Grzywka i kolczyk - proszę o pomoc! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-11, 00:28   #121
Reddishh
Rozeznanie

Dot.: Mała metamorfoza cichej dziewczyny

Ah, tak myślałam że właśnie o to chodzi..choć ona widze ma ciemne włosy spod spodu..w sumie myślałam, że to może dać naturalny efekt..bo włosy właśnie na górze przeważnie są jaśniejsze..no nie wiem, zobacze, może zrobię tak, ze góra powiedzmy taka, lub ciuteńkę ciemniejsza w tym odcieniu, a spod spodu jeszcze ciut ciemniejsze, ale w tym samym odcieniu?
Jeżeli nie, to faktycznie zafarbuję całość w kolorze, jak na jej górnych włosach
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 00:45   #122
GretaKredka
Rozeznanie

W naturalnych włosach przewijają się jaśniejsze refleksy. Kojarzą mi się one raczej z nieregularnymi pasemkami, niż z wyraźnie ciemnym spodem.
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 00:59   #123
Reddishh
Rozeznanie

W sumie racja..chyba faktycznie zrobię ten jeden kolor..hm, kredko, masz rację co do tych pasemek, refleksów jaśniejszych..zastanawiam się, czy by fryzjerki o coś takiego nie poprosić..z moich eksperymentów fajnie wyglądam z gdzie niegdzie "refleksem".
Choć farbowanie + pare refleksów będzie mnie kosztowało majątek tutaj..eh, zobacze...
Kurcze mam nadzieję, że wyjdzie..
Z tego co zauważyłam, chyba rude, ciemno -rude włosy najlepiej prezentują się przy bardzo gęstych (haczących nawet o efekt puchu) włosów..blondy wyglądają w nim jak siano, czarne jakoś nie naturalnie, a takie brązowo-rude, rude włosy wyglądają super..co o tym myślisz kredko?
jeżeli faktycznie tak jest..to jest to dobra wiadomość dla mnie, bo nie dość że z natury mam bardzo gęste włosy, to jeszcze są przesuszone i dodatkowo efekt puchu.

I jeszcze jedno, co taki kolor, ten, który ta dziewczyna ma na górze, może uwydatniać?
Stary 2011-07-11, 01:22   #124
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Z tego co zauważyłam, chyba rude, ciemno -rude włosy najlepiej prezentują się przy bardzo gęstych (haczących nawet o efekt puchu) włosów..blondy wyglądają w nim jak siano, czarne jakoś nie naturalnie, a takie brązowo-rude, rude włosy wyglądają super..co o tym myślisz kredko?

I jeszcze jedno, co taki kolor, ten, który ta dziewczyna ma na górze, może uwydatniać?
Fakt, ten efekt jest najlepszy przy rudych włosach.

Taki kolor wzmocni barwę tęczówek, delikatnie podkreśli naturalne rumieńce ( u Ciebie nie będzie to niekorzystne), sprawi że cera będzie wyglądała zdrowiej ( oczywiście u Ciebie bo cera Lata czy Zimy poszarzałaby), cała Twoja kolorystyka wejdzie w harmonijny tryb.
No i piegi jak się ucieszą
Stary 2011-07-11, 01:29   #125
Reddishh
Rozeznanie

mhm, to dobrze, że będzie harmonizowało to z piegami, ponieważ miewam je co chwila

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

tfu nie piegami tylko rumieńcami miałam napisać
Stary 2011-07-11, 01:54   #126
GretaKredka
Rozeznanie

Na ten temat opinie są sprzeczne. Wiele osób uważa, że czerwony pigment we włosach zbytnio zaczerwienia cerę.

Moje zdanie jest takie: jeśli jest to cera Jesieni, czerwony pigment nie ma prawa zrobić jej krzywdy. No chyba, że Jesień ma poważne problemy z naczyńkami i non stop jest różowiutka.

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Przemyśl to sobie. Jeśli często się różowisz i ten efekt długo się utrzymuje trzeba rudość mocno stonować. Możesz mieć rudą poświatę, ale na niskim poziomie.

Zauważ, że mocno rude włosy najlepiej wyglądają przy porcelanowej cerze. (z piegami ma się rozumieć )
Stary 2011-07-11, 02:08   #127
Reddishh
Rozeznanie

Właśnie wiem, chodziło mi raczej o to, że po prostu przy jakimś wysiłku się rumienie etc. tak to zawsze mam raczej bladą twarz, szczególnie, jeżeli jest na dworze zimniej..wybiorę jednak ten rudy, który mi przerobiłaś, wygląda świetnie, i będzie właśnie łatwiej zrobić go na moich włosach
Stary 2011-07-12, 01:30   #128
Ilsa Lund
Zakorzenienie

nie myślałaś nad powrotem do takiego efektu ?
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1309391690

Ilsa Lund jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 02:39   #129
Reddishh
Rozeznanie

Nie, pisałam już, że zle się czułam w takim kolorze..poza tym, on nie był najlepszy a że jestem idealistką to muszę mieć wszystko co najlepiej wygląda
Stary 2011-07-12, 05:19   #130
Reddishh
Rozeznanie

W porę pisze, bo dziś do fryzjera na 10:00 ale może ktoś zdąży jeszcze coś napisać.

Jak myślicie, jaka "fryzura" bardziej chodzi mi tutaj o grzywkę pasowałaby mi bardzizej, niż przedziałek na prosto? dodam że nie chce zmieniać tylko przedziałka np na bok. I nie chcę też obcinać włosów. Chodzi mi bardziej o grzywkę, czekam na odpowiedzi i(!) baaardzo mile widziane przeróbki, ponieważ jestem wzrokowcem
Stary 2011-07-12, 10:51   #131
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, pisałam już, że zle się czułam w takim kolorze..poza tym, on nie był najlepszy a że jestem idealistką to muszę mieć wszystko co najlepiej wygląda
szkoda że źle w nim się czułaś bo wyglądasz w nim najlepiej. Takie ostre kolory, mocny rudy czy czarny nie są dla Ciebie

Stary 2011-07-12, 14:19   #132
Reddishh
Rozeznanie

Nie, moim zdaniem najlepiej wyglądam w brązie, może pod wieczór dodam zdjęcia, wyszło świetnie, choć nie jest to bardzo rudy, ale właśnie mocny brąz z rudym
Stary 2011-07-12, 14:33   #133
Ilsa Lund
Zakorzenienie

to się dobrze składa bo na tamtym zdjęciu masz brąz farbnij się tak a nie opędzisz się od TŻta

Stary 2011-07-12, 15:45   #134
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Nie, moim zdaniem najlepiej wyglądam w brązie, może pod wieczór dodam zdjęcia, wyszło świetnie, choć nie jest to bardzo rudy, ale właśnie mocny brąz z rudym
Najlepiej wyglądasz w brązie bo to jest Twój naturalny kolor. Dodatkowe rude refleksy podkręcają Twoją jesienną urodę.

Czekam na fotki
Stary 2011-07-12, 16:07   #135
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
to się dobrze składa bo na tamtym zdjęciu masz brąz farbnij się tak a nie opędzisz się od TŻta
Co to jest TŻta?

Fryzjerka dosyć się z moimi włosami dziś męczyła, bo tu za jasne, tu za ciemne, i na grzywce mam trochę jaśniejsze a na czubku ciutkę ciemniejsze, ale nie dało się inaczej. Co do koloru niby jest fajnie, ale moim zdaniem to jeszcze nie to, myślę nad trochę ciemniejszym kolorem..ciemniejszą czekoladą może, miałam kiedyś, i było mi bardzo ładnie..eh, ale nie mam pieniędzy, a zwykłą farbą nie chce, i jestem w kropce.
Na rude brwi nie patrzcie, były dopasowane do włosów przed farbowaniem.

dodaję zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0398.jpg (62,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0396.jpg (68,9 KB, 134 załadowań)
Stary 2011-07-12, 19:12   #136
Ilsa Lund
Zakorzenienie

TŻ - towarzysz życia

tak też jest dobrze bo nie ma aż tak drastycznej różnicy w kolorze żeby poniszczyć włosy i podobają mi się te refleksy

Stary 2011-07-13, 00:32   #137
GretaKredka
Rozeznanie

Słabo Cię widać. Trudno ocenić.

Ale są dość ciemne. Chcesz jeszcze ciemniej?
I tak farba będzie się wypłukiwała. W bardzo ciemnych nie będziesz wyglądała naturalnie.

A co nie tak z odcieniem? Zbyt rudy?
Stary 2011-07-13, 01:59   #138
Reddishh
Rozeznanie

Wiem że słabo mnie widać, były na szybko robione, ponieważ dziś miałam ciężki dzień..
Co do farby ona wydaje się że jest taka ciemna, tak na prawdę, ma kilka odcieni, na "odrostach" jest czerwonawo-brązowa, pózniej zamienia się w taki, brązowo-rudo-blondowy, na grzywce mam trochę blondo rudego a końce mam znów trochę w ten czerwony brąz z jakąś nutą fioletu.
Wydaje się to tragicznie wyglądać, ale tak na prawdę nie widać tego aż tak, jednak mnie to trochę przeszkadza.. chciałabym przyciemnić troszeczkę brązową farbą (moje włosy z natury są ciemne) aby wyrównać tą farbę, tym bardziej właśnie, że farba i tak mi się dużo spłuczę, i wtedy dopiero będzie nierównomiernie.. jeżeli kupowałabym farbę, to fryzjerską w tutejszym sklepie z profesjonalnymi kosmetykami.

I mam jeszcze pytanie, do kogoś, kto zna takie farby profesjonalne, gdzie jakby farbę, barwnik kupuje się osobno, a utleniacz też osobno, jak to się potem robi?
Stary 2011-07-14, 01:27   #139
Reddishh
Rozeznanie

Dodaję zdjęcie z dzisiaj, włosy jeszcze nie myte.
I jak? wybaczcie ale nie mam innych zdjęć.

Myślę nad włosami. Chciałabym zrobić coś z grzywką (przeczesanie tylko po prawej czy lewej stronie odpada). Doradzicie mi coś?

Zdjęcie ( bo załącznik miał problemy znowu...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0423.jpg (67,4 KB, 129 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-18 o 09:04 Powód: post pod postem
Stary 2011-07-14, 02:03   #140
Ilsa Lund
Zakorzenienie

kurczę, jednak bym szła w coś troszkę jaśniejszego bo w świetle dziennym nie widać tych refleksów

Stary 2011-07-14, 02:33   #141
Reddishh
Rozeznanie

Oj, dobrze, dajmy już spokój z kolorem moich włosów, kupię profesjonalną farbę i ciutkę je przyciemnie, aby zniwelować nierówności i trochę przytłamsić taki czerwono-rudy odcień.

Chciałabym się jednak dowiedzieć, jak to z tą grzywką dla mnie
Mile byłyby widziane jakieś przeróbki też
Stary 2011-07-18, 04:40   #142
Reddishh
Rozeznanie

Grzywka i kolczyk - proszę o pomoc!

Jako że jakiś czas temu bardzo pomogły mi koleżanki przy metamorfozie z kolorem włosów (i nie tylko, za co bardzo dziękuję) chciałabym dowiedzieć się teraz, co poradzicie mi z grzywką i kolczykiem w wardze

Moje włosy są brązowe, za ramiona, bardzo gęste. Mają mniej więcej równą długość, ale grzywka jest troszkę pocieniowana, jednak nie krótsza niż za nos (parę włosków, reszta jest trochę dłuższa).
Chciałabym coś z nią zrobić, nie chciałabym jednak, przeczesywać tylko przedziałka na bok, chciałabym raczej jakoś ją obciąć, aby mi pasowała. Myślałam nad ścięciem jednej strony tak opadającą na oko (zdjęcie modelki) ale czekam, co Wy mi powiecie
Chodzi mi też o załagodzenie rysów twarzy, chciałabym wyglądać bardziej dziewczęco

I druga sprawa, mam kolczyk w wardze. Jako że trochę mi się już przejadł, chciałabym go zmienić i zrobić inny. Myślałam aby zrobić go po boku wargi.

Bardzo miłe będą wszelakie przeróbki zdjęć, ponieważ jestem wzrokowcem..

Co mi doradzacie w tych dwóch sprawach?
Liczę na szczere i pomocne komentarze

Dołączam zdjęcia.

pierwsze to modelka z mniej więcej taką grzywką, jaką chce, ale tylko ścięta z jednego boku, ciutkę dłuższa opadająca na oko ale nie tak postrzępiona (zaznaczyłam kreską mniej więcej przedziałek, jaki bym chciała przy takiej grzywce); reszta moje
Z góry bardzo przepraszam Was za jakość niektórych zdjęć, ale innych na prawdę narazie nie mam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 370x-1-c615d99f591c986f7b285a92e562e847[1].jpg (17,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0324.jpg (59,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0318.jpg (63,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0001.jpg (31,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0008 (2).jpg (32,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0151.jpg (64,8 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-18 o 09:04 Powód: watki lacze-prosze o zapoznaie sie z Regulaminem Metamorfoz.
Stary 2011-07-18, 23:56   #143
Reddishh
Rozeznanie

Dot.: Grzywka i kolczyk - proszę o pomoc!

To już wiem, dlaczego na mój wątek nikt nie odpowiada..
Stary 2011-07-19, 00:59   #144
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
To już wiem, dlaczego na mój wątek nikt nie odpowiada..
A co wiesz?

Nie mam czasu zrobić Ci przeróbek. Powiem tylko, że bardzo podobasz mi się bez grzywki. Jeśli koniecznie chcesz coś zmienić, zrób pół-grzywkę. Pocieniowany skos, który urozmaica fryzurę, ale nie jest typową grzywką.

Kolczyki z buzi wywal

Kup sobie coś fajnego, ale do uszu. Wklejam Ci pasujące do Twojej urody. Może to nie jest do końca Twój styl, ale wyglądałabyś bardzo ładnie. Są idealne dla Stłumionej Jesieni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Stłumiona_Jesień.jpg (18,4 KB, 11 załadowań)
Stary 2011-07-19, 01:33   #145
Reddishh
Rozeznanie

Ah, założyłam nowy wątek w metamorfozie, ale zapomniałam że powinnam go "zcalić" z tym. Ale myślałam, że zrobie osobno, ponieważ tyczył się czego innego, ale mniejsza o to.

Z tą grzywką właśnie nie chciałabym takiej raczej..sama nie wiem..

z tymi kolczykami w buzi, w nosie na pewno zostawię, ale ciągle myślę nad tym w wardze..

Co do kolczyków, nie jestem nie wiadomo jaką mroczniarą ostatnio zaczynam używać ciekawszych - nie czarnych ubrań, bo już jestem zmęczona Kolczyki bardzo mi się podobają, lubie takie wiszące, jednak chyba bardziej na jakąś impreze niż na co dzień?

Kredko jak już jesteśmy w tych tematach..powiedz mi, z jakich materiałów polecasz mi właśnie biżuterię? kolczyki etc.. złoto, czy raczej srebro?
Stary 2011-07-19, 01:48   #146
GretaKredka
Rozeznanie

Skoro ustaliłyśmy, że jesteś Soft Autumn srebro odpada, świetliste żółte złoto również. Idealne jest zgaszone złoto, nie musi być ciemne, ale musi być zgaszone, niebłyskotliwe. Prócz tego: stare złoto, drewno w naturalnych jasnych kolorach i stonowana miedź (ożywiona czymś jaśniejszym). Dla Ciebie najlepsze są kolory ziemi z ciepłą nutą. Przy czym biżuteria nie może być zbyt ponura. Powinna być ciepła, niepołyskująca, ale też nie totalnie zgaszona. Jak znajdę coś dla Ciebie wrzucę fotki.
Stary 2011-07-19, 03:18   #147
Reddishh
Rozeznanie

Dobrze, dzięki Ci

Faktycznie, takie bardzo błyskotliwe złoto niezbyt mi pasowało..

Czekam więc też na zdjęcia
Stary 2011-07-21, 01:10   #148
Reddishh
Rozeznanie

Kredko chyba o mnie nie zapomniałaś?
Stary 2011-07-21, 13:26   #149
_Devill_
Przyczajenie

moim zdaniem jestes bardzo ładna, w czarnych wlosach bylo Ci super!
a grzywki nie rób, bo wcale takie fajne nie są. masz ladne czolo, a grzywka tylko poszerza twarz.
sama chcialam i nie raz zalowalam jak pozniej wygladalam jak góralka.
_Devill_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:59   #150
Reddishh
Rozeznanie

heh, ja też w sumie co się zamierzam do jej zrobienia, to jakoś się zastanawiam i nic z tego nie wychodzi..w sumie od bardzo dawna zapuszczam już tą grzywkę, ponieważ zawsze to ona pierwsza się kruszyła..
Narzeczony też mi mówi, żebym nie robiła, chyba nie zrobie faktycznie..
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości