bardzo ładne oczy, więc dobrze byłoby je podkreślić. jeśli nie lubisz dużo się malować, to jedynie pomaluj delikatnie rzęsy.. możesz użyć do tego tuszu, jak i kredki.. zaproponowałabym Ci też troche podkładu, żeby wyrównać koloryt skóry i nadać twarzy ładny odcień, ale nie każdy czuje się dobrze z podkładem..

a i jeszcze jedno - masz bardzo ładny kolor włosów
Mariionette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 16:52   #4
Stillady
Raczkowanie

Masz piekny kolor włosów i wspaniałe loki.Pozdrawiam.

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:05   #5
sophisticated_
Rozeznanie

popieram moje poprzedniczki masz bardzo ladny kolor wlosow jesli chodzi o dlugosc na zdjeciu 3 jest idealna masz wysokie czolo wiec polecam ci grzywke na bok aha i jakis delikatny makijaz to tyle odemnie

https://pomagam.pl/zima2
pomozmy zwierzakom w fundacji ocalenie przetrwac zime, bardzo prosze!
sophisticated_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:50   #6
caliope11
Przyczajenie

włosy masz ładne nie musisz ich zmieniać, chociaż moim zdaniem ładnie byłoby ci także w czekoladzie, bądź innym brązie. oczy możesz malować na początku brązową mascarą i kredką. ja bym jeszcze dodała trochę brązera na policzki albo różu, ale w dymionym kolorze bo taki jaskrawy będzie chyba za ciemny.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez caliope11 Pokaż wiadomość
włosy masz ładne nie musisz ich zmieniać, chociaż moim zdaniem ładnie byłoby ci także w czekoladzie, bądź innym brązie. oczy możesz malować na początku brązową mascarą i kredką. ja bym jeszcze dodała trochę brązera na policzki albo różu, ale w dymionym kolorze bo taki jaskrawy będzie chyba za ciemny.
ojej przepraszam nie zauważyłam że na niektóych zdjęciach masz już brązowe włosy jednak lepiej ci w tym rudawym odcieniu.
caliope11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:26   #7
Ankhi
Rozeznanie

A ja widzę Cię w czarnych. Radziłabym do tego malować brwi i poeksperymentować z kosmetykami. Zainwestuj w tusz do rzęs, szminkę o kolorze- może wiśniowym? Myślę, że fajnie byłoby, gdybyś zaczęła nosić ozdoby do włosów, typu: kwiatki, spinki, opaski, opaski z kwiatkami. Powodzenia!
Stary 2011-07-11, 13:21   #8
sweet_sofia
BAN stały

ja na 100% podkreśliłabym oczy, przede wszystkim henna (w brązie) i regulacja brwi. Potem dobry tusz do rzęs. No i raczej przykryć wysokie czoło. Kolor włosów jest ładny, też niech się naturalnie kręcą
sweet_sofia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:13   #9
Kimberly1919
Przyczajenie

Zdecydowanie oczy! Czarna konturówka + dobry tusz do rzęs, mocno podkreślający rzęsy. I trochę opalenizny - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że z opalenizną wyglądałbyś seksi
Kimberly1919 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:07   #10
Wiolkaa91
Przyczajenie

bardzo ladnie wygladasz bez makijazu, zazdroszcze Ci na zdjeciu w bialej bluzce wygladasz bardzo aldnie, masz taka delikatna urode i swieza cere, na prawde bardzo fajnie) Jezeli chodzi o wlosy to ja bym ich na twoim miejscu nie farbowala i pozwolila im odrosnac, masz cienkie i rzadkie(chociaz na kreconych tak nie widac), dodatkowe farbowanie by je oslabilo, poza tym brakuje im takiego blasku i zycia itp) na zdj z koniem widac ich naturalny kolor powiedzialabym ze to ciemny blond ze zlotymi refleksami, na prawde oplaci sie jelsi ich nie bedziesz farbowac bardzo ladnie wygladalas w tych krotszych, wiec najlepiej nie farbuj i zetnij podobnie jak na pierwszym zdj. Bron boze nie farbuj na ciemny kolor. Kolor oczu masz tez bardzo ladny, ja bym je jedynie rozswietlila jakims cieplym rozswietlajacym cieniem i delikatnie ciemnobrazowa maskara, chociaz tez sama poprobuj z makijazem. Aha i ogolnie pasuja Ci cieple kolory. chociaz sprobuj tez z jakims rozem i srebrzystym cieniem i czarnym maskara sama zobaczysz jak bedzie wygladalo gdybys zrobila smoky eye efekt bylby powalajacy na twoich oczach kurcze tyle bym napisala ale juz wiecej nie bede pisac bo i tak juz sie wystarczajaco rozpisalam Pozdrawiam i szanuj swoja nieprzecietna delikatna urode bron boze nie rob z siebie solary itp
Wiolkaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 01:20   #11
Ilsa Lund
Zakorzenienie

ja bym zapuściła włosy do biustu, na rzęsy hennę lub codziennie tusz i brwi podkreślać jasnobrązowym cieniem

Ilsa Lund jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 01:56   #12
Doncia90
Raczkowanie

Przychylam sie do Marionette. Taka długość jak na ostatnim zdjęciu pasuje ci. Oczywiście grzywka musi być ze względu na wysokie czoło. Lekki podkładzik i koniecznie umalowane nie tak brwi jak rzęsy. wiem to po sobie. Umalowane rzesy oprawią twoje ładne oczka w rameczke podkreślając je Więc grzywka i rzęsy a później eksperymentuj. Ja maluje sie od 3 lat a dopiero teraz znalazłam odpowiadające mi kosmetyki

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

ale mialam przy tym ubaw i wszystkie kolory na włosach
Doncia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:36   #13
Holly85
Zadomowienie

najważniejsze rzeczy do zrobienia to:
-brwi-konieczna regulacja, henna, albo malowanie ich na co dzień, a nawet makijaż permanentny, jesli Cię stać, to warto, tylko w dobrym sprawdzonym salonie. dobrze zrobione brwi bardzo dużo potrafią zmienić w wyglądzie.
-włosy-same w sobie są bardzo fajne, czy krótsze czy dłuższe, ja na twoim miejscu zmieniłabym jednak ten kolor, masz problemy z cerą, zaczerwienioną skórę, a wybrałaś najgorszy kolor jaki mogłaś, który to tylko podkreśla-ten z 1 zdjęcia-ma tyle czerwonego pigmentu, że szok. powinnaś ochłodzić im odcień i będzie duzo lepiej.
-makijaż oczu-lekka kreska na górnej powiece nie zaszkodzi, a doda im wyrazu, do tego trochę tuszu do rzęs, a na czas gdy ich nie malujesz mozesz pofarbowac rzęsy henną.
załączam zdjęcia z symulacjami koloru oraz makijażem i zrobionymi brwiami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7425brwi i kolor.jpg (72,5 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7425br..kolr.jpg (73,3 KB, 384 załadowań)
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:37   #14
Holly85
Zadomowienie

oj zapomnialam wrocic do trybu RGB sorry za to drugie foto
Stary 2011-07-12, 18:44   #15
Holly85
Zadomowienie

teraz powinno byc ok, mam nadzieje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7425br..kolr.jpg (71,6 KB, 431 załadowań)
Stary 2011-07-12, 22:57   #16
Doncia90
Raczkowanie

Holly85 ma talent

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

wiecie co brwi faktycznie robia extra efekt
Stary 2011-07-12, 23:02   #17
Eldo_rado
amor vincit omnia

Cytat:
Napisane przez Doncia90 Pokaż wiadomość

wiecie co brwi faktycznie robia extra efekt
ładne brwi i zupełnie inny wygląd, kurcze
Eldo_rado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:06   #18
Doncia90
Raczkowanie

na serio sama jestem blondynka ale nigdy nie przykuwalam uwagi do brwi a sa jasne u mnie nadrabiaja rzesy bo sa dlugie i kazdy mysli ze doczepiane ale nie teraz biore sie za brwi

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

a tak wogole niech autorka nie zapomni dac zdjec po swojej metamorfozie
Stary 2011-07-12, 23:13   #19
guns_n_roses
Raczkowanie

Po pierwsze - grzywka. Masz wysokie czoło i powinnaś je delikatnie zakryć. Możesz to zrobić grzywką na ukos, ale również taką w miarę prostą (i tak moim zdaniem byłoby lepiej). Taka grzyweczka byłaby idealna -
http://img101.imageshack.us/img101/4...kakocieoko.jpg
tylko ja bym Ci bardziej oczka odsłoniła, zrobiła ją odrobinę dłuższą. No i włosów nie prostuj, są świetne takie, jakie są, ale jedynie grzywkę prostować być mogła
Poza tym, moim zdaniem najlepiej Ci w pierwszej długości włosów i grzywa pasowałaby do nich idealnie, nadała charakteru.
Jak już dziewczyny wspominały, masz bardzo jasne brwi, którym przydałaby się henna (w odcieniu brązu, czarny byłby chyba trochę nienaturalny).

Co do makijażu - oczy masz dość małe, ponieważ masz dość mocno zabudowaną gałkę oczną powieką od dołu.
Najlepszym rozwiązaniem byłaby kredka, czarna, którą podkreślałabyś wyłącznie górną powiekę, ażeby oko powiększyć i nadać wyrazu.
Widać u Ciebie zaróżowienie na twarzy, toteż różu bym raczej nie używała, a konturowała twarz delikatnym bronzerem wyłącznie.
Co do ust - są dość wąskie, toteż zainwestowałabym w pomadkę oraz konturówkę w zbliżonym do niej odcieniu. Co do koloru ust proponowałabym jakiś neutralny, raczej nie czerwień, ponieważ podkreśli ona, że zęby nie są idealnie białe.

Daj znać za jakiś czas jak Ci idzie metamorfoza. ;]
guns_n_roses jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 00:18   #20
Holly85
Zadomowienie

lekka grzywka na ukos owszem, ale nigdy prosta, bo autorka wątku ma wprawdzie wysokie czoło, ale reszta twarzy nie jest podłuzna i nie ma potrzeby optycznie jeszcze bardziej skracać jej twarzy i poszerzać..
przyklad fryzury dla kręconych wlosów z grzywką lekko pofalowaną (o zgrozo ) a jak slicznie wygląda. autorko, taką grzywkę zrobisz lekko przeciągając prostownicą, albo lokówką po grzywce, tak aby wlosy się falowaly, a nie wyprostowaly zupelnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fb-kajap.jpg (69,9 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karolina+Gruszka.jpg (20,5 KB, 151 załadowań)
Stary 2011-07-15, 00:13   #21
busch
Rozeznanie

Z makijażem właśnie kombinuję, ale przyznam że Wasze posty wprowadziły tylko więcej zamętu w moje dylematy odnośnie włosów

Szczerze mówiąc byłam przekonana że zaproponujecie mi farbowanie włosów, moim zdaniem w swoim obecnym kolorze wyglądają na sprane, a tymczasem Holly85 przerobiła mi włosy na kolor właśnie taki, jaki mam teraz - aż zaskoczona sprawdzałam czy czasem ten kolor nie jest oryginalny. Do tego opinie od zafarbowania na czarno, do zostawienia ich takimi, jakie są - i od ścięcia ich całkiem na krótko do zapuszczenia ich do biustu. Jakby mi samej nie było trudno się zdecydować
Stary 2011-07-16, 11:38   #22
Holly85
Zadomowienie

własnie chodzi o to, żebyś nie farbowała się na zbyt przytłaczające (zbyt ciemne) lub jaskrawe kolory, bo masz mało wyraźnie brwi i jasne oczy. taki kolor dodatkowo to podkreśla, ponadto farby z czerwonym pigmentem zwracają uwagę na wypryski. najlepiej przy trądziku unikac czerwonych bluzek itd
kolor przeze mnie zaproponowany to tylko przykład zrobiony na szybko-ale ukazujący, że lagodniejszy, chlodniejszy nieco kolor sprawia, że twoja twarz wygląda delikatniej. możesz wybrać jakiś inny to oczywiste, tylko trzymaj się tonacji jaką obdarzyla Cię natura.
Stary 2011-07-26, 00:11   #23
garfieldek
Zakorzenienie

pokaz koniecznie fotki po metamorfozie

Wymianka
garfieldek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:48   #24
Beatka92
Przyczajenie

Nie wiem czy Ci się spodoba to co zaproponowałam ale warto spróbować.
Proponuje ciemny puder ale nie za bardzo, jasną szminkę wpadającą w róż, delikatny makijaż ten na zdjęciach za ciemny mi wyszedł ale tonie było łatwe i taki trochę a nawet bardzo koślawy hehe, i na koniec proponuje przyciemnić włosy i można trochę wybielić zęby ale to kwestia gustu ja tam idealnie białych nie mam więc nie namawiam, a i jeszcze przyciemnić brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia ona zmiana.jpg (26,7 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia ona zmiana.jpg (26,8 KB, 209 załadowań)
Beatka92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:30   #25
Beatka92
Przyczajenie

Co o tym sądzicie??

Jeszcze oczywiście jakiś makijaż napewno czarna kredka i nie wiem jakieś delikatne cienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia ona zmiana.jpg (26,7 KB, 148 załadowań)
Beatka92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:14   #26
wredna baba
Raczkowanie

Masz tak niebanalną urodę, że trudno coś doradzić
Bardzo ładny uśmiech.
Kojarzysz mi się z baśniowymi czarownicami, tak gdzieś z czasów średniowiecza (a raczej moim wyobrażeniem o nich ) i to jest takie bardzo pozytywne wyobrażenie, to były wg mnie bardzo silne i pewne siebie kobiety
Zdjęcie z koniem tylko to potwierdza, dzika, pewna siebie, nieposkromiona dziewczyna. (fantazjuję trochę, bo zupełnie nie wiem, jaka jesteś naprawdę)

Myślę, podobnie jak Holly85 że powinnaś wrócić do własnego koloru włosów.
Podleczyć cerę, ewentualnie delikatnie tuszować wypryski i zaczerwienienia. Zadbać o nawilżenie włosów (tu na wizażu jest kilka wątków o pielęgnacji kręconych włosów) Zadbaj też o ich naturalny skręt, taką burzę loków. Możesz lekko zakrywać czoło, po skosie (może przedziałek w innym miejscu?)

Przyciemnij, podkreśl brwi, henną albo kredką do brwi
(jeśli potrzebujesz zagęszczenia może pomóc smarowanie ich na noc olejkiem rycynowym - tylko uważaj na oczy)

Delikatny makijaż - typu no make'up. Brązowy tusz do rzęs - koniecznie tuszuj rzęsy Grafitowa albo chłodno-brązowa kredka na górną powiekę, lekko ją rozetrzyj, tylko tak, żeby podkreślić kontur oka, sprawić, że będą wyraźniejsze. Może być delikatnie wyciągnięta w kąciku.
Lepiej będziesz wyglądać bez opalenizny, z jasną cerą.

Jeśli pozbędziesz się wyprysków i zaróżowień na twarzy, będziesz mogła pozwolić sobie na róż na policzkach.

Myślę, że będzie Ci pasować bardziej romantyczny styl, powoli pozbywałabym się sportowych ciuchów. (Kardigan zamiast bluzy, luźna bluzeczka zamiast t-shirtu, jakieś kolczyki, może bransoletki)
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 22:59   #27
wredna baba
Raczkowanie

W załączniku pokazuję, o co mi mniej-więcej chodziło.
Przede wszystkim usunęłam różowe i czerwone odcienie z buzi, zatuszowałam kilka niedoskonałości. Lekko zmieniłam kolor włosów (tak sobie wyobrażam twój naturalny), przyciemniłam brwi, podmalowałam oko i rzęsy. Zmiany są niewielkie, bo niedużo trzeba, żeby wydobyć z Ciebie urodę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolaż.jpg (109,8 KB, 275 załadowań)
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:10   #28
busch
Rozeznanie

O kurczę, tak dawno prosiłam Was o pomoc w przemianie, że już zapomniałam o tym wątku... Przeczytałam ponownie wszystkie wypowiedzi i zrobiło mi się strasznie miło

Jeśli jednak ktoś byłby ciekawy, jak ostatecznie się zmieniłam, to wklejam swoje aktualne zdjęcie, po dwóch latach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9582.jpg (87,2 KB, 622 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9591.jpg (87,6 KB, 486 załadowań)
Stary 2013-06-07, 00:32   #29
Holly85
Zadomowienie

wow, ależ się zmieniłaś!!!
pamiętam jak dziś twój wątek, fajnie, że wróciłaś i pokazałaś nam nowe zdjęcia.
Wyglądasz dużo inaczej i naprawdę bardzo kobieco!
super długość i super makijaż fajnie, że się na coś przydałam

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

jeśli mogę spytać, ile masz lat?
Stary 2013-06-07, 20:06   #30
busch
Rozeznanie

W tej chwili mam 22 lata

Niestety jak widać nadal mam problem z cerą i z dość cienkimi włosami, chociaż tego pierwszego nie widać tak bardzo na starych zdjęciach, by był przepalone albo zretuszowane

Ze zmian, z których jestem najbardziej dumna - chociaż nie wiem, czy będzie widać coś takiego na samych zdjęciach twarzy - od czasu zdjęcia z koniem schudłam w sumie prawie 14 kilogramów i wreszcie czuję się dość swobodnie w swoim ciele, chociaż dla poprawienia ostatecznego efektu mam teraz jeszcze plany ćwiczyć przez najbliższe kilka miesięcy, żeby wzmocnić mięśnie i ogólnie 'się wysmuklić' jeszcze trochę
Pozostałą największą zmianą jest chyba to, że już od dawna codziennie się maluję i myślę, że wreszcie dotarłam do wprawy w malowaniu brwi, co też długo nie było dla mnie łatwe
Zmieniłam sposób pielęgnacji włosów na zgodny z curly girl (poza farbowaniem, bez którego po prostu źle się czuję), ale nie widzę jakiejś spektakularnej zmiany - z drugiej strony gęstość włosów pewnie w dużej mierze jest genetyczna, więc chyba będę musiała się pogodzić z ich wyglądem
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości