Byly Sobie Oczka Trzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-08, 09:28   #31
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1
Thumbs up Dot.: Byly Sobie Oczka Trzy

Świetne makijażyki!!! Jak do tej pory te podobają mi się najbardziej.
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:28   #32
calisto69
Raczkowanie

Dot.: Byly Sobie Oczka Trzy

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
No i trzecie oko (cyklonu) takie orientalne niby.
Dwa kolorki sa. Jeden to byl taki ceglany ze zlotymi drobinkami ale cosik w roz tu wpada na zdjeciu, do tego sypka PUPA ciemne zloto.
Oko obwiedzione czarna krecha.

boski ten makijaz zdolna szelma z ciebie
Stary 2005-06-08, 09:41   #33
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Byly Sobie Oczka Trzy

No to widze Kobity, ze dla kazdego cos dobrego wypackalam, jednej kawa posmakowala, drugiej malinka, trzeciej orient...

Dobra nasza!
Cos mi sie wydaje, ze teraz w najblizszej przyszlosci to bede taka serie oczek wklejac, kazde z innej beczki.
Acha, pamietam, mam Diablice jeszcze stworzyc, ale na Diablice troszke wiecej czasu mi potrzeba, a z tym ostatnio tak sobie.
Ciesze sie ze Wam sie podoba.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:14   #34
chmurka80
Zadomowienie

GG do chmurka80

bardzo ładne oczka szczególnie ten orientalny,śliczny
chmurka80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:25   #35
Mariti
Wtajemniczenie

Najbardziej przypadło mi do gustu oczko drugie, kawa, jest takie ponętne i tajemnicze, aż by się chciało je schrupac , no i 3-jeczka, rzeczywiście orientalna. Co do kawy to nie wiedzieałam, ze taki makijaż da sie wyczarowac cieniami inglota ( choć doceniam je od pewnego czasu już ) .Fantastycznie.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:36   #36
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mariti
Najbardziej przypadło mi do gustu oczko drugie, kawa, jest takie ponętne i tajemnicze, aż by się chciało je schrupac , no i 3-jeczka, rzeczywiście orientalna. Co do kawy to nie wiedzieałam, ze taki makijaż da sie wyczarowac cieniami inglota ( choć doceniam je od pewnego czasu już ) .Fantastycznie.
Bo to byly cienie MATRIXY, takie o kremowej konsystencji. To jest w kamieniu, ale kremowe. Bardzo dobrze sa widoczne, nasycone.

Stary 2005-06-08, 10:49   #37
tanzanit
Wtajemniczenie

Musze przyznac ze twoje posty otwieram zawsze jako pierwsze jesli sie pojawia bo wiem ze bedzie to uczta I tym razem jest podobnie!
Makijaz pierwszy powala kolorkami, ich zestawieniem i ulozeniem i na jakies beach party swietnie by sie nadawal
Kawa z mieta na moim ekranie niestety jest tylko brazami no i cyklon....mniam te kolory!!!To wykonanie. Ten makijaz jest dla mnie najlepszy najciekawszy!!Kolorystyka nieziemska i wogole oko jakos tak elektryzuje!!
Jak ja zazdroszecze (pozytywnie) tylentu i przy okazji bije glowa w mur ze ja nie potrafie sie tak pomalowac buuuu....

Gratulacje Femme!!!
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:50   #38
naila
Zakorzenienie

Dzięki, dzięki, dzięki ...

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 11:06   #39
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Musze przyznac ze twoje posty otwieram zawsze jako pierwsze jesli sie pojawia bo wiem ze bedzie to uczta I tym razem jest podobnie!
Makijaz pierwszy powala kolorkami, ich zestawieniem i ulozeniem i na jakies beach party swietnie by sie nadawal
Kawa z mieta na moim ekranie niestety jest tylko brazami no i cyklon....mniam te kolory!!!To wykonanie. Ten makijaz jest dla mnie najlepszy najciekawszy!!Kolorystyka nieziemska i wogole oko jakos tak elektryzuje!!
Jak ja zazdroszecze (pozytywnie) tylentu i przy okazji bije glowa w mur ze ja nie potrafie sie tak pomalowac buuuu....

Gratulacje Femme!!!
tanzanit - a ja bede powtarzac uparcie, ze KAZDY potrafi tak pomalowac oczka, wystarczy cwiczyc, nie bac sie cieni... No i kurcze, no jak mozesz mowic, ze tak nie potrafisz? Nie wierze. Hmmm. A w czym masz najwieksza trudnosc? Co Ci nie wychodzi???

Stary 2005-06-08, 11:57   #40
lucille
Wtajemniczenie

Cytat:
No to widze Kobity, ze dla kazdego cos dobrego wypackalam, jednej kawa posmakowala, drugiej malinka, trzeciej orient...

Jak dla mnie "cyklon" - the best
Femme - mistrzyni Ty moja
Idę ćwiczyć paćkanie może kiedyś dorównam

Cytat:
Dobra nasza!
Cos mi sie wydaje, ze teraz w najblizszej przyszlosci to bede taka serie oczek wklejac, kazde z innej beczki.

Cytat:
Acha, pamietam, mam Diablice jeszcze stworzyc, ale na Diablice troszke wiecej czasu mi potrzeba, a z tym ostatnio tak sobie.
Ciesze sie ze Wam sie podoba.
Diablicę i o czarodziejce nie zapominaj
lucille jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:02   #41
maja55
Zakorzenienie

Femme

Znowu nie mogę dojść do siebie po takiej dawce rozkoszy dla oka!!!!!(dla podniebienia zresztą też Kiedy zobaczyłam "malinkę" od razu pomyślałam o deserze owocowym, takim zmrożonym ...mniam....
Ale jak doszłam do postu z kawą - to aż mi w brzuchu zaburczało z wrażenia!!! Mistrzowski makijaż Pięknie!
Znowu muszę się powtarzać, ale za każdym razem podziwiam jak perfekcyjnie cieniujesz.

Orient też mi sie niesamowicie podoba. Te Twoje brązowe oczy i orientalny róż - naprawdę sprawiasz wrażenie takiej indyjskiej księżniczki Ogólnie nie lubię czarnej kreski na wewnętrznej powiece, ale w tym makijażu była ona konieczna i cieszę sie że też tak zrobiłaś. Cudo!!!!!
Stary 2005-06-08, 13:55   #42
Meariel
调解人

O Femme, pozazdroscilam Ci kawy i zrobilam sobie makijaz zloto+braz i wygladam fatalnie
Juz wiem ze zimny typek ze mnie
Stary 2005-06-08, 14:19   #43
stell1985
Raczkowanie

GG do stell1985

Femme najbardziej podoba mi sie trzeci poprzednie tez sa piekne ale to orientalne to dzieło sztuki ahhh zapiera dech w piersiach
stell1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:46   #44
natasha18
Raczkowanie

Jakich cienie do tego makijażu użyłaś bo są cudne (zwłaszcza ten fioletowy )
natasha18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:06   #45
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
tanzanit - a ja bede powtarzac uparcie, ze KAZDY potrafi tak pomalowac oczka, wystarczy cwiczyc, nie bac sie cieni... No i kurcze, no jak mozesz mowic, ze tak nie potrafisz? Nie wierze. Hmmm. A w czym masz najwieksza trudnosc? Co Ci nie wychodzi???

Nie wychodzi mi po pierwsze cieniowanie. Robia mi sie jakies takie placki gdzie jest wiecej pigmentu (przy czym cienie mam na prawde dobre). Po drugie nie potrafie jakos odpowiednio wyciagnac tych cieni aby podkreslaly ksztalt oka i po trzecie jak juz jedno oko jest w miare to juz drugiego nie da rady pomalowac tak samo(((

Zamieszczam zdjecie ponizej. Przepraszam ze nie cala twarz ale po tych strasznych zamieszkach z fortografiami sie boje(
Stary 2005-06-08, 15:43   #46
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

(No tak, of kozzz... napisałam, a potem zwiecha i wcięło )

Super-oczka- owocowe i cyklonowe! ehem: A gdybym miała wybrać tylko jedno, to OWOCOWE! Wyobrażam sobie, jak pięknie może "zagrać" na skórze atłasowej, opalonej... mmmmmmm...
Stary 2005-06-08, 19:16   #47
chocolate_brown
Rozeznanie

cudowne !
Stary 2005-06-08, 21:42   #48
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Nie wychodzi mi po pierwsze cieniowanie. Robia mi sie jakies takie placki gdzie jest wiecej pigmentu (przy czym cienie mam na prawde dobre). Po drugie nie potrafie jakos odpowiednio wyciagnac tych cieni aby podkreslaly ksztalt oka i po trzecie jak juz jedno oko jest w miare to juz drugiego nie da rady pomalowac tak samo(((

Zamieszczam zdjecie ponizej. Przepraszam ze nie cala twarz ale po tych strasznych zamieszkach z fortografiami sie boje(
Tanzaniku, obejrzalam Twoje oczka, musze stwierdzic, ze podobne do moich! A juz kolor szczegolnie i piegi! Tez mi wyskoczyly piegi!
Stwierdzam, ze masz bardzo fajne oko do wycieniowania, tylko nie boj sie, jak napsocisz - zmazesz.
Mowisz zbieraja ci sie placki pigmentu? To ja zapytam, jak przygotowujesz oko do nalozenia cieni?
Czy nakladasz je na "gola" powieke, czy nakladasz na podklad, czy jaki masz sposob?
Ja najpierw nakladam podklad na CALA twarz, w tym na oczy, powieki.
Potem wszystko przypudrowuje sypkim pudrem transparentnym, powieki tez, to zapobiega zbieraniu sie cienia w kreski... Na to cienie. Baz jeszcze nie uzywalam, ale mam zamiar wyprobowac. Jak bede miala wiecej czasu - w niedziele najwczesniej, to sprobuje sie pobawic twoim okiem i narysowac mu wirtualne cienie, jesli pozwolisz?

Stary 2005-06-08, 22:32   #49
brzozka
Rozeznanie

Daaaaawno nie widziałam tak pięknie pomalowanych oczek! Wszystkie trzy są cudowne, jednak miejsce pierwsze daje Oczku nr 3 ^.^
brzozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 23:19   #50
misio-gumisio
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Byly Sobie Oczka Trzy

nie podoba mi sie.szczegolnie te pierwsze napćkane co poadnie i tyle
misio-gumisio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 10:39   #51
neuilly.
Rozeznanie

Smile Dot.: Byly Sobie Oczka Trzy

Cytat:
Tanzanit napisała :Musze przyznac ze twoje posty otwieram zawsze jako pierwsze jesli sie pojawia bo wiem ze bedzie to uczta
I to jaka uczta !

Femme , makijaż kawa z mlekiem wygląda cudownie , reszta również , ale ten czekoladowy/kawowy zachwycił mnie najbardziej i dlatego jeszcze dzisiaj pędzę po Ingloty Matrixy , co tam jakieś Diory i Chanele - nie wiem , może to kwestia umiejętności posługiwania się cieniami . A ty jeszcze tak skromnie , że ten makijażyk to ot tak , bo on przecież codzienny No nie mogę , zastanawiam się jakie jeszcze wyczarujesz makijaże .

Ingloty
Dopisek : Ach , jeszcze mi się przypomniało . Kiedy zobaczyłam tak zatytułowany topik normalnie zaczęłam podejrzewać ( znając Twoje metamorfozy ) , że domalowałaś sobie gdzieś trzecie oko Bo otwierając Twoje topiki można spodziewać się wszystkiego - i rozsądnego i szalonego Dobrze , że serwowałaś po jednym oku co parę minut .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2005-06-09 o 10:46 Powód: dopisek
neuilly. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 10:56   #52
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak bede miala wiecej czasu - w niedziele najwczesniej, to sprobuje sie pobawic twoim okiem i narysowac mu wirtualne cienie, jesli pozwolisz?
Femme dziekuje za odzew !!!Bardzo bylabym wdzieczna za takie wirtualne cieniowanie

A co do przygotowania oka pod cien stosuje zawsze baze Art Deco , inaczej cienie walkuja sie juz po 2-3 godzinach (mam niestety cere mieszana w kierunku do tlustej). Czasem jeszcze ta baze przypudruje bo wtedy cien sie lepiej naklada.

I ciesze sie ze mamy podobny kolor teczowki bo wtedy moge cos podpatrzec w kolorystyce Moze ja tez jestem cos z jesieni a wydaje mi sie zem lato?Ehh.. moze sie kiedys zbiore na odwage aby upublicznic moje zdjecia i poprosic o rady

Edytowane przez tanzanit
Czas edycji: 2005-06-09 o 11:07
Stary 2005-06-09, 11:18   #53
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
nie podoba mi sie.szczegolnie te pierwsze napćkane co poadnie i tyle
chciałabym umieć tak "paćkać"

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 11:36   #54
brzozka
Rozeznanie

Misio-gumisio czekamy na Twoje dzieła..
brzozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 12:02   #55
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
chciałabym umieć tak "paćkać"
Aga
Kto jak kto, ale Ty to potrafisz też tak pięknie się "paćkać'
Stary 2005-06-09, 14:08   #56
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Femme dziekuje za odzew !!!Bardzo bylabym wdzieczna za takie wirtualne cieniowanie

A co do przygotowania oka pod cien stosuje zawsze baze Art Deco , inaczej cienie walkuja sie juz po 2-3 godzinach (mam niestety cere mieszana w kierunku do tlustej). Czasem jeszcze ta baze przypudruje bo wtedy cien sie lepiej naklada.

I ciesze sie ze mamy podobny kolor teczowki bo wtedy moge cos podpatrzec w kolorystyce Moze ja tez jestem cos z jesieni a wydaje mi sie zem lato?Ehh.. moze sie kiedys zbiore na odwage aby upublicznic moje zdjecia i poprosic o rady
Po oczkach to na pewno NIE LATO. Hmmm, bo mi powiedziano na analizie, ze lato NIGDY nie ma takich intensywnie brazowych oczu. A Ty tez mi sie widzi, prawie czarne masz. A wlosy jaki kolor naturalny maja? No i masz piegi! (Mi tez teraz wyskoczyly). Wydaje mi sie, ze cos cieply typ z Ciebie. Za 30 minut wychodze do pracy, cienia wirtualnego naloze w niedziele najprawdopodobniej.

Stary 2005-06-09, 14:26   #57
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Red face Dot.: Byly Sobie Oczka Trzy

Dziewczyny - dziekuje Wam za wszystkie opinie! Robie te makijaze z czystej przyjemnosci i checi dialogu z Wami, wymiany doswiadczen, inspiracji, jakosci kosmetykow tez. Z czystego hedonizmu je robie bo to dla mnie prawdziwy relax i odpoczynek. I nie przestane!

Stary 2005-06-09, 14:34   #58
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez neuilly.
I to jaka uczta !

Femme , makijaż kawa z mlekiem wygląda cudownie , reszta również , ale ten czekoladowy/kawowy zachwycił mnie najbardziej i dlatego jeszcze dzisiaj pędzę po Ingloty Matrixy , co tam jakieś Diory i Chanele - nie wiem , może to kwestia umiejętności posługiwania się cieniami . A ty jeszcze tak skromnie , że ten makijażyk to ot tak , bo on przecież codzienny No nie mogę , zastanawiam się jakie jeszcze wyczarujesz makijaże .

Ingloty
Dopisek : Ach , jeszcze mi się przypomniało . Kiedy zobaczyłam tak zatytułowany topik normalnie zaczęłam podejrzewać ( znając Twoje metamorfozy ) , że domalowałaś sobie gdzieś trzecie oko Bo otwierając Twoje topiki można spodziewać się wszystkiego - i rozsądnego i szalonego Dobrze , że serwowałaś po jednym oku co parę minut .
Domalowac sobie trzecie oko! Ha, ha! Super pomysl! Kurcze, to ja naprawde taka nieprzywidywalna jestem?

Stary 2005-06-09, 15:26   #59
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Po oczkach to na pewno NIE LATO. Hmmm, bo mi powiedziano na analizie, ze lato NIGDY nie ma takich intensywnie brazowych oczu. A Ty tez mi sie widzi, prawie czarne masz. A wlosy jaki kolor naturalny maja? No i masz piegi! (Mi tez teraz wyskoczyly). Wydaje mi sie, ze cos cieply typ z Ciebie. Za 30 minut wychodze do pracy, cienia wirtualnego naloze w niedziele najprawdopodobniej.
Naturalne wlosy to taki ni to jasny braz ni to ciemny blond, raczej myszowaty,oprawa oczu jasna. Cera bardzo blada z rozowawym odcieniem, ciezko sie opala ale piegi wyskakuja wszedzie i sa raczej chyba takie rudawe. We wlosach o cieplym rudawym odcieniu wygladam okropnie (kiedys zrobilam sobie pianke) wszystko sie zlewa i robie sie zolta. W cieplym pomaranczowym mi nie za bardzo do twarzy.

Czy ja nie zasmiecam twojego watku?
Pozdrowienia i dziekuje Tanzanit
Stary 2005-06-09, 17:52   #60
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Pierwszy make up oka - świetna odskocznia od tradycjonalizmu , kawa z miętą powaliła mnie totalnie , orientalne oko jest takie soczyste - cukierkowe ohh na tle Twoich oczek Femme prezentacja jakiegokolwiek makijażu będzie wysmienita ucztą - kolor masz fantastyczny co tu dużo gadać.

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2005-06-09 o 17:53 Powód: literówka :(
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości