Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-07, 20:33   #91
monia97
Przyczajenie

Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Ja miałam dość długie włosy i obcięłam się na tzw. bob bombkę i włoski mi się podniosły i nic nie widać (oczywiście też mam odstające uszka)
http://www.fryzury.info.pl/wp-conten...ka_grzybek.jpg
monia97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:44   #92
panczita93
Przyczajenie

Hey.. ja mam 16 lat i też mam odstające uszy x)..
w czerwcu jade na Wesele i zastanawiam się nad jakąś fryzurą..
mam ciemniejsze, rzadkie i praktycznie proste włosy do ramion, grzywkę z ukosa i niby(bo tak mi sie wydaje) trójkątną twarz .. nie za bardzo lubie nosic spiete wlosy. ale wesele to w koncu cos innego :P
moze mi pomozecie z doborem tej odpowienie..

za bardzo nie znam sie jeszce na tej str. wiec jakbyscie mogly mi wyslac odp. na PW to bede Wam bardzo wdzieczna
panczita93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:10   #93
Ancheetah
Przyczajenie

No to ja chyba mam najwieksze i najbardziej odstajace uszy na calym swiecie skoro Wy uwazacie ze te piekne modelki tutaj maja duze uszy ... moze i sa one odstajace ale jakie one maja ksztalty! nie dziwie sie ze operacji nie robily... bo po co?
A co do mnie... mam nie dosc ze duze, proste to do tego odstajace uszy... a co wiecej, zapisalam sie do air cadets (takie cos jak wojsko dla mlodszych ale w sensie zabawy) i bede musiala miec spiete, przylizane wlosy... i co teraz?? Odkad pamietam nigdy w zyciu nie spinalam wlosow tak aby odkrywaly uszy...nigdy. ale jak ogladalam swoje zdjecia z przeszlosci to zauwazylam ze juz jak bylam mala moje uszy byly okropne. I nie moge zalozyc opaski ani opuscic kilka kosmykow i nie mam bladego pojecia co zrobie... jedyne co mi przyszlo do glowy to zrezygnowac z moich marzen...

Pozdrawiam
Ancheetah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:38   #94
efczteryosiem
Przyczajenie

Mam 14 lat . Od czterech lat chodzę w okularach , no i mam do tego odstające uszy ! Od tamej pory aż do jesieni tego roku chodziłam w opaskach . Teraz chodzę w dwóch warkoczach . Mam długie i gęste włosy . Znienawidziłam opaski tak jak okulary i oczywiście uszy !
efczteryosiem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:18   #95
renia80
Raczkowanie

Witam Dziewczyny! Bardzo dobrze was rozumiem... Nie wiem czy takie uszka można u siebie pokochać, może raczej zaakceptować i uznać, że po prostu tak już jest i tyle. Tak naprawdę każdy ma w sobie coś czego nie lubi i wstydzi się tego. Czasem jak widzę jakie problemy mają inni - nie mówię o chorobach bo tego nawet nie można porównywać, ale jakie wady fizyczne mają inni ludzie to ... wole już te uszy... Ktoś dobrze wcześniej napisał najgorzej jest w podstawówce, gimnazjum a potem wszystko się zupełnie zmienia.... naprawdę! Ja mam 29 lat (!) i nienawidziłam siebie za to "coś".... jak skończyłam 17 lat wszystko się zmieniło... rozpuściłam włosy... uśmiechnęłam się i jestem sobą....
Teraz planuję zapuścić włosy do zapięcia stanika i robić sobie luźne fale, w rozpuszczonych i długich czuję się najlepiej...

Kocham Misia
- mojego jedynego syneczka

Zapuszczam włosy.... schudnę.....
renia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:01   #96
efczteryosiem
Przyczajenie

Niestety tak jak napisałaś najgorzej jest w szkole . Ja chodzę do gimnazjum i poważnie zastanawiam się nad tym zabiegiem ! Tylko mama...............
efczteryosiem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:24   #97
YipYip
Rozeznanie

Dziewczyny, brawo dla Reni! Podziwiam Cię, że potrafiłaś zaakceptować siebie!
Też miałam odstające uszy, wieczny problem z wstawaniem nawet aż 2 godziny przed wyjściem, żeby zdążyć umyć włosy i na grubej szczotce ułożyć. Powiem, że decyzja o operacji uszu była jedną z najlepszych decyzji w życiu, bo teraz jestem zakochana w różnych kokach i upięciach
A jeśli chodzi o fryzury maskujące: obcinałam włosy krótko i cieniowałam tak, żeby uszy były zakryte, nakręcałam na grubą szczotkę i już.

YipYip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:09   #98
Makiko
Raczkowanie

Też mam odstające uszy.I miałam straszne kompleksy...Teraz odpowiednia fryzura i czuje się dobrze z sobą.A nawet mówią, że dodaje mi to uroku...:P
Nawet do upięc(wczesniej tylko rozpuszczone) się ostatnio przekonałam .
Makiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:53   #99
renia80
Raczkowanie

YipYip ja podziwiam ciebie, bo dla mnie mysl o jakiejkolwiek operacji a dokładnie narkozie jest przerażająca!!! Cieszę się, że zabieg dał ci tyle dobrego - bo przecież chodzi o to żeby być w życiu szczęśliwym
efczteryosiem zapamiętaj, że jak Ty poczujesz się piekna i pewna siebie to inni też Cię taką będą widzieli! To nie są tylko puste słowa - tak jest i tyle! Ja w podstawówce byłam taka zakompleksiona że szok. Pamietam te szkolne dyskoteki jak stałam i myslałam żeby jakis chłopak mnie poprosił a tu nic..... a gdzieś tak w 2 klasie LO zmieniłam swoje podejście i zobaczyłam że ludzie tez inaczej zaczeli mnie traktować i wtedy zaczęło się.....eh miło powspominać.....
Jedyna wada tych uszu to poprostu brak tylu mozliwości robienia fryzurek co z uszkami przylegającymi, ale cóz nie mozna mieć wszystkiego ni nie

Kocham Misia
- mojego jedynego syneczka

Zapuszczam włosy.... schudnę.....
renia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:05   #100
AniaFa44
Przyczajenie

Hej! Ja też mam taki sam problem jak wy! ale ja mam na to sposób. nie rezygnuję NIGDY z koków ani kucyków, gdyz wiem jak zasłonić uszy. mam dlugie wlosy i przod specjalnie scieniowany do zakrycia tych niesfornych "odstajaków", gdy wiążę do szkoły kucyka zawsze wypuszczam te scieniowane wloski i one zaslaniaja mi uszy. niedawno na weselu zakrecilam sobie wlosy ( na lokowke) i wypuscilam te dwa kosmyki z obydwu stron(tez je zakrecilam) i wyszlo przecudnie, odstajacych uszow juz nikt nie widzial a efekt? sprawdzcie same
Pozdrawiam
AniaFa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:44   #101
evelka88x
Przyczajenie

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:31
evelka88x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 13:30   #102
Daria16
Przyczajenie

witam wszystkich chyba nie muszę pisać,że również mam odstające uszy...<niestety>.Ja miałam chyba z "tysiąc" różnych sposobów aby zasłonić te uszy np: różnego rodzaju opaski ,cienkie ,grube,gumowe(są najlepsze)itd. ,nawet przyklejałam końcówki ucha taśmą dwustronną,mocną.Też dobre rozwiązanie le nie trzyma długo i czasami widać jak włosy weźmiemy do tyłu.Nawet klejem próbowałam xP ale dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest jednak kucyk z włosami zaczesanymi na koniec uszów lub wziąść 2 pasemka włosów z boku i związać np spinką z tyłu karku. A dziwi mnie to ,że nikt <chyba> nie wymyślił czegos" co podtrzymywało by ucho z tylną skórą? np jakiejś spręzynki z regulacją..nie wiem cokolwiek ! może kiedyś sama takie coś skonstruuje ;D pozdrawiam wszystkich
Daria16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:01   #103
AniaFa44
Przyczajenie

Słyszałam że na noc zakłada się na uszy opaskę i się w niej śpi. Być może uszy będą mniej odstające
Stary 2009-04-05, 06:38   #104
evelka88x
Przyczajenie

.

Stary 2009-04-06, 15:21   #105
lalalabamba
Wtajemniczenie

Witajcie w klubie. Mam ten sam problem co Wy. W sumie nigdy moje uszy mi sie nie podobały, ale jakos nie robiłam z tego tragedii. Gdzies tak do 17 roku życia chodziłam w związanych włosach, z grzywką i to może właśnie ona odwracała trochę uwage od tych uszu. Nikt jakoś mi z tego względu nie robił przykrości, że jestem taka i owaka, ale nie odczuwałam zainteresowania ze strony chłopaków, co mnie nie raz troche dołowało. Później odkryłam, że można przeciez włosy rozpuścić i chodzić tak nie tylko od święta, ale i na codzień i dobrze się czuć z samą sobą. Fakt, odstające uszy nie umożliwiają robienia sobie różnorakich fryzur (co mnie nadal boli, bo nie chcę byc taka monotonna). Gdyby mi ktoś dał gwarancję, że operacja uszu spełni moje wymagania, a same uszy nie powrócą do dawnego stanu (a czasem tak bywa) i miałabym dostateczna ilośc pieniędzy wykonałabym ten zabieg, choć nie uważam, że jest on jedynym wyjściem. Bardzo często chodze w rozpuszczonych włosach, bardzo polubiłam ten sposób czesania się i szczerze polecam, ale np czasem wiążę sobie kucyka - mam dłuższą grzywkę, którą odgarniam na bok i która przylega do głowy zasłaniając uszy. Przekonałam sie też do kucyków wiązanych nisko, za uszami.
lalalabamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:35   #106
evelka88x
Przyczajenie

.

Stary 2009-04-11, 17:10   #107
Daria16
Przyczajenie

no ;p a tak w ogóle to inni mają większe problem niż odstające uszy...np:
http://www.youtube.com/watch?v=9W42q...eature=related
także cieszmy się takimi jacy jesteśmy i już
Daria16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:12   #108
dusiam17
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez emiki Pokaż wiadomość
ja też mam 16 lat i też mi uszy odstają, ja nie cierpię chodzić w kucykach, bo wtedy widać te uszy najlepiej zakrywają mi je fale lub loki ale jestem leniwa i nie chce mi sie isch codziennie robić .. jak zazdroszczę tym, które mają ładne uszka
hehh. ja teeż mam 16 lat i odstające uszy. może nie tak jak słynny `urban` ale wyglądam w nich jak mysz jakaś;/ starsznie żle to wygląda. nie stac mnie na operację. teraz noszę rozpuszczone włosy, ale ileż można.;/ masakra. na prawde nie ma innych sposobów aby uszka mniej odstawały?;P
HELP!!.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

a jeśli chodzi o te gorsze probelmy, to ja nie wiem co bym zrobiła na takim miejscu;/
szczerze współczuje takim osobom choć wiem że im to nie pomoże;/
dusiam17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:50   #109
AniaFa44
Przyczajenie

Dziewczyny, nie ma o co dramatyzować. Ja też mam odstające uszy, może nie tak bardzo(nie wiem jakie wy macie) ale ja codziennie chodze do szkoły w kucykach. Wypuszczam sobie 2-3 cm pasmo włosów i one mi je zakrywają. A czasami albo je wyprostuje, albo pokrece. Także zachęcam do noszenia kucyków. Możecie wykorzystać mój sposób. Aż nie chce mi się słuchać, jak te wcześniejsze dziewczyny, które dodaja komentarze napisały ze muszą zrobić sobie operacje. Bóg nas stworzyl i nie powinnysmy tego zmieniac. Ja sie ciesze ze mam takie uszy. Czasami może jak sie przyjrze w lustrze w te uszy, to mnie moze zdenerwuje, ale ... Ja tez mam prosta grzywke, wiec moze to ona troche odciaga od odstających uszu. Na waszym miejscu jeszcze raz polecam mój sposób i pozdrawiam. I nie chcę nigdy więcej od was słyszeć, że chcecie mieć operację plastyczną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam. A i jeszcze chcę poinformować, że chodzę do gimnazjum--->> do evelki88x i nie mam problemu z powodzeniem u chłopaków

Edytowane przez AniaFa44
Czas edycji: 2009-04-17 o 19:56
Stary 2009-04-20, 13:02   #110
evelka88x
Przyczajenie

.

Stary 2009-05-20, 22:43   #111
Olusia1994
Przyczajenie

.

Edytowane przez Olusia1994
Czas edycji: 2009-05-21 o 20:21
Olusia1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:20   #112
Olusia1994
Przyczajenie

Ja mam gorzej bo mam odstajace uszy ale tez i duze, i co ja mam zrobić? Mi osobiście podobaja sie odstajace uszy ale nie duze. co mam zrobić? jest jakać operacja na zmniejszene uszu? hehe prosze piscie bo nie wiem co mam robic a rozpuszczone wlosy mnie juz dobijaja ;(
Olusia1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:42   #113
xxLaraCroftxx
Przyczajenie

tez mam ten problem i chociaz wszyscy akceptuja mnie taka jaka jestem to bardzo krepuje mnie to ze moje uszka odstaja uwielbiam chodzic w kucykach i ladnie w nich wygladam ale wstydze sie uszu
xxLaraCroftxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:04   #114
Farbstift
Przyczajenie

Ja też niestety mam odstające uszy. Chodzę na zmianę w rozpuszczonych włosach i kucykach. Zakrywam uszy włosami. Ale ostatnio zauważyłam że gdybym nie miala odstających uszu to moja twarz była by tak jakaś no niewiem jak to powiedzieć, gruba. Powiem że uszy dodają mi uroku. Często myślałam o operacji ale czytałam o komplikacjach. Wszyscy uważają mnie za bardzo ładną dziewczynę. Gdybym im nie powiedziała że mam odstające uszy nigdy by tego nie odkryli. Także od jakiegoś czasu przestałam się tym przejmować . Wole mieć odstające uszy niż np. krzywy nos. Moje koleżanki też mają takie uszka i się nie przejmują.
Ludzie mówią mi idz na modelkę. Ale niewiem czy z odstającymi uszami mnie przyjmą Ale spróbuje Dziewczyny nie przejmujcie się ! Pozdrawiam was wszystkie

cel:55

Edytowane przez Farbstift
Czas edycji: 2010-02-12 o 08:52
Farbstift jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 10:26   #115
OmNomNomNomXD
Raczkowanie

ja mam 14 lat i uwierzcie mi wiele sie nacierpialam w podstawowce przez te moje uszy juz męczy mnie ciągłe poprawianie włosów itp. choć dobrze że mam je puszyste.
OmNomNomNomXD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 05:21   #116
19nala20
Przyczajenie

moglabys mi kilka fot poslac prywatna

Edytowane przez 19nala20
Czas edycji: 2009-07-26 o 05:23
19nala20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 19:03   #117
Pamelunia
Przyczajenie

Question Uszy i fryzury

Cześć Mam pytanie czy znacie fryzury, które zakryją odstające uszy? Jest to dla mnie jadyny kompleksik hahahha Wiem że na innych tematach są fryzury, ale ja mam włosy do ramienia i jest problem. Czy są jakieś możliwe fryzurki oprócz nieszczęsnego rozpuszczenia i fal?
Pamelunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:17   #118
AniaFa44
Przyczajenie

Dot.: Uszy i fryzury

Tak ja znam. Jak schowac odstające uszy? Włosy muszą być długie i ciężkie, lekko wystrzępione na końcach oraz zaokrąglone do przodu. Fryzura ta modeluje owal twarzy, wyszczupla za szeroko zarysowaną szczękę i przede wszystkim zakrywa odstające uszy. Nie poleca się jej osobom, które mają zbyt długi, spiczasty nos, gdyż zostaje jeszcze bardziej uwydatniony. Ale nie koniecznie wlosy musza byc dlugie. Moga tez byc krotkie, byle by tylko zakrywały uszy. Patrzcie:
A to juz fryzury z grubych wlosów: [IMG]http://************/images/articles/fzgw/1.jpg[/IMG]
Stary 2009-08-28, 17:40   #119
xxaggaxx
Przyczajenie

Ja mam odstające uszy, kiedyś myślałam, że strasznie rzucają się w oczy. Powiedziałam o tym przyjaciółce, a ona się zdziwiła i stwierdziła, że nigdy moich wielkich uszu nie zauważyła ^^ Tak naprawdę, mało kto zwraca na to uwagę
Stary 2009-08-29, 08:43   #120
OmNomNomNomXD
Raczkowanie

no niby tak, bo moja kolezanka zauwazyla dopiero po roku a widywalysmy sie codziennie w szkole.
ale jak sie kapiesz np. w basenie czy jeziorze i moczysz wlosy to widac ;((
OmNomNomNomXD jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
uszy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości