Rozswietlający żel do włosów avon? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-07, 17:12   #1
Martek88
Zadomowienie

Rozswietlający żel do włosów avon?

Mam ytanie do wszystkich wizazanek. Czy któraś z was uzywala moze Roświetlającego żelu do włosów z serii ADVANCE TECHNIQUES??
nie wienm czy wystarczy nałożyć go na odrosty aby je rozjaśnić? i czy nie niszczy włosów
Martek88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:07   #2
crazyslave
Raczkowanie

Dot.: Rozswietlający żel do włosów avon?

mam go ale jeszcze az tak nie testowalam a wszystko zalezy od tego jaki mas zkolor wlosow, ja mam teraz blond a nalozylam tylko troszke zeby prztrzymyac fryzure tam gdzie mialam ciemne braz odrosty i zauwazylam pozniej ze zrobily rudawe, co do niszczenia wslowo to nie jestem pewna czy to znowu taki złoty srodek
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:25   #3
t.ee
Przyczajenie

ja go miałam... uważaj żeby nie położyć za dużo tego specyfiku bo sobie włosy popalisz... mówie bo mi sie tak stało- w jednym miejscu nie rozprowadziłam go dobrze i na drugi dzień "wypadły" mi w tym miejscu włosy, więc teraz chodze ze sterczącym kogutem
rozjaśnia mocno (mam włosy ciemny brąz i już po 2razach były strasznie jasne), ale jak mówiłam, używaj z umiarem (mnie nikt nie ostrzegł )
t.ee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:48   #4
agasn
Raczkowanie

Smile Dot.: Rozswietlający żel do włosów avon?

Polecałabym Ci rozjaśniacz Joanny , nie niszczy włosów , rozjaśnia jak letnie słońce , jest tani ok7-8 zł, jedynym jego mankamentem jest to że strasznie śmierdzi perhydrolem

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8372
agasn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:43   #5
cyntia
Przyczajenie

czarne odrosty zrobiły mi sie rudawe natomiast dla odświeżenia koloru był ok w łosków nie zniszczył
cyntia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:19   #6
agatka222
Rozeznanie

Podbijam, bo wczoraj zakupiłam ten specyfik, tylko teraz boję się go użyć, skoro ktoś tam twierdził, że pali włosy
Do tego nie miałam załączonych rękawiczek do opakowania, a na odwrocie jest napisane, żeby używać rękawiczek - mogłabym użyć jakiejś małej reklamówki, ale to pewnie wpłynie negatywnie na stopień precyzji, z jaką będę nakładać preparat..
Ma ktoś może jeszcze jakieś doświadczenia z tym żelem? Na KWC jest kilka recenzji, ale nie za dużo
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:55   #7
kokuryu
Rozeznanie

Koleżanka spaliła sobie całkowicie włosy tym właśnie produktem.
Potem się okazało, że żel ma coś nie tak ze składem, dlatego Avon wycofał go ze swojej oferty.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 23:13   #8
agatka222
Rozeznanie

Nałożyłam go na jedno pasemko i nic złego się nie stało - rozjaśnienia praktycznie nie widać, może małe rozświetlenie..

@kokuryu - może ta koleżanka nałożyła za dużo tego żelu?
Stary 2007-06-21, 08:42   #9
agocz
Raczkowanie

Stosowałam go kiedyś, na samą tylko grzywkę i niestety przy dłuższym stosowaniu - powoduje wypadanie włosów - moja grzywka się znacznie przerzedziła ! (Fakt że ja na mało co nie jestem uczulona ) .
Używam natomiast sprayu Schwarzkopf Beach Look- i chociaż jego skład wiele pozostawia do życzenia u mnie nic złego się nie dzieje :
wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13134
agocz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:43   #10
kokuryu
Rozeznanie

agatka222 ---> Koleżanka nakładała go bardzo oszczednie. Oczywiście za pierewszym razem nie było praktycznie efektu. To kolejne użycia tak zniszczyły jej czuprynę, musiała ściąć na jeża.
A Avon z powodu takiego działania produktu wycofał go z katalogow.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 11:11   #11
gabi86
Raczkowanie

Ja mam ten żel już jakiś czas, dopiero jak go dostałam przeczytałam że ma w składzie wode utlenioną. Ale używałam go bardziej jako żelu, czyli ogólnie żadko, mam bardzo jasne włosy więc różnicy raczej nie widziałam. Potem na KWC przeczytałam, że mozna nim rozjaśniać odrosty i spróbowałam... no i teraz mam dwa centymetry "rozjaśnionych" odrostów, jak dla mnie kolor właśnie wpadający w rudy, a poźniej centymetr swoich ciemno blond odrostów, i szcze mówiąc ten mój naturalny choć ciemnijszy lepiej sie by prezentował niż te jasniejsze ale rudawe odrosty. Próbowałam też gdzieś pod włosami zobaczyć do jakiego stopnia jest w stanie ten żel rozjaśnić i powiem szczerze że nakładalam go w małym miejscu dość dużo i ogólnie nic z włosami sie nie stało, ale kolor nadal na pewno nie w strone chłodnego blondu...
Nie no.. musze iśc do fryzjera z tymi odrostami heh :P
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:18   #12
agatka222
Rozeznanie

Przyznam, że mnie trochę przestraszyłyście Na KWC żel miał raczej dobre recenzje, tak samo na jeszcze jednym forum.
Najwyżej będę bardzo rzadko używać tego żelu i tylko na pojedyncze pasemka, w celu uzyskania delikatnych refleksów
Stary 2007-06-21, 13:56   #13
tripka
Wtajemniczenie

też miałam ten żel,w sumie nadal mam.Jak już dziewczyny wcześniej napisały,żel ten położony na odrosty owszem lekko rozjaśnia,ale w strone rudego...(a naturalny odrost mam średni blond).
Natomiast dla mnie dobrze sprawdzał się stosowany w celu rozjaśnienia brwi tzn dosłownie troszeczkę nakładałam na czystą szczoteczkę po tuszu,i przeczesywałam nią brwi.Wydawały się być po tym trochę jasniejsze.
Stary 2007-06-21, 22:27   #14
agatka222
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
też miałam ten żel,w sumie nadal mam.Jak już dziewczyny wcześniej napisały,żel ten położony na odrosty owszem lekko rozjaśnia,ale w strone rudego...(a naturalny odrost mam średni blond).
Natomiast dla mnie dobrze sprawdzał się stosowany w celu rozjaśnienia brwi tzn dosłownie troszeczkę nakładałam na czystą szczoteczkę po tuszu,i przeczesywałam nią brwi.Wydawały się być po tym trochę jasniejsze.
Właśnie też myślałam o wykorzystaniu jakiejś szczoteczki, np. czystej szczoteczki do zębów, przy pomocy której możnaby z większą precyzją zakładać żel na pojedyncze pasma, uważając przy okazji, by nie nałożyć tego żelu zbyt dużo
Stary 2007-06-21, 22:38   #15
Chii1986
Zakorzenienie

Mi tam po tym żelu nic się nie stało -po paru zastosowaniach (dość obficie, bez zmywania wodą) nie wypalił włosów, nie stały się rude, super rozjaśnienia mocnego też nie zauważyłam. Ale może racja, bezpieczniej zastosować jakiś spray...

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości