Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-19, 19:40   #181
talkative2
Zakorzenienie

Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

jak dobrze jest czasami zobaczyć takie zdjęcia rzeczywiście Katie ma dosyć odstające uszka .. podobne do moich dobrze jest je w pełni akceptować

talkative2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:20   #182
noelia007
Raczkowanie

Ja swoje akceptuje, lubię je.
I najchętniej chodziłabym do szkoły w kucyku, tylko jest "coś", co mi przeszkadza.Może to, że przez kilka lat chodziłam w rozpuszczonych i nagle się "ujawnię", odsłonie swoje niedoskonałości.
Lubie siebie bardziej w rozpuszczonych, ale mam łojotokowe zapalenie skóry...
Stary 2010-10-15, 22:11   #183
boto
Przyczajenie

a mi aż żal się robi jak dziewczyny przeżywają, że mają odstające uszy gdy tylko nie przylegają idealnie do twarzy - jak w przypadku Miley Cyrus. Takie uszy są moim marzeniem ;(
boto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 22:31   #184
scooby0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0

mim zdaniem trzeba patrzeć na to z innej perspektywy
zobaczcie modelki które wogole nie krępują się wychodzić z dosyc odstającymi uszami na wybieg
Jeszcze te uszy uroku im dodają.
Trzeba zaakceptować to jak się wygląda a nie .

Stary 2010-11-15, 18:14   #185
adelajda120
BAN stały

fryzura przy nieco odstających uszach

pomózcie- moje uszy lekko odstają ale - niestety sie tego wstydzę, myslę nawet o operacji, teraz wreszcie mnie na nią stac mam po 30-tce, włosy prawie do pasa ale cienkie niestety, ciaża je "załatwiła"- co byłoby stylowe i dobrze ukryło by mój defekt?
adelajda120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:01   #186
ilona95
Przyczajenie

podobnie jak wy mam odstające uszy włosy mam cały czas nosze rozpuszczone nawt w domu. zastanawiałm się ostatnio nad przekuciem uszu,ale nie jest pewna moze kolczyki podkreśliły by to ze są odstające. a Wy jak sądzicie???
ilona95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:00   #187
porcelain
Raczkowanie

ojjj ja też odkąd pamiętam miałam świra na punkcie swoich uszu
zaaawsze nosiłam rozpuszczone włosy i dosłownie non-stop je poprawiałam żeby ani kawałeczek ucha nie wystawał
i w życiu bym nie uwierzyła ze teraz będę chodzić w wysokim kucyku, upinać włosy i w ogóle
a to dzięki temu, że zrobiłam sobie prostą grzywkę. myślałam że przy takiej fryzurze moje uszy będą wygladać już kompletnie idiotycznie a tu niespodzianka grzywka i wycieniowane wypuszczone kosmyki wypełniają czoło i boki twarzy i odwracają uwagę od tego co tam sterczy zwłaszcza z przodu uszy są trochę zakryte i nie wydają się takie duże i odstające
porcelain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 21:17   #188
raisab
yyy, aha...

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
ojjj ja też odkąd pamiętam miałam świra na punkcie swoich uszu
zaaawsze nosiłam rozpuszczone włosy i dosłownie non-stop je poprawiałam żeby ani kawałeczek ucha nie wystawał
i w życiu bym nie uwierzyła ze teraz będę chodzić w wysokim kucyku, upinać włosy i w ogóle
a to dzięki temu, że zrobiłam sobie prostą grzywkę. myślałam że przy takiej fryzurze moje uszy będą wygladać już kompletnie idiotycznie a tu niespodzianka grzywka i wycieniowane wypuszczone kosmyki wypełniają czoło i boki twarzy i odwracają uwagę od tego co tam sterczy zwłaszcza z przodu uszy są trochę zakryte i nie wydają się takie duże i odstające
Ooooo Zawsze podobała mi się taka grzywka, ale miałam podobne wątpliwości jak Ty Chyba w wakacje zaryzykuję, może nie będę wyglądać doszczętnie głupio z moimi odstającymi uszyskami

Off the beaten path
raisab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 07:15   #189
talkative2
Zakorzenienie

moja mama podaje mi zawsze za przykład Majkę z serialu
Wczoraj, po przeczytaniu posta o grzywce i wysokim kucyku, wychodziłam z n arzeczonym na siłownię. Mam grzywkę (wprawdzie na bok , ale zawsze), upięłam włosy, wypuściłam kilka pasemek, założyłam czape i pojechalam. Nie wyglądało tak zle - bylam z siebie dumna Jednak zaraz po wejsciu do szatni i ściągnięciu czapki okazało się , że wyglądam tragicznie, więc migusiem zrobiłam kucyk ""łapiący" uszy

Stary 2010-12-31, 23:19   #190
raisab
yyy, aha...

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
moja mama podaje mi zawsze za przykład Majkę z serialu
Wczoraj, po przeczytaniu posta o grzywce i wysokim kucyku, wychodziłam z n arzeczonym na siłownię. Mam grzywkę (wprawdzie na bok , ale zawsze), upięłam włosy, wypuściłam kilka pasemek, założyłam czape i pojechalam. Nie wyglądało tak zle - bylam z siebie dumna Jednak zaraz po wejsciu do szatni i ściągnięciu czapki okazało się , że wyglądam tragicznie, więc migusiem zrobiłam kucyk ""łapiący" uszy
A mi właśnie nie wychodzi taki "łapiący" kucyk...Tzn. wychodzi, ale jakoś tak dziwnie mi rozdziela to ucho i wyglądam jeszcze gorzej

Off the beaten path
Stary 2011-01-01, 16:51   #191
talkative2
Zakorzenienie

a bo taki kucyk to czasami cięzka sprawa Zdarza się, ze jak próbuje go zrobić to już za pierwszym razem wychodzi świetnie i nie widac uszów. Innym razem robi mi się tak, ze włosy wyglądają jak czepek kąpielowy albo własnie dzielą się na pasemka i ucho wystaje. Czasami dopiero ze którymś razem z kolei udaje się ociągnąc odpowiedni efekt

Stary 2011-01-25, 18:18   #192
iwkaq
Przyczajenie

witam. jestem na forum o odstających uszach i widziałam, że również potrzebowałaś jakiegoś specjalistę z wielkopolski. czy znalazłaś kogoś?
iwkaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:40   #193
aanitkaa
Zadomowienie

Kate Hudson ma kłapciuszki i nosi między nnymi takie fryzki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kate Hudson-SGY-005765.jpg (27,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate_hudson.jpg (23,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kate_Hudson__.jpg (78,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate-hudson.jpg (20,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kate-Hudson3.jpg (29,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate-hudson-3.jpg (36,6 KB, 49 załadowań)

aanitkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:34   #194
kamila36
Przyczajenie

Ale niektóre osoby....np ja mają większy problem z uszami...Kate hudson ma tylko minimalnie odstające uszy..a ja mam bardzo..:/ możecie mi doradzić coś z fryzurami...najlepiej jakieś z opaskami, i jakieś foty powrzucać?
kamila36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:11   #195
Szlachcianka
Rozeznanie

pytanie do fryzjerki/wizażystki-odstające uszy

Hej
Potrzebuję porady dobrej fryzjerki lub wizażystki. Powiedzcie czy mając odstające uszy i cienkie wlosy, mozliwa jest fryzura jaką ma Marysia z serialu Pierwsza miłość z Polsatu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 191502[1].jpg (3,3 KB, 487 załadowań)

Szlachcianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:34   #196
nielegalnaa
Rozeznanie

Dot.: pytanie do fryzjerki/wizażystki-odstające uszy

Myślę, że można było to napisać w wątku zbiorczym "Czy ta fryzura będzie mi pasować?" http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7735

W każdym razie fryzura jest świetna, i gdybym miała obciąć się na krótko to właśnie zrobiłabym taką jaką ma Aneta Zając Co do uszu...zależy chyba jak się kto czuje. Jedno ucho w takiej fryzurze jest odsłonięte. To jedynie kwestia komfortu osobistego.

nielegalnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:47   #197
201704240951
Konto usunięte

Dot.: pytanie do fryzjerki/wizażystki-odstające uszy

Wątek dot. odstających uszu też istnieje. Łączę.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-02-24 o 15:48
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:59   #198
Szlachcianka
Rozeznanie

nika135 dziękuję za porządek

Stary 2011-03-04, 19:36   #199
alqax3
Przyczajenie

hej ! ja mam 12 lat. też mam odstające uszy, i wiecie co robię? noszę materiałowe opaski, lub wiążę sobie bardzo modne w tym sezonie bandamki (3.50 zł na allegro). Wszyscy mówią , że od opasek bolą uszy. KIT ! ja noszę takie z H&M (pewnie 99% z was nawet nie wiedziało, że tam są opaski dla takich jak my ) a więc tam sa takie opaski szerokie, które można spokojnie założyć na uszy, a nie takie gów*a ( przepraszam bardzo, ale taka prawda.) , które są ciasne, i spadają z uszu. w H&M te opaski są baaardzo ładne ! co praawda dla dorosłych to widziałam tylko szare, czarne, białe i kremowe w kwiaty w cekiny, ale dla dzieci to istny miszmasz. a więc dziewczyny; loki + taka opaska = NIE MASZ ODSTAJĄCYCH USZU ! kiedy założy się taką opaskę, spokojnie możesz zrobić jeszcze kucyk. to świetne rozwiązanie na w-f.
Pozdrawiam, Alicja
alqax3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:11   #200
Oli_lio
Przyczajenie

Ja też mam odstające uszy ! Mój tata proponuje mi operacje , lecz boje sie że operacje nie zadziała i tylko strace pieniądze . Druga obawa to , to że operacja i gojenie sie bedzie bolesne . Zastanawiam sie nad podjęciem operacji , pomóżcie !
Oli_lio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 13:28   #201
alqax3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Oli_lio Pokaż wiadomość
Ja też mam odstające uszy ! Mój tata proponuje mi operacje , lecz boje sie że operacje nie zadziała i tylko strace pieniądze . Druga obawa to , to że operacja i gojenie sie bedzie bolesne . Zastanawiam sie nad podjęciem operacji , pomóżcie !
zależy ile masz lat ja zdecydowałam, że zrobię sobie tę operację, gdy sama zacznę na siebie zarabiać . w końcu 2000 zł na ziemi nie leży.
Pzdr, Alaa
Stary 2011-03-07, 22:34   #202
raisab
yyy, aha...

Cytat:
Napisane przez Oli_lio Pokaż wiadomość
Operacja plastyczna wiąze się zawsze z takim ryzykiem, że może być gorzej niż jest teraz I ja właśnie chyba tego boję się najbardziej. Nikt mi nie da gwarancji że po operacji będę miała super symetryczne i przylegające uszy. No, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Ja już szczerze powiedziawszy się przyzwyczaiłam do moich uszu. I nie wiem czy bym się zdecydowała. Ale zrobisz jak uważasz, tata daje Ci kasę, jeżeli bardzo Ci te uszy przeszkadzają, zdecyduj się.

Off the beaten path
Stary 2011-03-14, 16:24   #203
szafirowa256
Przyczajenie

Hej dziewczyny ! Proszee was o radee .... mam odstające uszy i rzadkie włosy . ;/ Normalnie jak byłam mniejsza nie zwracałam na to uwagi .... ;/ A teraz normalnie nie wiem co robić ... Chodze w rozpuszczonych włosach ..i mam grzywke na lewy bok ... ale juz mi sie to znudziło ... włosy mi sie troche falują wiec musze je codziennie prostować .... Jaka fryzura będzie mi pasowała .. żeby wreszcie zakryyć uszy ?
szafirowa256 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 20:57   #204
raisab
yyy, aha...

Cytat:
Napisane przez szafirowa256 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Proszee was o radee .... mam odstające uszy i rzadkie włosy . ;/ Normalnie jak byłam mniejsza nie zwracałam na to uwagi .... ;/ A teraz normalnie nie wiem co robić ... Chodze w rozpuszczonych włosach ..i mam grzywke na lewy bok ... ale juz mi sie to znudziło ... włosy mi sie troche falują wiec musze je codziennie prostować .... Jaka fryzura będzie mi pasowała .. żeby wreszcie zakryyć uszy ?
Może własnie ich nie prostuj tylko jeszcze bardziej pokręć jeśli to możliwe.

Off the beaten path
Stary 2011-03-16, 06:15   #205
alqax3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szafirowa256 Pokaż wiadomość
nie prostuj, tylko sobie kręć !.
Stary 2011-04-07, 14:36   #206
Magda9248
Przyczajenie

Hej. Widze że nie jestem sama z tym problemem. Na co dzień chodzę w rozpuszczonych włosach, no chyba że po domu to spinam. Do znajomych jeszcze nie odważyłam się wyjść z spiętymi;( Ja bardzo często chodzę na imprezy typu wesele i muszę mieć jakąś fajną fryzurę,a do tej pory udawało mi się mieć taka jaką chcę i uszu mi nie było widać. Jak chcecie mogę wam przesłać parę zdjęć ale to na maila bo tak na forum to nie za bardzo lubię się pokazywać Pozdrawiam
Magda9248 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:21   #207
karolina1996o129
Przyczajenie

Ja też mam ten problem.. Nie mam zbyt gęstych włosów i czasem uszy wychodzą mi nawierzch Nie wygląda to pięknie.. chciałabym nosić kucyka, ale nie mam jak
Teraz mam włosy do łopatek.. ale już bardzo długo mam taką fryzure, nie wiem na jaką zmienić, żebny nie uwydatniać moich uszu..
karolina1996o129 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 22:30   #208
Szlachcianka
Rozeznanie

A ja Wam powiem, że kiedyś dość długo(bo przez całe studia) miałam krotkie wlosy-ściełam z tych do pasa. I układałam je na gumie, żeby stały z tyłu a boki zachodziły na uszy i było git.

Stary 2011-11-18, 12:28   #209
It must been love
Raczkowanie

Ja też mam problem z odstającymi uszami ;(
Otóż uprawiam sport i ciągle jestem w rozpuszczonych bo wstydzę się związać włosy..
Marzy mi się wyjście na boisko z wysoko upiętą kitką, ale to pozostanie w sferze marzeń.;(
Przeszkadzają mi rozpuszczone włosy w grze bo jak skaczę to wszystkie mi lecą na twarz i wyglądam jak idiotka ;(

Dodam,ze w gre nie wchodzi w opaska bo wyglądam w niej jak sierota i wiązanie nisko kitki też nie bardzo bo wyglądam wtedy jak jakaś stara baba ;( Możecie twierdzić, że przesadzam ale tak jest ... zeby chociaz troche odstawały, ale nie- one odstają na maksa ;(

Edytowane przez It must been love
Czas edycji: 2011-11-18 o 12:30
It must been love jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 16:06   #210
raisab
yyy, aha...

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z odstającymi uszami ;(
Otóż uprawiam sport i ciągle jestem w rozpuszczonych bo wstydzę się związać włosy..
Marzy mi się wyjście na boisko z wysoko upiętą kitką, ale to pozostanie w sferze marzeń.;(
Przeszkadzają mi rozpuszczone włosy w grze bo jak skaczę to wszystkie mi lecą na twarz i wyglądam jak idiotka ;(

Dodam,ze w gre nie wchodzi w opaska bo wyglądam w niej jak sierota i wiązanie nisko kitki też nie bardzo bo wyglądam wtedy jak jakaś stara baba ;( Możecie twierdzić, że przesadzam ale tak jest ... zeby chociaz troche odstawały, ale nie- one odstają na maksa ;(
A myslałaś może o tym, żeby je pokręcić i związać w luźnego kucyka - żeby włosy lekko zachodziły (ale nie opinały) na uszy?

Off the beaten path
Odpowiedz

Tagi
uszy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości