Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-09, 01:15   #121
coccinelle88
Przyczajenie

Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Nie rozumiem co WY widzicie takiego złego w odstających uszach. Ja pracuję jako kelnerka więc muszę zaczesywać włosy do tyłu a mam odstające uszy. Nie wygląda to źle, nikt nie zwraca na to uwagi !! Ja też kiedyś miałam paranoję pod tytułęm 'O Matko wszyscy gapią się na moje wielkie, odstające uszy', ale przekonałąm się, że NIKT NAPRAWDĘ NIE ZWRACA NA NIE UWAGI, OPRÓCZ NAS SAMYCH !!
Pozdrawiam.
coccinelle88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:27   #122
misshepburn
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez evelka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziewczyny... ja też mam podobny problem
kurcze chętnie zrobiłabym sobie operacje...
ale brak kasy
dlatego trzeba to jakooś akceptować i radzić sobie
słucajcie a Kate Hudson to tam nic sobie z tego nie robi i mimo iż ma odstające uszy to jest znaną aktorką... i co to znaczy że odstające uszka wcale nie są jakimś wielkim nie wiadomo czym.... gdzieś czytałam że poprsotu wszscy producenci poszukują czegoś nowego.. no bo wkońcu nudzą im się wkółko i to samo te piękności... a takie jak my nie zdażają się zbyt częśto a wyróżniamy się....

co do fryzurki - kiedyś jak byłam mała to mama czesała mnie w jednego warkocza - czyli uszka było mi widać.... i nie wiem czemu ale jakoś tak było tak az do 2 gimnazjum.... ile ja się nasłucvhałam od innych jak ja to nie wyglądam.. ale to byli złośliwi ludzie i cóż kiedyś nienawidziałam się za to że tak wyglądam.. a teraz przyzwyczaiłam się..
od 3 gimnazjum zaczęłam chodzic w rozpuszczonych włosach....
natomiast już od 3 liceum próbowałam coś kombinować.... coś związać czy coś tam...
przykładowo zakładałam czarną opaskę i drobne pasemka włosów zostawiałam z przodu i troche po bokach a reszte związywałam w góre i powiem wam że wyglądało to superowo koleżanki też tak mówiły... ale one nawet nie weidziały że mam odstające uszy..
bo ja zawsze to tak maskuje że nie widać....
jak jeszcze? hmm.. jak macie plastikowe opaski do włosów to nimi też można uszka troche docisnąć.. powiem wam że często je nosze i się przyzwyczaiłam początkowo bolała mnie aż głowa ale teraz jest looz i przykładowo moge spiąć je spinką - takim grzebykiem.... w góre a wypuszczam troche pasemek włosów z boku i przodu i też fajnie wygląda - dodam że do tego mam grzywke obcięta...
do tej opaski mogę nawet wyprostować włosy i wygląda to luks
gdybyście chcieli to mogę porobić troche fotek... mam również troche fotek na pb gdyby ktoś był zainteresowany piszcie
proszę , podaj mi twoj fbl ! chce zoabczyć twoja fryzurkę. ; >
misshepburn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 16:17   #123
evelka88x
Przyczajenie

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:32
evelka88x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:45   #124
nika 87
Przyczajenie

ja również miałam takie kompleksy był okres tzw. gimnazjum kiedy mi to szczególnie przeszkadzało wraz z wiekiem kompleks minął ...nosze jaka chce fryzrke i nikomu nic nie przeszkadza
nika 87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 00:09   #125
Mischel
Raczkowanie

wydaje mi się że na te odstające uszy najlepsza fryzurka Victorii Beckham ....

chociaż nie wiem czy wam się spodoba... sama bym tak się ścięła ale za szkoda mi bo mam długie włosy.... !!! ale polecam tą fryzurkę
Mischel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:36   #126
Dagmaa
Przyczajenie

Ja nie moge wytrzymać komentarzy innych Moje uszy są okropne chciała bym mieć normalne jak wszystkie dziewczyny.. Na WF wszystkie dziewczyny muszą mieć spięte włosy Robie sobie luźne kucyki żeby nie było widać moich uszu ale ciągle ta sama fryzura zwraca uwage na to że chowam te uszy Nie wszyscy z klasy wiedzą o tym że mam odstające brzydkie uszy ale ta sama fryzura mówi sama za siebie. Moje włosy są krótkie więc nie wiem jak je czesać.. Pomóżcie
Dagmaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 08:53   #127
OmNomNomNomXD
Raczkowanie

mi ostatnio jakies dziewczyny probowaly pojechac z tego powodu. nie dalam po sobie tego poznac ze mi sie przykro zrobilo, ale zrobilo niestety
OmNomNomNomXD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:45   #128
szeelkiki
Przyczajenie

Ja też mam ten problem, jednak ja mam owalno/trójątną buźkę.
Chodzę w rozpuszczonych ciągle, np. do szkoły. a w domu czasami zrobię sobie kitkę, ale tak, żeby włosy układały się lekko na uszy.
Chętnie zrobiłabym sobie też taką operację, jednak u mnie też zbyt za dużo wydatków, mój tata ma firmę z wujkiem i muszą też wydawać na dostawę wegla, itd. A to trochę kosztuje. Czasami też kasy brak i ousto w keszeni, więc zostaje mi te marzenie na później. Chodzę do gimnazjum i na WF pragną, by nam włosy w oczy nie wpadały, więc ja robię sobie kitki takie z kosmykami na uszy. Wtedy czuję się lepiej , bez odstających uszu. W domu zaś nie wstydzę się, ale gdy goście przyjeżdżają to od razu próbuję, by nie zauważyli, zakładam opaski, rozpuszczam włosy, lub robię kitkę - z której robi się taka kulka i oczywiście, jak zawsze z tymi kosmykami.
Moi rodzice powiedzieli mi, że jeżeli będę chciała, to mogę mieć operację, ale jak będę starsza. Mówią mi, że nie ma się czego wstydzić, niektórzy też mają taki problem, a nawet większe. Ale ja i tak nie lubię, kiedy patrzą się na moje uszy. Jednak ja próbuję odwracać uwagę kolczykami, bo w lewym uchu mam ich 4 .
szeelkiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:01   #129
OmNomNomNomXD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szeelkiki Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem, jednak ja mam owalno/trójątną buźkę.
Chodzę w rozpuszczonych ciągle, np. do szkoły. a w domu czasami zrobię sobie kitkę, ale tak, żeby włosy układały się lekko na uszy.
Chętnie zrobiłabym sobie też taką operację, jednak u mnie też zbyt za dużo wydatków, mój tata ma firmę z wujkiem i muszą też wydawać na dostawę wegla, itd. A to trochę kosztuje. Czasami też kasy brak i ousto w keszeni, więc zostaje mi te marzenie na później. Chodzę do gimnazjum i na WF pragną, by nam włosy w oczy nie wpadały, więc ja robię sobie kitki takie z kosmykami na uszy. Wtedy czuję się lepiej , bez odstających uszu. W domu zaś nie wstydzę się, ale gdy goście przyjeżdżają to od razu próbuję, by nie zauważyli, zakładam opaski, rozpuszczam włosy, lub robię kitkę - z której robi się taka kulka i oczywiście, jak zawsze z tymi kosmykami.
Moi rodzice powiedzieli mi, że jeżeli będę chciała, to mogę mieć operację, ale jak będę starsza. Mówią mi, że nie ma się czego wstydzić, niektórzy też mają taki problem, a nawet większe. Ale ja i tak nie lubię, kiedy patrzą się na moje uszy. Jednak ja próbuję odwracać uwagę kolczykami, bo w lewym uchu mam ich 4 .
mam DOKLADNIE tak samo jak ty! od 1 klasy SP chodze w rozpuszczonych wlosach a jestem w 2 gimnazjum wiec 8 lat to sporo czasu., a jak nie mam pocieniowanych to uszy mi wystaja przez wlosy chcialabym kiedys sie obudzic tak z normalnymi uszami. albo miec operacje. ale z ta operacja i ze mna tez troche dziwnie bo nie chcialabym zeby ktos z moich znajomych myslal ze sie tym tak strasznie przejmowalam itp. bo ogolem na co dzien staram sie byc pogodna. nie rozmawiam o tej mojej wadzie z kolezankami. i jakos mi byloby tak glupio jakby sie ktos dowiedzial ze mialam operacje, a na pewno by sie dowiedzieli. tylko ja jestem taka dziwna czy wy tez tak macie?
Stary 2010-02-07, 15:46   #130
YipYip
Rozeznanie

Nie jesteś dziwna, ja tak zrobiłam, nie powiedziałam znajomym, a oni i tak niczego nie zauważyli. NIKT nie zauważył, że zrobiłam sobie uszka! Pewnie dlatego, że wcześniej nikomu nie zawracałam tym moim problemem głowy. A teraz 17 marca będą już dwa lata wygodnego życia

YipYip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:06   #131
OmNomNomNomXD
Raczkowanie

ja tez nie zawracalam, ale oni po prostu wiedza, zauwazyli. czy na basenie, czy jak wieje wiatr. to widac
Stary 2010-02-12, 09:06   #132
Farbstift
Przyczajenie

pisałam tu już kiedyś. Chciałabym wam pokazać moje uszy. I chyba jestem jedyna. Na drugim zdjęciu jest moja fryzura którą nosiłam. Ale te kosmyki po bokach mi urosły i jestem na etapie wymyślania nowej fryzury ;D chyba zrobiłam postęp, na w-f nosze normalnie kucyk i odkrywam uszy. A w szkole chodzę w rozpuszczonych tylko trochę to mi się już znudziło. Ale zawsze jeszcze zostają warkocze, koki itp.
Jeżeli chodzi o uszy nie jestem jedyna. Moje dwie koleżanki z klasy mają takie uszka, i jedna z nich normalnie chodzi w kucykach i się nie przejmuje. Co do operacji miałam możliwość ale jednak się nie zdecydowałam. Myśle że z wiekiem mi to przejdzie. Koleżanki wiedzą o moich uszach i mówią że tego aż tak nie widać. Mówią mi że ludzie mają gorsze problemy niż odstające uszy. A wrócę jeszcze do tego pierwszego zdjęcie. Jest z sesji, miałam koka na głowie i odkryte uszy. Musiałam troszkę z nim przejść po mieście. I co zauważyłam że ludzie się nie patrzyli. Szczerze to mam już dość chodzenia w rozpuszczonych włosach. Nie chciałabym ich ściąć bo są długieee. No więc pozdrawiam was wszystkie. I więcej wiary w siebie ;**
cel:55
Farbstift jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:38   #133
AniaFa44
Przyczajenie

Przecież ty nie masz odstającyhc uszu. Według mnie masz w sam raz.A i fajne zdjęcia.
AniaFa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:16   #134
emciu
Wtajemniczenie

Też znam ten problem, najgorzej jest podczas kapieli w basenie, albo gdy wiatr tak dmucha ze hoho...

Ja nosze wlosy rozpuszczone, prostuje je bo sa strasznie napuszone. Jednak moje uszy nie tylko sa odstajace ale i duze. Niestety czesto uszy przeswituja mi przez wlosy co mnie okropnie wnerwia . No ale tapiruje wlosy przy uszach, nad nimi (na skroniach glowki) i za uszami, psikal lakierem i trzyma sie to na jakis czas, nie rozstaje sie natomiast z grzebieniem, w torebce zawsze musi byc na niego miejsce

Co do kucykow to wiaze wlosy na uszach i podnosze kitke wypuszczam pare pejsow przy uszach i nie widac. Jednak ja sie nosi taka fruzurke przez dlugi czas w ciagu dnia uszy w koncu zaczynaja bolec.

Ktos wczesniej wspomnial o opasach w krorych sie spi w nocy, spalam tak pare miesiecy dodatkowow przypinalam opaske wspowkami zeby sie nie zsunela, nic nie pomoglo! na dodatek uszy byly rano obolale i czerwone

pozdrawiam!
emciu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:16   #135
karolaaa1902
Przyczajenie

Witam mam 16 lat , dla mnie tak samo odstające uszy to spory problem i kompleks (mam nawet bardzo odstające uszy i są duże , lewe jest bardziej odstające od prawego..;/)... Ostatnio miałam chłopaka, który dowiedział się o tym, że mam odstające uszy . Tzn. zobaczył u mnie, bo miałam rozpuszczone włosy i troche ucho mi bylo widać, że odstaje i gdy on to zobaczył zaczął się ze mnie naśmiewać i mówic przy mnie do swoich kolegów (kpiąc ze mnie ) , że mam odstające uszy , wszyscy zaczęli się ze mnie śmiać nawet moje koleżanki , które wiedziały , że mam odstające uszy ... Zrobiło mi się bardzo przykro i nie wiedziałam jak mam zareagować i co mam powiedzieć a więc poszłam z tamtąd do domu i w domu pękłam i sie rozpłakałam ... Byłam zła na samą siebie i zadawałam sobie pytanie dlaczego to ja mam taki kompleks . Od tamtej pory związuje sobie włosy w kite, zakładam sobie włosy na uszy i nikt nie widzi, że są odstające ... Jeszcze 2 lata i będę sobie mogła zrobić operacje i myślę, że po operacji moja samoocena się poprawi , bo jak narazie przez te uszy czuję się brzydka ... Wiele razy nasłuchałam sie nieprzyjemnych komentarzy od rówieśników...
Wam dziewczyny tez doradzam związywać włosy w kite , zakładąc włosy na uszy i uciskając je gumką , wypuścić sobie dwa pasemka koło uszów i git Jaa wiele razy sie omordowałam z fryzurami ...;/ zakładałam plastikowe opaski na uszy i nie było widać, że odstają do tego rozpuszczone włosy, ale mi tak za bardzo opaska nie pasuje ...brzydko wygladam w opasce... zakładałam tez okulary na uszy... i robilam też tak ze zakładałam sobie tą opaskę czarną plastikową na uszy, rozpuszczone włosy miałam , a żeby nie było widać, że mam opaske to brałam grzywk do góry , tak zwany kogut i nie bylo widac ani uszów ani opaski a efekt byl bardzo ładny ale teraz sciełam włosy na krotko i zrobilam sobie grzywke na prosto i niestety ale caly czas wlosy robie w kucyka... bo jak rozpuszcze wlosy to mi strasznie widac uszy... ehh czekam tylko az bede miala 18 lat i zrobie sobie operacje ...
karolaaa1902 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:20   #136
anyaG25
Rozeznanie

Czytam wszystkie Wasze wpisy ... i muszę zareagować ,żeby żadna z Was nie myślała ,że zrobienie operacji uszu to taka piękna sprawa.
Wydałam ponad 2000 zł na operacje w renomowanej klinice i jestem strasznie niezadowolona!! Prawie nie widać różnicy i trauma z dzieciństwa jak była tak jest,,nadal nie noszę kitki, koków ani żadnej innej fryzury ,która odsłania uszy!! Zastanówcie się 3 razy zanim wydacie tyle kasy bo nie każdy może mieć przeprowadzony ten zabieg Mnie lekarz poinformował o tym po nieudanej operacji!! cytuję ''Pani uszy się nie nadają , widocznie są za ciężkie i siła grawitacji zrobiła swoje'' hehe nie wiem czy ten lekarz jest normalny bo moim zdaniem powinien mi to powiedzieć przed zabiegiem , zanim skasował pieniądze!!!! Jestem rozczarowana!!
anyaG25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:00   #137
dancia68
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Przykro mi, ale to oszustwo! Lekarz miał obowiązek ocenić szanse przed operacją. Nie darowałabym, a jak z bólem, jaka opieka medyczna? Sama mam takie uszy i wiem, że u mnie nie ma miejsca.Lekarz musiałby wyciąć sporo małżowiny.
dancia68 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:35   #138
anyaG25
Rozeznanie

Właśnie powinien ale tego nie zrobił, a jak poszłam do niego po zdjęciu opatrunku i powiedziałam ze nie jestem zadowolona,i że uszy po 2 miesiącach od ściagnięcia nadal bolą i ciągną jakby do dołu to wtedy dopiero stwierdził ,że się nie nadają Opieka medyczna?? Masakra...czytałam gdzieś ,że jedna z dziewczyn miała opiekę w domu, codziennie przyjeżdzała pielęgniarka i zmieniała opatrunki, ja musiałam to robić sama, a było to bardzo bolesne Lekarz nawet łaskawie nie potrafił mi zmyć krwi zza ucha tylko przylepił bandaż i nie mogłam go potem odkleić jak wyschło Powiem Wam że przeżycia straszne!! Nikomu nie polecam tej kliniki!! Jakbyście chciały wiedzieć gdzie to było to Szanowny Pan Bieńkowski- tak słynny na całą Polske ...Niech go... :/
anyaG25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:18   #139
Kasia_Menasia
Przyczajenie

Hej. Ja też mam odtające uszy. Masakra!
Kiedy byłam młodsza uważałam je za normalne, ale teraz?
Tragedia. Włosy mam lekko za ramiona. Niestety są rzadkie przez co mam fobię i co chwilę sprawdzam, czy aby napewno nie wystają uszy. Wczoraj na rodzinną kolację ( dość duże grono jak na mnie: babcia, dziadek, mama, tata, wujek, ciocia, dwie kuzynki i mój brat ) zrobiłam sobie taki luźny warkoczyk z boku. Lewe ucho było niewidoczne, a prawe zakrywał warkocz. Wszycy mówili mi, że wyglądam jak dziewczyna, a nie dorosła kobieta w rozpuszczonych włosach ( razpuszczone włosy bardzo mnie "postarzają" ) Czytałam wasze wypowiedzi i spróbuję z tą opaską z materiału. Planuję zapuścić włosy jakoś tak na wysokość talii. Czy myślicie, że będzie to dobrze wyglądało? Ostatnio zrezygnowałam z grzywki na bok i ścięłam sobie taką zasłaniającą brwi (kolejna fobia ). Czy gdy już zapuszczę włosy lepiej wrócić do ukośnej grzywki? Proszę o radę,
Pozdrawiam,
Kasia

Edytowane przez Kasia_Menasia
Czas edycji: 2010-03-29 o 19:06
Kasia_Menasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:06   #140
Kasia_Menasia
Przyczajenie

Czy tu czasami ktoś zagląda?
Kasia_Menasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 06:13   #141
evelka88x
Przyczajenie

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:32
evelka88x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:25   #142
tusiaaaczek
Przyczajenie

ja mam 15 lat.
chodzę do gimnazjum dopiero drugi rok
I NIKT, ale to NIKT nie wie, że mam odstające uszy.
Bo mam długie kręcone włosy i nie widać.
Grzywki nie mam i tak mi lepiej
tusiaaaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:27   #143
Louise92
Przyczajenie

Jeśli chodzi o mnie, to byłam już po operacji uszu. 2 lata temu był robiony zabieg w Katowicach (ja mieszkam w małej mieścinie). Jednak nie wiem dlaczego, ale nadal mam odstające. Można powiedzieć, że przez pewien czas było dobrze, gdy nagle zaczęły "odklapytwać", że tak powiem, do poprzedniej starej 'wersji'. Bardzo mnie to męczy, bo nie dość, że mam teraz nadal trochę odstające uszy, wysokie czoło, to nie wiem dokładnie czy moja twarz jest okrągła, kwadratowa, prostokątna, czy jeszcze jakaś tam inna. Nie potrafię się w tym połapać. I nie wiem jaką fryzurę mogę nosić ! Oprócz rozpuszczonych włosów, co już mnie męczy.
Może ma ktoś na to radę?

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Louise92 Pokaż wiadomość
Jednak nie wiem dlaczego, ale nadal mam odstające. Można powiedzieć, że przez pewien czas było dobrze, gdy nagle zaczęły "odklapytwać", że tak powiem, do poprzedniej starej 'wersji'.
Może być tak też, że mam po prostu manię lekką na tym punkcie, i tak mi się wydaje. Ech, ale naprawdę odstają ! Nie jest to np wina, kliniki, bo jest bardzo dobra.
Jeśli chodzi o operacje to polecam właśnie tam.
Louise92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 17:15   #144
sami17
Przyczajenie

Witam, też mam odstające uszy i do tego wielkie. Niestety nie mogę czasami na siebie patrzeć. Przeważnie noszę rozpuszczone włosy, ale jak zawieje wiatr to... wiadomo. No i mam cienkie włosy, gdzie czasami rozpuszczone nic nie dawają. Ogólnie to nikt z moich znajomych nie wie, albo i wiedzą, ale mi nic nikt nie mówi. W każdym razie zazdroszczę tym, które przemogły się i mają uszka na widoku. Druga fryzura to kucyk z nałożonymi włosami na moje "klapiaki" , ale mam już taką fobię, że co chwilę sprawdzam, czy czasami gdzieś nie wystaje. Niedługo idę na wesele i chciałabym bombowo wyglądać, ale to się nie da. Nie można mieć wszystkiego. Jak czytałam o kucykach i pasemka puszczone, to super rozwiązanie ale dla małych klapiaczków, ale nie dla słonicowych. Operacja gwarancji nie daje ponoć, więc tylko zostaje zaakceptowanie siebie, tylko, że to nie takie proste. Pozdrawiam
sami17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:19   #145
mk93007
Przyczajenie

też mam ten sam problem... tylko, że kiedy powiedziałam mamie o korekcie uszu zaczęła na mnie krzyczeć, że co ja sobie wyobrażam, że co ja to wygaduję itd. nie podając żadnego sensownego argumentu, ale tak czy siak kiedy skończę 18 lat i nazbieram kasę to poddaję się operacji, nawet gdy rodzice będą przeciwni, zresztą będę wtedy pełnoletnia, a narazie pozostają mi rozpuszczone włosy
mk93007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 01:03   #146
Evv_i
Raczkowanie

hej dziewczyny.! ja rowniez mam odstajace uszy..ale naszczescie nie sa duze zazwyczej chodze we wlosach rozpuszczonych i upinam w koki albo kuce tylko w domu..Za tydzien wybieram sie na wesele^^ i chcialabym sie sptytac jaka fryzura lub delikatne upiecie bylo by dobre do moich wlosow dosc dlugich i delikatnie cieniowanych z grzywka.? zastanawiam sie nad ta:Załącznik 3147789

Załącznik 3147790 co o tym sadzicie.? Czekam oczywiecie na liczne odpowiedzi;D
Evv_i jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 01:13   #147
Evv_i
Raczkowanie

Fryzura/upiecie zakrywajace delikatnie odstajace uszy.!!

Hej.! mam do was zapytanie..i mialabym prosbe o szczere doradzenie
Mam odstajace ,male uszy a wybieram sie na wesele i chcialabym miec jakas ladna fryzure ktora nie pokazywala na pierwszy rzut oka moich uszu;D myslalam o fryzurze zaczesanej troche na bok..co o tej sadzicie.?
pozdrawiam i czekam na odpowiedziZałącznik 3147798Załącznik 3147799

Edytowane przez Evv_i
Czas edycji: 2010-05-30 o 01:16
Stary 2010-05-30, 06:55   #148
talkative2
Zakorzenienie

Dot.: Fryzura/upiecie zakrywajace delikatnie odstajace uszy.!!

wygląda na to , że zasłania uszka Mam podobny problem. Mimo, że bliscy próbują mnie przekonać, że wcale nie mam bardzo odstajacych uszu, to mam na ich punkcie hopla Ja chodzę tylko w rozpuszczonych włosach, bo boje się, że taka fryzurka, którą lekko je zakryje za chwilę ulegnie lekiemus przeobrażeniu i już nie będzie pieknie Kiedy jestem w domu wiąże kucyk, łapiąc włosami uszy, ale często po jakimś czasie włosy się ześlizgują i to samo
Również mam wesele za dwa tygodnie i również chętnie podpatrze propozycje fryzur zakrywających uszy ahhh gdyby tak raz je spiąć

talkative2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:27   #149
Evv_i
Raczkowanie

Cool Dot.: Fryzura/upiecie zakrywajace delikatnie odstajace uszy.!!

To fajnie za sama nie jestem;D w sumie powoli sie do tego faktu przyzwyczajam..bo operacja..bez sensuno i chcialabym sie spytac o pomysly na fryzury..moze Ty albo ktoras z dziewczyn tutaj sie zna na tym i mi doradzi..moze jakies zdj.? A Ty jaka fryzure planujesz na wesele.?
;D
Stary 2010-05-30, 10:43   #150
Evv_i
Raczkowanie

Cool Dot.: Fryzura/upiecie zakrywajace delikatnie odstajace uszy.!!

fryzure mam badzo podobna do tej...nawet kolor sie zgadza;D choc mi teraz troche wyblakl i robie sobie na ciemny braz..Załącznik 3148055
Odpowiedz

Tagi
uszy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości