Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-31, 21:47   #4201
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Anulaa czemu ci się YESY zniepodobały do włosów?
A wcale mi się nie zniepodobały detektywie jeden
Po prostu mam za dużo szamponów, odżywek, nie dam rady zużyć - a yesy maja przecież po pół litra. Do tego pomidora mam podwójnie
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pochwalić, że po hennarze, którą dziś miałam przez większość dnia moje włosy wyglądają cudnie. Mam wrażenie, że przyciemniła troszkę kolor i ten blask
To super!!! Tez bym chciała troche przyciemnic a siwe troche sie chowają?
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czyli że jednak miałaś wysuszoną skórę, ale jak lepiej to super
A mówiłam nie znięchcęcaj się do minerałów
Skwalan uzywałam od 2 dni i cos zaczęło mi sie paprać....
Odkąd uzywam na noc witC to zauważyłam, że kremy mi sie dużo lepiej wchłaniają , bo wczesniej za diabła nie chciały
Zniechęcenie się do minerałów na dobre by mi wyszło , ale niestety uparłam się na nie
Stary 2011-10-31, 21:54   #4202
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wcale mi się nie zniepodobały detektywie jeden
Po prostu mam za dużo szamponów, odżywek, nie dam rady zużyć - a yesy maja przecież po pół litra. Do tego pomidora mam podwójnie
nie no mamusiu nie oddawaj szamponów, bo czego będziemy używać jak Twoje przyszywane córy Cię odwiedzą :P

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2011-10-31, 22:01   #4203
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie no mamusiu nie oddawaj szamponów, bo czego będziemy używać jak Twoje przyszywane córy Cię odwiedzą :P
Nie martwcie sie Córeczki - dla Was niczego nie zabraknie mam spore zapasy
Stary 2011-10-31, 22:49   #4204
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś stosowała dłużej żel Babydreama z pompką do mycia twarzy? Czy nie wysusza?
Ja stosuję go na przemian z innymi eksperymentami, wykończyłam już kilka butli, tak, tak, celowo używam słowo:butla. Myślę, że dla cery tłustej, mieszanej jest idealny. Dla cery typowo suchej nie polecam, ale myślę że do Twojej się nada. Dla mnie ten żel to najbardziej uniwersalny kosmetyk ever.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-11-01, 03:38   #4205
kijanka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
gdzie mogę kupić niedrogie ściereczki muślinowe? bo w body shopie już nie ma
ja kupiłam na allegro i jestem bardzo zadowolona
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Chyba tylko ja dziś pracuje
ja właśnie jestem w pracy na nocce i co ty na to?
kijanka89 jest offline  
Stary 2011-11-01, 11:53   #4206
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość

O rany biedulko . Pewnie teraz smacznie śpisz po nocce.

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-11-01 o 11:54
grazkako jest offline  
Stary 2011-11-01, 13:04   #4207
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
A te ściereczki się czymś różnią bo są takie za 7 zł i takie za 21?
2016100512001 jest offline  
Stary 2011-11-01, 15:33   #4208
kijanka89
Raczkowanie

Cytat:
O rany biedulko . Pewnie teraz smacznie śpisz po nocce.
oj spałam
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
A te ściereczki się czymś różnią bo są takie za 7 zł i takie za 21?
http://allegro.pl/liz-earle-oryginal...902455308.html ta będzie dobra, ja ją mam
nadal zachwycam sie olejem ze słodkich migdałów:love :
dodaje troche do kremu do rąk i w końcu mam super rączki!!! jak kiedyś po neutrogenie
kijanka89 jest offline  
Stary 2011-11-01, 16:22   #4209
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
oj spałam

http://allegro.pl/liz-earle-oryginal...902455308.html ta będzie dobra, ja ją mam
nadal zachwycam sie olejem ze słodkich migdałów:love :
dodaje troche do kremu do rąk i w końcu mam super rączki!!! jak kiedyś po neutrogenie
Wiele razy ją już zachwalano ale zastanawiam się w czym tkwi różnica, czy nie tylko w pięknej seledynowej nitce?
Stary 2011-11-01, 19:57   #4210
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Wiele razy ją już zachwalano ale zastanawiam się w czym tkwi różnica, czy nie tylko w pięknej seledynowej nitce?
też się zastanawiałam czy warto wydawać więcej, czymś się różni od tej z body shopu?

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2011-11-01, 20:59   #4211
cloche
Zakorzenienie

Cytat:

a ja teraz siedze w pracy... o 8mej zaczelam... hmm... a niby tez swieto w niemczech...

ktoras dziewczyna pytala o kolorowke alterry. ja sie moge wypowiedziec co nieco. niektore rzeczy probowalam, czy zapychaja? nie wiem, ale talk na pewno sprawia, ze troche tego sebum sie wchlonie... mi w kazdym razie puder alterrowy sie podoba. bez talku u mnie ani rusz (no chyba ze z jedwabna hauschka ). podklady w plynie nie mialam na twarzy. jest jeden kremowy i jeden chyba jakis lzejszy, jedwabny i ten byl calkiem fajny na rece. a tak ogolnie zamiast kremu na dzien to mialam tez podklad soft czy cos takiego, niby ma kolor, ale na twarzy nie widac. i jako taki po prostu kremik byl spoko
roz alterry mialam i jeden cien. oba produkty dosc transparentne, delikatne. szczegolnie dla niewprawionej reki bedzie to zaleta. albo do makijazu dziennego. ogolnie nie narzekam na te produkty, ale wydajnosc i chec testowania innych kosmetykow powstrzymalo mnie poki co od ponownego kupna
cloche jest offline  
Stary 2011-11-01, 22:25   #4212
jofka
Zadomowienie

To ja pytałam. Dziękuję za odpowiedź.
Mi talk nie odpowiada dlatego nie zaopatrzę się w Alterrę za bardzo, może tylko ten podkład soft. W takim razie pójdę do drogerii dm i tam wezmę trochę z Alverde Czytam składy i prezentują się o wiele lepiej. Wyjdę z pełną siatką

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline  
Stary 2011-11-02, 07:49   #4213
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
To super!!! Tez bym chciała troche przyciemnic a siwe troche sie chowają?
Anula, nie mam siwych więc nie wiem. Ale nie wydaje mi się aby heenara miała przyciemnić siwulce. Musiałabyś spróbować.
Tylko ostrzegam heenara ma bardzo intensywny zapach. Taki bardzo orientalny. Na włosach utrzymuje się do kilku myć. Mi on się strasznie podoba ale nie każdemu przypadnie do gustu.
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-11-02, 08:40   #4214
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Anula, nie mam siwych więc nie wiem. Ale nie wydaje mi się aby heenara miała przyciemnić siwulce. Musiałabyś spróbować.
Tylko ostrzegam heenara ma bardzo intensywny zapach. Taki bardzo orientalny. Na włosach utrzymuje się do kilku myć. Mi on się strasznie podoba ale nie każdemu przypadnie do gustu.
Szczęściara
Dziękuję za odpowiedź
Gdzieś, kiedyś w opisie olejku do włosów czytałam, że właśnie przy regularnym stosowaniu sprawia, że siwe włosy nie sa taka widoczne (nie pamiętam dokładnie jak to tam było określone) i nie moge znaleźć, który to był olej miałam fazę na oleje włososwe i grzebałam we wszystkich możłiwych sklepach, więc teraz trudno mi namierzyć.... albo już go nie ma.
Co do zapachów to ja mało wybredna
Stary 2011-11-02, 09:26   #4215
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Stwierdziłam, że ostatnio zaniedbałam się ze stylem życia i jedzeniem: McDonalds, słodycze, litry mleka, zero warzyw. I pomyślałam, że skoro w tylu różnych badaniach potwierdzono związek diety z wyglądem cery, to muszę zrobić eksperyment i spróbować pozmieniać swoje życie. A nuż się mój trądzik zmniejszy albo skóra będzie się mniej przetłuszczac. Bo w sumie, co z tego, że naturą się smaruję, jak od środka się napycham śmieciami
Od razu piszę, że ja się nie chcę odchudzić, więc nie liczę kalorii i nie ograniczam ilości ani wielkości posiłków.

Od poniedziałku zaczęłam i póki co wdrażam z tych wątków takie zasady:
- tylko produkty o niskim ładunku glikemicznym (RAZ i DWA)
- więc zero cukru, słodyczy, pieczywo, makarony i ryż tylko pełnoziarniste. ciemne
-ograniczenie ilości węglowadanów i tłuszczy zwierzęcych
-jak najmniej przetworzone produkty, żadnych fast-foodów
-zero mleka i przetworów mlecznych (to jest najgorsze )
- dużo warzyw, jajek, ryb, orzechów
-tran i olej lniany
-herbata zielona, rumiankowa, różne ziołowe mieszanki do picia
-przyprawianie kurkumą i curry

A poza żywieniowe, to chodzenie spać i wstawanie codziennie o tej samej porze (23.00-8.00 -> ja dotychczas spałam nawet do 10-11 jak mogłam), relaksowanie się, chodzenie codziennie na spacery i 3 razy w tygodniu ćwiczenie (siłowe plus kardio).

I planuję ten eksperyment pociagnąć 2-3 miesiące i ocenić, czy coś to dało w poprawie mojej skóry. A nawet jak na skórę nie pomoże, to na całe ciało na pewno Od tych kilku dni czuję się lepiej, mam więcej energii, ale może to efekt psychologiczny póki co
Kotwilka za pomysł

Powiem Ci, że u mnie to daje efekty, chociaż tak restrykcyjnie nie podchodzę. Generalnie zrzucam wagę, wiec staram się jeść jakieś 1500 - 1600 kcal dziennie plus taniec towarzyski raz w tygodniu i fitness (wymienny na siłownia) dwa razy w tygodniu.

Jem bardzo dużo ryb i warzyw, owocki też, chociaż niektóre mocno ograniczyłam (banany - chociaż ciasto bananowe się pojawia od czasu do czasu , winogrona, etc..). Pilnuję indeksu glikemicznego Piję duzo różnych rzeczy - herbatki różnokolorowe, niesłodzone soki z wodą, wodę... i kawę - moje małe uzależnienie Mięsko w diecie jak najbardziej jest, ale chude, głownie kurak. Ryż, makaron, pieczywo tak, ale w mniejszych ilościach i jak najmniej przetworzone - czyli ciemne, pełnoziarniste, ryż dziki. Aha i staram się chemii w kuchnie nie używać - czyli kostki rosołowe, vegeta i inne takie poszły w odstawkę. Zostały własnorobione wywary z warzy czy rosołki, zioła i przyprawy (których skaldy zawsze sprawdzam).
Co do mleka i przetworów mlecznych...hmm.... ja kocham wszelkie mleczne Kiedyś zrobiłam eksperyment i odstawiłam wszystko na dłuższy czas, ale poza efektem wkurzenia (bo nie mogłam jeść ukochanego twarożku), żadnych zmian nie widziałam
Ponadto domowy dietetyk (mama) poradziła, żeby na śniadanie, zamiast drugie kromki chleba wcinać plaster chudego białego sera - "zapycha" jak chlebek, a dużo mniej kalorii.

Cytat:
no dobrze zrobie
a miałam zlikwidować wanne i zrobić prysznic ale w sumie w wannie też można brać prysznić a w prysznicu przecież nie wezme kąpieli

ktoś tu jeszcze pisał na temat herbat. ja jestem koneserką herbaty i sporo na ten temat wiem.
herbata zielona jest dobra ale nie na zime bo wychładza. dlatego warto pić w upały.
ja sie teraz przestawiłam na takie ziołowe ekologiczne. kupiłam w sklepie zielarskim, takie rozgrzewające. oczywiście sypane robie w takim fajnym kubku z zaparzaczem albo w dzbanku z sitkiem.
Zlikwidować wannę
Cała przyjemność po ciężkim dniu, kąpiel w wannie z olejkami ... i dobra książką Poza tym w wannie prysznic weźmiesz, ale pod prysznicem już się nie wyleżysz

Herbatki też lubię
Ostatnio na tapecie sypany roibos z płatkami migdałowymi I czarne: wiśnia z rumem i pomarańcza z czekoladą - obie z różnymi farfoclami w środku A co do rozgrzewania - każda herbatka będzie rozgrzewać, jeżeli dorzuci się do niej imbiru

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
kolejny offtop, pochwalę się, że miałam dopiero 3 pojedyncze godziny jazdy samochodem, a już mnie wszyscy instruktorzy chwalą podobno mam zadatki na kierowcę
Klolcia
Będzie trzeba na drogach uważać

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
dziewczyny co Wam pomaga najlepiej pktowo na wypryski?
Tamanu przerobilam, i srednio, herbaciany jakos przestal dzialac, chcialabym sprobowac czegos nowego :3
Spróbuj olejku pichtowego - też punktowo jak herbaciany

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nareszcie mam czas żeby Was odwiedzić! Jaka szkoda, że nie mogę być z Wami częściej, ale natłok obowiązków na to mi nie pozwala.
Czarodzielnica
Fajnie, że jesteś

Cytat:
Witam w niedzielne popołudnie
Proponuję dietę zacząć od jutra a dziś zapraszam na kawe i rafaello .
Grażka Mam dokładnie taką samą porcelanę i mam do niej ogromny sentyment, bo to były pierwsze dwie rzeczy, które w nowym mieszkaniu mieliśmy Zanim udało się kupić "pełny" serwis, dostaliśmy od mamy dwie filiżanki, dwa talerzyki i dwie duże miseczki i wszystkie posiłki na tym jedliśmy Teraz filiżanki są moimi kawowymi i nikomu ich ruszyć nie pozwalam

Co do fitenssu, gdyby któraś Wrocławianka chciała się dołączyć, to ja już chodzę i z czystym sumieniem mogę klub polecić

Widziałam Klub - gayenko

A w ogóle to wreszcie zdecydowałam się i zrobiłam zamówienie z LF - pozostaje tylko czekać na paczkonosza

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline  
Stary 2011-11-02, 09:35   #4216
gayenka
Zakorzenienie

Dziewczyny drogie jest prośba od moderacji Offtopy przenosimy do klubu, do którego stałe bywalczynie wątku dostały/ dostaną zaproszenia Oczywiście tu dalej mozemy pisać, jednak starajmy się proszę pozostawać w kręgu naturalnej pielęgnacji I oczywiście zapraszamy wszystkie nowe osoby do pisania i dzielenia się z nami spostrzeżeniami i uwagami oraz dzielenia się zdjęciami zbiorów naturalnej pielęgnacji
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-11-02, 09:36   #4217
anula_ga
Zakorzenienie

A wiesz Vea, że ja z rozmysłem zamineiłam wanne na brodzik?
W wannie przewaznie i tak prysznic brałam owszem zdarzało mi sie poleżeć, ale rzadko i jakoś zawsze byłam taka wyczerpana tym leżeniem (ja mogłam leżeć albo w gorącej wodzie albo wcale), że jakoś tak nie pałałam do tego miłością...
Zawsze mi sie marzył taki większy prysznic no to teraz mam 1,1x1,1 - w sam raz dla dwojga ale na luzaka jeszcze jedna osoba się zmieści

Od tego czasu może ze 2 razy żałowałam, że nie mam wanny..... Oczywiście pod katem wyleżenia sie w olejkach, olejach itd. Staram sie nie czytac o tych wszystkich cudach do kapieli żeby nie pożałowć decyzji podjętej kilka lat temu .....

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-02 o 09:41
anula_ga jest offline  
Stary 2011-11-02, 09:45   #4218
vea7
Zakorzenienie

No wiesz !
Mi się zawsze marzyła wielka wanna, bo nigdzie tak nie odpoczywam A mam średnią (w sumie dwie osoby się mieszczą) ale głęboką, więc korzysta się fajnie, a przy prysznicu nie chlapie za bardzo. Poza tym mogę sobie zaolejować włosy i wziąć kąpiel - pod prysznicem nie dałabym rady.

Apropo olejowania, czy któraś się orientuje, gdzie we Wrocławiu (w sklepie stacjonarnym) dostanę olej ze słodkich migdałów??

WYMIENIĘ

vea7 jest offline  
Stary 2011-11-02, 10:41   #4219
ranka
Kici kici miau miau

micel Phenome szczypie mnie w gebe mam czerwona twarz, ale niewiem co to ze skladu powoduje
ranka jest offline  
Stary 2011-11-02, 11:16   #4220
2016100512001
Konto usunięte

Ja w domu rodzinnym miałam tylko prysznic i zawsze marzyłam o wannie. W czasie studiów miałam wannę w każdym wynajmowanym mieszkaniu, raz to nawet taką wielką że mogłam w niej leżeć bez zginania nóg w kolanach i niby od czasu do czasu fanie było się tak położyć ale i tak u mnie wygrywa prysznic.
w wannie zużywam duuużo więcej wody
takie namaczanie się podobno nie jest najzdrowsze
wydaję niepotrzebnie pieniądze na wszelakie olejki i sole
nie da się wziąć prysznica w mojej wannie bez zachlapania całej łazienki....
Pewnie jak w swoim domu/mieszkaniu zdecyduje się na prysznic zatęsknię do wanny, ale na razie marzę o takim dużym prysznicu. A żeby nie było Offtopa to przyszły moje cudeńka.
1. Odżywka marchewkowa czeka na swoją kolej
2. Szampon pomidorowy raz wypróbowany. Jeszce nie wiem czy jest lepszy czy gorszy od mojego dotychczasowego faworyta marchewkowego
3. Lavera krem do rąk, to już moja druga tubka ciekawe czy sprawdzi się zimą tak dobrze jak latem
4. Pomaka Lavera Repair - szalu nie ma
5. Olejek kokosowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6818.jpg (109,2 KB, 37 załadowań)
Stary 2011-11-02, 11:38   #4221
anula_ga
Zakorzenienie

Kakulinka - za zakupy
yesy masz z all?

Ja kombinuje coby sie wyrwac z pracy i skoczyć do żółtego cesarza, ale jak tam pójdę to nakupię dużo niepotrzebnych mi rzeczy a tak naprawde to tylko ocet jabłkowy ekologiczny mi potrzebny , tyle, że on taaaaki wieeelki......
Stary 2011-11-02, 11:49   #4222
2016100512001
Konto usunięte

tak z allegro
Sephora ma droższe, w nowych brzydkich butelkach i mniejszej pojemności
Stary 2011-11-02, 12:00   #4223
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
tak z allegro
Sephora ma droższe, w nowych brzydkich butelkach i mniejszej pojemności
I w dodatku ze zmienionym składem - zmiana mało ciekawa....
Stary 2011-11-02, 12:49   #4224
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
I w dodatku ze zmienionym składem - zmiana mało ciekawa....
I co ja zrobię jak już nie będzie się dało kupić nawet na allegro yesów w starych opakowaniach i ze starymi składami??
Przecież marchewka to najlepszy szampon dla moich kudłow
Stary 2011-11-02, 13:26   #4225
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
I co ja zrobię jak już nie będzie się dało kupić nawet na allegro yesów w starych opakowaniach i ze starymi składami??
Przecież marchewka to najlepszy szampon dla moich kudłow
Zrób zapasy i zamroź
Stary 2011-11-02, 13:56   #4226
vea7
Zakorzenienie

Dziewczyny Doszło zamówienie z Lawendowej Farmy
Pani Ewa ma ewidentnie jakieś tajne wejścia u sił wyższych, bo przesyłka polecona wysłana w poniedziałek (taka data na stemplu) właśnie do mioch łapek dotarła
Przyszły mydełka:
- Cynamonowe
- Migdałowy Dotyk
- Świeży Balsam
- Makowy Duet
- Sekret Mniszka (obłędnie melisą pachnie )
- próbki Polnych Ziół
i Balsam Naturalny

Fotki wrzucę jak wrócę do domu, o ile z wanny wylezę

WYMIENIĘ

vea7 jest offline  
Stary 2011-11-02, 14:10   #4227
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
micel Phenome szczypie mnie w gebe mam czerwona twarz, ale niewiem co to ze skladu powoduje
Reniu,ja miałam tak samo z micelem Argile Provance - szczypał i oczy podpiekały - ale dziewczyny tak zachwalały,że postanowiłam się nie poddawać (drugim powodem był także chwilowy brak jakiegokolwiek innego micela pod ręką i po paru dniach przeszło... do dziś używam i jest ok,już drugii miesiąc (mam 500ml).

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-11-02, 15:05   #4228
magnesita
Zadomowienie

Wreszcie Was nadrobiłam ....ufff ale produkujecie Wróciłam do domu i wsio przeczytałam już bo się za Wami strasznie stęskniłam
Cytat:
Ojjj prawda tż powiedział tylko: "A ja myślałem że sesa cuchnie!" Poprosił grzecznie żebym nie stosowała tego bo on nie wytrzyma. Rzeczywiście ten zapach utrzymuje się długo na włosach po zmyciu.

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-11-02, 15:27   #4229
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Zniechęcenie się do minerałów na dobre by mi wyszło , ale niestety uparłam się na nie
Oj tam, Ty wiesz jaka radość jak przyjdzie zamówienie?otwierasz patrzysz:zamawiałaś piękne brązy a w rzeczywistości to fiolety

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kolorowke alterry.
A w PL jest kolorówka?choć po kremach to nie pałam do nich miłością

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
roibos z płatkami migdałowymi
A z jakiej firmy ta herbatka?nie widziałam takiej

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Anula piękny wątek wymiankowytylko taka mała uwaga: wybolduj nazwy kosmetyków, będzie je łatwiej znaleźć a tak to się wszystko zlewa choć widzę że dziewczyny i tak już sobie poradziły z odnajdywaniem
Stary 2011-11-02, 15:35   #4230
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A z jakiej firmy ta herbatka?nie widziałam takiej
Bezfirmowa To znaczy sypana kupowana na wagę w herbaciani Noma we Wrocławiu, ale wydaje mi się, że widziałam też w Five o'Clock.

WYMIENIĘ

vea7 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości