Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-20, 20:48   #3751
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hihi o podkladzie pisalam juz wyzej, teraz o kolorkach: mam sredni, moim zdaniem zaden nie jest rozowy, wszystkie raczej neutralne. nie sprawdzalam, czy ciemnieje, bo bylam przypudrowana i przybrazowiona... moge jutro sie temu jeszcze przyjrzec, zanim znikne na premiere
a co do lakieru alverde to nie psikalam go duzo, tylko pare razy puscilam mgielke na te moje fale... wgniotlam go troche potem i na poczatku sie przerazilam, ze je rozprostowal. ale po calym dniu wygladaja dalej dobrze - nieposklejane, naturalne fale a po zelu nivea mialam najpierw fajne sprezynki, a po godzinie juz takie nie-wiadomo-co (w sumie to cos miedzy lekkimi falami a prostymi drutami). jestem baaaardzo na tak!

ciesze sie, ze z wloskami ci sie udalo czyli mieszanka jak najbardziej nadaje sie do zniszczonych! postaraj sie min. co tydzien taka kuracje robic bedzie dobrze
Dziękuje za taki szczegółowy opis To podkład taki fajny, kolorki też, dobrze kryje i nie spływa.. zazdroszcze!!
Ciesze się, że lakierek tak dobrze się spisuję i takie fajne rzeczy z włoskami robi
TAK! Mieszanka jak najbardziej nadaję się do suchych i zniszczonych włosków Będę robiła sobie takie miksturki raz w tygodniu na pewno Dziękuje jeszcze raz za podpowiedzi

Pewnie nie będę miała już jutro okazji więc chciałam już teraz życzyć Ci: POWODZENIA na jutrzejszej premierze!!! Połamania nóżek i baaardzo długich owacji na stojąco!!

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
ja wiem... w sumie to teoretycznie nie nawet nowe avenki nie mozna...
tzn. mozna, tylko sie dzialanie jednego filtra prawdopodobnie oslabi. parsol jest destabilizowany nie tylko przez talk i mike, ale wlasnie przez glowne skladniki mineralow: dwutlenek tytanu i tlenek cynku. ja bym jednak nie robila paniki i smarowala sie tym, co sluzy i chroni. czyli jak nie pojawiaja sie przebarwienia i opalenizna, to znaczy, ze mieszanka dziala i nie ma co panikowac
Dzięki za odpowiedź A myślałam, że jednak nic się filtrom nie stanie. To sama już nie wiem, może jednak zamiast minerałów kupie jakiś podkład, tak na wszelki wypadek bo kwasić się będę chciała

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline  
Stary 2011-10-20, 20:51   #3752
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Pewnie nie będę miała już jutro okazji więc chciałam już teraz życzyć Ci: POWODZENIA na jutrzejszej premierze!!! Połamania nóżek i baaardzo długich owacji na stojąco!!
A czy ja się dowiem co robi Pani Cloche?

Cameroon ja tez się rozglądam za takimi sklepami ale od niedawna więc malo widziałamjak Ty gdzieś takie zobaczysz to też daj znać

Cloche moje naczynka na policzkach nie tolerują żadnego alkoholu w kosmetykachtrochę szkoda bo on dezynfekuje,niby się staram żadnego świństwa nie kłaść ale kupę słowika nałożyłam
Stary 2011-10-20, 20:52   #3753
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
ach tam opowiadasz bylam i patrzac w lustra w swietle reflektorow sklepowych wygladalam naprawde normalnie! wyraznie, ale normalnie... czyli na scene moge jeszcze ciut wiecej nalozyc a jak wrocilam do domu, to moj facet powiedzial: co ty taka czerwona? i dlaczego masz takie wielkie oczy?!
ja mu tlumacze: to makijaz! troche brazera i wyrazisty roz... no i krecha nad okiem z ogonkiem... tak scenicznie, testy!
po tym, jak wszystko zmylam, on stwierdzil: tak tez ladnie wygladasz.
no wiec ja sie pytam was, moje drogie... PO CO wymyslono makijaz??? strata czasu i kasy... no ale dobra, na scene bedzie
anulka, ty mi zdawaj relacje z alvowych cudeniek, tak na dluzsza mete szczegolnie. moze sie kiedys bym znow skusila, jak zahacze o ten bio-market, tam maja alvy pod dostatkiem
a co do lakieru alverde to nie psikalam go duzo, tylko pare razy puscilam mgielke na te moje fale... wgniotlam go troche potem i na poczatku sie przerazilam, ze je rozprostowal. ale po calym dniu wygladaja dalej dobrze - nieposklejane, naturalne fale a po zelu nivea mialam najpierw fajne sprezynki, a po godzinie juz takie nie-wiadomo-co (w sumie to cos miedzy lekkimi falami a prostymi drutami). jestem baaaardzo na tak!

Scena jak z czerwonego kapturka (babciu, babciu, dlaczego masz takie duze oczy? )
Fajny ten lakier, tez bym taki chciała....

Cloche - jeszcze raz owacji na stojąco jutro i koniecznie napisz nam później ze szczegółami jak było
Stary 2011-10-20, 20:55   #3754
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Szatanko sklep Khadi to to samo co helfy. Oni realizują zakupy właśnie przez helfy. Tak jak banlab i kilka innych sklepów. To ten sam dystrybutor.

Mój brat w szpitalu. Ma odmę opłucnową. W szoku jestem. Jakoś tak....
OjTrzymam kciuki żeby brat jak najszybciej wyzdrowiałnie martw się, będzie dobrze

Czyli że najlepiej wybrać sklep gdzie jest największy asortyment bo wtedy przesyłka taniej wychodzi kupując w jednym miejscu

Cytat:
zeby sprzedawali kremy/fluidy itp w tubeczkach 5 ml...
Mnie się dziewczyny dziwiły nieraz na wspólnych zakupach czemu nie kupuję pełnych wymiarów kosmetyków.Biorę BB kremy po 5 ml i przeważnie i nawet jak mi coś podpasi to nie moge kupić pełnego wymiaru bo dziewczyny zaraz coś nowego wynajda i w ten sposób mam kilkadziesiąt kosmetyków po kilka-kilkanaście ml a te kremy są naprawdę wydajnenie mam kiedy tego zużyć to po co mi większe opakowanie

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-10-20 o 21:01
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-10-20, 20:59   #3755
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Dzięki A wiesz coś może o filtrach Biodermy czy one mogą być łączone z minerałami?

Dostałam paczuche z Biolandera, takich pare drobiazgów, postaram się jutro wrzucić fotki
Cloche napisała,ja podzielam jej zdanie Bioderma też ma całkiem całkiem te filtry...
Tzn. ja ogólnie staram sie uważać na makijaż - ale tyle tych minerałów nakładam,co kot napłakał ( i powodzenie jutro

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-10-20, 21:11   #3756
cloche
Zakorzenienie

cameroon, jesli chcialas sie zdecydowac na mineraly tylko dlatego, ze mialyby sie nie gryzc z filtrem, to nie ma sensu. teraz bedzie nie-naturalnie: juz lepiej sie sprawdza podklady, gdzie mineraly sa zamkniete w silikonowych otoczkach. zdaje sie, ze toleriane taki jest - ja go bardzo lubie, bo zakrywa wszelkie swinstwa i wysypki po roznych niewypalach kosmetycznych, a przy tym jakos mi skore koi. jak pigmenty sa w tym silikonie, to nie maja stycznosci z filtrem i nie moga "pochlonac" jego wlasciwosci. tak to sobie tlumacze rozwiazaniem moze byc ewentualnie podklad z wysokim filtrem. mi shiseido z spf 30 wystarcza, nawet na urlopie we wloszech go stosowalam na twarz i wygladalam przy wszystkich jak biala dama

szatanka, ano aktorstwa mi sie zachcialo i jutro pierwszy wystep w pol-amatorskim teatrze
jesli masz problemy z naczynkami, to faktycznie od alkoholu z daleka... musi byc to strasznie denerwujace, szczegolnie jesli chcesz smarowidla naturalne ja bym sie w takiej sytuacji skupiala na olejach, hydrolatach i ekstraktach ziolowych bezalkoholowych. ale i tak by tyle rzeczy kusilo... ach

kurcze, tyle piszecie o tych bb kremach... i mozna je kupic po 5 ml mnie by interesowaly sklady...

jutro wam nie napisze pewnie, bo impreza bedzie i wroce do domu w srodku nocy... jak odespie, to dam znac
cloche jest offline  
Stary 2011-10-20, 21:26   #3757
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:

szatanka, ano aktorstwa mi sie zachcialo i jutro pierwszy wystep w pol-amatorskim teatrze
napewno olśnisz widownię swoim występemmakijazem też prz okazji

Cytat:

jesli masz problemy z naczynkami, to faktycznie od alkoholu z daleka... musi byc to strasznie denerwujace, szczegolnie jesli chcesz smarowidla naturalne ja bym sie w takiej sytuacji skupiala na olejach, hydrolatach i ekstraktach ziolowych bezalkoholowych. ale i tak by tyle rzeczy kusilo... ach
Kiedyś nie miałam takiego problemuna starość mi się przyplątało
Używam oleje, hydrolatów nie cierpię bo uważam że nic dobrego mi nie robią

Cytat:

kurcze, tyle piszecie o tych bb kremach... i mozna je kupic po 5 ml mnie by interesowaly sklady...
TUTAJ są wspólne zakupy
TUTAJ są niektóre składy
Stary 2011-10-20, 21:50   #3758
kamanda77
Rozeznanie

GG do kamanda77

jutro postaram się sfocić mój mini zbiorek

jedynie ostatki zdrowego rozsądku powstrzymują mnie przed kolejnymi zakupami przez Was
ale sa tą naprawde ostatki

muszę, muszę, muszę zużyć najpierw to co mam (niekoniecznie naturalne)
bo jak przyjeżdżają rodzice w odwiedziny to chowam kosmetyki po szafkach
kamanda77 jest offline  
Stary 2011-10-20, 22:35   #3759
cloche
Zakorzenienie

szatanka, dziekuje slicznie! bede musiala przeanalizowac te cholerstwa... w niemczech dostepny jest niby-BB-cream od garniera. czyli po prostu tonujacy krem z filtrem cos kolo 15 i jakimis tam ekstraktami. czym sie rozni od "oryginalow" - chcialabym wlasnie sprawdzic. ogolnie mam jednak nadzieje, ze tych tworow nie bede potrzebowac, jak tylko doprowadze skore do porzadku po ostatnich stresach

kamanda och jak ja cie rozumiem!

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

nie no... smiech na sali... spojrzalam w sumie tylko na pare skladow, ale zadnych cudow tam nie ma... a do tego w niektorych wychwalany jest wysoki filtr oparty tylko na niezbyt odkrywczym filtrze UVB i obu filtrach mineralnych, ktore przed pelnym spektrum UVA nie chronia. na pierwszy rzut oka bardziej mi przypadl garnier do gustu, ale pewnie i tak go nie kupie - zostaje przy naturze! fajnie, przynajmniej mnie te skosnookie kremy nie beda teraz kusic!
cloche jest offline  
Stary 2011-10-20, 22:53   #3760
aga89s
Rozeznanie

Witam po krótkiej przerwie!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odłączyć anuli internet, odłączyć anuli internet
Kijanka - to Twoja wina!!! Wrzucałam Ci link do olejku khadi i całkiem niechcący mój wzrok przykuły maseczki do włosów khadi amla i shikakai..... Kurcze, jakie one fajne
Tak - to zdecydowanie Twoja wina
brak internetu może dużo zmienić, przez ostatnie kilka dni trwałam w postanowieniu, że nic nie zamawiam aż do nowości LF, ale zaczęłam nadrabiać zaległości i już nie mogę powstrzymać się od zakupów... nawet nie wiecie jak tęskniłam, normalnie przez ostatnie dwa tygodnie chodziłam taka przygaszona, a do tego właśnie robi mi się paskudny jęczmień na oku...

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ano - na naczynka,to rzeczywiście hard core

Warszawianki może któraś chętna do zamówienia z naturalisa???
ja, ja, ja! ale potrzebuję tylko frakcji sojowej. tylko nie wiem czy chcesz jeszcze ze mną zamawiać, bo ostatnie zakupy na biolanderze były trochę pechowe...

Cytat:

jutro wam nie napisze pewnie, bo impreza bedzie i wroce do domu w srodku nocy... jak odespie, to dam znac
powodzenie!

kto wykupił wszystkie muślinowe ściereczki ze wszystkich body shopów ? i gdzie to można jeszcze kupić?

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-10-20 o 23:09
aga89s jest offline  
Stary 2011-10-21, 00:59   #3761
kijanka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Szamponów uzywam na zmianę i tak:
1.Farmonu pokrzywowy robi mi taką fajną czuprynę , podnosi i usztywnia włosy - nie obciążą , włosy są świeże , sypkie
2.Yes to - zdecydowanie większa objętość , włosy mięsiste , nawilżone
3.Z brązowym cukrem - podobnie jak pomidorowy ale chyba bardziej obciąża jednak efekt bujnych włosów wart jest codziennego mycia .

Odżywka Alterra - mam wlosy do żuchwy i nakładam przed rozczesaniem malutko wilkości groszku i nie spłukuję . Wlosy ladnie błyszczą i dobrze się układają Z odzywkami tylko taka metoda się u mnie sprawdziła . Jesli nakładam większą ilość , trzymam zalecany czas i spłukuję włosy są obciążone i szybciej się przetłuszczają . Sprawdzałam to na innych odzywkach i efekt za każdym razem był taki sam.

Odżywka Potter's z aloesem - do mycia włosów , raz umyłam i coś mnie podkusiło by na koniec spłukać żelem z siemienia lnianego i to nie był dobry pomysł włosy ciężkie , matowe do kitu. Mycie tą odzywką napewno powtórze.

Po myciu obowiązkowo okrągła szczotka i suszarka.
dzięki

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
kijanka89 jest offline  
Stary 2011-10-21, 08:00   #3762
grazkako
Zadomowienie

Ozesz naskrabalyscie od wczorajszego konca pracy tyle , że do sniadania będę czytać .
cloche dziś Twój wielki dzień , połamania , owacji na stojąco i świetnej imprezki po premierze no i żeby nie było całkiem OT olśniewającego oczywiście naturalnego makijazu ,
Stary 2011-10-21, 08:12   #3763
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja, ja, ja! ale potrzebuję tylko frakcji sojowej. tylko nie wiem czy chcesz jeszcze ze mną zamawiać, bo ostatnie zakupy na biolanderze były trochę pechowe...
Oj tam zaraz pechowe Przesz się nic takiego nie stało - jedno,co się stało,to wzrosła moja nieufność do biolandera - jak pierwszy raz zamawiałam,było podobnie - co mnie trochę do nich zraziło - i oto moje drugie zamówienie

Napisz proszę na pw linka co tam potrzebujesz z naturalisa i zapraszam więcej warszawianek - do podziału kosztów wysyłki

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-10-21, 08:33   #3764
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Oj Czyli że najlepiej wybrać sklep gdzie jest największy asortyment bo wtedy przesyłka taniej wychodzi kupując w jednym miejscu

Mnie się dziewczyny dziwiły nieraz na wspólnych zakupach czemu nie kupuję pełnych wymiarów kosmetyków.Biorę BB kremy po 5 ml i przeważnie i nawet jak mi coś podpasi to nie moge kupić pełnego wymiaru bo dziewczyny zaraz coś nowego wynajda i w ten sposób mam kilkadziesiąt kosmetyków po kilka-kilkanaście ml a te kremy są naprawdę wydajnenie mam kiedy tego zużyć to po co mi większe opakowanie
Wiesz, jak jest większy asortyment, to sie z reguły nie płaci kosztów przesyłki, bo rzadko kiedy uda sie kupić tak mało, żeby trzeba było ja pokrywać - z reguły od 200 przesyłka na koszt sklepu (bio-beauty zaszalało i darmowa przesyłka od 100 ).
Ja tez lubie miniaturki jest zawsze tyle rzeczy, których chciałabym spróbować szkoda, że szamponów raczej nie ma w miniaturkach - pokupowałabym sobie po trochu każdego i byłoby prościej, a tak stoi tyle pełnowymiarowych i pootwieranych szamponów....
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Witam po krótkiej przerwie!

brak internetu może dużo zmienić, przez ostatnie kilka dni trwałam w postanowieniu, że nic nie zamawiam aż do nowości LF, ale zaczęłam nadrabiać zaległości i już nie mogę powstrzymać się od zakupów... nawet nie wiecie jak tęskniłam, normalnie przez ostatnie dwa tygodnie chodziłam taka przygaszona, a do tego właśnie robi mi się paskudny jęczmień na oku...

Bardzo sie cieszę, że już wróciłaś
Naturalis miał swojego czasu frakcję bezgrudkową, ale teraz nie widzę. I mają fajny nawilżacz cukrowy i strasznie lubię ich hydrolaty, płynny aloes i kompleks na naczynka jest niezły (Szatankę powinien zainteresować).
Stary 2011-10-21, 08:45   #3765
magnesita
Zadomowienie

Witajcie piątkowo Kochane Wizażanki
clohe powodzenia dzisiejszego wieczorujestem pewna że powalisz wszytskich na kolana:roz a:
Ja dzisiaj rozpoczynam ciąg dalszy rozjaśniania włosów....mam nadzieję że pójdzie lepiej niż ostatnio
Zauważyłam też że olejek z drzewa herbacianego bardzo ładnie mi goi moje paskudy na razie zostaję przy nim aż pozbędę się wszystkiego

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-10-21, 08:58   #3766
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź A myślałam, że jednak nic się filtrom nie stanie. To sama już nie wiem, może jednak zamiast minerałów kupie jakiś podkład, tak na wszelki wypadek bo kwasić się będę chciała
caameroon tutaj link do stabilnych filtrów aktualizowany w maju ubieglego roku. U mnie się sprawdziła Soraya .

anula nie chciała bym narazić cię na kolejne lanie więc powiem ,że znalazlam kilka żółtków: Lucy Minerals LaurEss , Joppa , adorned with Grace i Lumiere FF . Moew niestety nie mam jesli chcesz potestować podaj adres na pw -bedę dziś szła na poczte

margoltka, kamanda77 - witajcie

zai trzymajcie się , będzie dobrze

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-21 o 08:59
grazkako jest offline  
Stary 2011-10-21, 09:14   #3767
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
caameroon tutaj link do stabilnych filtrów aktualizowany w maju ubieglego roku. U mnie się sprawdziła Soraya .
U mnie także soraya nic się nie świecę, wchłania się do matu jak zwykły krem, opakowanie z pompką...bardzo dobry filtr

magnesita jest offline  
Stary 2011-10-21, 09:26   #3768
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

anula nie chciała bym narazić cię na kolejne lanie więc powiem ,że znalazlam kilka żółtków: Lucy Minerals LaurEss , Joppa , adorned with Grace i Lumiere FF . Moew niestety nie mam jesli chcesz potestować podaj adres na pw -bedę dziś szła na poczte

Masz rację..... Cciiiiii..... Caameroon czuwa, jeszcze mnie po wczorajszym cztery litery bolą

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Użyłam dzisiaj różu rhea seashell - strasznie malutka próbka.... Kosmetyk też raczej z tych mało wydajnych w stosowaniu bedzie, bo próbując wydostac go ze struny duużo mi sie go sypnęło. Ale jak zaczęłam nakładać i poprawiac to w końcu zuzyłam wszystko co sie sypnęło i efekt jest bardzo delikatny - no ale kolorek jest jaśniuśki . Jestem zadowolona, bo ciężko będzie z nim przesadzić a kolorek delikatny, ładny dla takich marnych praktyków świetna sprawa.
Stary 2011-10-21, 10:13   #3769
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
No własnie cały czas zastanawiałam się o co chodzi z tym zapachem spiruliny bo moja w ogóle nie śmierdzi Ja mam taką z ecospa: http://www.ecospa.pl/spirulina-ekstr...owy-p-147.html Dodaje ją do maseczki z glinki, bardzo ładnie nawilża i odżywia skórę, zapobiega podsuszeniu przez glinkę zieloną ale za to trochę słabiej wtedy oczyszcza. W ogóle maseczka z glinki jest wtedy ciemniejsza w sensie ciemnej zieleni i taka zostaje do zmycia, jakby nie wysycha do końca. Też tak jest ze sproszkowaną?
Bo ty masz ekstrakt glicerynowy, a ja mam op prostu sproszkowane algi z ZSK http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina
Maseczkę barwią na ciemnozielony kolor, a pachną... hmm... wysuszoną rybą, wodnym zielskiem, czymś słonym... no wysuszonymi algami po prostu. Podobnie, acz mniej intensywnie rzeczywiście pachną algi w które jest zawijane sushi
Działa jak w opisie na stronie: nawilża, odżywia, uelastycznia, zostawia tak fajnie wypoczętą i świetlistą twarz. Nie zaobserwowałam, żeby pomagała w nie zasychaniu maseczki, ale też ja zawsze jakiś olej albo olejek domieszam, wiec mi w ogóle nie zasychają

Ja wczoraj swoje włoski "nakarmiłam" mieszanką olei:
- rycynowy;
- kokosowy;
- troszkę makadamii;
0 olejek rozmarynowy;
Lubią to

Cytat:
mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie
czytam od dawna, notuję, edukuję się
mój zbiorek na tą chwile niewielki, ale muszę zużyć to co mam bo nie dałabym rady przecisnąc się pod prysznic gdybym się rzuciła na wszystko o czym piszecie
No jasne, witamy
Tia, troszkę to pobędziesz i to zdanie będzie brzmiało:
"Muszę powiększyć prysznic, a najlepiej całą łazienkę, bo przecież muszę mięć ten nowy, wspaniały (i tu do wyboru: szampon, olej, mydełko, żel, hydrolat, etc.. "

Cytat:

Cytat:
ach tam opowiadasz bylam i patrzac w lustra w swietle reflektorow sklepowych wygladalam naprawde normalnie! wyraznie, ale normalnie... czyli na scene moge jeszcze ciut wiecej nalozyc a jak wrocilam do domu, to moj facet powiedzial: co ty taka czerwona? i dlaczego masz takie wielkie oczy?!
ja mu tlumacze: to makijaz! troche brazera i wyrazisty roz... no i krecha nad okiem z ogonkiem... tak scenicznie, testy!
po tym, jak wszystko zmylam, on stwierdzil: tak tez ladnie wygladasz.
no wiec ja sie pytam was, moje drogie... PO CO wymyslono makijaz??? strata czasu i kasy... no ale dobra, na scene bedzie
Cytat:
Scena jak z czerwonego kapturka (babciu, babciu, dlaczego masz takie duze oczy? )

A w ogóle przypomniał mi się kawał... ale kosmaty wiec na biało będzie:
Przychodzi Czerwony Kapturek do Babci:
- Dzień dobry Babciu dlaczego masz takie wielkie oczy?
- Żebym cię mogła lepiej widzieć.
- A dlaczego masz takie wielkie uszy?
- Żebym cię mogła lepiej słyszeć.
- Babciu , ale dlaczego ty masz taki wielki ogon?
- To nie jest ogon!

Cytat:

jedynie ostatki zdrowego rozsądku powstrzymują mnie przed kolejnymi zakupami przez Was
ale sa tą naprawde ostatki

muszę, muszę, muszę zużyć najpierw to co mam (niekoniecznie naturalne)
To chwilowe, na prawdę, zaraz minie
Potem zaczniesz chować rodziców do szafki, będzie łatwiej

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline  
Stary 2011-10-21, 10:19   #3770
magnesita
Zadomowienie

Cytat:

Użyłam dzisiaj różu rhea seashell - strasznie malutka próbka.... Kosmetyk też raczej z tych mało wydajnych w stosowaniu bedzie, bo próbując wydostac go ze struny duużo mi sie go sypnęło. Ale jak zaczęłam nakładać i poprawiac to w końcu zuzyłam wszystko co sie sypnęło i efekt jest bardzo delikatny - no ale kolorek jest jaśniuśki . Jestem zadowolona, bo ciężko będzie z nim przesadzić a kolorek delikatny, ładny dla takich marnych praktyków świetna sprawa.
Ja właśnie taki delikatny efekt najbardziej lubię bo mam jasną karnację i wszystkie ciemniejsze róże robią ze mnie malowaną lalę lubię takie odcienie które są zbliżone do orgasm z narsa

magnesita jest offline  
Stary 2011-10-21, 10:37   #3771
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

- To nie jest ogon!
już sprzedałam dalej

Nie jestem pewna ale wydaje mi się , że moje skarpetki po całodziennej wędrówce po górach mają podobny zapach do spiruliny . Ale i tak ją wielbie

Wczorajsze popołudnie spędziłam z Sesą na skórze głowy i biedronkowym olejem winogronowym na włosach . Super połysk. A już myślałam , że na moich blond strąkach nie doczekam się takiego efektu .
Stary 2011-10-21, 10:53   #3772
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Bo ty masz ekstrakt glicerynowy, a ja mam op prostu sproszkowane algi z ZSK http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina
Maseczkę barwią na ciemnozielony kolor, a pachną... hmm... wysuszoną rybą, wodnym zielskiem, czymś słonym... no wysuszonymi algami po prostu. Podobnie, acz mniej intensywnie rzeczywiście pachną algi w które jest zawijane sushi
A czy takie algi to sushi to mogą być?Bo tylko takie mam w domu
Cytat:

Wczorajsze popołudnie spędziłam z Sesą na skórze głowy i biedronkowym olejem winogronowym na włosach . Super połysk. A już myślałam , że na moich blond strąkach nie doczekam się takiego efektu .
Kurde że ja wcześniej nie pomyślałam o tym winogronowym z biedrydobry jest?

magnesita jest offline  
Stary 2011-10-21, 10:58   #3773
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A teraz moje ostatnie nabytki wklejam tylko to, czego nie pokazywałam wczesniej (darowałam sobie 3 butle micela i druga buteleczke podkładu)
1 zdjęcie:
- błyszczyki naturado
- henna z mazideł a na niej witC
- scrub solny
- alva: spray regenerujący, krem do rak, krem oczyszczający i próbki

2 zdjęcie to próbki róży edm, rhea - róże, puder rozswietlający i pudry brązujące.
Piękne zakupy! Aniu, możesz mi napisać gdzie kupiłaś róże EDM?
Cytat:

współczuję.. Mam nadzieję, że szybko poczuje się lepiej.
Cytat:

gayenka, no tak, w cieszynie to sie mozesz obkupic kompakt alverde krycie utrzymal, nie scieral sie, ale po paru godzinach sie swiecilam juz. oczywiscie zadna to dla mnie nowosc, po prostu trzeba to odcisnac w bibulke i przypudrowac. zaleta taka, ze nie zwarzylo sie, czyli podklad zostal na twarzy, a nie na bibulce. trzeba z nim troche tez uwazac przy suchych skorkach, mysle tez, ze w zmarszczkach moze sie uzbierac. ale raz dwa rozetrzec mozna - ogolnie za ta cene to fajna sprawa. po zmyciu skora jest calkiem fajna, czyli nie dusila sie pod podkladem. na zbyt ciezkie, nieciekawe skladowo podklady moja skora reaguje w ciagu godzin, wiec tutaj moge byc juz spokojna

ou jeah ten podkład musi wpaść w moje łapki!
Cytat:

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

nie no... smiech na sali... spojrzalam w sumie tylko na pare skladow, ale zadnych cudow tam nie ma... a do tego w niektorych wychwalany jest wysoki filtr oparty tylko na niezbyt odkrywczym filtrze UVB i obu filtrach mineralnych, ktore przed pelnym spektrum UVA nie chronia. na pierwszy rzut oka bardziej mi przypadl garnier do gustu, ale pewnie i tak go nie kupie - zostaje przy naturze! fajnie, przynajmniej mnie te skosnookie kremy nie beda teraz kusic!
Phi. Nie popisali się.
Cytat:

- To nie jest ogon!
Padłam
Cytat:

Potem zaczniesz chować rodziców do szafki, będzie łatwiej

Chciałam się poskarżyć. Panowie naprawili jedno w mojej Śnieżynce, ale popsuli coś innego. I znowu jest u mechanika. Pozabijam ich!
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-10-21, 11:11   #3774
anula_ga
Zakorzenienie

Vea.........

Gayenka edm kupowałam tu. Można kupic taniej (próbki mniejsze, ale wystarcza nie wiele uzyć) na all ja kupowałam na tej stronie, bo maja duże próbki a takie własnie były mi potrzebne (wspólne zakupy z 3 innymi osobami i próbki do podziału).
To teraz Ty idź do mechanika i tez mu coś popsuj.....
Stary 2011-10-21, 11:18   #3775
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Chciałam się poskarżyć. Panowie naprawili jedno w mojej Śnieżynce, ale popsuli coś innego. I znowu jest u mechanika. Pozabijam ich!
A to partacze!!Niech teraz naprawiają za darmo skoro popsuliTo się nazywają "fachowcy"...

magnesita jest offline  
Stary 2011-10-21, 11:31   #3776
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:

Co tam BB ale reszta pielęgnacji mi bardzo służyA BB nie wszystkie ale dobre są i wygodne

Cytat:
Wiesz, jak jest większy asortyment, to sie z reguły nie płaci kosztów przesyłki, bo rzadko kiedy uda sie kupić tak mało, żeby trzeba było ja pokrywać - z reguły od 200 przesyłka na koszt sklepu (bio-beauty zaszalało i darmowa przesyłka od 100 ).
Ja tez lubie miniaturki jest zawsze tyle rzeczy, których chciałabym spróbować szkoda, że szamponów raczej nie ma w miniaturkach - pokupowałabym sobie po trochu każdego i byłoby prościej, a tak stoi tyle pełnowymiarowych i pootwieranych szamponów....
Nie kuś Kobieto nie kuś

Cytat:
kompleks na naczynka jest niezły (Szatankę powinien zainteresować).
Że niby co....znalazłaś nową do kuszenia?te co już skusiłaś Ci nie wystarczą?Ty nick powinnaś zmienić

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
U mnie także soraya nic się nie świecę, wchłania się do matu jak zwykły krem, opakowanie z pompką...bardzo dobry filtr
Potwierdzamja mam Sorayę 45

Cytat:

A widzisz....da się pomalować ładnie różem? trening czyni mistrzaoby tak dalej

Cytat:

- To nie jest ogon!

: hahaha:
Stary 2011-10-21, 11:47   #3777
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

Nie kuś Kobieto nie kuś

Że niby co....znalazłaś nową do kuszenia?te co już skusiłaś Ci nie wystarczą?Ty nick powinnaś zmienić

A widzisz....da się pomalować ładnie różem? trening czyni mistrzaoby tak dalej

Oj tam, oj tam
Miałam ten kompleks na naczynka wymieszałam z hydrolatem z kocanki - fajne to było
No da się malowac różem, da się, miałaś rację Czy ładnie to kwestia dyskusyjna - mi sie podoba takie bardzo jasne używam na razie, zawsze bezpieczniej
Stary 2011-10-21, 11:52   #3778
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Oj tam, oj tam
Miałam ten kompleks na naczynka wymieszałam z hydrolatem z kocanki - fajne to było
No da się malowac różem, da się, miałaś rację Czy ładnie to kwestia dyskusyjna - mi sie podoba takie bardzo jasne używam na razie, zawsze bezpieczniej
Ja mam olej z kocanki i tak nie śmierdzi jak hydrolat
Nabierzesz wprawy na jasnym różu a potem Wizażystką zostaniesz
Stary 2011-10-21, 11:56   #3779
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurde że ja wcześniej nie pomyślałam o tym winogronowym z biedrydobry jest?
W kuchni tylko tego używamy To taki bardzo leciutki olej z przewagą omega 6 i 3 nie wyczuwa się praktycznie tłustości . A włosy jak napisała myszka2020 : połysk , sprężyste , nawilżone . Ale nie dodaje objętości , nie są mięsiste tak jak w przypadku olejów z przewagą omega 9.
Stary 2011-10-21, 12:09   #3780
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam olej z kocanki i tak nie śmierdzi jak hydrolat
Nabierzesz wprawy na jasnym różu a potem Wizażystką zostaniesz

Zgadzam się, że olej nie pachnie tak intensywnie jak hydrolat, ale dla mnie hydrolat nie smierdzi- po prostu ma intensywniejszy zapach zielska dla mnie chyba niewiele rzeczy śmierdzi w stopniu utrudniającym używanie przy spirulinie to miałam odruch ale ja po prostu nie lubię smrodu ryb, świeżego mięsa, spalin, zatęchłej wody i psa

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
W kuchni tylko tego używamy To taki bardzo leciutki olej z przewagą omega 6 i 3 nie wyczuwa się praktycznie tłustości . A włosy jak napisała myszka2020 : połysk , sprężyste , nawilżone . Ale nie dodaje objętości , nie są mięsiste tak jak w przypadku olejów z przewagą omega 9.
Ja tez lubie olej winogronowy
swojego czasu bardzo dużo zuzywałam, bo robiłam na nim olejki myjące do paszczy

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości