Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-02, 11:00   #1681
Maria221
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, klikniecie na moją kosmetyczkę? Bardzo chciałabym wygrać coś. Link w podpisie.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2011-09-02, 12:30   #1682
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A to Twój olejek jest dłużej/krócej ważny od tego z BU, że się na nich obraziłaś?
Obraziłam się na długi czas dostawy i konieczność zamrożenia pieniędzy na 3 tygodnie, bo opcji płacę przy po odbiorze sklep nie udostępnia

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie,ale odpowiem,bo też się aktualnie obraziłam na BU
Z tymi terminami to jest kwestia terminu realizacji zamówienia - na stronie podają 3 (trzy!) tygodnie - niby liczone od wpłynięcia kasy; jak płacę przelewem (intelligo) to normalnie zawsze do wszystkich sklepów i instytucji pieniądze wpływają tego samego dnia ew. następnego,jak robi się przelew wieczorem; do BU jakoś zazwyczaj około pięciu dni płynie kasa (co daje dodatkowy tydzień oczekiwania na realizację a jeszcze potem trzeba kilka dni na listonosza czekać....
Dziękuję za wyręczenie w odpowiedzi Widzę, że bulwersuje nas to samo

Piękne mazidłowe zakupy
A powiedz czy hydro i olej rzeczywiście pachną różą?

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline  
Stary 2011-09-02, 12:50   #1683
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Piękne mazidłowe zakupy
A powiedz czy hydro i olej rzeczywiście pachną różą?
Hydro pachnie jak syrop z róży a olej bardziej jak zielsko,niekoniecznie różane,chociaż może troszkę...

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-02, 13:28   #1684
kotwilka
Wtajemniczenie

Czy ktoś ma jakieś wieści od Anuli??

Dziewczyny, byłam wczoraj w tym największym Rossmannie w Manufakturze w Łodzi. Ogólnie szału nie ma Szukałam naturalnych rzeczy najbardziej i poza tym, co jest wszędzie, to zauważyłam tylko: olejek antycellulitowy z Alterry (ekhm, kupiłam ), limitowana wersja żelu pod prysznic Alterra Borówka i Wanilia, pełna oferta pędzli i akcesoriów (różne eko szczotki do ciała, pumeksy naturalne, gąbki etc) z EcoTools (choć na iHerbie tańsze) i 4 serie zapachowe Urtekram : mydło pod prysznic, mydło do rąk, mydło w kostce, chyba balsam do ciała, peeling do ciała (jakiś strasznie drogi) i dezodorant. Z produktów do włosów, do twarzy czy do makijażu nic nie było naturalnego Aha, sporo ekologicznego jedzenia znacznie więcej niż w normalnych Rossmannach.

Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-09-02 o 19:06
kotwilka jest offline  
Stary 2011-09-02, 16:14   #1685
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakieś wieści od Anuli??
Właśnie nie,co godzinę sprawdzam wątek. I nic. No ale w sumie się nie dziwię,siedzi w szpitalu,nie ma głowy do wizazu.
Rok temu (prawie,bo u mnie jazda się zaczęła w połowie września) byłam w podobnej sytuacji - tylko,że nie z córką a z synem,i nie leżał na neurologii tylko na kardiologii i nie w Warszawie,a w Łodzi. I wszystko się dobrze skończyło

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-02, 16:50   #1686
anakazar
Zakorzenienie

No Anula w tyłek powinna dostać za ten brak info.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-09-02, 16:55   #1687
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No Anula w tyłek powinna dostać za ten brak info.

Stary 2011-09-02, 18:22   #1688
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Anula, na pewno jak tylko będzie mogła to da nam znać o i jak. To znaczy powie nam, że niepotrzebnie się martwiłyśmy bo wszystko dobrze się skończyło
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:00   #1689
Varietta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony zamiast kremu polecam oleje na twarz, ewentualnie VENUS krem pielęgnacyjny do twarzy z rokitnikiem i morelą. Jestem w tym samym wieku, używam i jestem zadowolona. Od kiedy stosujesz pielęgnację naturalna? Może po prostu skóra się oczyszcza i jak przeczekasz to będzie tylko lepiej.
Po kolei odstawiam te chemiczne śmieciuchy. Jak sie coś kończy, to kupuję już naturalne. Niestety wszystkie one mają gęsta konsystencje, więc moja skóra przyzwyczajona to oil-free zaczyna wariować. Ciągnie mnie do tego kremu AE, ale po wpadce z AMB, wolę się trzy razy spytać.
A który olej polecasz?
Varietta jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:09   #1690
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Varietta Pokaż wiadomość
Po kolei odstawiam te chemiczne śmieciuchy. Jak sie coś kończy, to kupuję już naturalne. Niestety wszystkie one mają gęsta konsystencje, więc moja skóra przyzwyczajona to oil-free zaczyna wariować. Ciągnie mnie do tego kremu AE, ale po wpadce z AMB, wolę się trzy razy spytać.
A który olej polecasz?
Jeśli chcesz to mogę Ci przesłać próbkę na kilka użyć kremu AE tego na dzień
Klolcia jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:32   #1691
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Ale jaja, no to rzeczywiście nieźle! Nie jestem obeznana w prawie handlowym, nie wiedziałam, że trzeba mieć specjalne pozwolenie, żeby sprzedawać przedmioty danego producenta.

Wklejać!
Jeśli chodzi o Mineral Flowers to na pewno w Galerii Mokotów i w Arkadii nie ma już. Yes To zazwyczaj jest, ale mocno okrojony po wyprzedażach.

A może sobie sama zrobisz coś na kształt wody morskiej z JMO? Tak naprawdę w składzie jest woda, sól i olejek lawendowy, a wołają za to 70 zł
http://johnmasters.pl/pl/c/Stylizacja-wlosow/62

Chciałam Wam napisać o moim pierwszym zamówieniu z Kosmetyki-natury.eu Jestem średnio zadowolona. Pieniądze doszły w niedziele, a kosmetyk (zamawiałam tylko samoopalacz z Lavery) został wysłany dopiero w środę. W komentarzach do zamówienia napisałam, że jeśli chodzi o próki, to poproszę o coś do cery tłustej (no bo po co mi coś, czego nie używam i tak). Dostałam próbki kremów do cery suchej, anti-age i podkładu z Lavery 02 Poza tym niezbyt elegancko mi odpowiedziano na pytanie o wysyłkę na Facebooku, więc się zraziłam. Będę tam kupować, jak będę chciała zamówić np jedną rzecz, bo wysyłka jest za free.

Sam samoopalacz jest fajny, przy nakładaniu nie śmierdzi, choć po paru godzinach ten zapach DHA wyłazi Opalenizna ma naturalny kolor, przesuszenia nie zauważyłam, nie jest trudno równomiernie nałożyć. Wydajny. Ogólnie na razie jestem bardzo zadowolona
co to znaczy ze mało elegancko ci odpowiedzieli? n
ja czasem tez proszę o próbki jakieś a dostaję inne kiedyś o to zapytałam to dostałam odpowiedź ze niestety nie zawsze wszystkie maja i dają to co aktualnie maja na stanie.
Samoopalacz lavery tez bardzo lubie

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Moje zbiory kosmetyczne- aktualizacja:
Zdjęcie 1
Odżywka Alterra granat i aloes
Szampon Alterra do skóry wrażliwej
Odżywka różana Urtekram
Odżywka Yes to carrots
Szampon Yes to carrots
Szampon Yes to tomatoes
Szampon różany Urtekram

Zdjęcie 2
Krem różany dr. Hauschka (mini wersja)
Krem Mineral Flowers do cery normalnej i mieszanej
Tonik Logona Bio aloes i bio róża
Płyn micelarny AA Wrażliwa Natura
Płyn micelarny AA Eco

Dr. Hauschka, Gesichtsöl (Olejek do twarzy)

Hydrolat różany Primavera
Chusteczki do demakijażu Alterra

Zdjęcie 3
Mydełka:
Savon du midi: lawendowe i trawa cytrynowa
Różane z Bułgarii
Jiva

Zdjęcie 4
Hipp oliwka
Sante dezodorant w krysztale
Lilly's lovely lotion
Masło do ciała Mineral Flowers

Zdjęcie 5
Pasty do zębów
Sante i CMD naturkosmetik
piękny zbiorek

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Melduję,że podkład lavery przestaje być moim ideałemOd paru dni(specjalnie nie pisałam o tym,żeby mieć pewność)nie chcę się porządnie rozetrzeć na twarzy,zostawia taką widoczną powłokęI żeby to rozsmarować to muszę prawie robić sobie lifting twarzy
Nie wiem czy coś się stało z moim fejsiakiem czy co
W każdym razie muszę się rozejrzeć za czymś nowym,tylko za czymSante albo ten drugi którego nazwy nigdy nie pamiętamAle znowu wez tu kupuj człowieku w ciemno

To się uzewnętrzniłam
a nie zmieniłas przypadkiem kremu? moze przez to lub coś co używasz pod podkład.
francuzzka jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:38   #1692
kotwilka
Wtajemniczenie

Na Facebooku nie mam podanego pełnego imienia i nazwiska. Spytałam kiedy będą wysyłane zamówienia z niedzieli. A odpisano mi coś w tym stylu "Pani XY (moje imię i nazwisko tak jak jest podane na Facebooku) nie skladala zamowienia w naszym sklepie. Pozdrawiamy"
To chyba mało eleganckie. Nie każdy musi mieć wpisane pełne dane na Facebooku, a po drugie moglam pytac w imieniu np TZ ktory zamawiał u nich a nie ma Facebooka.

kotwilka jest offline  
Stary 2011-09-02, 19:49   #1693
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a nie zmieniłas przypadkiem kremu? moze przez to lub coś co używasz pod podkład.
No zaczęłam używać african earthA wiesz,że nie wpadłam na to,że po kremie może mi się podkład inaczej rozprowadzaćMuszę wrócić do innego i wtedy zobaczę

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:31   #1694
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
http://biolander.com/produkty/katego...tek-grejfruta/
używam od kilku miesięcy.
wyleczyłam angine rezygnując z antybiotyku. Jak mnie coś pobiera to biorę po 8 kropli 2 razy dziennie przez 2-3 dni i mam spokój. Oczywiście najlepiej byłoby stosowac regularnie, każdego dnia, ale ja po prostu zapominam i przypominam osbie dopiero jak cos sie zaczyna. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
Edit: sorki Anakazar, źle przeczytałam, myslałam, że dla siebie czegos szukasz. Nie wiem czy te krople dla dzieci moga byc.
mam cos pdobnego ale innej firmy i tez zawsze zapominam ale chyba zacznę lykac bo ja to zawsze szybko sie przeziębiam

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje, będę po kolei wszystko testowała.. Miałam wielką ochotę wypróbować wszystkie hydrolaty na raz ale po otwarciu ważne są tylko około 2 miesięcy, choć zapach hydrolatu czarowego też bardzo ostudził mój zapał
Różnie jest z tymi zapachami.. jp91 ostrzegała mnie przed zapachem oleju z czarnego kminku, ona nie dała rady go używać a mi w ogóle nie przeszkadza

Planuje w przyszłości zamówienie w BU to na pewno sobie oczar tam kupie bo z tym się nie da żyć

Aaa o ja głupia.. to ja właściwie zamiast narzekać powinnam się ogromnie cieszyć, że w ogóle dostałam próbki z ecospa To zmienia postać rzeczy Dziwne podejście do klienta

Rozumiem, no to czekam na zdjęcia i relacje z podkładu i pudru A który puder wybrałaś bo jakoś mi to uciekło?

Coraz bardziej podoba mi się ta ekodrogeria

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

ja mam taki oczar i ona wcale nie śmierdzi http://www.kosmetyki-natury.eu/Woda_...00_ml-146.html

jak dla mnie pachnie łąką i ziołami. Na poczatku tez ten zapach mnie nie powalal ale teraz jest ok już przywykłam

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Na Facebooku nie mam podanego pełnego imienia i nazwiska. Spytałam kiedy będą wysyłane zamówienia z niedzieli. A odpisano mi coś w tym stylu "Pani XY (moje imię i nazwisko tak jak jest podane na Facebooku) nie skladala zamowienia w naszym sklepie. Pozdrawiamy"
To chyba mało eleganckie. Nie każdy musi mieć wpisane pełne dane na Facebooku, a po drugie moglam pytac w imieniu np TZ ktory zamawiał u nich a nie ma Facebooka.
hmm no faktycznie dziwnie odpisali
ale moze poprostu nie widzieli kto pyta jezeli pytalas w imieniu TZ ja tam zawsze do nich dzwonie albo pisze maila.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anula za postawe sklepu i tez tam od kilk lat kupuje soczewki

i uprzejmie donosze ze kupiłm pomidorkowy szampon yes, przesyłka za free list ekonomiczny i czekam z niecierpliwościa na paczkonosza ale jak znam poczte to dopiero po niedzieli, kupowałm u all dead cos tam czy jakos tak i kontakt rewelacyjny

i kurcze chyba mnie mydełko weglowe tuli zapycha odstawiłam juz 3 dni temu i nic nowego mi sie nie pojawiło na twarzy a jak myłam mydełkiem to ciągle coś, dodam ze wymydliłam pół małej kostki i na początku było miodzio, problem powstał ze 2 tyg temu i znowu szukam czegoś do mycia pyszczydełka, polećcie coś delikatnego co nie zapycha ect
dziewczyny sparawdzicie sobie sklep interenetowy vision express maja dostawe gartais a ceny soczewek tez ok. sklepy stacjonarne mają drogie ale internetowy ma fajne ceny. Ja kupuje soczewki jonsona 2 tygodniowe
francuzzka jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:36   #1695
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
A który olej polecasz?
Ja mam cerę wrażliwą, skłonną do przesuszania. Obecnie używam na zmianę z kremem Venus oleju z pestek arbuza. Wchłania się bardzo fajnie i skóra po nim jest nawilżona (używam razem z żelem hialuronowym). Polecam również olej z róży, olej z maliny. To tacy moi faworyci. Najlepiej zamówić sobie oleje w najmniejszych pojemnościach i testować, bo każda skóra ma inne potrzeby.
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:42   #1696
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz Oliwke Hipp uwielbiam, szczegolnie za jej zapach wlasnie. Niestety u mnie jest niedostepna, ale sobie przywiozlam jedna z Polski, wiec bede probowac do twarzy. Alterry tez niestety u mnie nie ma, ale olejek Hauschki napewno kupie. Co do podkladu to az wstyd sie przyznac, ale uzywam bardzo nienaturalnego Double Wear. Wprawdzie dziewczyny pisaly, ze straszna tapete robi, ale ja nie znalazlam nic co by wygladalo bardziej naturalnie na mojej twarzy. Uzywam tylko malenka kropelke, tak ze podklad starcza mi na rok, a jedna kropla starcza, zeby zakryc naczynka i zmatowic skore. Nawet pudru nie potrzebuje. Bardzo bym chciala cos naturalnego dla siebie znalezc, ale bez skutku jak narazie...
jesli chcesz hippa przez dluzszy czas uzywac (np. jak bys miala go tylko do twarzy miec), to trzymaj go lepiej w lodowce ale pewnie dla zapachu i efektu miekkiej skory (jak pupcia niemowlaka ) uzywasz go czasem tez do ciala i nie zdazy sie zepsuc (pare miesiecy spokojnie wytrzymuje ).
nie przejmuj sie, ze podklad nienaturalny. naturalny za diabla nie da ci tego efektu. niestety my, tlusciochy, mamy z tym przeokropny problem - nie ma podkladu naturalnego, ktory kryje i matowi. NIE MA a jak ktos twierdzi inaczej, to nie ma tlustej skory albo nie ma nic do ukrycia typu pryszcze, blizny czy przebarwienia, naczynka itp. ja moze zbyt duzego krycia juz nie potrzebuje, ale wiekszosc podkladow naturalnych nie kryje praktycznie wcale, a przy tym jest troche ciezka i po prostu splywa po godzinie w takiej sytuacji lepiej postawic na kropelke nienaturalnego DW i sie nie przejmowac (bo od tego pryszcze sie moga zrobic hihihi ). ja aktualnie mam shiseido z filtrem 30 i puder shiseido pureness. podklad sluzy mi przy okazji jako filtr, a tego pudru nic nie przebije jesli chodzi o matowienie i efekt koncowy (i fakt, ze mnie nic a nic nie uczula). po prostu w tej kwestii natura jeszcze nie wygrala aaaa, a do matowienia lubie tez uzyc pudru jedwabnego (do ciala) hauschki - ten jest naturalny, i bez talku
cloche jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:47   #1697
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Ja natomiast nie polecam kremu AMB. Miał być matujący, a już po 10 świecę się jak psu... Sprawdzam od kilku dni i powiem szczerze, że to najmniej matujący krem jaki miałam. A szkoda, bo konsystencja śmietanki, fajnie się ślizga po buzi i mam go 75 ml!
kurde ja z tego kremu jestem bardzo zadowolona najlepszy jaki mialam do tej pory. Wiem ze ktos go tez tutaj wychwaial, ale widać wszystsko zależy.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
No zaczęłam używać african earthA wiesz,że nie wpadłam na to,że po kremie może mi się podkład inaczej rozprowadzaćMuszę wrócić do innego i wtedy zobaczę
no ja raz tez tak mialam,ze na twarzy po kremie robila mi sie skorupa a nalozenie podkladu to by niezły wyczyn
francuzzka jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:57   #1698
hola ola
Zakorzenienie

dla mnie krem EA za cięzki na dzień, podkłąd mi sie na nim wałkuje i blinkuje bardzo szybko. używam EA zawsze po maseczkach, peelingu
na dzien sanoflore i DW LIGHT
hola ola jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:00   #1699
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie jakiś płyn o dobrym, w miarę naturalnym składzie do demakijażu oczu, głównie chodzi mi o zmycie tuszu wodoodpornego? Używam Clarinsa, który jest świetny, ale drogi i schodzi błyskiem.
olejek do demakijazu oczu z logony polecam ja go stosuje juz od 3 opakowam

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

kusi mnie ta maska do włosów
http://www.kosmetyki-natury.eu/Amla_..._50g-1206.html

czy ktoś z Was może jej używał?

aktualnie biore 2 opakowanie bellisy i widze ze moje włosy i paznokcie są mocniejsze. Włosy chce jeszcze wzmocnij jakas dobrą maską. Dlatego wybór padł na amle
francuzzka jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:04   #1700
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie krem EA za cięzki na dzień, podkłąd mi sie na nim wałkuje i blinkuje bardzo szybko. używam EA zawsze po maseczkach, peelingu
No to i u mnie może być on przyczyną tego,że podkład zrobił się nie taki jaki był

anakazar jest offline  
Stary 2011-09-02, 21:24   #1701
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Fajny asortyment w tych kosmetykach natury ale chyba wszystko ciut ciut droższe,niż w moim sklepie (to ta darmowa wysyłka

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-03, 00:44   #1702
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Fajny asortyment w tych kosmetykach natury ale chyba wszystko ciut ciut droższe,niż w moim sklepie (to ta darmowa wysyłka
Ja tam nigdy nie zrobię zakupów z zasady, bo zniechęciałm się jak Ty do BU. Robiłam zakupy poprzez allegro - niemiło, niegrzecznie i zachowanie niczym przekupek z targu. Słowem - nie moje klimaty.
Stary 2011-09-03, 06:33   #1703
ranka
Kici kici miau miau

moge sie juz podzielic informacjami na temat micela P&R

nie zmywa tuszu - niestety a wrtecz go rozmazuje i ciezko go w ogole zmyc.
natomiast uwazam ze calkiem niezle zmywa i odzywia cere.nie mam zadnych niespodzianek po nim
ranka jest teraz online  
Stary 2011-09-03, 14:39   #1704
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
A który olej polecasz?
Nakładasz krem na twarz zroszoną tonikiem lub hydrolatem? Bo tylko wtedy kremy nie będą za ciężkie i wraz z wodą wchłoną się ładnie w skórę.

A z olejów najbardziej lubię ten z pestek winogron - bardzo lekki. (wiem, że pytanie nie było do mnie )

---------------------------------------------------------------------------------

Dziewczyny, stosowałyście jakieś kremy do twarzy marki Burt's Bees?

Edytowane przez paranoja
Czas edycji: 2011-09-03 o 14:40
paranoja jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:45   #1705
natkaa
Zadomowienie

Przyszedł do mnie szampon pomidorowy Yes to, dziś pierwsze mycie. Siedzę z machą na głowie, ale zapach szamponu powiem Wam, jak dla mnie straszny. Chemiczny, drażniący, z nutą taniej wody męskiej. W głowie mi się kręci od tej woni. Zobaczymy co będzie po wyschnięciu włosów.
Stary 2011-09-03, 18:27   #1706
Maria221
Wtajemniczenie

Kurcze, powiem Wam, ze śledzę ten wątek ze względu na Anulę i jej córeczkę, ale widzę, że nie ma żadnych wieści, pewnie czuwa przy łóżku małej...
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2011-09-03, 18:46   #1707
Varietta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja mam cerę wrażliwą, skłonną do przesuszania. Obecnie używam na zmianę z kremem Venus oleju z pestek arbuza. Wchłania się bardzo fajnie i skóra po nim jest nawilżona (używam razem z żelem hialuronowym). Polecam również olej z róży, olej z maliny. To tacy moi faworyci. Najlepiej zamówić sobie oleje w najmniejszych pojemnościach i testować, bo każda skóra ma inne potrzeby.
Spróbuję chyba tego oleju z róży. Taki zachwalany...

Cytat:
Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź. W takim razie Sanoflore...

Cytat:
Napisane przez paranoja Pokaż wiadomość
Nakładasz krem na twarz zroszoną tonikiem lub hydrolatem? Bo tylko wtedy kremy nie będą za ciężkie i wraz z wodą wchłoną się ładnie w skórę.

A z olejów najbardziej lubię ten z pestek winogron - bardzo lekki. (wiem, że pytanie nie było do mnie )

---------------------------------------------------------------------------------

Dziewczyny, stosowałyście jakieś kremy do twarzy marki Burt's Bees?
Z hydrolatem nie próbowałam. Może pomoże
Varietta jest offline  
Stary 2011-09-03, 20:50   #1708
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Kochane moje wszystkim Wam za wszystko dziękuję Jesteście niezastapione

Operacja była w czwartek, trwała 7 godzin, po otwarciu był gorzej niz sie spodziewali a guzy były jednak w bardzo złym położeniu (jeden - w osrodku mowy, drugi w ośordku ruchu) ale operacja przebiegła bez komplikacji i wycięli to co chcieli wyciąć. Mała dobe przeleżła na intensywnej, gdzie tylko raz pozwolili mi na nie spojrzec z korytarza, a drugi raz nielegalnie wpuscili mnie do niej na parę chwil jak się wybudziła (nawet dostałam pozwolenie na danie całusa, co było pogwałceniem wszelkich zasad zachowania całkowitej sterylności na sali pooperacyjnej - Boże, ile ten buziak dla mnie znaczył!!!). Jak się myłam na sali to Weronika mnie poznała, a jak do niej podeszłam to najpierw mnie poinformowała "rzygałam" - to juz wiedziałam, że mówi, nieważne czy dobrze. Przed wejsciem do niej lekarz mnie uprzedzil o paralizu lewej strony twarzy - usmiechneła się do mnie tylko prawą częścią bużki.....
W piątek przewiezli ja na neurochirurgie i od tamtego momentu moge z nia juz być.
Z mową dużo lepiej niż z ruchem. Ma niedowład lewej strony, najgorzej jest z rączką - ma prawie bezwładną. Lewa noga ciut się poprawia, jak ją prowadzą do łazienki na siusiu (prowadzę to tak deikatnie powiedziane - trzymam ją pod pachami od tyłu praktycznie przejmując wiekszość jejciężaru) to powoli udaje sie panowac nad nóżką i coraz mniej nią powłóczy. Z lewej strony buźki jej wycieka picie i jedzeni, nie panuja nad nią, ale zaczęła się juz trochę lewa stroną buzi uśmiechać. Z ręką źle - nie ma władzy w dłoni i palcach, w całej łapce też mocno ograniczoną.
Minęły dopiero dwie pełne doby i 5 godzin po operacji, wiec jest duża szansa, że w jakims stopniu ten niedowład sie cofnie. Do pełnej sprawnosci - rehabilitacja. Na razie nie wiadomo jak długa.
Nic jej nie boli.
Są parę razy w ciągu dnia naprawdę trudne momenty............. Kilka razy myslałam, że serce rozpadnie mi sie na milion kawałeczków, ale jej tego nie pokazuje. Przy zmianie opatrunku, jak zobaczyłam te dobrze ponad 50 szwów i połokrągłę cięcie na połowie półkuli to musiałam wyjsć z sali. Jak widzę jak zarzcą lewa raczke, bo nie moze jej podniesc, to tez wymiękam...
Jest cudna, cholernie dzielna, ale ma potworne załamania. Normalne w tej sytuacji.....
Stary 2011-09-03, 20:57   #1709
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Anula Pocieszę Cię, że też przechodziłam ciężką operację i pierwsze dni po niej były podobne. Na wszystko trzeba czasu, zobaczysz. Powoli, ale do przodu. Za kilka dni będzie już lepiej

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-09-03, 21:02   #1710
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Anula,to dobre wieści Dzięki,że mimo wszystko znalazłaś czas nam je przekazać; dalej trzymamy kciuki - za rehabilitację i w ogóle,za wszystko.
Układ nerwowy ma całkiem spore możliwości regeneracyjne,im człowiek młodszy - tym większe
Trzymajcie się,Dziewczyny

mhm0808 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości