rozszerzone naczynka przy isotrexinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-18, 16:03   #1
gabi1989
Rozeznanie

rozszerzone naczynka przy isotrexinie

stosuję isotrexin od około 3 tygodni, wiem, że nie wolno wychodzić z nim na słońce, w piątek i wczoraj byłam na działce późnym popołudniem i zauważyłam wczoraj na twarzy rozszerzone naczynka, dziś jest ich jeszcze więcej, nigdy nie miałam problemu z rozszerzonymi naczynkami, bardzo żałuję, że wysmarowałam się tym lekarstwem o tej godzinie i nie zostałam w domu co mam teraz zrobić? myślicie, że to skutek połączenia tego leku i słońca?
gabi1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 22:52   #2
karolynka90
Zakorzenienie

Dot.: rozszerzone naczynka przy isotrexinie

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
stosuję isotrexin od około 3 tygodni, wiem, że nie wolno wychodzić z nim na słońce, w piątek i wczoraj byłam na działce późnym popołudniem i zauważyłam wczoraj na twarzy rozszerzone naczynka, dziś jest ich jeszcze więcej, nigdy nie miałam problemu z rozszerzonymi naczynkami, bardzo żałuję, że wysmarowałam się tym lekarstwem o tej godzinie i nie zostałam w domu co mam teraz zrobić? myślicie, że to skutek połączenia tego leku i słońca?
Już samo słońce rozszerza naczynka krwionośne, a isotrexin to silny lek, przy którym nie wolno wystawiać się na promieniowanie UV
Bardzo możliwe, że skóra, scieńczała i nadwrażliwa po isotrexinie, zareagowała silniej niż zwykle na słońce.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości