W這sy po rozjasnieniu. Pomocy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-17, 20:36   #1
MyRealName
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Exclamation

W這sy po rozjasnieniu. Pomocy!

Hej,
Chcia豉m si was doradzic, przez ostatnie trzy lata farbowa豉m w這sy ciemnym br您em farb loreala. Od dawna marzy mi si br您owo- rudy odcien i wczoraj pope軟i豉m b陰d... Kupi豉m rozja郾iacz . Efektem tego s moje w這sy koloru: u nasady jasny blond dalej pomara鎍z, a ko鎍闚ki s rude. Postanowi豉m pofarbowac je (oczywiscie odczekam troch, aby si zregenerowa造 w這sy) farb, tak aby uzyskac jasny br您. I tu moje pytanie... jaki odcien powinnam kupic? Czyta豉m, 瞠 po rozjasniaczu farba wychodzi mocniejsza i nawet jak si kupi jakis jasny odcien mog wyjsc bardzo ciemne a nawet czarne. Prosz was o pomoc! Bo nie wiem co robic
MyRealName jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-17, 22:20   #2
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564
Dot.: W這sy po rozjasnieniu. Pomocy!

Twoje nie s ca趾iem rozja郾ione na dodatek nie r闚no... lepiej nie ryzykowa, po堯 ciemny blond ale w ciep造m odcieniu aby unikn望 zielonej po鈍iaty. Farba napewno troche si wyp逝cze nawet je郵i z豉pie na ciemno.
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-18, 14:28   #3
thesmiths
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

ja bym polozyla szampon koloryzujacy, a nie farbe. ja mialam podobnie tyle, ze chcialam ryze rude. Tyle, ze oczywiscie odrosty wyszly bardziej morelowe/blond/truskawkowy blond, a koncowki byly idealnie rude. I na to polozylam szampon koloryzujacy po paru dniach zeby juz nie meczyc tak wlosow i idealnie mi sie wyrownalo do rudego. Teraz po ponad miesiacu dopiero klade farbe. Tez mam troche dylemat, czy polozyc ciemna, czy rudy, ale to juz inna historia.
thesmiths jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-18, 15:02   #4
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

chcesz jasny br您 tak? to kup najpierw 2 farby joanny : szlachetna per豉 i go喚bi popiel we p鏊 na p馧 zmieszaj ze sob i na堯 na w這sy to sch這dzi ten rudy kolor, potem kup kolejne 2 farby 鈔edni blond i ciemny blond, ciemny blond po堯 na jasne odrosty kt鏎e z豉pi na ja郾iejszy kolor tak czy inaczej, a 鈔edni blond na ciemniejsze partie w這s闚, powinno wyj嗆 r闚no. pod koniec koloryzacji zmalaksuj w這sy (jesli nie wiesz co to jest : jak masz farbe na w這sach polewasz wod i masujesz w這sy i zostawiasz na 5 min) potem zmyj
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-19, 11:22   #5
MENRIN
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Unhappy Dot.: W這sy po rozjasnieniu. Pomocy!

Cytat:
Napisane przez MyRealName Poka wiadomo嗆
Hej,
Chcia豉m si was doradzic, przez ostatnie trzy lata farbowa豉m w這sy ciemnym br您em farb loreala. Od dawna marzy mi si br您owo- rudy odcien i wczoraj pope軟i豉m b陰d... Kupi豉m rozja郾iacz . Efektem tego s moje w這sy koloru: u nasady jasny blond dalej pomara鎍z, a ko鎍闚ki s rude. Postanowi豉m pofarbowac je (oczywiscie odczekam troch, aby si zregenerowa造 w這sy) farb, tak aby uzyskac jasny br您. I tu moje pytanie... jaki odcien powinnam kupic? Czyta豉m, 瞠 po rozjasniaczu farba wychodzi mocniejsza i nawet jak si kupi jakis jasny odcien mog wyjsc bardzo ciemne a nawet czarne. Prosz was o pomoc! Bo nie wiem co robic
mam taki sam problem i nie wiem co mam zrobic... nie chciala bym juz malowac wlosow bo strasznie je wyniszczylam znowu chodzic jak ta ofiara losu tez mi sie nie usmiecha;( a nie ma szans zeby to jakos sciemnialo zmylo sie czy co? bo slyszalam ze wlosy rozjasniaja sie na krotko ale to chyba bujda...;(
MENRIN jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-19, 15:07   #6
NieTaBajka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez MENRIN Poka wiadomo嗆
mam taki sam problem i nie wiem co mam zrobic... nie chciala bym juz malowac wlosow bo strasznie je wyniszczylam znowu chodzic jak ta ofiara losu tez mi sie nie usmiecha;( a nie ma szans zeby to jakos sciemnialo zmylo sie czy co? bo slyszalam ze wlosy rozjasniaja sie na krotko ale to chyba bujda...;(

Rozja郾iacz nigdy si nie wyp逝kuje! Ja wczoraj rozja郾i豉m dwoma rozja郾iaczami z Joanny czarne farbowane w這sy no i wiadomo kolor wyszed tak dziki, 瞠 musia豉m na這篡 farb ( Karmelowa czekolada z Wellatonu) Nie spodziewa豉m si, 瞠 w z這to-rudym kolorze b璠zie mi dobrze, a tu taki pozytywne zaskoczenie. ; ). Szkoda tylko, 瞠 po rozja郾iaczu farba si tak szybko wyp逝kuje...
NieTaBajka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
rozjasnianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.