pomóżcie :) - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-13, 22:55   #1
jachimka
Przyczajenie

pomóżcie :)

Hej Kochane ,
jestem tu nowa... zacznę od tego , że w tym roku kończę 20 lat , studiuję w Gdańsku , ogólnie chyba zaczynam się starzeć ! hehe słabo stoję w tematach wizażu , dlatego chciałabym Was poprosić o pomoc w doborze odżywki do włosów (obecnie są sianowate i ogólnie mogłybyście mi poradzić jak mogę je ujarzmić ... ) , ewentualnie zaproponować dobór strojów do mojej figury, może makijaż , i ogólnie chciałabym się dowiedzieć , co obcy ludzie myślą patrząc na mnie .. jakie robię wrażenie i co mogę zmienić kobietki za każdą, nawet złośliwą odpowiedź dzięki !
wiem, ze sporo ważę ( przy 172 cm - 65kg ) ,znajomi śmieją się, że noszę dziecko, ale zaczęłam się brać za siebie , mam nadzieję , że mi się uda... w temacie gubienia brzucha też możecie mi coś poradzić , tylko proszę nie A6W , bo nie wytrwam... buzioleee

ps JESZCZE RAZ , Z GÓRY DZIĘKI KOBITKI )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0140.jpg (92,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0058.jpg (49,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0040.jpg (101,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0035.jpg (137,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0136.jpg (76,3 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0023.jpg (142,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0014.jpg (115,3 KB, 58 załadowań)
jachimka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:11   #2
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Dot.: pomóżcie :)

No to tak.. po 1 to moim zdaniem lepiej Ci we włosach falowanych, niż prostych Po 2 to możesz spróbować odżywki z waxa, np http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=26180&next=1, ewentualnie połączyć z szamponem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=30766&next=1
Po 3 wcale nie ważysz dużo, ja ważę niewiele mniej przy 155 cm wzrostu, choć przyznaję, że przytyło mi się w ciągu roku jakieś 7-8 kg :/ no i co do makijażu.. to zależy co lubisz, jeśli coś naturalnego to brązy, jeśli mniej to może jakieś szarości, ewentualnie czernie i granaty

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

No to tak.. po 1 to moim zdaniem lepiej Ci we włosach falowanych, niż prostych Po 2 to możesz spróbować odżywki z waxa, np http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26180 &next=1, ewentualnie połączyć z szamponem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30766 &next=1
Po 3 wcale nie ważysz dużo, ja ważę niewiele mniej przy 155 cm wzrostu, choć przyznaję, że przytyło mi się w ciągu roku jakieś 7-8 kg :/ no i co do makijażu.. to zależy co lubisz, jeśli coś naturalnego to brązy, jeśli mniej to może jakieś szarości, ewentualnie czernie i granaty p.s. nie widzę na zdjeciach, ale masz chyba niebieskie oczy ? bo do takich + blond włosy podałam kolory cieni/kredek
chochlik kornwalijski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 00:00   #3
jachimka
Przyczajenie

oczka ma zielone :P
Stary 2011-07-14, 01:38   #4
Reddishh
Rozeznanie

Sporo ważysz? wybacz, ale nie skomentuję tego.
Ja nie poradzę Ci w stroju czy makijażu, ale powiem Ci, że patrząc na Twoje zdjęcia ma się ochotę powiedzieć - przyciemnij włosy!
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:30   #5
martusia205
Zakorzenienie

wcale nie ważysz sporo! wyglądasz bardzo dobrze..ja tez mam takie wymiary co do włosów w prostych Ci nie ładnie..zdecydowanie falowane.nadają Ci uroku zmieniłabym kolor..na brąz,bo w ciemnych było by Ci lepiej..ciuchy masz spoko ;P zacznij się wyrazniej malować i będzie ślicznie !!

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

wcale nie ważysz sporo! wyglądasz bardzo dobrze..ja tez mam takie wymiary co do włosów w prostych Ci nie ładnie..zdecydowanie falowane.nadają Ci uroku zmieniłabym kolor..na brąz,bo w ciemnych było by Ci lepiej..ciuchy masz spoko ;P zacznij się wyrazniej malować i będzie ślicznie !!

http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 23:23   #6
jachimka
Przyczajenie

hehehe a przy tekście : też mam takie wymiary postawiłaś smutną minkę Martuśka ! hehehe co do ciuchów to dopiero odnajduję swój styl i czasem robię mega gafy .... a włosy - kurde lubię te blond włoski w ciemnych czuję się mniej kobieco... mogę wam wstawić jak wyglądam w ciemnych ... nie jest chyba ciekawie ;p
Stary 2011-07-15, 08:57   #7
martusia205
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jachimka Pokaż wiadomość
hehehe a przy tekście : też mam takie wymiary postawiłaś smutną minkę Martuśka ! hehehe co do ciuchów to dopiero odnajduję swój styl i czasem robię mega gafy .... a włosy - kurde lubię te blond włoski w ciemnych czuję się mniej kobieco... mogę wam wstawić jak wyglądam w ciemnych ... nie jest chyba ciekawie ;p
no to pokaż..może faktycznie lepiej Ci w tych a za te wymiary wybacz

Stary 2011-07-15, 14:22   #8
jachimka
Przyczajenie

i jak? Co uważasz o tym ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00099.jpg (18,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwana.jpg (164,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwia ^^.jpg (86,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3529.jpg (68,2 KB, 30 załadowań)
Stary 2011-07-15, 14:23   #9
jachimka
Przyczajenie

a co do makijażu , to przykładowo jaki polecasz ? chodzi Ci o cenie , czy jak ?:P
Stary 2011-07-15, 15:18   #10
martusia205
Zakorzenienie

Cytat:
a co do makijażu , to przykładowo jaki polecasz ? chodzi Ci o cenie , czy jak ?:P
makijażu Ci nie polecę,bo ja sama używam tylko tuszu,pudru,i kredki noo i błyszczyk ;P także wiesz ale ładnie w Ci w ciemnych włosach,nawet prostych a masz zielone oczy? czy piwne?

Stary 2011-07-15, 15:23   #11
jachimka
Przyczajenie

zielone, no ja tak samo jak Ty, tyle, że błyszczyka nie używam , bo palę, a więc to było by bez sensu ;p ogólnie w brązie nie czuję się ciekawie, prędzej coś wpadającego w czerń... ale nie wiem czy nie było by szoku, bo dawno temu miałam takie ciemne włosy i struktura włosa też była inna.. teraz niestety mam siano na głowie i próbuję się go pozbyć ...
Stary 2011-07-15, 17:28   #12
martusia205
Zakorzenienie

Cytat:
zielone, no ja tak samo jak Ty, tyle, że błyszczyka nie używam , bo palę, a więc to było by bez sensu ;p ogólnie w brązie nie czuję się ciekawie, prędzej coś wpadającego w czerń... ale nie wiem czy nie było by szoku, bo dawno temu miałam takie ciemne włosy i struktura włosa też była inna.. teraz niestety mam siano na głowie i próbuję się go pozbyć ...
jeżeli próbujesz walczyć z siankiem,to może lepiej póki co odpuść farbowanie,i prostowanie włosów :0 nawilżaj je odżywkami,maskami,i olejami a codo makijażu to na wizażu jest wieele ciekawych pomysłów w urodzie,na pewno coś znajdziesz dla siebie ;P ja także mam zielone oczyska..aleja w brązach chodze,bo mam jasną karnację

Stary 2011-07-17, 21:58   #13
jachimka
Przyczajenie

ok , dziękuję Kochaniutka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości