Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-30, 19:33   #4171
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witam w niedzielne popołudnie
Proponuję dietę zacząć od jutra a dziś zapraszam na kawe i rafaello .

Wyłudziłam w aptece próbki Sanoflore :
1.Krem -eliksir przeciw starzeniu (okropnie to brzmi)
2.Zmysłowy krem ujędrniajacy ( to już lepiej )
3.Aromatyczno-wzmacniajacy krem pod oczy

Anula no to choc jeden podkład jest dobry , wobec tego pozostałe napewn są za żółte i za ciemne A jak cienie ?

mhm0808 super pomysł .
Ja nie lubie słodyczy, ale to Twoje rafaello
brawo za dar przekonywania, bo wyłudzić coskolwiek w aptece to naprawdę ciężka fizyczna praca - przynajmniejw tych aptekach, które ja odwiedzam.
Grazka, jeden z kolorów lucy jest jest dobry, tylko jakoś z lucy mi nie idzie cień na razie uzyłam jeden - lauress i bardzo mi sie podobał mam nadzieje, że teraz będę ciut wolniejsza i potestuje tez inne cienie. Tylko rano, jak się kąpię i ubieram i wyjmę cienie od Ciebie to tak na nie patrzę, patrzę, podziwiam, nie moge się zdecydować, a jak juz wreszcie wybiorę to musze wychodzić

Małgosia obiecuję Ci, że zrobię przegląd kosmetyków i jutro zorientuję się w zasadach zakładania wątku wymiankowego w razie czego będę Cię prosić o pomoc jako doświadczoną przekupkę pomysł ze zdjęciem niepotrzebnych kosmetyków bardzo mi sie podobał

Wiecie, chyba polegnę na gruncie naturalnym w kwestii łupieżu.... nabyłam w aptece mało naturalny szampon, bo kolejny tydzień z sesą i szamponem khadi guzik dał.......
Potrzebowałam dzisiaj 2 krople olejku herbacianego, biorę, patrzę, a tam ledwo na dnie coś pływa - tż zużył grzeczny chłopiec
Stary 2011-10-30, 19:40   #4172
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Wiecie, chyba polegnę na gruncie naturalnym w kwestii łupieżu.... nabyłam w aptece mało naturalny szampon, bo kolejny tydzień z sesą i szamponem khadi guzik dał.......
Potrzebowałam dzisiaj 2 krople olejku herbacianego, biorę, patrzę, a tam ledwo na dnie coś pływa - tż zużył grzeczny chłopiec
Kurcze Anula dziwne,że Ci nic na łupież nie pomogłoNa tyle szamponów,które wypróbowałaśno i że sesa nie pomogłaA może to nie łupież,co?może skóra głowy tak Ci się złuszcza albo skalp masz podrażniony?
Ja kiedyś też myślałam,że mam łupież,ale fryzjerka mi powiedziała,że to nie to i że coś w kosmetykach do włosów mnie podrażnia

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-10-30, 19:48   #4173
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kurcze Anula dziwne,że Ci nic na łupież nie pomogłoNa tyle szamponów,które wypróbowałaśno i że sesa nie pomogłaA może to nie łupież,co?może skóra głowy tak Ci się złuszcza albo skalp masz podrażniony?
Ja kiedyś też myślałam,że mam łupież,ale fryzjerka mi powiedziała,że to nie to i że coś w kosmetykach do włosów mnie podrażnia
Ja już sama nie wiem co mam na tej głowie
Jest mi o tyle trudno, że nigdy wczesniej nie miałam łupieżu, więc nie mam z czym porównać. Ale póki co wersja Małgosi o łupieżu na tle stresu najbardziej do mnie przemawia.
No własnie tyle szamponów i nigdy żaden mi nie zaszkodził. A akurat przez ostatnie 2 miesiące byłam grzeczna i nie miałam nowych - nowe kupiłam dopiero jak sie ten kłopot ze łbem zaczął.
Chyba po prostu pouzywam tego aptecznego szamponu "n" - jak on nie pomoże to zacznę szukac innej przyczyny niż łupież. Myślisz, że to dobry pomysł?
Stary 2011-10-30, 19:57   #4174
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Ja już sama nie wiem co mam na tej głowie
Jest mi o tyle trudno, że nigdy wczesniej nie miałam łupieżu, więc nie mam z czym porównać. Ale póki co wersja Małgosi o łupieżu na tle stresu najbardziej do mnie przemawia.
No własnie tyle szamponów i nigdy żaden mi nie zaszkodził. A akurat przez ostatnie 2 miesiące byłam grzeczna i nie miałam nowych - nowe kupiłam dopiero jak sie ten kłopot ze łbem zaczął.
Chyba po prostu pouzywam tego aptecznego szamponu "n" - jak on nie pomoże to zacznę szukac innej przyczyny niż łupież. Myślisz, że to dobry pomysł?
Aniu ja myślę,że jeśli spróbujesz umyć włosy nizoralem to będzie wiadomo czy to był/jest łupież czy coś innego.Zaszkodzić nie zaszkodzi,a jeśli to łupież to pewnie pomoże

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-10-30, 20:03   #4175
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Aniu ja myślę,że jeśli spróbujesz umyć włosy nizoralem to będzie wiadomo czy to był/jest łupież czy coś innego.Zaszkodzić nie zaszkodzi,a jeśli to łupież to pewnie pomoże
Oooo to, to to!!! Dokładnie to samo sobie wykombinowałam
Stary 2011-10-30, 21:26   #4176
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Ja nie lubie słodyczy, ale to Twoje rafaello
brawo za dar przekonywania, bo wyłudzić coskolwiek w aptece to naprawdę ciężka fizyczna praca - przynajmniejw tych aptekach, które ja odwiedzam.
Grazka, jeden z kolorów lucy jest jest dobry, tylko jakoś z lucy mi nie idzie cień na razie uzyłam jeden - lauress i bardzo mi sie podobał mam nadzieje, że teraz będę ciut wolniejsza i potestuje tez inne cienie. Tylko rano, jak się kąpię i ubieram i wyjmę cienie od Ciebie to tak na nie patrzę, patrzę, podziwiam, nie moge się zdecydować, a jak juz wreszcie wybiorę to musze wychodzić

Małgosia obiecuję Ci, że zrobię przegląd kosmetyków i jutro zorientuję się w zasadach zakładania wątku wymiankowego w razie czego będę Cię prosić o pomoc jako doświadczoną przekupkę pomysł ze zdjęciem niepotrzebnych kosmetyków bardzo mi sie podobał

Mi na łupież pomaga posmarowanie skóry głowy grubą warstwą olejku rycynowego. Oczywiście zależy to też od typu łupieżu, ale u mnie ten babciny sposób sprawdza się znakomicie.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-10-30, 22:08   #4177
aga89s
Rozeznanie

gdzie mogę kupić niedrogie ściereczki muślinowe? bo w body shopie już nie ma

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2011-10-30, 22:13   #4178
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Mi na łupież pomaga posmarowanie skóry głowy grubą warstwą olejku rycynowego. Oczywiście zależy to też od typu łupieżu, ale u mnie ten babciny sposób sprawdza się znakomicie.
Nie słyszałam o takim sposobie - dziękuję
Mam rycynowy, spróbuję
Stary 2011-10-30, 22:52   #4179
jofka
Zadomowienie

Jeśli mogę polecić to warto kupić saszetkę szamponu na "n" w aptece, starczy na 2 mycia i wtedy się okaże co to było.
Też miałam taki problem plus swędzenie głowy na dzień po umyciu włosów...zmieniłam szampony i nie używam już środków do stylizacji. Wyszło mi to na dobre teraz skóra głowy mi nie dokucza,ale od czasu do czasu gdy porządnie potrząsnę grzywę wyleci niestety trochę białego pyłku Wtedy stosuję "n".

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
gdzie mogę kupić niedrogie ściereczki muślinowe? bo w body shopie już nie ma
co prawda nie wiem gdzie dostaniesz ściereczki muślinowe,ale jestem zła na te braki w body shopie. Nie mogę nigdy dorwać grzebienia drewnianego z szeroko rozstawionymi zębami. Pani powiedziała mi ostatnio,że co prawda dzisiaj jest dostawa, ale było na niego tyle zamówień,że nie będzie. szok!
Jak dla mnie to katastrofa,rozumiem,że mogą być braki,bo jakaś rzecz jest popularna,ale skoro już przed zamówieniem wiedzą,że będzie mało żeby w ogóle na sklep położyć. Dziwna polityka,oj dziwna...

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline  
Stary 2011-10-31, 08:26   #4180
grazkako
Zadomowienie

Chyba tylko ja dziś pracuje
Stary 2011-10-31, 09:04   #4181
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba tylko ja dziś pracuje
Nie Grazka, nie tylko Ty
dla nas samotnie pracujących.....
Stary 2011-10-31, 09:17   #4182
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Nie wiem,czy praca,od której PKB nie wzrasta się dla Was liczy... ale jeśli tak,to ja się melduję
Przyszło mi zamówienie z Alvą dla syneczka dziś testy, ciekawe,czy będą ofiary w ludziach

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-10-31, 09:26   #4183
grazkako
Zadomowienie

Witaj ludu pracujący
mhm pewnie , że się liczy i cierpliwości wiele życzę ,na wszelki wypadek proponuję pochowac ostre narzędzia Moje dziecie umyło wczoraj włosy odżywką , rano coś nie ten tego wyglądał ale może jak się ogarnie to jakoś będzie .
Stary 2011-10-31, 09:32   #4184
anula_ga
Zakorzenienie

Wiesz Małgosia, Twoja praca liczy sie podwójnie - jak słowo daje wole do roboty jeździc niż w domu zachrzaniać koniecznie napisz jak wrażenia Starszego Potomka.....
Małgosia, czy mogę założyć wątek wymiankowy i tworzyc posta przez np. 2 dni? Czy mozna jakis dopisek zrobić na górze, że post w trakcie tworzenia? Bo zanim zbiore wszystko czego che sie pozbyc to sie chwila zejdzie i pomyslałam, że robiłabym to sobie na raty trochę....
Stary 2011-10-31, 09:43   #4185
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie wiem,czy praca,od której PKB nie wzrasta się dla Was liczy... ale jeśli tak,to ja się melduję
Przyszło mi zamówienie z Alvą dla syneczka dziś testy, ciekawe,czy będą ofiary w ludziach
a co fajnego kupiłaś?
Ishani jest offline  
Stary 2011-10-31, 09:54   #4186
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Wiesz Małgosia, Twoja praca liczy sie podwójnie - jak słowo daje wole do roboty jeździc niż w domu zachrzaniać koniecznie napisz jak wrażenia Starszego Potomka.....
Małgosia, czy mogę założyć wątek wymiankowy i tworzyc posta przez np. 2 dni? Czy mozna jakis dopisek zrobić na górze, że post w trakcie tworzenia? Bo zanim zbiore wszystko czego che sie pozbyc to sie chwila zejdzie i pomyslałam, że robiłabym to sobie na raty trochę....
Ja nie Małgosia ale odpowiem. Możesz tak zrobić. Tylko napisz na początku, że wątek w trakcie tworzenia. Wielkimi literami. I że prosisz o to aby wpisy robić dopiero po zakończeniu tworzenia wątku. Później to edytujesz i usuniesz

Ja dziś też "pracuje" w domu. Właśnie przerobiliśmy po raz setny książeczkę z Bobem Budowniczym
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-10-31, 10:10   #4187
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Aga, ja od momentu, kiedy dostałam od Zai czarne mydło afrykańskie to jestem nim oczarowana
Ja też
Cytat:

A ja poproszę jawnie,bom tez jest ciekawa
Mogę Ci też napisać jak chcesz
Cytat:

Dobry mąż
Oj, tak tez juz pare razy przeszlo mi przez myśl, żeby założyc wątek do offtopów dla nas, eko-lasek . Taki, żeby można było gadać o wszystkim, ale jednak z eoko w tle. Dopóki stąd nas nie wywalą to robimy to tu.....
Sa sa sa Proszę cierpliwie czekać na zaproszenia, gayenka ogarnia rzeczywistość
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość

Jeżeli przez produkty masz na mysli kosmetyki, to jak najbardziej moga zaszkodzić cerze trądzikowej (mam na mysli te, które zostają na gebie na dłużej). A to dlatego ze są oparte na nasyconych średniołańcuchowych oraz jednonienasyconych kwasach tłuszczowych, czyli tego czego osoby z cerą trądzikowa powinny unikać.
Wszystkich? Tak zupełnie? A linie dla cer tłustych/trądzikowych?
Cytat:
Heloł eko laski

Przecież nie musimy zakładać wątku off tylko możemy sobie zrobić prywatny klub tylko dla nas.My tak zrobiłyśmy z laskami z mamusiek.Na wątku piszemy o tym o czym można,a w klubie pełna prywata leci

Gayenko mydełko kokos-papaja-wanilia ciut mnie rozczarowało.Po tuli kokosowym byłam bardziej nawilżona,a tutaj umyję się i koniecZapach momentalnie się ulatnia ze skóry.Oczekiwałam więcej i szkoda,że tak w ciemno wzięłam aż dwa(w sensie,że mogłam w zamian coś innego wypróbować)
Dziękuję za pomysł
i za opinie o mydełku.. przyznam, że ostudziły nieco mój zapał, co jest bardzo wskazane, gdyż lecą do mnie mydełka z LF, mam jeszcze mały zapasik tuli więc kolejne miejsce z kuszącymi mydłami to nie jest dobra wiadomość
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nareszcie mam czas żeby Was odwiedzić! Jaka szkoda, że nie mogę być z Wami częściej, ale natłok obowiązków na to mi nie pozwala.
Aaaa dobrze Cię widzieć, kopę lat
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
miałam tuli właśnie, kokosowe też miałam i fajne było, używałam do ciała ale twarz czasem też umyłam i nie zapychało

Mnie zaskoczyło to, jak fajną mam po nim skórę!

Byłam wczoraj w Organic Farmie na chwilę, wracając od dziadków i z cmentarza..i albo mi się wydawało albo ich ceny są straszne
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-10-31, 10:23   #4188
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja nie Małgosia ale odpowiem. Możesz tak zrobić. Tylko napisz na początku, że wątek w trakcie tworzenia. Wielkimi literami. I że prosisz o to aby wpisy robić dopiero po zakończeniu tworzenia wątku. Później to edytujesz i usuniesz

Ja dziś też "pracuje" w domu. Właśnie przerobiliśmy po raz setny książeczkę z Bobem Budowniczym
to tak zrobię, bo na raz nie dam rady.
A to musisz jeszcze do książeczki zaglądąc w ogóle ?
Ja dialogi i muzyke z filmików z wilkiem i zającem moge do dzis dnia wyrecytować według ich kolejności na kasecie

Gayenka super! juz Ty wiesz co
Stary 2011-10-31, 11:19   #4189
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
Mogę się nieskromnie pochwalić - tydzień temu odkryłam zaczątki trądzikowe na czole mojego syna: mnóstwo drobnych,czerwonych,zaogn ionych krosteczek, mniejsze i większe,różnie; pozamawiałam alvę (za radą Anuli która mi jeszcze nie dotarła
więc przez tydzień,doraźnie - zrobiłam mu peeling enzymatyczny,do mycia dałam zieloną glinkę/mydło z zieloną glinką Cattiera i co wieczór przecierałam mu czoło tonikiem z BU PHA 6% i po tygodniu jest wyraźna poprawa
Coś tam jeszcze jest oczywiście,ale o wiele lepiej wygląda
Podziwiam Cie że potrafiłaś synowi wmusić kosmetyki. Ja mam brata w wieku dojrzewania i wygląda okropnie. Cała twarz zmasakrowana, mówię mu co może zrobić żeby miał mniej pryszczy i żeby nie pozostały mu blizny ale do takiego to można gadać i tak swoje wie... z nim to rodzice długo walczyli żeby się chciał kąpać bo przecież to taka przyciemna sprawa a taki geniusz jak on nie musi się kąpać i mama nie miała siły i kąpał się dopiero wtedy jak tata nawrzeszczał na niego. Jak moje dziecko będzie takie uparte to....

Odnośnie antyperspirantów to przyznam się że nie zaryzykowałam jeszcze nic naturalnego poza Niveą Pure&Natural która kupiłam przypadkowo, i z niego byłam bardzo niezadowolona, jak nie ma tego paskudnego aluminium w składzie to na mnie nie działa. Czy dziewczyny które używają Altery lub Crystala lub naturalnych dezodorantów i są zadowolone mogą napisać z czego zrezygnowały wybierając naturę?

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
mnie dzieci nie rozczulają, wątpie że będe miała kiedyś swoje bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, chyba nie mam instynktu.
ale nigdy nie uważałam że karmienie piersią jest obrzydliwe. no bez przesady. tak samo jakby powiedzieć, że całowanie albo seks jest obrzydliwy.
są fajne odpinane staniki dla kobiet karmiących i naprawde można to robić publicznie a dyskretnie i mnie to nie razi.[COLOR="Silver"]
Z tym obrzydzeniem do karmienia to ja wymyśliłam, ale mi nie chodziło ze obrzydliwe jest jak matka karmi swoje dziecko publicznie - nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Ja mam jakieś wyparcie dla samego faktu jak ja miała bym karmić dziecko piersią. Nie publicznie tylko po prostu do samego faktu dawania swojego cycka ryczącemu maleństwu. Ze mnie ugryzie, że to będzie bolało, że cycki będą ciężkie i obwisłe od tego pokarmu. Jak powiedziałam mojej Mamie ze nie będę karmiła mojego przyszłego, potencjalnego dziecka piersią to skwitowała ze nie mogę być taka wyrodna matką....

Cytat:
Witam w niedzielne popołudnie
Proponuję dietę zacząć od jutra a dziś zapraszam na kawe i rafaello .
Ale śliczna ceramika

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-10-31 o 11:32 Powód: dopisuje
2016100512001 jest offline  
Stary 2011-10-31, 12:06   #4190
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Witam lud pracujący, ja właśnie wróciłam z pracy, po godzinach zajmuję się germanizowaniem :P.

Co do namawiania... swojego TŻa całkowicie nawróciłam na naturę, ma AZS więc sobie chwali. Mam niestety problem z siostrą, która walczy z trądzikiem poprzez żel under twenty :/ Kupiła ostatnio już kolejną buteleczkę, ale tak jej wysuszyło twarz, że zwróciła się do mnie o pomoc. Olej słonecznikowy poszedł w ruch i siostrzyczka zadowolona, mam nadzieję że under twenty wreszcie pójdzie w zapomnienie.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-10-31, 12:45   #4191
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
a co fajnego kupiłaś?
Krem oczyszczający (który ku memu zdziwieniu okazał się nie być kremem do mycia twarzy; spray do przecierania skóry i punktowy kojący na wypryski (brodawki i kurzajki przy okazji oraz kropelki antystress dla siebie Szkoda,że taka mała buteleczka - ja to powinnam pić,codziennie

Się ogarnę,to wrzucę footo.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Podziwiam Cie że potrafiłaś synowi wmusić kosmetyki.
Dzięki Powiem szczerze,że ja go po prostu na chama zmuszam - on oczywiście marudzi pod nosem,ale niestety,sorry batory - w kasku na rowerze też nie chce jeździć,a musi
To nie jest tylko kwestia estetyczna,chłopak ma chorobę kardio przewlekłą,uszkodzoną wątrobę,bierze leki całe życie,jeszcze mi tu trądziku brakowało
Mam nadzieję,że mi kiedyś za to podziękuje

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-10-31, 12:57   #4192
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Krem oczyszczający (który ku memu zdziwieniu okazał się nie być kremem do mycia twarzy; spray do przecierania skóry i punktowy kojący na wypryski (brodawki i kurzajki przy okazji oraz kropelki antystress dla siebie Szkoda,że taka mała buteleczka - ja to powinnam pić,codziennie

Się ogarnę,to wrzucę footo.

Dzięki Powiem szczerze,że ja go po prostu na chama zmuszam - on oczywiście marudzi pod nosem,ale niestety,sorry batory - w kasku na rowerze też nie chce jeździć,a musi
To nie jest tylko kwestia estetyczna,chłopak ma chorobę kardio przewlekłą,uszkodzoną wątrobę,bierze leki całe życie,jeszcze mi tu trądziku brakowało
Bardzo dobrze robisz.Jak moja córa nie będzie tak mądra jak Anuli młoda to też na chama zmusze,żeby mi dziewczyna z jakimś under twendy nie wyskoczyła czy lorealem

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Hehe u nas rządzi"Dzwoneczek":brzyda l:

Zai a czy mogę strzelić henne cassie 2 tygodnie po robionej ciemnej hennie?czy nie ma sensu?

anakazar jest offline  
Stary 2011-10-31, 13:13   #4193
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Ale śliczna ceramika
Cytat:
Piękna zastawa
Ja swojego czasu chciałam w aptece dostać próbki sanoflore ale niestety nigdzie nie mieli. Ostatnio zauważyłam, że z niektórych aptek poznikały te kosmetyki. Czy ktoś coś wie?
Nie skromnie się pochwalę , że nie licząc szklanek , garnków innych niż te ceramiczne nie używam
Stary 2011-10-31, 13:18   #4194
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

Z tym obrzydzeniem do karmienia to ja wymyśliłam, ale mi nie chodziło ze obrzydliwe jest jak matka karmi swoje dziecko publicznie - nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Ja mam jakieś wyparcie dla samego faktu jak ja miała bym karmić dziecko piersią. Nie publicznie tylko po prostu do samego faktu dawania swojego cycka ryczącemu maleństwu. Ze mnie ugryzie, że to będzie bolało, że cycki będą ciężkie i obwisłe od tego pokarmu. Jak powiedziałam mojej Mamie ze nie będę karmiła mojego przyszłego, potencjalnego dziecka piersią to skwitowała ze nie mogę być taka wyrodna matką....
Dorobisz sie dziecka to może i poglądy Ci sie zmienią Takie rozważanie kwestii karmienia piersia "na sucho" to nie to samo
A nawet jeśli nawet nie to nie jest to aż taka tragedia - mnóstwo dzieci wychowuje sie bez cycka, z wielu przyczyn, i świetnie sie chowają (żona mojego brata nie karmiła piersią, bo malutka w drugiej dobie życia miała poważna operacje, po której przez miesiąc była trzymana w śpiączce farmakologicznej - dziewucha karmiona wyłącznie sztucznie jest zdrowa jak rybia, nie choruje, cudnie sie rozwija, no bajka po prostu!)
Cytat:
A Ty chciałaś, żeby to było do mycia????
To źle zrozumiałam, sorki.
Myślałam, że chcesz taki po prostu krem do paszczy problematycznej w razie czego, jak się Synciowi seria spodoba, to maja też mineralny krem myjący - ja go mam i fajny
Ciśnij Młodego kiedyś Ci podziękuje i on i przyszła synowa
Stary 2011-10-31, 18:50   #4195
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

I bardzo dobrze robisz! Ktoś musi być mądrzejszy!
Cytat:

Hehe u nas rządzi"Dzwoneczek":brzyda l:

Zai a czy mogę strzelić henne cassie 2 tygodnie po robionej ciemnej hennie?czy nie ma sensu?
Dzwoneczek!
Cytat:
A Ty chciałaś, żeby to było do mycia????
To źle zrozumiałam, sorki.
Myślałam, że chcesz taki po prostu krem do paszczy problematycznej w razie czego, jak się Synciowi seria spodoba, to maja też mineralny krem myjący - ja go mam i fajny
Ciśnij Młodego kiedyś Ci podziękuje i on i przyszła synowa
No pewnie podziękuje a synowa będzie się radziła w sprawie naturalnej pielęgnacji

Anulaa czemu ci się YESY zniepodobały do włosów?
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:54   #4196
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Zależy co chcesz przez to osiągnąć
Zależy jak Ci się henna będzie trzymała. Jeśli stwierdzisz, że jest już za "matowa" albo, że masz ochotę pobawić się błotkiem to nie ma przeciwwskazań.

Muszę Wam się pochwalić, że po hennarze, którą dziś miałam przez większość dnia moje włosy wyglądają cudnie. Mam wrażenie, że przyciemniła troszkę kolor i ten blask
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-10-31, 18:57   #4197
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:

Dzisiaj mam na twarzy lauressa (Grazka - kolor prawie idealny , myslę, że żaden gotowy od nich nie będzie lepiej dobrany) i calkiem jest fajny

Odstawiłam skwalan i jest lepiej
Czyli że jednak miałaś wysuszoną skórę, ale jak lepiej to super
A mówiłam nie znięchcęcaj się do minerałów
Stary 2011-10-31, 19:21   #4198
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę Wam się pochwalić, że po hennarze, którą dziś miałam przez większość dnia moje włosy wyglądają cudnie. Mam wrażenie, że przyciemniła troszkę kolor i ten blask
Miałam henare na liście,ale sama nie wiem dlaczego zrezygnowałam.Jak tam chwalisz to idzie na liste

anakazar jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:02   #4199
kotwilka
Wtajemniczenie

Dziewczyny, czy któraś stosowała dłużej żel Babydreama z pompką do mycia twarzy? Czy nie wysusza?

kotwilka jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:15   #4200
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś stosowała dłużej żel Babydreama z pompką do mycia twarzy? Czy nie wysusza?
Ja teraz cały czas stosuję; tylko czasami myję glinką (zieloną w tubce); jednak miałam straszny przesusz po olejach nie mieszanych z kremem,po mydełkach (jak sądzę mi się żel do twarzy lepiej sprawdza

mhm0808 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości