Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-14, 13:41   #4621
anakazar
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a khadi amla jest na shea? bo nie widzę.... wcześniej chyba tez tego szamponu nie widziałam u nich od nich brałaś?
na helfach jest spory wybór mydeł oliwkow- laurowych (5% laurie chyba jest) to jakas inna firma, nie alep, ale ..... henne i szampon khadi mają

wiesz, zapach sesy tez lubię , ale poza tym jestem normalna chyba......

My tu gadu, gadu, a ja w międzyczasie wyskoczyłam do sklepu i nabyłam maseczkę nawilżającą lavery (różaną)
Anakazar dam znaka jak sie spisuje.
Ja zapach sesy też lubię

Jest na shea ten mój szamponZnaczy chwilowo niedostępny
Ja swój kupowalam na helfy.

Daj,daj,bo to jedyna maska jaka przy poszukiwaniach wpadła mi w oko

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-11-14, 13:47   #4622
neroza
Zadomowienie

Cytat:

wiesz, zapach sesy tez lubię , ale poza tym jestem normalna chyba......

My tu gadu, gadu, a ja w międzyczasie wyskoczyłam do sklepu i nabyłam maseczkę nawilżającą lavery (różaną)
hehe, ja właśnie czekam na sesę i już się boję jej zapachu. Zastanawiałam się nad kremem na dzień różanym z Lavery, napisz koniecznie jak ta maseczka.
Cały czas zastanawiam się między kremem z Waledy i z Lavery i sama nie wiem co kupić

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja zapach sesy też lubię

A napiszcie mi proszę jedną rzecz. Mianowicie chcę nałożyć oliwę z oliwek na włosy (czekam na sesę) i zastanawiam się na ile powinnam ją położyć i czy na skalp czy nie, mam włosy rozjaśniane, cienkie, zniszczone końcówki. Nie chciałabym mieć jutro klucha na głowie i trochę boję się kłaść na całą noc
Stary 2011-11-14, 14:00   #4623
grazkako
Zadomowienie

Witaj neroza z olejami na włosy jest jak ze wszystkimi kosmetykami nie ma to jak sprawdzić na sobie . Jednym służy bardziej na całą noc innym na godzinę , dwie . Z tym , że pierwsza grupa jest chyba liczniejsza

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

W skórę glowy tez wcieram oleje.
Stary 2011-11-14, 14:01   #4624
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witaj neroza z olejami na włosy jest jak ze wszystkimi kosmetykami nie ma to jak sprawdzić na sobie . Jednym służy bardziej na całą noc innym na godzinę , dwie . Z tym , że pierwsza grupa jest chyba liczniejsza

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

No tak masz rację, będę musiała poeksperymentować
Stary 2011-11-14, 14:03   #4625
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość

A napiszcie mi proszę jedną rzecz. Mianowicie chcę nałożyć oliwę z oliwek na włosy (czekam na sesę) i zastanawiam się na ile powinnam ją położyć i czy na skalp czy nie, mam włosy rozjaśniane, cienkie, zniszczone końcówki. Nie chciałabym mieć jutro klucha na głowie i trochę boję się kłaść na całą noc
Oliwę możesz nałożyć na skalp, jeśli masz suchą skórę głowy, łuszczącą etc. A jeśli nie, to tylko na długość. Ale jeśli masz rozjaśniane włosy to uważaj, oliwa lubi ocieplać kolor, jasne rozjaśniane włosy od niej żółkną. I to jednak jest dość ciężki olej, jeśli wcześniej nie olejowałaś włosów to polecam olej z pestek winogron albo kokosowy. Nie bój się kłaść na całą noc oleju! Nie zrobi ci kluseczki, jeśli zmyjesz rano odpowiednim szamponem. A różnica między olejem na głowie trzymanym całą noc a trzymanym kilka godzin jest spora.
Cytat:

Do kąpieli kupię hippkowa oliwke i zamówię mydło alepZobaczę co będzie.
Mam nadzieję, że będzie lepiej
Cytat:

Jeśłi juz koniecznie chcesz z shea to chyba najlepiej te 100% oliwkowe. Ale ja nie wiem czy akurat Ty zniesiesz zapach tego mydła im wiekszy dodatek laurie tym przyjemniej pachna (dla mnie ), ale duża zawartość laurie dla Małej to na razie nie jest raczej dobry pomysł.
Feniqia i kastylijskie, które Ci podlinkowałam, są prawie bezzapachowe - dlatego je dla Ciebie wybrałam
A ja dalej nie wiem które mydełko wybrać o jaiej zawartości oleju laurowego

Cytat:
Kakulinka, to spróbuj taki zestaw jak ja uzywam - najpierw kryształ ałunu a po tem crystal dla zapachu ja nie mam jakiegoś nadzwyczajnego problemu z poceniem, ale do naturalnych dezodorantów trzeba się przyzwyczaić One nie hamują pocenia, jak juz Sicilia pisała, tylko zapobiegają brzydkiemu zapachowi. Pocisz się, ale nie śmierdzisz. I jeszcze jedno zauwazyłam - jak było tak naprawdę bardzo gorąco to przy chemicznych dezodorantach pot po plecach mi spływał bardziej intensywnie. Przy naturalnych chyba po prostu nie musi szukac innego ujścia
To jest mądra myśl Aniu z tym ałunem i crystalem
Cytat:

Ojaa ale masz fajnie, ze gdzieś blisko są naturalne kosmetyki..
Ja widziałam jeszcze fajną maseczkę z Hauschki, mam gdzieś próbkę i dam znać jak się spisuje
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:04   #4626
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Ja zapach sesy też lubię

rzuc linkiem kochana. bo za diabła nie widzę
edit: juz znalazłam nie wiem czemu wyszukując po nazwie firmy mi nie pokazało....
Cytat:

na noc
głownie w skalp

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-14 o 14:11
anula_ga jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:12   #4627
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Oliwę możesz nałożyć na skalp, jeśli masz suchą skórę głowy, łuszczącą etc. A jeśli nie, to tylko na długość. Ale jeśli masz rozjaśniane włosy to uważaj, oliwa lubi ocieplać kolor, jasne rozjaśniane włosy od niej żółkną. I to jednak jest dość ciężki olej, jeśli wcześniej nie olejowałaś włosów to polecam olej z pestek winogron albo kokosowy. Nie bój się kłaść na całą noc oleju! Nie zrobi ci kluseczki, jeśli zmyjesz rano odpowiednim szamponem. A różnica między olejem na głowie trzymanym całą noc a trzymanym kilka godzin jest spora.
Obecnie zaostrzyło mi się ŁZS i mam łupież, czyli się łuszczy, szamponu używam z BD, widziałam w wątku o olejowaniu włosów, że dziewczyny bardzo go sobie chwalą.
Cytat:

na noc
głownie w skalp
Kusicie mnie straszliwie

Przed chwilą zauważyłam, że używam całkiem naturalnego pudru do twarzy, a wcześniej nawet nie spojrzałam na skład zresztą kosztował z 16 zł a nie zużyję go przez pół roku. Podszedł mi lepiej niż bambus, który strasznie bieli i czasami robi błotko na twarzy. Jadwiga
Stary 2011-11-14, 14:17   #4628
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Obecnie zaostrzyło mi się ŁZS i mam łupież, czyli się łuszczy, szamponu używam z BD, widziałam w wątku o olejowaniu włosów, że dziewczyny bardzo go sobie chwalą.

Kusicie mnie straszliwie

Przed chwilą zauważyłam, że używam całkiem naturalnego pudru do twarzy, a wcześniej nawet nie spojrzałam na skład zresztą kosztował z 16 zł a nie zużyję go przez pół roku. Podszedł mi lepiej niż bambus, który strasznie bieli i czasami robi błotko na twarzy. Jadwiga
Kuszenie jest tu powszechne
Jest całe mnóstwo fajnych olejów do włosów
Ja obecnie zaczęłam używac do paszczy pudru jedwabnego hauschki - no, no, no....
Jadwige chciałam kupić koleżence córki na urodziny, ale on chyba trudno dostępny stacjonarnie, a przez all nie wiem czy zdąży dojść.
Stary 2011-11-14, 14:20   #4629
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
hehe, ja właśnie czekam na sesę i już się boję jej zapachu. Zastanawiałam się nad kremem na dzień różanym z Lavery, napisz koniecznie jak ta maseczka.
Cały czas zastanawiam się między kremem z Waledy i z Lavery i sama nie wiem co kupić

Ja oleje nakładam na skalp i najczęściej na nocChoć czasami na 4-6 godzin tylko

Mi lavera jeśli chodzi o kremy jakoś nie podeszła.Nagietek ciężki(a niby dla mieszanej)aloes zrobił mi kuku,a różana też mi nie pasuje,ale już powodu nie pamiętam.
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie lepiej

Ojaa ale masz fajnie, ze gdzieś blisko są naturalne kosmetyki..
Ja widziałam jeszcze fajną maseczkę z Hauschki, mam gdzieś próbkę i dam znać jak się spisuje

Wypróbuj,daj znać jaka to i jak się sprawuję

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-11-14, 14:21   #4630
grazkako
Zadomowienie

Mam cienkie delikatne włosy i po oleju z oliwek mam takie bardziej mięsiste odbite od głowy natomiast po winogronowy pięknie błyszczą są bardziej lejące ale też bardziej "przylizane". Najchetniej robie z nich mieszankę . Jeśli masz suchy łupież to tak jak napisała gayenka posmaruj także skóre głowy.
Stary 2011-11-14, 14:56   #4631
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Kuszenie jest tu powszechne
Jest całe mnóstwo fajnych olejów do włosów
Ja obecnie zaczęłam używac do paszczy pudru jedwabnego hauschki - no, no, no....
Jadwige chciałam kupić koleżence córki na urodziny, ale on chyba trudno dostępny stacjonarnie, a przez all nie wiem czy zdąży dojść.
No widzisz.. u mnie w Lublinie jest sklepik który sprzedaje te pudry i można też zamawiać u nich przez internet, a do tego przez internet jest taniej niż na miejscu w sklepie a sklep nazywa się
ekobieca nie bieli tak jak bambus na początku ciężko go wysypać ale jest na prawdę dobry i tani jak barszcz
Cytat:
Ja oleje nakładam na skalp i najczęściej na nocChoć czasami na 4-6 godzin tylko

Mi lavera jeśli chodzi o kremy jakoś nie podeszła.Nagietek ciężki(a niby dla mieszanej)aloes zrobił mi kuku,a różana też mi nie pasuje,ale już powodu nie pamiętam.

Wypróbuj,daj znać jaka to i jak się sprawuję
hmmm, zainteresował mnie jeszcze krem Cannaderm z torfem już mam taki mętlik że szok

Cytat:
Mam cienkie delikatne włosy i po oleju z oliwek mam takie bardziej mięsiste odbite od głowy natomiast po winogronowy pięknie błyszczą są bardziej lejące ale też bardziej "przylizane". Najchetniej robie z nich mieszankę . Jeśli masz suchy łupież to tak jak napisała gayenka posmaruj także skóre głowy.
Olej już mam na głowie i skalpie a co tam zobaczymy oby tylko nie były kluchy i przylizane, potrzymam go do wieczora i zobaczymy
Stary 2011-11-14, 15:30   #4632
anakazar
Zakorzenienie

Mój brązer Hauschki został dzisiaj wysłany

Dziewczyny czy myślicie,że jak wymieszam henne czarną z ciemnym brązem to wyjdzie mi coś pomiędzy?bo nie chcę czarnego koloru,ale znowu ciemny brąz jest ciut za jasny i tak kombinuje,żeby te dwa kolory wymieszać

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:

hmmm, zainteresował mnie jeszcze krem Cannaderm z torfem już mam taki mętlik że szok

Olej już mam na głowie i skalpie a co tam zobaczymy oby tylko nie były kluchy i przylizane, potrzymam go do wieczora i zobaczymy
Pokażesz,który to?bo pojęcia nie mam

anakazar jest offline  
Stary 2011-11-14, 15:34   #4633
neroza
Zadomowienie

Cytat:

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

klik
Stary 2011-11-14, 16:26   #4634
patiuszka
Zadomowienie

Cytat:
Mój brązer Hauschki został dzisiaj wysłany

Dziewczyny czy myślicie,że jak wymieszam henne czarną z ciemnym brązem to wyjdzie mi coś pomiędzy?bo nie chcę czarnego koloru,ale znowu ciemny brąz jest ciut za jasny i tak kombinuje,żeby te dwa kolory wymieszać

Mozesz mieszać:0 Ja dużo razy mieszałam, kosmetyczka też mi czasem mieszała te dwa kolory . Ale i tak jest ciemny kolor, najjaśniej mi wychodzi henna grafitowa z Delii.
Chyba że chodzi o włosy na głowie, to ja wtedy się nie znam
Stary 2011-11-14, 16:38   #4635
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Nie znam tego kremu,pierwszy raz widzę.
Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Mozesz mieszać:0 Ja dużo razy mieszałam, kosmetyczka też mi czasem mieszała te dwa kolory . Ale i tak jest ciemny kolor, najjaśniej mi wychodzi henna grafitowa z Delii.
Chyba że chodzi o włosy na głowie, to ja wtedy się nie znam
Że mieszać można to wiem,tylko bardziej chodzi mi o to czy mimo ciemnego brązu nie wyjdzie mi i tak czarny
O włosy na głowie mi chodziA Tobie?o brwi?

Mi na brwiach najlepiej pasuje czarna mieszana z brązową.Teraz ostatnio kosmetyczka nałożyła mi czarna to tak inaczej wyglądałam,aż siostra zwróciła mi uwagę,że wyglądam "sztucznie" i szybko mi czarna zeszła,a mieszana trzyma mi się prawie 2 tygodnie.

anakazar jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:39   #4636
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Niny nic nie swędzi raczej,bo się nie drapie-na szczęście
O avene pediatril też dużo dobrego słyszałam.
Dzięki wam dziewczyny za pomocWiedziałam,że mądrzejsza będę po rozmowie z wami niż po "lekcji"u pediatry
Do usług
Tylko ja bym z aleppo też była ostrożna u dziecka... u Mileny też ostrożnie,a ona ma prawie 8 lat
Raz,że się naczytałam o halucynogennych właściwościach oleju laurowego a dwa,że się boję,że jak za bardzo z nim pojadę,to skóra się na tyle przyzwyczai,że przestanie (pozytywnie) reagować.
Choć i tak jak dotąd najdłużej (odpukać) działa właśnie mydło aleppo.

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:40   #4637
kiniaczek
Raczkowanie

Dziewczyny, jakby któraś była zainteresowana, pragnę donieść, że w krakowie w drogerii na karmelickiej są kosmetyki natuderm botanics, wszystkie za 4.99, termin ważności do maja 2012.
kiniaczek jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:45   #4638
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Do usług
Tylko ja bym z aleppo też była ostrożna u dziecka... u Mileny też ostrożnie,a ona ma prawie 8 lat
Raz,że się naczytałam o halucynogennych właściwościach oleju laurowego a dwa,że się boję,że jak za bardzo z nim pojadę,to skóra się na tyle przyzwyczai,że przestanie (pozytywnie) reagować.
Choć i tak jak dotąd najdłużej (odpukać) działa właśnie mydło aleppo.
O proszę
Dobrze,że o tym napisałaś,bo pojęcia nie miałam.Zawsze mogę próbować z aleppo i bobasa z lf.

anakazar jest offline  
Stary 2011-11-14, 16:48   #4639
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
na noc
głownie w skalp
Że na noc to rozumiem - ale że olejowanie włosów polega na smarowaniu skóry to pierwsze słyszę
Naprawdę na skórę??? Olej kokosowy też? Czy jojoba???
Ja mam ten khadi olejek stymulujący i go kładę na głowę owszem a raczej próbuję kłaść na głowę,bo mam jakieś opory,że sobie wsje włosy wyrywam przy tym No ale powiedzmy,że tak smaruję,że także na skórę...
I co,ten kokosowy tez mam tak??? Bo już prawie całe opakowanie zużyłam smarując włosy

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-11-14, 17:09   #4640
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Że na noc to rozumiem - ale że olejowanie włosów polega na smarowaniu skóry to pierwsze słyszę
Ja mam ten khadi olejek stymulujący i go kładę na głowę owszem a raczej próbuję kłaść na głowę,bo mam jakieś opory,że sobie wsje włosy wyrywam przy tym No ale powiedzmy,że tak smaruję,że także na skórę...
I co,ten kokosowy tez mam tak??? Bo już prawie całe opakowanie zużyłam smarując włosy
Spokojnie na skóre głowyJa też miałam opory,ale mi przeszło.Kokosowy też klepie na skalp.Oczywiście u mnie jest wysmarowana skóra głowy i włosy.

anakazar jest offline  
Stary 2011-11-14, 20:22   #4641
anula_ga
Zakorzenienie

Moje nowe nabytki

Na pierwszym zdjęciu mydełka i balsamy tuli:
- kule małe i duże - mleko z miodem,
- kostka jedwab i kokos,
- małe: kokos, jedwab, marchewka, glinka różówa i czerwona)
- cudna próbeczka balsamu w kształcie kiści bananów
Na rachunku była odręczna notatka Właścicielki z podziękowaniami za zakpu

Drugie zdjęcie:
- lavera maska nawilżająca
- mf zielony na dzień - wchodze do sepho na wileniaku, patrze a tam stoją 4 zielone kremy na dzień - no to wzięłam macając najpierw dokładnie, bo był tester. Na wszelki wypadek poprosiłam tez o zrobienie próbki z tego kremu, żeby jeszcze na wszelki wypadek na paszczy przetestować
- ekstrakty: gotu kola, malina, sliwka, mleczko pszczele
- szampon les argiles z glinką zielona i rhassoul
- hydrolat zielonej herbaty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 031.jpg (163,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (119,0 KB, 57 załadowań)
Stary 2011-11-14, 20:35   #4642
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Moje nowe nabytki

Na pierwszym zdjęciu mydełka i balsamy tuli:
- kule małe i duże - mleko z miodem,
- kostka jedwab i kokos,
- małe: kokos, jedwab, marchewka, glinka różówa i czerwona)
- cudna próbeczka balsamu w kształcie kiści bananów
Na rachunku była odręczna notatka Właścicielki z podziękowaniami za zakpu

Drugie zdjęcie:
- lavera maska nawilżająca
- mf zielony na dzień - wchodze do sepho na wileniaku, patrze a tam stoją 4 zielone kremy na dzień - no to wzięłam macając najpierw dokładnie, bo był tester. Na wszelki wypadek poprosiłam tez o zrobienie próbki z tego kremu, żeby jeszcze na wszelki wypadek na paszczy przetestować
- ekstrakty: gotu kola, malina, sliwka, mleczko pszczele
- szampon les argiles z glinką zielona i rhassoul
- hydrolat zielonej herbaty
Cudne zakupy, a te mydełka ... Wszystkie są na prezenty ?
Klolcia jest offline  
Stary 2011-11-14, 20:36   #4643
neroza
Zadomowienie

rewelacyjne zakupy a powiedz Anulo do czego używasz ekstraktów?
Stary 2011-11-14, 20:59   #4644
margoltka
Wtajemniczenie

Anula_ga super zakupki, szczególnie Tuli. Szkoda, że jestem takim wrażliwcem, bo chętnie bym poeksperymentowała

hm...właśnie oglądałam ich stronkę, znalazłam już kilka mydełek dla alergików. Oj Wy kusicielki

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-14 o 21:09
margoltka jest offline  
Stary 2011-11-14, 21:09   #4645
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Na skalp ja zawsze smaruje łepetynę, włosy i tak zawsze przy okazji nasmaruję a potem jeszcze troszkę tylko na włosy nakładam. Ale głownie skalpik - smarowanie tylko włosów chyba nie bardzo ma szanse pomóc np na wypadanie, bo to cebulki trzeba odzywić, sam włos to i tak przeciez martwy jest, więc cudów olej z włosem nie zdziała - trzeba do cebulek sięgnąć
Ale ja sie wypowiadam o olejach do celów specjalnych - tzn. zapobiegających wypadaniu i ostatnio przeciwłupiezowy.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Cudne zakupy, a te mydełka ... Wszystkie są na prezenty ?
dziekuję
Prawie wszystkie - dla siebie wzięłam kostke jedwabno-kokosową, próbke kokoska i malutkie miod z mlekiem no i dostałam w prezencie małą różowa glinkę. STrasznie lubie te małe mydełka
Cytat:
rewelacyjne zakupy a powiedz Anulo do czego używasz ekstraktów?
dziekuję
Ekstrakty pierwszy raz mam, ale zakupiłam w celu wspomagania paszczy
Mleczko pszczele i gotu kola to takie regenerująco - reperujące , śliwka podobno super nawilża, a malinka ponoć bardzo dobrze robi skórze pod oczami.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anula_ga super zakupki, szczególnie Tuli. Szkoda, że jestem takim wrażliwcem, bo chętnie bym poeksperymentowała
Dziękuję Tuli tez się boisz? One takie proste składy mają.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-14 o 21:12
anula_ga jest offline  
Stary 2011-11-14, 21:13   #4646
2016100512001
Konto usunięte

Jak wyczytałam tutaj o halucynogennych właściwościach oleju laurowego to zrozumiałam po co tyle tych mydeł kupujecie
Piękne zakupy Już sobie wyobrażam jak pachnie mydełko marchewkowe...
Moja broda jest cała w przybyszach z obcej planety
2016100512001 jest offline  
Stary 2011-11-14, 21:17   #4647
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
hm...właśnie oglądałam ich stronkę, znalazłam już kilka mydełek dla alergików. Oj Wy kusicielki
No własnie.
Kokosowe ma chyba najkrótszy skład i bardzo dziewczynom służy

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak wyczytałam tutaj o halucynogennych właściwościach oleju laurowego to zrozumiałam po co tyle tych mydeł kupujecie
Piękne zakupy Już sobie wyobrażam jak pachnie mydełko marchewkowe...
Moja broda jest cała w przybyszach z obcej planety

cos w tym jest bardzo lubie zapach mydeł z olejkiem laurowym
Dziekuję Marchewka pachnie bardzo delikatnie, jak wszystkie tuli chyba.
Przybysze z obcej planety - dobre olejkiem herbacianym ich!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-14 o 21:19
anula_ga jest offline  
Stary 2011-11-14, 21:31   #4648
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Śliczne Twoje mydełka Anula
I dzięks za wszelkie porady olejowe... ja głupia same włosy smarowałam

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-11-14, 22:28   #4649
neroza
Zadomowienie

Cytat:

dziekuję
Ekstrakty pierwszy raz mam, ale zakupiłam w celu wspomagania paszczy
Mleczko pszczele i gotu kola to takie regenerująco - reperujące , śliwka podobno super nawilża, a malinka ponoć bardzo dobrze robi skórze pod oczami.
Sprytne, muszę o tym poczytać

Dziewczynki mam prośbę trzymajcie jutro za mnie kciuki bo o 10 mam obronę pracy magisterskiej stresuję się jak cholera.
Stary 2011-11-14, 22:31   #4650
patiuszka
Zadomowienie

Cytat:
Sprytne, muszę o tym poczytać

Dziewczynki mam prośbę trzymajcie jutro za mnie kciuki bo o 10 mam obronę pracy magisterskiej stresuję się jak cholera.
Nic się nie stresuj, przeszłam 3 obrony na razie, 2 magisterki i jeden licencjat Jeśli sama napisałaś, to będzie formalność, a komisja wcale nie zjada tylko dba o przyjazną atmosferę Ale kciuki trzymam
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości