Grzywka i kolczyk - proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-28, 06:44   #1
Reddishh
Rozeznanie

Mała metamorfoza cichej dziewczyny

Chciałabym poznać Wasze opinię, na temat moich włosów.
Ostatnio je ściełam, są teraz do połowy piersi (są zniszczone na to nie patrzcie, już zaczełam o nie dbać).

Planuję odfarbować je na brąz mniej więcej taki jak w załączniku. Jest on bardzo zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów.
Myślicie, że będzie ok, czy proponujecie coś innego?
(najbardziej zależy mi, jakie proponujecie odcienie brązu, ale możecie pisać również o innych kolorach, etc.).

Możecie nadmienić też coś o makijażu

Chciałabym również, dowiedzieć się, jaki mam typ urody? opiszę się jeszcze dokładnie.
- oczy (załącznik) - przepraszam ale niektórych nie rozróżniam..
-mam piegi (załącznik z oczami, widać niżej trochę piegów) też nie potrafię sprecyzować koloru (jestem dupa, przepraszam..)
-włosy naturalnie są podobnego koloru, do tych w załączniku z tą panią
-skóra (zdjęcia) nie opalana, naturalna

Proszę o szczere odpowiedzi

Zdjęcie pierwsze (nie moje) kolor włosów, jaki chce uzyskać
Reszta zdjęć tylko moja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marta1.jpg (37,2 KB, 455 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0340.jpg (30,4 KB, 494 załadowań)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-08-01 o 14:46
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:16   #2
Anna Antonina
Wtajemniczenie

Dot.: Mała metamorfoza cichej dziewczyny

Masz prześliczną buzię. Kolor, na który chcesz przefarbować włosy na pewno będzie Ci pasować. Masz delikatną urodę i czarne włosy są dla Ciebie za ciężkie.

Na co dzień widzę Cię w delikatnym makijażu Na całość górnej powieki jakiś iskrzący morelowy cień, w załamanie górnej powieki trochę brązu. Ewentualnie na łuk brwiowy trochę bieli. Na linę wodną biała kredka. I tusz do rzęs. I może jeszcze jakiś błyszczyk: cielisty, lekko czerwony, albo koralowy.

Naprawdę jesteś piękna
Anna Antonina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:20   #3
Agatau88
Zakorzenienie

Ja uważam że ten czarny w ogole Ci nie pasuje
Jasniejszy kolor-tak, taki braz a na to słoneczne refleksy.
Dodasz sobie wiele urody a tak sobie ją tylko zabierasz.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:22   #4
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie

Jestes bardzo ladna ! Wedlug mnie , taki braz bedzie bardzo dobrze pasowal, a ja bym dala nawet ciut jasniejszy

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 14:28   #5
GretaKredka
Rozeznanie

Na razie widać tyle, że Twój kolor skóry bardzo różni się od koloru skóry modelki. Więc to, że jej pasuje ten odcień, nie oznacza, że będzie pasował i Tobie.
Po drugie kolor jest dalej mocno ciemny, a Ciebie ciemne włosy dość przytłaczają. Tak, że jeśli chodzi o poziom jasności, potrzeba Ci czegoś jaśniejszego. A jeżeli chodzi o odcień, musisz odpowiedzieć na pytania z ankiety. Na fotkach masz bardzo zimny odcień skóry.
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:28   #6
enterobiusvermicularis
Przyczajenie

Jesteś bardzo ładna
Też uważam, że ta czerń Cię trochę przytłacza.
1. Fotka - włosy, które załączyłaś
2. Pobawiłam się odcieniami
Tak, nudzi mi się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (30,9 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki.jpg (49,3 KB, 391 załadowań)
enterobiusvermicularis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:59   #7
Magda8383
Przyczajenie

Ja również uważam że twój obecny kolor jest dla Ciebie za ciemny, zdecydowanie dodaje Ci lat, jest mało osób które wyglądają dobrze w czarnych włosach, są to zazwyczaj osoby które mają z natury czarne włosy, ciemną oprawę oczu i odpowiedni kolor cery.

Włosy które wybrałaś- są bardzo ładne, tylko podstawowe pytanie- jaki jest twój naturalny kolor włosów? Zazwyczaj wygląda się najlepiej w odcieniu który jest zbliżony do naturalnego, jeśli masz zdjęcie w naturalnych włosach to będzie pomocne w doborze odpowiedniego koloru.
Magda8383 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 19:41   #8
Reddishh
Rozeznanie

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi
Ten czarny kolor był tylko taki przelotny, nie chciałam go raczej na stałe.

enterobiusvermicularis dziękuję za te popasowanie jeje włosów do moich i koloru, dopiero teraz zauważyłam, że tak na prawdę jej kolor jest trochę za ciepły jak dla mnie i lepiej chyba prezentuje się w czymś zimniejszym

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Dodaję ankietę.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8. Jaki był Twój kolor włosów w dzieciństwie?

1. Opalam się na różowo, dosyć szybko. Kolor opalenizny to złotawo brązowawy.
2.Oczy no kolor jest w załączniku nie wiem dokłądnie co to za kolor, ale tak mają jaśniejsze plamki i obwódkę. Oprawa oczu raczej zdecydowana, ciemne brwi.
3.Mam piegi pojawiające się dużą ilością na słońcu, są raczej złotawe (załącznik)
4.Przepraszam ale ja nie potrafię tego określić, załącznik
5.Kolor naturalny to ciemno brązowy, kiedyś mienił się na słońcu trochę złoto, trochę rudo a teraz chyba raczej popielaty.
6.Kolor ust jasny, różowy
7.Czerń na pewno nie jest moim kolorem, wiem że jest za ciemna, nie czuje się dobrze w jaskrawym czerwonym i raczej unikam tego koloru tak jak żółtego czy pomarańczowego. Czuje się dobrze natomiast w turkusowych czy niebieskich kolorach.
8.Gdy byłam bardzo malutka miałam czarne włosy, potem rozjaśniały do ciemnego brązu.
Stary 2011-06-28, 19:58   #9
MysiaJadwisia
Zakorzenienie

ja tylko wtrącę, co mi się rzuciło w oczy - pobaw się w delikatne "domalowywanie" sobie brwi - na zdjęciu odznaczają się one od koloru włosów i są dość rzadkie - grunt to dobrać właściwy odcień i nie przesadzić z ilością cienia - moim zdaniem zyskasz "+10 do za✂✂✂istości"
MysiaJadwisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 21:23   #10
Reddishh
Rozeznanie

Maluje brwi od jakichś około 5 lat..domalowywuje cienkie kreseczki aby je zagęścić. Więc tak , wiem o tym a zdjęcie przedstawia mnie bez żadnego makijażu, czyli "blada dupa"
Zdjęcie 2 jest właśnie z w pełni umalowanymi brwiami

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Bardzo często eksperymentuje z brwiami, maluje czasem cieńsze, czasem grubsze, a na zdjęciu widać raczej, że są cieńkie, ale to wina światła, przez które nic nie widać..
Stary 2011-06-29, 01:49   #11
MysiaJadwisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Zdjęcie 2 jest właśnie z w pełni umalowanymi brwiami
w zestawieniu z bardzo ciemnymi włosami mimo wszystko wyszły dość "blado" (chyba, że to kwestia zdjęcia/światła) - też tak miałam, gdy się zrobiłam na rudo

a tak poza tym - zgadzam się z przedmówczyniami - ładna z Ciebie kobieta
MysiaJadwisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 02:09   #12
Reddishh
Rozeznanie

Dziękuję, ja tam aż za tak piękną to się nie mam
Co do tych brwi to tak, jest to wina światła, ale też nie robie jakichś niesłychanych czarnych kresek bo w ogóle mnie to nie pasuję..

Reszte dziewczyn bardzo proszę, pomóżcie określić mi mój typ urody
Wyżej jest mój post z ankietą..

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Bardzo mi na tym zależy, ponieważ pomoże mi to przy dobieraniu koloru włosów, makijażu czy ubrania
Stary 2011-06-29, 02:57   #13
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

Pozwalam sobie (bez zawiści ) chociaż troche pomóc a nóż propozycja będzie dobra.

nie wiem jakim jesteś typem urody, patrząc na same zdjęcia pomyslałam, że na pewno zimnym, ale pózniej zwątpiłam, poniewaz nieco gubia mnie te zlociste refleksy ktore pojawialy sie we wlosach pod wplywem slonca i zlociste piegi.

jak bawilam się przeróbkami to zauwazylam ze zdecydowanie nie jest Ci do twarzy we wszelkich odcieniach z barwą zółtą lub czerwoną. Rude wlosy odpadają.
Masz delikatną urodę i ta czerń przytłacza. Mysle że nieco jasniejsze wlosy (z gamy brązów) dodałyby twarzy świeżości a jednocześnie nadal ładnie kontrastowały z cerą. Swoja propozycje umieszczam w załączniku.
Gratuluje świetnej cery! (tu dodam nutkę zazdrości i zawiści ;-))

Myślałaś może kiedyś o makijażu permanentnym brwi by mieć spokój z ciągłym domalowywaniem ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makeover1_edytowany-2.jpg (41,7 KB, 324 załadowań)

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 03:49   #14
Reddishh
Rozeznanie

O, właśnie dokładnie o taki kolor włosów mi chodziło. Dzięki za przeróbkę, przynajmniej teraz dokładnie wiem, co mam wybrać

Co do cery to nie jest taka ładna, wydaje Ci się bo zdjęcie jest jasne + lekki korektorek, szczególnie koło ust.

Makijaż permamentny brwi miałam rok temu na wakacje, kobieta zrobiła mi krzywdę, ponieważ zrobiła krzywe brwi. Na szczęście połowa mi odpadła a teraz rozjaśniała i mam nadzieję, że zniknie. Więc nie mam ochoty raczej znowu oddawać się w czyjeś ręcę..

---------- Dopisano o 02:49 ---------- Poprzedni post napisano o 02:47 ----------

Czy możesz powiedzieć co to za odcień tego brązu na Twojej przeróbce? mam problemy z nazywaniem odcieni kolorów
Stary 2011-06-29, 04:03   #15
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

wlasnie nie wiem co to za odcien, robilam w programie do przerobek ale byl za cieply wiec podrasowalam photoshopem az wyszedl idealnie ;D
kiedys sie nakrecalam na podobny odcien (gdyby moja niby zmywalna czern chciala kiedykolwiek sie zmyc;p) i byl to ciemny palisander wella color touch odcien 5/75, zamieszczam w zalaczniku na moim monitorze wyglada bardzo podbnie jak ten z przerobki.

przestraszylas mnie z tym makijazem permanentnym brwi, bo sama mam zamiar sie zapisac w sierpniu... ale rozumiem Cie, trauma to trauma (ja mam taką z fryzjerami), zostaje Ci chyba znalezienie idealnego odcienia kredki do brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 75.jpg (4,9 KB, 26 załadowań)

Stary 2011-06-29, 04:05   #16
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

no moze ten palisander ma nieco wiecej fioletowawych tonow hmmm... w kazdym badz razie wyglada mi to na średni braz nieco poglebiony kasztanowym polyskiem... strasznie ciezko opisywac te brązowe kolory ;D

Stary 2011-06-29, 04:11   #17
Reddishh
Rozeznanie

mhm, czyli bardziej kasztan.
Co do makijażu permamentnego trzeba poszukać naprawdę dobrego salonu i wcześniej najlepiej pozbierać jeszcze dobre wiadomości..bo potem może się to skończyć wręcz tragicznie.
Kto wie, może jeszcze kiedyś się wybiorę, ale jak narazie ogranicza mi to siedzenie w irlandii.
Stary 2011-06-29, 04:16   #18
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

ja znalazlam dziewczyne w Bydgoszczy co ma bardzo dobre receznje i galeria jej prac mi sie podoba. Masz racje, warto poszukac i nic nie robic na szybko.
Tak mysle ze ten odcien wlosow ma cos z kasztanowego...
Jak juz sie zdecydujesz na dekoloryzacje i nowy kolor pochwal sie zdjęciami
Powodzenia w przemianie!

Stary 2011-06-29, 04:59   #19
Reddishh
Rozeznanie

Myślę, że rozjaśnie i zakupię farbę jakoś w weekend, więc pewnie też zaraz po zamieszcze tutaj zdjęcia
Stary 2011-06-29, 12:13   #20
GretaKredka
Rozeznanie

Spodziewam się, że będziesz zaskoczona, ale według mnie jesteś Ciepłą Jesienią. Czarne włosy gasiły Cię totalnie, wyglądałaś tak smutno.

Dopasowałam Ci delikatny podkład, idealnie pod kolor dekoltu. Twoja skóra ma ciepłe podtony. Tego prawie nie widać na zdjęciach, ale wystarczy dobrze się wpatrzyć, zacząć dobierać Ci podkłady i kolor włosów...
Swoją tezę opieram też na tym co napisałaś w ankiecie. Zarówno Twoja skóra (prawdopodobie Ivory) oraz kolor oczu (oliwkowa szara zieleń) przynależą do tego podtypu.

A skoro jesteś Warm Autumn nie pasują Ci ani zimne kolory, ani złote. Najlepsze są te nasycone czerwonym pigmentem, czyli rudości. W związku z modą i szaleństwem na rudy kolor włosów, Ty należysz do tej mniejszości Polek, które mogą szaleć z rudym. Wrzucam Ci poglądowo kilka odcieni. Do tego trzecie zdjęcie - bardziej ciepły brąz niż rudy i już bardziej smutno.

Do tego masz dwie fajne stylizacje dla Warm Autumn. Kolor ametystowy jest obłędny. Kolor czarny, myślę że lubisz, też może być, byle nie w postaci golfów. Rude włosy ożywią czerń, a Ty będziesz mogła trzymać się swojego rockowego stylu. Jesienie świetnie też wyglądają w stylizacjach etnicznych i hippie, oczywiście tych utrzymanych w jesiennej kolorystyce.

Paleta Warm Autumn jest śliczna. Nikt nie musi biegać ubrany na pomarańczowo
Jak będziesz chciała to zrobię Ci bardziej rozbudowaną paletę, taką bez pomarańczowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien.jpg (30,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien (1).jpg (30,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien (2).jpg (32,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien (3).jpg (34,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien (4).jpg (33,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien (5).jpg (30,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepla_jesien (6).jpg (29,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepła_jesień_paleta.jpg (47,4 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warm_autumn.jpg (24,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warm_autumn2.jpg (23,3 KB, 40 załadowań)
Stary 2011-06-29, 12:16   #21
GretaKredka
Rozeznanie

Aha, Panie na górze, na palecie, to nie są ciepłe Jesienie. Ktoś wrzucił co popadnie....
Stary 2011-06-29, 13:39   #22
1988Marlena
Zadomowienie

Wow, faktycznie rudość Cię rozświetla!! Nadaje "życia" Twojej twarzy.
A patrząc na poprzednie fotki w życiu bym nie powiedziała że będzie Ci pasować

1988Marlena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:05   #23
GretaKredka
Rozeznanie

Możemy jeszcze wziąć pod uwagę bardziej stłumioną wersję Jesieni, czyli Soft Autumn. Zarówno Twoje oczy jak i skóra mogą podchodzić też pod Stłumioną Jesień. Tyle, że wszystkie celebrytki Soft Autumn, na zdjęciach zawsze są opalone, ozłocone. Stłumiona Jesień zawsze jest przedstawiana jakoś cieplej niż Ciepła, o ironio...
Przydałoby się Twoje zdjęcie z opalenizną. Pisałaś, że ładnie się opalasz.

Teraz pozostaje się zastanowić, która wersja podoba Ci się bardziej. Wersja wyrazistsza (tu jest dużo bladolicych), czy ta stłumiona?
Cały czas obracamy się w kręgu podobnych kolorów, tyle że soft jak to soft, jest bardziej soft
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Soft_Autumn_paleta.jpg (58,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Soft-Autumn-chart11.jpg (27,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stłumiona_jesień.jpg (9,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drew (1).jpg (26,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soft_autumn2.jpg (56,9 KB, 24 załadowań)
Stary 2011-06-29, 15:33   #24
jedza333
Raczkowanie

czarny odpada, pierwsze zdjęcie REWELACJA!

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

aj to pisanie w pośpiechu
chodzilo mi o to, że będzie Ci świetnie w takim kolorze według mnie. Czarne tworzą taki nienaturalny chełm i przyćmiewają Twoje delikatne rysy.
Stary 2011-06-29, 16:32   #25
GretaKredka
Rozeznanie

Wrzucam Ci jeszcze najbardziej pasujące do Ciebie kolory z palety Soft Summer, czyli tej spokojniejszej.

W zasadzie każdy z nich, a zwłaszcza dwa ostatnie, może znaleźć się w palecie Warm Autumn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta.jpg (27,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (1).jpg (27,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (2).jpg (27,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (3).jpg (27,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (4).jpg (28,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (5).jpg (28,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (6).jpg (27,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (7).jpg (27,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (8).jpg (27,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta (9).jpg (28,1 KB, 28 załadowań)
Stary 2011-06-29, 16:36   #26
GretaKredka
Rozeznanie

miało być Soft Autumn (nie Soft Summer)
Stary 2011-06-29, 18:04   #27
Reddishh
Rozeznanie

Ojojoj ale Pani mi zrobiła prezent, nie spodziewałam się tego

Co do tematu hm, miałam kiedyś rudy, bardziej w pomarańcz, czułam się dosyć dobrze, choć mój narzeczony mówił mi, że lepiej prezentuje się w brązowych włosach. W sumie też nieza bardzo chciała bym wracać do takiej faktycznej rudości i wolałabym jednak coś bardziej brązowawego..

Co do opalenizny..hm, ciężko z tym będzie, ale myślę, że dam rade znalezć jakieś starsze zdjęcie, choć nie będe bardzo opalona, bo ostatni raz kiedy się tak bardzo opaliłam to było jakoś 4 lata temu nad morzem.

Ja sama właśnie wolę bladość, ale niestety raczej nie stosuję żadnych preparatów i często gdzieniegdzie się opalam..

Dodaję zdjęcia. Nic innego nie posiadam niż to pierwsze, gdzie 2 lata temu byłam właśnie lekko opalona. Drugie zdjęcie jest właśnie w takiej rudości, ale nie chciałabym za bardzo do takiej wrócić.

Wolałabym więc coś bardziej stonowanego, bardziej w brązy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (67,7 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0009.jpg (41,0 KB, 340 załadowań)
Stary 2011-06-29, 18:44   #28
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Ojojoj ale Pani mi zrobiła prezent, nie spodziewałam się tego

Co do tematu hm, miałam kiedyś rudy, bardziej w pomarańcz, czułam się dosyć dobrze, choć mój narzeczony mówił mi, że lepiej prezentuje się w brązowych włosach. W sumie też nieza bardzo chciała bym wracać do takiej faktycznej rudości i wolałabym jednak coś bardziej brązowawego..
Panią pomińmy. Możemy być na Ty, przynajmniej odmłodzę się

Wiesz, to był zły odcień. Tobie pasują rude czerwonawe, nie pomarańczowe. Pomarańczowy, faktycznie nie jest Twoim kolorem. Jeśli kiedyś przyjdzie Ci ochota na rudy, nie rób marchewki. Wybierz raczej coś w zgaszonych czerwieniach. W ogóle zgaszone, brązowawe czerwienie to Twoje kolory. Zwróć uwagę na pierwsze trzy dopasowania (te z palet kolorów), totalna harmonia.

Teraz, jeśli masz ochotę na brąz, wybierz jakiś czerwonawy, nie złoto-karmelowy. Generalnie przy wyborze farb, kieruj się tym aby stosować te z czerwonym pigmentem, słabszym lub mocniejszym, ale czerwonym (nie pomarańczowym). Złote brązy nie zaszkodzą, ale też nie wydobędą Twojej urody.

Rozumiem, że stawiamy na Soft Autumn.

No i ten Twój nick...Reddishh...
Stary 2011-06-29, 18:53   #29
Reddishh
Rozeznanie

Ojtam z nickiem

Tak, stawiamy raczej na soft, przynajmniej na razie
Jako że ja jestem totalną dupą w kolorach czy możesz przytoczyć parę farb, kolorów na włosach właśnie w takich brązach o jakich mówisz? Chciałabym też zobaczyć jaki odcień rudości by mi pasował, szczerze w czerwonych nie czuje się za dobrze..
Stary 2011-06-29, 18:59   #30
GretaKredka
Rozeznanie

Powiedz mi jeszcze, czy te pierwsze zdjęcia, które dałaś, są w miarę nieprzekłamane kolorystycznie. Ja bazuję na nich, a tu może być totalna klapa...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości